Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Хм

05.10.2022. 12:45

»

jautājums

Parodijas autoru, lūdzu


Это не пародия, а высказывание Мары Залите. ТОлько там все шло без кавычек. То есть не пародия, а наоборот, позитивно

Atbildēt

?!

05.10.2022. 12:38

»

Pēteris

Pareizi, un visā mantraušu rindā pirmais ir Lembergs


peter,kāpēc lien dumjo latvanu sarakstā,kauna ta nava?!

Atbildēt

VAU

05.10.2022. 12:36

»

Hi hi

Un, galvenais, nepateicās Lemberga kabatas partijai ZZS par darbu opozīcijā


sorosgejus,ko ta muldēt,tavējie k un ap izmesti mēslainē.

Atbildēt

Atbilde

05.10.2022. 11:35

»

JAUTĀJUMS

un tad vietā cits jautājums: kas tie par vēlētājiem, kas to visu zinot paši skrien vēlēt


Tie vēlētāji ir lohopiteki.Cilvēki balsot negāja.

Atbildēt

Gaļa Pežova

05.10.2022. 11:30

Darbs tiešām ieguldīts liels, gandrīz pēc visiem kritērijiem ES esam pēdējie, jeb pirmie no apakšas. Pats velns nebūtu tik lieliski ticis galā ar uzdevumu.

Atbildēt

Miķelis

05.10.2022. 10:47

»

Pēteris

Pareizi, un visā mantraušu rindā pirmais ir Lembergs


Par to rindas kārtību var diskutēt, bet tas jau nemaina lietas būtību..ka viņu te ir liels skaits..un liela daļa vēlētāju viņus atbalsta...

Atbildēt

var jau būt

05.10.2022. 10:44

»

HT

ZZS un LP vietā ir savas zemes saimnieki atšķirībā no JV, NA, Kariņa un Levita


ka savu zemi tie māk apsaimniekot (lai ar tas apšaubāmi), bet te jāapsaimnieko visu-ne sava valsts..VISU KOPĒJĀ VALSTS....NE SAVA..

Atbildēt

HT

05.10.2022. 10:42

ZZS un LP vietā ir savas zemes saimnieki atšķirībā no JV, NA, Kariņa un Levita.

Taura, balsojot pret Katram un Katrai, izvēlas Pasaules valdības sammitu un L & K huntu, kas algo savus vēlētājus - parazitējošo birokrātiju

Atbildēt

tādā gadījumā

05.10.2022. 10:23

»

Miķelis

Tas tā-virspusēji ņemot. Manuprāt galvenā viņa un visu citu LV politiķu kļūda ir nespēja nošķirt savas kabatas intereses no valsts un tautas interesēm..Un tālāk jau detaļas


te vietā būtu runāt par to, ka kādas ir tās LV partijas kas virza valsts svarīgākajiem amatiem-par deputātiem tādus cilvēkus bez principiem ar zemu morāli un ētiku.

Atbildēt

Miķelis

05.10.2022. 10:13

»

Pēteris

Galvenā Levita kļūda ir pietiekamas ,,cieņas,, neizrādīšana ZZS dižgaram Lembergam. Taču pats Lembergs laikam līdz galam vēl nesaprot kādi tam iemesli


Tas tā-virspusēji ņemot. Manuprāt galvenā viņa un visu citu LV politiķu kļūda ir nespēja nošķirt savas kabatas intereses no valsts un tautas interesēm..Un tālāk jau detaļas...

Atbildēt

Miķelis

05.10.2022. 10:11

autors raksta:
“Kļūda”, kas nav un nevar būt kļūda, bija tieši neatbalsts kara noziedzniekam Putinam, ko diemžēl liela daļa krievu etniskās grupas vēlētāju uztvēra kā “nodevību”, sākot uzskatīt, ka “Saskaņa” nepārstāv viņu intereses.

Tad jau Krautmani, jāteic pavisam godīgi: ja jau teicāt ''A'' tad jāteic ar ''B", ka tādā gadījumā Latvijā ir pretvalsts interesēm piešķirta pilssonība virknei cccp iebraucēju....Un kas to paveica? Kapēc par to klusējat?

Atbildēt

populāra parodija par Levitu

05.10.2022. 10:11

Egils Levits ir kā "spoža zvaigzne". Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no "dziļas inteliģences", no "izcilas izpratnes" par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama "zvaigzne", kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo "ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkal celt spārnos".

Atbildēt

Pēteris

05.10.2022. 10:09

Galvenā Levita kļūda ir pietiekamas ,,cieņas,, neizrādīšana ZZS dižgaram Lembergam. Taču pats Lembergs laikam līdz galam vēl nesaprot kādi tam iemesli.

Atbildēt

>Krautmanim

05.10.2022. 10:08

Neko jaunu jau nepateici:: Tas sen visiem zināms...Bija naivi gaidīt ko citu....Varētu domāt,ka Kremlī sēž tautas aizstāvis...

Atbildēt

Хм

05.10.2022. 09:00

Īpaši jau Ilga Šuplinska, kura uzspieda augstskolām politizētas padomes, lai valsts vara varētu tās kontrolēt, izsūkt un ierobežot augstāko mācību iestāžu autonomiju.

Может поэтому президент и поблагодарил JKP, понимая, что например, занять потом место глава совета LU вполне себе такая приличная должность. Хорошая зарплата, всякие поездки. А уж сколько такая должность позволяет выступать и сыпать красивым новоязом-ух, мама не горюй!
И при этом и фактически и теоретически никакой ответственности, потому что совет..ни за что особо и не отвечает, так, общая якобы визия и некий непонятный контроль. А денег в LU ух как неслабо крутиться. Уж найдут возможность оплачивать поездки и т.д. президента совета

Atbildēt

kā parasti

05.10.2022. 08:57

Lembergoīds izdomā kaut kādu murgu, tad piedēvē to citam un sāk viņu kritizēt.
Kurā brīdī prezidents teica, ka ar divām trešdaļām būtu domātas 2/3 ievēlēto partiju par ko histēriju sarīkoja autors? Tekstā skaidri lasāms, ka 2/3 ir balsojuši par demokrātiskā spektra partijām un balsoja arī par partijām, kas neiekļuva Saeimā.

Atbildēt

HT

05.10.2022. 08:55

»

Hi hi

Un, galvenais, nepateicās Lemberga kabatas partijai ZZS par darbu opozīcijā


Kā Levits, runājot par 13. Saeimas ievēlēšanu, lielījās, kā sagrāvuši ZZS. ZZS ir, redzams, saimnieki savā zemē.

Uzreiz pēc 14. Saeimas vēlēšanām Levits& Kariņš abi paziņoja, ka par ministriem nebūs personas, kas nav piedalījušās vēlēšanās.

Trojas zirgi tad sanāk Lembergs un Pīlēns, abiem nespīd ne MP ne ministru amati.

Ko viņi iesāks ar Pīlēnu, kurš figurē būvnieku karteļa lietā kā Martinsona , politiskā menedžera, protežē?

Pīlēnam jau puešķirta Liepājas cietuma, kopā ar Citruuss, tāme, UPB vien 125 miljonis €.

Atbildēt

HT

05.10.2022. 08:48

»

HT

Nožēlojami ir vērot, kā sabiedrība grimst totālā provinciālismā. Šī ir tā reize, kad ieraugām to, ko ar demokrātiju un jaunajām sagaidāmām no jaunās valdības domā E. Levits, bet, nē, autors Levita izteikumus vērtē kā dīvainus...


Nožēlojami ir vērot, kā sabiedrība grimst totālā provinciālismā. Šī ir tā reize, kad ieraugām to, ko ar demokrātiju un jaunajām sagaidāmām reformām no jaunās valdības domā E. Levits, bet, nē, autors Levita izteikumus vērtē kā dīvainus.

Atbildēt

HT

05.10.2022. 08:46

Nožēlojami ir vērot, kā sabiedrība grimst totālā provinciālismā. Šī ir tā reize, kad ieraugām to, ko ar demokrātiju un jaunajām sagaidāmām no jaunās valdības domā E. Levits, bet, nē, autors Levita izteikumus vērtē kā dīvainus.

Tā iet, kad neseko līdzi Pasaules valdības sammitam un naivi domā, ka te, Latvijā, vēlētāji ko lemj.

Tāpat visi mediji iet ar līkumu konsekvencēm, ko īsti nozīmē CVK vadītājam 13. Saeimas piešķirtā pielaide valsts noslēpumiem un kāds īsti bija pamats to darīt, ja norobežojas no “pareizas balsu saskaitīšanas trūkumu pilnajā balsu skaitīšanas sistēmā”.

Atbildēt

lauķis

05.10.2022. 07:28

»

Pārdomām

https://youtu.be/-bA2sPH1wEM


Nosodīt un nepieņemt ne tikai var bet arī vajag visu to kas neatbilst cilvēciskajām un dabiskajām vērtībām.
Levits nav ne vertība ne cilvēks,levits ir kosmosa atkritums.

Atbildēt

Pārdomām

05.10.2022. 07:23

https://youtu.be/-bA2sPH1wEM

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi