Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pļū†ava

08.03.2022. 20:22

par†ijai nekas nespīd!

Atbildēt

Labāks piedāvājums

07.03.2022. 09:37

»

Patriots

Kāpēc Visu Latvijai neiet ar plikām krūtīm un uzrakstu “ukraina


Fuj pliki džeki.

Labāk dusmīgas, pupainas un smudrākas Ukrainieties ar Timošenko banaciņu matos - 111!

Ieliekiet te linku ja esmu 'vecas ziņas'.

Atbildēt

Patriots

07.03.2022. 07:47

Kāpēc Visu Latvijai neiet ar plikām krūtīm un uzrakstu “ukraina”??

Atbildēt

Danuta

06.03.2022. 11:38

Pavļutam atkal būs ko nošpricēt.

Atbildēt

Pavļiks

06.03.2022. 10:43

Ir viens no lielākajiem politiskajiem draņķiem. Pēc kovidafēras - arī tiesājams.

Atbildēt

Kabalistu

06.03.2022. 05:50

»

nra

Neatkarīgā (?) rīta avīze(?) visu zin vislabāk. Patiesības etalons un taisnīguma bastions


plānotāju globālais upuris. Paaro ukraiņus ar nacionālismu un uzrīda krievi nacistus.

Atbildēt

Zee

06.03.2022. 02:37

Nevajag ukraiņu nacionālistam veselības aprūpi. Svarīgāk banderovieša sirdsmieram ielikt viņa saujā debesszilu un dzeltenu krāsu bundžiņu. Vai Pavļuts par to padomājis?

Atbildēt

vispirms būsterīti un tad jau redzēs

05.03.2022. 23:52

Uzticamas informācijas maz. Daudz feiki un soctīklu klačas, visām gaumēm.

Atbildēt

nra

05.03.2022. 23:41

Neatkarīgā (?) rīta avīze(?) visu zin vislabāk. Patiesības etalons un taisnīguma bastions.
Tagad jau daudzi sacenšas, kurš labāk izmantos Ukrainas gadījumu. Tāpat, kā reiz daži izmantoja lielveikala avārijas gadījumu.

Atbildēt

Zaldis Vatlers

05.03.2022. 22:16

Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences!


Kā vēsta ietekmīgais britu laikraksts “The moon”, joprojām fani nebeidzot jūsmot par tautā mīlēto Latvijas valsts prezidentu Zaldi Vatleru.

Fanus uzjautrinot viņa ekselence, kurš augstajā valsts krēslā nonāca Rīgas Zoodārzā un joprojām nezinot, kas viņš esot.

Savulaik, būdams prezidents, tautai tuvs kļuva, jo no salmiem pašrocīgi darinājis “oligarhu lelles” un publiski dedzinājis Daugavas krastā, rituālam piešķirot saturisku jēgu ar vārdiem :”Tagad jūs zināt, kas jūs esat!”


Viņa ekselence Zaldis Vatlers, lai noskaidrotu, kas viņš patiesībā ir, sarakstījis leģendāro brošūru “Kas es esmu?” Vairākās intervijās ārzemju presei atzinis, ka tomēr nav ticis skaidrībā par savu personu arī pēc brošūras iznākšanas klajā.

Apsēsts ar šo jautājumu, viņa ekselence, izliecies pa savas ģimenes mītnes logu, aicina: “Zvaniet saviem radiem un draugiem uz Krieviju katru dienu! Varbūt tomēr kāds zin! Man zīlniece norādīja pareizo virzieu un apgalvoja, ka tas ir “pareizais virziens”, uzsvēra Vatlers, paužot, ka, noskaidrojot katram un ikvienam visu par sevi, “tas esot ceļš uz brīvību un pilnīgu neatkarību”.”

Lielāko daļu runas zoodārza Vatlers, teica krieviski, runas sākumā pateicoties klātesošajiem par nebeidzamo interesi par viņa personību.

Bijušais Valsts prezidents uzsvēra, ka vissliktākais, kas ar viņu varētu notikt, būtu nenoskaidrot, kas viņš ir bijis.

