Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ŽANIS

01.05.2022. 12:24

SITIET ŽĪDUS KAMĒR TIE IR DZĪVI UL KUCINUS UZREIZ>>>>>

Atbildēt

zigais

15.12.2020. 13:15

Jaunā gadā:
Dargie tautieši! Nākošā gada pirmā puse būs grūta.
Bet, pēc tam sāksies ogas un sēnes

Atbildēt

Skolnieciņš no Pokaiņu meža

14.12.2020. 14:45

2020. gads iet uz beigām. Daudziem no mums šis gads bija neveiksmīgs. Līdz ar kovid-19 (covid-19) sērgas ienākšanu mūsu valstī sākās ekonomiskā krīze. Lai gan pašlaik Latvijā plosās gan kovid-19 sērga, gan ekonomiskā krīze, taču mēs nezaudēsim cerību, apņēmību un gribasspēku. Nepadosimies kovid-19 sērgas priekšā! Saglabāsim brīvu gribu un staltu stāju! Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Atcerēsimies savu svabado senču tradīcijas un paražas! Godāsim Latvju Dievus – latvietības aizstāvjus! Turēsim cieņā senlatvju spēka zīmes! Iekursim savas viensētas pagalmā ugunskuru par godu Latvju Dieviem. Kvēpināsim kadiķa zariņus un vērmeļu buntītes, lai atgaiņātu mošķus un nelaimes. Ziedosim uz svētakmeņa savā privātajā mežiņā baltmaizes klaipu, sauju graudu, vārītu olu un medus gabaliņu. Lūgsim Latvju Dievu labvēlību un svētību. Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna!
Ar mīlestību un labestību, Skolnieciņš no Pokaiņu meža
[Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#Skolnieciņš #pagāni #sentēvi #rituāli #LatvjuDievi #Māra #Pērkons #Laima #LatvjuDievuSvētība #veiksme #spēks #auglība

Atbildēt

13.12.2020. 17:34

»

...


Suur tänu!

Atbildēt

hm...

13.12.2020. 13:39

Ieklīdu te portālā... Jums pašiem laikam paliek vieglāk no tik žultainām vārdu caurejām. Tā sīkmanīgi cits citu uzmundrināt... Labi, ka paši neesat pie teikšanas valstslietās.

Atbildēt

Ieteikums

13.12.2020. 01:14

Ieva, ir divi varianti, kā Ziemassvētkos iztikt bez mūsu jaukā, izspūrušā pusebreja dzirdēšanas. Viens variants, padarīt viņu rīcībnespējīgu, piemēram, COVID vīrusa ietekmē, otrkārt, neieslēgt televizoru. Es noteikti izvēlēšos otro, turklāt jau nez kuro gadu pēc kārtas...

Atbildēt

tv36

12.12.2020. 22:22

Šogad man personiski būs pirmā reize, kad ignorēšu absolūti visu, ko mp vai p sagatavojuši savām svētku runām. Nevēlos bojāt svētku noskaņojumu.

Atbildēt

12.12.2020. 21:12

»

Precizējums

Nu tad paskaties, kurš bija atbildīgs par kredītiestāžu uzraudzību. Latvijā centrālā banka ir no valsts neatkarīga. Valdība nedrīkst iejaukties tās darbībā. Par valsts finansēm bija atbildīgs Kalvītis un tur viss bija kārtībā, kamēr neatnāca Godmanis ar Parex


Kāds sakars kredītiestāžu uzraudzības iestādei ar likumu un valdības noteikumu pieņemšanu? Tieši Kalvīša valdība bija tā, kas ietiepīgi pretojās jebkādai kredītu ierobežošanai. Kaut vai tik vienkāršai lietai kā tam, ka kredītus var izsniegt tikai balstoties uz oficiālajiem ienākumiem.

Atbildēt

Arl

12.12.2020. 18:12

»

Latvija - neizdevusies valsts

Saeimas deputāte, vienkāršais iedzīvotājs


Kur nu vēl vienkāršāku par šito....

Atbildēt

Nefaktam

12.12.2020. 16:22

»

bērnībā pret sienu sistajam

Ja tu ieķīlāsi ģimenes dzīvokli vai māju, paņemsi kredītu, gada laikā to notrallināsi un tad aizlaidīsies, tad arī stāstīsi, cik labi ģimene dzīvoja tavā laikā un cik tai slikti klājas bez tevis


Līdz Parex afērai viss bija ok. Un kredītus izsniedza komercbankas, kam arī bija jānes atbildība par to. Pēc tā saucamās labākās biznesa prakses. Burbuli uztaisīja zviedru komercbankas kopā ar kolabrocionistu Cērpu.

Atbildēt

Precizējums

12.12.2020. 16:17

»

nu nē

Par kredītiem bija atbildīga tieši Kalvīša valdība, kas pretojās jebkuriem kreditēšanas ierobežojumiem. Viens no tās locekļiem pat konkrēti pateica


Nu tad paskaties, kurš bija atbildīgs par kredītiestāžu uzraudzību. Latvijā centrālā banka ir no valsts neatkarīga. Valdība nedrīkst iejaukties tās darbībā. Par valsts finansēm bija atbildīgs Kalvītis un tur viss bija kārtībā, kamēr neatnāca Godmanis ar Parex.

Atbildēt

nu nē

12.12.2020. 16:01

»

nu nē

Par kredītiem bija atbildīga tieši Kalvīša valdība, kas pretojās jebkuriem kreditēšanas ierobežojumiem. Viens no tās locekļiem pat konkrēti pateica


Viens no tās locekļiem pat konkrēti pateica GĀZI GRĪDĀ, bremzes un stūre ir tikai priekš mīkstajiem!

Atbildēt

bērnībā pret sienu sistajam

12.12.2020. 15:55

»

Nefaktam

Nevajag melot. Paskaties statistiku. Kalvīša laikā viss bij kārtībā. Ekonomika auga, algas auga. Galvenais saglabājās cerība, ka izdosies uzbūvēt savu valsti. Pirmo naglu Latvijas zārkā iedzina Godmanis ar Parex afēru. Pēdējo Dombrovskis glābjot zviedru bankas. Tauta to ļoti labi atceras...


Ja tu ieķīlāsi ģimenes dzīvokli vai māju, paņemsi kredītu, gada laikā to notrallināsi un tad aizlaidīsies, tad arī stāstīsi, cik labi ģimene dzīvoja tavā laikā un cik tai slikti klājas bez tevis?

Atbildēt

Joske

12.12.2020. 14:25

Ja naktī niez pakaļa, tad no rīta pirksti smird stiprāk kā parasti

Atbildēt

Nika

12.12.2020. 13:12

Varbūt covid nāve daudziem bija atbrīvošanās no ikdienas nenormālajām problēmām, un Ziemassvētkus šie cilvēki tāpat nsvinētu, jo nav par ko. Varbūt šo tēmu prezidents parisnātu? Arī uzņēmējs Groskops, iespējams, nēbūtu pats sev rokas uzlicis, ja valsts padomātu, kā iepriekš pelnošam uzņēmumam paldzēt un tikt atpakaļ uz strīpas, nevis "drāzt"par parādiem. Visa mūsu t.s. elite ir miskastes runči bez pagātnes un nākotnes. Tā ka, svini vien, Egīl, savus Ziemessvētkus. Bez mums, tautas.

Atbildēt

Nefaktam

12.12.2020. 13:01

»

fakts

Kalvītis bija sliktākais un nekompetentākais Latvijas premjers, kurš noveda valsti līdz kliņķim, bet pats iekortelējās Gazproma kotrolētajā Latvijas gāzē


Nevajag melot. Paskaties statistiku. Kalvīša laikā viss bij kārtībā. Ekonomika auga, algas auga. Galvenais saglabājās cerība, ka izdosies uzbūvēt savu valsti. Pirmo naglu Latvijas zārkā iedzina Godmanis ar Parex afēru. Pēdējo Dombrovskis glābjot zviedru bankas. Tauta to ļoti labi atceras.

Atbildēt

Nika

12.12.2020. 12:58

Man viens jautājumiņš prEzidenta kungam: tas, ka Covid rezultātā mirušie nesvinēs Ziemassvētkus man pēc dienam trim "pielēca,"bet vai var uzzināt, kur Ziemassvētkus svinēs no citām kaitēm šogad mirušie? Jo tie jau tā kā nebija pieminēti nesvinētāju rindās, un uz tiem arī covid ierobžojumi nedarbojas. Var būt košas svinības. Adresīti, lūdzu!

Atbildēt

Precizējums

12.12.2020. 12:53

»

fakts

Kalvīša laikā Latvijas ārējais neto parāds pieauga 3x no 3,2 līdz 10,5 miljardiem, vēl lielāks tas bija tikai Godmaņa valdības laikā, kad pieauga līdz 12,8 miljardiem, bet no tā laila tas ir tikai samazinājies, šā gada trešajā ceturksnī sasniedzot 4,8 miljardus


Nemuldi. Paskaties statistiku. Kalvītis atdeva Godmanim valsti ar kādiem 800 milj (Tagad mums ir 10 miljrd. EUR) LVL Valsts parādu. Par ārējo parādu jāprasa atbildība no Latvijas bankas un Cērpa. Tikai Kalvīša laikā beidzot saskaitīja cik tad bankas ir aizdevušas.

Atbildēt

Ārstiem uzspiež “pandēmiju”

12.12.2020. 11:40

»

Kurus Latvijā vakcinēs pirmos

Obligātās vakcinācijas risku grupas ir tie, kuri var palikt dzīvi, izbēgot no vakcinācijas...


Ārsti, kuriem uzspiež “pandēmiju” ir tālu no patiesas sapratnes par virusoloģiju un imunoloģiju. Arī PVO un Pasaules Banka. Vēl tālāk stāv kaut kāda Viņķele un Kariņš. Šo neinformētību virosoloģijā un pandemioloģijā izmanto agresori un politiķi.

Veselības ministrijas Imunizācijas valsts padome veic politiķu, Pasaules Bankas un PVO politisko pasūtījumu. Kādi tam ir mērķi, mēs, visticamāk, uzzināsim tiai tuvāko piecu gadu laikā, kad slepenie viņu plāni būs realizēti eksperimentis uz mums visiem.

Atbildēt

Lūgums Ziemassvētku vecītim

12.12.2020. 11:35

Nogādā,lūdzu, prezidentam, kā dāvanu Ziemassvētkos šeit izteiktos mīļos viņam veltītos komplimentus!

Atbildēt

ASV agresija ar bioloģiskiem ieročiem

12.12.2020. 11:31

»

atbalstiet gan

Viņa māte un māsa saslimusi ar kovidu (jauns.lv


Covid-19 un vakcināciju Lembergu ģim. miljonārus grib likvidēt? Medmāsas ierašanās pie 95 g.v. mātes un māsas 60 g v šīs kundzes padarīja par biol. ieroču mērķupuriem. Vai tiešām A. Lembergs plāno prasību tiesā pret Latvijas 4. maijas valsts finanšu korporāciju?

Atbildēt

atbalstiet gan

12.12.2020. 11:12

»

Atbalsts Aivaram Lembergam

Lembergs cinas pret asv agresiju


Viņa māte un māsa saslimusi ar kovidu (jauns.lv)
Bet Busulis dziedāja Welcome to my club, ironizēdams par Kariņa teicienu Velkam maskas.

Atbildēt

Kurus Latvijā vakcinēs pirmos

12.12.2020. 10:54

»

Jā, ebreju cionistu

žīdcūka ir E. Levits! Uzspļāva ar savām tiesībām uzspļaut likumam par mediķu algu celšanu, visticamāk, ka zināja, ka nāk Covid-19! I. Viņķele netika ievēlēta 13.Saeimā, bet kļuva par Veselības ministri - pirms tam kā tāda slepeni tika apmācīta ASV par to, kā nāksies kā Veselības ministrei izturēties...


Obligātās vakcinācijas risku grupas ir tie, kuri var palikt dzīvi, izbēgot no vakcinācijas

Mediķi, pirmkārt, jo attāli izprot riskus savai veselībai un var imitēt vakcināciju ar iekšējo korupciju un pazīšanos. Uzreiz tiks izplatīta informācija sabiedrības maldināšanai - ja jau mediķi aktīvi vakcinējas - plāno ziņot mediji, tad tautai ar jāsteidzas! Kaut kur taču par valsts budžeta naudu saražotās vakcīnas būs “jānogrūž”!

