Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Meža burvis

03.01.2023. 15:25

»

Egils Levits

Godātie Latvijas cilvēki! Dāmas, kungi un ekselences! Godīgie ebreji! Švābisti, sinagogas draugi! Pūļa plukatas...


Cienījamais prezident?Vai jums neviens nav pateicis,ka Latvijā drīz vairs nebūs ozolu kam līdzināties?Lokālie tornado ir ieviesušies,bet ar saknēm diez vai nebūs drīz kā ošiem?Slimas lapotnes un kalstošas galotnes ir padarījuši ļauni nedarbi(ne mūsējie)…Ne tikai ozoliem un ošiem…

Atbildēt

Es domā

02.01.2023. 23:05

»

grundulis

...Ko padarīsi, ja simts kāpostgalvas izv;elējās s;adu dekoru


ka neko nesavēlej.Savēlejas paš.

Atbildēt

Kaža

02.01.2023. 20:35

Šodien varenie Latvijas varas miljonāri manu sākotnējo videjās algas pensiju ir pazeminājuši krietni zem minimālas algas līmeņa.Darba invalīdi-pensionari pat netiek formāli nosūtiti uz atkārtotām invaliditates komisijām,hroniskas,progresejošās arodslimības netiek ārstētas neskatoties uz ilggadīgām nepārtrauktām kustību sāpēm.Droši vien pat Hitlera koncentrācijas nometnēs izturējās labāk un aiz žēlsirdības nošāva ,neļaujot ilgi mocīties,kā to šodien darās no Rietumiem atnākušie miljonāri ar fiziski neaizsargātajiem latviešiem.

Atbildēt

precīzi par sevi pateici

02.01.2023. 16:23

»

KGB

Labi ka bloķēja un represēja. Vismaz viens prātīgs darbs paveikts. Jo mazāk duraku pasaulē-jo visiem labāk


Jo mazāk duraku pasaulē-jo visiem labāk.

Atbildēt

tie, kam ir smadzenes, izvēlas šo zināt un saprast

02.01.2023. 15:24

»

KGB

Labi ka bloķēja un represēja. Vismaz viens prātīgs darbs paveikts. Jo mazāk duraku pasaulē-jo visiem labāk


Nekad neatļaujies novēlēt vai nodarīt citiem to, ko negribētu izbaudīt uz savas PAŠA (un, visbiežāk, arī uz savu tuvinieku, draugu, domubiedru) privātādas.

Karmas bumerangs ir neizbēgams: ko citiem novēli vai nodari - pats dabūsi atpakaļ vismaz dubultā, pēc pilnas programmas un ar visiem tuviniekiem līdz 7 augumam.

Atbildēt

Pirms vēlēšanam jāzina,ka ebreji zog bērnus.

02.01.2023. 15:09

'' Sarunā ar rabīnu Mešulamu rabīns LeBari Hamišs teica sekojošo: "1940. gados amerikāņiem vēl nebija izpratnes par atomu starojuma ietekmi. Viņi veica radiācijas eksperimentus ar atpalikušiem bērniem un jo īpaši ar melnādainajiem ieslodzītajiem dienvidos. Savienotās Valstis. Taču eksperimenti tika atklāti un apturēti. Amerikāņiem eksperimentiem bija vajadzīgas jūrascūciņas, un tajā pašā laikā Izraēla bija apņēmības pilna būvēt kodolreaktoru un galu galā ražot atombumbas. Franči prata uzbūvēt kodolreaktoru, bet tikai amerikāņiem bija bumbu izgatavošanas noslēpumi. *Izraēla nodeva Jemenas mazuļus amerikāņiem, lai tie tiktu izmantoti kā laboratorijas peles* apmaiņā pret šiem noslēpumiem. Persona, kas vadīja Izraēlas atomprogrammu * bija Šimons Peress *. Viņš pārliecināja frančus uzbūvēt reaktoru Dimonā, *un viņš tiek turēts aizdomās par nē. 1 Jemenas bērnu nolaupīšanas gadījumā.* ''
https://bshch.blogspot.com/2016/09/blog-post_4990.html 👈

Nav brīnums ,jo paslaik ebreja Levita vadībā aktīvi tiek popularizēta pedofīlija Latvijā ,Ukrainā ar ebreju zeļenska ,Avagyuana līdzdalību , un ebrejs Пинчук,dzīvo zem viena jumta ar Džonu Lenonu ( zilo) un viņa draugu vīrieti ,klīst runas ,ka viņš piegādā bērnus šiem deģeneratiem.

Atbildēt

KGB

02.01.2023. 15:00

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Labi ka bloķēja un represēja. Vismaz viens prātīgs darbs paveikts. Jo mazāk duraku pasaulē-jo visiem labāk.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

02.01.2023. 03:41


"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------

Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nicināmi gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

Savukārt, kā zināms: “Viss, kas ar mums notiek un, vienlaikus, arī rada iespēju neaiziet bojā, padara mūs stiprākus.” ;)

-------

“Zem-eglītes ( no kr.val. ~ ‘pod joločku’) prātuļojumiņš”.
( Iz “O.M.© aŗChīva”, ANNO ~ Gadumija, 2007. / 2008. ~|~ 2022. / 2023. )

Klāt Gadumija, kalendārs mums saka.
Priekš ‘katra viena’, treknāka vai švaka:
Priekš “tautas kalpu” varzas “augstā mājā”,
Un viņu “kungiem” šīs “valsts” nabagmājā.

Priekš premjeriem un prezidentiem “cēliem”,
Un Tēvu Zemi pamest spiestiem dēliem,
Priekš “daudzpartiju” sugas polit-klauniem,
Un “valsti” uzturošiem “bauru auniem”.

Priekš “elites”, kas SILES ēnā ‘ganās’,
Un “lumpe.ņiem”, kas kaut kā iztikt manās,
Priekš varas vergiem, truliem pakalpiņiem,
Un “socpatversmēs” – šīs “valsts” pabērniņiem.

Priekš “partkomiem”, kas stiķē valdīšanas,
Un “pensīšiem”, kam pietrūkst iztikšanas,
Priekš “shēmotājiem”, kas “pa biezo vārās”,
Un tiem, kam “labdarības zupa” vārās.

Priekš “spriedumu” un “normu” tirgotājiem,
Un Tiesiskuma velti meklētājiem,
Priekš “godībām”, kas ņirdzot piegrābj ķešas,
Un tiem, kam “ķēķa tiesās” noplēš vešas.

Priekš “biedriem”, kas “uz vietām” lepni dzīvo,
Un tiem, kas “točkās” indējas ar sīvo,
Priekš pašval.d(au)ņu sugas kangariņiem,
Un “simtlatniekiem”, kuri vergo viņiem.

Priekš bandītiem ar “apkaklītēm baltām”,
Priekš bļodlaižām ar muguriņām “staltām”,
Priekš falša “veiksmes stāsta” zombijfaniem,
Priekš NOZOMBĒTU “aunu bara” ganiem.

Priekš SILES cūk.lopiem un “reņģēdājiem”,
Priekš tŗekniem rukšķiem & liesiem barotājiem,
Priekš varas “ešeloniem” & “pārmijniekiem”,
Priekš LR “valsts” un MZ pavalstniekiem.

Kā Veco gadu ŠOREIZ Jaungads aizstās?…
Priekš dažiem – salūts “ilgtspējīgi” laistās,
Zem sudrabegles – “ekskluzīvas” preces.
Priekš vairuma – kūst siltā liesmā sveces…

-------

oriģinālversijas -- “O.M.© blogā”:
[ C.E.N.Z.Ē.T.S ]
u.c.

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

TYT

01.01.2023. 17:17

Ēlertes talanta deficīts un neiezmērojamā iedomība reiz noveda pie bankrota mediju koncernu "Diena", tad tas novedis pie politiskā bankrota arī Valsts prezidentu. Ievērības cienīgs progress priekš vecas kokaīniķes

Atbildēt

Egils Levits

01.01.2023. 16:21

Godātie Latvijas cilvēki! Dāmas, kungi un ekselences! Godīgie ebreji! Švābisti, sinagogas draugi! Pūļa plukatas!


Gads, no kura atvadāmies, nebija viegls. Krievijas iebrukums Ukrainā. Cenu kāpums, ko daudz vientuļu pensionāru laukos izjūt īpaši skaudri, jo viņu bērni, lai izdzīvotu, ir bijuši spiesti pamest Latvijas zemi. Diemžēl mūsu Valsts kasei aizņemties naudu ārējos tirgos kļūst aizvien dārgāk, ieķīlājot to, kas valstij pēc “pandēmijas” vēl palicis.


Pandēmija uzlika pārbaudījumus visu mūsu naudas maciņiem, bet neceriet, ka tā atkāpsies tik ātri, kā mums visiem gribētos. Tas neietilps mūsu globālistu plānos, jo vīrusu daba ir mazizpētīta un, lai pandēmijas ietu mazumā, ANO un Pasaules veselības organizācija gatavojas ar valstīm slēgt līgumus par “globālo vakcināciju” un “pūļa drošību”. Tā ir visu mūsu galvenā drošība. Jo valstis vienas to nespēj veikt - sekmīgi pretoties visa veida vīrusiem! Tam mums visiem jāgatavojas, rūpīgi pildot savus mājasdarbus.


Tomēr šis gads, no kura atvadāmies, bija arī īpašs.
Īpašs tādēļ, ka tam bija īpašas vajadzības. Latvija ir kļuvusi garīgi tīrāka, atveseļojoties ar obligāto vakcinācijas aptveri, ja arī es esmu Latvija. Ne tikai es viens. Latvija ir kļuvusi garīgi tīrāka, jo tai vairs nav citu vērtību, kā vien to, ko mēs izvēlamies, arī deleģējot savu varu Saeimas deputātiem.


Vērtības ir mūsu Jaunā vienotība, Apvienotais saraksts, Nacionālā apvienība un partija Progresīvie, kas pārliecinošu balsu vairākumu grib mani atkārtoti redzēt - otrajā valsts prezidenta termiņā. Es domāju, ka man ir jābūt vienotam arī ar partiju gribu. Par to man nav bijušu nekādu šaubu. Valstsgriba ir arī koalīcijas partiju griba.


Bez tam mūsu vērtības ir katrs ierēdnis un žurnālists, kas savu viedokli neuzdrošinās paust anarhistiski, kā dažam gadījies, bet saskaņoti ar Valsts drošības iestādēm un koalīcijas partiju vērtībām un uzstādījumiem, saskaņā ar Valsts kases iespējām.


Šajā īpašajā 2022. gadā mēs pārliecinājāmies, ka pamati, uz kuriem stāvam, neļogās.


Esam rūdījušies ar labu vakcinācijas aptveri pandēmijā un kļuvuši spēcīgāki, nojaucot arī okupekļus, esam krietni provocējuši ebreju Putinu, īstā vārdā Šelomovu, Kremlī, bet Krievija mums neuzdrošinās uzbrukt. Tik stipri mēs esam!


Šis spēks mums jāņem līdzi nākamajā gadā. Specoperācija Ukrainā, pasaules ekonomikas veiksmīgā sabremzēšanās, augstās enerģijas cenas – tas viss vēl nav beidzies.


Taču mums ir viena priekšrocība. Mēs zinām, ko mēs gribam. Neviens cits pasaulē to nezin, un ar to mēs esam īpaši.


Mēs gribam modernu, kosmopolītisku un internacionālu vienotas nācijas valsti Latviju ar ikviena “latviešu valodas prasmēm” Eiropas valstu saimē.


Tas ļauj mūsu valstij uzstādīt mērķtiecīgu darba kārtību 2023. gadam ar jaunās valdības deklarācijas daudzajiem punktiem.


Galvenie virzieni būs ārējā un iekšējā drošība, “ekonomikas transformācija” un efektīvs atbalsts cilvēkiem, kuriem tas visvairāk vajadzīgs.


“Ekonomikas transformācija” ļaus papildus Pasaules bankā ieķīlāt to, ko vēl varam izdarīt mūsu labā nabadzības mazināšanai, digitalizējot sabiedrību un atrodot naudu pirmām kārtām partiju darbam, mēdiju atbalstam un ierēdniecības stabilai veiktspējai.


Latvija līdzinās pamatīgam dižozolam. Kad apkārt plosās vētras, to stipri zemē notur dziļas saknes. Tā ir mūsu ebreju tautas pieredze. Spēja visgrūtākajos laikos izturēt un pastāvēt par sevi.
Ozola lapotni kuplu dara mūsu darbi. Katra paaudze tam dod savu ieguldījumu, pateicoties arī Ebreju kongresa gādībai, kuru esam atbalstījuši ar daudzmiljoniem eiro no mūsu Valsts kases.


Es novēlu visiem izturību, optimismu un veiksmi turpmākajiem darbiem, jo ebreju jautājums beidzot Latvijā arī ir pilnībā atrisināts. Pārsvarā visi ebreji Latvijā var pasē vai identifikācijas kartē neminēt savu tautību, var uzdoties par krieviem vai latviešiem!


Laimīgu jauno 2023. gadu visiem Latvijas iedzīvotājiem!

Atbildēt

sīga

01.01.2023. 16:05

Ko padarīsi, ja simts kāpostgalvas izv;elējās s;adu dekoru ar visām šleipēm turēt. Tagadējā izlase vēl īsti nevar orientēties, bet te par vadoni drīzāk meklēs starp trasperosnām vai iztrūkuma gadījumā sievietei no kādas feminsutu sektas. Te gana laba var būt arī malkas krāvējas pārbaudes laiku neizturējusi būtne- tuva tautai, alternatīva un daudzpusīga

Atbildēt

Egils Levits

01.01.2023. 14:52

»

Vaira Līķe

Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences! Ebreju Vadoņi Levit un Zeļenski! Masoni! Klīniskie 14. Saeimas deputāti! Plukatas...Draugi! Godīgie ebreji no Izraēlas ar Latvijas dubultpilsonību! Dāmas un kundzes! Ekselences! Huntas draugi! Pūļa plukatas!

II

Man ir tas gods tagad paziņot, ka sadarbību ar Krieviju uzņēmēji varēs turpināt tikai uz sava “īpaša pašriska rēķina” un “investēt asiņainos žīdu eiro un dolārus” Ukrainas tautas cilvēkkapitāla likvidēšanā.

Ja kāds uzņēmējs tomēr vēlēsies “spēlēt uz augstām pārrobežu sankciju un sodu likmēm” , varēs mierīgi turpināt sadarbību ar Krieviju, tas viennozīmīgi būs jādara tikai uz sava pašriska aprēķina, nevis valsts rēķina.

III
Latvijas iedzīvotājiem turpmāk šai ziņā jābūt ātriem un izlēmīgiem stratēģiski, jo turpmāk “žīdu rebes” vairs nedēvēs par kontrabandas projektu virzību, lai nostiprinātu mūsu žīdu vietu “jaunajās starptautiskajās vērtību ķēdēs”.

Ir jāmeklē jaunas iespējas, jauni piegādes un eksporta, importa tirgi, lai saimnieciskā darbība neapstātos augt, kā līdz šim.

IV
Darāmā netrūkst arī uzņēmējdarbības vides uzlabošanā, samazinot birokrātiju, lai nezaudētu pašmāju un ārvalstu investoru pārliecību ieguldīt plaukstošajā Latvijas valodas politiskajā ekonomikā.

Raugoties uz priekšu, manuprāt, ir svarīgi, lai mēs turpinātu arī savus labos nodomus investēt attīstībā – jomās, kas ir būtiskas mūsu izaugsmei, īpašās zināšanās, prasmēs, pētniecībā, inovācijās, neskaitāmos uzņēmējdarbības inkubatoros, bet arī atbilstošā katra “interaktīvā prāta infrastruktūrā,” es paužu šo domu ar patiesu sirsnību. Jo mums visiem nav jādomā jidišā vai tikai latviešu valodā.

V
Eiropas un starptautisko sabiedroto vienotā un spēcīgā erekcija uz Krievijas vadītāja Vladimira Putina (Vladimirs Šekomovs īstajā vārdā) režīma necilvēcīgo agresiju ekonomikā Ukrainā, ieviešot līdz šim plašākās sankcijas pret šo “agresoru un diversantu” un tā atbalstītājiem, radīs neatgriezeniskas pārmaiņas, ko šobrīd pati Latvija vēl pilnībā neapzinās, Latvijas ekonomikai jau strauji iztrūkstot Krievijas izejvielām lauksaimniecībā un rūpniecībā, tranzītā.

Šo pasākumu cena ir un būs augsta arī Latvijai, bet atšķirībā no Ukrainas, kas maksā tomēr ar pārāk strauju cilvēkkapitāla likvidāciju, mūsu valsts budžeta cena būs mērāma tikai naudas izteiksmē, vien palielinot valsts ārējo finanšu parādu.

VI
Tiem uzņēmumiem paldies, kuri jau atsaukušies LTR kameras aicinājumam pašaizliedzīgi ziedot humānās preces - lietotās drēbes un apavus, un liekās pārtikas un medicīnas preces, tostarp tās “mangojot un diedelējot” pie lielveikalu ieejām.

Aicinu rūpīgi ikvienu mūsu žīdu Huntas kameras biedru izvērtēt, kā vēl var palīdzēt Ukrainai, kā to daru pats no Rīgas pils kameras, kuras apsardze lielo vērtību dēļ tajā ir vairākkāršota. Kamēr iet karš.

VII
Jaunajos, es teiktu, ģeopolitiskajos un ekonomiskajos apstākļos mums ir jābūt gataviem reaģēt vienoti jaunā vienotībā un saskaņā, pat viedi, valstsgribīgi un pēc iespējas tālredzīgi. Ir jādara viss iespējamais, lai novērstu tuvredzību ekonomikā un paniku jau tagad, sagatavotos izmaiņām, kas skars visu Latvijas tautsaimniecību līdz katras mājsaimniecības slieksnim.

Energoapgādes neatkarība un ilgtspēja, investējot “viegli atjaunojama un savaldāma vēja energoresursos”, ir viena no jomām, par kuru vēl valstsgribīgi ir vērts padomāt.

Atbildēt

Bb

01.01.2023. 14:45

»

pretjautājums

Kas melos var būt pareizs?Levita vervelējums ir 100% meli


Levita murgainie teksti ir žīda informatīvais karš pret latviešu tautu.

Atbildēt

bet

01.01.2023. 14:19

varētu būt, ka Levica elektorāts ir tikai vecie Komunisti Ēlerte un Teikmanis un 15 viņa padomnieki- bezmaksas kafijas dzērāji .

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta ,Rurikids

01.01.2023. 13:28

https://www.zman.co.il/360759/
Nesaprotu ,kā Izraēla bez ūdens un melnzemes resursiem pabaros, izaudzinās visus augstajā demografijā sadzimušos , bez Levita , Zeļenska atbalsta ,jo Ukrainā varēja ebreju oligarhi zagt uz nebēdu ,tāpat Latvijā ,un papildinat Kipras ofšoru ,ko apsargā Izraēla ,savu kassi .
Tagad nu mēs esam NATO ,ik Levita solis tiek uzmanīts .
Izraēla hasīdu ģimenēm nepietiek dzīves vietas ,dzīvojot uz jumtiem ,pagrabstāvos ,tas siltā klimatā , bet ka pašlaik jūtas latvieši Dublinas ielās ,mitrumā ,ziemā ? Kamer Levits okupejis mūsu zemi ,par dauzdz telpu aizņem pilī ,kuras daļu varetu izmitināt bezpajumtniekus ,nevis Latvijas okupoantu .
Cik jums visiem bedžeta līdzekļu aiziet tai pilij ,ierēdņiem ,,,,liekēžiem !

Atbildēt

Letiņš

01.01.2023. 13:05

Protams, Latvietis zin ko viņam vajag! Pirmkārt. Lētu malciņu, var arī no tā Dižozola. Otrkārt. Gaismu, lai vienmēr degtu led-lampiņa un būtu lētā elektrība, kas pirkta pa tiešo no Baltkrievijas, ne caur biržu pa dārgo. Treškārt, Degvielu, gāzi, cepamo eļļu pirkt tieši no Krievijas bez starpniekiem.

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta ,Rurikids

01.01.2023. 12:57

Mūsu baltu ozola saknes ir arī Krievijas plašajā federācijā ,Baltkrievijā !
Tas cērt nost kara ar Ukrainu Maskavā pie varas nākušie sionista Dzegašvilli pecteči ,un Levīts ar Zeļenski, Dņepras sinagogas habada ( hasīdu) ,Sorosa vadībā , - slepkavo mūsu brāļus ,stiprakās zīles no šī baltu ozola , jo ja izkaus karos Ar Čečeniju ,Sīriju ,Ukraniju ,- specīgākos nacijas vīriešus ,vares turpinat gadsimtiem uz nebedu zagt viņu valstīs ,nebūs kas mūs aizstāv , jo smadzenes jau būs ar kalioferrocianīda ( košerēdaja Junkera) palīdzību deformejušās tik tal ,ka būsim tadā pakapē ,starp pērtiķi un vergu ,- viegli vadāmi ,izmantojami ,kas jau pašalik notiek.
Levits ir vispasaules hasīdu sabiedrotais , ka viņa sugas brāļi Krievijā ,Mihalkovu ieskaitot ,kurs telo slavu aizstāvi ,habadnīku Akleksandru Artamonovu , Ņetabjahu .Visiem haplogroup R1 .

Atbildēt

hm

01.01.2023. 12:55

»

jautājums

Es nemaz nepretendēju uz labas latviešu valodas zināšanām: te es paļaujos uz neta komentu rakstītājiem un Tevi. Bet kas Levita teiktajā bija nepareizi


Par Pietuka Krustiņu kaut ko esi dzirdējis?
Un ko viņš tādu nepareizu sacīja, ka par viņu smejas jau gadsimtu?
Kamēr to nesaproti, saruna sanāk kā mēmajam ar kurlo.

Atbildēt

jaajaa

01.01.2023. 12:54

...uzrunā kā uzrunā...nātru pļaušanu kā galveno latviešu tautas labklājības pamatu nemin, tad jau nav nemaz tik traki...:)

Atbildēt

jautājums

01.01.2023. 12:50

»

hm

Tu vienkārši "nejūti" labu latviešu valodu. Pats vainīgs


Es nemaz nepretendēju uz labas latviešu valodas zināšanām: te es paļaujos uz neta komentu rakstītājiem un Tevi. Bet kas Levita teiktajā bija nepareizi?

Atbildēt

jautājums>hm

01.01.2023. 12:49

»

hm

Vienskaitlī - " ...vājš, izkritis no ratiem, nav manījis


Gaidu atbildi: paldies!

Atbildēt

hm

01.01.2023. 12:49

»

jautājums

Un kas tur bija tik neveikls teikumos, vārdos, un tēmās


Tu vienkārši "nejūti" labu latviešu valodu. Pats vainīgs.
Arī P. Krustiņš taču runāja latviski ... palasi!

Atbildēt

nu jā

01.01.2023. 12:46

»

Apinis

Mūsu aprindās runā - Kaut kāds Hanovs no kultūras aprindām būšot prezidents


..un mūsu aprindās runā ka tas būs Lindermans....

Atbildēt

sveicieni

01.01.2023. 12:43

Jaunā Gadā visiem neta tukšdirsējiem un romānistiem. Ne uz ko citi viņi tik pat nav spējīgi.

Atbildēt

lauķis

01.01.2023. 12:39

»

Tu "hm" lēgālais krievu spiegs

Tu nozākā Latviju, latviešu tautu un valsts prezidentu: "Kaut var būt, ka tik garīgi degradētai tautai šāds prezidents tieši laikā, kā kulaks uz acs! "Prezidenti, visas galvenās amatpersonas, kuras nāk no ārzemēm, ārzemju latviešiem, ir vāji, izkrituši no ratiem, nav manījuši, kas, kam, kā bija jāveidojas...


Tikai galīgi stulbas kāmis nesaprot ka nav nekādas valsts un nav arī bijis.Aitām vienmēr liekas ka kūtiņa pieder viņām un viņas tur kaut ko nosaka.
Pirms sākt lamāt kolonijas pārvaldnieku pahanu jānolamā sevi par stulbumu ka pieļāvi to visu.

Atbildēt

Aleksandrs Poika

01.01.2023. 12:37

...vanckars...jādomā,kā likumiski nepiešķirt pensiju un citus labumus, kurus tauta apmaksā...un deportēt no Latvijas ...tāda ir mana doma..

Atbildēt

Tu "hm" lēgālais krievu spiegs

01.01.2023. 12:23

»

hm

Klausoties mūsu prezidentā, nevilšus nāk prātā literārais personāžs Pietuka Krustiņš. Neveikli veidotie teikumi, vārdu salikumi, pat runātās tēmas apsurds...


Tu nozākā Latviju, latviešu tautu un valsts prezidentu: "Kaut var būt, ka tik garīgi degradētai tautai šāds prezidents tieši laikā, kā kulaks uz acs! "Prezidenti, visas galvenās amatpersonas, kuras nāk no ārzemēm, ārzemju latviešiem, ir vāji, izkrituši no ratiem, nav manījuši, kas, kam, kā bija jāveidojas Latvijā, nekad viņi nezinās mūsu sāpes tādā izpausmē, kā bija patiesībā. Bet tādēļ nav tiesību viņus publiski apsmiet, pazemot, lamāt, ar ko tu, tādi "hm" apskādē pats sevi.

Tu izskaties it kā tikko iznācis no Aptiekas ielas.

Atbildēt

hm

01.01.2023. 11:12

Klausoties mūsu prezidentā, nevilšus nāk prātā literārais personāžs Pietuka Krustiņš. Neveikli veidotie teikumi, vārdu salikumi, pat runātās tēmas apsurds.
Ārvalstu specdienestiem, kuri viņu iebīdīja par Latvijas Prezidentu, nākamreiz tomēr derētu rūpīgāk izvērtēt kandidatūras.
Kaut var būt, ka tik garīgi degradētai tautai šāds prezidents tieši laikā, kā kulaks uz acs!

Atbildēt

Haralds Kalns

01.01.2023. 11:07

"Taču mums ir viena priekšrocība. Mēs (viens pats) zinām, ko mēs gribam". Es pats arī zinu, ko un kā gribu, bet tas pilnīgi neatbilst Levita iegribām (ilūzijām)! Jautājums Levitam un Kariņam, ja gadītos sastapt: Vai Jums ir kādas valsts piemērs (vīzija), pēc kuras parauga vajadzētu pielīdzināt Latviju un tās iedzīvotājus, ekonomikas un sadzīviskas labklājības aspektā!??

Atbildēt

Piparu Janka

01.01.2023. 11:03

To ko grib Levits vinš pateica, bet ko grib latvieši nevienu neinteresē.

Atbildēt

Apinis

01.01.2023. 11:02

Mūsu aprindās runā - Kaut kāds Hanovs no kultūras aprindām būšot prezidents.

Atbildēt

KATE Dmitrija meita

01.01.2023. 11:01

Mēs iepazināmies 1989. gada rudenī profesora Dītriha Andreja Lēbera mājā Hamburgā. Pirms tam profesors man klusiņām pačukstēja: iepazīstināšu tevi ar izcili gudru cilvēku, kam paredzu lielu nākotni, viņa vārds ir EGILS LEVITS. Profesora paredzējums izrādījās pravietisks. Egils Levits ir Latvijas neatkarības atjaunošanas deklarācijas koncepcijas autors, pirmais Augstākās Padomes padomnieks, pirmais tieslietu ministrs pēc Satversmes darbības atjaunošanas, pirmais vēstnieks Vācijā pēc valsts atjaunošanas, pirmais vēstnieks Austrijā un Šveicē, pirmais Latvijas pārstāvis Eiropas Cilvēktiesību tiesā, pirmais Latvijas pārstāvis Eiropas Savienības tiesā. Ar viņa pūlēm tapuši daudzi svarīgi likumprojekti, viņš ir arī Satversmes preambulas autors. Tagad – viens no Valsts prezidenta amata kandidātiem. Es teiktu – cienīgs šā amata kandidāts, kura ievēlēšana būtu liels ieguvums Latvijai. Aicinot Egilu Levitu uz sarunu, zināju, ka tā būs saturīga un dziļa, taču man prātā nebija nācis, ka tajā būs arī piedzīvojumu romāna cienīgi sižeta pavērsieni un gluži negaidīti atklājumi.

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta ,Rurikids

01.01.2023. 10:54

Sveicu visus ar Jaunā 2023 gada sākumu !
Vēlu jaunaja gadā skaidrību visās lietās ,lai iznīkst visi kaitniecīgie mūsu baltu tautām elementi , mēs būtu saimnieki savā senču zemē ,koptu savas senču tradīcijas , zemi ,rūpētos par veselību , atmaskotu tautas bendes , un darītu visu ,lai viņi savus netīros ,labi masketos darbus ,nespētu īstenot !

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta ,Rurikids

01.01.2023. 10:50

»

Vaira Līķe

Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences! Ebreju Vadoņi Levit un Zeļenski! Masoni! Klīniskie 14. Saeimas deputāti! Plukatas...


👉Зеленский — военный преступник, сделавший страну с населением 44 000 000 человек заложниками между Западом и Востоком. Его жителей намеренно используют в качестве живого щита в густонаселенных районах (вспомните ХАМАС). После окончания войны реально население Украины уменьшится на 25-50 процентов. И кто будет виноват? Конечно, еврей Зеленский, который в любой момент может уехать с семьей в Израиль и натурализоваться как израильтянин, пока простые украинцы еще восстанавливаются после войны👉левая партия «Хадаш» де-факто стоит справа от Владимира Путина, и это событие напоминает об их исторической поддержке тиранического правителя Сирии Башара Асада, с ужасной жестокостью убивавшего свой народ с помощью русских.( Израельские газеты) .

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta ,Rurikids

01.01.2023. 10:46

»

Vaira Līķe

Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences! Ebreju Vadoņi Levit un Zeļenski! Masoni! Klīniskie 14. Saeimas deputāti! Plukatas...


Tas ir labi ,ka ciuenījamā baltu prezidente Vaira Vīķe Freiberga , braukāja ar uzņēmējiem ,kartojot biznesa attiecības ,lai Latvija attīstas ekonomika , ne jau humpalam uz Eiropu brauca pakaļ ,kā Levīts humpalu ,antikvariata šeptmanis ,izradās humpolu bizness arī ienesīgs ,kaut ar vecuma smārdu ,bet ne jau savus izraēļa bernus tajās ģērbj ,bet baltiešus ( un kas mums vēl vēstures gaitā pievienojies ,turki ,slāvi ,ut,tt).
Tas labi ,ka MŪSU PREZIDENTE tika safrizēta ,kopta un cienata arRītiņa kūkām ,maza būdama slapstījās no vaciešu kaušļiem Vācijā ,jo zīdi bija izraisījuši karu ,un tās ģimenei bija japamet Latvija, bet kā prezidentei ,valsts sejai , viņai bija jāizskatas ideāli ,un ta arī viņa MŪSU BALTU TAUTUPREZENTEJA !PALDIES VIŅAI PAR TO!
Tev neiesaku pie tik vecam tēmām atgrieztiems ,kā sunim pie vēmekļīem, arī tava dzeltenā prese Kas jauns , no šīs kategoprijas ,kura man neinteresē.

Atbildēt

Aldona no Turlavas

01.01.2023. 10:32

Labdien. Vai tiešām vienīgā iespēja man kā pilsonei atbrīvoties no šāda prezidenta ir emigrācija? Par ko man tāds sods šada vargribis un vēl 100 pieklīdeņi. Vai abi valsts augstākie viesstrādnieki nevarētu doties atpakaļ uz savām laimīgajām zemēm un atbrīvot mūs no ļauna. Es tomēr vēlētos dzīvot savā zemē,kur esmu piedzimusi,uzaugusi un kuras karogs ir sarkanbaltsarkans!

Atbildēt

Vaira Līķe

01.01.2023. 10:15

Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences! Ebreju Vadoņi Levit un Zeļenski! Masoni! Klīniskie 14. Saeimas deputāti! Plukatas!

Es saskatījos ar savu dzīvesbiedru Imantu Līķi un abi viens otram noteicām, izbrīnīti notikumu Ukrainā kontekstā: “Vai tiešām mums būs jābēg atpakaļ uz Kanādu?”

Man kā vecai kanādietei ir milzīgs kauns stāvēt malā un noraudzīties, kā viņi tur izmisīgi cīnās, vienlaikus baudīt, saprotiet, visas tās privilēģijas te, Latvijā, saprotiet, kas man pienākas, kā ziniet, birojs, sekretāre, kalpotāji, limuzīns, ceļojumi, grozīšanās augstu personu saietos, manikīrs, pedikīrs, vaksācija galu galā... izmeklēti ēdieni un dzērieni, spoguļošanās mediju gaismā, savu domu izplatīšana bez cenzūras.. tas viss par valsts naudu un noraudzīties, kā viņi tur Ukrainā izmisīgi cīnās! Tas mani kremt, un tas mani grauž. Es arī saprotu to, ka pasaule negrib izraisītu kodolkaru. No tā labuma nebūs nevienam.

Lai arī savulaik mani kā prezidenti daudzi nosodīja, ka ar prezidenta lidmašīnu lidinājos vairāk pa pasauli, nekā biju Latvijā, es varu mierīgi teikt, ka tas darbs bija smags - visas tās runas no augstām tribīnēm svešās mēlēs, balles, rauti, Rītiņa dārgās kūkas brokastīs...visa tā Bondara uzraudzītā svīta, kur katrs pēc vārda jāatceras..un šobrīd redzam rezultātu - Latviju es ievilku NATO un varu justies drošībā.

Bet tie pazemojumi un rupjības, kas jādzird no Latvijas tautas latviešiem .. tas man tagad uzkurina pretestības garu.

Kad iedomājos, ka man vajadzētu noslēpties kādos krūmos, nepaspējot aizlaisties uz Kanādu, tad man kļūst milzīgs kauns, jo jau laikus izkaroju sev un “saviem mīļajiem kapuvietas” ar adresi LR, Rīga, Mežakapi. Tad vai nu Kanāda, vai Mažakapi, saprotiet!

Daudzi brīnās, bet domāju, ukraiņiem arī padomju laiku propaganda bija atstājusi savas pēdas.

Ja tu vēlies ar savu artavu palīdzēt varonīgajai ukraiņu tautai cīņā pērt agresoru, iegādājies žurnāla "Kas Jauns" šīs nedēļas numuru! "Kas Jauns" šonedēļ nāk klajā ar saturu, kas veltīts tikai un vienīgi Ukrainā notiekošajam, turklāt ieņēmumi no eksemplāru pārdošanas tiks veltīti šai valstij, kas šobrīd karo ar okupantiem.

Vai esi apzinīgs un saproti, ka karš pret Krieviju ir mūsu nākotne! Iesniedz dokumentus un dodies uz Ukrainu pats! Nolikt galvu par Ukrainu karā ir tas pats kas par demokrātiju!

Atbildēt

Vispār

01.01.2023. 10:14

Skumji bija skatīties, ka runas fonā Latvijas karogs bija pašā maliņā, redzama maza strēmele. Toties Ukrainas karogs un Eiropas karogs gozējās pa visu ekrānu. Ja pat valsts prezidents neciena valsts simbolu, kur nu vairs tālāk. Interesanti, vai vēl kādā valstī tā ir, ka Ukrainas karogs jau pastāvīgi ir visur: Saeimas deputāti zvērestu dod un debatē pie diviem karogiem, pie MK ēkas, pie valsts un pašvaldību iestādēm karājas trīs karogi.

Atbildēt

Eduards Lunis

01.01.2023. 10:02

---Tu esi Latvias Ozola lapotne,kurai jau sen vajadzēja būt sapuvušai un aizslaucītai Nebūtībā,bet Latviešu Tauta ir Latviešu Ozola saknes-Pamats!
---UN NECERI,KA TAVI MELI VIENREIZ NEBEIGSIES-PIE TAM -DRĪZ!

Atbildēt

Derdz

01.01.2023. 09:50

Liekulis

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

21

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

FotoLikumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā Saeima apstiprināja ieturējamu summu 10% no parāddnieka ienākumiem, kas nepārsniedz minimālās algas apmēru neatkarīgi no piedziņas veida. Tātad no minimālās algas 300 EUR mēnesī parādnieka ieturējamā summa sastādītu: 59,74 EUR/mēnesī (aprēķins: 700 - 10,5% Soc.nod. - 500 neapliek.summa - 23% IIN * 10% = 59,74).
Lasīt visu...

21

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

FotoPiecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā ar unikālu atklāsmi: nevis pašu saraksta biedri esot tie labākie, bet gan viņa galvenais politiskais konkurents.
Lasīt visu...

21

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

FotoEs jums izstāstīšu kaut ko, ko LTV Ivo Leitāns jums neteica. Un viņš arī to nezina. Mans ģimenes uzņēmums pirms dažiem gadiem ir maksājis naudu portālam Delfi par manu dokumentālo filmu reklāmu. Abas reizes portals Delfi ziņoja saviem lasītājiem, ka ir skatāmas žurnālista Anša Pūpola dokumentālās filmas. Es ticu, ka portāls ļoti rūpīgi seko likumiem, kas aizliedz melīgas reklāmas izplatīšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...