Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 19:45


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

nodoklis

11.07.2011. 00:00

Lūk kur valsts var rast tukšuma aizpildījumu budžetā. Bērni ir kapitāls un tas ir jāapliek ar nodokli. Jo vecāks bērns ,jo lielāks nodoklis. Un vēl pabalsts 8 LVL uz katru bērnu ietaupās. Par iegūto naudu varētu būvēt tuneli zem Daugavas Rīgā ar 20% piecenojumu. Norakšanai amatpersonu kontos.

Atbildēt

Khe

08.07.2011. 14:55

Drīz bērnu nevarēs dzemdēt, nesniedzot ikgadēju pārskatu par bērna attīstību LR Uzņēmumu reģistrā, jo tas tomēr ir kapitāls un VIDā par to skaitu, jo tas tomēr taksējams subjekts ... ko vēl aizmirsu? ... bērnu dzemdēt ir pārāk dārgi, esmu laimīgs bez bērniem.

Atbildēt

vajag zagt miljonu;

08.07.2011. 10:32

Bērziņš… Vislatviskākie latviešu uzvārdi ar mūsu valodā saglabāto tik mīļo pamazināmo galotni.


Nav jāskauž bagātība, tomēr izvērtēt, kā pie tās tikts, sabiedrībai ir tiesības. 1989. gadā A. Bērziņš kļūst Valmieras rajona izpildkomitejas priekšsēdētājs, aldziņa kaut kur starp 150-200 rubļiem mēnesī, 2011. gadā viņam pieder Latvijā 37 nekustāmie īpašumi – zeme un ēkas, arī greznas jaunceltnes, bankās noguldīti 1 528 190 lati, aizdoti citiem 1 000 776 lati, SEB bankā vērtspapīri par 229 156 latiem, mersedess braukšanai, divi traktori darbiem…


Cik jāpelna katru mēnesi, lai 22 gados kļūtu par šādu mantisko vērtību īpašnieku? Intervijā „Latvijas Avīzē” (01.06.2011.) A. Bērziņš saka: „Es godīgi strādāju, nezinu, kāpēc man būtu jākaunas pensijas sakarā.” Vai mēs, ap 150 latus mēnesī saņēmēji, būtu negodīgi strādājuši? Kā vērtēt prasmi pielāgoties Rietumu banku prezidentu atalgojumiem un aizmirst Latvijas iedzīvotāju algas? Reiz bijām pasaules mēroga sērkociņu ražotāji, tagad eksportējam apses baļķus, jo mūsu miljonāriem glabāt miljonus bankās ir naudīgāk, nekā uzcelt sērkociņu ražotni.


Kur sākas godīgums? Un kad būtu jāsāk kaunēties?


Atmodas gadu cīnītājs, tagad Latvijas Universitātes profesors, pieredzējis politiķis Juris Bojārs raksturo Andri Bērziņu „kā tumšu avi.” („L.A.”,21.06.2011.), politikas vērotāju un laikmetu zinošo žurnālistu Māri Zanderu „saistībā ar A. Bērziņu kā jauno prezidentu mulsina un bažas rada viens apstāklis, proti, nesaprotu, kā cilvēks, kurš pats daudz cietis no komunistiskā režīma, 1989. gadā varēja tikt ievēlēts Valmieras rajona Tautas deputātu padomē un tad kļūt par rajona izpildkomitejas priekšsēdētāju. Tas rosina domāt.” („Druva”, 04.06.2011.).


Sākot cīņu ar trim oligarhiem, kāpēc uzskrējām uz superoligarhu? Lai Latvija kļūtu ja ne bagāta, tad vismaz turīga, un pilsoņi spēka gados nedotos pelnīt dienišķo maizīti svešās zemēs?


Atbilde būs. Jautājums tikai – kad un kāda?

Atbildēt

vanja

08.07.2011. 00:12

Vai tad VID ir specialisti kuri ņems DNK analīzes. Jo sievietēm pretenziju pret Bērziņu nav.

Atbildēt

Nika

07.07.2011. 22:48

Pilnīgi riebjas lasīt par šo cilvēku. Kas vēl par viņu neatklāsies???

Atbildēt

jāa

07.07.2011. 18:04

riktīgs kuilis - vaislinieks - četru māšu pieci bērni :DD

Atbildēt

Keta

07.07.2011. 12:03

Kā vispār VID, KNAB vai jebkura cita iestāde var noteikt, kuri TIEŠĀM ir Bērziņa bērni (bioloģiskie)? Cik saprotu, tad viņš pats oficiāli to nav atzinis un tas, ka viņš kādai dāmai ir maksājis "līdzekļus patēriņam", vēl nepierāda, ka viņš ir tās sievietes bērna tēvs.

Atbildēt

JAP

07.07.2011. 10:53

....vai melis un aizmaarsha.....mums ir LABS VARIANTS ....???????????????????

Atbildēt

klans

07.07.2011. 10:24

Vai viņs maksāja NODOKĻUS no uztura līdzekļiem, juridiski svešām personām, pārskaitītajām naudām?

Atbildēt

haralds

[R] 07.07.2011. 04:24

bērnu tik daudz, līdz cik Brīvvalsts prezidents Be-ēēr-ziņš neprot skaitīt?

Atbildēt

mk

06.07.2011. 23:06

Interesanti, kas sniedz informāciju wikipedia.org, kur lasāms, ka Bērziņš ''Bijis precējies divas reizes, piecu bērnu tēvs." Ja reiz ''bijis'' precējies, tad vajag pierakstīt, kas laulības šķirtas.
Bērziņam vajadzētu sakopt savu ģīmi.Nepatīkami skatīties uz kārpām. Naudas taču ir gana. Cerams, ka ilgi viņš šajā amatā nebūs, un tomēr ar tādu seju...brr!

Atbildēt

vecā žagata

06.07.2011. 22:32

ir gadījies novērot,ka AB jaunības dienu zemē viesojusies kāda persona no šī jaunskunga dienesta vietas. ticamākais iemesls - gaidāms pēcnācējs.

Atbildēt

mk

06.07.2011. 22:13

Ar šo faktu VID varētu pretendēt uz Ginesa rekordu grāmatu. Nez vai vēl kaut kur pasaulē ir valsts, kur prezidenta bērnu skaitu nosaka valsts ieņēmumu dienests?

Atbildēt

Kallis par rūpēm

06.07.2011. 20:53

Rūpes par bērniem nesākās un nebeidzās noteiktas ikmēneša summas pārskaitīšanā.

Atbildēt

Barons Manteifels

06.07.2011. 18:14

Cik no visa stāsta var saprast - Prezidents ir rūpējies par visiem bērniem, ko es novēlētu ikvienam Latvijas tēvam. Līdz ar to - atzīt vai neatzīt ir ļoti formāla un pat nekorekta dokumentu purināšana... Baigi vajag....

Atbildēt

zzz

06.07.2011. 15:52

Nu tads maukulis ir tas prezidents nakamais!

Atbildēt

Latvijai vajadzīgi bērni

06.07.2011. 15:28

Dombrovskim un Lapsam gan labi=- par viņu bērniem nevienam nekas nav jāskaita.
Ja tēvs nav dokumentos norādīts,tad var skaitīt pat Obama.

Atbildēt

Kallis

06.07.2011. 15:19

Bet kaut kā Pietiek.com ir palaidis garām to faktu par pirmās laulības šķiršānu.
Tā nebija šķirta pirms nez cik gadiem, to izšķīra tikai nupat.
Bērziņš vienkārši bija aizgājis no savas pirmās ģimenes un ne jau nu pie Seisumas.
#
It kā jau Pietiek com, uz patiesību pretendē, bet Bērziņa gadījumā arī viņi sievās un bērnos apmaldījās - tik daudz to variāciju tam "krāniņa vicinātājam"...

Atbildēt

DD

06.07.2011. 08:44

normals vecis. man sitais prezidets sak patikties. pensiju sev uzzimejis lielako valstii, privatmaju uzcelis par ES fondiem, beernu ir tik daudz, ka VID komisijai bus jaskaita. A izskatijas tads kluss eksbankieris.

Atbildēt

haralds

[R] 05.07.2011. 20:23

a es ta domāju, ka VID un ŠMID ienākumus, tobiš, kāpostu skaita!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Stutes potei būt

FotoVarbūt vēl ir cilvēki, kas naivi iedomājas, ka viņu sadarbības sertifikāts ir uz mūžiem. Nekā tamlīdzīga. Kad iedod velnam mazo pirkstiņu, viņš paņems visu roku. Jau pirmā injekcija atstāj neatgriezenisku ietekmi uz organismu. Taču, ja neesat “atstiepis kājas”, tad laiks stutes potei. Tā gan tiek reklamēta kā kruķis, kas balstīšot veselību. Tomēr, manuprāt, drīzāk būs kā miets pa pieri.
Lasīt visu...

6

Tā nebija nekāda provokācija, grāmatnīcas darbiniekiem tikai izskatījās!

FotoValsts darba inspekcija, veicot pārbaudes uzņēmumos, neizmanto provocējošas metodes vai taktiku. Tāda netika izmantota arī Jūsu norādītajā gadījumā, kas bija preventīva pārbaude, kuras ietvaros tika novērtēta arī epidemioloģiskās drošības prasību ievērošana.
Lasīt visu...

21

Viļņa Ķirša paziņojumi nav īsti korekti

FotoVides pakalpojumu uzņēmuma "Clean R" vārdā vēlos atvainoties visiem rīdziniekiem, kuru pārvietošanās pa Rīgas ietvēm nedēļas nogalē bija apgrūtināta. Situācija ir sarežģīta, taču darām visu, lai to iespējami ātri atrisinātu. Vienlaikus nevaru noklusēt faktu, ka "Clean R "pārziņā" Rīgā ir tikai apmēram 5% ietvju trijās priekšpilsētas. Rīgas ielas, tilti, atlikušie 95% ietvju ir namu apsaimniekotāju, autostāvvietu pārraudzītāju, kā arī pašvaldības un privāto uzņēmumu pārziņā.
Lasīt visu...

3

Kā ne tikai es, bet arī citi var nesolīt iekšlietu darbiniekiem

FotoKā bijušais iekšlietu ministrs vēršos pie valsts prezidenta un premjera ar jautājumu: kā tieši nākamā gada budžets atbilst šo valsts pirmo amatpersonu vēl pirms gandrīz gada publiski dotajam solījumam iekšējo drošību izvirzīt kā prioritāti 2022. gada valsts budžetā?! Atceros tikšanos ar valsts prezidentu Egilu Levitu šī gada janvārī, kurā tika panākta vienota izpratne, ka valsts iekšējās drošības stiprināšanai jābūt vienai no nākamā gada valsts budžeta prioritātēm.
Lasīt visu...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

Veselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par...

Foto

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

Pirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem...

Foto

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

Ierobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā...

Foto

Hunta, sargies buntavnieka!

Sāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī...

Foto

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

Ar apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā...

Foto

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

Arvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav...

Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...