Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sindema

20.11.2013. 22:31

Lielajās rebēs figurē tūkstoši, miljoni... Nākošgad būšot citi cipari ar tāpat entākajām nullēm... Man ir aizdomas, ka kaut kur tiek perināts biznesa projekts- naudas reforma. Daudzi jau nezina, kas tas par "zvēru".

Atbildēt

Sindema

20.11.2013. 22:31

Lielajās rebēs figurē tūkstoši, miljoni... Nākošgad būšot citi cipari ar tāpat entākajām nullēm... Man ir aizdomas, ka kaut kur tiek perināts biznesa projekts- naudas reforma. Daudzi jau nezina, kas tas par "zvēru".

Atbildēt

nu bet

20.11.2013. 21:36

takš ar germāņu nacistu okupantiem saistītie un aizbēgušie "trimdā" arī kaut kur trīties apkārt 24 gados paspēja,nu labi šo gara pēcteči,tak ka pietiek kaukt par vieniem!

Atbildēt

Regbists

20.11.2013. 21:17

Neesmu hokejists.Apbrīnoju cilvēkus,kuri sevi sauc par hokeja faniem - šķiet ,ka viņiem trūkst smadzeņu,ja atbalsta vecā padomju čekas kluba DINAMO vārdā nosauktu komandu.Tas pats sakāms par visu KHL sistēmu.Čekas projekts postpadomju telpas konsolidācijai un rusifikācijai.
Savickim nav ne vainas.Čekisti pensijā neiet.
Viņš turpina strādāt.

Nelaime jau ir tajos trīs resnajos purnos un dakterītē,kuri tik ļoti mīl hokeju un kuriem protokols ir tumša lieta.

Atbildēt

xxl

20.11.2013. 20:23

Visu cieņu Savicka kungam par tiešumu. Būtu pamats aizdomāties un meklēt sazvērestību tad ,ja šis kungs pēkšņi kļūtu par nacionālistu un skaļi bļaustītos un skraidītu apkārt apkāries ar auseklīšiem. Tad gan būtu jāsāk būt uzmanīgiem.

Atbildēt

Valdis

20.11.2013. 18:50

Paldies par informāciju! Vēl plašāk ziņot tautai vajag, kas pārstāv Kremļa intereses Latvijā un praktiski veicina rusifikāciju.

Atbildēt

cinikis

20.11.2013. 18:26

...a jus lamajat Usakova tantinas...

Atbildēt

K

20.11.2013. 18:11

Simeika

Atbildēt

Tas

20.11.2013. 18:07

»

paija

Neko SAvickis kategoriski nenoliedza. Un viņs arī nav valsts amatpersona,kam nakts laika jabūt gatavam so frazi noskaitīt, lai valsts amnatpersonas drīkstetu viņam blakus sēdēt. Nesen pietiek paši izsmeja tadu pieeju. Arī lentītes nav iekļautas obligataja formasterpā. Nesaprotu ka pie tadas pārliecības...


Arturs Priedītis ir bijis un ir dīvains zēns. Ar ko viņš īsti nodarbojās okupācijas laikā - miglaina lieta. Kas par fruktu - pat kolēģi nesaprata. Tagadējos laikos Priedītis centīgi popularizē un propagandē impēriskās idejas - slēptā veidā, bet visai saprotami.

Atbildēt

atim

20.11.2013. 18:03

»

atis

nav vairs ko rakstīt laikam. prezidents kopā ar tautu skatījās hokeju, nu un? tā īsti neatzīst Savickis okupāciju, nu un? pie mums ir demokrātija, katrs domā kā grib


Ati, Jūs noteikti varējāt būt blakus Savickim un skatīties spēli. Taču pēc tam, kad Savickis publiski bija apliecinājis, ka Latvija nav bijusi okupēta valsts, Latvijas prezidents atrasties blakus muldētājam NEDRĪKSTĒJA. Valsts prezidentam ir jāzina, ko drīkst, ko nedrīkst atļauties atšķirībā no Jums, ati. Par Godmani man nav nekādu ilūziju. Lūzers. Latvijas nacionālā īpašuma izplenderētājs, kam vieta ir aiz ...

Atbildēt

Joske

20.11.2013. 17:54

Cehistu grupa sak pradities-Latvijas okupanti,bez svetku lentitem,pie krutim lentites nedrigteja likt,jo ieraudzis Vishnikovs!

Atbildēt

Uldis

20.11.2013. 17:52

Jāpačeko, kuru LTV7 televeikala raidījumu šogad Savickis nopircis. Pirms pāris gadiem šamais baroja tautai savas "gāzes idejas" vienā laidā vienā pajocīgā raidījumā "Mozaīka"

Atbildēt

čukča

20.11.2013. 17:14

Kirhenšteina cienīgi pēcteči...

Atbildēt

df

20.11.2013. 15:59

A kurš ta nezin , kā tā ir viena banda?

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 20.11.2013. 15:31

;)

"Ir Latv(ĀN)ijā "zelta likums"..."
( 'tekošā momenta aktualizējums' - iz "O.M.© arChīva" )

...
...
...
Kurš "pielaists" SILĒ uzēst mūli,
Tas "vienlīdzīgĀKs" kļūst par "pūli":
"Kas "limitēts" priekš sugas lopa,
To nedrīkst brūķēt "vaukšķu" kopa!

Jau Orvels šamo tēzi pauda:
Kam Fermā teikšana (un nauda),
Tie = "vienlīdzīgĀKi" par baru,
Kas uztur Muļķu Zemes varu!!"
...
Ir Latv(ĀN)ijā "zelta likums":
"Pie ...(kājas) godaprāta tikums ~
Kas "garantēts" priekš SILES mūļa,
Tas nespīd "LUMPEŅIEM no pūļa"!!!"

=====

oriģinālversijas "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv

u.c.

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

Ēdelveiss

20.11.2013. 15:28

Malači Pietiek com !!! Tādu reklāmu uztausīja Bērziņam, Godmanim,Kalvītim ...mana uztverē visa tā šaika ir tikai vieni vienīgie cilvēkveidīgie noziedznieki..un ka tādu man tās viņu izdarības tikpat interesē kā jebkuru normālu veci kaut kāds gejs.. un, nav jau svarīgi vai tas pediņš ir sarkamnbaltsarkanais gejs vai zilibaltimelnais pediņš...

Atbildēt

Žanis

20.11.2013. 15:26

Jūs tur "Latvijas patrioti" uzmanās, ka tualetē pitms Jums nav d....s kāds ienaidnieks! Kas zin, ka uzzinās ....

Atbildēt

Žanis

20.11.2013. 15:26

Jūs tur "Latvijas patrioti" uzmanās, ka tualetē pitms Jums nav d....s kāds ienaidnieks! Kas zin, ka uzzinās ....

Atbildēt

atis

20.11.2013. 14:58

nav vairs ko rakstīt laikam. prezidents kopā ar tautu skatījās hokeju, nu un? tā īsti neatzīst Savickis okupāciju, nu un? pie mums ir demokrātija, katrs domā kā grib.

Atbildēt

?

20.11.2013. 14:26

Bet par Aboltiņas kundzi pemirsāt uzrakstīt, viņa tur arī sēdēja blakus))) Kāpēc aizmirsāt?

Atbildēt

benders

20.11.2013. 13:58

Bērziņš , Godmanis un Savickis - tie visi ir bijušie čekas darbinieki . Veca draudzība. Amorāli cilvēki , kuri nesaprot to.

Atbildēt

LS

20.11.2013. 13:50

Kāda starpība no pelšes, pugo, kalnbērziņa ,vosa un Valmieras lielkomunista no Melngalvju nama ? PILNĪGI NEKĀDA .VISI UZSPĻAUJ LATVIEŠIEM UN LATVIJAI .

Atbildēt

LS

20.11.2013. 13:44

lielisks raksts Visi piemineto kangaru un jūdasu vieta ir aiz restēm .Tie pat pārdodās par bijušā cekista hokeja bileti . Ari pārējo kalpība okupacijā un okupantu kajstarpes laizīšānā ir līdzīga .Tas parada cik tauta ir glupa , šos neliešus ievēlot , vai vina ievēlētie tos ielikuši .Paldies lapsas kungs par mazo burtu rakstīšānu ,kaut ielikteņi būtu jāraksta tikai PĒDINĀS .

Atbildēt

Kirbis

20.11.2013. 13:12

Tas viss nav tik vienkārši- pastāv zināma plaisa starp deklkarēto un tā "pielietojumu" sabiedrībā ikdienā.
Ikdienas sakarsmē savulaik, pirms gadiem desmit strādājot lielos daudznacionālos kolektīvos, gan latviskās neatkarības datumu "izcelšana" privātās, uz darba jautājumiem neattiecošās starpdarbinieku sarunās tika uzskatīta par tādu kā tabu un netolerantu uzvedību, nemaz nerunājot par okupacijas jautājumu publisku cilāšanu.
Kā ir tagad tajos kantoros "nerakstītas uzvedības tabū jautājumu modelī"- atliek vien minēt.
Taču rakstā minētā un LTV1 raidījuma 1:1 sakarā gribas tēmas apspriešanas nolūkā piedāvāt vēl vienu medijos izlasītu, pašu tautieša paustu uzskatus.
Lūk saite uz to - imhoclub.lv/ru/material/o_fakelnom_shestvii#comments
Un tad ir jautājums kādu iemeslu dēļ tik neefektīva darbībā visus šos gadus ir izrādījusies valsts ideoloģija sava valstiskuma apzināšanās ziņā? Reizēm pat šķiet, ka ikdienas praksē gluži vai drusku pat kaunamies no sava valstiskuma.

Atbildēt

edgars

20.11.2013. 13:00

NOŽĒLOJAMI.
Taču nevajadzētu būt pārsteigtiem - tāds ar tādu saprotas. Un, ja biļetes vēl pa velti...

Atbildēt

N.Māstrihts

20.11.2013. 12:58

Vai nav par daudz prasīts no Savicka, lai tas atzītu okupāciju, ja tā kopā ar vecajiem komuniostiem un to līdzskrējējiem turpinās? Jāprotas kauna! Komunisti jooprojām pie varas - Ventspilī, Rīgas pilī (melngalvju namā) , Saeimā - Āboltiņa, Kūtris Satversmes tiesā utt.Latvijā turpinās pārkrievošana, latvieši pamet valsti - viss Krievijas interesēs. PIETIEK izturas tā, kā no gaisa nokrituši.

Atbildēt

parasts kociņš

20.11.2013. 12:24

»

koļa

Gribu iebilst.Diezin vai Bērziņš pārspēs Zatlweru


Ir, ir pārspēts! Zatlera kontā vismaz ir 28.maijs!

Atbildēt

ALLA

20.11.2013. 12:16

Pārsteidz Savicka vaļīgā atklātība raidījumā 1:1. Tas ir tikpat, ja kāds Austrijas naudasmaiss tagas, 21.gadsimtā plātītos - iestājos gestapo, no sirds ticot, ka gestapo vērsīs cilvēku dzīvi labāku... Tas, ka VDK vēl nav atzīta par noziedzīgu organizāciju, neko nemaina, katram pašam jādomā, ko muldēt...
Prezidenta Kājiņa u.c. tipāžu izdarības nepārsteidz, jo domāšna nav viņu stiprā puse...

Atbildēt

Nepatriots

20.11.2013. 11:39

»

koļa

Gribu iebilst.Diezin vai Bērziņš pārspēs Zatlweru


Divas nesalīdzinamas lietas. Ja Zatlers bija labs ķirurgs, kurš nesa labumu citiem, kaut arī ne par velti (un kapēc gan lai to darītu par velti ?) un būtībā neslikts cilvēks, kaut arī kā prezidents nulle, jo zem sievas un savas kacelejas žurku tupeles, tad pirmais izņemot ka ļaunumu citiem un labumu sev un savai ģimenei, neko nav devis.Un tas lielākais ļaunums jau nav pat tas, ka ar viltu izģerbis zemnieku būdams bankas vadītajs vai izkrapis ES naudu, bet gan tas, ka ar savu piemēru saka citiem- "Vajag mācēt dzīvot un tas ir patriotiski un visādi citādi pareizi."

Atbildēt

Nibiru

20.11.2013. 11:36

Ak jā, tepat svētkos tā saucamais "prezidents Bērziņš" pārkāpa Satversmi un sniedza interviju Latvijas krieviem... krieviski.
Horošim kursom iģom, tovarišči!

Atbildēt

Nibiru

20.11.2013. 11:33

Nu nekas jau nav no tā bērziņa. Vai tiešām varētu iedomāties, ka komunistiskās partijas biedrs un kolaborants Bērziņš varētu tā strikti iestāties par īstu Latvijas Republiku? Banku un Eiropas naudu nozagt - jā to viņš ir gatavs, vairāk neko neprasiet.

Atbildēt

Sausais atlikums

20.11.2013. 11:30

»

čiepa

Ložu apmaksā Savickis. Tur jau raksta jēga. Biznesā nekas nav "bezmaksas


Jā, Savickis var darīt kā grib, viņam atliek tikai atbildēt uz KNAB jautājumu - cik maksā 1-2 vietas uz hokeja spēli. Tad KNAB ir jāaprēķina, vai šo vietu vērtība ir uzskatāma kā dāvana interešu konflikta likuma izpratnē. Savukārt Bērziņam, Godmanim un Āboltiņai ir jāsaprot, vai tās ir "deklarējamās" dāvanas un, ja nepieciešams, jāsastāda atbilstoši papīri. Tā ir juridiskā puse.
Par ētiku PIETIEK izpildījumā - izklausās mazliet smieklīgi. Valsts amatpersonām ļoti bieži ir jātiekas ar dažādiem cilvēkiem, neatkarīgi no viņu uzskatiem. To pieprasa gan amata pienākumi, gan etiķete, arī diplomātiskais protokols. Turklāt politiķi vēl arī grib izrādīties saviem vēlētājiem, parādīt, ka atrodas vienā interešu grupā. Vai tas ir slikti? Es personīgi nedomāju, ka Āboltiņa liekuļo, kad saka, ka ir hokeja līdzjutēja.
Par Savicka teikto - viņš nav tik dumjš, lai "spļautu akā, no kuras būs jādzer". Piedāvāju PIETIEK veikt eksperimentu un pajautāt par okupāciju jebkuras daudz-maz atpazīstamas Krievijas valsts kapitāla firmas vadībai par okupāciju. Nedomāju, ka kāds sniegs precīzu un apstiprinošu atbildi. DR ir tīrs Krievijas valsts kapitāla pārstāvis, kas pastāv pateicoties Krievijas varas politprojektam KHL. Tā ka patriotisms PIETIEK izpildījumā šai gadījumā ir smieklīgs. Ak jā, vēlēšanas tuvojas, vajag mālēt melnās krāsās visus iespējamos konkurentus.

Atbildēt

no Mazpisāniem

20.11.2013. 11:29

Tur taču ložā bija arī Ugunīgā Solvita.Kāpēc viņu nepiemin.Un Dobrovska lācītis arī tur bija.

Atbildēt

fubar

20.11.2013. 11:29

Vārds "prezidents" arī nav jāraksta ar lielo burtu, ar lielo jāraksta "Valsts".
Pietiek uztraucies par lentītēm, okupācijas neatzīšanu un ložu. Kāpēc Pietiek neuztraucas, ka VDK "bijušais štata darbinieks" tiekas ložā ar potenciālajiem "ārštatniekiem". Ja jau bērziņš un co. tur atrodas, tad drošības dienesti to atzīst par labu esam? Valsts prezidents taču nevar tā mierīgi padzert kafiju ar citas (naidīgas okupētājvalsts) (kaut bijušo) specdienesta darbinieku, vai ne? No čekas taču neaizejot, kas bijis nodevējs un stukačs, tas uz mūžu. Pietiek neuztrauc, ka augstās amatpersonas atklāti ietusē ar čekistiem?

GĻĒVUĻI! SAŅEMIET DŪŠU UN PARAKSTIET PETĪCIJU PAR ČEKAS MAISU ATVĒRŠANU!
http://manabalss.lv/aicinajums-par-cekas-maisu-atversanu/show?mode=all&type=ne

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

20.11.2013. 11:14

Bilde gan pēc fotošopa izskatās — saprotams, ka no Sportacentra.com ņemta, bet vienalga pēc fotošopa :)

Atbildēt

Latvietis

20.11.2013. 11:10

Šajā bildē redzama maigā o...cija

Atbildēt

parasts kociņš

20.11.2013. 11:10

Neviens nešaubās, ka šis tā saucamais prezidents ieies vēsturē kā tautas visvairāk negribētais un nemīlētākais prezidents. Taču visdrīzāk viņš būs tikai kopējā sarakstā pieminēts.Un Latvijā Bērziņu, pie tam Andru ir daudz!Īstenībā- man pašam personīgi viņš ne tikai nesimpatizē, bet pat riebjas!

Atbildēt

pilsonis

20.11.2013. 11:09

Nauda nesmird,liela nauda vispār nesmird.Kad Latvijā vairs nebūs LG monopols nebūs Dinamo.Bijušais prezidents arī ballējās kopā ar LM izzadzējiem.

Atbildēt

Ex-seržants

20.11.2013. 11:06

Ja bez emocijām, tad Savickim pārmest viņa teikto, ka par okupāciju lai strīdas vēsturnieki ir muļķīgi. Viņu šis jautajums vnk neinteresē- taisa naudu un viss. Cilvis pateica, ko domāja, ko nevar teikt pār pārējiem foto redzamiem personāžiem. Kad vajadzēs pateiks, ka balts ir melns vai otrādi , vel mēģinot nopamatot to. Un šeit varētu piekrist Nepatriotam.

Atbildēt

Juris Zuzāns

20.11.2013. 11:06

Pirmajā rindkopā ieraksta, ka prezidentu vairs nerakstīs ar lielo burtu, tālāk tekstā tomēr raksta. Kā tas jāsaprot? Un jā, Saeimas priekšsēdētāja arī turpat blakus zīmējās.

Atbildēt

uhu

20.11.2013. 10:58

Nožēlojama Latvijas valsts vadība! prezidents ar mazo burtu, godmanis,dūda, āboltiņa...tā varētu ilgi turpināt, jo krievu ziņās, krieviski runājošu amatpersonu, ļoti daudz!

Atbildēt

Nepatriots

20.11.2013. 10:52

Ja godīgi, tad tāds Savickis izraisa vairāk cieņas neka bērziņveidīgie. Taisa savas rebes , bet nelien uz tribīni un nemāca citus dzīvot. Bērziņu par prezidentu saukt jau sen mute neveras. Šādi subjekti ir klasisks piemērs kā pielagoties jebkam un jebkuram balstoties uz savu bezprincipu ideoloģiju- "rūpes par ģimeni, no kā visiem labums" un vel nekaunējoties to nosaukt par patriotismu. Kā jau pragmatisks cilvēks noteikti jau sen štuko kā būt noderīgam , kad saskaniēši pie šprices tiks un ja saskaniešu vietā būtu nacisti vai staļinisti arī tad sadarbotos un gan jau attaisnojumu atrastu.

Atbildēt

vēl

20.11.2013. 10:27

jā rīt pilsētā iebrauktu sarkanie tanki, tad šamēji visdrīzāk ar sarkanām neļķēm būtu pirmie, kas sagaidītu iebraucējus...

Atbildēt

patriots

20.11.2013. 10:21

Skumjākais bija tas, kā prezidentam valsts svētkos nebija sarkanbaltsarkanas lentītes! Tāpat kā Savickim . Sievas kundzei gan bija, tāpat Ābolam. Valsts prezidentam jārāda piemērs.

Atbildēt

čiepa> paijai

20.11.2013. 09:38

ja nesen Lapsa bargi nopēla tos,kas gribetu, lai nojauktu okupacijas pieminekli.
----------------------------------------------
Lapsa grib, lai piemineklis tāv un liecina! Lai latvieši neaizmirst, ka 1940-1945. gadā tika uzvarēti un okupēti, bet krievi neaizmirst, ka 1940- 1945. gadā uzvarēja un okupēja...

Lapsa cer, ka tas beigsies ar vispārēju klopi, ko varēs atraktīvi aprakstīt portālā pietiek.com

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Saudzēsim sevi, cienīsim ārstu darbu un beigsim izplatīt melus, kas var pašiem atspēlēties

FotoTāda izskatās mana vīra Ivara Krastiņa, Liepājas reģionālās slimnīcas reanimācijas nodaļas vadītāja, ikdiena. Ilgi šaubījos, vai ko teikt šai Covid sakarā, bet ziniet - ārsti par sevi paši nestāstīs, ne par savu smago darbu, ne par reālām cīņām nāves ēnā... viņi to neuzskata par varoņdarbu, bet gan par savu sirds PIENĀKUMU - glābt Tevi un Mani. Un katru dienu es pavadu savu vīru KARĀ - karā ar šo sasodīto ligu, karā, no kura var arī nepārnākt...
Lasīt visu...

12

Politisko eliti biedē tikai un vienīgi viena lieta

Foto2020. gada noslēgumā visā krāšņumā tiek atklāti politiskās elites mērķi, kuri masu plašsaziņas līdzekļos vēl pirms dažiem mēnešiem tika dēvēti par sazvērestības teorijām. Taču šodien politiskā elite savus plānus vairs neslēpj. Tie ir skaidri redzami ikvienam cilvēkam, kurš ir atmodies – politiskā elite vēlas sagraut ekonomiku, salauzt cilvēku garu un pakļaut cilvēci totālai kontrolei. 
Lasīt visu...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...