Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Naudasmaiss.lv

18.03.2017. 21:52

Cik nežēlīgi, ka par mani kāds aizmirst. Es taču esmu pilns ar naudu, kā par mani var aizmirst? :D

Atbildēt

AQ

24.01.2012. 19:22

Pilnīgi pareizi. Tikko kā uzrakstu saita Apollo kaut ko par eālo noziedzīgo un prettiesisko latvijas tiešas pārvaldes institūciuju rīcību, ta uzreiz valdošās politmafijas klanu kloakas CENZŪTA bloķe IP adresi. bet, tie policistiskās un pusbandītiskās valsteles pooimafijas klanu pakalpini gan no prokuratūras gan valsts policijas, nesajēdz sava degradācijas pakāpē, ka viņu "vara" ir tikai lai iebiedētu LR iedzīvotajus. Man, ka ES pilsonim, kura mītnes zeme ir tiesiskā Francija, viņi klāt netiek. Vienkārsi francijā ar LR policijas vai prokuratūras, vai tiesu pārstavjuem vispār neruna jo pamatoti tos neuzskata par cilvēkiem, bet par nacistiem zagļiem, laupītajiem. Bet, lai pieslēgtos kādai IP adresei, nevajaga nrmaz pieslēgties pie vada, bet tie nelgas jau to nespēj apjēgt.

Atbildēt

Peksis

24.01.2012. 18:42

Par kādu vid muitas priekšnieku te iet runa,cik zinu,viņu-Vaškeviču pieņēma darbā FM Repše,kur viņš arī strādāja kamēr notika šie brīnumi,kas notika,bet FM viņam tiešām bija viena no pēdējām darba vietām,vismaz1,5 gada garumā,tad par kādu Vid te vispār kāds muld?Kur tie laiki,Vaškevičs un muita.Man vienkārši nepatīk,ka lietas tiek bīdītas katram pa savam.

Atbildēt

cirks

24.01.2012. 17:55

Pārdodot zemi par nereāli augstu cenu, tika tikai realizēta milzīga noziedzīgi iegūtās naudas legalizācijas shēma, turklāt visai vienkāršā un brutālā veidā! Lūk Vilkastei kontā 30 miljoni legālu līdzekļu, vairs pa kaktiem nav jāslapstās, var tērēties uz nebēdu!

Atbildēt

reālais

24.01.2012. 17:35

Protams,labāk viens labs apsūdzētais nekā divi slikti aizdomās turamie. Tomēr mērķīs neattaisno līdzekļus.Bet konkrētā gadijumā redzams haoss un darbošanas " uz dullo" . Beigas labas nebut nenozīme,ka viss ir labi. Savulaik Prokuratūra atzina,ka Tovancevam liecinieku aizsardzības programma pret Vaņu bija kļūda un tas živčiks galu galā kļuva ar vien asiņaināks. Tā kā tādas indulģences visbiežāk ir amorālas un nebūt nesekmē krimināltiesisko attiecibu taisnīgu noregulējumu.
Turklāt futbolists jau bija senīls uz ,būdams spītīgi uz laukuma, tikai traucēja jaunajiem spēletājiem,kuri viņa ar varu nonešanu no laukuma pavadīja ar aplausiem.

Atbildēt

paija

24.01.2012. 17:19

Nē, ko jūs,kur nu tik vienkarši un prasti ,ka tā pa tiešo pirktu. Zemi projekta īstenošanai -VID ēkas un citu ēku būvei Krievijas biznesmeņi par 45 miljoniem eiro (31,5 miljoniem latu) iegādājās no augstas VID amatpersonas - Muitas kriminālpārvaldes direktora un VID ģenerāldirektora vietnieka Vladimira Vaškeviča - šķirtās sievas Ināras Vilkastes.Tas tik tā sagadījas, Vaskevics neko nezināja ,kam ta zeme un ko tur būvēs,nekada interešu konflikta , un tā sagadījas,ka tiesi uz to brīdi bija izškiries, pec tam tik atprecējas atpakaļ. Vai nav līdzigi nupat Itālijas nogrimušā kuģa kapteiņa stastiem kā viņš krita un iekrita tieši glabšanas laivā.

Atbildēt

paija>cilvēks

24.01.2012. 17:08

Jā, palasi gan un vel palasi, Vaskeviča interviju, ka viņs devis grāmatai materiālus par KNAB ,vajadzēja jau uzradīt līdzautoru. Vel aizej uz cietumu un pajautā notiesātiem,ko vini doma par policiju. Un advokātiem-kamēr viņiem maksā

Atbildēt

:) paijai

24.01.2012. 16:50

VID no Vilkastes zemi nopirka? Varētu tā precīzāk uzzināt par šo? Tāds revolucionārs jaunums, maigi izsakoties.

Atbildēt

zoss

24.01.2012. 16:40

hmm,ne ko tad tie provokāciju spečuki teiks pēc visu sarunu publiskošanas )))) Un ja nu tam nabaga mutniekam atkārtojas Janitas )) liktenis ...

Atbildēt

cilvēks

24.01.2012. 16:26

Tas nav gluži tā,kā raksta un domā Belova kungs,pateicoties Lapsas kugam,kā arī iepriekš tik [ilgu laiku,jau gadiem] vēroto,lasīto cilvēki netic šim Knaba kantorim,vienkārši netic,palasiet grāmatu,ja rodas kas neskaidrs.Man pat vairāk gribas ticēt šim Vaškevičam,nekā Kravalim ,jo vienkārši viņš bija jāievilina lamatās jebkuriem paņēmieniem,lūk tam es ticu.

Atbildēt

paija

24.01.2012. 16:22

Man nav ne mazako saubu par Lapsas ieinteresetību, patiesība jau prasītos ļaunaks vārds. . Vai rakstot gramatā nodaļu par muitnieku un miljonari, nebūtu vismaz abiem japajauta ka tas ta sagadījas ka VID ēkas celtniecībai nopirka Rīgā visdargako zemi Mežaparkā tiesi no Vaskēviča kundzes , līgums noslēgts tā, ka no ta nevar atteikties un mēs , gan Vasķa aizstavji gAN nīdeji, maksasim no nodoklisiem par sis majas īri 100 gadus. Pie reizes ,protams, varēja atmazgat kukuļos saņemtos miljonus.

Atbildēt

paija > VSV

24.01.2012. 16:11

Jā, īpaši falsificēti ir videoieraksti,kur redzams kā Vaskevičs apskata maisiņu ar naudu un iedod naudu Kravalim. īstenībā tā ir par Vaškeviču parģerbusies Juta. Kā Tu pamanīji ?
Vaškevičs gan pats ir no Tevis nīstajiem specdienestiem. Tas būtu bijis vienīgais godīgais? Un miljonus ģimenīte sakrajusi izcili godīga darbā ? Pat Strīķei nav veicies miljonus sakrāt .

Atbildēt

koala

24.01.2012. 14:35

apskatījās Bimbijs un konstatēja ka kukulis par mazu...un lietu nodeva tālāk un kas par procesu būs tagad jo neko nevar pierādīt!!!!
Totalis subcritos

Atbildēt

2 Dhago

24.01.2012. 14:00

Ko jūs visi piesējaties tam Kravaļa Landcruiseram, man kaiminjam kurš strādā Rīgas satiksmē par remontētāju tāds pats līzingā pirkts. Cienījamiem maksas komentētāji nepiemin Vaškeviča Mercedes AMG. Kas zin ko nozīmē AMG saprot ka Vaškeviča Mersedess maksā vismaz 5 Kravaļa Landcruiserus un nav ņemts līzingā :D

Atbildēt

hehe

24.01.2012. 13:53

redzams,ka tas landkruisera īpašnieks jau sen pieradis pie naudas vīstokļiem ....

Atbildēt

smiekliņi

24.01.2012. 13:42

AI,godīgais Kravalītis un nepareizais zēns Vaškevičs.smiekliņi

Atbildēt

Zigis

24.01.2012. 12:47

Belovam - žetons!