Vatlers norādīja, ka pasaules gudrākie prāti ar laiku to tomēr sapratīšot, kas viņš patiesībā esot bijis, arī pēc viņa došanās “pēdējā ceļā pie eņģeļiem”.

https://jauns.lv/raksts/zinas/490963-zatlers-aicina-zvanit-pazistamajiem-krievija-un-stastit-par-putina-sakto-karu-ukraina

Atbildēt

.

05.03.2022. 19:57

»

Nu lai tad

tie krievu nacisti Mamikins, Ušakovs, Agešins vācas uz Krieviju un tur ievieš savu kārtību


Mamikinsu, Ušakovu, Agešinu un līdzīgo substanci no nacistiem šķir miljons evolūcijas gadu. Šarikovi nekad nav vēl bijuši nacisti.

Atbildēt

aizmirsi deģenerāt

05.03.2022. 19:53

»

Zelenski Ukrainā atbrīvos cietumniekus


Tas ir vecs feiks

Atbildēt

jūs viispār

05.03.2022. 19:51

»

viispār

Tavi meli nav mazāk nožēlojami, jo no četrarpus gadu vecuma bērns nevar atcerēties notikumu un tā saistību ar cēloņiem. Tāpat arī tie, kas bailēs dedzināja žurnālus un grāmatas, bija pēdējie, kas kaut ko stāstītu mazam bērnam


Nevarat atcerēties,bet es atceros un man arī tika paskaidrots,kas notiek.Kā bērnam.Un kāpēc jūs mani uzrunājat uz tu.Es ar jums cūkas kopā neesmu ganījusi.Neklabiniet,ja nepatīk balta patiesība!Savaldiet nagus!

Atbildēt

Zelenski Ukrainā atbrīvos cietumniekus

05.03.2022. 19:31


Itālijas tiesa ukraiņu karavīram par žurnālista nogalināšanu Donbasā piespriež 24 gadus cietumā Ukrainas nacionālās gvardes komandierim Vitālijam Markivam

Atbildēt

viispār

05.03.2022. 18:19

»

ārprāts

cik pretīgi...Endziņš ar saviem meliem ir vienkārši nožēlojams.Es esmu cētrus gadus jaunāka par endziņu/ar mazo burtu/bet par represijām zināju jau no četrarpus gadu vecuma,kad no mūsu daudzīvokļu mājas Rīgas centrā izveda cilvēkus.Brīnišķīgus cilvēkus.Visi ilgi pēc tam bija šausmīgā stresā.Dedzināja...


Tavi meli nav mazāk nožēlojami, jo no četrarpus gadu vecuma bērns nevar atcerēties notikumu un tā saistību ar cēloņiem. Tāpat arī tie, kas bailēs dedzināja žurnālus un grāmatas, bija pēdējie, kas kaut ko stāstītu mazam bērnam.

Atbildēt

gf

05.03.2022. 17:30

interesanti, kas ir ''visi apmaksātie veselības pakalpojumi''...? es kā lv pilsonis neko par tādiem nezinu ... :)

Atbildēt

.

05.03.2022. 17:19

»

Gluži manas domas

Labi, ka papildināt! Nepierakstīju Urbanoviču, Limdermanu, Ždanoku, Mamikinu un Agešinu - krievu nacistus


Nacistiem ir savas saknes, vēsture, valoda, nacisti mīl savu tautu un zemi. Nacisti ir visām cēlām tautām. Tevis minētiem nepiemīt humānas īpašības, tie nīst visu dzīvo un vienīgais, ko tie zin par savām saknēm, ka esot bijuši krievi, vēl pirms pasaules radīšanas. Tie ir rusisti jeb šovinisti, uz tiem lieliski derēs NKVDešņiku šineļi, bet nekādā ziņā ne SS uniforma. Nacistu gēniem noteikti ir 46 hromosomas, bet ne 47, kā krieviem.

Atbildēt

gribētos zināt

05.03.2022. 17:15

Kādi valsts apmaksāti veselības pakalpojumi ir pieejami Latvijas iedzīvotājiem?lai tiktu pie ārsta,jāgaida gandrīz veselu gadu.Ministriņš vairs nefiltrē,ko muld.

Atbildēt

Gluži manas domas

05.03.2022. 15:59

»

.

Kur tad saldais zilais pārītis, putinososi: Ušakovs - Šlesers


Labi, ka papildināt! Nepierakstīju Urbanoviču, Limdermanu, Ždanoku, Mamikinu un Agešinu - krievu nacistus.

Atbildēt

vel 2 varianti asv kolonija

05.03.2022. 15:25

»

iikjgg

Kā var nepareizi saskaitīt tā ka nav? Tādèl balsojiet ar BOJĀTU BIĻETENU


velesanu aploksne ielikt prezervativu vai Vladimira Putina fotoattelu !

Atbildēt

iikjgg

05.03.2022. 15:03

Kā var nepareizi saskaitīt tā ka nav? Tādèl balsojiet ar BOJĀTU BIĻETENU.

Atbildēt

ārprāts

05.03.2022. 15:03

»

No intervijas ar A.Endziņu

Māris Krautmanis - vai būs jauns raksts? Šodien, 05.03.2022. Latvijas radio Krustpunkta intervja ar bijušo LU kompartijas partijas sekretāru Aivaru Endziņi. Stāstīja un intervēja par visu ko, bet ne vārda par darbu kā partijas sekretāru...


cik pretīgi...Endziņš ar saviem meliem ir vienkārši nožēlojams.Es esmu cētrus gadus jaunāka par endziņu/ar mazo burtu/bet par represijām zināju jau no četrarpus gadu vecuma,kad no mūsu daudzīvokļu mājas Rīgas centrā izveda cilvēkus.Brīnišķīgus cilvēkus.Visi ilgi pēc tam bija šausmīgā stresā.Dedzināja Latvijas laika žurnālus,grāmatas,vācu laika žurnālus,jo baidījās,ka tos atradīs un tad ceļš uz elli bruģēts.Latvijā nebija cilvēku,kas par to pilnīgi neko nezināja.Lai nemelo!Kauna nav vecam cilvēkam paust tādus murgus!

Atbildēt

nesaprotami

05.03.2022. 14:55

Vai latviesiem Latvija midiciniska aprupe ari bus piejama jeb tikai banderu fasistiem, un to atbalstitajiem no ukrainas ?

Atbildēt

Nebāz kopā labo un slikto

05.03.2022. 14:54

»

O)O

Es ļoti ceru, tā ir viena no manām lielākajām vēlēšanām, ka Pavļuts un viņam līdzīgie pēdējās kategorijas izdzimteņi kādu dienu publiski tiks pakārti pie Brīvības pieminekļa un karāsies tur kamēr putni attīrīs šo neliešu kaulus no gaļas...


ČZRĀT°ŠRM, eksekūcijas, ko tu piedāvā vai plāno, vai ar ko draudi Latvijas valsts amatpersonām, ja notiktu, nevelc klāt pie Brīvības pieminekļa, pie Latvijas svētuma zīmes, bet ej pie SAVA MĪĻOTĀ Okupācijas ("atbrīvotāju") pieminekļa Pārdaugavā, kur jau 1945. gada notika līdzīgas eksekūcijas un kur tavējie pulcina un stāv, līksmo šo eksekūciju (nerunājot - pelnītu vai nē) vietā, kas pazemo šos cilvēku, kuri tur pulcējas, attieksmi pret sevi, tikai pret sevi, zem sava goda. Tā vieta ir nolādēta no jebkura iemesla skatoties un vērtējot, kur priekam, līksmošanai nav vietas, jo tā saistīta ar divām okupācijām un divu režīmu represijām - cilvēku iznīcināšanu abos gadījumos.

Diemžēl, pandēmijas represijas , man liekas, bija visas pasaules biznesa un alkatības represijas gūt pasakainu opeļņu, kā aplaupīt tautu tekošajā periodā un pēc tam - cenas,haudas drukāšana (ko var saukt arī par devalvāciju), ko jāatdod no tautas kabatas - to visu nebāz vienā maisā, bet tev izdevīgi, pat apgānīt Brīvības piemunekli.

Atbildēt

.

05.03.2022. 14:51

»

Gluži manas domas

Mūrniece (NA), Levits, Kariņš, Pa ļuts, Viņķele, Bordāns, Bondars, Dzintars, Parādnieks utt


Kur tad saldais zilais pārītis, putinososi: Ušakovs - Šlesers?

Atbildēt

No intervijas ar A.Endziņu

05.03.2022. 14:38

»

varat teikt,ko gribat

Bet šie atkal būs nākamjā Saeimā,jo viņiem ir tīri labs reitings.vēl savāks balsis ar viskarstāko mīlu pret Ukrainu un lieta darīta.Vēlētāji aizmirsīs paristu neganto cīņu par viendzimuma laulībām un 40 miljonu iešķiebšanu mistiskai padomju ebreju organizācijai.Kāda tauta,tāda valdība.Svētajos rakstos...


Māris Krautmanis - vai būs jauns raksts? Šodien, 05.03.2022. Latvijas radio Krustpunkta intervja ar bijušo LU kompartijas partijas sekretāru Aivaru Endziņi. Stāstīja un intervēja par visu ko, bet ne vārda par darbu kā partijas sekretāru.
1) 1970. gada raksta atgādinājums, ka A.E. slavināja Latvijas "brīvprātīgu" (tā apmēram, pievienošanos Krievijas sociālistiskajai republikai (PS) un rakstījis to tā, jo "nav" zinājis, ka bija 1940. - 1949, represijas (tā izriet no teiktā), tādēļPSRS slavinājis kā brīvu, demokrātisku procesu par iekļaišanu padomju savienībā utt. ... ...
2) Tas ka Osipovas neievēlēšana par AT senatori esot tiesu neatkarīobas apdraudējusm (kā? - klusums);
3) Atbalsta ST spriedumu, kas pretrunā ar Satversmi pasludina geju un lezbioešu kodzīvi par ģimeni - tā apmēram, proti, atbalsta.

Tātad, ko var gaidīt no rūdīta KP sekretāra tik milzīgā iestādē, ka LU - viņš melo, ka neko nesaprata, ka viņu ietekmēja propoganda par sociālistisko savienību - PSRS. ka nebija iznformācijas, kaut katrs latvietis, pat bērnības gados zināja par represijām, ko izdarīja Krievija (nevis PADOMJU Savienība) pēc okupācijas Latvijā. laiProtams, nezināja sīki vai skaitļus par represēto skaitu, apmērus un amatpersonu iznīcināšanas paņēmienus, kas tika slēpti, bet vai katrs zināja, ka, ja ne pats bija represēts, bet katram kāds radinieks bija represēts.Viss notika mūsu acu priekša, bet Endziņš izliekas, slēpj, es teiktu, melo.

Atbildēt

Kāds parazītiem un ekonomikas slepkavām reitings?

05.03.2022. 14:24

»

varat teikt,ko gribat

Bet šie atkal būs nākamjā Saeimā,jo viņiem ir tīri labs reitings.vēl savāks balsis ar viskarstāko mīlu pret Ukrainu un lieta darīta.Vēlētāji aizmirsīs paristu neganto cīņu par viendzimuma laulībām un 40 miljonu iešķiebšanu mistiskai padomju ebreju organizācijai.Kāda tauta,tāda valdība.Svētajos rakstos...


Visādas aptaujas ir vēlamo uzdot par esošo, jo demokrātijas vairs nav. Šaura huntas grupa noteic pielaidi “valsts noslēpumiem”, kurai pevienota K. Bērziņa no CVK.

Atbildēt

varat teikt,ko gribat

05.03.2022. 14:06

Bet šie atkal būs nākamjā Saeimā,jo viņiem ir tīri labs reitings.vēl savāks balsis ar viskarstāko mīlu pret Ukrainu un lieta darīta.Vēlētāji aizmirsīs paristu neganto cīņu par viendzimuma laulībām un 40 miljonu iešķiebšanu mistiskai padomju ebreju organizācijai.Kāda tauta,tāda valdība.Svētajos rakstos teikts,ka valdības ir no Dieva.

Atbildēt

O)O

05.03.2022. 13:34

Es ļoti ceru, tā ir viena no manām lielākajām vēlēšanām, ka Pavļuts un viņam līdzīgie pēdējās kategorijas izdzimteņi kādu dienu publiski tiks pakārti pie Brīvības pieminekļa un karāsies tur kamēr putni attīrīs šo neliešu kaulus no gaļas.
Jūs izdzimteniskie kropļi izvērsāt genocīdu pret Latvijas iedzīvotājiem, liedzāt LATVIJAS PILSOŅIEM STRĀDĀT, MEDICĪNAS PAKALPOJUMUS, PLĀNVEIDA PROCEDŪRAS BEZ JEBKĀDA, SUKA, IEMESLA, TŪKSTOŠI TIKA IESTUMTI NABADZĪBĀ, bet tagad jūs rūpēsieties par ukraiņiem?
Nospŗāgstiet mauku maukas!!!

Atbildēt

rakaris:)

05.03.2022. 13:06

partijai PAR , kuru sponsorēja jaunupa krievijas nauda vispār vajadzētu aizvērt mutu un tev pauļut , ļična , okupantu pēdlaiža , pazūdi no latvijas tautas acīm , smerdelis !!

Atbildēt

nezin, cik pašu ziedojuši

05.03.2022. 12:44

UKRAINAI...ZOG UN ZOG MANU NAUDU

Atbildēt

un jāsvītro jāsvītro jāsvītro

05.03.2022. 12:43

zagļi sapērk sev naivas 'lokomotīves',,,cik vuškevičai tagad naudas par neko????

Atbildēt

nu nu

05.03.2022. 12:16

»

Lasītājs

No sarakstītā sapratu, ka vēlēšanās jābalso par krievu savienības partiju, jeb Ždanoku. Vispār jau varētu būt pareizi, jo tie vienīgie nav bijuši pie siles, nav bijusi iespēja zagt


Tie nolādētā suga visā savā īsā pastāvēšanas laikā ir gan zagusi, gan slepkavojusi, gan spīdzinājusi. Ieguglē "gulagu.net youtube" un paskaties, kā tie necilvēki spīdzina pat savas sugas īpatņus!

Atbildēt

Prognoze

05.03.2022. 12:13

Negaidīti ātri pienāks rinda papļūtam doties "pie kobzona". Kopā ar daudziem huilovatņikiem un kangariem.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

21

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

FotoGrūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut ko tādu, ko nosauca par prokremlisku – proti, nedraudzīgu mūsu kopējam stāstam. Kāpēc neko tādu mēs no viņa nedzirdējām iepriekšējos četrus gadus, lai gan utaino šovinistu grūpijas un virsvadītāji tāpat darīja savu darbu. Un – ne tikai Saeimas namā.
Lasīt visu...

21

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

FotoLatvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no citām disciplīnām/zinātnēm. Arī atsevišķa Latvijas vēsture ne, bet tā tiks mācīta pasaules vēstures kontekstā. Lai plašākai publikai palīdzētu saprast diskusiju, vēlētos dalīties ar to, kas ir vēsture, kāpēc tā jāmāca un kādu vēsturi vajadzētu mācīt mūsu skolās.
Lasīt visu...

21

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

FotoPersonīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu ceļmalā stāvošos zemniekus vai teiktu iedvesmojošas runas meijām greznotos tautas namos. Pats galvenais ir, lai nākamais prezidents būtu spējīgs vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos. Lai viņam būtu izveidoti labi personiskie kontakti ar visiem Eiropas, ASV un NATO līderiem un lai viņam vienmēr būtu iespēja ar tiem sazināties un paust savas bažas par Eiropā un pasaulē notiekošo. Un arī lai ārvalstu partneri savukārt cienītu mūsu prezidentu un zinātu, ka viņa domās ir vērts ieklausīties.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...