Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sindema

20.11.2013. 22:31

Lielajās rebēs figurē tūkstoši, miljoni... Nākošgad būšot citi cipari ar tāpat entākajām nullēm... Man ir aizdomas, ka kaut kur tiek perināts biznesa projekts- naudas reforma. Daudzi jau nezina, kas tas par "zvēru".

Atbildēt

Sindema

20.11.2013. 22:31

Lielajās rebēs figurē tūkstoši, miljoni... Nākošgad būšot citi cipari ar tāpat entākajām nullēm... Man ir aizdomas, ka kaut kur tiek perināts biznesa projekts- naudas reforma. Daudzi jau nezina, kas tas par "zvēru".

Atbildēt

nu bet

20.11.2013. 21:36

takš ar germāņu nacistu okupantiem saistītie un aizbēgušie "trimdā" arī kaut kur trīties apkārt 24 gados paspēja,nu labi šo gara pēcteči,tak ka pietiek kaukt par vieniem!

Atbildēt

Regbists

20.11.2013. 21:17

Neesmu hokejists.Apbrīnoju cilvēkus,kuri sevi sauc par hokeja faniem - šķiet ,ka viņiem trūkst smadzeņu,ja atbalsta vecā padomju čekas kluba DINAMO vārdā nosauktu komandu.Tas pats sakāms par visu KHL sistēmu.Čekas projekts postpadomju telpas konsolidācijai un rusifikācijai.
Savickim nav ne vainas.Čekisti pensijā neiet.
Viņš turpina strādāt.

Nelaime jau ir tajos trīs resnajos purnos un dakterītē,kuri tik ļoti mīl hokeju un kuriem protokols ir tumša lieta.

Atbildēt

xxl

20.11.2013. 20:23

Visu cieņu Savicka kungam par tiešumu. Būtu pamats aizdomāties un meklēt sazvērestību tad ,ja šis kungs pēkšņi kļūtu par nacionālistu un skaļi bļaustītos un skraidītu apkārt apkāries ar auseklīšiem. Tad gan būtu jāsāk būt uzmanīgiem.

Atbildēt

Valdis

20.11.2013. 18:50

Paldies par informāciju! Vēl plašāk ziņot tautai vajag, kas pārstāv Kremļa intereses Latvijā un praktiski veicina rusifikāciju.

Atbildēt

cinikis

20.11.2013. 18:26

...a jus lamajat Usakova tantinas...

Atbildēt

K

20.11.2013. 18:11

Simeika

Atbildēt

Tas

20.11.2013. 18:07

»

paija

Neko SAvickis kategoriski nenoliedza. Un viņs arī nav valsts amatpersona,kam nakts laika jabūt gatavam so frazi noskaitīt, lai valsts amnatpersonas drīkstetu viņam blakus sēdēt. Nesen pietiek paši izsmeja tadu pieeju. Arī lentītes nav iekļautas obligataja formasterpā. Nesaprotu ka pie tadas pārliecības...


Arturs Priedītis ir bijis un ir dīvains zēns. Ar ko viņš īsti nodarbojās okupācijas laikā - miglaina lieta. Kas par fruktu - pat kolēģi nesaprata. Tagadējos laikos Priedītis centīgi popularizē un propagandē impēriskās idejas - slēptā veidā, bet visai saprotami.

Atbildēt

atim

20.11.2013. 18:03

»

atis

nav vairs ko rakstīt laikam. prezidents kopā ar tautu skatījās hokeju, nu un? tā īsti neatzīst Savickis okupāciju, nu un? pie mums ir demokrātija, katrs domā kā grib


Ati, Jūs noteikti varējāt būt blakus Savickim un skatīties spēli. Taču pēc tam, kad Savickis publiski bija apliecinājis, ka Latvija nav bijusi okupēta valsts, Latvijas prezidents atrasties blakus muldētājam NEDRĪKSTĒJA. Valsts prezidentam ir jāzina, ko drīkst, ko nedrīkst atļauties atšķirībā no Jums, ati. Par Godmani man nav nekādu ilūziju. Lūzers. Latvijas nacionālā īpašuma izplenderētājs, kam vieta ir aiz ...

Atbildēt

Joske

20.11.2013. 17:54

Cehistu grupa sak pradities-Latvijas okupanti,bez svetku lentitem,pie krutim lentites nedrigteja likt,jo ieraudzis Vishnikovs!

Atbildēt

Uldis

20.11.2013. 17:52

Jāpačeko, kuru LTV7 televeikala raidījumu šogad Savickis nopircis. Pirms pāris gadiem šamais baroja tautai savas "gāzes idejas" vienā laidā vienā pajocīgā raidījumā "Mozaīka"

Atbildēt

čukča

20.11.2013. 17:14

Kirhenšteina cienīgi pēcteči...

Atbildēt

df

20.11.2013. 15:59

A kurš ta nezin , kā tā ir viena banda?

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 20.11.2013. 15:31

;)

"Ir Latv(ĀN)ijā "zelta likums"..."
( 'tekošā momenta aktualizējums' - iz "O.M.© arChīva" )

...
...
...
Kurš "pielaists" SILĒ uzēst mūli,
Tas "vienlīdzīgĀKs" kļūst par "pūli":
"Kas "limitēts" priekš sugas lopa,
To nedrīkst brūķēt "vaukšķu" kopa!

Jau Orvels šamo tēzi pauda:
Kam Fermā teikšana (un nauda),
Tie = "vienlīdzīgĀKi" par baru,
Kas uztur Muļķu Zemes varu!!"
...
Ir Latv(ĀN)ijā "zelta likums":
"Pie ...(kājas) godaprāta tikums ~
Kas "garantēts" priekš SILES mūļa,
Tas nespīd "LUMPEŅIEM no pūļa"!!!"

=====

oriģinālversijas "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv

u.c.

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

Ēdelveiss

20.11.2013. 15:28

Malači Pietiek com !!! Tādu reklāmu uztausīja Bērziņam, Godmanim,Kalvītim ...mana uztverē visa tā šaika ir tikai vieni vienīgie cilvēkveidīgie noziedznieki..un ka tādu man tās viņu izdarības tikpat interesē kā jebkuru normālu veci kaut kāds gejs.. un, nav jau svarīgi vai tas pediņš ir sarkamnbaltsarkanais gejs vai zilibaltimelnais pediņš...

Atbildēt

Žanis

20.11.2013. 15:26

Jūs tur "Latvijas patrioti" uzmanās, ka tualetē pitms Jums nav d....s kāds ienaidnieks! Kas zin, ka uzzinās ....

Atbildēt

Žanis

20.11.2013. 15:26

Jūs tur "Latvijas patrioti" uzmanās, ka tualetē pitms Jums nav d....s kāds ienaidnieks! Kas zin, ka uzzinās ....

Atbildēt

atis

20.11.2013. 14:58

nav vairs ko rakstīt laikam. prezidents kopā ar tautu skatījās hokeju, nu un? tā īsti neatzīst Savickis okupāciju, nu un? pie mums ir demokrātija, katrs domā kā grib.

Atbildēt

?

20.11.2013. 14:26

Bet par Aboltiņas kundzi pemirsāt uzrakstīt, viņa tur arī sēdēja blakus))) Kāpēc aizmirsāt?

Atbildēt

benders

20.11.2013. 13:58

Bērziņš , Godmanis un Savickis - tie visi ir bijušie čekas darbinieki . Veca draudzība. Amorāli cilvēki , kuri nesaprot to.

Atbildēt

LS

20.11.2013. 13:50

Kāda starpība no pelšes, pugo, kalnbērziņa ,vosa un Valmieras lielkomunista no Melngalvju nama ? PILNĪGI NEKĀDA .VISI UZSPĻAUJ LATVIEŠIEM UN LATVIJAI .

Atbildēt

LS

20.11.2013. 13:44

lielisks raksts Visi piemineto kangaru un jūdasu vieta ir aiz restēm .Tie pat pārdodās par bijušā cekista hokeja bileti . Ari pārējo kalpība okupacijā un okupantu kajstarpes laizīšānā ir līdzīga .Tas parada cik tauta ir glupa , šos neliešus ievēlot , vai vina ievēlētie tos ielikuši .Paldies lapsas kungs par mazo burtu rakstīšānu ,kaut ielikteņi būtu jāraksta tikai PĒDINĀS .

Atbildēt

Kirbis

20.11.2013. 13:12

Tas viss nav tik vienkārši- pastāv zināma plaisa starp deklkarēto un tā "pielietojumu" sabiedrībā ikdienā.
Ikdienas sakarsmē savulaik, pirms gadiem desmit strādājot lielos daudznacionālos kolektīvos, gan latviskās neatkarības datumu "izcelšana" privātās, uz darba jautājumiem neattiecošās starpdarbinieku sarunās tika uzskatīta par tādu kā tabu un netolerantu uzvedību, nemaz nerunājot par okupacijas jautājumu publisku cilāšanu.
Kā ir tagad tajos kantoros "nerakstītas uzvedības tabū jautājumu modelī"- atliek vien minēt.
Taču rakstā minētā un LTV1 raidījuma 1:1 sakarā gribas tēmas apspriešanas nolūkā piedāvāt vēl vienu medijos izlasītu, pašu tautieša paustu uzskatus.
Lūk saite uz to - imhoclub.lv/ru/material/o_fakelnom_shestvii#comments
Un tad ir jautājums kādu iemeslu dēļ tik neefektīva darbībā visus šos gadus ir izrādījusies valsts ideoloģija sava valstiskuma apzināšanās ziņā? Reizēm pat šķiet, ka ikdienas praksē gluži vai drusku pat kaunamies no sava valstiskuma.

Atbildēt

edgars

20.11.2013. 13:00

NOŽĒLOJAMI.
Taču nevajadzētu būt pārsteigtiem - tāds ar tādu saprotas. Un, ja biļetes vēl pa velti...

Atbildēt

N.Māstrihts

20.11.2013. 12:58

Vai nav par daudz prasīts no Savicka, lai tas atzītu okupāciju, ja tā kopā ar vecajiem komuniostiem un to līdzskrējējiem turpinās? Jāprotas kauna! Komunisti jooprojām pie varas - Ventspilī, Rīgas pilī (melngalvju namā) , Saeimā - Āboltiņa, Kūtris Satversmes tiesā utt.Latvijā turpinās pārkrievošana, latvieši pamet valsti - viss Krievijas interesēs. PIETIEK izturas tā, kā no gaisa nokrituši.

Atbildēt

parasts kociņš

20.11.2013. 12:24

»

koļa

Gribu iebilst.Diezin vai Bērziņš pārspēs Zatlweru


Ir, ir pārspēts! Zatlera kontā vismaz ir 28.maijs!

Atbildēt

ALLA

20.11.2013. 12:16

Pārsteidz Savicka vaļīgā atklātība raidījumā 1:1. Tas ir tikpat, ja kāds Austrijas naudasmaiss tagas, 21.gadsimtā plātītos - iestājos gestapo, no sirds ticot, ka gestapo vērsīs cilvēku dzīvi labāku... Tas, ka VDK vēl nav atzīta par noziedzīgu organizāciju, neko nemaina, katram pašam jādomā, ko muldēt...
Prezidenta Kājiņa u.c. tipāžu izdarības nepārsteidz, jo domāšna nav viņu stiprā puse...

Atbildēt

Nepatriots

20.11.2013. 11:39

»

koļa

Gribu iebilst.Diezin vai Bērziņš pārspēs Zatlweru


Divas nesalīdzinamas lietas. Ja Zatlers bija labs ķirurgs, kurš nesa labumu citiem, kaut arī ne par velti (un kapēc gan lai to darītu par velti ?) un būtībā neslikts cilvēks, kaut arī kā prezidents nulle, jo zem sievas un savas kacelejas žurku tupeles, tad pirmais izņemot ka ļaunumu citiem un labumu sev un savai ģimenei, neko nav devis.Un tas lielākais ļaunums jau nav pat tas, ka ar viltu izģerbis zemnieku būdams bankas vadītajs vai izkrapis ES naudu, bet gan tas, ka ar savu piemēru saka citiem- "Vajag mācēt dzīvot un tas ir patriotiski un visādi citādi pareizi."

Atbildēt

Nibiru

20.11.2013. 11:36

Ak jā, tepat svētkos tā saucamais "prezidents Bērziņš" pārkāpa Satversmi un sniedza interviju Latvijas krieviem... krieviski.
Horošim kursom iģom, tovarišči!

Atbildēt

Nibiru

20.11.2013. 11:33

Nu nekas jau nav no tā bērziņa. Vai tiešām varētu iedomāties, ka komunistiskās partijas biedrs un kolaborants Bērziņš varētu tā strikti iestāties par īstu Latvijas Republiku? Banku un Eiropas naudu nozagt - jā to viņš ir gatavs, vairāk neko neprasiet.

Atbildēt

Sausais atlikums

20.11.2013. 11:30

»

čiepa

Ložu apmaksā Savickis. Tur jau raksta jēga. Biznesā nekas nav "bezmaksas


Jā, Savickis var darīt kā grib, viņam atliek tikai atbildēt uz KNAB jautājumu - cik maksā 1-2 vietas uz hokeja spēli. Tad KNAB ir jāaprēķina, vai šo vietu vērtība ir uzskatāma kā dāvana interešu konflikta likuma izpratnē. Savukārt Bērziņam, Godmanim un Āboltiņai ir jāsaprot, vai tās ir "deklarējamās" dāvanas un, ja nepieciešams, jāsastāda atbilstoši papīri. Tā ir juridiskā puse.
Par ētiku PIETIEK izpildījumā - izklausās mazliet smieklīgi. Valsts amatpersonām ļoti bieži ir jātiekas ar dažādiem cilvēkiem, neatkarīgi no viņu uzskatiem. To pieprasa gan amata pienākumi, gan etiķete, arī diplomātiskais protokols. Turklāt politiķi vēl arī grib izrādīties saviem vēlētājiem, parādīt, ka atrodas vienā interešu grupā. Vai tas ir slikti? Es personīgi nedomāju, ka Āboltiņa liekuļo, kad saka, ka ir hokeja līdzjutēja.
Par Savicka teikto - viņš nav tik dumjš, lai "spļautu akā, no kuras būs jādzer". Piedāvāju PIETIEK veikt eksperimentu un pajautāt par okupāciju jebkuras daudz-maz atpazīstamas Krievijas valsts kapitāla firmas vadībai par okupāciju. Nedomāju, ka kāds sniegs precīzu un apstiprinošu atbildi. DR ir tīrs Krievijas valsts kapitāla pārstāvis, kas pastāv pateicoties Krievijas varas politprojektam KHL. Tā ka patriotisms PIETIEK izpildījumā šai gadījumā ir smieklīgs. Ak jā, vēlēšanas tuvojas, vajag mālēt melnās krāsās visus iespējamos konkurentus.

Atbildēt

no Mazpisāniem

20.11.2013. 11:29

Tur taču ložā bija arī Ugunīgā Solvita.Kāpēc viņu nepiemin.Un Dobrovska lācītis arī tur bija.

Atbildēt

fubar

20.11.2013. 11:29

Vārds "prezidents" arī nav jāraksta ar lielo burtu, ar lielo jāraksta "Valsts".
Pietiek uztraucies par lentītēm, okupācijas neatzīšanu un ložu. Kāpēc Pietiek neuztraucas, ka VDK "bijušais štata darbinieks" tiekas ložā ar potenciālajiem "ārštatniekiem". Ja jau bērziņš un co. tur atrodas, tad drošības dienesti to atzīst par labu esam? Valsts prezidents taču nevar tā mierīgi padzert kafiju ar citas (naidīgas okupētājvalsts) (kaut bijušo) specdienesta darbinieku, vai ne? No čekas taču neaizejot, kas bijis nodevējs un stukačs, tas uz mūžu. Pietiek neuztrauc, ka augstās amatpersonas atklāti ietusē ar čekistiem?

GĻĒVUĻI! SAŅEMIET DŪŠU UN PARAKSTIET PETĪCIJU PAR ČEKAS MAISU ATVĒRŠANU!
http://manabalss.lv/aicinajums-par-cekas-maisu-atversanu/show?mode=all&type=ne

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

20.11.2013. 11:14

Bilde gan pēc fotošopa izskatās — saprotams, ka no Sportacentra.com ņemta, bet vienalga pēc fotošopa :)

Atbildēt

Latvietis

20.11.2013. 11:10

Šajā bildē redzama maigā o...cija

Atbildēt

parasts kociņš

20.11.2013. 11:10

Neviens nešaubās, ka šis tā saucamais prezidents ieies vēsturē kā tautas visvairāk negribētais un nemīlētākais prezidents. Taču visdrīzāk viņš būs tikai kopējā sarakstā pieminēts.Un Latvijā Bērziņu, pie tam Andru ir daudz!Īstenībā- man pašam personīgi viņš ne tikai nesimpatizē, bet pat riebjas!

Atbildēt

pilsonis

20.11.2013. 11:09

Nauda nesmird,liela nauda vispār nesmird.Kad Latvijā vairs nebūs LG monopols nebūs Dinamo.Bijušais prezidents arī ballējās kopā ar LM izzadzējiem.

Atbildēt

Ex-seržants

20.11.2013. 11:06

Ja bez emocijām, tad Savickim pārmest viņa teikto, ka par okupāciju lai strīdas vēsturnieki ir muļķīgi. Viņu šis jautajums vnk neinteresē- taisa naudu un viss. Cilvis pateica, ko domāja, ko nevar teikt pār pārējiem foto redzamiem personāžiem. Kad vajadzēs pateiks, ka balts ir melns vai otrādi , vel mēģinot nopamatot to. Un šeit varētu piekrist Nepatriotam.

Atbildēt

Juris Zuzāns

20.11.2013. 11:06

Pirmajā rindkopā ieraksta, ka prezidentu vairs nerakstīs ar lielo burtu, tālāk tekstā tomēr raksta. Kā tas jāsaprot? Un jā, Saeimas priekšsēdētāja arī turpat blakus zīmējās.

Atbildēt

uhu

20.11.2013. 10:58

Nožēlojama Latvijas valsts vadība! prezidents ar mazo burtu, godmanis,dūda, āboltiņa...tā varētu ilgi turpināt, jo krievu ziņās, krieviski runājošu amatpersonu, ļoti daudz!

Atbildēt

Nepatriots

20.11.2013. 10:52

Ja godīgi, tad tāds Savickis izraisa vairāk cieņas neka bērziņveidīgie. Taisa savas rebes , bet nelien uz tribīni un nemāca citus dzīvot. Bērziņu par prezidentu saukt jau sen mute neveras. Šādi subjekti ir klasisks piemērs kā pielagoties jebkam un jebkuram balstoties uz savu bezprincipu ideoloģiju- "rūpes par ģimeni, no kā visiem labums" un vel nekaunējoties to nosaukt par patriotismu. Kā jau pragmatisks cilvēks noteikti jau sen štuko kā būt noderīgam , kad saskaniēši pie šprices tiks un ja saskaniešu vietā būtu nacisti vai staļinisti arī tad sadarbotos un gan jau attaisnojumu atrastu.

Atbildēt

vēl

20.11.2013. 10:27

jā rīt pilsētā iebrauktu sarkanie tanki, tad šamēji visdrīzāk ar sarkanām neļķēm būtu pirmie, kas sagaidītu iebraucējus...

Atbildēt

patriots

20.11.2013. 10:21

Skumjākais bija tas, kā prezidentam valsts svētkos nebija sarkanbaltsarkanas lentītes! Tāpat kā Savickim . Sievas kundzei gan bija, tāpat Ābolam. Valsts prezidentam jārāda piemērs.

Atbildēt

čiepa> paijai

20.11.2013. 09:38

ja nesen Lapsa bargi nopēla tos,kas gribetu, lai nojauktu okupacijas pieminekli.
----------------------------------------------
Lapsa grib, lai piemineklis tāv un liecina! Lai latvieši neaizmirst, ka 1940-1945. gadā tika uzvarēti un okupēti, bet krievi neaizmirst, ka 1940- 1945. gadā uzvarēja un okupēja...

Lapsa cer, ka tas beigsies ar vispārēju klopi, ko varēs atraktīvi aprakstīt portālā pietiek.com

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Levita jaunvārdi un to tulkojums

FotoLevita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums, Latvijas valsts ceļš.
Lasīt visu...

15

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

FotoSakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu personīgo ieguldījumu Latvijas Republikas finanšu sistēmas attīstībā” (tas nekas, ka no viņa vēl nav piedzīti 15 miljoni par naudas aizpludināšanu no šīs pašas Latvijas finanšu sistēmas), tā vien šķiet, ka citi līdzīgi darboņi arī būs nopelnījuši savus apbalvojumus!
Lasīt visu...

6

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

FotoZinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz uzrakstu savu nostāju. Tātad, uzskatu, ka mediķi ir malači, ka izgāja ielās. Sen jau vajadzēja un vajag vēl. Ne tikai viņiem, arī skolotājiem, policistiem, visiem, kam solīts gadiem. Mēs paši Re:Baltica esam neskaitāmi daudz rakstījuši par mazām algām, katastrofālo medmāsu trūkumu, budžeta ačgārnībām. Radot spiedienu, ir iespējams radīt arī pārmaiņas.
Lasīt visu...

21

Atlajst sajmu?

FotoEs ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas, kurš apzinās, ko dara, un ir informēts par visiem notikuma aspektiem, nevis ļaujas histērijai. Es zinu, ka ir forši spēlēties priekšniekos, bet te būs pāris fakti domas rosināšanai:
Lasīt visu...

18

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

FotoKur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa. Vien baļķvedēju rinda.
Lasīt visu...

12

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

FotoMīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē un visā pasaulē!
Lasīt visu...

21

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

FotoSaruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un melus nošķirot no patiesības. Pašlaik šajā procesā valdnieks ir “nācijas tēvs” ar savu ārēji izskaistināto, bet mazsaturīgo daiļrunību. Tā palīdz atgādināt par patiesību un nosodīt melus. 
Lasīt visu...

10

Mucā

FotoPadomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk un citus «kā» padomju pilsoņi apvienoja vienā, un oriģinālvalodā tas skanēja tā: «Солдат спит, а служба идет!» «Kaut kareivis guļ, tā dienesta laiks virzās uz priekš un tuvojas beigām».
Lasīt visu...

21

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

FotoCitur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku savienības "iespējamu nelikumīgu finansēšanu”.
Lasīt visu...

18

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

FotoPadsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz. Tomēr gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka. Neba nu žurnālists pats iedomājās. Kuram šķiet, ka tiem, kas var glābt veselību un pat dzīvības ikvienam no mums (tai skaitā arī ikvienai no 100 "gudrajām galvām"), nevajadzētu nodrošināt jau apsolīto? Jo šis jau nav stāsts par to, ko dara un kā ārstē kāds konkrēts ārsts, bet gan pretsitiens tam, par ko Dr. Aizsilniece cīnās visu mediķu vārdā. Un tas ir nožēlojami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...