Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nu

20.11.2022. 21:23

blozga kas blozga. Kakova huja otraam puseem na haljavu pie prezidenta iet pieriities ? Valstij nauda jataupa, Nav ko visadus salasnjas par velti barot un dzirdiit.

Atbildēt

?!

20.11.2022. 16:53

»

kkk

Linda...


vislielākais gejusu "praids" izrādās mazbritu parlamentā,tāpēc jau tur izvēlās klaunus borjkas,lizas traseres un sunakus.......

Atbildēt

kkk

19.11.2022. 08:50

Linda,
Tu tak esi gudra sieviete. Nu kādas otrās puses? Tu taču saproti, ka tad neērtā/divdomīgā situācijā būs visi ballē ielūgtie pederasti un lezbietes, - nu kādas vēl viņiem otras puses?
Parādīt cik daudz un kādos amatos ir šie sabiedrības atkritumi - negrib, un vilkt patiesās otrās puses - nevar.
Lai sabiedrība neceptos un neskandalētu egīls uzlūdz bez otrām pusēm.

Atbildēt

bet

18.11.2022. 15:02

»

krievu cūkas

Diemžēl, pietiek.com tiem sagādā labu forumu kur izgāzt savu žulti par latviešiem un par pasprukušo koloniju — Latviju


tas nemaz nav slikti: Lai katras pats tagad pārliecinās, kā ir ar to S.Elertes solīto viņu integrāciju.

Atbildēt

bet

18.11.2022. 15:01

»

abet

nē, nav. Par tevi u.c. pidariem gan ir


Slikti ka tev nav kauns par afēristiem? Ļoti slikti.

Atbildēt

abet

18.11.2022. 01:45

»

bet

kauns par Liepiņām. Šleseriem, Šķēlem...u.c. prihvatizatoriem tev nav


nē, nav. Par tevi u.c. pidariem gan ir.

Atbildēt

krievu cūkas

18.11.2022. 00:44

Diemžēl, pietiek.com tiem sagādā labu forumu kur izgāzt savu žulti par latviešiem un par pasprukušo koloniju — Latviju.

Atbildēt

Ja

18.11.2022. 00:11

»

Kam spiež pastalas???

Aprunāt autori, ir katra intelekta rādītājs. Ja runājam par nezālītes slavēto tautas glābēju, tad te pat nav ko runāt, nožēlojams neveiksminieks


Aprunāt autori nav intelektuāli, bet valsts prezidendu tas noteikti parāda intelektu. Kas ir tā autore? Kad vina beidzot sāks strādāt un risināt valstiskas problēmas? Vai viņa izņemot klačas neko citu neprot? Kas tad ir tie viņas vēlētāji?

Atbildēt

Kam spiež pastalas???

16.11.2022. 22:26

Aprunāt autori, ir katra intelekta rādītājs. Ja runājam par nezālītes slavēto tautas glābēju, tad te pat nav ko runāt, nožēlojams neveiksminieks!

Atbildēt

Vērotājs

15.11.2022. 14:24

Varu saprast pretenziju par to, ka netiek aicinātas otrās pusītes-tas ir vismaz nepieklājīgi. Bet valoda, kādā autore izsakās, man ir dziļi derdzīga-tas žargons, familiaritāte, prastums. Tā var atļauties pamatskolas audzēknis, jo nepietiek izglītības un vārdu krājuma. Pieaugušai sievietei un tautas priekšstāvim tas ir par kaunu

Atbildēt

latvietis

15.11.2022. 00:55

Ļinda Ļepina nav jocīga, viņa ir nožēlojama.

Atbildēt

ir,ir

14.11.2022. 20:12

»

bet

pēc komentiem var secināt,ka liela daļa latvuviešu nav tikusi vaļā no šucmannazi kolaborantu murgiem un ienākušām anglosaksu,arī ar "trimdenieku" ataudzi, okupantkoloniālām un sorosvārsmām.Tā viš i


sen jau tikuši vaļā no 'šucmanazi"''murgiem.ļoti sen.Ko nu tie nnazi te varēja samurgot trīs gadu laikā,kad jau gandrīz astoņdesmitgadu pēc viņu "'murgošanas""ir pagājis.Tas ir nieks priekš Dieva vaiga.

