Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Prezidenta melnais humors

Pietiek lasītājs
17.07.2019.
Komentāri (92)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

L.Grantiņš H-86

18.07.2019. 11:09

»

Fanija Golda

Jokiem nav gala...


"Otrs standarts, kurš ebreju impērijai stingri jārealizē pret valstīm.."---------Kāds sakars visai šai šļurai ir ar ebrejiem ? Tie ir sātanisti- cionisti/jūdaisti, bet ne ebreji. Kāmēr šis lietas tiks jauktas, nekas neatrisināsies ! Vai tad Tu, Fanija, to nezini ? Zini, tātad, arī esi no šo hazāržīdu/aškenāzī zortes... . Visi Latvijas un Eiropas žīdi ir antisemīti, tie paši, no kuriem sastāv Izraēla, kuri slepkavo semītiskos palestīniešus, kuri arī ir īstie ebreji, kas pieņēmuši islāmu !

Atbildēt

Fanija Golda

18.07.2019. 09:28

Jokiem nav gala!

Levits atbalsta Bordāna ideju izveidot ekonomisko lietu tiesu. (kasjauns.lv)

Katram viegli saprotams, ka šīs "pēkšņās izmaiņas Latvijas tiesību sistēmā" sasaucas ar E. Levita kļūšanu par VP. Bet kāds gan tam varētu būt patiesais iemesls? Atbilde ir pavisam vienkārša. Labi redzams, ka tas viss, kā labi visiem zināms, es ceru, sakrīt ar ebreju žīdu sātanistu, talmuda jūdaistu, Toras Jesaja levitu ebreju impērijas otrā standarta galīgu ieviešanu un nostiprināšanu Latvijas teritorijā, kad saimnieciskie strīdi Latvijas sagrautajā tiesību sistēmā faktiski jāizskata tikai un vienīgi īstās "ebreju tiesās". Šādi piemēri nav jāmeklē tālu. Ne tikai J. Bordāns, masonu Kluba 21 biedrs, viens tā populistiski ņem un pēkšņi rosina izveidot Latvijā jaunu "specializēto ekonomikas strīdu tiesu sistēmu", bet tādas tiek veidotas visā ES tiesību sistēmā kopumā ebreju un žīdu interesēs strīdīgos jautājumos reāli pārņemt nekustamos īpašumus savā pārvaldībā, realizēt ebreju pārnacionālo kompāniju pārvaldi pār neebreju kompānijām utt., un nostiprināties labās pozīcijās visos iespējamos saimnieciskajos strīdos starp ebrejiem un neebrejiem. Te arī vienlaikus skaidri un reāli redzams, ko patiesībā nozīmēja masonu Kluba 21 biedra J. Bordāna melīgie priekšvēlēšanu solījumi par "auditu tieslietu sistēmā".

Ja uzmanīgi palasa šo ebreju impērijas otro standartu, tur viss ir skaidri un gaiši pateikts!


Otrs standarts, kurš ebreju impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību; izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem; akcionāru kompāniju atbalstīšana; nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus citticībniekus; aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās; nepieļaujama situācija, kad ebrejs ekspluatē ebreju; jāorganizē sociāli fondi ebreju kopienu atbalstam; izslēgt maldību un krāpšanu ebreju savstarpējos darījumos; izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos; ebreju pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.

Atbildēt

Viss, ko skar ebreju asiņu piejaukums,

18.07.2019. 08:21

»

Memento

Nesaucot vārdus - mūslaiku lielākie latviešu nacionālisti pēc tautiskās izcelsmes ir bijuši vai ir puskrievi. Plaši zināmiem nacistiem-antisemītiem ir arī ebreju asiņu daļa. Ko tas nozīmēs Latvijai pasaulīgās varas globalizācijas apstākļos? Garlaicīgi laikam nebūs


tur seko kāda kroplība. Tas pierādīts sen. Īsto kroplību izvazātājas skaitās ebrejietes - mātes.

