Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pēteris

13.11.2022. 14:37

Levits laikam grib saaicināt pēc iespējas vairāk ļaužu, ne viņu otrās puses. Taču Lapsu ticamāk atkal neviens neaicinās. Gan jau viņš par to vēl pasmirdināsies.

Atbildēt

Miks

13.11.2022. 14:35

»

Juris

Kādu palielu uzņēmumu šī uzblīdusī vates babuška vada, pāris makaronu kiosku


Ne jau pāris..bet vairāk gan..un domāju-ne jau par savu naudu: tam viņa piedodied-par tupu...

Atbildēt

jautājums

13.11.2022. 14:34

»

lauķis

Atbilde...


Liels paldies par skaidrojumu: Tevis teiktajā ir vērts ieklausīties...Lai gan nekur nav teikts ka Satversmi jāpieņem referendumā...lai ar tas ir iespējams...

Atbildēt

lauķis

13.11.2022. 14:20

»

jautājums

Un kas tev ir prezidents un valsts


Atbilde.
Man prezidents vispār nav vajadzīgs tāpat ka neviens cits kas manā vietā pieņemtu kaut kādus lēmumus.
Valsts ir nodibinājums.Lai runātu par valsti visupirms tā ir jānodibina vai nav jānodibina.
LV nekad nav bijusi valsts un Satversme nekad nav pieņemta. Iesaku izlasīt Satversmes projektu,Satversme var stāties spēkā tikai referendumā.Par tādu sīkumu kā Satversmes dokumentu vispār nepieminēsu jo Levits Satversmes grozījumus veica uz vecas avīzes izgriezuma.Es nerunāju par tā saucamo Satversmes oriģinālu,es runāju par itkā spēkā esošo satversmi kuras dokumentu neviens nav rdzējis un ta saucama "valsts kanceleja" to publiski atzina.
Patreiz "valsts" balstās tikai uz aitu un kamīšu ticību.

Atbildēt

skaidrs

13.11.2022. 14:08

tātad neviens no "Latvija pirmajā vietā" prezidenta"'balli"neapmeklēs?Labi!Tikai šaubos,vai to Levits un "Anda"pamanīs.

Atbildēt

HT

13.11.2022. 14:02

Žīdeļa Levita “skaldi un valdi” princips.

Atbildēt

diagnoze gan

13.11.2022. 13:57

bet nevis Levitam,bet gan raksteļa autorei,kura nekad nav bijusi teātrī,bet domā,ka tas ir no gumijas.Tā sakot,bezizmēra.Izplešas un saraujas pēc Liepiņas pavēles vai lūguma.Un kas pie vella ir Anda?Un kas par leksiku!kauns lasīt

Atbildēt

ha ha

13.11.2022. 13:31

»

jautājums

Un kas tev ir prezidents un valsts


Lauķim valsts ir viņa piedirstais dzīvoklis un prezidents- divlitrigais alus. To viņš pielūdz dienu un nakti. Bet mums, aitām , to nesaprast

Atbildēt

Atņemt ordeni Andrejam Urdzem

13.11.2022. 13:26

Kādēļ KGB aģents kolaboracionists Andrejs Urdze no Ķelnes komunistu grupējuma latviešu mītnē Annabergā Vācijā ekspluatē, ņirgājas un moca latviešus un latviešu bērnus? Vai viņam par to nevajadzētu atņemt ordeni, prezidenta kungs? Tādi pseido-latvieši - hroniskie alkoholiķi, kuri nevar salikt kopā teikumu, noniecina mūsu valsti! Lūdzu atņemiet Andrejam Urdzem ordeni, jo viņš to nekādi nav pelnījis. Viņa tā sauktie nopelni Latvijas labā ir fikcija. Viņš patiesībā neatbalsta latviskās vērtības un morāles kodu un par to visu īstenībā ņirgājas, jo mērķtiecīgi darbojas pret latviešiem.
Urdzes ienāk Vācijā no padibenēm un savu padibenes darbu veic cītīgi pret latviešiem kopš 2 .pasaules kara, tos apzogot: it kā priekš baznīcas paņemot, bet patiesībā nozogot un izmānot īpašumus veciem cilvēkiem. Tādiem nevar uzticēties un valsts ordeņus nedrīkst piešķirt. Dzērāji, galvas invalīdi, melīgas līdējas žurkas visās savās izdrībās gadu desmitu garumā. Nekā kopīga ar dievu vai godīgumu, bet sevi sauc par Baltijas kristiešu apvienību. Nožēlojama liekulība, par ko ordeņus nepiešķir.

Atbildēt

non, non

13.11.2022. 12:50

nekā jauna mūsu komentēšanas kvalitātē, proti, ja nejēdz iespert bumbai, tad bliež spēlētājam ......nu, ticiet dārgie kritiķi, ka nevienam neinteresē jūsu domas par raksta autori, paturiet tās pie sevis. Un, ja nav, ko teikt par saturā pausto, tad pareizāk būtu paklusēt....

Atbildēt

Juris

13.11.2022. 12:35

»

Miks

un te vietā jautājums: Kā tik stulba sieviete var vadīt palielu uzņēmumu? Un atbilde uzprasās pati no sevis: Tikai kā erzac-vadītāja


Kādu palielu uzņēmumu šī uzblīdusī vates babuška vada, pāris makaronu kiosku?

Atbildēt

cita Linda

13.11.2022. 11:19

Kur ir preža Kūciņa?

Atbildēt

bet

13.11.2022. 10:30

Linda Liepiņa ir zaglīga un negodīga-tapēc ne jau viņai ko pārmest Levitam.

Atbildēt

hi hi

13.11.2022. 10:09

tagad cieņā sorosistiem janki transgenderizms un ieropjanki gejusizms,bet šāmējie un pieslējošies pastalas LATVJU VĒSTURISKĀS ĢIMENES VĒRTĪBAS NESAGRAUS!!!

Atbildēt

Un

13.11.2022. 10:05

Vakar TV rādīja koncertu par godu Satversmes un Latvijas prezidentūras simtgadei. Koncertā skanēja mūsu mākslinieku ari visai dumpīgas dziesmas, bet mani neatstāja doma par kaunu. Man ir kauns par prezidentu Levitu, kaut kāda nepatika arī pret māksliniekiem, kas piedalījās šajā pasākumā. Kas tas bija? Nodevas varai? Protests? Levits laikam jutās pagodināts.

Atbildēt

kanva

13.11.2022. 09:48

šitā babene visu laiku cenšas kaut kā izlekt, pazīmēties.Redzēju kā šī Doma baznīcā pirmajās rindās bija ielīdusi ģērbusies gaišā kombinezonā un dzēra no pudeles šķidrumu. Glupa tu esi linda.sāc kaut ko prātīgu darīt, jo dzīve paiet

Atbildēt

Zoofīls

13.11.2022. 09:37

Vispār jau prezidents pareizi dara, jo tagad otrās pusītes mēdz būt dažādas un pat tādas, kas nikni kož!

Atbildēt

jautājums

13.11.2022. 09:29

»

lauķis

Prezidents Egils


Un kas tev ir prezidents un valsts?

Atbildēt

Lindai L.

13.11.2022. 09:28

Var jau būt ka Prezidents neciena tās tradicijas, toties Linda neciena savu valsti un tautu, jo kā vien var-izvairījās maksāt nodokļus.....

Atbildēt

lauķis

13.11.2022. 09:28

Prezidents Egils...
Ja jau Lindiņai Levits ir prezidents un Lindiņai ir valsts tad atliek tikai noskurināties un novēlēt abiem ceļu uz elli.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft