Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nu nu

16.09.2021. 13:32

»

h..j gnu

Tu pats pidars utainais krievu pidaru saitus esi pārlasījies. Neviens normāls cilvēks tavu piesaukto pidaru Kabzonu neklausās. Un kas tas par pidaru S.Meļņikoff? Kur tu tādu rāvi? Neviens tādu nepazīst. Kārtējais hohols, kurš grib pierādīt, ka nav krievs. Hohols tas pats krievs vien ir, tikai runā viņš...


Visa jūsu sadistu un pidaru nācija mūžīgi klausīsies Kabzdonu un Aleksandrova orķestri, kas jūs Putina "paradīzē" drīz sagaidīs ar mūziku. Taču ne jau Vagners jums, mēsliem, skanēs.
Mazāk dzīvojies pa krievu pidaru saitiem, tad zināsi: http://ipvnews.org/
Ja kas jūsu svētais sadistiskai pidars - pedofīls Vaņka Bargais pats ir no tatāriem.
Tas, ka mongoļi drāza hoholus, pilnīgi iespējams, jo tie ir tādas pat smirdīgas cūkas, šarikovi, kā tu. Nejauc hoholus ar ukraiņiem, kas ir apturējuši pēc cilvēku asinīm izslāpušo Ordas orku gājienu uz Eiropu, tāpat kā pirms 800 gadiem.

Atbildēt

h..j gnu

15.09.2021. 20:52

»

nu nu

Hohols no tevis, mongoļu taisītā krievu pid-ara, daudz neatšķiras, jo degradācija, atšķirībā no evolūcijas, kas prasa simtiem tūkstošu gadu, var notikt 1-2 paaudžu laikā. Pietiek klausīties Putina galma pederastus: Kobzonu, Kirkorovu, Moisejevu, Ļeontjevu un citus un nolemtā jebaļņika vaibsti jau paliek...


Tu pats pidars utainais krievu pidaru saitus esi pārlasījies. Neviens normāls cilvēks tavu piesaukto pidaru Kabzonu neklausās. Un kas tas par pidaru S.Meļņikoff? Kur tu tādu rāvi? Neviens tādu nepazīst. Kārtējais hohols, kurš grib pierādīt, ka nav krievs. Hohols tas pats krievs vien ir, tikai runā viņš savā hoholu dialektā un pelmeņu vietā rij speķi. Kad mongoļi ieņēma Kijevu un izdrāza visus tur dzīvojošos hoholus, Kijevskaja russ tikai daži šķībacaini hoholi tur vēl dzīvoja. Tad to visu teritoriju ieņēma poļi un tie sāka hoholus drāzt pa savam. No tiem laikiem hoholi ir iedomājušies, ka vairs nav mongoļi, bet ir eiropieši. Pēteris pirmais tad vēl nebija vispār, bet bija Ivans ceturtais jeb bargais, bet tas arī ar savu karspēku uz Kijevu negāja hoholus no poļiem atbrīvot, ļāva hoholiem prieku būt izdrāztiem, bet tā vietā apkāva musulmaņus tatārus (svēta lieta)un Kazaņu nodedzināja. Bet tu, ute smirdīgā, nejauc somus ar krieviem. Somi ir normāli džeki, ne tādi smirdīgi pidarcūkas tā tu, kurš Kobzonu klausās.

Atbildēt

nu nu

15.09.2021. 16:22

»

h..j gnu

Tu raksti palagus un izliecies par nez kādu zinīti, bet patiesībā tu esi ne tikai utains smirdīgs pidars, bet arī muļķis. Kaut ko dzejo par vēsturi, kuru tu nemaz nezini. Mongoļi ieņēma Kijevu un izdrāza visus Kijevas kņazus līdz mandelēm. To vēsturi, kā mongoļi dzīroja uz ar paklāja pārklātu Kijevas...


Hohols no tevis, mongoļu taisītā krievu pid-ara, daudz neatšķiras, jo degradācija, atšķirībā no evolūcijas, kas prasa simtiem tūkstošu gadu, var notikt 1-2 paaudžu laikā. Pietiek klausīties Putina galma pederastus: Kobzonu, Kirkorovu, Moisejevu, Ļeontjevu un citus un nolemtā jebaļņika vaibsti jau paliek līdzīgi neandertālietim.
Kāds Lāčplēsi un krievi, deģenerāt? Kad bija Lāčplēsis un kad Pēteris I savus tumsonīgākos, ģļēvākos vergus, kuri negatīvās selekcijas gados bija zaudējuši jebkādu pašcieņu, nodēvēja par krieviem?
Nosauksi ukraini par hoholu, un tu nolādēsi savu māti, smirdīgo slampu, ka tevi laidusi pasaulē.
Kā par jums rakstīja rusologs (rusologs - kas uzliek uz šķipeles un pēta tādu mēslu, kā tu)S.Meļņikoff: "Напомним, что «русские» — мифический сказочный народ, выдуманный немецкими масонами в конце 18 века вместе с т.н. «русским языком» по заданию русских царей имперцев. Русскими называли объединенного в одну кучу конгломерата омонголенных финно-угорских народов, поэтому выступать с лозунгом «Я Русский!» и считать себя представителем несуществующего в реале (по крови) «русского народа» может любой желающий"

Atbildēt

h..j gnu

15.09.2021. 14:23

»

nu nu

Atšķirībā no jums, nākamiem krieviem, civilizācijas demogrāfiskā piesārņojuma, ukraiņi, būdami Lietuvas Lielkņazistes sastāvā, tāpat, kā Livonijas iedzīvotāji, savās zemēs mongoļus, kas jūs, smirdīgo bidlomasu, taisīja 300 gadus no vietas, neielaida. Jums jau bija vienalga kam vergot...


Tu raksti palagus un izliecies par nez kādu zinīti, bet patiesībā tu esi ne tikai utains smirdīgs pidars, bet arī muļķis. Kaut ko dzejo par vēsturi, kuru tu nemaz nezini. Mongoļi ieņēma Kijevu un izdrāza visus Kijevas kņazus līdz mandelēm. To vēsturi, kā mongoļi dzīroja uz ar paklāja pārklātu Kijevas kņazu līķiem, zina visa pasaule. Tikai tu izliecies, ka nezini, ka mongoļi ieņēma Kijevu un izdrāza visus, ko varēja tur izdrāzt. Pēc tam tur ilgi bija pagrimums un pa to laiku pieņēmās spēkā Maskava, bet Kijevu tās pagrimuma laikā iekaroja poļi. Ukru tautas varonis Tarass Buļba ne jau pret krieviem karoja, bet pret poļu- lietuviešu okupantu jūgu. Un starp citu arī Lāčplēsis ne pret krieviem cīnījās, bet pret vāciešiem. Civilizētie poļu-lietuviešu muižnieki tā drāza hoholus, ka viņi skrēja uz Maskavu palīdzību lūgties. Pie krieviem hoholiem dzīvot bija vieglāk. Savā dialektā hoholi runāt kaunējās, izlikās par krieviem. Hohols Gogolis savus darbus rakstīja ne savā dzimtajā, bet krievu valodā. Par nez kādu dižo ukru pagātni vari te nemuldēt.

Atbildēt

krievam

15.09.2021. 09:18

»

VAU

kas tevi pederast tā "aizvainojis",ukropu neonazi nav izdrāzuši,tak vēl tiksi


Es ļoti paļaujos uz to, ka pirms talibi jums pārgriezīs rīkles, izplēsīs vēl anālus krietna ābola diametrā.

Atbildēt

nu nu

15.09.2021. 09:14

»

h..j gnu

1. Priekš amerikosiem nozīme ir tikai viņu pašu dzīvībām...


Atšķirībā no jums, nākamiem krieviem, civilizācijas demogrāfiskā piesārņojuma, ukraiņi, būdami Lietuvas Lielkņazistes sastāvā, tāpat, kā Livonijas iedzīvotāji, savās zemēs mongoļus, kas jūs, smirdīgo bidlomasu, taisīja 300 gadus no vietas, neielaida. Jums jau bija vienalga kam vergot.
Par kādiem krievu muižniekiem, kroplīti, tu gvelz? Pirmais krievu "muižnieks" bija osetīnu mauķeles un nezināma klaidoņa atvase, ar nokaltušo roku un saaugušiem kāju pirkstiem, kura personību izveidoja patēvs, žideļu kurpnieķelis: alkašs, sadists un pederasts, Džugašvili. Pirms viņa muižnieki bija tikai civilizētu Eiropas tautu pārstāvji.

Atbildēt

h..j gnu

15.09.2021. 07:27

»

nu nu

1. Atšķirībā no jums, civilizācijas atkritumiem, amerikāņu dzīvībām ir nozīme...


1. Priekš amerikosiem nozīme ir tikai viņu pašu dzīvībām.
2. Tu kā jau pedarasts visur meklē savējos. Ne tu krievu armijā esi bijis, ne krievu popu dzīvu esi kādu reizi vispār redzējis. Ja tev tā patīk muskuļoti pedarasti armijas formās ar melniem augstiem šņorzābakiem un skūtām galvām, tad tādus pedarastus tev jāmeklē ASV armijā. Tur tādus pieņem. Tur pedarastu tiesības tiek speciāli sargātas. Krievu armijā pedarastam kā tu liks tualetes mazgāt un tev noteikti nepatiks kā tur ar tādiem apietas.
3. Hoholi kā latvieši vienmēr savā zemē bijuši kalpi. No sākuma viņus ar pātagām sita un audzināja mongoļi, pēc tam poļi, pēc tam krievu muižnieki. Tāpēc kalpu gēns viņos dziļi iesakņojies. Grāmatas un bibliotēkas tur nav diez ko iecienītas. Viņiem vairāk patīk šņabi dzert un speķi rīt.

Atbildēt

VAU

14.09.2021. 21:23

»

nu nu

1. Atšķirībā no jums, civilizācijas atkritumiem, amerikāņu dzīvībām ir nozīme...


kas tevi pederast tā "aizvainojis",ukropu neonazi nav izdrāzuši,tak vēl tiksi!

Atbildēt

nu nu

14.09.2021. 19:44

»

j..j gnu

1. Kodolieročus uz saviem karavīriem pirmie sāka testēt amerikosi. Krievi no viņiem tikai mācījās...


1. Atšķirībā no jums, civilizācijas atkritumiem, amerikāņu dzīvībām ir nozīme.
2. Ja pederastus krievijā liktu cietumā, tad sēdētu visi, kas dienējuši krievu pederastu armijā, gandrīz visi popi un lielākā daļa politiķu, ar krievu pederastu virsaiti, Putinu, priekšgalā. Krievu zaldāteļus ne tikai oficieri drāž, bet tos vēl spiež nodarboties ar prostitūciju.
Российская армия стала рассадником гомосексуальной проституции и насилия https://obzor.city/news/28453
3. Ukraiņiem jau bija bibliotēkas un augstskolas, kad Pēteris I vēl nebija jūs, savus pakaļās drāztos tupos vergus, pasludinājis par krieviem un, tikai vēl vēlāk, somu masons Lomonosovs izveidoja jūsu feņu no ukraiņu, som-ugru un tjurku valodām.
Latviešiem latgaļi ir latvieši, bet jūs ukraiņiem, neesiet pat sakaltuša suņa sūda vērtē.

Atbildēt

j..j gnu

14.09.2021. 19:00

»

nu nu

1. Ja tu nebūtu pakaļā drāzts krievu deģenerāts, būtu dzirdējis, kā pēdējās cilvēcības pazīmes zaudējušais krievs rīkoja kodolizmēģinājumus uz civilajiem...


1. Kodolieročus uz saviem karavīriem pirmie sāka testēt amerikosi. Krievi no viņiem tikai mācījās.
2. Pedarastija Krievijā ir aizliegta un par to tur liek cietumā, bet mūsu pedarass Streips pat publiski želojās par Putina antigeju likumu. Putins apspiežot geju tiesības. Neālujot saviem Krievijas gejiem brīvi pāroties. Bet ASV armijā gejiem dienēt ir atļauts un viņu tiesības brīvi pāroties tur tiek aizsargātas ar likumu.
3. Hoholi ir Jaunkrievijā dzīvojošo krievu vēsturiska iesauka. Tāpat kā latviešiem latgalieši ir čangaļi.
Tā kā nepļūtī te un neizplati dezu. Vai arī tev kā trollim par melošanu maksā? Pelni savu jūdas grašus pidar?

Atbildēt

nu nu

14.09.2021. 16:09

»

h..j gnu

1) Tikai idioti rīko militārās mācības pilsētā par to iepriekš nebrīdinot iedzīvotājus un teritoriju nenorobežojot. Visās civilizētās valstīs militārās mācības rīko tam speciāli paredzētos norobežotos poligonos...


1. Ja tu nebūtu pakaļā drāzts krievu deģenerāts, būtu dzirdējis, kā pēdējās cilvēcības pazīmes zaudējušais krievs rīkoja kodolizmēģinājumus uz civilajiem
PSRS TESTĒJA KODOLIEROČUS UZ SAVIEM KARAVĪRIEM UN PILSOŅIEM https://vatastan.com/
2. Runa nav par pederastiju, kas ir ierasts līdzeklis karjeras taisīšanai krievu armijā, baznīcā un politikā, kopš Pēteris I savus tumsonīgākos vergus pasludināja par krieviem, bet gan par to, ka ar krieveli komandieris armijā var izdarīt ko grib. Tatārs Šamsutdinovs, kas nošāva astoņus krievu pederastus, nedienēja speciālā pederastu rotā, tā bija normāla rota pederastu armijā, tikai tā kā viņš nebija krievs, kura tēvu, vectēvu un vecvectēvu armijā drāzuši, viņam tas nebija pieņemams.
Рядовой Шамсутдинов объяснил расстрел сослуживцев
https://www.rbc.ru/
Nespēju iedomāties vērienīgākos praidus, kā pederastu armiju izgājušo krievu rīkotos 23.februārī un Desantnieku dienā.
3. Par hoholiem nicinoši sauc līdz krieviem degradētus bijušos ukraiņus, līdzīgus tev, pēdējam mēslam, kas pelna tik pat žēlastības kā krievi.

Atbildēt

sūdam utainajam

14.09.2021. 15:15

»

nju muļķīt

,sāc izglītoties un noskaidro Baltās rases izcelsmi un kam ir nodoms Balto rasi novākt no skatuves


te mongoloīd par balto rasi nav nekādas daļas.

Atbildēt

sūdam utainajam

14.09.2021. 14:26

»

mēslam

Latvieši ir bijuši gan kalpi gan kungi un latviešiem ir bijuši ķēniņi, atšķirībā no pravoslavnutijā un mongolizētā demogrāfiskā piesārņojuma, krieviem, kas ir bijuši tikai vergi, kuru anālās vagīnas tu par visu varu gribi izlaizīt...


Smirdēt tu māki, bet latviešu tautas vēsturi tu nezini pavisam. Latvieši vienmēr ir bijuši savā zemē kalpi. Krustneši uz Latviju atnāca 13.gadsimtā, kad latvieši vēl dzīvoja cilšu iekārtā. Tāpēc Latviešiem atšķirībā no lietuviešiem viduslaikos nebija savas monarhijas un nebija savu muižnieku. Visi muižnieki Latvijā bija vai nu vācieši, vai pēdējos gados krievi, bet latvieši nekad. Tāpat bija arī igauņiem un somiem. Somiem visi muižnieki bija zviedri, jo somus kolonizēja un kristīja zviedri (Manergeims bija zviedrs). Netīrā krievu kazarmā esi taisīts tu, jo smird no tevis jau pa gabalu visos tavos tekstos jūtama krievu valoda un krievu intelekts. Tev pēc tava runas veida vieta ir nevis Latvijā, bet Sibīrijā pie Mongolijas robežas. Turpat kur Šoigu.

Atbildēt

h..j gnu

14.09.2021. 14:17

»

nu nu

Militārās mācības tiek rīkotas visā pasaulē un tās bieži tiek pietuvinātas reāliem apstākļiem, tai skaitā svešu māju pagalmos un ja ASV kāds nēģeris, salietojies narkotikas, paceltu ieroci, pret karavīru, to nekavējoties nošautu. Vienmēr jāatceras, ka konflikta gadījumā, māju pagrabos var būt paslēpušies...


1) Tikai idioti rīko militārās mācības pilsētā par to iepriekš nebrīdinot iedzīvotājus un teritoriju nenorobežojot. Visās civilizētās valstīs militārās mācības rīko tam speciāli paredzētos norobežotos poligonos;
2) Nesodīti nodarboties ar pedarstiju drīkst tikai divās pasaules armijās - ASV un UK armijās, kur pedarastiem tiek rīkoti pat speciāli armijas praidi;
3) Hoholi nav nekāda civilizētē tauta, bet krievu nācijas pabiras.

Atbildēt

vakcīnas nelīdz

14.09.2021. 14:01

»

Gaišais

Viņš bija nevakcinēts ANTIVAKSERS, tādēļ vinu mistkastē iebāza


Putins atkal slēpjas bunkurā.
СРОЧНО! ЗАЧЕМ ПУТИН УШЕЛ НА КАРАНТИН В СВОЙ БУНКЕР? ОН КОГО-ТО ОПАСАЕТСЯ? ИСТИННЫЕ ПРИЧИНЫ! /youtube/

Atbildēt

Gaišais

14.09.2021. 13:39

Viņš bija nevakcinēts ANTIVAKSERS, tādēļ vinu mistkastē iebāza.

Atbildēt

krievam

14.09.2021. 12:46

»

Es

To apzinās arī mūsu kolēģi, kaimiņi, dzīvesbiedri un pilsoņi Latvijas krievu vidū. Daudziem no viņiem ir izdevies tikt pie laba kapitāla, ko pastalnieki īsti nav paveikuši, tagad vajadzētu likt naudai strādāt arī kopīgam mērķim


Kad blusains pufaiknieks, lapķjinieks, partjanka, nosauc cilvēku par pastalnieku, tā ir melna skaudība, nekas vairāk, jo pastalas, tā ir kurpes.

Atbildēt

Es

14.09.2021. 12:23

»

Haralds Kalns

Sabiedrībai ir tiesības un pienākums likvidēt netaisnīgas valdības.Tā ir teikts ASV dibināšanas pamatdokumentā (Neatkarības deklarācijā;1776.g.)un to vajadzētu ielāgot visu kolonizēto,izpostīto un netaisnīgi pārvaldīto valstu iedzīvotājiem! Arī latviešiem,kuru sabiedrību,amerikāņu un eiropiešu ieceltie...


To apzinās arī mūsu kolēģi, kaimiņi, dzīvesbiedri un pilsoņi Latvijas krievu vidū. Daudziem no viņiem ir izdevies tikt pie laba kapitāla, ko pastalnieki īsti nav paveikuši, tagad vajadzētu likt naudai strādāt arī kopīgam mērķim.

Atbildēt

mēslam

14.09.2021. 12:09

»

Vecis

Latvietis parastais pieņems visu. Jo ir kalps un plebejs


Latvieši ir bijuši gan kalpi gan kungi un latviešiem ir bijuši ķēniņi, atšķirībā no pravoslavnutijā un mongolizētā demogrāfiskā piesārņojuma, krieviem, kas ir bijuši tikai vergi, kuru anālās vagīnas tu par visu varu gribi izlaizīt.
Ar tik zemu radījumu, netīrā krievu kazarmā dzērumā taisīto deģenerātu, kā tu, es neļautu pat savam sunim zobus smērēt, tu esi pelnījis pazemojošāku nāvi.

Atbildēt

nu nu

14.09.2021. 11:59

»

ASV protektorāts Latvija

Mēs nedzīvojam ASV un nevajag pie mums ASV likumus un kārtību ieviest. ASV pamatlikumā, piemēram, ir punkts par tiesībām pilsoņiem nēsāt šaumjamieročus, lai aizstāvētos pret varas (valsts varas) patvaļu. ASV, ja pabrika zemessargi sadomātu sarīkot mācības svešas mājas pagalmā, kā tas notika vakar Rīgā...


Militārās mācības tiek rīkotas visā pasaulē un tās bieži tiek pietuvinātas reāliem apstākļiem, tai skaitā svešu māju pagalmos un ja ASV kāds nēģeris, salietojies narkotikas, paceltu ieroci, pret karavīru, to nekavējoties nošautu. Vienmēr jāatceras, ka konflikta gadījumā, māju pagrabos var būt paslēpušies bruņoti smirdīgie krievu sadisti un pederasti, apkrāvušies ar Molotova kokteiļu pudelēm, kā bija Odesas Arodbiedrības namā 2014. gada 2. maijā.
Mācības rīko visas armijas, bet tikai vienā uz visas planētas, krievu oficieri drīkst nesodīti dupsēt beztiesīgos bezsmadzeņu krieveļus, bet, kad noiet greizi un viņiem trāpās tatārs Šamsutdonovs, rezultātā 8 krievu pederastu līķu.
Ne tev un citiem civilizācijas atkritumiem spriest par ASV tankiem. Ja Ukrainā būtu bijuši ASV tanki, krievu necilvēkiem būtu jāapmierina savu ģenētiski iemantoto un ieaudzināto vēlmi, pierīties cilvēku asinis, pašu mājās, bet ne uzbrūkot civilizētām tautām.

Atbildēt

Aha

14.09.2021. 09:31

»

Upis

Visu valdību miskastē! Tur viņu vietā


Kas tie metēji ir, vai smirošie laucinieki ?

Atbildēt

Upis

14.09.2021. 09:07

»

mistastnieks

Abus viesstrādniekus (Knariņu un Valstsgribi) miskastē


Visu valdību miskastē! Tur viņu vietā!!!

Atbildēt

Upis

14.09.2021. 09:02

»

VNO

Atlajst sajemu!!! Urrrā


Ar vienu miskasti nepietiks. Vajadzēs autokolonnu.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

14.09.2021. 09:01

»

Haralds Kalns

Sabiedrībai ir tiesības un pienākums likvidēt netaisnīgas valdības.Tā ir teikts ASV dibināšanas pamatdokumentā (Neatkarības deklarācijā;1776.g.)un to vajadzētu ielāgot visu kolonizēto,izpostīto un netaisnīgi pārvaldīto valstu iedzīvotājiem! Arī latviešiem,kuru sabiedrību,amerikāņu un eiropiešu ieceltie...


Mēs nedzīvojam ASV un nevajag pie mums ASV likumus un kārtību ieviest. ASV pamatlikumā, piemēram, ir punkts par tiesībām pilsoņiem nēsāt šaumjamieročus, lai aizstāvētos pret varas (valsts varas) patvaļu. ASV, ja pabrika zemessargi sadomātu sarīkot mācības svešas mājas pagalmā, kā tas notika vakar Rīgā, mājas īpašnieks atklātu uz viņiem uguni no triecienšautes. Bet no koloniālās atkarības gan vajag atbrīvoties, bet tas nebūs tik viegli izdarāms. Ja kāds politiķis, piemēram, no Saeimas tribīnes sāktu runāt, ka: 1) valsts vadītājs nedrīkst būt svešas valsts pilsonis, 2) valsts vadītājs nedrīkst būt svešas valsts specdienestu savervēts aģents, 3) no Latvijas ir jāizved ASV tanki, tad grūti pat iedomāties, kāda kampaņa tad tiktu pret viņu uzsākta, jo reāli Latvijā visus specdienestus un arī žurnālistus kontrolē rietumu specdienesti. Šo politiķi vienkārši "noēstu".

Atbildēt

Upis

14.09.2021. 08:59

»

Lindai Liepiņai

Un ko darīt ar politiķiem idiotiem


Labs jauajums.Psihiski slimajiem nedod auto vadītāju apliecības bet viņi drīkst vadīt valsti!

Atbildēt

Haralds Kalns

13.09.2021. 23:11

Sabiedrībai ir tiesības un pienākums likvidēt netaisnīgas valdības.Tā ir teikts ASV dibināšanas pamatdokumentā (Neatkarības deklarācijā;1776.g.)un to vajadzētu ielāgot visu kolonizēto,izpostīto un netaisnīgi pārvaldīto valstu iedzīvotājiem! Arī latviešiem,kuru sabiedrību,amerikāņu un eiropiešu ieceltie nodevēji,ierāvēji un maitas,ir apkrāpuši,izvarojuši,izlaupījuši(Visa nauda atrodas ASV un Britu specdienestu kontrolētajos ofšoros),samaitājuši,noveduši līdz iznīcībai un turpina to darīt!

Atbildēt

forša ideja

13.09.2021. 21:34

Visu Latvijas valsdošo kliķi uz miskasti/-ēm! Tautas priekšā šādu izrādi!

Atbildēt

!

13.09.2021. 21:07

»

Linda Liepiņa

biju ievietojusi šādu savu tekstu: “Jūs bieži uzdodat jautājumu, ko darīt ar politiķiem nodevējiem. Šeit uzskatāms piemērs, kā tauta rīkojas kādā citā valstī


https://sputniknewslv.com/20210907/amerika-apkopo-liela-kara-rezultatus-miljons-noslepkavotu-triljoni--nozagti--18320074.html

Atbildēt

!

13.09.2021. 21:04

»

mistastnieks

Abus viesstrādniekus (Knariņu un Valstsgribi) miskastē


asv agente znotina ir paralizejusi Latvijas tautsaimniecibu,vid ir paralizejis taksometru darbibu Riga,karinlwvita klike ar nato algotniem saudas gaisa dienas laika Riga biedejot civiliedzivotajus un mazus bernus.
Šodien, 20:32 Atbildēt

Atbildēt

mistastnieks

13.09.2021. 20:52

Abus viesstrādniekus (Knariņu un Valstsgribi) miskastē!!!

Atbildēt

fakts

13.09.2021. 20:52

»

https://tautaruna.nra.lv/slavenibas/357671-linda-liepina-tautas-varda-izvirza-levitam-ultimatu/

"ULTIMĀTS...


Siles aitai Liepiņai galīgi sakāpis galvā - iedomājusies, ka ir tauta. Turklāt draudi arī tipiska siles lopa stilā. Varētu padomāt, ka Levitu baigi uztrauc tās kapeikas, ko maksā prezidenta pensijā.

Atbildēt

Linda Liepiņa

13.09.2021. 20:47

»

IM

Vai tad aicināja? Manuprāt tikai paskaidroja ka Ukrainā dara tā


biju ievietojusi šādu savu tekstu: “Jūs bieži uzdodat jautājumu, ko darīt ar politiķiem nodevējiem. Šeit uzskatāms piemērs, kā tauta rīkojas kādā citā valstī.”

Atbildēt

ārstē galvu, stulbeni

13.09.2021. 20:26

»

Ray

Atbalstu pilnībā


Neviens šādam populistiskam caurkritušu demagogu uzsaukumam nepievienosies.

Atbildēt

Ray

13.09.2021. 20:12

»

https://tautaruna.nra.lv/slavenibas/357671-linda-liepina-tautas-varda-izvirza-levitam-ultimatu/

"ULTIMĀTS...


Atbalstu pilnībā.
Latvijas tauta apvienojamies, ar šo uzsaukumu, bez kompromisiem. Katrs, kas ir ar Latvijas brīvību - pievienojamies.
Vai arī esošais prezidents ir pēdējais no Tautas neievēlētais. Varu tautai. Brīvību tautai. Daugavā kangarus!!!

Atbildēt

to utainais kanalizācijas tārps

13.09.2021. 19:48

»

to netīrais lops

Aizmirstiet par "salo"! Pavisam drīz visu nicināmiem krievu vergiem tehniskos palmu taukus barībā nomainīs ar solidolu


Salo uroņiļi! Tagad kliedz, utainais tārps! Herojam slava!! Urā !! Kliedz, ute!

Atbildēt

mēslam

13.09.2021. 19:31

»

Cik

Cik aprobežotam atkritumam jābūt, lai tērētu savu laiku tādiem video


Netērē! Vai nepietiek ar krievu pederastu saitiem, ka mūždien jālien nosmirdēt pietiek.com?

Atbildēt

to netīrais lops

13.09.2021. 19:28

»

tev,

arī kanalizācijas grāvis derēs. Varēsi tur kliegt: Salo uroņiļi! Herojam slava! Urra


Aizmirstiet par "salo"! Pavisam drīz visu nicināmiem krievu vergiem tehniskos palmu taukus barībā nomainīs ar solidolu.

Atbildēt

Pēteris

13.09.2021. 19:17

»

Urna

Liepiņa ir provokātore un reizē arī padumja eksibicioniste


Iztīri sevi, Urna! Smirdi pēc sorosīdiem zilajiem!

Atbildēt

IM

13.09.2021. 19:06

»

fakts

Autor, tu esi stulbs


Vai tad aicināja? Manuprāt tikai paskaidroja ka Ukrainā dara tā.

Atbildēt

Darahoi

13.09.2021. 18:56

»

fakts

Autor, tu esi stulbs


Uzvārdus studijā , kurus tieši bija jāmerde urnā!?

Atbildēt

fakts

13.09.2021. 18:42

Autor, tu esi stulbs!
Liepiņa nevis vienkārši pārpublicēja to video, bet aicināja šādi rīkoties ar pārsvarā pretkremliski noskaņotiem Latvijas deputātiem.

Atbildēt

ha-ha

13.09.2021. 18:39

Īsti kolaborantu garā.Pie mums urnās metamie ar ziedu tonnām dodās uz okupācijas piemiņas vietām,zem visaktīvāko kolaborantu un valsts nodevēju,okupācijas virsnieku portretiem spriež par valsts likteņiem un varas sastāvs ir nokomplektēts atbilstoši -es palikšu savā vietā,bet jūs palieciet savās un nekādas grābstišanās gar ieročiem, jo nāks taču draugi!

Atbildēt

https://tautaruna.nra.lv/slavenibas/357671-linda-liepina-tautas-varda-izvirza-levitam-ultimatu/

13.09.2021. 17:44

"ULTIMĀTS
Valsts prezidentam Egilam Levitam!
Mēs ierosināsim Valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta prezidenta pensija, dzīvoklis un mašīna. Latvijas Republikā nevar būt prezidents, kas neievēro Satversmi un Tautas gribu. Tādēļ tiks ierosināts Likums par prezidenta pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, liedzot Jums visas privilēģijas.
MŪSU PRASĪBAS
1. Atteikties no obligātās vakcinācijas, nosakot, ka vakcinācija var būt tikai un vienīgi brīvprātīga. Paskaidrojam Levitam - par nevakcinēšanos nedrīkst atlaist no darba, nedrīkst spiest vakcinēties, liedzot pakalpojumus un elementāras iespējas. Tā nav brīvprātīga vakcinācija.
2. Izbeigt cilvēku šķirošanu. Paskaidrojam Levitam - cilvēku nelaišana sabiedriskās vietās, transportā un pat tualetē. Tā ir cilvēku šķirošana. Nekavējoties to izbeigt!
3. Atsākt normālu mācīšanās procesu. Paskaidrojam Levitam - bez nevajadzīgām maskām, liekiem testiem un audzēkņu dalīšanas vakcinētajos un nevakcinētajos.
4. Pārtraukt uzņēmējdarbības ierobežošanu ar apšaubāmām prasībām. Paskaidrojam Levitam - apšaubāmas ir epidemioloģiskās prasības, ja nav tādas epidēmijas, kas tās pamato.
5. Izteikt neuzticību Kariņa valdībai un izveidot jaunu valdību, kas atbilst valsts interesēm. Paskaidrojam Levitam - sabiedrībai ir vajadzīga valdība, kurā ministri ir amatam atbilstoši profesionāļi.
6. Nodrošināt godīgas nākamās Saeimas vēlēšanas. Paskaidrojam Levitam - vienu partiju finansēšana no valsts budžeta, liedzot finansējumu citām, nav godīga konkurence.
7. Prasības izpildīt divu nedēļu laikā, atceļot likumus un valdības noteikumus, kuri diskriminē, ierobežo un šķiro cilvēkus!
Pretējā gadījumā Jūs, Levita kungs, tiksiet atbrīvots no amata ar īpašu likumu, zaudējot bijušo prezidentu privilēģijas!
Latvijas tauta!" lasāms Lindas Liepiņas profilā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....