Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tirsmants Ziepiņš

17.06.2018. 16:04

atkal pietiekcomā hūtsmēslu vēššš no aukšš un apukšš pūššššš..
par samērīgu atlīdzību,izpilinātu no pundurkrāna noplūdēm....

Atbildēt

pamuļķu lapseņu mušpapīrs

14.06.2018. 19:56

»

Mušpapīr!

Ķer labāk zilās sūdmušas,tas Tev piestāvētu spriežot pēc /skaistā/ teksta...Lai tās labi garšo


Cui, cui, laps(p)istu hūtsmēslu stukača samazga, paņaudi vēl! :D:D

Atbildēt

Mušpapīr!

14.06.2018. 19:20

»

pamuļķu lapseņu mušpapīrs

Cui, stukaču pasugas laps(p)istu kaķu vecene, pasmirdi vēl! :D:D


Ķer labāk zilās sūdmušas,tas Tev piestāvētu spriežot pēc /skaistā/ teksta...Lai tās labi garšo!

Atbildēt

juris

14.06.2018. 18:52

Tādas biogrāfiskās ziņas būtu jāpublisko par visiem šīsdienas varenajiem…….

Atbildēt

Mikropisancsza veltijums kaķiem un kaķīšiem

14.06.2018. 17:01

no Kaķīšiem! Aptaurētie ņergas, nesagaidīsit! Piszdģec kapitaļizmu. Lasi proti: Aptaurēto zeme Latvānija XXI katdsimc. Untunas Mikropisczacsza kara darps. Pizdģec, slēpjos aiz jurtas, noburtas un cauras. Diezgan manim auras. Debss klāra, desas vāra. Niks. Likt. pseidonīms. Kaķu vecene.

Atbildēt

NACIKI

14.06.2018. 15:18

...par kādiem.,kaimiņiem...te jaun Madonas rajonā...daži krāni idomājamies par "saimniekim" kā A.Briežkalns...ne ar tem salašņām.,Gobzems tiks ...iekšā... :)

Atbildēt

Anita

14.06.2018. 14:35

Lai pie siles un teikšanas nebūtu vairs ne vienu,ne otru un pat ne trešo nomenklatūristu,ir vienkārši jānobalso par Kaimiņa partiju! Un, nav pat svarīgi-tiks vai netiks pildīti visi šīs partijas solījumi! Galvenais mērķis būs sasniegts!

Atbildēt

NACIKI

14.06.2018. 13:41

...ko,nu,stādīsim valdību no jauna...traucū visādas tantes,kas sāk izraisīt slimīgu intresi...bet,neko....:)

Atbildēt

Komjaunietim

14.06.2018. 13:20

Lembergu savervēja LPSR VDK ar homoseksuālisma akta starp studentu un pasniedzēju kompromātu. Tas pasniedzējs, ko apsūdzēja homoseksuālismā, kamerā pakārās, bet Aivars Šlomo dēls Lembergs tikai sāka karjeru. Un virzījās uz auksu tikai ar štučīšanu. Bet Skudra un Lembergs ir viena kaluma dzelzs. Tāta zākāšanās ir draudzīga uzsišana pa plecu.

Atbildēt

komjaunietis

14.06.2018. 12:36

Nevajag aizmirst, ka tajos gados Lembergs trīcēdams gāja pie Skudras atsksaitīties par paveikto komjaunatnes darbā un tas tika augsti novērtēts, jo Lembergs pa karjeras kāpnēm līda arvien augstāk. Citi gan nemācēja tik ļoti glumi pielīst.

Atbildēt

mumu

14.06.2018. 11:19

»

mumu

Jumis modernizē ceļu kopšanas tehniku...


Tūlīt pēc Zolitūdes traģēdijas pietiekcom īpašnieks lapsa par 1000 latiem (1420 euro) notirgoja savus "mediju treniņa" jeb "konsultāciju" pakalpojumus "maxima" vadības locekļiem, lai atbalstītu par šo masu slepkavību iespējami līdzatbildīgos un palīdzētu saviem angažētājiem sagatavoties iespējami "optimālākai" komunikācijai ar masu informācijas līdzekļu pārstāvjiem.

Informācija par šo lapsas kārtējo "godīgo žurnālistiku", "nekalpošanu" asinsnaudai un "nepārdošanos" par nožēlojamiem jūdasa grašiem, kā arī par šī "žurnālista" nepārvaramo iedzīvošanās kāri pat uz bojā gājušu cilvēku dzīvību rēķina ir brīvi pieejama visiem interesentiem, t.sk. izmantojot "Google" meklētāju. Kā zināms, PATIESĪBU noslēpt NAV iespējams.

Atbildēt

hellou

14.06.2018. 11:14

»

hellou

Esi sveiks, Induli Duka no Dikļiem! Kā veicas ar tiesāšanos? Neesi vēl plikiņš izģērbts


Esi sveika, lupatu lapsa no MUĻĶU zemes! Kā veicas ar tiesāšanos? Neesi vēl plikiņa nodīrāta?

“Vienotības” priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas ienākumi pērn bija gandrīz 40 tūkstoši eiro, liecina Valsts ieņēmumu dienesta publicētā amatpersonas deklaracija par 2015. gadu. Āboltiņa pērn saņēma 39 566 eiro, lielāko daļu par darbu Saeimā – 37 355 eiro, kā arī viņa saņēmusi 1425 eiro no privātpersonas Lato Lapsas kā kompensāciju par advokāta pakalpojumiem tiesas procesā par nepatiesu ziņu atsaukšanu, kurā Lapsa zaudēja Āboltiņai.

Atbildēt

Vizma no Rojas

14.06.2018. 11:11

...raksts ok...bet beidz to "libu daviķ"...kas,nezin,padonmās,ka slims...tas tik tiesā iet cauri...:) ~aaa~

Atbildēt

Tagadiņ zinu, kur atrast

14.06.2018. 11:08

trako Mikropisanczu, Pajoliņu zeme XXI g.s. Autors untuns Mikropisanczs, Maspusēns, lit. pseidinīms, tipa niks):::::))))))))

Ir sacīts meklēt akmini acī citā, baļķi uz savas acs ceļa neredzēt, kas ari bija jāpierāda.

Atbildēt

pamuļķu lapseņu mušpapīrs

14.06.2018. 11:06

»

hellou

Esi sveiks, Induli Duka no Dikļiem! Kā veicas ar tiesāšanos? Neesi vēl plikiņš izģērbts


Cui, laps(p)istu pasugas stukaču kuce, padod vēl balsi! :D:D

Atbildēt

Funny

14.06.2018. 10:32

Kāds dumš cilvēks

Atbildēt

Pilsonis

14.06.2018. 09:40

»


Šito var dzirdēt pirms katrām vēlēšanām. Varbūt beidzot nomaini plati

Atbildēt

mumu

14.06.2018. 06:47

»

pamuļķu lapseņu mušpapīrs

Nu ka - padod balsi, sīkā bezdzimuma un bezvārda gaudoņa no laps(p)istu suņubūdas! :D:D


Jumis modernizē ceļu kopšanas tehniku
Rudīte Šmite, tālr. 42 31141, 2001. gada 30. oktobris 00:00

Šogad Valmieras rajona Dikļu pagasta zemnieku saimniecība (z/s) Jumis sava tehnikas parka modernizācijā un paplašināšanā ir ieguldījis 21 000 latu lielus kredītlīdzekļus.

