Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

HE HE HE

06.08.2021. 10:41

Viņi abi ar L.Grantiņu dzied kā no vienas operas! Vai nav dīvaini ,ko?

Atbildēt

Inga

06.08.2021. 10:22

»

ansis

Viens tumsonis uz 2 nedēļām intensīvajā terapijā covid apstākļos maksā ap 20000 eiro. Vajadzētu sākt iekasēt


Un cik varētu iekasēt tie, kuriem ir blaknes pēc potes , vai viņu radinieki, ja blakne ir nāve?

Atbildēt

Juris.

06.08.2021. 10:18

Strīķim Vienotība būs atkal kauliņu nometusi .

Atbildēt

Besī ārā

06.08.2021. 09:59

Nu jau katrs sētnieks mums dod medicīnas padomus, kaut arī pašam medicīnā zināšanas un saprašana kā cūkai no saules.Laikam sadomājies startēt nākamajās vēlēšanās.

Atbildēt

Paldies!

06.08.2021. 09:56

»

Arrow...


Domāju tieši tāpat. Jānošpricē visi kā līdzatbalstītāji, lētticīgie, lai nepaliktu tiesnešu šim vakcinācijas genocīda noziegumiem

Atbildēt

zinošais

06.08.2021. 09:37

»

?

Šitais nav tieši mūsējais. Viņš padomju armijā dienēja diversantos, kas bija pakļauti GRU


Vai viņš vienkārši neturpina diversanta dienestu? Secinājumus izdariet paši... Vai Latvijas drošības struktūras sastāv tikai no šādiem kadriem?

Atbildēt

Hira

06.08.2021. 09:31

»

nesapratu, trolli

Pie tevis Veselības ministrs ar valsts sekretāru atbrauca un diagnozi noteica


Maigur Cūkstriķi, neuzbāzies nepotētajiem, kā nepotētie neuzbāžas tev, tu stabulē pūtējs. Ja būs vajadzīgs tavs trulais padoms, uzprasīsim.

Atbildēt

06.08.2021. 09:29

Arrow
19:20, 3. augusts 2021
Veselie kā drauds afērai – kāpēc jānošpricē visi? Tagad, kad pietiekoši skaidri ir redzama gan vīrusa afēra, gan pošu bezjēdzīgums, kuru nu jau var pamatot pat ar pašas oficiālās ‘zinātnes’ un medijos publicētiem datiem un statistiku, atliek jautājums par to, kāpēc joprojām sazvērējušies režīmi gandrīz visā pasaulē par katru cenu cenšas panākt 90-100% iedzīvotāju nošpricēšanu? Kas ir tas, kāpēc šis spiediens ir tik izmisīgs īpaši pēdējā mēneša laikā?
Kamēr aizvien vairāk cilvēku saprot to, ka tas nekādā ziņā nav un nevar būt saistīts ar rūpēm par veselību, tomēr jautājums par to, kas tad īsti ir par iemeslu tādam neprātam, gan interesē daudzus. Protams, tas ir Resets un tas ir QR kods, kas kontrolē to, kur cilvēks atrodas – tā ir viena būtiska sadaļa un par to ir rakstīts ne reizi. Bet ir kaut kas vēl.
Ne jau velti tik daudzi īsti eksperti ir brīdinājuši par dažādiem kaitīgiem blakus efektiem un par to sācis runāt pat viens no mRNS tehnoloģijas pionieriem Roberts Melouns, kuru tūlīt pat izsvītroja no Wikipedia vēstures par šo tēmu. Bet visi viņi brīdina par autoimūnām saslimšanām un neauglību.
Oficiālie mediji un globālistu kalpu valdības nemitīgi stāsta, ka neesot pierādījumu tam, ka šīs injekcijas kaut ko tādu izraisa. Taču viss ir otrādi – nav pierādījumu, ka tās ir drošas. Lai to vispār varētu noskaidrot, ir jāpaiet gadiem, ne jau velti īstas vakcīnas tika testētas 10-15 gadus un tajās bija īsts, novājināts vīruss, kas pierāda to, ka tāds vispār eksistē dabā. Šeit nekā no tā nav.

Potes sastāvs tika ģenerēts burtiski stundu laikā, saņemot datorizētu vīrusa genoma sekvenci no Ķīnas caur internetu – tas vispār ir kas? Bet tas ir publiski atrodams un izlasāms – tieši tā to izdarīja Moderna janvārī, kad par tādu vīrusu pasaulē vēl daudzi nebija pat dzirdējuši. 48 stundas un pote gatava. Tas noved pie būtiskā jautājuma, kāpēc viņi šo substance grib dabūt teju katrā cilvēkā?
Paskatieties globālistu retoriku jautājumā par neauglību. Viņi kategoriski noliedz to, ka šīs potes varētu to izraisīt, bet turpat blakus ir dati par to, ka kovids to varētu gan. Bet kāda tad ir atšķirība starp to, vai cilvēka organismā nonāk pīķa proteīns caur infekciju, ja vīruss būtu īsts un to, ka viņa organisms saņem instrukciju tādu ražot pats, kas ir mRNS tehnoloģija? Šī nelielā nianse tad arī slēpj sevī baiso noslēpumu. Tas vienlaicīgi atbild uz šo jautājumu, kāpēc vajag nošpricēt visus.
Gluži vienkārši, ja tas nesanāk, tad nepotētie ir dzīva liecība šim noziegumam. Ir gluži skaidrs, ka Davosas iecerētais Resets nav iespējams bez būtiskas planētas iedzīvotāju skaita samazināšanas un tieši par to taču bez apstājas runā visa tā pati elite, kas tagad rūpējas par mūsu veselību.
Papildus tam, ka ir pieteikts totāls karš un baltās rases izpostīšana ar visām iespējamām genderisma un citām ideoloģijām, ir jābūt vēl kādam mehānismam, kas to realizē. Un tam jāizskatās pietiekoši dabiski, tāpēc tiešā mirstība no potēm nebūs šis mehānisms, kaut arī tas daļēji jau kļūst uzkrītošs. Bet autoimūnās saslimšanas diagnostika parasti prasa 4-5 gadus, bet neauglību var sākt fiksēt laikā no 6-12 mēnešiem.
Tātad, ja tuvāko gadu laikā pasaulē paliek pietiekoši liela populācija, tad tas būs tas pats, kas kontroles grupa. Tie ir eksperimenta neskartie cilvēki. Kad špricētās grupas sāk uzrādīt visus šos simptomus, bet kontroles grupā to nav, tā ir droša zīme tam, ka pirmā grupa ir saindēta tīšām. Tāpēc puse no amerikāņiem un vēl lielākas grupas citās valstīs šobrīd vēl ir tāda kontroles grupa. Un tieši no tā baidās režīmi, tāpēc viņi cenšas demonizēt un terorizēt šos cilvēkus, kas atsakās piedalīties šajā genocīdā.
Un tas arī ir iemesls, kāpēc šīm grupām ir jāiztur un jābūt par pierādījumu tam, ko globālisti dara ar planētu. Ja viņiem izdotos nošpricēt visus vai gandrīz visus tuvākos gados, tad pierādījumu vairs nebūs, jo tad visus simptomus un mirstību mierīgi varēs norakstīt uz vīrusa jauniem variantiem. Tad baltā rase aiziet bojā un īstenojas Kalergi plāns par jaukteņu rasi un Švāba biomasa. Bet, ja pastāv kontroles grupas, tad Resets izjūk.
Tieši tāpēc ir šis karš pret veseliem cilvēkiem, jo vini tiešā veidā apdraud globālistu plānus ar savu eksistenci. Injekcijas, lokdauni un sertifikāti ir viņu ierocis, bet viņiem tā visa realizācijai ir tikai daži gadi, ko arī skaidri saprot tas pats Švābs un nemaz neslēpj. Vai nu tagad, vai nu cilvēce atmostas un viss viņu gadsimtiem lolotais plāns sabrūk. Izturiet…

Arrow
21:16, 3. augusts 2021
Rekur arī pienāk BigPharma beigas Tūlkojums: Lūdzu brīdiniet visus ģimenes locekļus, draugus un radus! PĀRSTEIDZOŠAS ZIŅAS! Augstākā tiesa ir atcēlusi vakcināciju Amerikas Savienotajās Valstīs Augstākā tiesa ir atcēlusi vispārējo vakcināciju. Bils Geitss, ASV galvenais infekcijas slimību speciālists Fauci un Big Pharma ir zaudējuši prasību ASV Augstākajā tiesā, nespējot pierādīt, ka visas viņu vakcīnas pēdējo 32 gadu laikā ir bijušas drošas pilsoņu veselībai!
Prasību iesniedza senatoru Kenedija vadītā zinātnieku grupa. Roberts F. Kenedijs jaunākais: “Par katru cenu jāizvairās no jaunās vakcīnas pret Covid. Es steidzami vēršu jūsu uzmanību uz svarīgiem jautājumiem saistībā ar nākamo vakcināciju pret Covid-19. Pirmo reizi vakcinācijas vēsturē jaunākās paaudzes tā sauktās mRNS vakcīnas bojā un maina pacienta ģenētisko materiālu, kas jau bija aizliegts un kas iepriekš tika uzskatīts par noziegumu.
Koronavīrusa VAKCĪNA NAV VAKCĪNA! UZMANĪBU! Kas vienmēr ir bijusi vakcīna? Tas vienmēr bija pats patogēns – mikrobs vai vīruss, kas tika nogalināts vai novājināts, un tas tika ievadīts organismā, lai ražotu antivielas. Koronavīrusa vakcīna no jaunākās mRNS (mRNS) grupas, nonākot cilvēka šūnā, mRNS pārprogrammē normālu RNS / DNS, kas sāk veidot citu proteīnu. Tai nav nekāda sakara ar tradicionālajām vakcīnām! Tas ir, tas ir ģenētiskās ietekmes instruments. Ģenētiskais bio ierocis! Viņi gatavojās iznīcināt visus cilvēkus, un izdzīvojušie kļūs par ĢMO!
Pēc bezprecedenta mRNS vakcīnas vakcinētie vairs nevarēs papildus ārstēt vakcīnas simptomus. Vakcinētiem cilvēkiem būs jāsamierinās ar sekām, jo ​​viņus vairs nevar izārstēt. Var izvadīt no cilvēka ķermeņa toksīnus. Bet cilvēkam ar ģenētisku defektu, kā piemēram, Dauna sindromu, Klinefeltera sindromu, Tērnera sindromu, ģenētisku sirds mazspēju , hemofilija, cistiskā fibroze, Retta sindroms utt.), palīdzēt nevar jo ģenētiskais defekts ir uz visiem laikiem!
Tas nepārprotami nozīmē: ja pēc mRNS vakcinācijas parādās vakcinācijas simptoms, ne viens terapeits nevar jums palīdzēt, jo VAKCINĀCIJAS RADĪTAIS KAITĒJUMS BŪS ĢENĒTISKI neatgriezenisks. Vakcinācija ir 21. gadsimta genocīda bioieroči.
Bijušais Pfizer galvenais zinātnieks Maiks Jedons vēlreiz paudis savu nostāju, ka tagad ir par vēlu glābt tos, kuriem injicēta šī viela, ko publiski sauc par “Covid-19 vakcīnu”. Viņš mudina tos, kuri vēl nav saņēmuši nāvējošo injekciju, cīnīties par savu, apkārtējo un savu bērnu dzīvību. Starptautiski pazīstamais imunologs turpina aprakstīt procesu, kas, pēc viņa teiktā, nogalinās lielāko daļu cilvēku: “Tūlīt pēc pirmās vakcinācijas aptuveni 0,8% cilvēku mirst divu nedēļu laikā. Vidējais izdzīvojušo dzīves ilgums būs divi gadi, bet tas arī samazinās ar katru jaunu “injekciju”.
“Joprojām tiek izstrādātas papildu vakcīnas, lai bojātu orgānus, tostarp sirdi, plaušas un smadzenes. Pēc divām desmitgadēm Pfizer, profesors Yedon bija iepazinies ar farmācijas giganta Pfizer funkcijām un pētniecības un attīstības mērķiem, un norāda, ka pašreizējā “vakcinācijas” režīma galīgais mērķis ir planētas depopulācija, kas līdzīnās visiem bijušajiem kariem kopā ņemtiem. “Miljardiem cilvēku jau ir vakcinēti, tiem draud neizbēgami un sāpīgi nāves gadījumi. Ikviens, kurš saņem injekciju, mirs priekšlaicīgi, un trīs gadi ir dāsns novērtējums, cik ilgi viņi var izdzīvot. ” Kopīgojiet informāciju lai glābtu pēc iespējas vairāk cilvēku!

No interneta materiāliem
.

Atbildēt

Lasu un brīnos..

06.08.2021. 09:07

Maigura kungs, lasu un brīnos, šo maniakālo tieksmi šobrīd par katru cenu pārliecināt potēties un šo degsmi par visiem, kas vēl tikai varētu saslimt. Ne par onkoloģiskajām saslimšanām, ne par C hepatītu, kur Latvija ir viena no retajām valstīm, kur ārstēšana netiek apmaksāta no valsts līdzekļiem, ne par bērniem ar invaliditātēm kur valsts varētu palīdzēt, šobrīd vispar netiek runāts. Vienīgā slimība kas šobrīd uztrauc - Covid. Jums tiešām tā nešķiet, ka šo naudu, kas šobrīd tiek šķiesta tik dāsni šo vakcīnu reklāmām, gan visiem kas gatavi tās atbalstīt nebūtu lietderīgāk novirzīt arī citu slimību ārstēšanām? Jūs noteikti būsiet nepatīkami pārsteigts un izbrīnīts, ka cilvēki mirst arī no citām slimībām šobrīd Latvijā, ne tikai no Covid. Varat paskaidrot šo maniakālo apsēstību Covid sakarā?

Atbildēt

!!!

06.08.2021. 09:00

»

Kur

Kur tad atsauces uz it kā zinātniskajiem pētījumiem? Citādi pākopēts vai paša radīts demagoga tekstiņš


Kovid 19 bildi studijā!Kad būs tas vīruss izdalīts un aplūkots mikroskopa tad būs par ko diskutēt.Nevar apspriest to kas nav atklāts.

Atbildēt

ansis

06.08.2021. 08:12

»

jā, bet...

Varbūt tiem saviem 20000 vari pievienot tāmi lai redzam kā tas skaitlis radies? Jeb tev ka tik pamuldēt


Tu jau esi ar vienu kāju kapā, nav verts tevis dēļ laoku tērēt. Esi jau izdomājis, ko uz tavss kapa plālsnes raxtīt? Padteidzies!

Atbildēt

Es

06.08.2021. 06:47

Kā saka Latvijā, atp*sies, nelaime! Pietiks gvelzt.

Atbildēt

Mūsdienu Latvijas slimnīcas nogalina

06.08.2021. 06:34

»

Pareizi

Man kaimiņiene smagi nedēļu slimoja tā saucamo kovidu. Ģimenes ārste pēc tam pateica, paveicās ka nebija jābrauc uz slimnīcu


sistēmiski un sistemātiski, visu noraksta uz kovid, ārstiem grandiozas piemaksas. Pasaules Bankas stratēģijā atbrīvojas no liekā cilvēkkapitāla Bigfarmas peļņai un beigtiem nevajag sociālās izmaksas un pensijas.

Atbildēt

Studiju laiku kursabiedrs teica to pašu

06.08.2021. 06:31

»

Pareizi

Man kaimiņiene smagi nedēļu slimoja tā saucamo kovidu. Ģimenes ārste pēc tam pateica, paveicās ka nebija jābrauc uz slimnīcu


Bija 40 gr t temperatūra 10 dienas ar tā saucamo kovidu. Sieva nopirka skābekļa mērāmo. Ārsti gribēja uz slimnīcu dabūt un nogalināt. Tagad ir dzīvs un vesels. Ārsti iedeva zāles “pret kovid” uz dažām st palika vieglāk, kad aizraidīja visus “ārstus- glābējus” uzreiz izveseļojās.

Man ari bija kovids, par kuru neko vēl nerunāja, frizieres znots no Uhaņas pa tiešo atveda visiem visapkārt 2019. gada oktobrī. Neviens nenomira. Es izveseļojos bez antibiotikām 4 mēn laikā. Slimnīcā ar antibiotikām mani butu nogalinājuši.

Atbildēt

Pareizi

06.08.2021. 06:22

»

Ja ārste nesaņems linču tiesas sodu,

atstājot mani mājās ar simptomiem un sūdzībām, pēc kurām nekavējoties bija jānogādā slimnīcā 3 st laikā, to varēja izdarīt stundas laikā, mani gandrīz nogalinot, viņa turpina un turpinās nogalināt citus, jo ir slepkava no 4. maijas valsts veselības ministrijas sistēmas


Man kaimiņiene smagi nedēļu slimoja tā saucamo kovidu. Ģimenes ārste pēc tam pateica, paveicās ka nebija jābrauc uz slimnīcu.
Mūsdienu neatkarīgās Latvijas slimnīcās tiešām var nogalināt

Atbildēt

Ja ārste nesaņems linču tiesas sodu,

06.08.2021. 06:10

»

Trollis, nelieti, esi tu. Vēl apsveru sodu ārstei, kura mani atstāja mājās.

Un ārstam, kurš pakļāva mani antibiotikām, nesaņemot atbildes no divām laboratorijām...


atstājot mani mājās ar simptomiem un sūdzībām, pēc kurām nekavējoties bija jānogādā slimnīcā 3 st laikā, to varēja izdarīt stundas laikā, mani gandrīz nogalinot, viņa turpina un turpinās nogalināt citus, jo ir slepkava no 4. maijas valsts veselības ministrijas sistēmas.

Atbildēt

Trollis, nelieti, esi tu. Vēl apsveru sodu ārstei, kura mani atstāja mājās.

06.08.2021. 06:02

»

nesapratu, trolli

Pie tevis Veselības ministrs ar valsts sekretāru atbrauca un diagnozi noteica


Un ārstam, kurš pakļāva mani antibiotikām, nesaņemot atbildes no divām laboratorijām.

Mani gandrīz nogalināja Veselības ministrijas sistēma.

Visi manis minētie fakti ir fiksēti slimnīcas izrakstos. Viss ir precīzi dokumentēts. Tiesāties? Bezjēdzīgi. Linču tiesa ātri atrisina visas problēmas.

Bet Viņķeli un Pavļutu sods sasniegs par vakcinācijas plāna izstrādi un realizsciju.

Nekaitini mani, izdzimteni no 4.. maija slepkavu kliķes!


Atbildēt

balsosu par Sleseru vai par Gobzemu

06.08.2021. 05:53

»

nesapratu, trolli

Pie tevis Veselības ministrs ar valsts sekretāru atbrauca un diagnozi noteica


Balsosu par Gobzemu vai par Sleseru ,ja vini apsolis likvidet parazitu ,,valsts sekretaru,,amata stata vietas un samazinat ierednu klana skaitlisko sastavu Latvija vismaz par 50% !

Atbildēt

Pirmā brigāde atbrauca,

06.08.2021. 04:06

»

Kā mani gandrīz nogalināja ātrā med palīdzība

Pēc seksa sāka tirpt lūpas kaktiņš, strauji nejūtīga kļuva viena puse. Ātrai med palīdzība šādā gad bija jāatbrauc 3 st laikā, nogādājot slimnīcā. Atbrauca 20 min laikā. Uzklausīja visas sūdzības, asinsspiediens 180/100, iedeva zāles pret asinsspiedienu un aizbrauca. Vecums 70 gadi...


uzklausīja stāstu, ka slikti palicis pēc seksa, izņirgājās, iedeva zāles pret asinspiedienu, uzspļāva simptomiem, ka notirpusi puse ķermeņa, kļuvusi nejūtīga, izlikās nedzirdam un aizbrauca.

Kā es mīlu šo kliķi, kura par mums tā rūpējas! Simtprcentīgi piekrītu cilveka444 viedoklim. Viņi mūs nogalina visos veidos.

Atgūstos, tikai pateicoties līdz notikumam stiprajam veselības stāvoklim. Un pielietojot tautas medicīnas līdzekļus. Vilkābeles tinktūru, propolisu eļļā .. utt. Saprotams, ka šīs zāles neizrakstīja.

Atbildēt

Kā mani gandrīz nogalināja ātrā med palīdzība

06.08.2021. 03:57

»

cilveks444

Pietiks farsa! Pietiks! Nekaunīgi, ņirdzīgi un izsmejoši. Tā kliķe par TAUTU ieņirdz! Domā, ka TAUTA ir muļķe. Tāpēc karina makaronu blāķus uz ausīm...


Pēc seksa sāka tirpt lūpas kaktiņš, strauji nejūtīga kļuva viena puse. Ātrai med palīdzība šādā gad bija jāatbrauc 3 st laikā, nogādājot slimnīcā. Atbrauca 20 min laikā. Uzklausīja visas sūdzības, asinsspiediens 180/100, iedeva zāles pret asinsspiedienu un aizbrauca. Vecums 70 gadi.

Otrā rītā stāvokis neuzlabojās. Simptomi nostabilizējās. Cita brigāde steidzami nogādāja slimnīcā. Daļēji traucējumus kupēja pēc prasību standarta tikai labas veselības rezultātā.. Bija laba nod vadītāja, kas precīzi izpildīja standartu. Pēc zāļu lietošanas radās alerģisks iekaisums plaušās.

Kļūdaini noteica diagnozi - bakteriāls perēklis. Izrakstā minēts - aizdomas uz tuberkulozi!

Steidzami izsvieda no nodaļas, nogādāja tuberkulozes nodaļā. Nesaņemot līdz galam laboratorijas analīzēm, uzsāka spēcīgu prettuberkulozes antibiotiku pielietošanu. Temperatūra nokrita līdz 33.4. Ķermenis pārklājās diloņslimnieka lipīgiem sviedriem...

Lai kupētu kaitējumus, tagad jālieto spēcīgi ķīmiskie medikamnti.

Kuriozs neizpalika. Jautāja, aizpildot anketu - vai ir alerģija uz jodu, ko lieto asinsvadu kontrastvielai izmeklējumā. Aizpildītāja pati atbild - nav.

Vēlreiz pirms izmeklēšanas jautā kabinetā. Atbildu ar pretjautājumu, vai viņai ir? Apstulbst, jo pārbaudīt nav iespējams neeksperimentējot.Atbildēt

Andris

06.08.2021. 03:51

»

gf

''...Pārpublicēts no Facebook...'' - kāpēc


Šaubos vai pietiek aiztek garām naudas straume no potēšanas reklamēšanas. Vairāk reklamē, vairāk naudas... Te jau rakstus var ieviet tikai tie kuri ir maksāt spējīgi...

Atbildēt

cilveks444

06.08.2021. 02:12

Pietiks farsa! Pietiks! Nekaunīgi, ņirdzīgi un izsmejoši. Tā kliķe par TAUTU ieņirdz! Domā, ka TAUTA ir muļķe. Tāpēc karina makaronu blāķus uz ausīm.

Tikai 2 punkti, kā piemērs! Lai gan tādu ir kaudzēm. Kaudzēm vien.

1. Kliķe sakās, ka rūpējoties par tautas veselību! MELI! Kāpēc? Tāpēc, ka kliķe ilgus gadus ir mērdējusi badā veselības aprūpi, samazinājusi gultas vietas slimnīcās, slēgusi slimnīcas, pieļāvusi HIV un AIDS epidēmiju, arī tuberkulozi Latvijā, paliatīvā aprūpe ir pamesta novārtā, rehabilitācija ne visiem ir pieejama, vēža slimniekiem tiek dotas morāli novecojušas zāles, smagi slimie bieži rod cerības tikai lūdzot ziedojumus! Uz šī visa fona runas, ka C-19 sakarā kliķe rūpējas par TAUTAS veselību, vienkārši ir smieklīgas, lai neteiktu – pilnīgs marasms. C-19 kliķe izmanto kā īpaši labu naudas (TAUTAS naudas) apgūšanas veidu. Ar tizlām reklāmas kampaņām, kurās uzvar kliķei pietuvinātie, ar vakcinācijas biroju, kas ir pilnīgi lieks, ar vakcinācijas centriem, kas ir tīrākā naudas apgūšana, jo sapotēt gribētājus varēja poliklīnikās, slimnīcās un veselības centros. Protams, ja vien potes reāli būtu glābiņš no C-19, nevis Lielā Reseta arhitektu viens no instrumentiem, ar kuru sākt totālo kontroli pār cilvēkiem, kā arī vakcīnu ražotāju garantēts ienākums bez mazākās atbildības pakāpes.

2. Kliķe sakās baidāmies no zaļajiem cilvēciņiem. Nu, no Krievijas militāristiem, kuri varētu tikt iefiltrēti Latvijā! MELI! Kāpēc? Elementāri. Cik ilgus gadus mūs biedē ar Kremli, ar zaļajiem cilvēciņiem. Biedēja dienu un nakti. Nemitīgi. Līdz C-19 atnāca. Līdz “bēgļi” atnāca. Un tad izrādījās, ka Latvijas robeža ir kā caurstaigājamā sēta. Ka caur to var staigāt šurpu turpu ne tikai cigarešu kontrabandisti, kurus “pieskata” JKP sektanti, bet arī tā saucamie “bēgļi”, kuriem jau gultas klāj Vienotības un A/P gultas klājēju komandas. Jo migas saviem nākamiem vēlētājiem ir jāsagatavo labu labās. Citādi šie dusmosies un ies sūdzēties pie sev pietuvinātā Abu Meri. “Bet kā tad ar zaļajiem cilvēciņiem”: pārbijusies tante Bauskā vaicās? Kā ar tiem? Viņi taču ir speciāli apmācīti, viņiem tagad, kopā ar “nabaga bēgļiem” iefiltrēties Latvijā ir nieka lieta? Kas tagad būs? He! Muļķīgs jautājums, ja cilvēks būtu sekojis līdzi kliķes izdarībām. Kāda LATVIJA, kāda TAUTA, kāda ROBEŽA, kāda DROŠĪBA? Jūs, ko? Nezināt, ko klasiķis teica? Muļķu zeme! Bet muļķu zemē viss pa vecam. Kamēr TAUTA gulēs lāča ziemas miegā!

Atbildēt

fg

05.08.2021. 23:25

»

gf

''...Pārpublicēts no Facebook...'' - kāpēc


tur viņam neviens nepievērš uzmanību…

Atbildēt

DBJBJB

05.08.2021. 22:20

Nu, pieņemsim. Bet tad visām vakcīnas nedabūjušām valstīm jau bija jābūt destabilizētām un sabrukušăm pîšļos.
Žēl, ka nevar uzdot jautājumus šiem striķiem, bet, kāpēc putina rašā antivaxeri tik aktīvi? vai tur darbojas rietumu apmaksāti antivaxeri, kuri grib destabilizēt austrumus un krieviju? striķa ieskatā rietumi apmaksā Krievijas antivaxerus, bet putins apmaksā rietumu antivaxerus? Izskatās, ka rietumi uzvar, jo Krievijā ar vaxāciju iet baigi švaki.

Atbildēt

Aigars.

05.08.2021. 21:59

Vēl precīzāk iezīmējas vakcīnbiznesa darboņu bars. Arī Srīkis. Lstviski jāsaka - dirsas esiet, pie kam pretīgi pērkamas.

Atbildēt

Roza Luksemburga

05.08.2021. 21:33

Nav neviena t.s. Pretvakcinacijas agitatora, ir tikai cilveki, kas grib saglabat tiesibas lemt par savu veselibu un lai vinus beidzot liek miera. Toties Vakcinacijas agitacija jau sen izgajusi no jebkadam robezam, to tikai par piespiesanu var nosaukt.

Atbildēt

Vājprāts

05.08.2021. 21:31

Ko tas suka ments te pļūtī!?

Atbildēt

Roza Luksemburga

05.08.2021. 21:24

Nav dzirdets, ka tiem kas aizstav savas tiesibas izveleties nevakcineties kads ko butu maksajis. Tiem otriem gan naudinja griezas, gan par plakatiem, gan birojiem, gan loterijam un komunikaciju.

Atbildēt

pietiek lasītājs

05.08.2021. 20:53

V.Keris,Saskaņas draugs un-pop Gapon ar galiem nodokļu maksātāju uzturētajos mēdijos.Kādēļ nesēž?

Atbildēt

Mait'as Putns

05.08.2021. 20:47

Diemžēl šis tipiņš (m.striķis) ir rets draņķis, labāk būtu turējis muti, izskatītos gudrāks.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

05.08.2021. 20:39

... paskatīsimies uz šo situāciju vēl plašāk. LV vara ir zaudējusi iedzīvotāju ievērojamas daļas uzticību, to mēs redzam vakcinācijas sakarā. Kā jums, godātie līdzcilvēki šķiet, teorētiskas ārvalsts agresijas gadījumā pret Latviju šī uzticība Latvijas varai kā uz burvja mājienu radīsies? Mana atbilde ir nē, neradīsies. Domāju, ka "vakcinācijas aptvere" šodien korelē ar to cilvēku īpatsvaru mūsu sabiedrībā, kuri būs šādas agresijas gadījumā šo varu aktīvi vai mazāk aktīvi aizsargāt. Viena trešdaļa aptuveni, ja pareizi saprotu? :) :) :) Lielisks rezultāts! :) :) :)

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

05.08.2021. 20:32

Mieru, godātie līdzpilsoņi, mieru! Kā jau te rakstīju, covid un vakcinēšanās sāga ir parādījusi, ka varas meli gandrīz 30 gadu garumā ir radījuši situāciju, ka daļa iedzīvotāju vairs netic ne mūsu politiskajai "elitei", ne ierēdņiem, ne pērkamiem "ekspertiem". Šis Strīķa pļūtījiens tāpat kā Šadurska puubliskā apsaukāšanās pavisam nesen liecina vien par to, ka tur, augšā, nezina, ko darīt. Uzticību un ticību sev ir izmainījuši pret iespējām, publiski melojot, atrisināt kaut kādus politiskus jautājumus pagātnē, tagad ir neizpratnē, ko šādā situācijā pasākt? Pirmā reakcija (atbilstoši attieksmei pret teritorijas iedzīvotājiem un personiskajai komunikācijas kultūrai), cerot, ka situācija atrisināsies pati no sevis, ir šādi varai pietuvināto žults izvēmieni un šadursku "mērkaķi". Nedomājiet, ka šis ir pēdējais tāds teksts no tiem, kuriem neierobežotas varas sajūta slīd no rokām ārā. Žulti (mana prognoze) vemt tikai tagad sāk. Apogejs būs kaut kad vēlāk.

Atbildēt

real

05.08.2021. 20:26

esmu vakcinejies ,bet sis strikis ir kretins.