Atbildēt

re,kāda mums smalka

14.11.2022. 20:06

Saeimas deputāte!Valstsprezidents viņai ir ērglis,čalis,vecais zābaciņš,pie kura viņa nu gan bez sava vīrieša jeb tēviņa neskries nekādā gadījumā,jo vīrietis,lūk nav uzlūgts.Labi vēl,ka nenodēvēja prezidentu par viltvārdi vai netīro žīdu lopu,kā šeit izpaužas daži komentāru autori,jo ir taču varen smalka dāma.Paldies arī par to pašu!

Atbildēt

Gudrīt!

14.11.2022. 18:31

»

jautājums

Es lasu dokumentus ne katra sastādītas domas


Stāda kartupeļus, nevis domas.

Atbildēt

to HA HA

14.11.2022. 17:25

»

HA HA

NOPLUKUSI ZOSS.UN SMADZEŅU PAVISAM NIECĪGS DAUDZUMS GALVĀ


Te nav jāapspriež Linda un viņas izskats, bet Levita kantora rīcība. Tos ielūgumus gatavo vecie komunisti Ēlerte un Teikmanis. Un aizrādījums par neētisko uzlūgšanas kārtību ir vietā. Cerams, ka ne viens vien pasūtīs to noplukušo ēbreju un neuzskatīs par godu spiest viņa mitro mīksto roķeli.

Atbildēt

varjau būt

14.11.2022. 16:59

ka Levits nav ideāls, toties ''ideālā'' liekas ir bijusī deputāte Linda Liepiņa-šleseriste un nodokļu nemaksātāja...

Atbildēt

jautājums

14.11.2022. 15:12

»

apbižota liver- jeb aknu desa

Bet ko jūs gribējāt. Prezidenta pieņemšanas nav nekāds ģimeņu vakars, un tiek aicinātas tikai politiski nozīmīgas personas. Ja ģimenes loceklis nav politiski nozīmīga persona, tad var pastāvēt mājās pie plīts. Tas ka katrai mājsaimniecei jāmācās vadīt valsti, bija Ļeņina tēze...


Tiek aicinātas politiski nozīmīgas personas???? Tas labi, tikai: ko tad tur dara uzņēmēji, kas nav politikā-tātad nav politiski nozīmīgi? Bet-varbūt tomēr ka ir politiski nozīmīgāki par tautas vēlētiem deputatiem?

Atbildēt

>bet

14.11.2022. 15:10

»

bet

pēc komentiem var secināt,ka liela daļa latvuviešu nav tikusi vaļā no šucmannazi kolaborantu murgiem un ienākušām anglosaksu,arī ar "trimdenieku" ataudzi, okupantkoloniālām un sorosvārsmām.Tā viš i


pēc komentiem var secināt vēl ko: ka te komentē lielaq daļa osvoboditelu, kas nemaz negrasās LV integrēties, bet aģitē te par imperiālismu un koloniālismu Kremļa izpildījumā..

Atbildēt

HA HA

14.11.2022. 15:04

»

var jau būt

Ka Prezidents Egils ar ir jocīgs,toties deputate Linda ir stulba ka sētas zoss


NOPLUKUSI ZOSS.UN SMADZEŅU PAVISAM NIECĪGS DAUDZUMS GALVĀ

Atbildēt

bet

14.11.2022. 14:20

»

pēc komentāriem redzams,ka daudzi padomju cilvēki joprojām nav tikuši vaļā no Uļjanova/Leņina/murgiem


pēc komentiem var secināt,ka liela daļa latvuviešu nav tikusi vaļā no šucmannazi kolaborantu murgiem un ienākušām anglosaksu,arī ar "trimdenieku" ataudzi, okupantkoloniālām un sorosvārsmām.Tā viš i.

Atbildēt

vēl viens

14.11.2022. 10:31

»

Mindaugs

Levits ir globālo habada-aškenazi parstāvis ,kā ĀSERADENS .UN HITLERS -ŠEKEĻU GRŪBERS...


jucis romānu rakstītājs...kas jūtas nenovērtēts un apvainots..ka nav kas vina izcilos gara darbus verte..

Atbildēt

var jau būt

14.11.2022. 10:29

Ka Prezidents Egils ar ir jocīgs,toties deputate Linda ir stulba ka sētas zoss...

Atbildēt

MiNDAUGS ,Rurikid

14.11.2022. 10:21

»

Mindaugs

Levits ir globālo habada-aškenazi parstāvis ,kā ĀSERADENS .UN HITLERS -ŠEKEĻU GRŪBERS...


Par cianīdiem no persiešu valodas wikipedia :

https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B1
Īpaši ar sāļajiem čipsiem ,riekstiņiem ,zivīm sālītām ,kūpoinajumierm .,,,,,,labi ieiet šī inde bernos un viņu vecākos ,bojajot nervu sistemu un smadzenes ( arī muguras ) ,,,,,un pieķeroties dzelzs molekulai velk āra no organisma dzelzi ,,,,,jo KALIOFERROCIANĪDU IZMANTO KĀ ANTIDOTU MEDICĪNA PIE SAINDĒŠANĀS AR DZELZS PREPARATIEM....

Atbildēt

Mindaugs

14.11.2022. 10:13

Levits ir globālo habada-aškenazi parstāvis ,kā ĀSERADENS .UN HITLERS -ŠEKEĻU GRŪBERS .
Essesieši nēsāja līzdi cianīda ampulas ( zobos.kreklu kragu stūros) ,nonakot gūstā vajadzēja pārkost lai pašutilizētos.
Tagad šie krustnesu aškenazi nacistu pecteči indē slavu ,baltu ,eiropas tautas ar sāli -KALIOFERRCIANĪDU -DZELZS CIANĪDU ) ,,,,,E534E535E536( kā nu kura valstī ) .

👉

Статья
Обсуждать
Читать
Редактировать
Показать историю
Из Википедии, бесплатной энциклопедии
Чтобы узнать о других значениях, см. Цианид (значения) .
Циануровая кислота и цианиды представляют собой группу нитрилов, которые химически входят в состав азотсодержащих углеводородов с формулой R-CN, чей агент CN является высокотоксичным. Цианиды используются в фотографии , лабораторных реакциях, промышленности , инсектицидах и родентицидах (HCN) и присутствуют в некоторых фруктах, таких как горький миндаль , косточки яблок , косточки персика и сливы , а также в большинстве горьких семян. При отравлении, если очень быстро принять лечебные меры; Человека можно спасти и его нужно отправить в медицинские центры, не теряя времени. У цианида есть противоядие, быстро выталкивающее яд из организма. Эта комбинация доступна в медицинских центрах.

Внимание
Персонал по оказанию помощи: должен принять ряд защитных мер для себя; Цианистый водород является очень летучим газом, и в помещении, где человек использует это соединение, присутствует цианистый газ, поэтому они должны носить защитную одежду, маски, перчатки и соответствующую обувь, потому что, если он прольется на землю, цианид может быть поглощается ногами человека. Поэтому они должны принимать защитные меры и использовать маски, которые доставляют кислород к телу и предотвращают его отравление. Если отравившегося человека вырвало на одежду или вокруг него остались остатки, окружающие должны быть осторожны, чтобы не прикасаться к ней голыми руками. Даже вдыхание запаха в этот момент может вызвать отравление спасателей.
Промышленные рабочие и пожарные: во многих случаях отравление цианистым ядом бывает случайным, в некоторых случаях случаются большие пожары; Ряд материалов, таких как ткань, лен, клей и шерсть, горят при пожарах, что может быть источником образования цианида при пожарах. Пожарные на месте пожара могут непреднамеренно вступить в контакт с этими соединениями. Соединение используется для тушения пожара, но если оно используется в закрытом помещении и человек без маски вдыхает это соединение, это может вызвать отравление. Таким образом, в дополнение к промышленным работам, пожарные также сталкиваются с этой комбинацией, будь то сцены пожара, вызванные горением таких материалов, как ткань, дерево, клей и т. д., или какие материалы используются в качестве огнетушителей. Одним из других применений этого соединения является полировка, которая используется в средствах для снятия лака с ногтей, поэтому она не должна быть доступна для детей.
Дети: в некоторых продуктах содержится небольшое количество яда, который может быть вредным для детей, поэтому следует соблюдать осторожность.
работает
Цианиды вызывают гипоксию тканей по нескольким механизмам :

Он угнетает дыхательный центр и уменьшает глубину дыхания.
Подавляя миокард , уменьшает сердечный выброс
Это затрудняет отделение O2 от гемоглобина и вызывает гипоксию.
Некоторые цианиды конкурируют с кислородом за связывание железа гемоглобина.
Он создает соединение с цитохромоксидазой железа в митохондриях и нарушает клеточное дыхание.
Неприятный запах изо рта
быстрая смерть
Крупнейшее массовое самоубийство с цианидом
Джеймс Уоррен Джонс или Джим Джонс (13 мая 1931 г. - 18 ноября 1978 г.) - это имя религиозного лидера , который считал, что коммунизм - это правильный социальный порядок, основанный на понимании воли Бога. Он также был духовным лидером Церкви Учеников Христа и пастором церкви в городе Сан-Франциско . Он прославился тем, что организовал, основал и возглавил движение под названием «Храм народа» (что означает «Храм народа» , имевшее радикальные левые тенденции, движение « Храм народа» рассматривается некоторыми как движение с качествами культа . Его обвиняют известно о массовом самоубийстве 918 человек в Джонстауне , Гайана , а также о смерти Лео Райана .[1]

Производительность

Достаточное количество цианида на совершенно опасном уровне
Цианоген — бесцветный газ с запахом горького миндаля, используемый в войнах. Циандаровая кислота представляет собой бесцветную жидкость с запахом горького миндаля, которая легко испаряется. Цианиды представляют собой соединения металлов на основе цианидов, и наиболее опасными среди них являются динатрийцианид и дикалийцианид (цианид калия ), которые создают цианидную кислоту в присутствии воздуха или в желудке под действием соляной кислоты. В одном горьком миндале содержится один миллиграмм цианистой кислоты. Токсическое количество синильной кислоты составляет 0,01 грамма, а ее летальное количество составляет 0,05 грамма. Ингаляционное отравление протекает тяжелее, и его клинические симптомы зависят от пути контакта, дозировки и отсрочки начала лечения.

Симптомы отравления
Основные проявления отравления им следующие:

Ранние симптомы: проявления со стороны ЦНС включают спутанность сознания, головную боль, тревогу, тахикардию или брадикардию, гиперпноэ, легкую гипертензию и сердцебиение.

Поздние симптомы: включают желудочно-кишечные симптомы, такие как тошнота и рвота , тахикардия или брадикардия, артериальная гипотензия , генерализованные судороги, кома , апноэ , расширение зрачков ( мидриаз ), отсутствие реакции или замедленная реакция зрачков на свет, отек легких , ишемия , аритмия и даже асистолия ..

Лечение этого отравления следует проводить немедленно:

Этот вид отравления имеет специфический антидот , который включает три препарата: амилнитрит , нитрит натрия и тиосульфат натрия, которые вводят внутривенно.

Введение 100% кислорода.

Помощь в кровообращении (при необходимости).

Одним из признаков, позволяющих быстро диагностировать отравление цианидом, является неприятный запах горького миндаля, который можно почувствовать изо рта пострадавшего или в выдыхаемом воздухе .

