Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nekas nevar apturēt idiotu pieaugumu

21.11.2022. 19:25

»

harijs

kā var viens mudaks burtiski hipnotizēt visu valsti uzspiežot savu kandidātu un patiesībā nedarīt savu darbu


Ka Levits izdomā savas visādas muļķības, pie vainas ir 100 pūkainās galvas! Tie katrs grib tuvāk pielīst, iespējamā pīrāga dalītājam, var tak palikt bešā? Kariņam atlika pateikt, ka protestētājus, nekad savā valdībā neņems, kad uzreiz NA nostājās miera stājā, ar paceltām rokām! Vārga cerība bija uz AS, taču arī tie laiž pēc principa, ka labāk zīle rokā(kariņa barā), nekā savākt citu koalīciju un atteikties jenotiem!

Atbildēt

VAU

21.11.2022. 12:42

»

ziniet

vispirms jums jāatbrīvojas no jūsu Kremļa idiotiem...tad var par kaut ko tālāk runāt


labāk tomēr no tevīm,brauc uz kenguru zemi,brauc uz kļavas lapas zemi,brauc uz zvaigžņot-svītroto,ceļš tak nobradāts jau no 44 un idiotus sagaida par nopelniem.

Atbildēt

harijs

20.11.2022. 16:46

kā var viens mudaks burtiski hipnotizēt visu valsti uzspiežot savu kandidātu un patiesībā nedarīt savu darbu?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

20.11.2022. 00:03

»

ziniet

vispirms jums jāatbrīvojas no jūsu Kremļa idiotiem...tad var par kaut ko tālāk runāt


No savas valsts iedīvotājiem atbrīvoties nevajag. Latviju jau tāpat ir pametuši vairāk iedzīvotāji kā pašos briesmīgākajos karos. Nekādas etniskās tīrīšanas te rīkot arī nevajag. Demokrātija ar to atškiras no fašisma, ka domokrātijā ir atļauta domu un uzskatu brīvība. "Nepareizi domājošos" koncentrācijas nometnēs neliek, fiziski neiznīcina un nerepresē. Bet no ASV okupācijas valsts gan ir jāatbrīvo. Visi, kas atbalsta valsts okupāciju, ir koloboranti.

Atbildēt

pilnīgi pareizi

19.11.2022. 15:40

»

tas Levits ir

ir Kremļa slepenais aģents, tik daudz ļaunuma nodarījis Latvijai


Piekrītu ar rokām un kājām!

Atbildēt

XXXL

19.11.2022. 13:44

»

tik tiešām

Bet tu smirdīgais mīzelu nesaturētājs, esi krievu fašista putlera laizītājs


pastalniek,kāpēc lamājies,MŪSĒJIEM laizi un vēl anglosaksiem,nerātnais?!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

19.11.2022. 12:53

»

pilnīgas muļķības

ja sekot tavam padomam-tad pēc tam viss uz reiz mainīsies..un te kļūs ruskii mir..Ja tev tas tik tuvs-ko tad pats no tā aizbēgi


Propagandas TV vajag mazāk skatīties, tad visur ruskij mir nerādīsies. Tas saucas paranoja. Latvijai ir jābūt brīvai un neatkarīgai valstij, nevis ASV kolonijai.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

18.11.2022. 21:40

»

Rashist

Nu, bet ar ko Rajevska paustais atšķiras no Levita nostājas? Gan Levits, gan Rajevskis uzskata, ka ''Vienotībai'' ir jābūt valdības priekšgalā. AS uzskata, ka ''Vienotībai'' valdība ir jāveido tikai tad, ja tā nedominēs. Pa lielam, lai kurš no šiem spēkiem valdību neveidotu, nekas jau Latvijai nemainīsies...


Lai kaut kas mainītos, vispirms ir jāatbrīvojas no ASV koloniālās atkarības. Jālustrē visi ASV CIP savervētie poilitiķi un ierēdņi, jāizved ASV armija un par valsts vadītāju vajag tādu cilvēku kā Ungārijā Orbans vai Polijā bija Kačinskis. Tad kaut kas mainīsies uz labo pusi, citādi mēs tikai grimsim un grimsim.

Atbildēt

tiešām gan

18.11.2022. 21:29

»

tik tiešām

Bet tu smirdīgais mīzelu nesaturētājs, esi krievu fašista putlera laizītājs


Bet tu esi aborta atlieka, gadīgi aprobežots idots ar vienu rievu pierē un tieksmi un sadomiju. Tev visur krievi un Putins rādās. Vajag iet un ārstēt savas ar sifilisu slimās cāļa smadzenes, kaut gan tev dakteris vairs nepalīdzēs. Tāds idiots arī nomirsi.

Atbildēt

Rashist

18.11.2022. 17:20

Nu, bet ar ko Rajevska paustais atšķiras no Levita nostājas? Gan Levits, gan Rajevskis uzskata, ka ''Vienotībai'' ir jābūt valdības priekšgalā. AS uzskata, ka ''Vienotībai'' valdība ir jāveido tikai tad, ja tā nedominēs. Pa lielam, lai kurš no šiem spēkiem valdību neveidotu, nekas jau Latvijai nemainīsies: tai nebūs ne augošās ekonomikas, ne stipras finanšu sistēmas, ne īpašu panākumu demokrātijā. Tā ir un būs ubags fašistisks limitrofs, kurš pilda Amerikas instrumenta funkciju konfliktā ar Krieviju.

Atbildēt

zinātāja

18.11.2022. 10:34

Par premjeru Smiltēnu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

drïz sàksies

17.11.2022. 21:27

Sesks nokodïs Minsteres gaili kankarinu, péc tam pïlénu un sile brïva...

Atbildēt

Ja teicamais nav ...

17.11.2022. 18:53

»

Haralds Kalns

Nācijas tēv(aini)s pats sacer likumus,pats apstiprina (paraksta) un pilda pēc sajūtām- kak popalo


LTV "kas notiek Latvijā" 16. 11. raidījumā, kā sevi demonstrēja nācijas/tēvainis, par viņu viss ir skaidrs. Vai tiešām neatradīsies Saeimā balsis, lai ne tikai, viņu noliktu pie vietas, bet arī nekad nebalsotu par viņu, atkārtoti!?

Atbildēt

Patriotiskais gars

17.11.2022. 15:19

»

propagandistam Filipam

Tu domā ka kāds normāls cilvēks (tas neieskaita tavu propagandistu kori) tevi ņem par pilnu? Tev ir krieviskā domāšana, bračkiņ


Malacis FILIP,pasūti nenormālos sorosistus na...,un šiem paskaidro,kā komiķa un baltā pulvera lietotāja zeļas neonazi režīms "piedirsa" uz galda DRAUDZĪGAJIEM ļakiem.Šoreiz "interesanta" patiesa ameru nostāja,BET NE KUR LIKTIES,JO VIRS ukrobanderijas šāmējo spiegu satelītu LOKS,bij patiesība JĀSAKA.Ka ukri teroristi,pierādīja Izraēla-Krievija pasažieru lidenes notriekšana virs Melnās jūras 2001,gadā,bojā gāja ne tikai Krievijas pilsoņi,bet arī Izraēlas pilsoņi.Praktiski nulle rīcības no tā laika kučmas režima.Interesanti,jūdeji piegādā ieročus banderiešiem,tāda pieja holokaustiešiem???Kā ar Malaizijas lideni 2014,ameriem zināms kas NOTRIECA!Būs jārāda satelītu fiksācija!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

17.11.2022. 13:56

Bet es raksta virsrakstam 100% piekrītu. Joskem čuras galvā saskrējušas, iedomājies sevu par prezidentāras ne parlametāras republikas prezidentu. Iepriekš tā čuras galvā bija saskrējušas Vairai, kura bija iedomājusies, ka viņa ir jāievel uz nākamo termiņu pirms laika, a kāpēc tad ne uzreiz uz 5 termiņiem!

