Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Valsts prezidenta kancelejā nesen saņemta no Rīgas Centrālcietuma saņemta vēstule, kuras saturs met tumšu ēnu uz vēl vienu augsta ranga policistu no Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes. Vēstulē detalizēti izklāstītie fakti un pieņēmumi liek domāt ne tikai par to, ka pārvaldes 3. nodaļas 2. biroja priekšnieks Deniss Cvetkovs apšaubāmos apstākļos „iesēdinājis” iepriekš par autozādzību tiesātu cilvēku, lai pēc tam „savāktu” viņa sievu, bet arī par to, ka tāpat kā Pietiek jau plaši aprakstītais kontrabandas piesegšanas lietā aizdomās turētais un pensijā nule ar steigu aizvadītais augsta ranga policists Viktors Montiks arī Deniss Cvetkovs dzīvo stipri pāri saviem līdzekļiem – 545 latu mēnešalgai „uz papīra”.

Ja ticēt līdzšinējai Valsts policijas operatīvajai informācijai, ko apstiprina arī Rīgas Kurzemes rajona tiesas 2000. gada spriedums, kas ir Pietiek rīcībā, 1979. gadā dzimušais Iļja Habarovs varētu būt saistīts ar kvalificētu autozādzību jomu, tomēr nekad savā „darbā” nav izmantojis nekādu vardarbību.

Taču, ja ticēt jaunās krimināllietas materiāliem, 2010. gadā viņš pēkšņi nolēmis ķerties pie varmācīgas laupīšanas. Saistībā ar šo 2010. gada novembra beigās notikušo noziegumu Habarovs tad arī 2011. gada februāra sākumā aizturēts un kopš tā brīža jau gandrīz divus gadus Centrālcietumā gaida tiesu.

Visu šo laiku Habarovs pavadījis, nesekmīgi rakstot iesniegumus dažādām iestādēm un amatpersonām, norādot ne tikai uz dīvainībām savā kriminālprocesā, bet arī uz, iespējams, atklātiem likumpārkāpumiem un safabricējumiem. No avotiem Valsts prezidenta kancelejā Pietiek rīcībā nonākusi Habarova vēstule, kas pagājušā gada augustā adresēta Valsts prezidentam Andrim Bērziņam.

„Man par pārsteigumu izrādījās, ka esmu meklēšanā pēc Krimināllikuma 176. panta, kaut gan nekādas pavēstes nebiju saņēmis, oficiāli mācījos autoskolā, noformēju dokumentus pie notāra, CSDD, pārvietojos ar automašīnu, kas reģistrēta uz manu oficiālo sievu Annu Meļņiku,” – šādi Habarovs vēstulē apraksta situāciju viņa aizturēšanas brīdī.

Taču „interesantākais” sācies, kad Habarovs ievietots Rīgas Centrālcietumā: „Pie manis Rīgas Centrālcietumā ieradās [Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes 3. nodaļas 2. biroja priekšnieks Deniss Cvetkovs un pateica: „Mēs zinām, ka tu šo noziegumu neesi pastrādājis, bet mēs aizvirzīsim šo lietu līdz prokuroram, pēc tam līdz tiesai, un tad jau – kā sanāks. Mums šeit nav Amerika, un tu labākajā gadījumā dabūsi desmit gadus. Tā ka ņem šo lietu uzreiz uz sevi, varbūt ar prokuroru izdodas vienoties, bet mēs tev noorganizēsim pirmstermiņa atbrīvošanu.””

Habarovs no „darījuma” atteicies gan pirmās, gan otrās Cvetkova vizītes laikā, un tad Cvetkovs pārgājis pie slēptiem draudiem – viņš parādīšot fotogrāfijas ar Habarova sievu un „varbūt ar Habarova dēlu izdarīšot to pašu, kas redzams fotogrāfijās ar sievu”. „D. Cvetkovs atnāca trešoreiz un man jautāja: „Padomāji?” Es atbildēju: „Nē.” Tad viņš man parādīja intīma rakstura foto, kur bija viņš – D. Cvetkovs kopā ar manu sievu,” vēstulē aprakstīta trešā tikšanās.

Neilgi pēc tam izrādījies, ka Habarova sieva Anna Meļņika, ar kuru, kā viņš līdz tam uzskatījis, viņam bija „lieliskas attiecības”, patiesībā nolēmusi šķirties: „Pēkšņi viņa ar notāru atnāk pie manis uz Rīgas Centrālcietumu, uz izmeklētāju kabinetu – tas ir nonsenss! Atļauju izdevis 3. nodaļas 2. biroja priekšnieks D. Cvetkovs un A. Stūrainis – Rīgas reģiona [pārvaldes] priekšnieka vietnieks, bet faktiski šī biroja priekšnieks.”

Izmantojot privātus kontaktus, Habarovs noskaidrojis, ka Cvetkovs, kurš ir oficiāli precējies, ar „iesēdinātā” Habarova sievu „dzīvo civillaulībā”, kopā īrējuši vienistabas dzīvokli Ganību dambī, kur gan dienā, gan naktī bijušas fiksētas abu automašīnas – Meļņikas Audi A8 un Cvetkova melnais Hyundai ar valsts reģistrācijas numuru GG-3146. Savukārt pēcāk Meļņika un Cvetkovs pārcēlušies uz citu dzīvokli Viestura prospektā, kurp ciemos nācis arī Stūrainis.

Habarova vēstulē aprakstīti arī pietiekami iespaidīgi (ņemot vērā, ka Cvetkova alga „uz papīra” ir nepilni 600 latu mēnesī) augstā ranga policista izdevumi: „Jautājums – no kurienes Denisam Cvetkovam tādi līdzekļi, lai uzturētu divas ģimenes, apmaksāt kredītus, īrēt nebūt ne lētus dzīvokļus jaunajos projektos un lidot atpūsties uz dārgiem kūrortiem” Čehijā un pat Meksikā.

Atklājušās arī interesantas iesaistīto personu saistības. Laulību šķiršanas procesā (tā šķirta pagājušā gada maijā) Meļņiku pārstāvējusi advokāte Diāna Straume, un viņas raduraksti Habarova vēstulē aprakstīti šādi:

„Pēc tam sākas pats interesantākais – D. Cvetkovs un A. Meļņika lido uz Čehiju, taču nevis vieni, bet kopā ar advokāti – Diānu Straumi un viņas oficiālo vīru Rolandu Straumi, kurš kopš 2010. gada ir Valsts policijas Zemgales priekšpilsētas nodaļas priekšnieks – kā reiz šajā rajonā tika pastrādāts noziegums, kurā mani apsūdz.”

 „Uzzinājis, ka es sāku aizrakties līdz patiesībai, D. Cvetkovs sāka draudēt man caur trešajām personām ar [cietuma] specbloku un to, ka es cietumā sapūšu,” raksta Habarovs, pieminot arī kādu savu kolēģi: „Kopā ar mani šīs pašas lietas ietvaros aizturēja manu biedru Leonīdu [Malofejevu], pēc tam atbrīvoja, viņš man gribēja pastāstīt par D. Cvetkovu, bet pirms nedēļas nomira dīvainos apstākļos.”

Saskaņā ar jau gandrīz divus gadus tiesu gaidošā ieslodzītā iesniegumu līdz šim visi viņa patiesības meklējumi izrādījušies veltīgi – lielā mērā tiesībsargāšanas sistēmā valdošās „savējo būšanas” dēļ:

„Rakstu jums bezizejas situācijas dēļ, jo visi iesniegumi, ko es esmu rakstījis par safabricēto lietu pret mani, ko veicis 3. nodaļas 2. biroja priekšnieks D. Cvetkovs, par viņa varas pārsniegšanu, ienākumu noskaidrošanu utt., ir tikuši pārsūtīti Iekšējās drošības birojam, kuram ir tā pati priekšniecība, kas D. Cvetkovam.

Iesniegumos es norādīju, ka D. Cvetkova vadība un vienlaikus draugi – tas ir A. Stūrainis, D. Cvetkova draugs un priekšnieks, vienaudži, spēlē vienā futbola komandā, kopā atpūšas. A. Stūrainim ir milzīgi sakari viņa tēva – policijas pulkveža dēļ, tāpēc uzreiz pēc Policijas akadēmijas kļuva par šīs nodaļas priekšnieku...”

Saistībā ar šo vēstuli Pietiek ir nosūtījis virkni jautājumu iekšlietu sistēmas amatpersonām. Jau pašlaik Pietiek ir saņēmis tiesas rīcības sēdes protokolu Habarova lietā, kas vismaz daļēji apstiprina iespaidu par daudzajām dīvainībām un neskaidrībām šajā krimināllietā, - jau tuvākajās dienās to publiskosim.

Savukārt jau šodien publiskojam Habarova Valsts prezidentam no Rīgas Centrālcietuma nosūtīto vēstuli.

Dokumenti

FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Uzņēmējs, izlēmis nošauties, iet uz šķūni, bet tur priekšā otrs uzņēmējs tieši tajā brīdī pakaras...

FotoUzņēmējs, izlēmis nošauties, iet uz šķūni, bet tur priekšā otrs uzņēmējs tieši tajā brīdī pakaras. Tas nabags, kuram jāšaujas, spiests noņemties ar to, kurš jāizņem no cilpas... Tādu aprakstu man prezentēja grāmatai, kuru uzreiz ļoti, ļoti gribas izdot, bet tas nav iespējams grāmatu klātienes tirdzniecības aizlieguma dēļ. Tā nu tika pieņemts lēmums cīnīties par grāmatu tiesībām un vērsties Latvijas Republikas SATVERSMES tiesā.
Lasīt visu...

21

Uzcepsim masu psihozi un piedāvāsim pēc tam izeju

FotoPieņemsim, ka mums ienāktu prātā aizvākt palielu baru cilvēku no redzesloka – tīri teorētiski. Protams, ka tāda rīcība ir kapitāli nepieņemama un nosodāma, bet varbūt, varbūt pieņemsim, ka mēs būtu kaut kāda reliģiska rakstura sekta, kurai ir gan pietiekami līdzekļu un sakaru, lai tādu lietu paveiktu, jo mūsu „Dievs”, sauksim to par „svētais lāpnesis”, to pieprasa un tādam „cēlam mērķim” mūsu iestādes būtu jau savus divsimt gadus strādājušas.
Lasīt visu...

21

Dzīves jēga

FotoPēteris un Jānis gāja uz Templi ap lūgšanas stundu, tas ir, devīto. Tanī brīdī nesa kādu vīru, kas bija tizls no mātes miesām, to ik dienas nolika pie Tempļa durvīm, sauktām par Krāšņajām, lai viņš lūgtu dāvanas no tiem, kas gāja Templī. Redzēdams Pēteri un Jāni, kas gribēja ieiet Templī, viņš lūdza kādu dāvanu. Bet Pēteris ar Jāni, to cieši uzlūkodami, teica: «Skaties uz mums.» Tas pievērsās viņiem, cerēdams kaut ko no viņiem saņemt. Apustuļu darbi, 3. nodaļa 
Lasīt visu...

21

Covidiotisms vai dezinformācija par Ķīnas vīrusa Anglijas celmu

FotoŠonedēļ klajā nāca LETAs ziņa par Ķīnas vīrusa Anglijas celma izplatību Latvijā. Tajā trūka būtiskas informācijas: jaunā celma slimnieku inficēšanās apstākļi. Toties bija tāda mierinoša rindkopa:
Lasīt visu...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

Atsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par...

Foto

Egils Borats

Acīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt...

Foto

Alda Gobzema rekviēms

Tuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie...

Foto

Mieru, tikai mieru

Šie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik...

Foto

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

Tā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties...

Foto

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

Kopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību...

Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...