В некоторых странах приговоренных к смертной казни убивают в газовых камерах с цианистым калием. Они привязаны к стулу в газовой камере, и палач дергает ручку снаружи. Таким образом, пакет, содержащий цианистый калий (цианид), попадает в емкость с лимонным соком , поставленную под кресло, и образующийся цианидный газ вызывает быструю смерть.


Atbildēt

Precīzi!

14.11.2022. 09:28

»

tā tam būs būt

Ja vakar bija sanācis pārdzert jēgu, tad šorīt būtu vajadzējis salāpīt fūgas, pirms izpildīties publiskajā telpā ar paģiru vēmienu


Un savas pretenzijas var izteikt civilizēti.
Samazgas lejot uz citiem, Linda, pati esi apšļakstījusies.

Atbildēt

Haralds Kalns

14.11.2022. 09:16

Iespējams, visu laiku gudrākam cilvēkam, Viljamam Džeimsam Sidisam, IQ esot bijis robežās starp 250- 300 punktiem.......... atšķirībā no vairākuma, šeit rakstošiem!

Atbildēt

apbižota liver- jeb aknu desa

13.11.2022. 22:20

Bet ko jūs gribējāt. Prezidenta pieņemšanas nav nekāds ģimeņu vakars, un tiek aicinātas tikai politiski nozīmīgas personas. Ja ģimenes loceklis nav politiski nozīmīga persona, tad var pastāvēt mājās pie plīts. Tas ka katrai mājsaimniecei jāmācās vadīt valsti, bija Ļeņina tēze.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

13.11.2022. 20:24

»

Un

Vakar TV rādīja koncertu par godu Satversmes un Latvijas prezidentūras simtgadei. Koncertā skanēja mūsu mākslinieku ari visai dumpīgas dziesmas, bet mani neatstāja doma par kaunu. Man ir kauns par prezidentu Levitu, kaut kāda nepatika arī pret māksliniekiem, kas piedalījās šajā pasākumā. Kas tas bija..."Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nicināmi gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Savukārt, kā zināms: "Katra tauta (t.sk. arī euro.latvĀNijas lumpenzombiju "titulnācijas" izstrādājumi) ir pelnījusi tādu "valsti" un tādus "vadošos locekļus" (t.i. pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES trekni strebjošus "vienlīdzīgĀKos cūk.lopus"), kā arī tādus "neformālos viedokļu līderus" (t.i. "oficiālajai" politekonomiskajai varas sistēmai / ideoloģijas zombē.jumam "cieti lojālpat.REJ.otiski orientētus" un atbilstoši "politkorekti" kviekuļojošus SILEI pietuvinātos sīklopiņus), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot."

-----------

Mediju ziņa (2009. gada 14. oktobris): Politekonomisko interešu grupējuma "latvijas radošo savienību padome" (LRSP) funkcionāri esot "izplatījuši paziņojumu, kurā aicina visus Latvijas māksliniekus *uz vienu dienu* - 18.novembrī - piedalīties "klusēšanas akcijā", kas nozīmētu šajā (tikai vienā?!) dienā nepiedalīšanos nevienā valsts varas oficiāli rīkotajā pasākumā". Šīs "klusēšanas akcijas" organizatori esot publiski "pauduši uzskata, ka kultūra valsts varu VAIRS neinteresē – prioritāšu sarakstā tā ir ierindota pēdējā vietā un "finanšu ministrijas" (FM) sagatavotie budžeta priekšlikumi 2010.gadam kultūrai paredz finansējuma samazinājumu par 64%". Akcijas organizatori arī "aicina visus Latvijas māksliniekus šajā dienā (18. novembrī) nespēlēt, nedziedāt, nedejot, nerunāt dzeju varas pārstāvjiem par godu un prieku, nepagodināt viņus ar savu klātbūtni svinīgajās svētku pusdienās un vakariņās, neatvērt varai durvis uz muzejiem, mākslas galerijām, teātriem, bibliotēkām, koncertzālēm, Operu, atteikties no kultūras lappusēm preses izdevumos, ja tādi iznāktu 18.novembrī, un kultūras raidījumiem televīzijā un radio, tas ir - šajā (tikai vienā!!!) dienā parādīt varas pārstāvjiem, kāda izskatās Latvijas valsts bez kultūras"...
-----
Mediju ziņa (2009. gada 20. oktobris): Interešu grupējuma "latvijas radošo savienību padome" (LRSP) valdes vārdā iecerētā, LRSP ietilpstošās struktūrvienības "latvijas rakstnieku savienība" (LRS) iniciētā vienas dienas "klusēšanas akcija", kuras realizācija bija paredzēta valsts svētkos - šā gada 18.novembrī - tomēr "netiek izsludināta", esot paziņojuši LRS vadošie locekļi. "Tomēr - šīs akcijas iniciatori aicina Latvijas māksliniekus, kultūras nozares ļaudis un visus Latvijas iedzīvotājus 18. novembrī ( t.i. – TIKAI šajā dienā, vienu reizi gadā "izņēmuma kārtā"! ) atcerēties, kāpēc svinam savas valsts svētkus un vai tos var svinēt, izliekoties, ka valstī viss ir kārtībā, kā arī - varbūt ir vērts aizdomāties, kāpēc kopš padomju laikiem mūsu attieksme pret varu nav mainījusies", esot "norādījusi LRS vadība"...
-----

"(NE)patrEJotiski (NE)kulturālā (NE)klusēšana."
( NE-"radoša" un NE-"inteliģenta" brīvdomātāja viedoklis )
( iz "O.M.© aŗChīva", 'ANNO' ~ 10.2009. )

Kad "skunstniekam", kurš tirgo drazas lētas,
Tās netiek vairs 'pa dārgo (!) apstellētas',
No Saimnieka, kurš ĻAUJ šim 'andelēties' ~
Dveš "apbižotais": "Sirds alkst 'atspēlēties'!!!

Mēs gadiem ilgi sadzīvojām 'zvēŗā':
Ko Saimnieks pavēlēja - ņēmu vērā,
Kur 'pasūtīja' - tur kā sjunīts skrēju,
Ja pasvilpa - kaut 'rīkli raudams' rēju:

Par 'Jevro-kolChozu', kur jātiek iekšā ~
Lai "regulas" 'stumj pakaļā un priekšā',
Kas ieskaidros, ar ko drīkst 'tusēt' kopā,
Un kā 'pa fikso' "valsti" 'salaist lopā'...

Par "libeŗastiem" & "skapja toleŗanci" ~
Kā bauriem "prAIDU" 'ieskapēt pa glanci',
Lai "tumsoņiem" top "apgaismota" 'fiška':
Kam rumpī 'ieriktēta' "taisnā 'kiška'"?...

Par "vaukšķu" 'varzas' "labu pārvaldību" ~
Kā "optimizēt" šīs "valsts" izglītību,
Lai skolām var 'dzīt cauri' aunu baru,
Kas, stulbi ņirdzot, klausīs "gudro" varu...
...
Par to - ļauj Saimnieks 'andelēt' ar mantām,
Kas 'iet pie dūšas' "kulturālām" 'tantām',
Un MU.ĻĶU Zemes "pat.REJotu" 'slakai'
(Par spīti "specifiskai" SILES smakai...):

"valsts" svētkos - tirgot "ekselenču" bildes,
No "lielkre.tīnu" & "tautas kalpu" ģildes,
Šiem MZ "prezi" (kārtējo), 'kā dzīvu',
Vēl 'piestiķējot' "bonusā" - par brīvu...

Pirms "urnu talkām" - SILES "politiku",
Kā "luksus preci" 'kundēm' priekšā liku,
Klāt - "pozitīvais" ZOMBĒJUMS ( 'uz šaru' ) ~
Lai tie, kas "shēmo" ATKAL 'paņem' varu...

Un - 'štrunts', ka 'švakā' bodē prece slikta,
Bet cena - dubultā (vismaz) tiek likta:
Man Saimnieks 'rebes tŗekni subsidēja',
Plus - "kulturāli" 'shēmot motivēja':

No budžetlādes grašus 'izkratīja',
Bet "atskaitīties" - diez ko neprasīja:
"'Kuļturņiki' tak' "godīgi", bez gala ~
Kā 'dajebkurš', kam 'zobos SILES mala'!..."

No "kultūrkapitāla" tŗekni 'slaucu':
Pa "radošajiem simpozijiem" 'maucu',
Caur "prodžektiem" 'uz ķešu piķis nāca'
(Līdz - 'čut ne menti, padlas, nesavāca'...).

Ne viens es šitā dzīvojos - ar baru,
Sev līdzīgo mēs apkalpojām varu:
Uz "kampaņām" - pa masmē.dekļiem brēcām,
Bet IKDIENĀ - pa kluso ('ŗijot') sēcām.

Par to - mūs SILES labvēlība "skāra":
Pa 'bļembukam' pie "kultūrfrakām" 'kāra',
Pie "kulturāla" 'kāposta' dažs tika,
Jo - 'vērām žaunas' tikai tad, kad lika...

Bet - "dižķibele" (maita!...) 'gāja vaļā':
'Kuļturņikus' vairs Saimnieks 'neņem daļā',
Kaut, bučojot šim ...('vaigus'), žēli kaucām...
Dēļ tam, 'vot' - "sabiedrību talkā saucam":

Kad "valsts" SEV rīkos 'hepī-bjūz-dei' rautus ~
Lai Saimnieks polonēzē 'šūpo pautus',
BEZ 'muzōna' no "galma mākslEniekiem",
Un "pozitīviem kultūr-triecienniekiem"!!!

Tad redzēs (lops!!!), cik "kultūra" ir vērta,
Kas "tŗeknos gados" tiek 'pa foršo' svērta,
Bet "dižķibeles" krīzē(s) – vairs ne 'sū#a':
Bez mums tak' sabruks "valsts" kā skalu būda!..."
...
Kad sīklopiem, kam izlaizīt ļauj SILI,
(Kur liellops atvēmis šiem "bada pili")
Vairs nepietiek ar to, kas pārpalicis ~
Skan pagļēvs kvieciens: "Qiii! MUMS pamaz ticis!

Pat pabiras (kas sen jau -- mūsu tiesa),
Sāk "apšķērēt" ('wow' - bada 'paika' liesa)?!
Tas 'gruzī'... Bet - kas bļauj, tie paliek bešā!
Būs "kulturālāk" klusēt un... '(sv)īst vešā'..."

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

tā tam būs būt

13.11.2022. 20:17

Ja vakar bija sanācis pārdzert jēgu, tad šorīt būtu vajadzējis salāpīt fūgas, pirms izpildīties publiskajā telpā ar paģiru vēmienu.

Atbildēt

?

13.11.2022. 19:15

»

piga-figa

un kas vainas pigai


Tā tavas dzīves vērtība.

Atbildēt

ha-ha

13.11.2022. 18:11

Kas tad šaubās,ka 18.novembris patiesība ir kļuvis par vecā 7.8.novembra dublikātu ar attiecigo veco komunistu,komisāru un viņu dublikātu pildījumu Kremļa saimnieka šizofrēniju garā.

Atbildēt

nbv

13.11.2022. 18:00

es ari pie taa udela neietu

Atbildēt

Lindiņ, Dievs lai tev stāv klāt

13.11.2022. 17:42

»

bet

Linda Liepiņa ir zaglīga un negodīga-tapēc ne jau viņai ko pārmest Levitam


Kā tu tāda šmule, ar iZskatu pēc nodZerta ģīmja te malsties. Izkūpējis tavs pulveris no smadzenēm, laikam no alkohola lietošanas vai no kā stiprāka.

Tavs izskats jau klaji uzrāda, ka tev darbs nevis Saeimā, bet dzertuvē.
Tevs mūsu, kas esi debesis, sbvētīts lai Lindas vārds ...

Atbildēt

piga-figa

13.11.2022. 17:41

»

?

Kas tu esi par krievu mieru? Ja redzi sevi, kā pigu


un kas vainas pigai?

Atbildēt

?

13.11.2022. 17:39

»

jautājums:

tevi un ruskii mir redzu


Kas tu esi par krievu mieru? Ja redzi sevi, kā pigu!

Atbildēt

:D

13.11.2022. 16:58

»

jautājums

Tas ir tik pat kā lauķis vai es atzīstu,ka zeme nav apaļa


Kur palika folijas cepuriite utt. :))))))))

Atbildēt

jautājums

13.11.2022. 16:44

»

lauķis

Kaut cirvi tēs uz galvas...


Tas ir tik pat kā lauķis vai es atzīstu,ka zeme nav apaļa...

Atbildēt

lauķis

13.11.2022. 16:31

»

jautājums

Es runāju par Satversmi: Ņem pats un izlasi


Kaut cirvi tēs uz galvas.
"Valsts kanceleja" un "Tieslietu ministrija" publiski atzina ka Satversmes dokumenta nav.
Par kādu satversmi ir stāsts,kur tu to dabūji un kur lasīji?????
Ar rliģiozajiem vienmēr ir tā ka tie akli tic bet nezina.Gan kūtiņa ("valsts") gan aitiņas ("personas") pieder saimniekam.

Atbildēt

jautājums:

13.11.2022. 16:14

»

?

Un ko tu sūdu galva redzi dokūmentā? Vai figu


tevi un ruskii mir redzu...

Atbildēt

?

13.11.2022. 15:58

»

jautājums

Es lasu dokumentus ne katra sastādītas domas


Un ko tu sūdu galva redzi dokūmentā? Vai figu?

Atbildēt

lauķis

13.11.2022. 15:00

»

jautājums

Es lasu dokumentus ne katra sastādītas domas


Un kur tad tu redzēji Satversmes dokumentu?Pagaidām LV Satversmes dokumentu NEVIENS NAV NE REDZĒJIS NE LASĪJIS UN TAS IR OFICIĀLI ATZĪTS FAKTS.
JAU JAU ESI LASĪJIS DOKUMENTU TAD NETURI SVECI ZEM PŪRA UN PUBLISKO TO.Ceru ka zini kas ir starptautiskais dokumentu juridiskā spēka likums un parādīsi dokumentu kas noformēts atbilstoši tam.

Atbildēt

Gustavs

13.11.2022. 14:55

»

Gustavs

Kamēr partijas nefiltrēs tos cilvēkus kurus pašas virza par deputātiem bet bezatbildīgi-par naudu virza-tikmēr te būs grūti ko citu gaidīt


Cik gan ar dažādu partiju svētību pēdējā Saeimānesavēlēja visādus aferistus: Sprindžuku, Kučinski, Ceļapīters, Babris, Dalderis, ak, Diess..rindām vien..un tikai no vienas Vienotības...Par citiem sarakstiem nemaz nerunājot...

Atbildēt

Gustavs

13.11.2022. 14:51

Kamēr partijas nefiltrēs tos cilvēkus kurus pašas virza par deputātiem bet bezatbildīgi-par naudu virza-tikmēr te būs grūti ko citu gaidīt....

Atbildēt

jautājums

13.11.2022. 14:49

»

lauķis

Lasi Satversmes projektu


Es lasu dokumentus ne katra sastādītas domas...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Vārda brīvības fonds 1. aprīlī CC Atklāta vēstule kultūras ministram Naurim Puntulim

FotoŠopavasar fonds negaidītā kārtā saņēmis vairākas sabiedrībā pazīstamu cilvēku grēksūdžu vēstules, kuru saturu šeit pārstāstīsim īsi un koncentrētā veidā, jo mūsdienās sāpinošu un dvēseles dzīles atkailinošu tekstu palagus, kādas savulaik uzrakstījuši, piemēram, Svētais Augustīns (“Grēksūdze”) vai Mišels Fuko (“Miesas grēksūdze’) – tik garus gabalus lasīt nevienam nav laika.
Lasīt visu...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft