Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

duraks HT

05.10.2022. 13:57

»

HT

Un pie visa pat žīdi izzaga 40 miljonus no mums


bijis un duraks ar paliks:žīdu te vairs nav-tos pacentās likvidēt nacisti Ostlandē. Te ir tikai Krievijas jevreji...

Atbildēt

Хм

05.10.2022. 12:45

»

jautājums

Parodijas autoru, lūdzu


Это не пародия, а высказывание Мары Залите. ТОлько там все шло без кавычек. То есть не пародия, а наоборот, позитивно

Atbildēt

?!

05.10.2022. 12:38

»

Pēteris

Pareizi, un visā mantraušu rindā pirmais ir Lembergs


peter,kāpēc lien dumjo latvanu sarakstā,kauna ta nava?!

Atbildēt

VAU

05.10.2022. 12:36

»

Hi hi

Un, galvenais, nepateicās Lemberga kabatas partijai ZZS par darbu opozīcijā


sorosgejus,ko ta muldēt,tavējie k un ap izmesti mēslainē.

Atbildēt

hi hi

05.10.2022. 12:32

saskaņas noiets bij paredzams no brīža,kad ne no kā,nils sāka līst sorosnažuku "laukā" un "bučoties" ar tādiem ameriem mackeinu un lugaru,bet tā ukru cildināšana no stresa par sagaidāmo.Ko ta klusēja, kad ukri līdzināja lādiņiem DONBASU un ignorēja Normandijas-Minskas,Prancijas,Vācijas,ukrijas,Krievijas parakstītos līgumus.NRA pārvērtusies par feiku avīželi.

Atbildēt

Atbilde

05.10.2022. 11:35

»

JAUTĀJUMS

un tad vietā cits jautājums: kas tie par vēlētājiem, kas to visu zinot paši skrien vēlēt


Tie vēlētāji ir lohopiteki.Cilvēki balsot negāja.

Atbildēt

Gaļa Pežova

05.10.2022. 11:30

Darbs tiešām ieguldīts liels, gandrīz pēc visiem kritērijiem ES esam pēdējie, jeb pirmie no apakšas. Pats velns nebūtu tik lieliski ticis galā ar uzdevumu.

Atbildēt

Miķelis

05.10.2022. 10:47

»

Pēteris

Pareizi, un visā mantraušu rindā pirmais ir Lembergs


Par to rindas kārtību var diskutēt, bet tas jau nemaina lietas būtību..ka viņu te ir liels skaits..un liela daļa vēlētāju viņus atbalsta...

Atbildēt

var jau būt

05.10.2022. 10:44

»

HT

ZZS un LP vietā ir savas zemes saimnieki atšķirībā no JV, NA, Kariņa un Levita


ka savu zemi tie māk apsaimniekot (lai ar tas apšaubāmi), bet te jāapsaimnieko visu-ne sava valsts..VISU KOPĒJĀ VALSTS....NE SAVA..

Atbildēt

HT

05.10.2022. 10:42

ZZS un LP vietā ir savas zemes saimnieki atšķirībā no JV, NA, Kariņa un Levita.

Taura, balsojot pret Katram un Katrai, izvēlas Pasaules valdības sammitu un L & K huntu, kas algo savus vēlētājus - parazitējošo birokrātiju

Atbildēt

tādā gadījumā

05.10.2022. 10:23

»

Miķelis

Tas tā-virspusēji ņemot. Manuprāt galvenā viņa un visu citu LV politiķu kļūda ir nespēja nošķirt savas kabatas intereses no valsts un tautas interesēm..Un tālāk jau detaļas


te vietā būtu runāt par to, ka kādas ir tās LV partijas kas virza valsts svarīgākajiem amatiem-par deputātiem tādus cilvēkus bez principiem ar zemu morāli un ētiku.

Atbildēt

Miķelis

05.10.2022. 10:13

»

Pēteris

Galvenā Levita kļūda ir pietiekamas ,,cieņas,, neizrādīšana ZZS dižgaram Lembergam. Taču pats Lembergs laikam līdz galam vēl nesaprot kādi tam iemesli


Tas tā-virspusēji ņemot. Manuprāt galvenā viņa un visu citu LV politiķu kļūda ir nespēja nošķirt savas kabatas intereses no valsts un tautas interesēm..Un tālāk jau detaļas...

Atbildēt

Miķelis

05.10.2022. 10:11

autors raksta:
“Kļūda”, kas nav un nevar būt kļūda, bija tieši neatbalsts kara noziedzniekam Putinam, ko diemžēl liela daļa krievu etniskās grupas vēlētāju uztvēra kā “nodevību”, sākot uzskatīt, ka “Saskaņa” nepārstāv viņu intereses.

Tad jau Krautmani, jāteic pavisam godīgi: ja jau teicāt ''A'' tad jāteic ar ''B", ka tādā gadījumā Latvijā ir pretvalsts interesēm piešķirta pilssonība virknei cccp iebraucēju....Un kas to paveica? Kapēc par to klusējat?

Atbildēt

populāra parodija par Levitu

05.10.2022. 10:11

Egils Levits ir kā "spoža zvaigzne". Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no "dziļas inteliģences", no "izcilas izpratnes" par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama "zvaigzne", kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo "ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkal celt spārnos".

Atbildēt

Pēteris

05.10.2022. 10:09

Galvenā Levita kļūda ir pietiekamas ,,cieņas,, neizrādīšana ZZS dižgaram Lembergam. Taču pats Lembergs laikam līdz galam vēl nesaprot kādi tam iemesli.

Atbildēt

>Krautmanim

05.10.2022. 10:08

Neko jaunu jau nepateici:: Tas sen visiem zināms...Bija naivi gaidīt ko citu....Varētu domāt,ka Kremlī sēž tautas aizstāvis...

Atbildēt

Хм

05.10.2022. 09:00

Īpaši jau Ilga Šuplinska, kura uzspieda augstskolām politizētas padomes, lai valsts vara varētu tās kontrolēt, izsūkt un ierobežot augstāko mācību iestāžu autonomiju.

Может поэтому президент и поблагодарил JKP, понимая, что например, занять потом место глава совета LU вполне себе такая приличная должность. Хорошая зарплата, всякие поездки. А уж сколько такая должность позволяет выступать и сыпать красивым новоязом-ух, мама не горюй!
И при этом и фактически и теоретически никакой ответственности, потому что совет..ни за что особо и не отвечает, так, общая якобы визия и некий непонятный контроль. А денег в LU ух как неслабо крутиться. Уж найдут возможность оплачивать поездки и т.д. президента совета

Atbildēt

kā parasti

05.10.2022. 08:57

Lembergoīds izdomā kaut kādu murgu, tad piedēvē to citam un sāk viņu kritizēt.
Kurā brīdī prezidents teica, ka ar divām trešdaļām būtu domātas 2/3 ievēlēto partiju par ko histēriju sarīkoja autors? Tekstā skaidri lasāms, ka 2/3 ir balsojuši par demokrātiskā spektra partijām un balsoja arī par partijām, kas neiekļuva Saeimā.

Atbildēt

HT

05.10.2022. 08:55

»

Hi hi

Un, galvenais, nepateicās Lemberga kabatas partijai ZZS par darbu opozīcijā


Kā Levits, runājot par 13. Saeimas ievēlēšanu, lielījās, kā sagrāvuši ZZS. ZZS ir, redzams, saimnieki savā zemē.

Uzreiz pēc 14. Saeimas vēlēšanām Levits& Kariņš abi paziņoja, ka par ministriem nebūs personas, kas nav piedalījušās vēlēšanās.

Trojas zirgi tad sanāk Lembergs un Pīlēns, abiem nespīd ne MP ne ministru amati.

Ko viņi iesāks ar Pīlēnu, kurš figurē būvnieku karteļa lietā kā Martinsona , politiskā menedžera, protežē?

Pīlēnam jau puešķirta Liepājas cietuma, kopā ar Citruuss, tāme, UPB vien 125 miljonis €.

Atbildēt

HT

05.10.2022. 08:48

»

HT

Nožēlojami ir vērot, kā sabiedrība grimst totālā provinciālismā. Šī ir tā reize, kad ieraugām to, ko ar demokrātiju un jaunajām sagaidāmām no jaunās valdības domā E. Levits, bet, nē, autors Levita izteikumus vērtē kā dīvainus...


Nožēlojami ir vērot, kā sabiedrība grimst totālā provinciālismā. Šī ir tā reize, kad ieraugām to, ko ar demokrātiju un jaunajām sagaidāmām reformām no jaunās valdības domā E. Levits, bet, nē, autors Levita izteikumus vērtē kā dīvainus.

Atbildēt

Hi hi

05.10.2022. 08:47

Un, galvenais, nepateicās Lemberga kabatas partijai ZZS par darbu opozīcijā.

Atbildēt

HT

05.10.2022. 08:46

Nožēlojami ir vērot, kā sabiedrība grimst totālā provinciālismā. Šī ir tā reize, kad ieraugām to, ko ar demokrātiju un jaunajām sagaidāmām no jaunās valdības domā E. Levits, bet, nē, autors Levita izteikumus vērtē kā dīvainus.

Tā iet, kad neseko līdzi Pasaules valdības sammitam un naivi domā, ka te, Latvijā, vēlētāji ko lemj.

Tāpat visi mediji iet ar līkumu konsekvencēm, ko īsti nozīmē CVK vadītājam 13. Saeimas piešķirtā pielaide valsts noslēpumiem un kāds īsti bija pamats to darīt, ja norobežojas no “pareizas balsu saskaitīšanas trūkumu pilnajā balsu skaitīšanas sistēmā”.

Atbildēt

lauķis

05.10.2022. 07:28

»

Pārdomām

https://youtu.be/-bA2sPH1wEM


Nosodīt un nepieņemt ne tikai var bet arī vajag visu to kas neatbilst cilvēciskajām un dabiskajām vērtībām.
Levits nav ne vertība ne cilvēks,levits ir kosmosa atkritums.

Atbildēt

Pārdomām

05.10.2022. 07:23

https://youtu.be/-bA2sPH1wEM

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Pateikt, ka šī būs katastrofāla valdība, var tikai kāds, kuram galvā ir atdzisusi putra, un arī okupācijas varas kolaborants Kūtris būs lielisks Saeimas priekšsēdētājs

FotoPagājušajā piektdienā, 15. septembrī, Latvijas Republikas Saeimā sākās ārkārtas sēde. Tajā bija tikai viens izskatāms jautājums, proti: “Par uzticības izteikšanu Ministru kabinetam.” Runa, protams, ir par aizejošās labklājības ministres Evikas Siliņas izveidoto valdību.
Lasīt visu...

3

Tas, ka Kūtris ir komunistu okupācijas varas kolaborants, „Delnai” ir pieņemami, bet tas, ka viņš atļaujas izteikt savu viedokli un ievēro nevainīguma prezumpciju, ir nosodāmi

FotoGodātie Saeimas deputāti, vēršamies pie Jums, lai paustu dziļas bažas par Gunāra Kūtra pieteikto kandidatūru un plānoto apstiprināšanu Saeimas priekšsēdētāja amatā. Uzskatām, ka deputāta publiskajā telpā izskanējušie izteikumi neatbilst augstajiem godprātības, atklātības un atbildīguma standartiem, kas tiek sagaidīti no Saeimas priekšsēdētāja kā vienas no augstākajām valsts amatpersonām.
Lasīt visu...

3

Tikai nesmejieties, bet mums ir atnākusi atziņa: ir jābūt drošiem, ka ikvienā jomā – iekšlietu, veselības, izglītības, reģionālās politikas vai citā – esam izdarījuši visu, lai cilvēki varētu izjustu augstu lojalitāti pret savu valsti

FotoRietumu pasaulē ārpolitika ir kļuvusi par drošības politiku, jo Krievijas brutālais iebrukums Ukrainā pasauli ir ievirzījis "kara laikmetā" – tādu secinājumu izteicu šā gada janvārī ārlietu debatēs.
Lasīt visu...

21

Par melīgo spriņģu, jembergu un visu pārējo Kremļa stabulnieku “līdzjūtības vaimanām”

FotoPētot Daugavpils Čmoikas un Re:Baltica prokrieviskā dueta darbības, uzdūros interesantam dokumentam, kurā Tiesībsargs analizē ar Imigrācijas likuma grozījumiem saistītos riskus, tai skaitā iespējamo eventuālo Krievijas Federācijas pilsoņu izraidīšanu no valsts nenokārtotas latviešu valodas pārbaudes dēļ.
Lasīt visu...

12

Šajā valdībā nenotiks visādas nevajadzīgas, muļķīgas debates!

FotoŠī būs pirmā centriski kreisā valdība kopš neatkarības atjaunošanas. Pirmā valdība, kas nebūs konservatīva.
Lasīt visu...

20

Es aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu – un tāda arī būs manas valdības darbība

FotoLai patiesi izprastu otru cilvēku, ir jānoiet viņa ceļš viņa kurpēs, vēsta sena paruna. Tikai izprotot un pieņemot citādo, varam veidot iekļaujošāku sabiedrību. Tāpēc 15. septembrī ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu, simboliski paužot savu atbalstu deinstitucionalizācijas mērķa grupām – bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu ģimenēm, cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem. Īpaši pasākumi notiks Rīgā, Jelgavā, Valmierā, Ventspilī un Ludzā, bet “Dažādo kurpju diena” tiks iedzīvināta arī sociālajos tīklos un citviet Latvijā.
Lasīt visu...

21

Atklātā vēstule valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam: fakti skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no „Swedbank” puses

FotoGodātais Latvijas valsts prezident Edgar Rinkēvič! Es, Latvijas pilsonis Rihards M.Parts, iepriekšējā vārdā un uzvārdā – Gints Grosfogels, esmu saskāries ar nopietnām problēmām mūsu tiesībsargājošo iestāžu darbībā un finanšu institūcijās, konkrēti Swedbank, neētisko un, manuprāt, noziedzīgo uzvedību. Tālāk izklāstīšu faktus, kas skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no Swedbank puses.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briškens un manekena politiķi

Ik rītu pa ceļam uz darbu sanāk doties garām kāda lielveikala skatlogam, kurā nemainīgi stalti stāv manekeni, tērpti visnotaļ glītos uzvalkos. Tam...

Foto

Īsā atmiņa un krievu imperiālisma otrā elpa

Mums, latviešiem, ir vājības, kas tiek izmantotas pret mums. Kad mēs jūtam tūlītējus eksistenciālus draudus, tad mēs esam vienoti,...

Foto

Mans viedoklis

Privātiem medijiem var būt savi ideoloģiski, politiski, personiski mērķi. Tas ir normāli. Kāds dibina, pērk un uztur savu mediju vai medijus ar mērķi ietekmēt...

Foto

Dzirdam metaforas “kolektīvie Rietumi”, “krievu kolektīvais Putins” – bet ko tad nolēmis “kolektīvais latvietis”?

Tamlīdzīgi izplūduši izteicieni nav lietojami kā pilnvērtīgi termini, tikai kā metaforiski vispārinājumi,...

Foto

Kāpēc “sabiedriskais medijs” uzdod jautājumus un neatskaņo atbildes?

“Labdien! Paldies par izrādīto interesi saistībā ar norisēm Ogres novadā! Vēlos norādīt, ka Ogres Vēstures un mākslas muzeja...

Foto

Vācieši jauc nost vēja elektrostacijas, lai paplašinātu brūnogļu ieguvi!

Energokompānija RWE ir sākusi nojaukt septiņas vēja turbīnas blakus bijušajam Lützerath ciematam Ziemeļreinā-Vestfālenē. Iemesls: RWE vēlas paplašināt Garzweiler II virszemes brūnogļu...

Foto

Nesmejieties, bet mēs atkal esam sacerējuši vēstuli

Godātais valsts prezident, Saeima, ministru prezidenta kandidāte Evika Siliņa! Latvijā kultūras ministram būtu jābūt otram valsts vadītājam, garīgās attīstības...

Foto

Iesniegums par „Sadales tīklu” ir nepareizs!

31. augustā vairāki portāli publicēja rakstu par uzņēmēja Gata Lazdas vēršanos ar iesniegumu Ģenerālprokuratūrā par AS “Sadales tīkls” jaudas “nenodrošināšanu”...

Foto

Dažas piezīmes par jauno Ogres Vēstures un mākslas muzeja direktori

Ogres novada dome izsludināja atklātu konkursu uz muzeja direktora amatu. Pieteicās diemžēl tikai viens pretendents –...

Foto

Imigrācijas likums un spēles ap terminiem

Ņemot vērā, kā pēdējo mēnešu laikā tiek manipulēts ar jēdzieniem saistībā ar Imigrācijas likuma normām saistībā ar ārzemnieku, precīzāk, Krievijas...

Foto

Rokas nost no mūsu Latvijā gūtās peļņas, tā vajadzīga dividendēm mūsu skandināvu akcionāriem

Viedokļi par un ap banku darbību, kas pēdējo mēnešu laikā uzvirmojuši, rada ilūziju,...

Foto

Negribēšanas spēks, vai kāpēc mēs gribam kā labāk, bet sanāk kā vienmēr. Dažas varbūt spurainas, taču rūgtas pārdomas

Disharmonijas izjūta vai emocionālā nelīdzsvarotība ir subjektīvi jēdzieni,...

Foto

„Sadales tīkla” rīcība: kurš uzņemsies politisko atbildību un kuram paliks kriminālā?

Kāpēc uzņēmumu un iestāžu vadītājiem kompetence ir svarīgāka par lojalitāti valdošajiem politiskajiem spēkiem....

Foto

Kad Marijas Naumovas koncertā publika uzvedas kā stacijas bufetē

Dzintaru koncertzāle šovasar lutinājusi ar daudziem skaistiem un dvēseli aizkustinošiem koncertiem. Divas reizes skatītājus priecējis Maestro Raimonds...

Foto

Prezidents ir viens, skolotāji ir daudzi

Šodien man uzticēts pastāstīt, ko var skolotājs un ko var prezidents. Citiem vārdiem sakot – “Atrodi atšķirības starp skolotāju un...

Foto

Lūdzu, netraucējiet jaunam OIK!

AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) paziņojums pārtraukt izsniegt tehniskās prasības jaunu elektrostaciju pieslēgšanai pārvades tīklam, balstoties uz jaudu nepieejamību tīklā, ir tirgus regulēšana....

Foto

Mana pieredze pašvaldības darbā: domes deputātiem vispār nevajadzētu dalīties pozīcijā un opozīcijā, bet vienkārši strādāt!

BIja kārtējā sarežģītā un iekšēji pretrunīgā diena Rīgas domē. Izjautājām Vilni...

Foto

Nost ar ielikteņiem, laiks profesionāļiem!

Katastrofāls dzimstības kritums, kas pērn, gada laikā samazinoties par 2000 jaundzimušo, sasniedzis 100 gados zemāko atzīmi, valsts ārējais parāds, kas tuvojas...

Foto

„Manabalss” iniciatīva: atcelt 22. augusta vienošanos par grozījumiem Imigrācijas likumā par valsts valodas prasmēm

Aicinu atcelt 22. augustā notikušo valdības vienošanos par izmaiņu veikšanu Imigrācijas likumā...

Foto

Atklāta vēstule „Indexo” valdes priekšsēdētājam Valdim Siksnim

Godātais Sikšņa kungs (attēlā)! Organizējot Indexo akciju kotāciju Rīgas fondu biržā pirms vairāk nekā gada, akciju kotācijas noteikumos Jūs personīgi iekļāvāt...

Foto

Tu

Netiesājiet, tad jūs netapsit tiesāti; nepazudiniet, tad jūs netapsit pazudināti; piedodiet, tad jums taps piedots. (Lūkas 6:37)...

Foto

Kariņa redzējums ir mans redzējums: jo vairāk, jo labāk!

2023. gada 21. un 22. augustā Rīgas pilī esmu ticies ar visiem Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem, pārrunājot...

Foto

Tautvaldība un globālisms

Tautvaldība, ja tā to var nosaukt, ir pirmatnējās demokrātijas forma, kur katra kopiena, dzimta vai ģimene izvēl savu pārstāvi iekšēju vai ārēju jautājumu...

Foto

Tikai nesmejieties, man atkal ir priekšā lieli dzīves lēmumi

Labrīt. Man šodien ir jāpieņem lieli dzīves lēmumi. Šajā pusgadā esmu piedzīvojis savas dzīves lielāko nodevību. Mani...

Foto

Brīvību pilsonim Ivanovam!

Es, Diana Uliganets, esmu uzņēmēja Igora Ivanova dzīvesbiedre un pilnvarotā persona. Man ir Ukrainas un Ungārijas dubultpilsonība. Jau ilgāku laiku dažādu objektīvu apstākļu,...

Foto

Es ar prieku uzticēšu jaunajai valdībai atrisināt visas aktuālās problēmas, kaut skaidrs, ka tas nav iespējams

Šodien, 2023. gada 17. augustā, esmu saņēmis ministru prezidenta Artura...

Foto

Izlasot Imanta Parādnieka viedokli par kara nodokli

Atvainojos visiem, kas šodien lasa informāciju tikai par Krišjāņa Kariņa demisiju un jaunas Latvijas valdības izveidi. Šajā rakstā tā...

Foto

Urā, vēlēšanās gan mēs zaudējām, toties divus gadus vēlāk uzvarējām KNAB!

15.jūlijā stājies spēkā Administratīvās rajona tiesas spriedums lietā, kurā četri deputātu kandidāti no Jaunās Vienotības un Latvijas...

Foto

Bez siles mēs nevaram un negribam!

Kustība “Par!” lēmusi turpināt darbu Rīgas domes vadībā, īstenojot 2020. gadā iesāktās pārmaiņas rīdziniekiem. Mēs turpināsim izglītībā iesākto, uzlabojot skolēnu...

Foto

Elektrības sadales tarifi - kļūda, kas tiks izlabota decembrī...

Laiku pa laikam sabiedrības viedoklis tomēr tiek ņemts vērā. Premjers ir apsolījis decembrī pārskatīt sadales tarifus. Tātad...