Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ferrarius

01.05.2021. 08:32

Par mafiju man nav žēl, bet šāva arī kinoteātrī un tikko dedzināja koridorā. Vai nevajag nemt piemēru no "attīstītākās" sabiedrības, kur katrā mājā stroķis, citādi drīz vien Vaģika armija steigsies šurp glābt zemļakus.

Atbildēt

Skolnieciņš no svētezera

20.04.2021. 10:44

Ilgā un mokpilnā krīze jau iet uz beigām. Covid-19 pandēmija tuvojas savam finišam. Šī šķebīgā slimība (Covid-19), ko izraisa SARS-CoV-2 vīruss, drīz taps pievarēta. Līdz 2021. gada aprīļa sākumam pasaulē no Covid-19 sērgas ir miruši vairāk nekā 2,5 miljoni nevainīgu cilvēku, bet Latvijā šīs sērgas dēļ ir gājuši bojā vairāk nekā 1800 manu tautiešu. Tas ir bēdīgi. Atliek vien par viņiem aizlūgt Veļu Māti – aizkapa valdnieci. Atliek vien lūgt Sentēvu Dievus par viņu dvēseļu labklājību. Par laimi, lielākai daļai sirgstošo slimības simptomi ir viegli līdz vidēji smagi. Diemžēl šī sērga var atstāt smagas komplikācijas uz visu atlikušo mūžu vai pat novest līdz nāvei. Vienīgais veids kā izglābties ir vakcinēties. Vakcīna spēs mūs pasargāt no simptomātiskas saslimšanas un smagas slimības gaitas. Vakcīnai pret Covid-19 var pieteikties vairākos veidos. Pirmkārt, vakcinācijai var pieteikties zvanot uz bezmaksas tālruņa līniju 8989, šī tālruņa līnija darbojas septiņas dienas nedēļa no 9:00 līdz 17:00. Otrkārt, vakcinācijai var pieteikties pie sava ģimenes ārsta. Treškārt, vakcinācijai var pieteikties portāla manavakcina.lv, kas darbojas cauru diennakti septiņas dienas nedēļa. Tikai der atcerēties, lai reģistrētos elektroniski ir nepieciešama pieeja savai internetbankai. Neaizmirsīsim, dodoties uz vakcinācijas punktu, uzvilkt higiēnisko sejas masku un paņemt līdz personu apliecinošu dokumentu! Būsim apzinīgi, pasargāsim sevi, savus mīļos un tuvos! Vakcinēsimies! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna! Visa slava Latvju Dieviem!
Ar Latvju Dievu svētību, Skolnieciņš no svētezera
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#drosme #uzdrīkstēšanās #drošība #VAXZEVRIA #vakcinācija #kovid-19 #covid-19 #koronavīruss #kroņvīruss #imunitāte #Latvija #LatvijasRepublika #patriotisms #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #veselība #veiksme #spēks

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

19.04.2021. 21:04

Man nav saprotams tikai viens. Kāpēc braukšanas instruktoriem sevi ir vēl jāpazemo ar darbu policijā? Tik daudz šai valstī ir mazohistu?

Atbildēt

Dagnija

19.04.2021. 19:53

»

Vj Dombrovskis ir liberāļu projekts Latvijai pēcvakcinācijas periodā no 2030. g.

kad Latvijas pūlis būs sterilizēts un kastrēts, jau 2025. g. Latvijas iedz. skaits būs uz pusi mazāks. No dzīvi palušajiem veidos globālistu Republiku-30...


Vai Vjačeslavs Dombrovskis pats tic tam, ko uzrakstījis? Veco partiju, resp., attiecīgo biznesu darbība ir tik spēcīga, ka to tik lēti nevar caursist. Varbūt Dombrovska "partijas" naudas maisi ir turīgāki par vecajiem spēkiem? Ja tā, tad Dombrovska "partijai" ir cerības.

Atbildēt

Vj Dombrovskis ir liberāļu projekts Latvijai pēcvakcinācijas periodā no 2030. g.

19.04.2021. 17:51

»

pietiek lasītājs

Viņs zina.Viņs pats ir bijis pie varas,bet aplauzās.Grib atkal


kad Latvijas pūlis būs sterilizēts un kastrēts, jau 2025. g. Latvijas iedz. skaits būs uz pusi mazāks. No dzīvi palušajiem veidos globālistu Republiku-30.


Delfi

29.03.2021 00:04
Vjačeslavs Dombrovskis: Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? 

Vjačeslavs Dombrovskis un
politiskā kustība “Republika 2030”


Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it kā šajā jomā jaunu piedāvājumu netrūkst, tomēr aicinu tajā iedziļināties. Nopietna valstiska politika Latvijā diemžēl ir beigusies apmēram ap 2004. gadu, līdz ar iestāšanos Eiropas Savienībā. Kādi ir bijuši nopietni valstiski sasniegumi pēdējo septiņpadsmit (!) gadu laikā? Krīzes pārvarēšana?! Pasaulē nav gandrīz nevienas valsts, kura nebūtu pārvarējusi ekonomisko krīzi. Visiem ir skaidrs, ka ar to valsts izaugsmei ir krietni par maz.

Ir acīmredzama gan veco, gan jauno politisko piedāvājumu mazspēja un impotence. Acīmredzama ir arī šo politisko spēku nevēlēšanās mainīties un nespēja piedāvāt un īstenot risinājumus valstiskajiem izaicinājumiem, kas gaida ik uz soļa. Gan pieredzes bagātās, gan "jaunās" politiskās partijas ir ieslēgušās šaurās, mākslīgi radītās vēlētāju nišās un maksimāli ekspluatē atšķirības starp dažādām iedzīvotāju grupām, veicinot vēl lielāku sabiedrības sašķeltību. Tās neredz un patiesībā tām nemaz neinteresē lielā valsts mēroga kopbilde, un tas nenovēršami atstāj novārtā nopietnus valsts attīstības jautājumus, kuri ar laiku samilzīs par ārkārtīgi grūti un ļoti sāpīgi risināmām dažādu jomu katastrofām. Līdzšinējā sistēma un politika būs pilnībā bankrotējusi, bet jaunas nebūs.
Vai šajā laikā mums ir izdevies būtiski pacelt valsts labklājības līmeni? Pacelt – jā. Būtiski – nē. Mūsu iekšzemes kopprodukts šodien salīdzināmās cenās ir apmēram tāds pats, kāds tas bija pirms četrpadsmit gadiem – 2007. gadā. Tiesa, ienākumi uz vienu iedzīvotāju šajā periodā par 18% ir auguši, bet ienākumu sadalījums ir viens no nevienlīdzīgākajiem Eiropas Savienībā, tāpat arī nabadzības riskam pakļauto iedzīvotāju īpatsvars ir viens no augstākajiem starp Eiropas Savienības valstīm. Tajā pašā laikā esam pazaudējuši 14% jeb 300 tūkstošus savu iedzīvotāju.

Vai šajā laikā mums ir izdevies izveidot taisnīgāku valsti? Vai visiem Latvijas iedzīvotājiem – un īpaši senioriem – esam nodrošinājuši cilvēka cienīgu dzīvi? Vai Latvijā dzīvojošo citu tautību pārstāvji nejūtas atstumti un atsvešināti no valsts? Vai arī latvieši paši nejūtas atsvešināti no valsts?
Esam jau pieraduši pie tā, ka daudzās jomās esam ne tikai starp pēdējiem Eiropas Savienībā, bet stabili arī esam aiz Igaunijas un Lietuvas – neskatoties uz kādreiz līdzīgām starta pozīcijām. Esam spiesti slēgt skolas, atstāt aiz borta veselus Latvijas reģionus. Mūsu galvaspilsētas centrs ir pustukšs – vakaros pusē no Rīgas centra ēkām logos nedeg gaisma.
Veco politisko spēku valstisko ambīciju maksimums ir noturēties savas šaurās politiskās nišas komfortā. Savukārt tā saucamo jauno partiju neprofesionalitāte un mazspēja izrādījusies tik liela, ka tās ātri kļuvušas par veco partiju piedēkļiem – pirms savas neizbēgamās sairšanas.
Mēs nevaram samierināties ar šo situāciju. Nevaram samierināties ar Saeimā esošo politisko partiju nevēlēšanos to mainīt. Mēs ticam, ka Latvija var labāk. Tāpēc es ar domubiedru grupu esmu pieņēmis lēmumu izveidot jaunu politisko kustību, piedāvāt savu redzējumu un vairot politisko partiju konkurenci, lai iegūtu vēlētāju uzticības mandātu 2022. gadā.

Vienpadsmit kustības "Republika 2030" dibinātāji ir gan cilvēki ar bagātu pieredzi politikā un valsts pārvaldē, gan gados jauni cilvēki ar lielisku izglītību un jaunām idejām, kas ir gatavi sevi pierādīt darbā. Tā ir profesionāla komanda, kas jau šodien var komplektēt gandrīz pusi no Ministru kabineta. Mūs visus vieno kopīga vīzija: divdesmit gadu laikā Latvijai kļūt par vienu no pasaules attīstītākajām un zaļākajām valstīm, kurā visiem ir vienādas iespējas, katra cilvēka potenciālam ir maksimāls piepildījums un neviens sabiedrības loceklis nav atstāts novārtā.
Tas nozīmē divdesmit gadu laikā sasniegt Skandināvijas valstu attīstības līmeni. Jāpiebilst, ka pie attīstības tempiem, ko spējīgas nodrošināt pašreizējās varas partijas, šis līmenis netiks sasniegts pat simt gadu laikā. Tas ir milzīgs izaicinājums, bet mēs ticam, ka spēsim to panākt.
Mēs esam vienoti izpratnē, ka šo vīziju nav iespējams realizēt, piedaloties šauro nišu politikā, noskaņojot vienu sabiedrības grupu pret otru. Tāpēc mēs noraidām nišu pieeju, mēs esam centriski. Mēs veidosim Latvijas pirmo misijā un vīzijā balstīto politisko partiju.

Mēs meklēsim to, kas sabiedrību vieno, nevis šķeļ. Mūs vieno uzskats, ka mums jāveido partija, kurā vienlīdzīgi strādās gan latvieši, gan nelatvieši. Visi Latvijas iedzīvotāji mums ir savējie neatkarīgi no viņu tautības, izcelsmes, dzimuma vai reliģiskās piederības.
Mūs vieno arī kopīgas pamatvērtības: gādība, atbildība un prasmes. Gādīgai valstij ir jārūpējas, lai neviens netiktu izstumts un aizmirsts, lai izglītības sistēma katram rod vietu ekonomikas izaugsmē, lai katrs talants ir maksimāli realizēts. Ir jāpārtrauc bezatbildības kultūra, kas ir pamats arī uzblīdušajam valsts pārvaldes aparātam. Ne valdībā, ne valsts pārvaldē nav vietas tiem, kuri izvairās, slēpjoties aiz ekspertu, koalīcijas partneru, ierēdņu un citu mugurām. Mūsu vīzija ir realizējama tikai tad, ja mēs liekam profesionalitāti un prasmīgumu kā pamatnosacījumu visās valsts jomās un visos līmeņos.
Ko mēs darīsim?
Mēs izvirzīsim valstiskus mērķus, kas spēj apvienot visus Latvijas iedzīvotājus. Kopā ar uzņēmējiem, spožākajiem akadēmiskajiem prātiem, valstiski domājošiem ierēdņiem un uzņēmīgiem sabiedrības pārstāvjiem mēs izveidosim uzņēmīgas Latvijas valsts attīstības redzējumu.

Mēs aicināsim veikt tālejošas reformas mūsu republikas konstitucionālajā uzbūvē: no tautas vēlēta prezidenta un daļēji vienmandāta vēlēšanu sistēmas ieviešanas līdz Ministru kabineta lomas nostiprināšanai, ministru individuālās atbildības palielināšanai, ministriju kompetenču pārdalei un augstākām prasībām ierēdņiem.
Mēs aicināsim veidot uzņēmīgu valsti, kurai būs kapacitāte veidot proaktīvu attīstības politiku. Ekonomikas attīstībai ir jābūt pirmajai prioritātei. Mēs aicināsim fokusēties uz preču un pakalpojumu eksporta palielināšanu, kas jau līdz 2026. gadam jāpalielina vismaz par 50%. Mēs aicināsim ieguldīt reģionālajās industriālajās zonās, kurās jāpiesaista nozīmīgas ārvalstu investīcijas. Mēs rosināsim izaugsmes modeli balstīt reģionālās augstākās izglītības izcilības klastera veidošanā un Rīgas kampusa veidošanā. Uzskatām, ka astoņu gadu laikā mums jāpiesaista 50 000 ārvalstu studentu un jārada apstākļi, lai lielākā daļa no viņiem strādātu un maksātu nodokļus Latvijā. Mēs arī izstrādāsim priekšlikumu veidot jaunu medicīnas tehnoloģiju un veselības pakalpojumu eksporta nozari. Mēs aicināsim pozicionēt Rīgu kā reģionālu biznesa pakalpojumu eksporta centru.

Mums priekšā ir daudz intensīva darba, tāpēc mēs aicinām iesaistīties ikkatru, kas domā līdzīgi un ir gatavs sniegt savu ieguldījumu Latvijas attīstībā, neatkarīgi no tautības, pilsonības vai kādiem citiem kritērijiem.
Jo mēs ticam, ka varam labāk. Ticam, ka Latvija var labāk!
Šis ir autora viedoklis, kas var nesakrist ar "Delfi" redakcijas nostāju.

Atbildēt

pietiek lasītājs

19.04.2021. 14:29

Viņs zina.Viņs pats ir bijis pie varas,bet aplauzās.Grib atkal.

Atbildēt

Dombrovskis ņirgājas?

19.04.2021. 13:57

Situācija ir liberāļu stratēģija Latvijā, kas noteic, ka policisti un karavīri nedrīkst būt labi atalgoti un zinoši profesionāļi, jo tad viņi ieviesīs kārtību valstī sev un pārējiem! Dombrovskis to zin. Tomēr Dombrovskis mūs noniecina, jo ir kopā ar liberāļiem no ASV finašu korporokrātijas, kas viņam divus gadus uzturēja domnīcu certus. lv.

Dombrovskus pauž domas par auto instruktoriem un pārlicinoši paskaidro - “policija, kādu esam pelnījuši!” Paši vainīgi!

Faktiski tāda ir cionistu stratēģija.

“ Tiem, kas tapuši bagāti, jāuzliek strādniekiem nežēlīgs kalpības jūgs. Darba algas paaugstināsim, bet tajā pašā laikā arī cenas uz visiem pirmās nepieciešamības priekšmetiem un pakalpojumiem augs - kā attaisnojumu mēs izmantosim zemkopības un lopkopības it kā bēdīgo stāvokli”.

“Mūsu vara balstās uz ilgstoši nepietiekamu uzturu un cilvēku vājībām. Bads sagādā naudai visdrošāko spēku! “

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

19.04.2021. 12:33

»

Dagnija

Jau labu laiku portālos starp komentētājiem plenderejas un savas gudrības klāsta biedrs jeb tovāriščs ar niku "Latvija ir neizdevusies valsts". Tovāriščs ir ar tik zemu intelektuālo līmeni, ka nav spējīgs saprast, ka viņš kā persona ir neizdevies. Valsts esam mēs paši. Ja tovāriščs uzskata, ka valsts...


Ir sacīts: "Kad vienu suni sit, tad visi pārējie suņi klūp virsū sistajam, nevis sitējiem. Bet – neaizmirsīsim, ka tie jau ir suņi (ne Cilvēki)..."
/ Anšlavs Eglītis /

...
Latv(ĀN)is latv(ĀN)im -- mīļākā 'paika'!!!
(Kaut vai - dēļ kauna lien zemē, pēc laika,
BEIDZOT kad apjēgsi, CIK tas ir stulbi ~
"Nācijas kolēgu nosist kā gulbi"...)

-------

muļķu zeme SILES "valsts" parodija "euro.latvānija", XXI gadsimts.

Atbildēt

?

19.04.2021. 11:48

Varbūt, ka vienkārši FSB ar GRU noskaidro savas attiecības LV. Mums tak esot pilns ar krievu spiegiem, aģentiem no Tautas frontes laikiem. Tagad tā vakcinācijas nauda, jaunu dzelzceļu būvēs, iepriekš, banku afēras, Olaines narkotiku fabrika, tur tak liela nauda grozās, ir kur ķepu pasildīt.

Atbildēt

oijoi

19.04.2021. 09:24

Mums ir arī tādi politiķi kādus esam pelnījuši, piemēram, noderīgais kremļa idiots V. dombrovskis, kas veikli pārmet kažociņu un turpina startē zem citas partijas karoga.

Atbildēt

ja

19.04.2021. 06:29

tie viens otru neatšautu, godīgajiem vietas nebūtu. Baigi ir, ja atšauj godīgu tiesnesi...

Atbildēt

Dagnija

19.04.2021. 06:29

»

Latvija - neizdevusies valsts

Mums ir tāda policija, kādu esam pelnījuši...


Jau labu laiku portālos starp komentētājiem plenderejas un savas gudrības klāsta biedrs jeb tovāriščs ar niku "Latvija ir neizdevusies valsts". Tovāriščs ir ar tik zemu intelektuālo līmeni, ka nav spējīgs saprast, ka viņš kā persona ir neizdevies. Valsts esam mēs paši. Ja tovāriščs uzskata, ka valsts neizdevusies, lai paskatās uz sevi. Blakus viņam atradīsies arī kāds skaits neizdevušos personu. Bet šis skaits nav tiesīgs runāt to vārda, kam valsts ir vērtība! Cita lieta, ka valstī ir neveiksmīgi ierēdņi, kas ar pienākumiem netiek galā. Varbūt portālā veidotāji var pasekot līdz, kas ir šis tovāriščs, un saukt viņu pie atbildības?

Atbildēt

ROFLMAO

19.04.2021. 05:42

Ja autoram mafijas urla ir "viens no mums" tad tā autora vieta ir turpat!

Atbildēt

Zatlera reformu partijas

19.04.2021. 05:24

»

sane

Vjačikam aiz muguras trīs lezbietes


zieds ir netradicionālas pederastijas celmlauži VDK 4.maija republikā.

Atbildēt

Turpinu skatities Krievijas televiziju interneta !

19.04.2021. 02:04

Krievija policisti par autovadisanas instruktoriem papildus nepiestrada !

Atbildēt

katram č

18.04.2021. 22:12

savu akadēmiju un rektora amatu.
Kāpēc nošāva?????????????????????????Kāpēc piem. nekad nav nošauts neviens Rīgas bomzis???????????????

Atbildēt

ha-ha

18.04.2021. 21:20

Protams,kur nu mums zinät,käpėc lielais šādas sistėmas autors un nezin käpėc sava labi apmaksätā,prėmėtā,ar atvieglojumiem pilnā darba pėlėjs,kurš ar zobiem un nagiem,liekäs uz müžu pieķėdėtais ar labumiem pilnajai silei,tä ņemäs,radot priekšstatu,ka viņš nu nekā nav atbildïgs un arī nebüs un neuzņemsies nekädu atbildïbu,jo alga taču smieklïga priekš viņa potenciälajäm spėjäm.

Atbildēt

Vienkārši

18.04.2021. 20:44

Jāsaprot tikai - kādēļ viņš tika nogalināts? Tad arī būs saprotams kas viņu nogalināja, pasūtītājs. Ar izpilditājiem būs grūtāk, ja jau nesašņorēja uzreiz, vai ātri pēc notikuma. Policijai nāktos padomāt arī par to, kāpēc neviens no notikuma aculieciniekiem nepapūlējās pasekot šāvējiem? Tas būtu tobrīd bijis visvienkāršākais...

Atbildēt

fakts

18.04.2021. 20:20

»

Latvija - neizdevusies valsts

Mums ir tāda policija, kādu esam pelnījuši...


Kategoriski iebilstu,Latvija nav neizdevusies valsts,tā ir kolonija.

Atbildēt

Okupētā Latvija

18.04.2021. 19:59

Nav iespējams nepiekrist.
Vienu no jums ...

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

18.04.2021. 19:37

Mums ir tāda policija, kādu esam pelnījuši.

Nez', kuri ir tie "Mums", kurus autors te piemin? Vai varbūt tagad būs tā - impotenti politiķi un krēslu deldētāji ministrijās un departamentos, nagiem un zobiem šajos krēslos ieķērušies, pilda uzliktos pienākumus gadiem tā, ka privātuzņēmumā pat pārbaudes laiku amatā nenoturētos, bet atbildīgi par to ir "mēs"? Vēlētāji ir tie "mēs"? Vai tomēr tie, kuri vada policiju, piešķir finanses un tās sadala?

Atbildēt

Fakts uz sejas

18.04.2021. 18:56

Problēma ir tur , ka ir bezjēgā daudz lieku iestāžu , piem. prez. institūcija 54 darbarūķi , Saema 524 , liekas ministrijas , drošības iestādes , tāpēc policistiem nepietiek!

Atbildēt

well well well

18.04.2021. 18:25

Tad jau Slavka bija saistīts ar Romku un varam sagaidīt, ka to arī novāks.

Atbildēt

gunča

18.04.2021. 18:05

Mafija kārto savas lietas, tas jāņem vērā,bet par to uztraukties nav vērts. Būs tīrāks gaiss Latvijā.

Atbildēt

sane

18.04.2021. 17:53

Vjačikam aiz muguras trīs lezbietes

Atbildēt

zane

18.04.2021. 17:53

Interesanti, kas tā par mašīnu? Kā tā uzradās Latvijā? Limbažos nozagtā esot jaunāka, bet pat tad, zinot, kādas ir signalizācijas šādām mašīnām, ikdienas zaglis to nekad nenozags. Novīlēts šasijas numurs? Bet ir slepenie numuri.

Atbildēt

motorhead 1916

18.04.2021. 17:18

Lai taa buutu. BET. Vinju tak nenogalinaaja taapeec, ka labs cilveeks ar lielisku humora izjuutu. Taa nenotiek.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

21

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

FotoLabdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500 000 000 euro apmērā. Rezultātā nākotnē pārstās darboties pašvaldību pasažieru pārvadāšanas uzņēmumi VTU Valmiera un AS Cata (Cēsis).
Lasīt visu...

21

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

Foto1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad tā ir viņu atklātība: paspēlējām demokrātiju, bet tagad pietiek. Naudu dalīs “lielais četrinieks”, un mēs arī noteiksim, kurš patiesībā būs vēlēšanu uzvarētājs. Neskatoties uz to, ka šīs čivinājums drīz vien pazuda no jaunā ministra twittera, koalīcijas partneru reakcija skaidri liecināja, ka šī ir tā reize, kad “ar bērna muti runā patiesība”.
Lasīt visu...

21

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

FotoŠajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas sektora vadītāju strādājušā Ojāra Skudras svaigākās atklāsmes liek apsvērt jautājumu: vai tikai viņa "eksperta komentāri" netop alkohola reibumā? 
Lasīt visu...

21

Absolūta saskarsmes impotence

FotoTe mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša" gada abonementu par 14,00 EUR. Pierakstīju klāt, ka esmu VAKCINĒJIS šo Latvijas teātra pasaulei svarīgo izdevumu ar savu finasiālo "vakcīnu". Nevis vakcinējies pats!
Lasīt visu...

21

Mīļā miera labad

FotoBieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un visur okupantiem jāsaka tas, ko par viņiem domā, un jānorāda viņu vieta, lai ko tas maksātu. Vai patriotiski noskaņotie paši tā vienmēr rīkojas, tas ir cits jautājums, ko es neesmu pārbaudījis, bet tas arī nav tik svarīgi.
Lasīt visu...

10

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

FotoValdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos ministrus. Iekšlietu ministre turpmāk būs Marija Golubeva (attēlā pa kreisi), kas līdz šim pildīja Saeimas sekretāra biedres pienākumus. Saeimas deputātes Marijas Golubevas (AP) prioritātes, nonākot iekšlietu ministres amatā, būs iekšlietu sistēmas strukturālās reformas, policijas stiprināšana un vardarbības novēršana ģimenēs, taču iekšlietu ministres pagātne un pieredze iekšlietu un drošības nozarei šķiet apšaubāma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...