Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

unvaxxed sperm is the next Bitcoin

14.02.2022. 17:12

nesen mirušais mRNA tehnoloģijas izgudrotājs Nobela prēmijas laureāts Luks Montenjē drūmi paredzēja katastrofālas veselības problēmas pēc gadiem visiem, kas saņēmuši mRNA tipa vakcīnas (Pfizer un Moderna). Vai cilvēces nākotni izglābs palikušie nevakcinētie?

Atbildēt

R. Fuellmich

14.02.2022. 17:03

Kāpēc joprojām tiek noklusēts, ka pēc mRNA vakcīnām (Pfizer un Moderna) ir reģistrēts (ne pie mums, protams) milzums problēmu ar sirdi!
Tiko publicēts video, kur angļu dakteris un medicīnas datu analītiķis J.Campbell analīzē Izraēlas žurnālā Israel National News publicētu vairāku ASV universitāšu un lielu slimnīcu speciālistu pētījumu par miokarda riska pieaugumu pēc vakcinācijas ar mRNA vakcīnām (t.i., Pfizer un Moderna). Pētījums balstīts amerikāņu oficiālās blakņu reģistrācijas sistēmas VAERS datu analīzē. Secinājumi ir vienkārši ŠOKĒJOŠI - pēc vakcinācijas ar mRNA vakcīnām miokarda risks pieaug vismaz 133 reizes, bet jauniešiem vismaz 84 reizes.
youtu.be/Hb1Xm1uaedU
Video ir redzamas saites uz publikāciju par šo apjomīgo pētijumu un atbilstošiem VAERS datu bāzes datiem.

Atbildēt

vēl slinkās tauku pickas nevar rimties

11.02.2022. 10:41

nodokļus samaksājiet, č švonderu bars

Atbildēt

Brunete

08.02.2022. 17:01

»

Pietiek lasītājs

Respekts autorei. Faktiski tas ir gandrīz jau gatavs teksts iesniegumam ģenerālprokuroram no cietušo vai bojā gājušo radinieku puses...


Ko baidi cilvēkus? kas novakcinējies, tas jau tāpat neko vairs nevar izdarīt... Tev prieks cilvēkus tracināt? Kāda vairs jēga tagad par to rakstīt?

Redzēsim kas būs tālāk, jo tie, kuri izspruka no vaxx, tie tāpat gaida, kur paliks iepirktie daudzumi, t.i., ko vēl sadomās, lai tomēr piespiestu vaxx, bet , uz doto mirkli, nu jau tāpat vaira ne 1 vax neiet....
Vienkārši, esi iejūtīgāks, jo īstie vax fanātiķi jau Tavu rakstīto ne lasa, ne klausās, bet parastus cilvēkus Tu baidi....

Atbildēt

to to fakts

08.02.2022. 16:53

»

to fakts

Nezinu, vai esi trollis, bet Tavs teksts tieši parāda, kā strādā tas, ko centās vakcinācijas organizatori panākt: lai kāda sabiedrības daļa atrastu vainīgos otrā sabiedrības daļā ( Tavā g-mā nevaxx).... Diezgan ilgi šitas arī kaut kādā mērā strādāja kamēr cilvēki bija nobijušies ( t.i.nespējīgi loģiski...


Lai valstsvari var mierīgi paiet malā, kamēr pūlis meklē vainīgos viens otrā, īsto cēloni tam, kas notiek, tā ari neredzot.... Tam ( vai tiem), kas varētu saliedēt pūli, vēl liekot būt paklausīgam organizatora rīkojumiem,tam būtu ... liela teikšana :)
Varbūt labi, ka esam tomēr dažādi un domājoši :).

Atbildēt

to fakts

08.02.2022. 16:46

»

fakts

Par genocīdu ir jātiesā debilie antivakceri, kuru noziedzīgās darbības rezultātā miruši simtiem tūkstoši cilvēku


Nezinu, vai esi trollis, bet Tavs teksts tieši parāda, kā strādā tas, ko centās vakcinācijas organizatori panākt: lai kāda sabiedrības daļa atrastu vainīgos otrā sabiedrības daļā ( Tavā g-mā nevaxx).... Diezgan ilgi šitas arī kaut kādā mērā strādāja kamēr cilvēki bija nobijušies ( t.i.nespējīgi loģiski domāt)... tagad plate jānomaina, bailes pakāpeniski atkāpjas ( ne tiem, kas baidās par blaknēm).... tagad jāsāk strādāt ar agresīvajiem, apsaukājot abas puses ( gan vaxx, gan nevaxx) vienam otru par idiotiem. Tā ka Tev, trolli, darbs būs, tikai nomaini tekstu :)

Atbildēt

Pietiek lasītājs

08.02.2022. 16:45

Respekts autorei. Faktiski tas ir gandrīz jau gatavs teksts iesniegumam ģenerālprokuroram no cietušo vai bojā gājušo radinieku puses.

Kariņš ar Pavļutu iepirka 1.4 miljonu devu Pfizer vakcīnu pirms nepilna gada par 23 miljons eiro, un nesen pasūtija vēl 4,5 miljonu devu par pagaidām sabiedrībai vēl neatklātu summu, visiem stāstot cik šīs vakcīnas drošas un efektīvas.

Nopirkto Pfizer vakcīnu faktiskā efektivitāte realitātē izrādījusies drausmīga - tās palielina vakcinēto saslimšanu, nevis samazina to. Pēdējo mēnešu laikā daudz vairāk no Covid katru dienu saslimst vakcinētie, nekā nevakcinētie.

Pfizer reklamēto viltoto drošību mRNS gēnu vakcīnām atmasko pēc Pfizer potes saņemšanas no Covid vīrusa tomēr nomirušo vakcinēto cilvēku skaits Latvijā.

Gēnu potes ietekme nekur nepazūd organismā, gēni pārmantojas, jo tā ir gēnu pamatfunkcija. Šo neapstrīdamo faktu māca bioloģijas pamatkursā skolās.

Jaunākie zinātnieku savāktie dati no 145 pasaules valstīm ir parādījuši, ka Pfizer/BioNTech/Moderna mRNS vakcīnas palielināja līdz 6 reizēm no Covid saslimušo skaitu un līdz 3 reizēm mirstību no Covid 2021.gadā, salīdzinot ar tām valstīm, kur šīs farmas zinātnes sasteigti radītās jaunā veida brīnumvakcīnas neizmantoja. Lielie dati ir matemātiski bezkaislīgi fakti: tie parāda, ka Pfizer mRNS gēnu terapeitikas vakcīnas veicina vakcinēto saslimšanu un mirstību no Covid vīrusa, nevis novērš to. Pfizer mārketinga izdomātais “ziņnesis” jeb mRNS gēns vakcīnās reālajā dzīvē izrādījies paaugstinātas saslimšanas un nāves vēstnesis.

Es uzskatu, ka Pfizer mārketings mēdijos negodīgi “mazgā baltu” savas gēnu terapeitikas Covid vakcīnas ar jau pierādītām to nāvējošām blaknēm pēc potes saņemšanas, nāves bažu nomierināšanai mēģinot ar dažādu galma epidemiologu palīdzību amorāli iestāstīt cilvēkiem cik tās esot reti sastopamas. Vienlaikus šis globālais ASV koncerns kopā ar Latvijas pakalpiņiem valdībā pilnībā noklusē daudziem zinātniekiem jau labi zināmo no agrākajiem eksperimentālo gēnu medikamentu klīniskajiem pētījumiem patiesību par to, ka gēnu terapijas blaknes rada nekontrolējamus imunitātes bojājumus vēlāk pacientu turpmākajā dzīvē. Zinātnieki eksperimentos noskaidrojuši, kādā veidā Pfizer vakcīnu sastāvā esošais Covid vīrusa S jeb pīķa proteīna gēns sagrauj cilvēka genomu un imunitāti. Ikviens var Googlē pameklēt un atrast, ka Pfizer mākslīgi sintezētā mRNS nukleīnskābe nav nekāds Pfizer mārketinga izdomātais falšais “ziņnesis”, bet šī viela faktiski ir Covid vīrusa S proteīna gēns jeb sēkla. Tā ir bioloģiski ārkārtīgi reaktīva un līdz ar to toksiska viela, kas, ievadīta cilvēkam organismā, piespiež ražot cilvēku šūnās to pašu indīgo Covid vīrusa S proteīnu. Zinātnieki noskaidrojuši, ka S proteīns savukārt nobloķē cilvēka genoma DNS kļūdu labošanas proteīnus, kuri aizsargā no vēža un retrovīrusu slimību gēnu aktivizēšanas. Zviedrijas zinātnieki raksta, ka ieraudzījuši savās iekārtās, kā S proteīns “nolaupa” galveno cilvēka genoma aizsardzības mehānismu. Rezultātā cilvēka adaptīvās imunitātes B un T šūnu genomā nekontrolējami rodas dazādi defekti jeb mutācijas, kas savukārt ar laiku izraisa dazādas smagas autoimūnas blaknes. Bojātās imūnšūnas sāk “uzbrukt” pašas savām organisma šūnām. Agrākajos 20 gados veiktie daudzie eksperimenti ar RNS un DNS gēnu terapijas vakcīnām bija nesekmīgi, jo tās izraisīja nevadāmas bojāto šūnu gēnu mutācijas kā nevēlamas blakus reakcijas. Tās vēlāk izpaudās gēnu terapijas brīvprātīgajiem pacientiem kā smagas blaknes: straujas neirodeģeneratīvas smadzeņu slimības, multiplās sklerozes sindroms, agrāk nebijis diabēts, pāragra demence, ķermeņa kustību traucējumi, neadekvāta uzvedība un runa, atmiņas zudumi, mokošas ādas alerģijas, citokīnu trombozes plaušās un mugurkaula limfvados, vitālu orgānu toksiski iekaisumi, negaidīti infarkti, letāli insulti un pēkšņi ļaundabīgi audzēji dažu mēnešu vai dažu gadu periodā pēc šādas gēnu terapeitikas potes saņemšanas.