Uzņēmējdarbības paplašināšanai par kredīta naudu ir gādāta galvenokārt ceļu kopšanas tehnika, lai izvērstu lauku ceļu būvniecības, kopšanas un uzturēšanas pakalpojumus vietējām pašvaldībām un zemnieku saimniecībām. Z/s Jumis ir ceļu kopšanas un būvniecības nozarē licencēta firma, tādēļ perspektīvā paredz iespēju strādāt arī kā apakšuzņēmējs uz valstij piederošajiem zemes ceļiem. Kredīts saimniecībai tika piešķirts, iesaistoties projektu konkursā, kas domāts uzņēmumiem no īpaši atbalstāmo statusā esošajām pašvaldībām. Z/s Jumis uzņēmējdarbības virzieni ir degvielas tirdzniecība; ceļu kopšana un būvniecība; datorgrāmatvedības, lietvedības un datorpakalpojumi; kravu pārvadājumi; labības pirmapstrāde un uzglabāšana. Saimniecība izveidota 1993. gadā. Šobrīd tajā strādā astoņi cilvēki. Z/s Jumis līdzīpašniece, sabiedrisko attiecību speciāliste Inga Duka plāno, ka šajā uzņēmējdarbības jomā aktivitāte ir gaidāma saistībā ar teritoriālo reformu un Latvijas virzību uz Eiropas Savienību, jo, viņas prāt, reforma nevar notikt bez sakārtotas infrastruktūras, kam savukārt pamatā ir ceļi. Turklāt Valmieras rajonā Jumis ir vienīgais uzņēmums, kas orientējas tieši uz lauku ceļu sakārtošanu. Pārējie šīs nozares pakalpojumu sniedzēji ir VAS Vidzemes ceļi struktūrvienības, kas strādā pārsvarā uz valsts ceļiem. Krītas apgrozījums pamatnozarē Z/s Jumis līdzīpašnieks Indulis Duka domā, ka šogad, salīdzinot ar pagājušo gadu, apgrozījums būs par aptuveni 13 % mazāks, jo ir krities uzņēmuma pamatnozares - degvielas tirdzniecības apgrozījums. "Degvielas pieprasījuma samazināšanās laukos pēdējo gadu laikā arī bija viens no iemesliem, kas lika domāt par jauniem pakalpojumiem. Ievērojot, ka mums jau bija atsevišķas tehnikas vienības, lai koptu ceļus piebraukšani pie degvielas uzpildes stacijas, nolēmām pievērsties ceļu nozarei," skaidro saimniecības līdzīpašnieks Indulis Duka. Veikta iepriekšēja izpēte "Pirms sākām gatavot projekta pieteikumu kredīta saņemšanai, jau aizvadītā gada pavasarī aptaujājām Dikļu, Burtnieku, Kocēnu, Matīšu, Zilākalna, Bērzaines un citu apkārtējo pagastu pašvaldības par ceļu kopšanas pakalpojumu nepieciešamību un slēdzām ar tām nodomu līgumus. Pastāvīgs līgums par regulāru autoceļu uzturēšanu un kopšanu mums jau ir noslēgts ar Matīšu pagasta padomi. Līdztekus šim līgumam šovasar Matīšos ir arī rekon-struēts pašvaldībai piederošs ceļš 2,8 kilometru garumā. Par mūsu piedāvāto tehnoloģiju ir jūtama interese arī no citu reģiona pašvaldību puses," klāsta Inga Duka. "Piedaloties konkursos, priekšrocība ir tā, ka esam licencēta firma un mums ir nokomplektēts tehnikas parks, bet cenu ziņā esam elastīgāki, salīdzinot ar lielajām firmām. Ņemot vērā ekonomisko situāciju un potenciālo klientu finansiālās iespējas, vidējās izstrādes jaudas šobrīd plānojam robežās no 1 200 līdz 2 800 latiem mēnesī."

Atbildēt

hellou

14.06.2018. 06:43

»

pamuļķu lapseņu mušpapīrs

Nu ka - padod balsi, sīkā bezdzimuma un bezvārda gaudoņa no laps(p)istu suņubūdas! :D:D


Esi sveiks, Induli Duka no Dikļiem! Kā veicas ar tiesāšanos? Neesi vēl plikiņš izģērbts?

Atbildēt

bada laiki Latvijā

14.06.2018. 06:03

pārliecināts komunists mēģina noēst pārliecinātu komunistu

Atbildēt

to Buba

13.06.2018. 22:47

»


Kas tā Vienotības pediņiem par manieri? Ja bija infa, tad dod atsauci! Šobrīd vienīgie, kas bija nolaidušies līdz SC, bija ZRP, bet tā kā Vienotības padlas ar tiem apvienojās, tātad viņiem koalīcija ar SC arī liekas pieņemama. Jēlerte, Āboltiņa un Pabriks nemaz neslēpa iespēju veidot koalīciju ar kremļa vadošās partijas pārstāvošo SC.

Atbildēt

juris

13.06.2018. 22:06

lembergs nesa Latvijai brīvību,bet pa ceļam viņam to nozaga.Viņš to nožēlo.

Atbildēt

to Patriotiskais gars

13.06.2018. 22:03

»

Patriotiskais gars

Šoreiz KUNGAM SKUDRA PILNĪGA TAISNĪBA,zemnieķeļiem tālākais Latvijas ceļš tikai ar "SASKAŅAS CENTRU",ar sorosīdiem tiem tikai politiskā mēslaine.lembergs pēdējā laikā tāds kā bailīgs un izvairīgs palicis politiskos vērtējumos,BAIGI "raustīties"sācis?Laiks viņam laist brigmani,partijas pirmo sekretāru...


Ir tāds teiciens: "Vienu pašu reizīti un pederasts uz mūžu". Zatlers un viņa banda jau bija koalīcijā ar SC, tā kā tiem izdzimteņiem nav atkārtoti jāiziet šī apkaunojošā procedūra, bet visa pārējā Vienotība no tiem ir inficējusies. Vienotības klons, JKP, radīts ar mērķi, lai SC beidzot tiktu valdībā.

Atbildēt

pamuļķu lapseņu mušpapīrs

13.06.2018. 22:02

»

Muļķu zeme Latvānij

XXI g.. Untuns Mikropisanczs (lit. pseidonīms, niks tipa


Nu ka - padod balsi, sīkā bezdzimuma un bezvārda gaudoņa no laps(p)istu suņubūdas! :D:D

Atbildēt

zzs

13.06.2018. 20:40

10 maijs. laikraksts "Ventas Balss", 2. lpp., sadaļā "Tribīne" publicējis interviju ar deputātu Aivaru Lembergu:
Protams, vēlētājiem būs izvēle starp premjeru Kučinski un Jutu Strīķi. Ja būs Juta Strīķe, tad būs saraksts, kuru es pirmo liktu pie sienas. Normāli, kā 2018. gadā Krievijā. To sauc par neoboļševismu. Arī tādai politiskajai platformai ir tiesības uz politisko pastāvēšanu.

Atbildēt

MUĻĶU zemes eurolatvānijas zaķkāpostu brīnumlauka hūtsmēslam

13.06.2018. 19:14

Ir sacīts: "PIRMS meklēt skabargas CITU acīs - būtu pat ļoti lietderīgi, ja ne gluži pašsaprotami obligāti, pacensties tikt jēgā ar baļķiem SAVĀ privātajā redzoklī!"

Un, arī: "Nekad neatļaujies nodarīt citiem to, ko negribētu izbaudīt uz savas PAŠA privātādas."

Atbildēt

KF6477

13.06.2018. 17:30

* Raksta autora ieņemtie amati komunistiskajā nomenklatūrā:

** ZZ$ frakcijas līdera ieņemtie amati komunistiskajā nomenklatūrā:

Atbildēt

Ābele

13.06.2018. 17:30

Lembergs bija arī LKP CK instruktors.

Atbildēt

agents

13.06.2018. 16:48

Ir problemas ar ofsoriem . Suri - gruti pelnita naudina daziem ir zem lupas ,ta ka ir jamaina kazoku ...

Atbildēt

Noslēpums ir tikai viens

13.06.2018. 13:10

Kādi ir žīdmasonu izpildvaras B' nai B' rith izpildvaras mērķi, ievedot Saskaņu valdībā, jo ekonomiku Latvijā jau kontrolē SVF/PB. Vai tiešām ieviest otru valsts valodu un saglabāt krievu valodā mācības skolās, uzturot sabiedrība naida noskaņojumu pēc prncipa - skaldi un valdi? Vai barbūt citi, ko pat nenojaušam?

Atbildēt

Ziemas pili Petrogradā neieņēma

13.06.2018. 13:05

revolūcijas ceļā, bet žīdu masoni no B' nai B' rith tur iegāja bez viena šāviena. Pat vilcinājās ieiet, iegāja mierīgi no ASV brīvmūrniekiem krievu paskatā Pagaidu valdības varu pārņēma. Precīzi pēc pulksteņa, kad Zeme iegāja Skorpiona zvaigznāja ietekmē masonu algotņi Ļeņins un Trockis pārņēma varu no Pagaidu valdības brīvmūrniekiem, kas to vien nevarēja sagaidīt.Ponta pēc izšāva kuģis Aurora un, lai izskatītos pēc revolūcijas, Ziemas pilī pa tukšo pašaudījās.

Līdzīgi bez viena šāviena tika ieņemta Krima.

Līdzīgi Saskaņa nonāks valdībā, kad masons Lembergs, brīvmūrnieks Zatlers un citi kā Viņķele ar jaunām instrukcijām un Vj. Dombrovskis, JKP un Kustībai Par brīvmūrnieki būs visu sagatavojuši.

Viens gan ir noslēpums. Kādi ir žīdmasonu izpildvaras B' nai B rith, ievedot Saskaņu valdībā. Jo Latvijas valsts noslēpumus B' nai B' rith jau kontrolē.

Atbildēt

Lembergs noliedz, ka ir kā Zatlers

13.06.2018. 12:44

Raksts vērsts uz patiesības noskaidrošanu. Reizē maldinošs un mērķtiecīgs.

Lembergs Šlomo dēls, Zatlers, kas mācījies ASV specializētajā žīdmasonu skolā, kur Latvijas politikai sagatavoja Vj. Dombrovski, kas publiski pavēstījis, ka redz sevi kā Saskaņas ievešanu Saeimā, kur mācās arī I. Viņķele. Zatleru brīvmūrniecībā ievilka VVF, kad Zatlers viņai izoperēja celi.


ASV žīdu masoni saskaņā ar astroloģiju, ko publiski dēvē par maldu zinātni, izvēlas, kad Saskaņai jāiekļūst valdībā. Tā ka ZZS un Saskaņai, esot vairākumā, nav izšķirošais laiks nonākt Saskaņai valdībā.

Tas laiks tuvojas, kad visi priekšnoteikumi veikti un sakrīt laiks ar zvaigzžņu stāvokli. Tas tuvojas - JKP un Kustībai PAR atbalstot Saskaņu, cionistam, žīdam, Vj. Dombrovskim publiski paziņojot, ka redz savu misiju ievest Saskaņu valdībā.

Lembergs aiz gara laika pūš miglu un maldina. Varu pat derēt, ka Saskaņa būs valdībā pie valsts noslēpumiem. Bet tam nav nekādas nozīmes. Galvenos lēmumus taisa žīdmasonu biedra Lemberga izpildvara ASV B' nai B' rith ar galveno mītni Čikāgā. Pat Lembergs netiek iepazīstināts ar tiem plāniem.0

Atbildēt

Neko nesaprotu

13.06.2018. 12:34

Jāgaida cionisma slimiķis ar situācijas skaidrojumu

Atbildēt

Patriotiskais gars

13.06.2018. 12:12

Šoreiz KUNGAM SKUDRA PILNĪGA TAISNĪBA,zemnieķeļiem tālākais Latvijas ceļš tikai ar "SASKAŅAS CENTRU",ar sorosīdiem tiem tikai politiskā mēslaine.lembergs pēdējā laikā tāds kā bailīgs un izvairīgs palicis politiskos vērtējumos,BAIGI "raustīties"sācis?Laiks viņam laist brigmani,partijas pirmo sekretāru "pelnītā" atpūtā!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

21

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa celšanu, kas kā slēpts nodoklis būtiski negatīvi ietekmēs iedzīvotāju maksātspēju un Latvijas uzņēmēju konkurētspēju.
Lasīt visu...

12

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

FotoLabrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā, var turpināt ierasto ikdienu ar šņabi galvenajās pārtikas lielveikalu rindās un statistiku, kas apstiprina alkoholismu vai nerūpēšanos par bērniem.
Lasīt visu...

12

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

FotoNeraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir vairākas reizes lielāki. Taču maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju ienākumi saglabājas nemainīgā līmenī.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...