Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Balts etniskais

11.08.2017. 07:42

Vai vēl "gudrie" neesiet sapratuši? Ne Čakste, ne Ivanovs nav parakstījuši patreiz lietotās Satversmes grozījumu dokumentus-viņu parakstu izmantošana ir krimināla maldināšana, kas arī ir genocīds pret Tautu pamatā! Latvijas patreizējos likumus nav pieņēmis Latvijas Republikas valsts parlaments, jo šobrīd 100 aktieru šovs strādā Vācijā reģistrētā FRBas biznesā ar nosaukumu Latvijas Republikas Saeima ar D-U-N-S Nr. 681831796 (meklējiet paši UPIK.de.). Atbildīgā persona Solvita Āboltiņa. Ar Latvijas Republikas Ministru kabinetu ir tieši tas pats!Dibināta Vācijā. Atbildīgā persona ir Vaira Vīķe-Freiberga! Firma Saeima pieņēma vienbalsīgi CETA ratifikācijas līgumu Latvijā (CETA corporate court agreement for TTIP)ar to pilnībā atmaskojot sevi, jo CETA nebijis līmenis kas nodod Latviju korporāciju tiesām, peļņas intereses kļūst oficiāli atzītas pārākas par nacionālo valsts interesēm.100 aktieri neiedziļinājās , tikai saņēma bonusus! Latvijas Republika ir izveidota par "Korporācijas" valsti. Pārtiek tikai no nodokļiem! Neviens nekustina ne ausi, Mēs, Tauta esam priekš valsts, vai valsts ir priekš Tautas? MK un Saeima ir uzurpējuši varu! Un mēs ar saviem nodoklīšiem viņus algojam! Ja slikti strādā, mums ir pilnas tiesības viņus atlaist no darba. Un kur ir skatījušies Latvijas JURISTI?

Atbildēt

Norberts>Alberts

09.08.2017. 18:58

Būsi ko sajaucis! Šeit nav ne modes skate,ne skaistuma konkurss!

Atbildēt

Prezidentam jārīkojas

09.08.2017. 18:48

21% PVN pārtikai-jāsamazina!

Atbildēt

spr'džs

09.08.2017. 13:31

Vai attēlā redzamais gaļas gabals fiziski ir spējīgs tkt cauri kravu skanerim?

Atbildēt

....

08.08.2017. 22:51

ja pacels cenu degvielai - pieaugs cena PILNĪGI VISAM.
To nesaprast var tikai Finanšu ministrijā un Saeimā........

Atbildēt

Ronalds

08.08.2017. 21:04

Laiks samazināt arī PVN maizei,kas Latvijā tiek pielīdzināta luksusa precēm!

Atbildēt

Malda

08.08.2017. 13:12

Lai ceļ visus nodokļus, lai. Valsts mēra, kur ir tā robeža, kad uzņēmumi, kuri krāpjas, nobankrotēs :)un tie kuri nekrāpjas arī.... :)

Atbildēt

janka

08.08.2017. 10:46

Ja ņem vēra,ka valsti vada padomju okupantu fanu klubiņs,tad viss ir loģiski!

Atbildēt

velti

08.08.2017. 10:03

mūsu prezidents to nesapratīs!

Atbildēt

mākslīgais intelekts

08.08.2017. 09:16

mēs taču saprotam , ka tranzīta apjoms nekrītas vienkārši tāpat pats no sevis, ka sniegs no gaisa,bet mērķtievīgi veiktu darbību rezultātā! Katrs kārtējais ārlietu ministra demaršs ir kāds procents nost no apgrozījuma. kauu gan krievi ir skaidri definējuši:
Россия начала строить собственную инфраструктуру на Балтике взамен прибалтийской, когда в Москве окончательно осознали, что страны Балтии не способны конструировать свою государственность на чём-либо, кроме противопоставления России, а когда русофобия в Литве, Латвии и Эстонии достигла стадии национального помешательства, было принято решение вовсе оставить Прибалтику без российских грузов.
Domāju ka tranzīta biedrībai jāmeklē jauna nodarbošanās- mērķis ir pilnīgi skaidrs , ne viena krievu un baltkrievu krava caur Baltijas valstīm 2020. gadā!
Чем дольше и ожесточеннее Вильнюс будет бороться со строительством атомной станции, тем выше вероятность, что Минск заберет свои грузы из Клайпеды и выберет другое направление для транзита. Благо сделать это ему не составит труда: в Усть-Луге скоро будет комплекс по перегрузке минеральных удобрений, а Россия льготными тарифами на железнодорожные перевозки компенсирует союзному государству разницу в расстоянии.
viss raksts atrodams šeit . diezgan skaidri norādīts , kas tranzīta jomu sagaidīs tuvākajā nākotnē. Un izskatās , ka šajā kontekstā akcīzes nodoklis ir kā mironim plāksteris! Vienīgais ko Saeima tagad varētu darīt - nomainīt ārlietu ministru pret Ušakovu un streiģšus sūtīt to uz Maskavu izlūgties piedošanu :))). Bet kā sacīt jāsaka- kaut pastalās , bet brīvi!!
http://www.rubaltic.ru/article/ekonomika-i-biznes/03082017-rossiya-lishaet-pribaltiku-poslednikh-gruzov/

Atbildēt

strebla

08.08.2017. 06:50

»

Alberts

Resnā govs atkal izceļas


Īblis atkal piemaucies, kā vakars, tā ragi dūņās.

Atbildēt

Alberts

07.08.2017. 19:09

Resnā govs atkal izceļas

Atbildēt

VB

07.08.2017. 17:53

Sū$ds par to dz/ceļu, bet pārējais ir nopietni!

Atbildēt

Treknajai asociācijai

07.08.2017. 16:38

Ko tad zaglīgiem lauķiem citu darīt ?
Ja gali ne iet kopā.

Atbildēt

hoho

07.08.2017. 16:30

Nē, šito nodokli taisni vajag celt. Būs zaļāks gaiss

Atbildēt

Trubačs

07.08.2017. 16:28

Ja viņa saka "Degvielas akcīzes nodokļa palielināšanas pienesums valsts budžetam nav aprēķināms tikai tīri matemātiski, jo degvielas cenu kāpums atstāj negatīvu ietekmi uz katru Latvijas tautsaimniecības nozari, kā arī uz ikviena Latvijas iedzīvotāja labklājības līmeni", tad tas ir pareizi. Tikai valdošajiem latviešu riebekļiem tas neko neizsaka. Naudu vajag budžetam, jo latviešu smirdoņu lielākā zagšana notiek no budžeta. Arī prezidents zog no budžeta ar savu mauku prēmēšanu, tāpēc rakstīt tam kuilim ir smieklīgi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

FotoAtbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku zemākā darba samaksa pieaugs par 10%, savukārt rezidentiem darba samaksas pieaugums būs 20% apmērā. Piemēram, sertificētu ārstu zemākā mēnešalga pieaugs par 108 eiro (no 1079 eiro 2019.gadā līdz 1187 eiro 2020.gadā) un sertificētu māsu un ārstu palīgu zemākā mēnešalga palielināsies par 71 eiro (714 uz 785 eiro). 
Lasīt visu...

10

Šakāļi

FotoTā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali, bet hiēnām un šakāļiem cilvēku vērtību sistēmā ir visai zīmīgs, bet nožēlojams statuss. Tie reti uzbrūk spēcīgam pretiniekam, tie vareni tikai barā, tie uzglūn slimam vai vājam,      vai vēl neizaugušam, vārdu sakot, tādam, kurš nespēj sevi aizstāvēt.
Lasīt visu...

18

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

FotoLatvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo ziņojumu par vidēja termiņa darbības stratēģijas (2020.-2022. gadam) ieviešanu un kapitālsabiedrības sekmīgai attīstībai nepieciešamiem priekšnoteikumiem. Ziņojumā apkopota informācija par šābrīža situāciju uzņēmumā.
Lasīt visu...

21

Intelektuālā atombumba

FotoCilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku garīgajai (apziņas, domāšanas, prāta, uztveres) iznīcināšanai, viņus neiznīcinot fiziski. Arī tas pagaidām ir efektīvākais līdzeklis attiecīgajā jomā. Tik efektīvs līdzeklis garīgajai iznīcināšanai nav ne reliģiskā dogmātika, ne politiski ideoloģiskā dogmātika. Šo līdzekli jāsauc par intelektuālo atombumbu.
Lasīt visu...

21

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

FotoPēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu starpniecību nāk no Rīgas domes gaiteņiem. Izsekot, par ko kārtējo reizi kāds no partneriem ir apvainojies vai izteicis ultimātu, patiešām kļūst grūti, un es atvainojos rīdziniekiem par šo jucekli.
Lasīt visu...

21

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

FotoĢeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras gan pēc vektora, gan dinamisma - no globāla atomkara briesmām līdz Baltkrievijas iekļaušanai Krievijas iniciētajā “valstu savienībā”. Tomēr vairums ir vienisprātis, ka šis gads solās būt notikumiem bagāts.
Lasīt visu...

21

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

FotoLatvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei, Latvijas Universitāšu asociācijai, paužot iebildumus par necaurspīdīgo procesu, kādā top pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis. LIZDA sagatavojusi priekšlikumus augstskolu pārvaldības modeļa uzlabošanai. Priekšlikumi un iebildumi ir nosūtīti izvērtēšanai IZM.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...