Atbildēt

Salvis

24.01.2012. 12:44

Tak beidzat tautu smīdināt,nu kuram tas nav skaidrs,ka tas Kravalis ir daudz spēcīgāks kontras izmantotājs par to Vaukši,domāju,ka to neviens nenoliegs,bet Knab redz Vašķī ir iekodies un par visu makti cenšas to izdarīt,kaut caur šo KRavali,dajebkādā veidā un tas tautai nav pieņemami.Jo tauta gaida taisnīgu pieeju visiem.

Atbildēt

Dhago

24.01.2012. 12:38

Interesanta Kravalim mašīna Toyota Land Cruiser. Strādājot par ierēdni tādu var nopelnīt?

Atbildēt

ODL>Belovs

24.01.2012. 12:25

Nedomāju, ka te komentārus raksta Vaškeviča advokāti. Nav jābūt lielam gudriniekam, lai saprastu, ka lietas droši vien nav notikušas tā, kā to pasniedz KNAB un prokuratūra. Mana versija- KNAB ar Vaškeviču ir seni rēķini, klausījās Vašekeviču un saprata, ka Vaškevičš kā starpnieks nēsā kukuļus Kravalim. Kravali aizturēja un lika viņam izvēlētuies- sēdēt pašam, vai nodot Vaškeviču (abus iesēdināt nepietiktu pierādījumu). Lai Kravalim radītu cietēja oriolu, viņam piešķīra procesuālo aizsardzību. Tagad šī "ķīmija" pamazām kļūst redzama. Tāda ir mana vesija.

Atbildēt

smoke > Ugo

24.01.2012. 11:46

Un tādā gadījumā, cik lielu pienesumu šim rakstam dod pēdējā rindkopa? Kāda vispār ir tās doma? Es piekrītu, ka nevajag labot prokuratūras tekstus, bet nu tāpēc jau arī nav jāmēģina iebarot lasītājam sū_s. Pēdējā rindkopā pat domu nevar saprast, nerunājot par drukas kļūdām. Gan oriģinālais, gan citētais ir neloģiski teikumi. A vot es brīnos, kā "žurnālists" pats to nepamana? Vai tad pirms publicēšanas nepārlasa?

Atbildēt

Belovs

24.01.2012. 11:43

Vaškeviča aizstāvības metodes pat nedaudz izraisa cieņu. Nerunājot par veseliem 2 profesionāliem advokātiem par iekrājumiem no ierēdņa algas. Tie visu dara kā vajag Vaškevičam, ij slimības topā, ij KNAB procesuālie pārkāpumi pamanīti. Saprotot, ka spēle beigusies, tagad mēģina Kravali padarīt melnāku, lai it kā uz tā fona izskatītos baltāks, kas varētu kalpot par iemeslu mīkstākam sodam, piemēram, nosacītam :D Kāds visticamāk arī būs, jo kas kas, bet prokuratūtu un tiesas Vaškevičs ietekmēt var.To varēja redzēt gan laikā kad Vaškevičs vadīka MKrP (kādus fantastisku lēmumus un atrakstīšanos viņš varēja panākt), gan Vilkasti uz brīvām kājām, gan mūža ieslodzījumju viņa spridzinātājiem bez pierādījumiem, gan Gulbja lēcienu Daugavā un atkal nevienam par to nekas nebja. Valsts tā teikt. Savukārt Liscova, Aišpura, Lūša, Platača slepkavības policija aizdomīgi nevēlas izmeklēt, kaut arī visi uzņēmēji mēļo ka tos pats Vaškevičs ir pasūtījis. Tieši nevēlas, nevis nevar. Cietējs no Vaškeviča jau nu nekādi neiznāks, to viņš laikam ir sapratis un tagad uzsvars tiks likt ka ne viens viņš tik melns, bet tāds pelēcīgs. To, ka Kravalis braukā ar algai neatbilstošu Land Cruiser tiek bāzts acīs, kamēr Vaškeviča jaunais Mercedes nullīte tiek rūpīgi slēpts(kaut gan kaut kur jau nofočēts tika).

Savukārt Lato Lapsa ir konkrēti sevi diskreditējis, mēģinot aizstāvēt Vladimiru Vaškeviču, tas ka tas notiek par naudu ir pārāk uzkrītoši. Līdz ar to Lapsa ir nopelnījis 30 jūda grašus, bet sabojājis taisnības cīnītāja reputāciju. Vai bija vērts nomainīt taisnības cīnītāja tēlu pret naudu Lapsam jāzin pašam, kaut arī samaksāts spriežot pēc ASV lobiju vizītes pie ministra un grāmatas bija pavisam nopietni, bet Vaškevičs jau nekad nav skopojies, tikai par Štālberga aizturēšanu nopogāja 25 tūkstošus eiro R.Dervanam(http://www.diena.lv/sabiedriba/papildinata-ar-sarunam-aizdomas-par-onap-izmekletaja-godapratu-618226) un tas ir tikai krimināllietā (kuru nez kāpēc neizdevās aizbīdīt līdz tiesai) fiksētais fakts. Nauda nesmird :D

Tagad Vaškevičs pārmeties uz aizsardzību internetā-tiek algoti maksas komentētāji, kuri visos portālos pie visiem rakstiem par Vaškeviču it kā mēģina apšaubīt apsūdzību pamatotību. Tas notiek pārlieku uzkrītoši, masveidā un rakstības stilu grūti nepamanīt. Liels bija mans pārsteigums, kad vakar nevarēju ieiet Vaškeviča spridzinātāja bologā http://putnins.ucoz.ru, ieslēdzās kaitīgo vietņu filtrs un paziņoju, kāds ir sūdzējies par lapas kaitīgumu vai privāto datu izmantošanu :D Interneta mājas lapa, kurā tiek paustas Vaškevičam neglaimojošas lietas. Tas nozīmē ka kāds speciāli ir sūtījis Microsoft SmartScreen ziņojumu, ka šī mājas lapa pārkāpj privātumu. Aizrakstīju ziņojumu Microsoft, ka viss kārtībā un šodien banu noņēma. Tomēr pats fakts palika-kāds apzināti bija sūtījis to ziņojumu, šie paziņojumi automātiski nerodās :)

Atbildēt

ODZEI

24.01.2012. 11:21

Vai prokuratūras lēmums ir spekulācijas?:)))))))

Atbildēt

Lasītājs

24.01.2012. 11:13

ODZE - rāpuli, saki gan kur šeit ir spekulācija?
Un kāpēc Kravalim nebūtu jāsēž blakus VV.

Atbildēt

ODZE

24.01.2012. 11:08

Lapsa var rakstīt ko prot, vēlās un ko kāds liek, un jo vairāk raksta, jo vairāk saprotams, ka kāds par to ļoti, ļoti satraucas, jo ir pilnīgā bezizejā. Domāju, ka mēs vēl ilgi lasīsim daudz spekulāciju par šo lietu, taču visu cieņu tiem, kas varēja "haizivi" neitralizēt.

Atbildēt

Mēģinot

24.01.2012. 10:39

atsaukt atmiņā daudzos notikumus, vai L.Lapsa drošības nolūkos savulaik nebija spiests pamest Latviju? Kā tur bija?

Atbildēt

Ugo > smoke

24.01.2012. 10:39

Ko tieši jūs iesakāt - lai Lapsa sāk uz savu roku labot prokuratūras tekstus? Uh, kā te visi sāktu brēkt - un pamatoti, starp citu. Nē, paldies, ja ir citāti, tad es tos gribu autentiskus.

Atbildēt

Ugo > paija

24.01.2012. 10:38

Kur te tieši rakstīts, ka Kravalis būtu muitas KRIMINĀLpārvaldes direktors?

Atbildēt

Viesturs

24.01.2012. 10:31

Gribētu dzirdēt viedokli par sekojošo:
Vai VDK visvareņība un aģentu un ziņotāju tīkls bija mīts vai patiesība;
Vai pasaulē ir kāds specdienests, kas neizmanto ziņotājus;
Vai Lielbritānijas, ASV vai Francijas tiesu sistēma ir nodrošinājusi, ka darbojas soda neizbēgamības princips ?????

Atbildēt

smoke

24.01.2012. 10:22

Bļin, nu taču iemācieties jūs tur rakstīt rūpīgāk - ja nu gadījumā kāds arī izlasa, lai vismaz var saprast. Lato, liekas pats neesi pat pārlasījis savu garadarbu, jo vairāki teikumi ir neloģiski, drukas kļūdas, kā jau parasti :( Protams, zinu arī, kā paši prokurori raksta, bet nu LoL - es, piemēram, nekad necitētu teikumus, kurus pats nevaru saprast, kuri ir neloģiski u.tml. Varbūt esat kādreiz dzirdējuši arī par tādu "žurnālistikas kvalitāti"...? Lai veicas! :)

Atbildēt

To >>> cirks

24.01.2012. 10:21

Viņš nevada MKrP, bet gan ir Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektores pirmais vietnieks, Muitas pārvaldes direktors :)

Atbildēt

paija

24.01.2012. 10:20

Kravalis gan nav un nav bijis kriminālparvaldes vadītājs. Bet atlaists no darba nav pat Vaškevičs, bet tikai atstadināts,kur nu vēl liecinieks.Diemžēl pie mums nevienu bez tiesas sprieduma atlaist nevar un kā redzams Vaskevičs vilks garuma lietu,cik vien varēs. SAbiedrība jau ir pieradusi,ka pat smagos noziegumos apsūdzetie turpina darbu

Atbildēt

cirks

24.01.2012. 10:06

Saprotams, ka Kravalis ir bijis tikai kā ēsma, lai noķertu lielo zivi Vaškeviču, bet sabiedrībau jāuztraucas šeit ir par ko citu. Kāpēc Kravalis šobrīd nesēž mājās atstādināts no amata un laimīgs par to, ka nav jāsēž cietumā, bet turpina vadīt Muitas kriminālpārvaldi!

Atbildēt

:)

24.01.2012. 10:05

skaitīja

Atbildēt

Saule

24.01.2012. 09:31

Ilgi gan tam Lapsam būs jāraksta, jo laikam 2 reizes jau tiesa atlikta - slimo Vasķevičs, advokāts. Bet ir viens ļoti būtisks jautājums - vai tad kādam lietā nebija proc.aizsardzība? Kā Lapsa tiek galā ar šo jautājumu?

Atbildēt

ODL

24.01.2012. 09:27

Pat muļķim te ir skaidri redzams, ka prokurora lēmums kā saka ir aiz matiem pievilkts un patiesībā notikumi ir norisinājušies pavisam citādi. Ja jau Kravalis divas reizes tikās ar Vaškeviču, lai noskaidrotu, kādiem mērķiem viņa landkruizerā tika atstāta nauda, tad kāpēc Kravalis abas reizes pat vārdu par šo naudu neminēja un neko par to nejautāja Vaškevičam? Pat muļķim skaidrs, ka Kravalis pats nenošā, nenotā neizdomāja ierasties KNAB un paziņot tur par notikušo un ka KNAB iepriekš noklausījies Vaškeviča sarusmas, bet par naudas došanu Kravalim neko nav zinājis. Ir jau tie cilvēki muļķi, bet bet ne tik lieli muļķi, kā domā KNAB un prokurors. Pat muļķim skaidrs, ka Toyota Landcruser pa ierēdņa algu iegādāties un uzturēt nevar.


Kravalis kukuli nav pieņēmis. Tas apstāklis, ka Tālis Kravalis ieradās KNAB un labprātīgi paziņoja par notikušo, par ko nebija informācijas tiesībaizsardzības iestādēm, dod pamatu atbrīvot viņu no kriminālatbildības.”

Atbildēt

Lapsas "loģika"

24.01.2012. 09:12

Ja sliktam cilvēkam maksā kukuļus, tad par to nav jāsoda.

Atbildēt

Nja > Lapsa

24.01.2012. 09:03

Labi ka pat apmaksātiem skribentiem, - tobiš tev, Lato Lapsa, nav šaubu par to, ka Vaškevičam jāsēž cietumā.

Atbildēt

SAT

24.01.2012. 08:59

Un mums - idiotiem viņuprāt, tam visam ir jātic?

Atbildēt

to >> zaļā23.01.2012. 23:34

24.01.2012. 01:14

starp tiem "mēs", kas ir idioti, esat arī Jūs?

Atbildēt

to ODZE23.01.2012. 23:51

24.01.2012. 01:12

Par Vaškēviča "godprātīgo"tēlu ir drukātas publikācijas gadu garumā

----------------------------

par to, kaa un kaapeec ir drukaatas publikaacijas gadu garumaa, palasi l.lapsas gramata ,,cits keekis: zem likumiigaa jumta,,

Atbildēt

to paija23.01.2012. 22:11

24.01.2012. 01:06

a kaa tu to zini tik labi , ka vari tik drosi publiski apgalvot,nemaz nebaidoties no apzudzibas un tiesas darbiem par apmelosanu ??

Atbildēt

ODZE

23.01.2012. 23:51

Par Vaškēviča "godprātīgo"tēlu ir drukātas publikācijas gadu garumā, taču nekad nevienam nebija izdevies viņu "pieķert" aiz rokas. Tagad tas ir noticis un joprojām tādi žurnālisti kā Lapsa turpina "spodrināt" viņa spalvas...Kāda takse ir Lapsam, lai šādas publikācijas regulāri parādītos masu medijos, jo ne jau godaprāts ir tas kas Lapsu vada?

Atbildēt

Voldemārs Kārlis Markuss

23.01.2012. 23:34

Kravalim bij jāizlemj vai nauda ir kukulis vai provokācija?Abas iespējas ir ļoti bīstamas.Un izdarīja izvēli.

Atbildēt

>> zaļā

23.01.2012. 23:34

starp tiem "mēs", kas nav idioti, esat arī Jūs?

Atbildēt

nuja

23.01.2012. 22:50

no sākuma domāja ka ome aizmirsusi savas caurejas zāles, bet pēctam izrādās ka......

Atbildēt

x

23.01.2012. 22:14

..tad jau kravalim arī savs "ziņotājs" knābī bija uzradies, kurš naudas maisus ieteica atnest uz knābi un pieteikties..??

Atbildēt

paija

23.01.2012. 22:11

Protams,ka vienīgais loģiskais lēmums- labāk viens stabils liecinieks un viens apsūdzētais ar superstabiliem pieradījumiem nekā 2 aizdomas turetie ar vajiem pieradījumiem.Par pirmo epizodi vēl pieradījumi bija pamaz un tikai ,pateicoties Kravaļa sadarbībai, izdevas noorganizet nakamas epizodes ar videoierakstiem. V. ir organizētās noziedzības noziedznieks Nr. 1 Latvijā, tapēc protams vinu vissvarīgāk bija vienreiz noķert. Nu viņam vāks.

Atbildēt

zaļā

23.01.2012. 21:56

Vai Muitas pārvaldes priekšnieks Latvijā ir pilnīgs idiots vai par tādiem uzskata mūs.Plānprātiņš Kravalis divas nedēļas tirpina Vaškeviču- VAI TU SUKULI,TO NAUDU TAPAT AIZMIRSI VAI TAS TOMĒR IR KUKULIS?Bet vAŠKEVIČS TIKAI DZIĻDOMIGI KLUSĒ.Un šitādus pekstiņus akceptē mūsu tiesībsargājošās iestādes ar īpaši profesionālo Kalnmeijeru priekšgalā.
Nu neesam mēs tik lieli idioti, par kādiem mūs uzskatāt.Jau sen ikvienam zināms, ka KNAB ir tiesiskās patvaļas pirmrindnieki.

Atbildēt

Tiesu prakse

23.01.2012. 21:23

Janita2!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...