Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

auditorija

07.03.2021. 18:56

Pants par „parazītisku dzīvesveidu un izvairīšanos no sabiedriski derīga darba” mūsdienās izklausās pavisam drausmīgi.. Kāda būtu jezga ja to atkal sāktu piemērot.. Bet ko var zināt?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

07.03.2021. 08:59

»

precīzi

Vai Prokuratūras idiotismu vai pareizāk sakot noziedzīgo rīcību neapstiprina jaunas krimināllietas ierosināšana pret patiesajiem Maksimas traģēdijas vaininiekiem - Vikom industries, kas pārtaisīja projektu, viltoja dokumentus un samonteja sūdu, kā dēl sabruka veikals? Kas maksās par 8 gadus gumijas ...


Vajadzētu žurnālistiem paprasīt informāciju, kuri konkrēti prokurori un virsprokurori šos gadus saņēma prokuratūrā prēmijas un piemaksas par Maxima lietas izmeklēšanu un izmeklēšanas vadīšanu. Tad tauta zinātu savus varoņus. Nepaveicās uzdurties godīgam tiesnesim.

Atbildēt

precīzi

06.03.2021. 22:53

»

ASV protektorāts Latvija

Pat zirgam skaidrs, ka lapsa nevarēja izdarīt noziedzīgu nodarījumu valsts institūciju dienestā. Esmu saskāries ar to, ka prokuratūrā tiešām strādā idioti, un tāpēc mani nemaz neuzbrīna, ka attaisnoja Mgoni un gandrīz visus Maxima lietā apsūdzētos. Maxima tiesnesis ir ar mazu dzīves pieredzi un tāpēc...


Vai Prokuratūras idiotismu vai pareizāk sakot noziedzīgo rīcību neapstiprina jaunas krimināllietas ierosināšana pret patiesajiem Maksimas traģēdijas vaininiekiem - Vikom industries, kas pārtaisīja projektu, viltoja dokumentus un samonteja sūdu, kā dēl sabruka veikals? Kas maksās par 8 gadus gumijas stiepšanu un papīra molekulu pētīšanu? Kas atbildēs par Latvijas valsts uzticības graušanu? Dalīsim atkal ordeņus un goda nosaukumus? Vai nav iemesls totālai revīzijai šajā iestādē?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

06.03.2021. 22:22

Pat zirgam skaidrs, ka lapsa nevarēja izdarīt noziedzīgu nodarījumu valsts institūciju dienestā. Esmu saskāries ar to, ka prokuratūrā tiešām strādā idioti, un tāpēc mani nemaz neuzbrīna, ka attaisnoja Mgoni un gandrīz visus Maxima lietā apsūdzētos. Maxima tiesnesis ir ar mazu dzīves pieredzi un tāpēc naivs, ka pateica patiesību acīs - prokurori idioti. Kāds vēl noziegums valsts institūciju dienestā? Kur te valsts institūcijas! Muļķu zeme, kur prokuratūrā strādā idioti!

Atbildēt

Svimpis

06.03.2021. 19:41

»

jaja dasistfantastiš

''Pietiek tuvākajās dienās publicēs fragmentus no apsūdzības


Ak tu, pimpi, tev trakoti nepatīk tas Lapsa, ko? Arī esi sovjetu draņķis?

Atbildēt

jurists

05.03.2021. 22:48

Covid-19: Latvija ir pēdējā vietā Eiropā pēc pirmo vakcīnas devu saņēmušo īpatsvara. Tas arī raksturo Latvijas korumpēto un mafiozo Saeimu, Valsts prezidentu, Ministru prezidentu un valdības locekļus, veselu rindu pietuvinātos valsts izzadzējus, kuru apkalpojošie prokurori vajā cilvēkus tāpat kā Krievijā un Baltkrievijā par patiesības teikšanu.

Atbildēt

ha-ha

05.03.2021. 20:51

Principā jau lietas ierosināšana ir kriminālnoziegums pret valsti,jo tiek mēģināts noklusināt okupantu un viņu sadarboņu noziegumus pret tautu un apsūdzēt tos,kuri godīgi pilda savu pilsoņu pienākumu valsts varas vietā.

Atbildēt

toties

05.03.2021. 14:12

»

jautājums

Tas vienkārši ir grandiozs kauns Latvijas valstij un tiesībsargājošajām institūcijām...


pret Bruknas muižnieku ierosināta administratīva lieta, kuras izmeklēšanā atklājusies fiziska un emocionāla vardarbība - pret ko? Būtībā pret saviem vergiem, kas tika nodarbināti muižnieka personīgajā īpašumā. Ar ko tas beigsies? Ar nelielu bārienu vai kādu 100€ sodu? Ir dzirdēts, ka ārzemēs vergturus uzreiz nogādā drošā vietā.

Atbildēt

bet

05.03.2021. 12:48

»

jautājums

Tas vienkārši ir grandiozs kauns Latvijas valstij un tiesībsargājošajām institūcijām...


tiem padomju spokiem negribās maksāt valsts nodevu. Kriminālprocesā cietušais pieteiks ciparu 100 000 euro, prokurors to novāvuļos tiesā, tiesa apmierinās mantiskā kaitējuma kompensāciju un viss - var gaidīt piķi kontā:).
Ļoti ienesīgs bizness.

Atbildēt

Meistera atriebība

05.03.2021. 12:38

Kad Meisters saziepējies kļūt par Ģenerālprokuroru, tika publicēta informācija ar Meistera rakstīto un parakstīto "Šedevru", kurā viņš potenciālajam cietušajam atteicis uzsākt kriminālprocesu par nozagto velosipēdu, tādējādi nepārprotami norādot nozagtā velosipēda īpašniekam, ka pilnībā atbalsta Pārdaugavā dzīvojošu un strādājošu zagli-kleptomāni Diānu Āboliņu-Šetleri, kas pašapmierināšanas nolūkos šad tad veic kustamās mantas zādzības, tā teikt, tvaika izlaišanai un baudas gūšanai. Meisters parādījs savu līmeni - ar pilnīgu ķīseli galvā, atbalstot sīkus zagļus Pārdaugavā.

Atbildēt

Ralfs

05.03.2021. 11:46

es tikai nesaprotu, kāpēc tas kolaborants nosaukts par klitoru, nevis par pipeli vai tūpli?

Atbildēt

jautājums

05.03.2021. 11:43

Tas vienkārši ir grandiozs kauns Latvijas valstij un tiesībsargājošajām institūcijām.
Ja advokāts gribēja , tad varēja tiesāties civiltiesiskaj;ā kārtibā par goda un cieņas aizskaršanu. Bet izmantot valsts represīvo aparātu...Un tad vēl nav kauna Krievijai par Navaļniju kaut ko pārmest?
Bezgalīga liekulība un nodokļu maksātāju naudas tērēšana savās interesēs.
Bunkus slepkavība atklāta? Rebenoka slepkavas noķerti?
Policijai ko darīt nav-pasūtījumi jāapkalpo?

Atbildēt

fantastiš gan

05.03.2021. 07:35

»

Izskatās

Baibiņa ir pieķērusies pie vakara kokčika un nav spējusi noturēties nepakomentējot


strautmanei ir labi zināms efekts un defekts - vakarā kārtīgāk iedzer un tad vairs sevi īsti nekontrolē

Atbildēt

Izskatās

05.03.2021. 05:50

»

jaja dasistfantastiš

''Pietiek tuvākajās dienās publicēs fragmentus no apsūdzības


Baibiņa ir pieķērusies pie vakara kokčika un nav spējusi noturēties nepakomentējot.
Nav viegli būt kolaboranta sievai.

Atbildēt

Nesmīdini sevi spogulī

05.03.2021. 00:47

»

nemuldi šķērsām

''Tāpēc ka atbildība likumdošanā nav paredzēta par kriminālprocesu nepamatotu ierosināšanu un pamatotu izbeigšanu...


Kad pēdējo reizi kāds ir notiesāts pēc šī panta vai padomju prokurori ir balti un pūkaini ?

Atbildēt

27 padomnieks

04.03.2021. 22:49

»

mednieks

vai ar digitālo nakts tēmekli var briedi medīt naktī


Labāk mēģini ar termālo tēmekli uz lašiem.

Atbildēt

nemuldi šķērsām

04.03.2021. 21:36

''Tāpēc ka atbildība likumdošanā nav paredzēta par kriminālprocesu nepamatotu ierosināšanu un pamatotu izbeigšanu.''

++++++++++++++++++++++++++++++

Krimināllikums.

XXIII nodaļa
Noziedzīgi nodarījumi pret jurisdikciju

290.pants. Personas saukšana pie kriminālatbildības, zinot, ka tā nav vainīga

(1) Par personas saukšanu pie kriminālatbildības, zinot, ka tā nav vainīga, ja to izdarījis prokurors, —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

(2) Par tādām pašām darbībām, ja tās izdarītas mantkārīgā nolūkā vai ja tās saistītas ar apsūdzību smaga vai sevišķi smaga nozieguma izdarīšanā vai ar pierādījumu viltošanu, —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

(Ar grozījumiem, kas izdarīti ar 21.05.2009. un 13.12.2012. likumu, kas stājas spēkā 01.04.2013.)

Atbildēt

mednieks

04.03.2021. 19:48

vai ar digitālo nakts tēmekli var briedi medīt naktī?

Atbildēt

To Pietiek

04.03.2021. 19:29

Lūdzu publicējiet to apsūdzību! Varētu būt kaut kas ļoti interesants.

Atbildēt

Latvijas valsts vara ir mifs !

04.03.2021. 19:02

Valdošās komunistu bandas varas ilūzija darbojas tikai uz garīgi slimiem prātiem. Ir pienācis laiks šo veco sistēmu nojaukt un būvēt jaunu vai nodrošināt tai grūtas vecumdienas. Šī visaptverošā korupcija balstās uz vecās sistēmas konkrētiem kadriem, kuri sapņo par padomju sistēmas ideāliem, bet vārdos rauj kreklu par visu gaišo un civilizēto. Viņiem ir jādod iespēja ātri aiziet vai biedrība pilsonis uz statūta pamatu to izdrāž. Motivētu biedru grupa ar mūsdienu iespējām iedzīs vairākus no tiem kapos pat ar pirkstu nepieskaroties. Cīnies tauta ienaidnieks ir zināms daudziem no tiem tas ir rakstīts uz pieres, bet centralizēts apkopjums nebūtu lieks...

Atbildēt

Esmu parasts Bomzis

04.03.2021. 18:33

Kamēr vien Latvijā pastāvēs policija – tikmēr Latvijā būs arī noziedzība.
Ja šī vara (oligarhija) izlēmusi atbrīvoties no L.L., tad tā arī notiks. Neceriet uz advokātiem, jo Latvijas tiesās, tieši tāpat kā oligarhiskajā (tāda pati valsts iekārta) Krievijā „taisnīgas tiesas” tiek spriestas par pamatu izmantojot melīgas (vai drošības iestāžu – čekistu un komunistu) pasūtītas liecības. Ir tāds varas instruments par kuru līdz šim neviens, tā saucamais žurnālists, nav pat uzdrošinājies atklāti paust (dzīvība taču vērtīgāka par patiesību – nav jāuzpērk vai jāietekmē tiesnesis, prokurors u.t.t., pietiek vien pasūtīt vajadzīgo liecību attiecīgam „ekspertam”.
Esmu bijis divās „taisnīgās” tiesās – nekādi citādi kā par cirku šādus pasākumus (tiesas) nevar nosaukt. Cirka izrāde ir īpaši interesanta, ja biļete uz izrādi (tiesu) ir iegādāta kā lieciniekam (biļeti piesūta pa pastu, tā satur nepārprotamus draudus veselīgam dzīves veidam, proti - liksim meķī, ja neieradīsies, liksim meķī, ja neliecināsi). Rezultātā - vari liecināt ko redzēji, ko dzirdēji, ko lasīji, tāpat tās liecības (pat esoši foto materiāli) nevienu neinteresē, jo prokurors brunčos, skaļi spiedzot, norādīs ar pirkstu un skaļi paziņos – tas ir tikai liecinieka viedoklis, kuru varam laist gar ausīm, jo viņš, lūk, nav eksperts.
Ar ko tas viss beigsies ir grūti pateikt – nav īsti saprotama L.L. loma šai pasākumā. Viņš tiesā var kā vinnēt, tā arī zaudēt. Čekisti L.L. var izmantot dažādi – attaisnot, tā radot maldīgu priekšstatu, ka Latvijas teritorijā tiesiskums pastāv – tātad vara uzskatāma par leģitīmu. L.L. var arī notiesāt, piesaistot vajadzīgos „ekspertus”, kuri var mierīgi un nesodīti liecināt, piemēram, ka L.L. taču ir ar „balto biļeti”, tātad īpaši sabiedrībai bīstams tips un kā tāds ievietojams ārstnieciskā iestādē psihiskās veselības uzlabošanai.
Ņemot vērā ka L.L., viņa kompetences ietvaros, argumentēti atbild uz e-pastiem, neizsaka draudus vai morālus pazemojumus, atšķirībā no DP, kura kratīšanu izprot arī kā fizisku kratīšanu sev vēlamā sasniegšanai, vai atšķirībā no ar šaujam rīkiem bruņotiem Valsts policijas klauniem, kuri, lai panāktu savu, publiski skaļi atļaujas izteikt draudus pat dzīvībai („atstāj šo teritoriju, ja tev dzīvība dārga!” – šādi, atrodoties man manā darba vietā, policija pēdējoreiz draudēja, nepamatojot tādas pavēles likumību), manas simpātijas ir L.L. pusē.

Atbildēt

!

04.03.2021. 17:45

»

?

Vai tad viss nesākās ātrāk? Kad to dzelzceļnieku iesēdināja par spiegošanu, kas kara tehnikas foto aizsūtīja draugiem uz Krieviju, kaut visi LV portāli bija pilni ar tādiem foto


iebaidisana ! aizliedza tiesa tautas varas fronti ! lai gan vakcinas pret covid-19 nodrosinat nevar.Rigas mers Nils Usakovs tacu taisija selfijus uz asv tanku fona Rigas osta !

Atbildēt

Tātad, es Jums pilnīgi piekrītu!

04.03.2021. 16:15

»

Stukāns - noziedzības pīlārs

Šeit nu skaidri redzams, ka Stukāns ir ielikts par prokuroru un policijas mafijas piesedzēju. Ja Levits ar Kariņu nelūgs FIB palidzību arestēt visus prokurorus, tiesnešus un izmeklētājus, advokatūru un izfiltrēt, kā arī pārņemt uz laiku mūsu tiesībsargājošās instances, tad Latvija būs (un jau ir) otra...


Stukāns ir izvirzīts no sistēmas, lai nostiprinātu sistēmu.

Prokurori uztur valsts apsūdzības. Šo te 4. maija valsts finanšu korporāciju faktiski vada ārzemju institūcijas, kas slepeniem tautai aizdevumu līgumu nosacījumiem aizdod naudu.

Pašlaik, la uzlabotu valsts tēlu iedzīvotāju vidū - bērniem 500 € un pensionāriem 200€.

Valsts grimst parādos un naudas aizdevēji organizē likumdošanu, kas novedīs, nevis pe “prokuroru kratīšanas”, bet mantas eksproriācijas ar safabricētiem kriminālprocesiem - senlietas, zelts, dārgi likvīdi NĪ un pat peļņu nesoši uzņēmumi, ko konfiscēs ar reiderismu prokuratūras atbalstā. Tam plāno Ekonomikas lietu tiesu. Tās spriedumus Eiropas cilv. tiesā neapstrīdēs. LV no 13/03/20 atteikusies ievērot cilvēktiesības.

Skatoties uz tendencēm - Davosas forums plāno ieviest elektronisko naudu cilvēkkapitāla novērtēšanai, tas nozīmē, ka reālā nauda kaut kad zaudēs vērtību,ceram, ka ne tik drīz. Mērķis ir iznīcināt vidusšķiru. Ieviešot elektronisko naudu, piem. Krievijā jau ir likums par to. Ar elektronisko naudu nevarēs segt kredītus. Bet NĪ - dzīvokļus plāno eksproriēt par labu apsaimniekotāju biedrībām.

Ekonomikas bļoķēšanā Kanādā jau ik mēnesi katram pieaugušam izmaksā 2000 kan dol. Viņi pat neplāno atgriezties darbā. Toties aktīvi vakcinējas ceļā uz viņsauli.

Atbildēt

Stukāns - noziedzības pīlārs

04.03.2021. 15:51

Šeit nu skaidri redzams, ka Stukāns ir ielikts par prokuroru un policijas mafijas piesedzēju. Ja Levits ar Kariņu nelūgs FIB palidzību arestēt visus prokurorus, tiesnešus un izmeklētājus, advokatūru un izfiltrēt, kā arī pārņemt uz laiku mūsu tiesībsargājošās instances, tad Latvija būs (un jau ir) otra Baltkrievija un ES un ASV ir jāievieš sankcijas pret Latviju un tās mafiozo - visu policijas, prokuratūras un tiesu sistēmas galvgali personiski - ar mantas konfiskāciju. Faktiski valstī ir jāizsludina karastāvoklis un armijai un zemesardzei būtu jāarestē visi minētie. Tikai tā mēs tiksim vaļā no bandītu varas Latvijā. Visa atbildība par šī stāvokļa saglabāšanu gulstas uz Kariņu un Levitu. Tālāk vairs nav kur iet, ir jāceļas!

Atbildēt

?

04.03.2021. 15:50

»

R

A ko tad visi klusēja, kad Latvija 2020. gada decembrī aizturēja, kratīja 7 žurnālistus? Vai vienus drīkst, bet citus - nedrīkst


Vai tad viss nesākās ātrāk? Kad to dzelzceļnieku iesēdināja par spiegošanu, kas kara tehnikas foto aizsūtīja draugiem uz Krieviju, kaut visi LV portāli bija pilni ar tādiem foto.

Atbildēt

bb

04.03.2021. 15:39

»

prokuroru mafija piekauj apsūdzētos

Prokurori ar izmeklētājiem noteikti piekaus Lapsu līdz nāvei, jo novičoka, ko iesmērēt Lapsas apakšbiksēs viņiem laikam nebūs gan...


"Bordāns, kuram būtu tas jāzina, arī ir slepkava un mafijas cilvēks" - Bordāns ir tajā iekšā, jo garantē tiesnešiem neuzsākt disciplināro lietu, ja notiesātais sūdzēsies par tiesas pieļautiem procesuāliem pārkāpumiem.
Tikai ar Bordāna un Stukāna garantijām tiesnesis var parakstīties pasludināt notiesājošu spriedumu, zinot, ka apsūdzētajs nav vainīgs.

Atbildēt

R

04.03.2021. 15:35

»

Andris

Šis ir tas gadījums, kad jāvēršaseiropas tiesās par mobingu un žurnālistikas ierobežošanu! Tiesa mani šī informācija motivēs lasīt pietiek.com


A ko tad visi klusēja, kad Latvija 2020. gada decembrī aizturēja, kratīja 7 žurnālistus? Vai vienus drīkst, bet citus - nedrīkst?

Atbildēt

prokuroru mafija piekauj apsūdzētos

04.03.2021. 15:29

Prokurori ar izmeklētājiem noteikti piekaus Lapsu līdz nāvei, jo novičoka, ko iesmērēt Lapsas apakšbiksēs viņiem laikam nebūs gan.
Latvijas prokurori un viņu izmeklētāji ir sadisti, vismaz tā varētu domāt, ja viņi cer kaut ko panākt Lapsas lietā. Un panākt var tikai čekas gaumē atzīšanos izsitot. Var arī tālāk secināt, ka visi prokuroru mafijai nevēlamie kādreiz ir fiziski iespaidoti, lai panāktu atzīšanos vai pat nogalināti, pildot pasūtītāju gribu. Un tālāk var izdarīt secinājumu, ka Latvijas prokuratūra ir sadistu, slepkavu un mafiozo midzenis. Un tālāk var secināt, ka Bordāns, kuram būtu tas jāzina, arī ir slepkava un mafijas cilvēks. Un tālāk var secināt, ka Latviju vada noziedzīga mafija ar Kariņu un Levitu priekšgalā. Jo ja tā nebūtu, tad tādu absurdu, kad padomju koloborants mūsu dienās var panākt tādu kriminalprocesa virzību - it kā brīvās Latvijas laikā un vēl izķiņķelēt naudu no Latvijas bankas, kurās arī notrikti sēž noziedznieki. Te jāmostas tautai un jāizsvēpē noziedznieki vilkači no prokuratūras un policijas, jo izskatās, ka tās jaunais ģenerālprokurors nespēj vai negrib to darīt.

Atbildēt

!

04.03.2021. 15:11

Tagad prokuratūrai "jāuzspiež" uz Lapsu, lai viņš atzītu savu vainu, kā tas bija prokurora Višinska laikos.

Atbildēt

Asiirietis

04.03.2021. 14:26

»

Zuze

Policija arī, nekas tur gadu gaitā nav mainījies, tikai priekšnieki


Ķirzaka briesmu gadījumā nomet asti, lai uzbrucējam novērstu uzmanību un tas kādu brīdi mielotos ar konvulsijās locošos orgānu.

Atbildēt

precīzi

04.03.2021. 13:52

»

Fakts

Noziedznieku "mutkas" ar valsts policijas un prokuratūras amatpersonām, reiderējot uzņēmumus, kas veic saimniecisko darbību Latvijā, agrāk vai vēlāk novedīs pie tā, ka Latvijai pārstās izsniegt aizdevumus, jo nebūs no kā atdot...


Runāju ar LRTK vadītājiem, ārvalstu kapitāls mūk no Latvijas un nevēlas uzņemties riskus, kas šeit reāli pastāv. Valsts balstīts reiderisms un likumu neesamība to apstiprina. Spilgts piemērs tam ir valsts ekonomika - Latvijai tā ir 2 reiz mazāka nekā Igaunijai un 3 reizes mazāka nekā Lietuvai, tas ir kā lakmusa papīritis valsts (ne)spējai. Tas arī šī valsts balstītā bandītisma rezultāts. Arī es saviem augstskolu studentiem ar faktiem un piemēriem rādu, ka Latvija ir nedroša valsts lai ar to veidotu kādas saistības ilgtermiņā - jūs var noreiderēt uz falsificētu dokumenta pamata, jums var atņemt jūsu īpašumu uz falsificētime materiāliem tiesā, pret jums var uzskāt safabricētu lietu un beigās var sarunāt ar tiesnešiem vajadzīgo spriedumu tiesā! Un šie procesi var ilgt līdz 25 gadiem, kā rāda Latvijas tiesu prakse.

Atbildēt

OK

04.03.2021. 13:25

»

Zuze

Policija arī, nekas tur gadu gaitā nav mainījies, tikai priekšnieki


Kas tur varēja mainīties, Vienotības ministram Kozlovskim no 2011.gada līdz 2019.gadam vadot iekšlietu ministriju un Vienotības Ķuzim vadot valsts policiju:)

Atbildēt

Andris

04.03.2021. 13:17

Šis ir tas gadījums, kad jāvēršaseiropas tiesās par mobingu un žurnālistikas ierobežošanu! Tiesa mani šī informācija motivēs lasīt pietiek.com

Atbildēt

Zuze

04.03.2021. 12:55

»

nu, nu...

Izskatās ka tā mūsu prokuratūra ir īsts komunistu un čekistu perēklis


Policija arī, nekas tur gadu gaitā nav mainījies, tikai priekšnieki.

Atbildēt

Fakts

04.03.2021. 12:55

»

opapā

Precīzi mans gadījums! Reiderisma lieta ar virkni prominentu darboņu iesaisti. Krimināllietu, kurā ir visi pierādījumi izbeidz. Izbeidz ar pilnīgi absurdu lēmumu. KNAB arī nostājas Meistara pusē! Nekas, Swedbank gadījums parādīja, ka var arī izskustināt neiespējamo, protams tas var notikt tikai no ārpuses...


Noziedznieku "mutkas" ar valsts policijas un prokuratūras amatpersonām, reiderējot uzņēmumus, kas veic saimniecisko darbību Latvijā, agrāk vai vēlāk novedīs pie tā, ka Latvijai pārstās izsniegt aizdevumus, jo nebūs no kā atdot.
Noreiderētu uzņēmumu īpašnieki otru reizi uzņēmumus Latvijā neveidos, bet meklēs iespēju dzīvot un strādāt attīstītajās valstīs, kurās jēdzieni tiesiskums un Satversme kaut ko nozīmē.

Atbildēt

nu, nu...

04.03.2021. 12:39

Izskatās ka tā mūsu prokuratūra ir īsts komunistu un čekistu perēklis.

Atbildēt

Valstij esi parādā ?

04.03.2021. 12:21

Daudzi šogšad ir saņēmuši kārtējās VID elektroniskās vēstules ar nodokļu ,,parādiem,, Valstij, kas sasniedz pat 200euro apmērā?

Par tām korumpētā prese un mediti Neko nerunā, interessanti kāpēc???!!!

Atbildēt

nesaprotami

04.03.2021. 12:21

»

Ieteikums Lato

Lato, apskaties uz Navaļniju vai tepat, uz Vīlipsōnu. Esi uzmanīgs, tevi var iesēdināt uz pilnīgi absurda pamata. Paldies par Tavu drosmi, bet šī vara ir neadekvāta


navalnijs ir francu kosmetikas kompaniju apzadzis kriminalnoziedznieks,kapec Lato Lapsam uz vinu butu jaskatas.Par Vilipsonu gan tiesa,mulku zeme bez cilvektiesibu ieverosanas.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

„Linča tiesa” sit augstu vilni

FotoCeru, ka esat gatavi uzklausīt arī mani*. Pirmkārt, ar tīru sirdsapziņu varu viennozīmīgi apgalvot: nekad neesmu ne sitis vai kā citādi fiziski aizskāris ne savu sievu, ne kādu citu sievieti.
Lasīt visu...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

21

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

FotoLaikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet šīs „sociālās kataklizmas” ietvaros gan jēdzieni, gan idejas figurējuši dažādos medijos un savā būtībā ir daļa no ļoti, ļoti senas doktrīnas centieniem pakļaut cilvēces virzību, ideālus un būtību kā tādu.
Lasīt visu...

12

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

FotoKopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu. Tam ir divēji cēloņi: epidēmioloģiski un kultūretniski.
Lasīt visu...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....