Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nesaprotu

06.03.2019. 08:30

Tās droši vien ir šīs slavenās OECD prasības- nevainojama reputācija, lai sēdētu Padomes krēslā.
Redz, tajos laikos Kokins iekortelējās un arī tagad māk smuki nolikt savu bodiju pie vietas.

Atbildēt

:)

05.03.2019. 12:38

»

Vélétájs

Un tad mēs brīnamies, ka LTC pamata TV pakā uzspiež maksāt par Krievijas propogandas kanāliem


Vai tad mēs brīnāmies? Mēs jau sen nebrīnāmies - sen ir skaidrs, kāda mafija reāli vada šo valsti.

Atbildēt

:):):):):):)

05.03.2019. 12:36

Visu laiku visu birokrātu ģeniālākā atruna: ".......tai deleģētos valsts pārvaldes uzdevumu veic atbilstoši pastāvošā normatīvā regulējuma nosacījumiem. Tas cita starpā nozīmē arī to, ka pārvaldības lēmumu pieņemšanā noteicošais ir nevis subjektīvā attieksme vai politiskā pārliecība, bet gan katrā konkrētajā gadījumā atbilstošais normatīvais regulējums...."
No tā arī ir radusies valstī esošā parodija par tiesiskumu: likuma burts pāri visam, arī likuma garam....

Atbildēt

sertifikāts

05.03.2019. 12:10

»

taisnība

zināmu spiegu un aģentu kartītes patiešām ir izņemtas


Runa ir par tām, kuras palikušas, nevis par tām, kuras izņemtas. Acīmredzami gan vienas, gan otras - visu bij. VDK aģentūru ir pievākusi Krievija, un tie visi tagad ir Krievijas aģenti - gan sīkās zivteles, gan lielās haizivis, ja jums tā labāk patīk.

Atbildēt

taisnība

05.03.2019. 12:00

»

atis

liecies mierā. par tiem, kas reāli strādā krievijai, nekādu kartīšu pie mums Latvijā nav


zināmu spiegu un aģentu kartītes patiešām ir izņemtas

Atbildēt

viss skaidrs

05.03.2019. 11:57

tad ziniet, ka caur Lattelecom jūs visi tiekat noklausīti, ierakstīti un kontrolēti. Tā jau bija arī VDK laikos, ka visas sakaru iestādes un caur tām ejoša korespondence tika kontrolēta, protams tā, kas bija kādam interesanta. Ņemot vērā mūsdienu tehnoloģiju attīstību, visi esam kā uz delnas, bet regula par Datu aizsardzību ir domāta, lai apklusinātu tos, kas par daudz zin un runā, kas nav labvēlīgi valdošajiem, un tad var iebiedēt ar kriminālprocesu un pat notiesāt

Atbildēt

Vo

05.03.2019. 11:45

Kas gan ir tāds Kokins Lattelecom priekšsēža amatā, ja mums čekas aģents Godmanis divas reizes varēja būt par premjeru?!

Atbildēt

vice

05.03.2019. 11:03

Privātā SIA var algot arī spiegus, tomēr vai nu sanāk gluži privāts SIA?

Atbildēt

parexis

05.03.2019. 10:48

Par cik Lattelecom ar telegrāfu nav nekāda sakara, tad arī šis stučītājs vairs nav vajadzīgs...

Atbildēt

cik ir to č

05.03.2019. 10:29

kuri nebija.........domājat, velti viņi pretīgi citiem

Atbildēt

Mumins

05.03.2019. 09:36

Nu, taču atsakieties no TV! Tur tāpat nav vairs nekā jēdzīga, ko redzēt! Ja savādāk nesaprot, - visdrošākais šajā banānijā ir sist pa naudas maku.

Atbildēt

nomale

05.03.2019. 09:00

Visi kas savervēti mūsu bij. VDK "čekas maisos" tagad ir Krievijas aģenti, jo VDK aģentūru pievāca Krievija bet Latvijai palika tikai aģentu kartītes ko šeit tiesa neuzskata par pierādījumu. Būtu dīvaini ja Krievija viņus neizmantotu hibrīdkarā, jo vienkāršāk ir izmantot jau savervētus un pārbaudītus aģentus nekā vervēt jaunus.

Atbildēt

kontrolētājs

05.03.2019. 08:15

Ja pēc atstātiem sarakstiem skatās...tad tie ir analogi gadus 50 veciem bibliotēkas klientu sarakstiem!!!
Paši atzinuši ka vienīgie iespējamie "stukači"pierādīšanas iespējamie materiāli ir tikai izmeklēšanas un notikušo Tiesu lietās un materiālos.
Citu materiālu,kurus var izmantot "stukaču"lietās, vienkārši te nav....un ja vēl pieņem ka no tūkstošiem lielās aģentu masas iespējams galvenie nemaz nav šeit atrodami...jo ir kaimiņa rokās

Atbildēt

lauķis

05.03.2019. 07:02

»

Asīrietim

Atliek. Erēt uz Robinu Hudu kas atbrīvos mūs no šiem pārprat7miem


Tagad modē senlatviešu dievs ,,a nu ka tu pats,,.
Vispirms jau sevī jānogalina vergs un jāsāk domāt pašam.
Nekādi saul/vēži nepalīdzēs.

Atbildēt

Patīk

05.03.2019. 01:04

Tv24 ja nemaldos ir Ēķa kantoris. Zinot ka tv24 žurnālists saņēmis labu pasūtījumu no LU nav brīnums kāpēc tik bieža viešņa ir bijusi Broka, kas starp citu ir šī līguma parakstītāja. LU mājas lapā to var redzēt. Kokins ir vēl no Viļa DLB laikiem, tāpēc arī Melbārdis (Rungainis) ir biežs šīs studijas viesis. Jāatceras kas palīdzēja uzsākt biznesu PicaTV, vēlāk LNT Ēķim. Tie kas nezina savu vēsturi nav nākotnes!

Atbildēt

Asīrietim

05.03.2019. 00:56

Atliek. Erēt uz Robinu Hudu kas atbrīvos mūs no šiem pārprat7miem!

Atbildēt

Asiirietis

04.03.2019. 22:15

Nevienu nekas nedrīkst satraukt, ne noziedzīgā privatizācija, ne okupantiem izdalītā pilsonība, ne čekistu kontrolētie juristi, ne izkropļotā likumdošana, ne totālā Latvijas izzagšana. Nekas mūs nedrīkstot satraukt, jo valda taču slepkavu režīms, kas nomušīs katru kurš stāsies ceļā sarkanajiem izdzimteņiem.
Tikai savāda neciešama smaka sāk izplatīties, bet bravūrība vēl iepriekšējā. Savulaik, kad laupītājam Kaupēnam esot piespriests nāves sods, tas ar esot apķēzījies no bailēm.

Atbildēt

Vélétájs

04.03.2019. 21:03

Un tad mēs brīnamies, ka LTC pamata TV pakā uzspiež maksāt par Krievijas propogandas kanāliem.

Atbildēt

Juris

04.03.2019. 19:51

Piekrītu, pretīgāku tipu visaptverošākajā šī vārda skaidrojumā grūti atrast!

Atbildēt

nepatīk

04.03.2019. 19:44

pretīgs tips, bijis parex un tagad lattelecom. intersanti, ka šamo apgroza arī rīga tv24

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

21

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

FotoLabdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500 000 000 euro apmērā. Rezultātā nākotnē pārstās darboties pašvaldību pasažieru pārvadāšanas uzņēmumi VTU Valmiera un AS Cata (Cēsis).
Lasīt visu...

21

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

Foto1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad tā ir viņu atklātība: paspēlējām demokrātiju, bet tagad pietiek. Naudu dalīs “lielais četrinieks”, un mēs arī noteiksim, kurš patiesībā būs vēlēšanu uzvarētājs. Neskatoties uz to, ka šīs čivinājums drīz vien pazuda no jaunā ministra twittera, koalīcijas partneru reakcija skaidri liecināja, ka šī ir tā reize, kad “ar bērna muti runā patiesība”.
Lasīt visu...

21

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

FotoŠajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas sektora vadītāju strādājušā Ojāra Skudras svaigākās atklāsmes liek apsvērt jautājumu: vai tikai viņa "eksperta komentāri" netop alkohola reibumā? 
Lasīt visu...

21

Absolūta saskarsmes impotence

FotoTe mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša" gada abonementu par 14,00 EUR. Pierakstīju klāt, ka esmu VAKCINĒJIS šo Latvijas teātra pasaulei svarīgo izdevumu ar savu finasiālo "vakcīnu". Nevis vakcinējies pats!
Lasīt visu...

21

Mīļā miera labad

FotoBieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un visur okupantiem jāsaka tas, ko par viņiem domā, un jānorāda viņu vieta, lai ko tas maksātu. Vai patriotiski noskaņotie paši tā vienmēr rīkojas, tas ir cits jautājums, ko es neesmu pārbaudījis, bet tas arī nav tik svarīgi.
Lasīt visu...

10

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

FotoValdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos ministrus. Iekšlietu ministre turpmāk būs Marija Golubeva (attēlā pa kreisi), kas līdz šim pildīja Saeimas sekretāra biedres pienākumus. Saeimas deputātes Marijas Golubevas (AP) prioritātes, nonākot iekšlietu ministres amatā, būs iekšlietu sistēmas strukturālās reformas, policijas stiprināšana un vardarbības novēršana ģimenēs, taču iekšlietu ministres pagātne un pieredze iekšlietu un drošības nozarei šķiet apšaubāma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...