Es uzskatu, ka vairāki Latvijas politiķi ir apzināti rīkojušies galvenokārt Pfizer vakcīnu tirgoņu interesēs. Es redzu, ka viņi ir faktiski organizējuši daudzu Latvijas iedzīvotāju nežēlīgu sociālu slepkavību, nosakot likumos un normatīvos aktos nepieciešamību darba un iztikas saglabāšanai vakcinēties ar neefektīviem un dzīvībai bīstamiem jauna veida gēnu terapijas medicīnisku injekciju preparātiem, kurus iepirkuši tikai no dažiem ražotājiem. Šo farmas zinātnes “jaunāko ģenētisko mRNS ziņnešu” brīnumzāļu produkciju šie pašmāju politiķi nevajadzīgi iepirkuši daudzos miljonos devu tieši no Pfizer, kaut gan Pasaules Veselības organizācija ir apstiprinājusi desmitiem cita veida daudz drošāku vakcīnu pret Covid pasaulē. Tai skaitā, PVO apstiprināja daudzas parastās vakcīnas ar novājināto vīrusu, tādas kā Ķīnas Sinopharm un Sinovac, kas neizraisa nāvējošas blaknes un genoma bojājumus, un Latvijas valdība nav likusi šķēršļus ar tām vakcinētajiem iebraukt un uzturēties Latvijā, faktiski tās atzīstot par tikpat drošām.

Fakts ir nespstrīdams. Lielākā daļa jaunā veida, klīniskos pētījumus nepabeigušo, mRNS gēnu vakcīnu Latvijas politiķi iepirka no ASV koncerna Pfizer. Šis koncerns jau agrāk ticis vismaz 75 reizes sodīts par nepatiesu apgalvojumu izplatīšanu, par medicīnisku produktu drošības neievērošanu, par ārvalstu amatpersonu un ārstu korupcijas praksi pasaulē, un par nekvalitatīvu medikamentu tirgošanu.

Re-čekisti no Re:Baltikas un lsm.lv droši vien metīsies mazgāt Pfizer un Kariņu baltu, klāstot savus melus par to, ka ASV regulatori nebūtu apstiprinājuši nekvalitatīvus un nāvējošus medikamentus, jo ASV valdībā korupcijas neesot. Pasaulē prestižākais zinātnes žurnāls Science gan ir atklājis šiem melu propagandistiem šokējoši
nepatīkamus faktus par to, ka Pfizer maksājis naudu FDA (Federālā Zāļu aģentūra) padomniekiem pēc zāļu apstiprināšanas, un žurnāls publicēja šo maksājumu saņēmēju vārdus.

Pasaules vienā no 4 autoritīvākajiem medicīnā “The British Medical Jornal” redakcijas uzdevumā nesen 2021.gada žurnālistu veiktā izmeklēšanā iegūti dokumentu faktu pierādījumi, ka Pfizer veicis Covid vakcīnas klīnisko pētijumu rezultātu falsificēšanu.

Es varu droši prognozēt, ka agri vai vēlu Pfizer tiks vēlreiz sodīts ar miljardu dolāru lielām soda naudām par Covid vakcīnu drošuma viltus apgalvojumiem.

Diemžēl šīs caurcaurēm koruptīvās prakses saindētās globālās ASV farmācijas giganta nodarītais ļaunums - miljoniem cilvēku sabojātā veselība un daudzu pāragra nāve no bīstamiem Pfizer medikamentiem un to blaknēm - dažu desmitu 13.Saeimas deputātu un Kariņa valdības ministru vainas dēļ ir ienācis arī mūsu zemē.

Daži nelieši, shēmojot Pfizer vakcīnu iepirkumus savos birojos un pavasarī viltīgi sludinot “ticību farmas zinātnei”, panāca 2021.gada rudenī Latvijā vienu no augstākajiem pasaulē saslimšanas un mirstības no Covid vīrusa rezultātu tieši vakcinēto vidū, kā arī izraisīja daudzu vakcinēto nāvi no šī vīrusa, kuri bija uzticējušies Pfizer vakcīnu tirgoņu nepatiesajam mārketingam.

Atbildīgi par šo drausmīgo Covid statistiku ir arī galma epidemiologi, civildienesta ierēdņi, sabiedrisko mēdiju koviddzeguzes un citi noderīgie idioti, kas potējās paši un bezatbildīgi palīdzēja Pfizer ģenētisko vakcīnu un akciju tirgoņiem nopelnīt, tai skaitā, organizējot pat mazu bērnu potēšanu ar šo Pfizer vakcīnu. Atbildīgi ir arī tie 13.Saeimas koalīcijas partiju 52 deputāti, ar kuru balsīm šie Pfizer vakcīnu iepirkumu shēmotāji organizēja Latvijā cilvēku masu potēšanu darba un iztikas saglabāšanai.

Es tomēr neapskaužu šīs Pfizer vakcīngeitas organizētājus un līdzdalībniekus. Tagad daudziem policistiem, tiesnešiem un prokuroriem Latvijā būs šo neliešu dēļ jāsadzīvo ar Pfizer mRNS gēnu vakcīnas iedarbināto ģenētisko “bumbu” viņu organismā. Es domāju, ka daudzi no viņiem jau ir tagad sākuši izjust uz savas ādas Pfizer tipa mRNS gēnu potes dažādas negaidītas genoma bojājumu izraisītas autoimūnu saslimšanu blaknes. Arī viņi ir tikai cilvēki, nevis akls instruments vakcīnu tirgoņu rokās, un arī viņi pamazām atskārtīs, kādu kaitējumu viņu pašu, viņu ģimenes locekļu un tuvinieku veselībai ir nodarījuši Pfizer farmas zinātnes jaunākā “brīnumlīdzekļa” dīleri augstākajos Latvijas valsts amatos.

Gēnu terapijas blaknes ir drausmīgas, līdzīgas HIV vīrusa imūndeficīta sindromam. Es nevienam Pfizer Covid ģenētiski modificēto vakcīnu upurim nenovēlu tādu dzīves kvalitāti.

Atsauksmes uz jaunākajiem 2021. un 2022.gada zinātnieku eksperimentālajiem novērojumiem par Covid vīrusa S piķa proteīna mutagēno negatīvo ietekmi uz cilvēka genomu un citām publikācijām ar izmantoto faktu materiālu:

—-
SARS–CoV–2 pīķa proteīns pasliktina DNS bojājumu izlabošanu un kavē V(D)J rekombināciju cilvēka audu paraugos

Pilns pētījuma teksts angļu valodā PDF šeit:

https://mdpi-res.com/d_attachment/viruses/viruses-13-02056/article_deploy/viruses-13-02056-v2.pdf
—-

“Reversi transkriptēta SARS-CoV-2 RNS nukleīnskābe var integrēties kultivētu cilvēka šūnu genomā un var tikt ekspresēta (diagnosticēta) pacienta audos”.

Avots:
https://www.pnas.org/content/pnas/118/21/e2105968118.full.pdf
—-

“SARS-CoV-2 ierosina cilvēka endogēnā retrovīrusa W tipa aploksnes proteīna ražošanu COVId19-pcientu asins limfocītos un audos.”

Avots:
https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2022.01.18.21266111v2.full-text
—-

“Bajēza (statistiska metode empiriski iegūtu datu analīzei un prognozēšanai) cēloņsakarības analīze vakcīnu pielietošanas ietekmei uz miršanas un saslimsanas no Covid gadījumiem: Lielo datu analīze no 145 pasaules valstīm.”

https://www.researchgate.net/publication/356248984_Worldwide_Bayesian_Causal_Impact_Analysis_of_Vaccine_Administration_on_Deaths_and_Cases_Associated_with_COVID-19_A_BigData_Analysis_of_145_Countries
—-

The British Medical Journal. Izmeklēšana / Covid-19: Zinātnieks ceļ trauksmi par datu integritātes problēmām Pfizer vakcīnu pētījumā. / BMJ Investigation

https://www.bmj.com/content/375/bmj.n2635
—-

ASV Tieslietu Deprtaments paziņo par lielāko Veselības aprūpes Krāpšanas lietas nokārtošanu vēsturē. Pfizer jāmaksā $2.3 miljardi sods par viltus mārketingu.

https://www.justice.gov/opa/pr/justice-department-announces-largest-health-care-fraud-settlement-its-history
—-

Pfizer nokārto ārvalstu kukuļošanas lietu ar ASV vakdību

https://www.reuters.com/article/us-pfizer-settlement-idUSBRE8760WM20120807
—-

Pfizer sodīts 75 reizes no 2000.gada, kopā samaksājot vairāk nekā 10 miljardu dolāru sodu par šādiem pārkāpumiem: 1) viltus apgalvojumi (false claims), 2) medicīnisko produktu neatļauts mārketings, 3) medikamentu drošības pārkāpumi, 4) otkati (kickbacks) un kukuļdošana, 5) Ārvalstu Korupcijas Prakses akta pārkāpumi, 6) patērētāju tiesību pārkāpumi.

https://violationtracker.goodjobsfirst.org/parent/pfizer
—-

Slēpts interešu konflikts? Farmas maksājumi FDA (ASV Federālā Zāļu aģentūra) padomniekiem pēc zāļu apstiprināšanas uzkurina ētiskas bažas

https://www.science.org/content/article/hidden-conflicts-pharma-payments-fda-advisers-after-drug-approvals-spark-ethical
—-

Atbildēt

to No Jelgavas rajona

08.02.2022. 16:33

»

No Jelgavas rajona

Un kas mums, nepotētajiem, maksās kompensācijas, ja mēs esam spiesti iet veikalos, kur vazājas arī sapotētie? Kas būs, ja mani sakož sapotētais mutants


Nevajag... es pats esmu nepotēts, bet neatbalstu tādus uzbraucienus... Tieši to jau mēģina panākt valdība, lai tagad tie, kuri kaut kādā mistiskā veidā izvairījās no vakcinācijas, tagad vēl vairāk sakāpinātu jau tā mākslīgi izveidoto dalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos... tāds jau ir valdošo mērķis: novirzīt cilvēku dusmas no sevis (īstā vaininieka ) uz kādu, kas nav atbildīgs par izveidojušos situāciju... tā jau tas strādā, seviški, ja cilvēks jau tā ir uz emocijām un nespēj loģiski domāt... Mēs nevaram zināt, kāpēc katrs pieņēma 1 vai 2. lēmumu, bet apvainot, kad vairs situāciju nevar mainīt, ir vai nu atriebība vai zemiskums... un valdīkļi BERZĒ rokas, ka akal tikuši cauri sveikā...

Atbildēt

A.L.P.

08.02.2022. 10:47

Tā ir visīstākā ŅIRGĀŠANĀS par tautu !!! Un kā jūtas tie mediķi ,kas tika vienkārši nopirkti cilvēku slepkavošanai ? Atmaksas stunda vairs nav tālu , drebiet nelieši ,cilvēku slepkavas !

Atbildēt

irvins

07.02.2022. 23:24

Baisi ne tikai izklausās.

Atbildēt

faks

07.02.2022. 21:52

»

fakts

Par genocīdu ir jātiesā debilie antivakceri, kuru noziedzīgās darbības rezultātā miruši simtiem tūkstoši cilvēku


Katru gadu mirst apmēram 100 miljoni cilvēku, pārsimt tūkstosi tāds kaķa pirdiens vien ir.

Atbildēt

Haralds Kalns

07.02.2022. 21:35

Epidemiologs, medicīnas zinātņu Doktors,profesors Igors Gundarovs vēsta, ka Covid vīruss, līdz šim, tā arī laboratoriski nav izdalīts un neviens to nav redzējis! Visa,rakstā minētā, ŠĻURA izpaliktu,ja vakcīnu piedāvātu brīvprātīgu ar stingri dokumentētiem noteikumiem. PANDĒMIJA VISPĀR NAV!!! Ir masu psihoze ar cilvēku baidīšanu, tracināšanu,sarīdīšanu,uzrīdīšanu,sanaidošanu, papildināta ar FANTASTISKI IDIOTISKU NOTEIKUMU(ne likumu) UZSPIEŠANU!!!

Atbildēt

111

07.02.2022. 21:27

Loģiski un nikni, un beidzot mēģinājums atgriezt valstī likumus un kārtību. Paldies!!!

Atbildēt

Kurmis

07.02.2022. 20:36

Klīst baumas par Valsts sekretāres izcilību gara darbu, kuri ir pamatakmeņa licēji projektam.

Atbildēt

fakts

07.02.2022. 19:19

Par genocīdu ir jātiesā debilie antivakceri, kuru noziedzīgās darbības rezultātā miruši simtiem tūkstoši cilvēku!

Atbildēt

kaķa smiekli

07.02.2022. 18:20

»

Es

Vai, cik sarežģīti. Sevišķi te: "Visas personas, kas tika vakcinētas ar vakcīnu pret Covid-19, ir nekavējoties jāinformē par visiem riskiem, kas saistīti ar viņu veselību, par dokumentiem, kas jāapkopo viņiem pašiem un viņu tuviniekiem, ja viņi vēlēsies pieteikt kompensāciju...


Vienkārši tas ir domājošiem cilvēkiem, kuri prot no dažādos avotos gūtas informācijas salikt pilno ainu.
Ja no visiem vakcinētajiem 30 % jau ir saņēmuši būsteri, vai tas liecina par domāšanu ?

Atbildēt

skaidrs, ka

07.02.2022. 17:18

Vanckariņam, Pavļpļūtim no Covibiznes labi piepildās konti!

Atbildēt

Nu ko

07.02.2022. 16:52

Razveļi jūs uz veselību, pat dzīvību. Tjerpilad tagad nemaz lai neiedonājas prasīt kompensācijas no budžeta. Ja pietiek dūšas, lai prasa atbildību no Dumpja, Cipules, Zavadskas, Pļūta, Vanckara un Laura Reinika.

Atbildēt

Veiksmi autoram

07.02.2022. 16:36

Ljoti nooveelots raksts! Bet labaak veelaak, nekaa nekad, jo taa buus arii maaciiba plaanojot naakotnes pasaakumus. Nevar buut Veseliibas aizsardziibas ministrs nemedikjis, katram jaabuut savaa vietaa atbistoshi izgliitiibai.

Atbildēt

vakcīnai nav koplikāciju

07.02.2022. 16:17

tā tikai atklāj neatklātas slimības!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! vecenes pilnas vaginozēm hlamīdijām un ko vēl ne, mūžīgi sagurušas un kamoliem kaklos, viss tas dod imūnpatoloģijas...KUR TUR VAKCĪNAS VAINA??? VESELIE PANES LABI

Atbildēt

Jā, esmu jurists.

07.02.2022. 16:04

Tādi noteikumi nav nepieciešams. Kas ir kautējums, jau ir definēts valsts pārvaldes iestāžu nodarīto zaudējumu atlīdzības likumā (valst iestēdes atļāva veikt šos medicīniskos eksperiments). Tāpat arī likums Par ārkārtējo stāvokli un izņēmuma situāciju 3.pantā paredz, ka īpašais tiesiskais režīms (vakcinācijas uzspiešana, visa veida zaudējumi, nemantiskais kaitējus) nav iemesls atteikumam kaitējumu atlīdzināt.

Tiem cilvēkiem pie varas nav ne nepieciešamās izglītības, ne zināšanu, ja nodarbojas ar ko šādu.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

07.02.2022. 15:40

Nupat delfos bija Muciņa spriedelējumi, ka covid kompensācijām (kuras aiziet pat virs 6k EUR mēnesī) beidzoties, mediķu vidū var rasties "sociālā spriedze". Tā kā ir aprindas, kas pie kovidbusinesa turēsies līdz pēdējam. Un es viņus saprotu - ja man no mēneša ienākumiem 6 štukas noņemtu, gan jau arī es brēktu, kā aizkauts :D

Atbildēt

derdz

07.02.2022. 15:37

kriminālo. Ck efektīva un drosa vakcīna vai ne zva.gov. un vm.gov. mk.gov.lv ka komensacija jāpiešķir

Atbildēt

paardomas

07.02.2022. 15:37

Kādas nu tur kompensācijas pašnāvniekiem?Viņi ar savu parakstu apliecināja ka dara to apzināti un labprātīgi.

Atbildēt

Kaža

07.02.2022. 15:19

Turpinās ilggadīgu,apdrošināto ,neārstejami slimo arodslimnieku diskriminācija.Viņus neārste,neatbalsta,slimības vēstures pazūd vai tiek ignorētas,sāktas no jauna.Šāda attieksme tiek stimulēta visaugstākajā līmenī,jo valstī jebkāda cilvēktiesību aizsardzība ir bloķēta vai nopirkta un vietā ir salīdzinājums ar Kadirova režīmu Briseles pajumtė.

Atbildēt

Jelgavniece

07.02.2022. 15:08

Ja es dodos potēties pie ģimenes ārsta,tad nu viņam gan būtu jāzina pacienta veselības problēmas.Dakterim tik sapotet un priecīgi zinot partijām un valdībai par sapotēto skaitu.Radās veselības problēmas,lūdzu nosūtījums pie speciālista, tālāk tas jau pacienta problēmas, speciālists par pilno samaksu, zāles pāris simtu eiro,tas pensionāram pa kabatai.Kādu kompenāciju cilvēks cer saņemt?Labi ka vēl laicīgi pats to pamanīji un neklusējot centies savu veselību saglabāt.Visi onfektologi,vakcīnu atbalstītāji ir noziedznieki pret tautu.Kuram ļoti gribas lai potējas kaut vai katru dienu.Beidziet dalīt cilvēkus sarkanajos un zaļajos,tas taču nestrādā,jo sertificētie vazājas pa sarkano veikaliem un aplipina mūs.

Atbildēt

Skurpulis

07.02.2022. 14:48

Citāts: “... noteikumu projektu “Noteikumi par kompensācijas piešķiršanas un izmaksas kārtību, ja vakcinācijas pret Covid-19 infekciju izraisīto blakusparādību dēļ nodarīts smags vai vidēji smags kaitējums pacienta veselībai vai dzīvībai, kā arī kārtību, kādā atlīdzina ar ārstniecību saistītos izdevumus, ja tā bijusi nepieciešama, lai novērstu vai mazinātu nodarītā smagā vai vidēji smagā kaitējuma sekas”

————————

Kas notiks ar naudu, kuru kompensācijās izmaksās? Tā nonāks turpat, kur nonāca nauda, “iepērkot vakcīnas ar vakcīnām sakropļojot cietušo veselības” - Bigfarmai un Bigfarmas medikamentu iegādei, turpinot ar ķīmiskiem medikamentiem “uzturēt pie dzīvības” cietušo ķermeņus.

Atbildēt

Idiotisms iet

07.02.2022. 14:27

roku rokā ar pārējiem ismiem

Atbildēt

Es

07.02.2022. 14:16

Vai, cik sarežģīti. Sevišķi te: "Visas personas, kas tika vakcinētas ar vakcīnu pret Covid-19, ir nekavējoties jāinformē par visiem riskiem, kas saistīti ar viņu veselību, par dokumentiem, kas jāapkopo viņiem pašiem un viņu tuviniekiem, ja viņi vēlēsies pieteikt kompensāciju."

Vienkārši nav jāskrien vakcinēties un pārvakcinēties ar eksperimentālu, nedrošu un neefektīvu vakcīnu. Un viss. Tik vienkārši.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi