Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

auditorija

07.03.2021. 18:56

Pants par „parazītisku dzīvesveidu un izvairīšanos no sabiedriski derīga darba” mūsdienās izklausās pavisam drausmīgi.. Kāda būtu jezga ja to atkal sāktu piemērot.. Bet ko var zināt?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

07.03.2021. 08:59

»

precīzi

Vai Prokuratūras idiotismu vai pareizāk sakot noziedzīgo rīcību neapstiprina jaunas krimināllietas ierosināšana pret patiesajiem Maksimas traģēdijas vaininiekiem - Vikom industries, kas pārtaisīja projektu, viltoja dokumentus un samonteja sūdu, kā dēl sabruka veikals? Kas maksās par 8 gadus gumijas ...


Vajadzētu žurnālistiem paprasīt informāciju, kuri konkrēti prokurori un virsprokurori šos gadus saņēma prokuratūrā prēmijas un piemaksas par Maxima lietas izmeklēšanu un izmeklēšanas vadīšanu. Tad tauta zinātu savus varoņus. Nepaveicās uzdurties godīgam tiesnesim.

Atbildēt

precīzi

06.03.2021. 22:53

»

ASV protektorāts Latvija

Pat zirgam skaidrs, ka lapsa nevarēja izdarīt noziedzīgu nodarījumu valsts institūciju dienestā. Esmu saskāries ar to, ka prokuratūrā tiešām strādā idioti, un tāpēc mani nemaz neuzbrīna, ka attaisnoja Mgoni un gandrīz visus Maxima lietā apsūdzētos. Maxima tiesnesis ir ar mazu dzīves pieredzi un tāpēc...


Vai Prokuratūras idiotismu vai pareizāk sakot noziedzīgo rīcību neapstiprina jaunas krimināllietas ierosināšana pret patiesajiem Maksimas traģēdijas vaininiekiem - Vikom industries, kas pārtaisīja projektu, viltoja dokumentus un samonteja sūdu, kā dēl sabruka veikals? Kas maksās par 8 gadus gumijas stiepšanu un papīra molekulu pētīšanu? Kas atbildēs par Latvijas valsts uzticības graušanu? Dalīsim atkal ordeņus un goda nosaukumus? Vai nav iemesls totālai revīzijai šajā iestādē?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

06.03.2021. 22:22

Pat zirgam skaidrs, ka lapsa nevarēja izdarīt noziedzīgu nodarījumu valsts institūciju dienestā. Esmu saskāries ar to, ka prokuratūrā tiešām strādā idioti, un tāpēc mani nemaz neuzbrīna, ka attaisnoja Mgoni un gandrīz visus Maxima lietā apsūdzētos. Maxima tiesnesis ir ar mazu dzīves pieredzi un tāpēc naivs, ka pateica patiesību acīs - prokurori idioti. Kāds vēl noziegums valsts institūciju dienestā? Kur te valsts institūcijas! Muļķu zeme, kur prokuratūrā strādā idioti!

Atbildēt

Svimpis

06.03.2021. 19:54

»


Patīk gan, mērgli!

Atbildēt

Svimpis

06.03.2021. 19:41

»


Ak tu, pimpi, tev trakoti nepatīk tas Lapsa, ko? Arī esi sovjetu draņķis?

Atbildēt

jurists

05.03.2021. 22:48

Covid-19: Latvija ir pēdējā vietā Eiropā pēc pirmo vakcīnas devu saņēmušo īpatsvara. Tas arī raksturo Latvijas korumpēto un mafiozo Saeimu, Valsts prezidentu, Ministru prezidentu un valdības locekļus, veselu rindu pietuvinātos valsts izzadzējus, kuru apkalpojošie prokurori vajā cilvēkus tāpat kā Krievijā un Baltkrievijā par patiesības teikšanu.

Atbildēt

ha-ha

05.03.2021. 20:51

Principā jau lietas ierosināšana ir kriminālnoziegums pret valsti,jo tiek mēģināts noklusināt okupantu un viņu sadarboņu noziegumus pret tautu un apsūdzēt tos,kuri godīgi pilda savu pilsoņu pienākumu valsts varas vietā.

Atbildēt

toties

05.03.2021. 14:12

»

jautājums

Tas vienkārši ir grandiozs kauns Latvijas valstij un tiesībsargājošajām institūcijām...


pret Bruknas muižnieku ierosināta administratīva lieta, kuras izmeklēšanā atklājusies fiziska un emocionāla vardarbība - pret ko? Būtībā pret saviem vergiem, kas tika nodarbināti muižnieka personīgajā īpašumā. Ar ko tas beigsies? Ar nelielu bārienu vai kādu 100€ sodu? Ir dzirdēts, ka ārzemēs vergturus uzreiz nogādā drošā vietā.

Atbildēt

Idioti spēj atkārtot vien citu

05.03.2021. 13:29

»


sacīto. Esi idiots?

Atbildēt

bet

05.03.2021. 12:48

»

jautājums

Tas vienkārši ir grandiozs kauns Latvijas valstij un tiesībsargājošajām institūcijām...


tiem padomju spokiem negribās maksāt valsts nodevu. Kriminālprocesā cietušais pieteiks ciparu 100 000 euro, prokurors to novāvuļos tiesā, tiesa apmierinās mantiskā kaitējuma kompensāciju un viss - var gaidīt piķi kontā:).
Ļoti ienesīgs bizness.

Atbildēt

Meistera atriebība

05.03.2021. 12:38

Kad Meisters saziepējies kļūt par Ģenerālprokuroru, tika publicēta informācija ar Meistera rakstīto un parakstīto "Šedevru", kurā viņš potenciālajam cietušajam atteicis uzsākt kriminālprocesu par nozagto velosipēdu, tādējādi nepārprotami norādot nozagtā velosipēda īpašniekam, ka pilnībā atbalsta Pārdaugavā dzīvojošu un strādājošu zagli-kleptomāni Diānu Āboliņu-Šetleri, kas pašapmierināšanas nolūkos šad tad veic kustamās mantas zādzības, tā teikt, tvaika izlaišanai un baudas gūšanai. Meisters parādījs savu līmeni - ar pilnīgu ķīseli galvā, atbalstot sīkus zagļus Pārdaugavā.

Atbildēt

Ralfs

05.03.2021. 11:46

es tikai nesaprotu, kāpēc tas kolaborants nosaukts par klitoru, nevis par pipeli vai tūpli?

Atbildēt

jautājums

05.03.2021. 11:43

Tas vienkārši ir grandiozs kauns Latvijas valstij un tiesībsargājošajām institūcijām.
Ja advokāts gribēja , tad varēja tiesāties civiltiesiskaj;ā kārtibā par goda un cieņas aizskaršanu. Bet izmantot valsts represīvo aparātu...Un tad vēl nav kauna Krievijai par Navaļniju kaut ko pārmest?
Bezgalīga liekulība un nodokļu maksātāju naudas tērēšana savās interesēs.
Bunkus slepkavība atklāta? Rebenoka slepkavas noķerti?
Policijai ko darīt nav-pasūtījumi jāapkalpo?

Atbildēt

fantastiš gan

05.03.2021. 07:35

»

Izskatās

Baibiņa ir pieķērusies pie vakara kokčika un nav spējusi noturēties nepakomentējot


strautmanei ir labi zināms efekts un defekts - vakarā kārtīgāk iedzer un tad vairs sevi īsti nekontrolē

Atbildēt

Izskatās

05.03.2021. 05:50

»


Baibiņa ir pieķērusies pie vakara kokčika un nav spējusi noturēties nepakomentējot.
Nav viegli būt kolaboranta sievai.

Atbildēt

Nesmīdini sevi spogulī

05.03.2021. 00:47

»

nemuldi šķērsām

''Tāpēc ka atbildība likumdošanā nav paredzēta par kriminālprocesu nepamatotu ierosināšanu un pamatotu izbeigšanu...


Kad pēdējo reizi kāds ir notiesāts pēc šī panta vai padomju prokurori ir balti un pūkaini ?

Atbildēt

27 padomnieks

04.03.2021. 22:49

»

mednieks

vai ar digitālo nakts tēmekli var briedi medīt naktī


Labāk mēģini ar termālo tēmekli uz lašiem.

Atbildēt

nemuldi šķērsām

04.03.2021. 21:36

''Tāpēc ka atbildība likumdošanā nav paredzēta par kriminālprocesu nepamatotu ierosināšanu un pamatotu izbeigšanu.''

++++++++++++++++++++++++++++++

Krimināllikums.

XXIII nodaļa
Noziedzīgi nodarījumi pret jurisdikciju

290.pants. Personas saukšana pie kriminālatbildības, zinot, ka tā nav vainīga

(1) Par personas saukšanu pie kriminālatbildības, zinot, ka tā nav vainīga, ja to izdarījis prokurors, —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

(2) Par tādām pašām darbībām, ja tās izdarītas mantkārīgā nolūkā vai ja tās saistītas ar apsūdzību smaga vai sevišķi smaga nozieguma izdarīšanā vai ar pierādījumu viltošanu, —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

(Ar grozījumiem, kas izdarīti ar 21.05.2009. un 13.12.2012. likumu, kas stājas spēkā 01.04.2013.)

Atbildēt

mednieks

04.03.2021. 19:48

vai ar digitālo nakts tēmekli var briedi medīt naktī?

Atbildēt

To Pietiek

04.03.2021. 19:29

Lūdzu publicējiet to apsūdzību! Varētu būt kaut kas ļoti interesants.

Atbildēt

Latvijas valsts vara ir mifs !

04.03.2021. 19:02

Valdošās komunistu bandas varas ilūzija darbojas tikai uz garīgi slimiem prātiem. Ir pienācis laiks šo veco sistēmu nojaukt un būvēt jaunu vai nodrošināt tai grūtas vecumdienas. Šī visaptverošā korupcija balstās uz vecās sistēmas konkrētiem kadriem, kuri sapņo par padomju sistēmas ideāliem, bet vārdos rauj kreklu par visu gaišo un civilizēto. Viņiem ir jādod iespēja ātri aiziet vai biedrība pilsonis uz statūta pamatu to izdrāž. Motivētu biedru grupa ar mūsdienu iespējām iedzīs vairākus no tiem kapos pat ar pirkstu nepieskaroties. Cīnies tauta ienaidnieks ir zināms daudziem no tiem tas ir rakstīts uz pieres, bet centralizēts apkopjums nebūtu lieks...

Atbildēt

Esmu parasts Bomzis

04.03.2021. 18:33

Kamēr vien Latvijā pastāvēs policija – tikmēr Latvijā būs arī noziedzība.
Ja šī vara (oligarhija) izlēmusi atbrīvoties no L.L., tad tā arī notiks. Neceriet uz advokātiem, jo Latvijas tiesās, tieši tāpat kā oligarhiskajā (tāda pati valsts iekārta) Krievijā „taisnīgas tiesas” tiek spriestas par pamatu izmantojot melīgas (vai drošības iestāžu – čekistu un komunistu) pasūtītas liecības. Ir tāds varas instruments par kuru līdz šim neviens, tā saucamais žurnālists, nav pat uzdrošinājies atklāti paust (dzīvība taču vērtīgāka par patiesību – nav jāuzpērk vai jāietekmē tiesnesis, prokurors u.t.t., pietiek vien pasūtīt vajadzīgo liecību attiecīgam „ekspertam”.
Esmu bijis divās „taisnīgās” tiesās – nekādi citādi kā par cirku šādus pasākumus (tiesas) nevar nosaukt. Cirka izrāde ir īpaši interesanta, ja biļete uz izrādi (tiesu) ir iegādāta kā lieciniekam (biļeti piesūta pa pastu, tā satur nepārprotamus draudus veselīgam dzīves veidam, proti - liksim meķī, ja neieradīsies, liksim meķī, ja neliecināsi). Rezultātā - vari liecināt ko redzēji, ko dzirdēji, ko lasīji, tāpat tās liecības (pat esoši foto materiāli) nevienu neinteresē, jo prokurors brunčos, skaļi spiedzot, norādīs ar pirkstu un skaļi paziņos – tas ir tikai liecinieka viedoklis, kuru varam laist gar ausīm, jo viņš, lūk, nav eksperts.
Ar ko tas viss beigsies ir grūti pateikt – nav īsti saprotama L.L. loma šai pasākumā. Viņš tiesā var kā vinnēt, tā arī zaudēt. Čekisti L.L. var izmantot dažādi – attaisnot, tā radot maldīgu priekšstatu, ka Latvijas teritorijā tiesiskums pastāv – tātad vara uzskatāma par leģitīmu. L.L. var arī notiesāt, piesaistot vajadzīgos „ekspertus”, kuri var mierīgi un nesodīti liecināt, piemēram, ka L.L. taču ir ar „balto biļeti”, tātad īpaši sabiedrībai bīstams tips un kā tāds ievietojams ārstnieciskā iestādē psihiskās veselības uzlabošanai.
Ņemot vērā ka L.L., viņa kompetences ietvaros, argumentēti atbild uz e-pastiem, neizsaka draudus vai morālus pazemojumus, atšķirībā no DP, kura kratīšanu izprot arī kā fizisku kratīšanu sev vēlamā sasniegšanai, vai atšķirībā no ar šaujam rīkiem bruņotiem Valsts policijas klauniem, kuri, lai panāktu savu, publiski skaļi atļaujas izteikt draudus pat dzīvībai („atstāj šo teritoriju, ja tev dzīvība dārga!” – šādi, atrodoties man manā darba vietā, policija pēdējoreiz draudēja, nepamatojot tādas pavēles likumību), manas simpātijas ir L.L. pusē.

Atbildēt

!

04.03.2021. 17:45

»

?

Vai tad viss nesākās ātrāk? Kad to dzelzceļnieku iesēdināja par spiegošanu, kas kara tehnikas foto aizsūtīja draugiem uz Krieviju, kaut visi LV portāli bija pilni ar tādiem foto


iebaidisana ! aizliedza tiesa tautas varas fronti ! lai gan vakcinas pret covid-19 nodrosinat nevar.Rigas mers Nils Usakovs tacu taisija selfijus uz asv tanku fona Rigas osta !

Atbildēt

Tātad, es Jums pilnīgi piekrītu!

04.03.2021. 16:15

»

Stukāns - noziedzības pīlārs

Šeit nu skaidri redzams, ka Stukāns ir ielikts par prokuroru un policijas mafijas piesedzēju. Ja Levits ar Kariņu nelūgs FIB palidzību arestēt visus prokurorus, tiesnešus un izmeklētājus, advokatūru un izfiltrēt, kā arī pārņemt uz laiku mūsu tiesībsargājošās instances, tad Latvija būs (un jau ir) otra...


Stukāns ir izvirzīts no sistēmas, lai nostiprinātu sistēmu.

Prokurori uztur valsts apsūdzības. Šo te 4. maija valsts finanšu korporāciju faktiski vada ārzemju institūcijas, kas slepeniem tautai aizdevumu līgumu nosacījumiem aizdod naudu.

Pašlaik, la uzlabotu valsts tēlu iedzīvotāju vidū - bērniem 500 € un pensionāriem 200€.

Valsts grimst parādos un naudas aizdevēji organizē likumdošanu, kas novedīs, nevis pe “prokuroru kratīšanas”, bet mantas eksproriācijas ar safabricētiem kriminālprocesiem - senlietas, zelts, dārgi likvīdi NĪ un pat peļņu nesoši uzņēmumi, ko konfiscēs ar reiderismu prokuratūras atbalstā. Tam plāno Ekonomikas lietu tiesu. Tās spriedumus Eiropas cilv. tiesā neapstrīdēs. LV no 13/03/20 atteikusies ievērot cilvēktiesības.

Skatoties uz tendencēm - Davosas forums plāno ieviest elektronisko naudu cilvēkkapitāla novērtēšanai, tas nozīmē, ka reālā nauda kaut kad zaudēs vērtību,ceram, ka ne tik drīz. Mērķis ir iznīcināt vidusšķiru. Ieviešot elektronisko naudu, piem. Krievijā jau ir likums par to. Ar elektronisko naudu nevarēs segt kredītus. Bet NĪ - dzīvokļus plāno eksproriēt par labu apsaimniekotāju biedrībām.

Ekonomikas bļoķēšanā Kanādā jau ik mēnesi katram pieaugušam izmaksā 2000 kan dol. Viņi pat neplāno atgriezties darbā. Toties aktīvi vakcinējas ceļā uz viņsauli.

Atbildēt

Stukāns - noziedzības pīlārs

04.03.2021. 15:51

Šeit nu skaidri redzams, ka Stukāns ir ielikts par prokuroru un policijas mafijas piesedzēju. Ja Levits ar Kariņu nelūgs FIB palidzību arestēt visus prokurorus, tiesnešus un izmeklētājus, advokatūru un izfiltrēt, kā arī pārņemt uz laiku mūsu tiesībsargājošās instances, tad Latvija būs (un jau ir) otra Baltkrievija un ES un ASV ir jāievieš sankcijas pret Latviju un tās mafiozo - visu policijas, prokuratūras un tiesu sistēmas galvgali personiski - ar mantas konfiskāciju. Faktiski valstī ir jāizsludina karastāvoklis un armijai un zemesardzei būtu jāarestē visi minētie. Tikai tā mēs tiksim vaļā no bandītu varas Latvijā. Visa atbildība par šī stāvokļa saglabāšanu gulstas uz Kariņu un Levitu. Tālāk vairs nav kur iet, ir jāceļas!

Atbildēt

?

04.03.2021. 15:50

»

R

A ko tad visi klusēja, kad Latvija 2020. gada decembrī aizturēja, kratīja 7 žurnālistus? Vai vienus drīkst, bet citus - nedrīkst


Vai tad viss nesākās ātrāk? Kad to dzelzceļnieku iesēdināja par spiegošanu, kas kara tehnikas foto aizsūtīja draugiem uz Krieviju, kaut visi LV portāli bija pilni ar tādiem foto.

Atbildēt

bb

04.03.2021. 15:39

»

prokuroru mafija piekauj apsūdzētos

Prokurori ar izmeklētājiem noteikti piekaus Lapsu līdz nāvei, jo novičoka, ko iesmērēt Lapsas apakšbiksēs viņiem laikam nebūs gan...


"Bordāns, kuram būtu tas jāzina, arī ir slepkava un mafijas cilvēks" - Bordāns ir tajā iekšā, jo garantē tiesnešiem neuzsākt disciplināro lietu, ja notiesātais sūdzēsies par tiesas pieļautiem procesuāliem pārkāpumiem.
Tikai ar Bordāna un Stukāna garantijām tiesnesis var parakstīties pasludināt notiesājošu spriedumu, zinot, ka apsūdzētajs nav vainīgs.

Atbildēt

R

04.03.2021. 15:35

»

Andris

Šis ir tas gadījums, kad jāvēršaseiropas tiesās par mobingu un žurnālistikas ierobežošanu! Tiesa mani šī informācija motivēs lasīt pietiek.com


A ko tad visi klusēja, kad Latvija 2020. gada decembrī aizturēja, kratīja 7 žurnālistus? Vai vienus drīkst, bet citus - nedrīkst?

Atbildēt

prokuroru mafija piekauj apsūdzētos

04.03.2021. 15:29

Prokurori ar izmeklētājiem noteikti piekaus Lapsu līdz nāvei, jo novičoka, ko iesmērēt Lapsas apakšbiksēs viņiem laikam nebūs gan.
Latvijas prokurori un viņu izmeklētāji ir sadisti, vismaz tā varētu domāt, ja viņi cer kaut ko panākt Lapsas lietā. Un panākt var tikai čekas gaumē atzīšanos izsitot. Var arī tālāk secināt, ka visi prokuroru mafijai nevēlamie kādreiz ir fiziski iespaidoti, lai panāktu atzīšanos vai pat nogalināti, pildot pasūtītāju gribu. Un tālāk var izdarīt secinājumu, ka Latvijas prokuratūra ir sadistu, slepkavu un mafiozo midzenis. Un tālāk var secināt, ka Bordāns, kuram būtu tas jāzina, arī ir slepkava un mafijas cilvēks. Un tālāk var secināt, ka Latviju vada noziedzīga mafija ar Kariņu un Levitu priekšgalā. Jo ja tā nebūtu, tad tādu absurdu, kad padomju koloborants mūsu dienās var panākt tādu kriminalprocesa virzību - it kā brīvās Latvijas laikā un vēl izķiņķelēt naudu no Latvijas bankas, kurās arī notrikti sēž noziedznieki. Te jāmostas tautai un jāizsvēpē noziedznieki vilkači no prokuratūras un policijas, jo izskatās, ka tās jaunais ģenerālprokurors nespēj vai negrib to darīt.

Atbildēt

!

04.03.2021. 15:11

Tagad prokuratūrai "jāuzspiež" uz Lapsu, lai viņš atzītu savu vainu, kā tas bija prokurora Višinska laikos.

Atbildēt

Asiirietis

04.03.2021. 14:26

»

Zuze

Policija arī, nekas tur gadu gaitā nav mainījies, tikai priekšnieki


Ķirzaka briesmu gadījumā nomet asti, lai uzbrucējam novērstu uzmanību un tas kādu brīdi mielotos ar konvulsijās locošos orgānu.

Atbildēt

precīzi

04.03.2021. 13:52

»

Fakts

Noziedznieku "mutkas" ar valsts policijas un prokuratūras amatpersonām, reiderējot uzņēmumus, kas veic saimniecisko darbību Latvijā, agrāk vai vēlāk novedīs pie tā, ka Latvijai pārstās izsniegt aizdevumus, jo nebūs no kā atdot...


Runāju ar LRTK vadītājiem, ārvalstu kapitāls mūk no Latvijas un nevēlas uzņemties riskus, kas šeit reāli pastāv. Valsts balstīts reiderisms un likumu neesamība to apstiprina. Spilgts piemērs tam ir valsts ekonomika - Latvijai tā ir 2 reiz mazāka nekā Igaunijai un 3 reizes mazāka nekā Lietuvai, tas ir kā lakmusa papīritis valsts (ne)spējai. Tas arī šī valsts balstītā bandītisma rezultāts. Arī es saviem augstskolu studentiem ar faktiem un piemēriem rādu, ka Latvija ir nedroša valsts lai ar to veidotu kādas saistības ilgtermiņā - jūs var noreiderēt uz falsificētu dokumenta pamata, jums var atņemt jūsu īpašumu uz falsificētime materiāliem tiesā, pret jums var uzskāt safabricētu lietu un beigās var sarunāt ar tiesnešiem vajadzīgo spriedumu tiesā! Un šie procesi var ilgt līdz 25 gadiem, kā rāda Latvijas tiesu prakse.

Atbildēt

OK

04.03.2021. 13:25

»

Zuze

Policija arī, nekas tur gadu gaitā nav mainījies, tikai priekšnieki


Kas tur varēja mainīties, Vienotības ministram Kozlovskim no 2011.gada līdz 2019.gadam vadot iekšlietu ministriju un Vienotības Ķuzim vadot valsts policiju:)

Atbildēt

Andris

04.03.2021. 13:17

Šis ir tas gadījums, kad jāvēršaseiropas tiesās par mobingu un žurnālistikas ierobežošanu! Tiesa mani šī informācija motivēs lasīt pietiek.com

Atbildēt

Zuze

04.03.2021. 12:55

»

nu, nu...

Izskatās ka tā mūsu prokuratūra ir īsts komunistu un čekistu perēklis


Policija arī, nekas tur gadu gaitā nav mainījies, tikai priekšnieki.

Atbildēt

Fakts

04.03.2021. 12:55

»

opapā

Precīzi mans gadījums! Reiderisma lieta ar virkni prominentu darboņu iesaisti. Krimināllietu, kurā ir visi pierādījumi izbeidz. Izbeidz ar pilnīgi absurdu lēmumu. KNAB arī nostājas Meistara pusē! Nekas, Swedbank gadījums parādīja, ka var arī izskustināt neiespējamo, protams tas var notikt tikai no ārpuses...


Noziedznieku "mutkas" ar valsts policijas un prokuratūras amatpersonām, reiderējot uzņēmumus, kas veic saimniecisko darbību Latvijā, agrāk vai vēlāk novedīs pie tā, ka Latvijai pārstās izsniegt aizdevumus, jo nebūs no kā atdot.
Noreiderētu uzņēmumu īpašnieki otru reizi uzņēmumus Latvijā neveidos, bet meklēs iespēju dzīvot un strādāt attīstītajās valstīs, kurās jēdzieni tiesiskums un Satversme kaut ko nozīmē.

Atbildēt

nu, nu...

04.03.2021. 12:39

Izskatās ka tā mūsu prokuratūra ir īsts komunistu un čekistu perēklis.

Atbildēt

Valstij esi parādā ?

04.03.2021. 12:21

Daudzi šogšad ir saņēmuši kārtējās VID elektroniskās vēstules ar nodokļu ,,parādiem,, Valstij, kas sasniedz pat 200euro apmērā?

Par tām korumpētā prese un mediti Neko nerunā, interessanti kāpēc???!!!

Atbildēt

nesaprotami

04.03.2021. 12:21

»

Ieteikums Lato

Lato, apskaties uz Navaļniju vai tepat, uz Vīlipsōnu. Esi uzmanīgs, tevi var iesēdināt uz pilnīgi absurda pamata. Paldies par Tavu drosmi, bet šī vara ir neadekvāta


navalnijs ir francu kosmetikas kompaniju apzadzis kriminalnoziedznieks,kapec Lato Lapsam uz vinu butu jaskatas.Par Vilipsonu gan tiesa,mulku zeme bez cilvektiesibu ieverosanas.

Atbildēt

Ieteikums Lato

04.03.2021. 12:14

Lato, apskaties uz Navaļniju vai tepat, uz Vīlipsōnu. Esi uzmanīgs, tevi var iesēdināt uz pilnīgi absurda pamata. Paldies par Tavu drosmi, bet šī vara ir neadekvāta!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...