Pensionāri pēc 65. Viņi ir riska grupā, jāvakcinē ar steigu, jo ir nepanesams slogs valsts budžetam un Pasaules Bankas Covid-19 stratēģijā un viņiem ir stipra imunitātie, ja jau tik ilgi nodzīvojuši! Redzēsim, kā latvieši paši iznīcinās latviešus pēc PB un PVO norādēm.

Policistus vakcinēs ar pavēli.

Pedagogus pēc psiholoģiskas apstrādes. Pēc iebiedēšanas, ko viņi labi saprot, terorizējot skolasbērnus ik dienu!

Levits un Kariņš vēl cer, ka NATO armiju nevajadzēs iebaidīšanai izvest Latvijas ielās, kamēr nebūs vakcinēti policisti.

Krimināllikumu vēl vētīs, bet grozījumu mērķi saglabās - tos, kuri atteiksies no vakcinācijas, iebaidīs, ka atteikšanās ir “terorisms pret visas sabiedrības veselību”- kā sodāma darbība un “kā aicinājums neierobežot Covid-19 izplatību”.

Atbildēt

Jā, ebreju cionistu

12.12.2020. 10:32

»

Q

Nācijas tēvs ir īsts cūka uzvalkā ar kaklasaiti, šo vepri tautai uz kakla uzgrūda NA plānprātiņi, to nevajadzētu aizmirst


žīdcūka ir E. Levits! Uzspļāva ar savām tiesībām uzspļaut likumam par mediķu algu celšanu, visticamāk, ka zināja, ka nāk Covid-19! I. Viņķele netika ievēlēta 13.Saeimā, bet kļuva par Veselības ministri - pirms tam kā tāda slepeni tika apmācīta ASV par to, kā nāksies kā Veselības ministrei izturēties un rīkoties Covid-19 ieroča izplatīšanas laikā. Saskaņā ar likumu ir tiesīga jebkurā brīdī vienpersoniski ar savu rīkojumu noteikt obligāti vakcinējamo grupas. Kā daktere Mengele!

Obligātā vakcinācija iekļauta Latvijas likumdošanā. Pirmoreiz cilvēces vēsturē to pielietoja hitleriskās Vācijas koncentrācijas nometnēs.

Ja daktere Mengele savu ētisku apsvērumu dēļ nonāktu savās iekšējās pretrunās, viņas lomu uzņemsies dakteris Kariņš. Kariņa ideāls esot vakcinēt pilnīgi visus. Tad viņu vajag vakcinēt pirmo kopā ar dakteri Mengeli. Ar īstām, nevis placebo vakcīnām pūļa apstulbināšanai.

Pirms Covid-19 ieroča pielietošanas ASV saražoti miljoniem plastmas zārku ar betona kapvietām 4-6 zārkiem. Pirms ovid-19 ieroča pielietošanas hou tube daudzi rādīja šos zārkus, speciālus daudzstāvu vilcienu vagonus un betona kapus, bet nespēja izskaidrot to vajadzību.

Tramps paziņo, ka nepilnu 24 stundu laikā ASV tiks sākta vakcinācija pret Covid-19
PASAULĒ 12.12.2020. 09:24
  Jauns.lv / LETA

ASV sāks iedzīvotāju vakcināciju ar uzņēmumu "Pfizer" un "BioNTech" izstrādāto Covid-19 vakcīnu "nepilnu 24 stundu laikā", piektdienas, 11.12.2020. vakarā paziņoja ASV prezidents Donalds Tramps.


Viņš nāca klajā ar šo paziņojumu neilgi pēc tam, kad ASV Pārtikas un zāļu pārvalde (FDA) piektdienas vakarā piešķīra “ārkārtas pielietojuma apstiprinājumu” šai vakcīnai.
"Pirmā vakcīna tiks pielietota nepilnu 24 stundu laikā," tātad sestdien, Tramps sacīja televīzijas uzrunā, kas publicēta tviterī.

“Mūsu partnerībā ar "FedEx" un UPS mēs jau esam sākuši nogādāt šo vakcīnu uz visiem štatiem un pasta indeksiem šajā valstī," teica Tramps. Prezidents piebilda, ka štatu gubernatori izlems, kuri viņu štatos tiks vakcinēti vispirms.

“Mēs gribam, lai pirmie rindā būtu mūsu gados vecie pilsoņi, veselības aprūpes darbinieki un pirmās palīdzības sniedzēji. Tas ātri un dramatiski samazinās nāves un hospitalizācijas gadījumu skaitu," sacīja Tramps.


Atbildēt

lauķis

12.12.2020. 10:05

»

Es

facebook diezgan labi var jau redzēt, kā tiek pārcirstas mazsvarīgas attiecības ar "draugiem". Vieni preses uzturēto panikas toni psihosomatiski ienes savā ikdienā un sāk apvainot citus, ka viņi neievērojot valsts prasības, un ka nespēšot piedot un aizmirst, ja kāda kovid noliedzēja dēļ nomiršot kāds...


Jā,šis laiks lieliski atklāj kas ir kas,kas ir CILVĒKS un kas ir aitas un kāmīši.Tāpat labi redzams kas ir noderīgie idioti,tie kurus kļūdaini sauc par valdību,tie ir tikai pārvaldnieki.

Atbildēt

Es

12.12.2020. 09:55

facebook diezgan labi var jau redzēt, kā tiek pārcirstas mazsvarīgas attiecības ar "draugiem". Vieni preses uzturēto panikas toni psihosomatiski ienes savā ikdienā un sāk apvainot citus, ka viņi neievērojot valsts prasības, un ka nespēšot piedot un aizmirst, ja kāda kovid noliedzēja dēļ nomiršot kāds večuks vai tante. Viņi paši izvēlas dzīvot melos, sākot ar to, ka cilvēks, kas uzskata, ka viņam tāds koronavīruss ir bijis, nebijis, nav nekāds tur noliedzējs, viņam vienkārši nav bail no kārtējā vīrusa. Un tomēr viņu apmelo. Domāju, ka tādai draudzībai tiešām nav nākotnes; ja cilvēks izlēmis panikot, lai to dara, bet jau mazākā draugu lokā. Es pats esmu nevilcinoties pārtraucis draudzību ar diviem cilvēkiem, kas bija iekomentējuši pie dažiem rakstiem, ka par kaut kādu viedokli vajadzētu ziņot policijai. Stukači nav cieņā.

Atbildēt

Es

12.12.2020. 09:49

Karogā ir trīs krāsas - viena balta un divas sarkanas. Ja es esmu prezidents, tu vienlaikus nevari būt prezidents. Ja tu klausies savu prezidentu, tu nevari viņu nedzirdēt. Ja tu lasi preses izdevumus, tu vienlaicīgi nevari tos nelasīt. Melni burti ir labāk salasāmi, ja tos nedrukā uz melna papīra.

Atbildēt

Q

12.12.2020. 09:41

Nācijas tēvs ir īsts cūka uzvalkā ar kaklasaiti, šo vepri tautai uz kakla uzgrūda NA plānprātiņi, to nevajadzētu aizmirst!

Atbildēt

Jā, muļķis pat baznīcā dabū vīna dzērienu!

12.12.2020. 09:36

»

Fēlis

Muļķis pat baznīcā pērienu dabūs. Acīmredzot tāda Tev karma. Es pats, analizējot pēdējos 4 nebūšanu gadus, nonācu pie slēdziena, ka Visumam esmu kļuvis nevajadzīgs... vai arī visu veiksmi izsmēlis jaunībā, kad man viss gāja kā pa sviestu


Apstulbināts un apmiglotu apziņu dzenas pēs garā rubuļa, cerot, ka pensijā labi ies. Varēs Kolibri salās vazāties ar nūdistēm grupiņā. Bet nenodzīvo līdz pensijai. Jo tāc valsts plāns.

Atbildēt

E. Levits

12.12.2020. 09:32

»

mīļimīļi

Prezident! Tu esi negausīgs īsts lops


ir netīrs dzīvnieks, kas politiku izmanto savam pašlabumam. Viņš var mainīt baltus kreklus, bet savu dzīvnieka dabu nenomainīs.

Atbildēt

lauķis

12.12.2020. 09:14

»

Atbalsts Aivaram Lembergam

Lembergs cinas pret asv agresiju


Pareizi jau saka ka cilvēka politiskā atmiņa nav ilgāka par diviem mēmešiem,un tas parāda ka politika cilvēkam ir pretdabiska,tātad,nevajadzīga.

Atbildēt

mīļimīļi

12.12.2020. 09:09

Prezident! Tu esi negausīgs īsts lops!

Atbildēt

darba gan Latvijā pietiek

12.12.2020. 07:54

un vīrus ar nodomu !!!! izalatīt ir cūcība

Atbildēt

Fēlis

12.12.2020. 07:42

»

Visu zaudēju. Aizbraucu uz ASV un strādāju nlelegali kā krāvējs, atbraucu, ieliku Parex uz procentiem un biju jau sarunājis nopirkt zemi ar lauku mājām Zemgalē, lai maniem bērniem vēlāk (raudu


Muļķis pat baznīcā pērienu dabūs. Acīmredzot tāda Tev karma. Es pats, analizējot pēdējos 4 nebūšanu gadus, nonācu pie slēdziena, ka Visumam esmu kļuvis nevajadzīgs... vai arī visu veiksmi izsmēlis jaunībā, kad man viss gāja kā pa sviestu.

Atbildēt

Paskaties uz savu valsts prezidentu!

12.12.2020. 07:39

Kaut kāds hibrīds.

Te nu jūs esat savā hibrīdu domāšanā, bailēs par dzīvi un alkās pēc naudas.

Atbildēt

Žīds Normunds Šlitke

12.12.2020. 07:32

»

Atkal pieķēzījis visas vietas

ar savu murgu palagu


nevar rimties? Gaidi savu kārtu, nelieti!

Atbildēt

ehhh

12.12.2020. 06:58

»

Zeze

Varu pievienoties! Mums ir prezidents, kurš nesaprot, ko runā. Un tā nebūt nav pirmā reize. Mēs esam smagi sodīti par savu stulbumu ar Saimas sastāvu un, loģiski, vēlāk arī ar prezidentu. Slaveno tekstu par mutes disciplīnu varēja dzirdēt arī no Nacapvienības Raivīša. Viņi tur visi prātu izkūkojuši. ...


Nabaga cietējs! Sodīts ar saeimas sastāvu! Kurš gan cits to s.... savēlēja ja ne pašu cilvēki! Paskaties sev apkārt ikdienā- pilns ar KPVLV vēlētājiem- kotlešniekiem, aparistiem un glumi vienotiem. Pašu lolots zvērudārzs!

Atbildēt

ES

12.12.2020. 01:42

Tāds pats bija nevainojama smēlējs, "kājiņu" īpašnieks Andris Bērziņš.

Atbildēt

ES

12.12.2020. 01:38

Tas pats bija sakāms arī par iepriekšējo Latvijas prezidentu Vējoni, kurš būdams Valsts Vides ministra krēslā izpārdeva, Latvijas rotu, upi Vaidavu Karvas HES celtniecībai.

Atbildēt

ES

12.12.2020. 01:27

Vispirms ir jāsāk, kas ir šis nācijas tēvs vai māte, kura tēvs bija izsūtīto uz Sibīriju izsūtījamo mantu aprakstītājs. Jo, kā zināms, pēc likuma Par Valsts prezidentu, var kļūt tikai ar nevainojamu reputāciju, kāda šajā situācija nava.

Atbildēt

Zeze

12.12.2020. 00:56

Varu pievienoties! Mums ir prezidents, kurš nesaprot, ko runā. Un tā nebūt nav pirmā reize. Mēs esam smagi sodīti par savu stulbumu ar Saimas sastāvu un, loģiski, vēlāk arī ar prezidentu. Slaveno tekstu par mutes disciplīnu varēja dzirdēt arī no Nacapvienības Raivīša. Viņi tur visi prātu izkūkojuši. Dievs dod, lai nākamgad viņi visi pazūd pazemē. Āmen!

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...

12

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

FotoRailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst ~6 miljardu eiro Latvijas posmam (~puse Latvijas budžeta) un Eiropa visu naudu 100% nedos. Ko darīt?
Lasīt visu...

20

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

Foto10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši nogalināto.
Lasīt visu...

21

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

FotoĻoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie kungi! Cienījamie skatītāji un klausītāji! Dārgie Latvijas cilvēki! Man ir liels prieks jūs uzrunāt gada svarīgākajā dienā. Dienā, kad mēs svinam savu valsti.  Mūsu valsts 105. gadadienu.
Lasīt visu...

21

Tauta nav stulba

FotoTauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...

Foto

Vai šodien jau esi ļāvis sevi apmuļķot? Ja ne, ņem vērā šo rakstu!

Nevienam nepatīk, ka viņu apmuļķo. Pēc Eirobarometra datiem 64% Latvijas iedzīvotāju jūtas pārliecināti,...

Foto

Elektrības cenu līkloči – vai Latvijas iedzīvotāji izmanto savas iespējas?

Ir pagājis gads kopš Nord Pool biržas vairumtirdzniecības cenas Latvijā uzrādīja prātam neticamus rekordus, vidējai mēneša cenai pārsniedzot...

Foto

Man ir cits viedoklis!

Ģenerālās Asamblejas 1948. gada 10. decembra 217. A (III) rezolūcijas preambulā teikts - ņemot vērā to, ka visiem cilvēku sabiedrības locekļiem piemītošās...

Foto

Nevajag ņaudēt!

Visa nauda tiek izsaimniekota caur valsts konkursiem, sadārdzinot visu 5x utt. Vajag pieņemt tikai pareizu likumu par visu konkursu auditu un konkursus auditēt no...

Foto

Vai privātie mežu īpašnieki šobrīd saredz ilgtspējīgas mežsaimniecības jēgu?

Nav noslēpums, ka Latvijā šobrīd pret mežsaimniecības nozari valda sarežģīta un bieži vien pretrunīga sabiedrības attieksme. Vairāku...

Foto

„Rail Baltica” skandalozais iepirkums – kas tālāk?

„Rail Baltica” - uzņēmumu apvienība no Turcijas, kuras sastāvā ir kompānijas "IC Içtaş Inşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş." un...

Foto

Helmanis publiski sašutis par... Puntuļa rīkoto konkursu?

Ir tāda anekdote: “Zvēru mazuļi pagalmā lielās ar saviem vecākiem. Vienam tētis tādā amatā, otram mamma tur strādā. Lācēns...

Foto

Cilvēku viedoklis SIF ekspertiem nerūp!

Ir tāda anekdote: “Eksperti norāda, ka valsts attīstās, iedzīvotāji apgalvo, ka viņi to nejūt, bet iedzīvotāji jau nav nekādi eksperti!” Līdzīgi...

Foto

Piesakos uz pirmo vietu konkursā par vistukšākajām frāzēm

Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki ir viena no mūsu vissvarīgākajām kultūras tradīcijām. Ir nepieņemami, ka mākslinieki un...

Foto

„airBaltic” - varbūt viss ir stipri vienkāršāk

Lai aizmuktu ar „airBaltic” lidmašīnām, nav jātaisa slēgtas Ministru kabineta (MK) sēdes. Tā ir valstij piederoša kompānija un pietiks...

Foto

Kādēļ vairs nenotiks neviena mana intervija ar “Latvijas Avīzes” žurnālisti Egli?

Galvenais iemesls ir – es nevēlos piedalīties iestudētās izrādēs, kas aiz žurnālistikas maskas nolaupa mums...

Foto

Enerģijas pašpietiekamības nozīme Latvijas nākotnei

Saeimas deputātiem nodoti izskatīšanai Klimata un enerģētikas ministrijas izstrādātie un iepriekšējās valdības atbalstītie grozījumi Elektroenerģijas tirgus likumā....

Foto

Tautas kustība "Veselais saprāts"

Šorīt, kad pasaule dejo virs bezdibeņa, kad mūsu dzīvei tiek sisti pamati zem kājām, kad pašsaprotamas lietas tiek apšaubītas, kad sabiedrībai un...

Foto

Vēlreiz brīdinām – neaiztieciet mūsu peļņu!

Ir skaidrs, ka priekšlikumi palēninās vai daļēji apstādinās kreditēšanu, kā arī negatīvi ietekmēs Latvijas reputāciju un kredītreitingu, kas sadārdzinātu valsts...

Foto

Valdība parādīja visa veida migrantiem, ka mēs esam mīkstie

Vakar bija ļoti svarīgs tests mūsu valdībai, prezidentam, drošības iestādēm, kuru tie neizturēja....

Foto

Izraēlai ir jāizdara pareizā izvēle

23.oktobrī Pietiek tika publicēts mans raksts ar nosaukumu ”Izraēla pret “Hamās””, kurā izklāstīju savu redzējumu par notikumu attīstības scenāriju un lēmumiem, kas būtu...

Foto

Nediplomātiskais un nekorektais Kariņš nav visa Latvija

Diena sākās ar ziņu par Latvijas ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa izraisīto skandālu. Katalonijā viena no centrālajām mediju ziņām ir...

Foto

Piederība Rietumiem nav tikai ērtības un iespējas

Diemžēl var prognozēt, ka Eiropā pieaugs naida noziegumu skaits. Diemžēl mazāka, manuprāt, ir izpratne, ka tā nav specifiski ebreju...

Foto

Komentārs par to, ka Latvijai esot jākļūst par bezskaidras naudas valsti

Pārlasīju rakstu vairākas reizes un tā arī nesapratu, kāpēc Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas norēķinu...

Foto

Kad divi latvieši savā starpā runā angliski vai krieviski, tie faktiski noliedz savu tēvu un māti

Sveicu jūs Valsts valodas dienā! Latvijas valstiski un nacionāli domājošās...

Foto

Kāpēc VAS "Latvijas dzelzceļš" neveicas ar ES projektu realizāciju

Divi vienkārši iemesli. Pirmais: uzņēmuma padomes nekompetence. Izjaucot koncerna vadības procesus, kas sekmīgi un izmaksu ziņā arī...

Foto

“Saskaņai” ir vieta Latvijas politikā, jo tās misija ir svarīga un mērķi ir aktuāli kā nekad iepriekš

Ir pagājis gads, kopš partija “Saskaņa” zaudēja vietu politiskajā...

Foto

Kas kopīgs Baznīcai ar LGBT, un kas uzsauc mūziku?

Skolās māca, kā naudu pelnīt, augstskolās, kā to ekonomēt un radīt, bet kāpēc skolās nemāca, kā nauda...

Foto

Laimes māti un naudas koku meklējot, jeb „Global Animal Law organisation” likumdošanas datubāze un tās interpretācija

Salīdzināt Latviju ar Nigēriju, tādējādi norādot uz Latvijas neiedomājamo atpalicību,...

Foto

Hosams paņem rokās mietu. Ar s...diem

Stradiņa slimnīcas – jeb saīsinājumā PSKUS – padomes zibenīgā patriekšana no amatiem liecina, ka jaunais veselības ministrs Hosams Abu Meri...

Foto

Atklāta vēstule “Swedbank” vadītājam Laurim Mencim

Sveicināts Jūsu jaunajā amatā kā „Swedbank” valdes priekšsēdētājs! Es rakstu Jums saistībā ar konkrētu situāciju, kurā esmu nonācis kā Jūsu...

Foto

Cik īsti vērta biļete uz Džordanu Pītersonu?

Par mūsdienu mesiju dēvētajam Toronto profesoram Džordanam Pītersonam pošoties uz Rīgu ar priekšlasījumu, interesentiem nenāktu par ļaunu tomēr piedomāt...

Foto

Nākamgad daļa pašvaldību var nespēt pildīt pamatfunkcijas!

Valsts budžeta pieņemšanas procesā gandrīz neievērots palicis jautājums par pašvaldību budžetiem, bet tas ir ļoti svarīgs. Tieši no pašvaldību rocības...

Foto

Kolektīvais saprāts ir vājprātu summa

Ja reiz dzīvnieku pasaules kolektīvie saprāti mums ir pašsaprotami, kas mums liek uzskatīt, ka tāda, līdzīga kā dzīvnieku pasaulēm kolektīvā saprāta,...

Foto

Mēs nogalinām tikai tik daudz dzīvnieku, cik vajag!

Latvijas Veterinārārstu biedrība (LVB) šodien, 10.oktobrī informēja Zemkopības ministrijas Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvo padomi par dezinformāciju un...