Atbildēt

propagandistam Filipam

17.11.2022. 01:58

Tu domā ka kāds normāls cilvēks (tas neieskaita tavu propagandistu kori) tevi ņem par pilnu? Tev ir krieviskā domāšana, bračkiņ.

Atbildēt

?!

16.11.2022. 17:15

»

okay

bet tas trakais Zeļa sāks šaut arī pa Baltiju


jautājums ta,cik eiropas hiēnas(pēc Čerčila) pšekļaku nolikuši galvas uz ukropu okrainas zemes---ĻOTI DAUDZE,otanieši nerunā.

Atbildēt

Gribu par prezi būt!!!

16.11.2022. 16:35

»

Haralds Kalns

Nācijas tēv(aini)s pats sacer likumus,pats apstiprina (paraksta) un pilda pēc sajūtām- kak popalo


Pūkainis, taču par savu labo roku izvēlējās Ēlerti, vai vel ir jautājumi? Slavenais Zatlera jautājums: kas es esmu? nav jāuzdod!

Atbildēt

Yes

16.11.2022. 15:42

»

jautājums

tu pats saproti,ko uzrakstīji? Vai saproti


ebrejs zelenskis ar raketem sak apsaudit Poliju !mulku zemei latvijai vajadzetu beidzot nemt nost tas zilidzeltenas lupatas ,kas pazemo valsti.

Atbildēt

uz ko ceri?

16.11.2022. 15:11

»

Varbūt

Tā būs,ļoti ceru


Uz Šleseru, Lembergu, Pilenu...u.c. mafiozo????

Atbildēt

jautājums

16.11.2022. 15:10

»

tas Levits ir

ir Kremļa slepenais aģents, tik daudz ļaunuma nodarījis Latvijai


tu pats saproti,ko uzrakstīji? Vai saproti???

Atbildēt

tas Levits ir

16.11.2022. 13:49

ir Kremļa slepenais aģents, tik daudz ļaunuma nodarījis Latvijai!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

16.11.2022. 11:27

Joske dara tieši tā, kā darīt nevajag. Viņam uzreiz bija jānosauc konkrēts premjera kandidāts un tam kandidātam, tad jāiet un jāmeklē savai valdībai sabiedrotie. Pēc noteikta laika nosauktajam kandidātam jāierodas pie preža un jāatskaitās, vai valdība ir gatava. Ja nav gatava, prezim jānosauc cits kandidāts. Kaut kā nesadzirdēju, kurā tad konkrēti brīdī joske nominēja Kariņu?

Atbildēt

Gunčam!

16.11.2022. 10:47

»

gunča

Domāju, ka visa vaina ir Latvijas "gaiļa" Kariņa personā kā iespējamo premjeru. NA ir "mīkstmieši", bet AS vēlas savas programmas izpildīšanas nodrošinājumu.AS ir biznesa cilvēki, kuri pierādījuši ar darbiem, ka viņi ir darītāji. Kas ir JV? Tukša gaisa tracinātāji, ja ne valsts izsaimniekotāji. To labi...


Atbalstu Jūs par to,ka NA ir mīkstmieši.Man ir aizdomas,ka Levits tomēr nominēs Kariņu par premjeru,jo,noklausoties vakara ziņas un šorīt,saprotu,ka melo gan viens,gan otrs,abi no viena maisa...

Atbildēt

Cilvēks

16.11.2022. 10:46

Kas tie tādi JV un NA?Vieni vienīgi tukšmuldētāji.NA darīs da jeb ko,ka tikai pie siles.Kā var rakstīt darāmo darbu sarakstu ja nav ministru prezidenta kandidāts nominēts.Nevar JV dabūt visus zem savas tupeles,lūdzu dosim iespēju citiem,varbūt pasēžot opozīcijā bravūra pazudīs.Nav ko noriet ZZS,visi kas tur sēd grib sev un savējiem izfītēt,tauta pagaidīs.Ms taču naudas kā nekad,tikai Kariņa laikā valsts parāds ir šausmīgs.Kas viņam,naudas pietiekoši,bet mēs tauta ka mākam tā ķepurojamies.Medicīna zem katras kritikas,zāļu aptiekās nav.Ko dara valsts zāļu aģentūra.JV jums ir Čakšas kundze,lūdzu lai turpia veselības ministrijas badīßanu

Atbildēt

HT

16.11.2022. 10:45

»

lauķis

Reliģiozajiem partijticībniekiem joprojām nekas nav pielecis,aitas joprojām blēj ka kūts pieder viņām


Huntas uzpirktie mediji klusē par ANO paspārnē izveidoto Pasaules valdības sammitu, kuram kopplānā ar Pasaules Bankas kredītiem valstīm, jāpārņem valstu vara, PV ANP PVO tieši “rūpējotiem par ikviena veselību” ar vakcināciju iznīcinot miljardus. Govid -19 tika izplatīts mākslīgi Pasaules valdības interesēs samazināt iedzīvotāju skaitu. ANO struktūras gatavo vienotu interneta informācijas platformu “Patiesība”, kā savulaik Pravda laikraksts, visus alternatīvos viedokļus atzīstot par dezinfirmāciju.

Jau tagad ikviens var ANO citā platformā iesniegt savus priekšlikumus, kā PVO varētu uzlabot pasaules veselības aizsardzību.

Nule G20 saieta neredzamajā daļā, nevis publiskajā, apsprieda valstu veselības aizsardzību nodot ANO PVO, slēdzot vienu no trim veida līgumiem. Visi līgumi paredz piespiedu vakcināciju. Tas pamatots ar to, ka valstis vienas pašas nespējot tikt galā ar vīrusu pandēmijām.

Neoficiāla informācija atklāj, ka ovid-29 izplatīja NATO, kas garavojas kļūt par Pasaules valdības policistu. Krievijai ir slepens līgums ar NATO. Personas no Krievijas, kas to nesen atklāja, tika nogalinātas. Ar googl meklētāju to Krievijas likumu par līgumu var atrast. Bet Krievijā ir saglabājušies divi likumi ar vienu un to pašu numuru.

Mērkaķu baku vīrusa izplatīšana ir atlikta. Tā var sākties, kad atrisināsies Ukrainas kara konflikts.

Atbildēt

HT

16.11.2022. 10:36

»

jautājums

Vai tu ar šo savu priekšlikumu esi griezies pie Prezidenta kancelejas Ordeņu domes vadītājas Sarmītes Elertes? Ja nē-tad pats vien esi vainīgs


Tu vari griezties cik vien gribi, ordeņus piešķir tiem, kas reputāciju zaudējuši, bet pierādīt to nav iespējams.

Atbildēt

jautājums lauķim

16.11.2022. 10:25

»

lauķis

Reliģiozajiem partijticībniekiem joprojām nekas nav pielecis,aitas joprojām blēj ka kūts pieder viņām


Bet, Tu pats: Ko Tu pats īsti gribi? Tu pats to maz zini?

Atbildēt

Bb

16.11.2022. 08:55

»

lauķis

Reliģiozajiem partijticībniekiem joprojām nekas nav pielecis,aitas joprojām blēj ka kūts pieder viņām


Nomaini plati un pamato sabus tekstus, citādi atgādini aitu, bē bē bē

Atbildēt

Atņemt ordeni Andrejam Urdzem

16.11.2022. 06:47

Kādēļ KGB aģents kolaboracionists Andrejs Urdze no Ķelnes komunistu grupējuma latviešu mītnē Annabergā Vācijā ekspluatē, ņirgājas un moca latviešus un latviešu bērnus? Vai viņam par to nevajadzētu atņemt ordeni, prezidenta kungs? Tādi pseido-latvieši - hroniskie alkoholiķi, kuri nevar salikt kopā teikumu, noniecina mūsu valsti! Lūdzu atņemiet Andrejam Urdzem ordeni, jo viņš to nekādi nav pelnījis. Viņa tā sauktie nopelni Latvijas labā ir fikcija. Viņš patiesībā neatbalsta latviskās vērtības un morāles kodu un par to visu īstenībā ņirgājas, jo mērķtiecīgi darbojas pret latviešiem.
Urdzes ienāk Vācijā no padibenēm un savu padibenes darbu veic cītīgi pret latviešiem kopš 2 .pasaules kara, tos apzogot: it kā priekš baznīcas paņemot, bet patiesībā nozogot un izmānot īpašumus veciem cilvēkiem. Tādiem nevar uzticēties un valsts ordeņus nedrīkst piešķirt. Dzērāji, galvas invalīdi, melīgas līdējas žurkas visās savās izdrībās gadu desmitu garumā. Nekā kopīga ar dievu vai godīgumu, bet sevi sauc par Baltijas kristiešu apvienību. Nožēlojama liekulība, par ko ordeņus nepiešķir.

Atbildēt

Veca

15.11.2022. 22:25

»

tas labi

ka latviijci paši pameta. Tu pret okupācijas seku likvidēšanu


plate,maksāsiet pec nopelniem tā vai tā

Atbildēt

15.11.2022. 21:16

https://youtu.be/M-c6QFtJcZ8

Atbildēt

nu jā ,

15.11.2022. 20:40

»

Haralds Kalns

Nācijas tēv(aini)s pats sacer likumus,pats apstiprina (paraksta) un pilda pēc sajūtām- kak popalo


bet tomēr simtiem tūkstoši pameta šo teritoriju vēl pirmš šī "labdara"!! Ko jūs tagad gribat noslēpt visas savas maucības ko esat pastrādājuši 30 gados?

Atbildēt

Haralds Kalns

15.11.2022. 20:32

Nācijas tēv(aini)s pats sacer likumus,pats apstiprina (paraksta) un pilda pēc sajūtām- kak popalo!

Atbildēt

Var vēlēt un izvēlēties jebko, bet tam nav nav nozīmes

15.11.2022. 19:44

Jo nacionālo valstu vadītāji , valdības , parlamenti reāli neko nenosaka un nelemj . Tie darbojas pēc vienotas globālas partitūras . Vai tad tas nebija pamanāms divu pēdējo gadu laikā ?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Medicīna kā māksla un mākslas medicīna jeb Kultūras ministrijā integrēta veselības politika

FotoTrīs sarunas, kā šā raksta iegansts. 1. Pacietīgi noklausījies manu 15 minūšu uzrunu par to, ka galvenais valdības uzdevums ir veselības jomu integrēt visās politikās – aizsardzībā ar medikamentu rezervēm un sadarbību starp militārajiem un civilajiem mediķiem, izglītībā ar veselības pratības apgūšanu un bērnu sporta nodarbībām ikdienā, labklājībā ar darba nespējas lapu revīziju, zemkopībā ar veselīgu uzturu, ekonomikā ar atbalstu farmācijas rūpniecībai, Saeimas deputāts Viktors Valainis izmanto manas ieelpas brīdi un pajautā – kā es grasos integrēt veselību kultūrā un kultūru veselībā.
Lasīt visu...

21

Aicinām rast risinājumus un nodrošināt Jaunā Rīgas teātra atgriešanos mājās 2023. gadā

FotoMēs, Jaunā Rīgas teātra darbinieki, vēršamies pie valsts izpildvaras un likumdevējvaras augstākajiem pārstāvjiem ar aicinājumu iesaistīties un rast risinājumu bezgalīgajai mūsu teātra ēkas Lāčplēša ielā 25 rekonstrukcijai, kura, mūsuprāt, atspoguļo kopējo Latvijas valstij piederošo ēku būvniecības, rekonstrukcijas un pārraudzības procesu nesakārtotību.
Lasīt visu...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mana atbilde Andrim Kivičam

Labrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna...

Foto

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

Kas noteica "Saskaņas"...

Foto

No mūsu drosmes atkarīgs

Pirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja:...

Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...