Paskatieties uz ebrejieti Ievu Branti, juristi, sportisti un viņas vīrišķo ķermeni, kas uztrenēts līdz pēdējam, un aso loģisko prātu. Un regulāro sinagogas apmeklējumu skaitu, tiekoties ar žīdu talmudistiem. Tāds ir viņas garīgais kodols. Slēpts materiālismā un sātanismā, nevis garīgumā un inteliģencē.

Atbildēt

darba ražīgums viena puse

18.07.2019. 08:02

par kādu vienlīdzību runāt sliņķu pasaulei

Atbildēt

Memento

18.07.2019. 07:39

Nesaucot vārdus - mūslaiku lielākie latviešu nacionālisti pēc tautiskās izcelsmes ir bijuši vai ir puskrievi. Plaši zināmiem nacistiem-antisemītiem ir arī ebreju asiņu daļa. Ko tas nozīmēs Latvijai pasaulīgās varas globalizācijas apstākļos? Garlaicīgi laikam nebūs...

Atbildēt

cilveks444

18.07.2019. 05:20Žīdu sātanisti, talmuda jūdaisti, toras Jesaja leviti ieviesuši pasaules ebreju impērijā, kurā ietilps ES un Latvija, trīs standartus ekonomikā, kas tiek realizēti ar ebreju ieviestās naudas USD palīdzību.

Pirmajam standartam jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām pašu sveštautiešu un svešticībnieku vidū.

Otrais standarts attiecas tikai uz ebreju attiecībām ar sveštautiešiem un svešticībniekiem.

Trešais standarts attiecas uz attiecībām tikai starp ebrejiem.

Pirmais standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finansu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..


Otrs standarts, kurš ebreju impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību; izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem; akcionāru kompāniju atbalstīšana; nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus citticībniekus; aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās; nepieļaujama situācija, kad ebrejs ekspluatē ebreju; jāorganizē sociāli fondi ebreju kopienu atbalstam; izslēgt maldību un krāpšanu ebreju savstarpējos darījumos; izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos; ebreju pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.Trešais ebreju impērijas standarts noteic attiecības starp ārējo pasauli un ebreju pasauli. Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret ebreju īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā; svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas; pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu neebreju ekspluatāciju; jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas; jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem; jāuzspiež pasaulei nauda, ko izlaiž apgrozībā ebreji; jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām neebreju kompānijām; jānodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", "sabiedriskām aptaujām"; valstu ekonomiku destabilizācija; krīžu radīšana; priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana; ekonomisko sankciju un karu realizācija.

Atbildēt

cilveks444

18.07.2019. 05:15

»

ES

,, ar iznīcinošu kritiku atradināt no patstāvīgas domāšanas,,,"Apdāvinātus tautas radošos garus ir jāvada uz tukšu runu cīņām...


No 6.,Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem". 6. Saeimas deputātiem tika izdalīta židmasonu cionistu rokasgrāmata "Gudro stratēģija un taktika", pēc kuras tiem jāvadās.

Lūk, citāts no "Gudro stratēģijas un taktikas".

"Tautas prāts jāapmiglo ar alkoholu un izvirtību. Iznīcināsim Dievturību un to aizstāsim ar daudzskaitlīgiem aprēķiniem un miesas vajadzībām. Ir jāsaprot, ka bez Dieva cilvēks ir tikai plēsīgs zvērs, kas pakļaujas stiprākam, un ka novājināta tauta padodas iznīcībai.

Iznīcināsim ģimenes un audzināšanas nozīmi, jo tikai tā mēs spēsim kavēt apdāvinātu personību rašanos. Līdzīgi likvidēsim lauku skolas, to pamatosim, ka neviens nespēj īsti pārbaudīt, kas tur tiek mācīts. Mēs jaunatni samaitāsim ar maldu teorijām un melkuību.

Tur, kur valda korupcija un izlaidība, tēvijas mīlestība un Dievticība tiek noslēptas ar kosmopolītisku pārliecību."

Atbildēt

Sarakstam nav koncepcijas

18.07.2019. 05:11

»

***

Saprast un zināt ir divas dažādas lietas. Saraksts ir lupatdeķis, kas atspoguļo dažādu cilvēku vēlmes un vajadzības. Dažviet nolasāmas Egila Levita, dažviet Aivas Rozenbergas, bet ar to saraksts neaprobežojās. Tas, ka neviens Valsts prezidenta kancelejā nav vēlējies iedziļināties, ir skaidrs. Labi, ...


Tajā sajaukti ebreji kopā ar žīdiem, masoniem un noderīgiem idiotiem - lopiem no tautas vidus.

Žīds Levits teica, ka mērķis ir aicināt, cik vien vairāk iespējams - jo vairāk, jo lielākas jukas, konkurence, tukša runāšana, skaudība, aprunāšana un haoss, kurš var skart visas aprindas un slāņus. Paēduši no tā visa būs tikai žīdi. Viņiem jāredz, kā aicinātie novēršas no savas ģimenes un uz vēdera lien žīdam "bučot roku".

Atbildēt

lauķis

18.07.2019. 04:52

»

Viedais

Nožēlojamākais un ērmotākais šajā jampadracī ir noģieda, ka vairums šeit sašutušo nākamreiz vienalga nobalsos par kādu no partijām, kas ievēlēja pašreizējo prezidentu


Vergi bez elka un važām nespēj dzīvot,vergs nesapņo par brīvību,vergs sapņo par saviem vergiem.Brīvība taču ir baisa un biedējoša,brīvība ir totāla atbildība par itin visu.
Tieši tāpēc jāsāk katram ar sevi,jānogalina vergs sevī.

Atbildēt

Viedais

18.07.2019. 01:13

Nožēlojamākais un ērmotākais šajā jampadracī ir noģieda, ka vairums šeit sašutušo nākamreiz vienalga nobalsos par kādu no partijām, kas ievēlēja pašreizējo prezidentu.

Atbildēt

***

18.07.2019. 00:15

»

L.Grantiņš H-86

Vai tad Tu domā, ka Levits nesaprata ko dara ? Tad Tu maldies par visiem 100% ! Viņš skaidri norādīja vietu gojām


Saprast un zināt ir divas dažādas lietas. Saraksts ir lupatdeķis, kas atspoguļo dažādu cilvēku vēlmes un vajadzības. Dažviet nolasāmas Egila Levita, dažviet Aivas Rozenbergas, bet ar to saraksts neaprobežojās. Tas, ka neviens Valsts prezidenta kancelejā nav vēlējies iedziļināties, ir skaidrs. Labi, ja kāds no kancelejas izlasīja sarakstu no viena gala līdz otram.

Atbildēt

Vikipēdija

18.07.2019. 00:07

»

kas ir bursis?


https://de.m.wikipedia.org/wiki/Bursche

Atbildēt

Jobants Kniebiņš

17.07.2019. 22:34

Tā vien izskatās, ka "pietiek lasītājs" ir Aivars Lembergs vai viņa "alter ego"

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

17.07.2019. 22:25

»

Paija - Sarakstam

ļoti labs jūsu komentārs, to vajadzētu aizsūtīt pašam Levitam E., lai viņš zinātu, ka Latvijā eksistē cilvēki, kuri prot uzrakstīt analītisku komentāru un var konkurēt ar viņa paša rakstiem


Vai tad Tu domā, ka Levits nesaprata ko dara ? Tad Tu maldies par visiem 100% ! Viņš skaidri norādīja vietu gojām !!!

Atbildēt

ES

17.07.2019. 22:23

,, ar iznīcinošu kritiku atradināt no patstāvīgas domāšanas,,,"Apdāvinātus tautas radošos garus ir jāvada uz tukšu runu cīņām...""
Pretestībai neveiksies, no mums baidīsies..."
Vai tieši tas jau nenotiek? Un neiet plašumā. Pavērojat kas notiek portālos, kad parādāskāds varai nepatīkams raksts vai komentārs. Tiek uzrīdīs suņu bars, lai kož, plosa, aprej un apklusina... Tad līdz tam nu esam nonākuši. Kas būs tālāk?

Atbildēt

nu ko

17.07.2019. 22:18

Ja'Šķēli ielūdz, tad viss ir skaidrs.

Atbildēt

Paija - Sarakstam

17.07.2019. 21:30

ļoti labs jūsu komentārs, to vajadzētu aizsūtīt pašam Levitam E., lai viņš zinātu, ka Latvijā eksistē cilvēki, kuri prot uzrakstīt analītisku komentāru un var konkurēt ar viņa paša rakstiem.

Atbildēt

kas ir bursis?

17.07.2019. 21:24

?

Atbildēt

Latvis

17.07.2019. 21:16

»

Saraksts

Skarbie sportistu vārdi par aktieru īpatsvaru aicināto uz inaugurācijas pasākumu vidū raisīja pastiprinātu interesi par Pietiek.com sagādāto publiskai apskatei Valsts prezidenta viesu sarakstu. Konkrētais raksts tikai apliecināja, ka sarūgtinājums par izvēli nav gluži viena cilvēka domas. Rūpīgi izpētot...


Apskaužu Jūsu pacietību, analizējot sarakstu, kura studēšana ir tas pats ,kas liet ūdeni caurā sietā. Man tā ballīte izskatījās pēc balagāna... Ķekatnieki um pauninieki bija, čigāni arī un lāčus arī neviens nebija piemirsis. CIRKS par 50 000 EIRO no nodokļu maksātāju kabatām...

Atbildēt

Saraksts

17.07.2019. 20:17

Skarbie sportistu vārdi par aktieru īpatsvaru aicināto uz inaugurācijas pasākumu vidū raisīja pastiprinātu interesi par Pietiek.com sagādāto publiskai apskatei Valsts prezidenta viesu sarakstu. Konkrētais raksts tikai apliecināja, ka sarūgtinājums par izvēli nav gluži viena cilvēka domas. Rūpīgi izpētot uz inaugurācijas pasākumu aicināto viesu sarakstu, jāteic, ka tikai daļēji sportistiem ir taisnība. Ja ievēro, ka Latvijas Zinātņu akadēmijas piešķirtais goda doktora zinātniskais grāds juridiskajās zinātnēs Egilam Levitam ticis, neesot ne tikai īstenam doktora zinātniskajam grādam, bet pat neesot pilnvērtīgai jurista kvalifikācijai, kas ļauj praktizēt individuāli, juristu-viesu īpatsvars ir patiesi nepieklājīgs. Turklāt daudzi tādi, kuru ieguldījums jurisprudencē ir tik niecīgs, ka apsaukums "jurists" vai "juriste" kalpo tikai kā formāls attaisnojums atrasties viesu sarakstā. Tā, piemēram, Tālava Jundža vai Jāņa Plepa sievu nopelni jurisprudencē ir tik niecīgi, ka kundzes, pieļauju, pat, esot pieķertas, nespētu nopamtot savu juristību. Tomēr, protams, netrūkst arī tādi juristi, kuru aicināšanu var attaisnot tikai ar to, ka kādreiz palīdzējuši virzīties pa karjeras kāpnēm vai ka organizējuši titulēšanu, apbalvošanu vai skandēšanu. Protams, netrūkst arī pielīdēju pašlabumam un sportiskam nolūkam.
Sarakstā minētas 817 personas. Sarakstā minētā informācija par 67 personām (8,2%) ļauj tieši secināt par to piederību juristu saimei: 27 personas minētas kā juristi; 13 - tiesneši; 19 - tiesu priekšsēdētāji, tai skaitā 1 vietniece, 5 - tieslietu sistēmas vadība (2 bijušie ministri, 1 aktuālais ministrs, 1 ministra biroja vadītājs un 1 valsts sekretārs); 1 mazpazīstama maģistre, kurai uzticēta Rīgas Juridiskās augstskolas starptautisko attiecību vadība (ja ievēro, ka aicināts bijis arī Latvijas Universitātes prorektors, kas tikai formāli pilda rektora pienākumus, ielūgumu var izskaidrot tikai pastiprināta vēlme pielīst augstskolai, kas titulējusi ar goda profesora nosaukumu - https://www.rgsl.edu.lv/about-rgsl/people); 1 notāre, 1 Jurista Vārda galvenā redaktore.
Tomēr juristu, kā arī ar tieslietu sistēmu (bez juridiskās izglītības) saistīto personu ir krietni vien vairāk - ministri, deputāti, 2 Latvijas Vēstneša pārstāvji, 1 Valsts prezidenta padomnieks...
Salīdzinājumam par aktieriem nodēvētas 15 personas (Artuss Kaimiņš raksturots tikai kā deputāts), par režisoriem - 22, par producentu - 1. Sarakstā nav neviena operatora. Par dziedātājiem nodēvēti 6 (LNO valdes priekšsēdētājs vairs nav uzskatīts par dziedātāju), par komponistiem 6 (ieskaitot Renāru Kauperu, kas dēvēts gan kā dziedātājs, gan kā komponists), par diriģentiem 8. Sporta birokrātiem, kā parasts, dota priekšroka pār sportiem. Ātri pārskrienot sarakstam, ievēroju 1 basketbola leģendu un 1 olimpisko čempionu. Toties neiztika bez Vrubļevska un Fogela.
Plašsaziņas līdzekļu pārstāvju skaitīšanu neuzņemos, jo tikai 3 nodēvēti tieši par žurnālistiem, 16 minēti kā redaktori, to skaitā arī tāda, kas laikam gan aicināta, lai atlīdzinātu to, ka uzcepusi pirmo monogrāfiju, kam par godu bija sarīkota tāda sumināšana Latvijas Universitātē, ka ne tikai Kārlis Ulmanis, bet arī Benito Musolīni apskaustos. Vēl tieši par ziņu dienesta vadītājiem apsaukti 3. Bet ir arī tādi, kas vairāk par plašsaziņas līdzekļa nosaukumu nav izpelnījušies, piemēram, TV3, žurnāls "IR", Latvijas Avīze.
Ievērojams, ka aicināti bija 9 pilsētu domju priekšsēdētāji vai vietnieki, un tikai viena novada domes deputāte. Šāda izvēle patiešām ir neizprotama, jo, ja salīdzina Rēzekni un Rēzeknes novadu, tad Rēzeknes novads, lai arī ir skaitliski nedaudz mazāks nekā Rēzekne, tomēr satur un tātad arī pārstāv daudz lielāku savpatību. Tāpēc nav skaidrs, kāpēc neaicina Monvīdu Švarcu (VIENOTĪBA), bet gan Aleksandru Bartaševiču (Saskaņas Centrs). Un kāpēc aicināts ir Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš (Saskaņa), nevis Daugavpils novada domes priekšsēdētājs Arvīds Kucins (Daugavpils novada partija). Kāpēc ne Ventspils novada domes priekšsēdētājs Aivars Mucenieks (ZZS), bet gan Jānis Vītoliņš (Latvijai un Ventspilij), kas ir Aivara Lemberga rupors.
Tad, kad apskatās uz to, cik tad pārstāvēti skolotāji, tad tādu pārstāvēja 1, kas pieteikts kā Vēstures skolotāju biedrības valdes priekšsēdētājs. Neviena skolas direktora, pat ne Rīgas 2. Valsts ģimnāzijas, kuru Valsts prezidents esot beidzis. Tāpat nav aicināta arī LIZDA. Laikam uzskatīts, ka Ilga Šuplinska ar Līgu Lejiņu un mazpazīstamo "izglītības eksperti" no "iespējamās misijas" sektas ir gana daudz, lai būtu pārstāvēti tiem, kam taču būtu jānes gaisma sabiedrībai ar obligātās un valsts apmaksātās izglītības starpniecību.
Paldies Zigmāram Liepiņam un Pietiek.com, kas atspoguļoja trauksmes cēlēja bažas par inaugurācijas pasākuma rīkošanas principiem! Ja nebūtu Aivas Rozenbergas taisnošanās: "Rozenberga arī norādīja, ka, diemžēl, uz pasākumu nevar tikt uzaicināts plašāks apmeklētāju loks, bet tiek izmantotas maksimālās iespējas, ko sniedz LNB. Viņa piebilda, ka katrai personai izsūtīts ielūgums, kas domāts vienai personai, un organizatori cenšas apgūt plašāko sadarbības partneru loku," (https://jauns.lv/raksts/zinas/338152-zigmars-liepins-atsakas-iet-uz-levita-inauguraciju-ta-busot-vecmeituvecpuisu-ballite) sabiedrība tā arī neuzzinātu, ka Valsts prezidenta kanceleja darbu sāk ar melošanu. Kā gan citādāk var nodēvēt sarakstu, kas vairāk atspoguļo "vēlmju" listi, nevis mērķi "apgūt plašāko sadarbības partneru loku". Valsts prezidentam ir tikai divi "sadarbības partneri" - Saeima, kas to ir ievēlējusi, un Satversme, kas ir hierarhiski augstākais normatīvais dokuments, kas nosaka valsts varas īstenošanu Latvijas Republikā. Valsts prezidenta inaugurācijā būtu jāpiedalās visiem tautas priekšstāvjiem, Ministru kabineta locekļiem, valsts sekretāriem un padotībā esošo valsts pārvaldes iestāžu vadītājiem, atvasināto publisko personu vadībai. Valsts prezidents izlozes vai rindas kārtībā var aicināt arī Triju Zvaigžņu ordeņa, Viestura ordeņa, Lāčplēša kara ordeņa (ja vēl kāds dzīvs, Atzinības krusta saņēmējus. Valsts komercsabierdrību vai ar valsts kapitālu saistītu komercsabiedrību aicināšana iespējama, bet principā ir lieka, jo kapitāla daļu turētāja pārstāvis parasti ir valsts sekretārs. Privāto tiesību juridisko personu aicināšana ir problemātiska, jo šādā gadījumā pamatots ir jautājums par to, kādi ir atlases principi. To vislabāk raksturo arī "korporāciju pārstāvju" iekļaušana aicināto vidū. Korporācijas pārstāv divas organizācijas SPK un PK. Ja aicina to pārstāvjus, tad ir jāmin arī konkrēta organizācija un konkrēts amats. Egils Levits ir bursis, un savējo aicināšana ir nekas cits kā nepotisms. Valstiski korporācijas ir savpatas un, iespējams, aizsargājamas organizācijas, tomēr nozīme ir studentu pašpārvaldēm augstskolās un LSA, kas darbojas kā sudentu arodbiedrība.

Atbildēt

Oki

17.07.2019. 20:15

Kā tur Teikmana kungam beidzās sagrieztā zviedru kuģa lietā? Regress vēl nav bijis?

Atbildēt

voila

17.07.2019. 18:10

»

Atbrivotajs

Palasisim kremla propogandistus . Tajos jaunais prezidents nosaukts par vacu ielikteni - nacionalistu un visadi citadi nomelnots . Tatad ar jauno prezidentu ,pagaidam, viss ir kartiba


pilnīgi piekrītu, ka kārtībā! Ja paskatās kadrus, kuros Kariņš tiekas ar prezidentu, tad bilde ir bez vārdiem. "Skolas puika" kratās, raustās, smaida un šķobās, kamēr valdnieks bezgala pašapzinīgi un mazliet nicīgi noraugās no sava krēsla augstumiem. Manuprāt, viņš ir vairāk vācietis pēc mentalitātes, bet,nu skatīsimies....

Atbildēt

Asiirietis

17.07.2019. 18:07

Jūsu vienīgās tiesības ir runāt, pretstatā no detektīvfilmu iespaidotā teiciena - JŪSU TIESĪBAS IR KLUSĒT. Par ko tauta ir varen apmierināta un jūtas visu noteicoša, kas pilnīgs apmāns.Visu nosaka nauda un jums viņas nav,tātad nav iespēju ietekmēt procesus,nav aizsardzības iespēju,nav savas valsts,nav nākotn

Atbildēt

Bildē redzams riktīgs

17.07.2019. 16:10

sātanists!

Atbildēt

Židcionistiem tic tikai

17.07.2019. 16:09

»

Atbrivotajs

Palasisim kremla propogandistus . Tajos jaunais prezidents nosaukts par vacu ielikteni - nacionalistu un visadi citadi nomelnots . Tatad ar jauno prezidentu ,pagaidam, viss ir kartiba


lētticīgie, ka E. Levits ir latvietis un nacionālists. Žīdi vienmēr pie pirmās iespējas uzdodas par savējo.

Atbildēt

Atbrivotajs

17.07.2019. 15:41

Palasisim kremla propogandistus . Tajos jaunais prezidents nosaukts par vacu ielikteni - nacionalistu un visadi citadi nomelnots . Tatad ar jauno prezidentu ,pagaidam, viss ir kartiba.

Atbildēt

airis

17.07.2019. 15:18

izskatās, ka Perdītis naktīs neguļ,kā nekā pilnmēness un vēl arī aptumsums.Vienīgi, Mēness aptumsums ir retāks, kā Priedīškungam.

Atbildēt

Paija par iespēju nevienlīdzību

17.07.2019. 15:15

ar iespēju nevielīdzību jāsaprot arī darbā iekārtošana "pa blatu".

Vieniem, kuriem ir laba izglītība, nav iespēju strādāt labi atalgotā un izglītībai atbilstošā darbā, bet citiem, kuri ir " plānā galdiņa urbēji" un kuriem pat nav nepieciešama izglītība un kvalifikācija - tiem ir BLATS un LABS DARBS.


Kuru Levita kungs virzīs jeb ieteiks par savu mantinieku ES tiesā, laikam jau J.Briedi vai kādu no tiem tiesu pārstāvjiem, kurus uzaicināja uz inaugurāciju... ?

Kā zināms, tad konkursi ir tikai lētticīgajiem, jo sen jau viss ir aizrunāts...

Atbildēt

Un kas ir B.Vērpe?

17.07.2019. 14:55

vai tik Baiba Vērpe nav Kultūrkapitala fonda direktora E.Vērpes vedekla ?

Un vai KKF E,Vērpe direktors bija uz balli ? Viens vai ar sievu ?

Atbildēt

piekritu

17.07.2019. 14:46

Prezidents, kas savā komandā ņem visus vecās , nederīgās mēbeles, nevar būt labs prezidents. Un, galvenais, ka ar šo mēbeļu rokām ir izveidota visnevienlīdzīgākā valsts Eiropā, kur parastam cilvēkam nav iespējas normāli dzīvot.

Atbildēt

forcemajeure

17.07.2019. 14:40

LTF komitejas vadītāja Teikmaņa intervija Atmodā, 1989.g. 7.aug.:
"Patlaban mūsu darbs kļuvis konkrētāks: mūsu komi¬
teja izstrādā priekšlikumus, kurus augustā iesniegsim republikas valdībai. Piemēram, kā izmainīt ziepju sadali, jo pašreizējā ir klaji netaisnīga. Ikvienam skaidrs, ka mazbērnu māmiņām, lauku cilvēkiem ziepes vairāk vajadzīgas nekā, teiksim, man un jums. (..)"
vai tad nav skaidrs, ka šis kungs ir izrādījis īpašas rūpes par tautu?

Atbildēt

Kurmis

17.07.2019. 14:38

Prezidenta kungs radiostudijā nodemonstrēja savu valsts situācijas vērtējumu tv24 ēterā varoņu-miljonāru,kuru klubiņam arī viņš ir piederīgs,skatījumā.Izskaidrota tika arī viņa sociālās nevienlīdzības izpratne,kura visai krasi atšķiras no nevienlīdzības upuru izpratnes,toties sakrīt ar labējo fašistu izpratni.

Atbildēt

Vislelākais "humors"

17.07.2019. 12:47

ir tas, ka visi saraksta veidotāji nav uzaicinājuši visus trīs H86 varoņus. Kā sakās H86 līderis savā "patiesības lapā" LRTT, tieši viņš esot sagrāvis PSRS! Kā redzams, tāda E. Levita darbība ir tikai tāds sīks "žurkas skrējiens", salīdzinot ar "domas giganta" L. Grantiņa nopelniem Latvijas labā.