Atbildēt

hm

05.08.2021. 20:18

ASV viens no aktīvākajiem cīnītājiem pret farmācijas kompānijām ir jurists Roberts Kenedijs, Kenediju atvase. Viņa vārdiem - pasaulē poliomelītu izraisa tikai Bila Geitsa sponsorētās vakcīnas pret poliomelītu. Farmācijas industriju bērniem ražotā vakcīna tiomersal izraisa autismu. Bet četras lielākās vakcīnu ražotājas ASV - Glaxo, Sanofi, Pfizer, Merck vēl pirms C19 laikā soda naudās pēdējos 10 gados ir samaksājušas ap 35 miljardus! Par ārstu un zinātnieku uzpirkšanu , pētījumu rezultātu falsifikāciju, tūkstošiem amerikāņu nogalināšanu ar savām zālēm.

Atbildēt

Kaža

05.08.2021. 20:18

Naida runas uz nelaimīgajiem ar covid neslimojušajiem iet pilnā sparā,it kā būtu obligāti jāsaslimst.Vai tad ar gripu slimoja mazāk un sekas bija mazākas?Katrs nespeciālists,kurš draud nepazīstamiem cilvēkiem ar vakcinēšanam,nāvi,slimībam ir bīstams sabiedrībai.

Atbildēt

Derdz

05.08.2021. 20:03

Tu Maigur būs atbildīgs par tiem kam vakcina izraisija smagu veselības problemas vai navi, tas ir fakts, arī, ka jau tiek fiksēti jauni nevelema notikumi no kuriem mazākā daļa aiziet aizsaulē. Tas viss ir fakts un pierādīts, tikai pie mums to nestasta skali. Gan vakcina nepasarga visus un ir fakti, ka inficejas, iegustot smagu slim.gaitu vai navi

Atbildēt

gf

05.08.2021. 20:02

''...Pārpublicēts no Facebook...'' - kāpēc?

Atbildēt

Otello

05.08.2021. 19:58

Vai Maigumiņš jau špricīti no Riņķīša dabūjis?))

Atbildēt

jā, bet...

05.08.2021. 19:52

»

ansis

Viens tumsonis uz 2 nedēļām intensīvajā terapijā covid apstākļos maksā ap 20000 eiro. Vajadzētu sākt iekasēt


Varbūt tiem saviem 20000 vari pievienot tāmi lai redzam kā tas skaitlis radies? Jeb tev ka tik pamuldēt.

Atbildēt

Žulis

05.08.2021. 19:49

Nav gan dzirdēts, kā kāds tiem "pretvakcinācijas aģitatoriem" kaut ko maksātu. Toties vakcinācijas aģitatori gan saņem pamatīgu naudu. Tad kas īstenībā ir tie pērkamie nelieši?
Un ko šī raksteļa autors teiks, ja rudens un ziemas periodā slimnīcas un morgus sāks pārpildīt tieši vakcinētie? (Arī šādas prognozes ir izteiktas)

Atbildēt

ansis

05.08.2021. 19:49

Viens tumsonis uz 2 nedēļām intensīvajā terapijā covid apstākļos maksā ap 20000 eiro. Vajadzētu sākt iekasēt.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

21

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

FotoGrūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut ko tādu, ko nosauca par prokremlisku – proti, nedraudzīgu mūsu kopējam stāstam. Kāpēc neko tādu mēs no viņa nedzirdējām iepriekšējos četrus gadus, lai gan utaino šovinistu grūpijas un virsvadītāji tāpat darīja savu darbu. Un – ne tikai Saeimas namā.
Lasīt visu...

21

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

FotoLatvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no citām disciplīnām/zinātnēm. Arī atsevišķa Latvijas vēsture ne, bet tā tiks mācīta pasaules vēstures kontekstā. Lai plašākai publikai palīdzētu saprast diskusiju, vēlētos dalīties ar to, kas ir vēsture, kāpēc tā jāmāca un kādu vēsturi vajadzētu mācīt mūsu skolās.
Lasīt visu...

21

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

FotoPersonīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu ceļmalā stāvošos zemniekus vai teiktu iedvesmojošas runas meijām greznotos tautas namos. Pats galvenais ir, lai nākamais prezidents būtu spējīgs vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos. Lai viņam būtu izveidoti labi personiskie kontakti ar visiem Eiropas, ASV un NATO līderiem un lai viņam vienmēr būtu iespēja ar tiem sazināties un paust savas bažas par Eiropā un pasaulē notiekošo. Un arī lai ārvalstu partneri savukārt cienītu mūsu prezidentu un zinātu, ka viņa domās ir vērts ieklausīties.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...