Atbildēt

Šī veiksmīgā sistēma ir virzīta

17.07.2019. 12:41

»

GTi

Tā gan nebūs, ka tā ir piekasīšanās katram "sētas stabam." Rakstā ir pieminēti gana nopietni viņa administrācijas balsti - Kažociņš un Teikmanis. Abi pārstāv to pašu neveiksmīgo sistēmu, kur Levits sola labot. Tas ir nopietns jautājums, kā viņš domā šo darbu paveikt balstoties uz diviem ļoti veciem ...


uz veiksmīgu genocīda realizēšanu. Tikai aprobežotie lētticīgie tic skaistajem solījumiem! Sistēma ir izstrādāta perfekti. Var jau izlikties to neredzam un mānīt sevi, kā to dara Sandra Briķe, savās murgainajās ilūzijās cerot iesaistīt citus, lai "vēl labāk" uzlabotu šo sistēmu. Par ko tas liecina? Par vinas aprobežotību, stulbumu, vai ļaunprātību. Viņa konsekventi sistēmā šodien vaino tikai atsevišķas skrūvītes. Viņas vieta taisnīgi ir tur, kur tā ir.

Atbildēt

cilveks444

17.07.2019. 12:28

Ja paskatās sarakstu un uz VP Levitu, mēs redzam pagātni, dzīvas mūmijas velkas uz židmasonu marionetes inaugurācijas ceremoniju! Starp tiem nav nevienas latviskas dzīvas cilvēcīgas personas! Viņi visi ir latviešu tautas bendes - tā vai citādi.

Atbildēt

GTi

17.07.2019. 11:55

»

VB

Galīgi neesmu Levita fans, bet nu: piekasīties var pat sētas stabam (sakāmvārds


Tā gan nebūs, ka tā ir piekasīšanās katram "sētas stabam." Rakstā ir pieminēti gana nopietni viņa administrācijas balsti - Kažociņš un Teikmanis. Abi pārstāv to pašu neveiksmīgo sistēmu, kur Levits sola labot. Tas ir nopietns jautājums, kā viņš domā šo darbu paveikt balstoties uz diviem ļoti veciem balstiem no šīs pašas sistēmas?
Par pārējo - viņš vienkārši apliecināja, ka nav spējīgs ieviest kārtību pats savā vistu kūtī, jo tā inaugurācija bija, ko tur liegties, izgāšanās. Protams, ka auss laizītāju koris to nekad neatzīs, bet skaidri domājošam cilvēkam to ir jāredz. Jo vienai daļai tika pavēstīts - Jūs piederat pie avangarda, bet daudz lielākai daļai tika pavēstīts - Nē, jūs tā kā īsti nepiederat pie jaunā "avangarda," "jums mazliet vēl jāpacenšas, lai tiktu pie prezidenta ielūguma uz Gaismas pili." Tāda infantila šķirošana sanākusi, tīši vai netīši. Protams, ka normāli cilvēki neapvainosies, bet vienkārši konstatēts, ka viņiem ir ierādīta pie vieta - tālāk no "avangarda." Kas, protams, ilgi būs dažādu joku temats viņu vidū. Gan ielūgtie, gan neielūgtie vēl ilgi savā starpā dzīs jokus par šo tēmu. Jo smieklīgi tas būs gan vien, gan otriem.
Tāds nu tas prezidenta līmenis sanācis.

Atbildēt

Max

17.07.2019. 11:22

Un tad vakar LR1 Krustpunktos viņš vēl paziņoja, ka ar nevienlīdzību viņš saprot iespēju nevienlīdzību. Nevis ienākumu nevienlīdīzbu, nevis to, ka vairāk nekā 100tk pensionāru saņem pensiju zem 200 eiro mēnesī, nevis to, ka radot trešo bērnu ģimene faktiski automātiski nonāk zem nabadzības sliekšņa, bet gan "iespēju nevienlīdzību", kas ir pavisam kaut kas cits.

Atbildēt

VB

17.07.2019. 11:04

Galīgi neesmu Levita fans, bet nu: piekasīties var pat sētas stabam (sakāmvārds)...

Atbildēt

Tā ir

17.07.2019. 10:58

Tie kas izbīdīja par prezidentu šo divkosīgo kungu, paši arī strebs savu savārīto putru, rūgti strebs.

Atbildēt

skārda rubulis

17.07.2019. 10:25

Šis Pietiek lasītājs liekas īpaši stulbs,ja domā ka kārtējais Laimes lācis ieradies un visi tam tic.Tukša riešana.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....