Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

piddrs

29.06.2019. 14:59

»

Aldis

Govzems nav spējīgs dzīvot bez Kaimiņa. Izseko katru soli


Starp viņiem jūtas!A šis tagad ar to Kariņu....

Atbildēt

"Izkrāpa" 135.43 EUR un 25 kapeikas?

29.06.2019. 10:06

»

Olegs Ivankins

Es gan tiktu gala ar so lietu


"Šausmas, ko dara deputāti: " ...un vai minētā tikšanās, ja tāda tiešām notikusi, ir aizņēmusi visu Saeimas plenārsēdes laiku ...". Varbūt "izkrāpa" tikai kādus 135,45 EUR? Varbūt tikai 15 EUR un 25 kapeikas? Nopietna lieta, "Erik Kalnmeijer, vai ne, skaidrībai jābūt un deputātu jāsoda, ja tik nopietna "afēra" atklāsies? Saeima pati netiks gal'a ar sava darbinieka - deputata darba laika uzskaiti un pātbaudi, vei ne "Erik Kalnmeijer?

Tu esi slavens ģenerālprokurors, godīgs pēc velna un saprātīgs kā Dievs, pat kapeikas Saeimas darbā proti noskaidrot, miljoni un miljardi nozagto, neikasēto naudiņu gan tevi neinteresē, vei ne ko, "Ērik?

Atbildēt

Valsts valstī?

29.06.2019. 09:49

»

DDD

Kad politiķi par valsts naudu braukā priekšvēlēšanu aģitācijā, ar formāliem mērķiem paspēlēt šahu, tad prokuratūrai klapes uz ausīm. Kad politiķi kopā ar citadeles pircēju izsūtāmo brauc uz Gruziju atkal prokuratūrai klapes uz acīm. Kad Ldz iepērk lūžņus no Igauņa, saremontēja tos un bez konkursa atdot...


No kura laika prokuratūrai tiesības pārbaudīt Valsts likumdevēja pilnvaras kontrolēt deputātu darba laiku un samaksu? Valsts valstī? Cik krimināllietu prokuratūra ir ierosinājusi par prokuroru darba kavējumiem un izkrāpto naudu par nedarīto darbu? Vai likumīgi tiek maksāta IZDIENAS PENSIJA par sēdēšanu kabinetā un kafijošanu bez laika izmēra? Kas izmeklēs Parex afēras, Liepājas metalurga afēras, Dienvidu tilta afēras utt.?

Saeima, kad uzdosiet šim ģenerālprokuroram pārtraukt vajāt Saeimu un deputātus?

Atbildēt

Olegs Ivankins

29.06.2019. 08:28

Es gan tiktu gala ar so lietu

Atbildēt

interesanti,

28.06.2019. 23:11

»

Doktors J.B.

Nupat jau Gobzemam parādās riktīgas slimības pazīmes


kādas tieši pazīmes un kādai slimībai?

Atbildēt

pensija 86€, politiski represēts

28.06.2019. 23:09

»

vecs aborigēns

hi, hi, hi, nabaga deputāti... "deputāta mēneša atalgojums „uz papīra” ir 2963 eiro" - man par tādu naudiņu gadā jāizvelk


tad tev vēl labi, vismaz nav vairāk kā 3 gadus jāizvelk dzīvība ar nabaga deputātu niecīgo mēnešalgu...

Atbildēt

luuk

28.06.2019. 14:54

pieradijums -Latvija izdevusies valsts...vel operas brivbiletes ribena kabanovs un co

Atbildēt

vecs aborigēns

28.06.2019. 12:25

hi, hi, hi, nabaga deputāti... "deputāta mēneša atalgojums „uz papīra” ir 2963 eiro" - man par tādu naudiņu gadā jāizvelk...

Atbildēt

voila

28.06.2019. 09:30

šķiet, ka atgriežas vēsture, kad biedrīši nesodīti zaga vagoniem, bet tantiņu - to ļauno spekulanti par puķīšu tirgošanu sodīja kā dzimtenes nodevēju. Tāds varens tracis par 500 EUR! Bet, vispār jau princips paliek princips ...

Atbildēt

DDD

28.06.2019. 08:36

Kad politiķi par valsts naudu braukā priekšvēlēšanu aģitācijā, ar formāliem mērķiem paspēlēt šahu, tad prokuratūrai klapes uz ausīm. Kad politiķi kopā ar citadeles pircēju izsūtāmo brauc uz Gruziju atkal prokuratūrai klapes uz acīm. Kad Ldz iepērk lūžņus no Igauņa, saremontēja tos un bez konkursa atdot privātajam atkal guļam utt/

Atbildēt

Doktors J.B.

28.06.2019. 08:01

Nupat jau Gobzemam parādās riktīgas slimības pazīmes.

Atbildēt

Uz kurieni ejam???????

28.06.2019. 07:59

Prokuratūra uzdod policijai- policija mēnesi strādā pie pārbaudēm. Iesaistīti vairāki darbinieki, kuri kopumā algās saņem vairākus tūkstošus eiro. Arī prokuratūras darbinieki saņem kādus tūkstošus. Vēlāk šo procesu pārsūtīs uz tiesu- tur būs darbs tiesnešiem, sekretārēm, mašīnrakstītājām. Kopumā valstij šo it kā nozagto 500 euro dēļ tiks iztērēti desmitiem tūkstoši eiro, nodarbināti vismaz 10-15 darbinieki u.t.t. Vai te nav runa par muļķu valsti???

Atbildēt

Kotlete

28.06.2019. 07:52

Pārbaudes materiāli kaut ko tādu arī apstiprina.

Atbildēt

Hihi

27.06.2019. 23:42

Galvenais kotlešnueks gan jau atkal visu nakti tā dzēris un šņaucis, ka no rīta aizgāja nopirkt vēl puslitru

Atbildēt

vupp

27.06.2019. 19:50

Čekisti un miliči iet uz pilnu banku. Kuram vēl ir šaubas, ka šamie dzīvo savā republikā un pēc saviem noteikumiem, kam ar Latviju nav nekāda sakara.

Atbildēt

Teds

27.06.2019. 18:10

Tad, kad valsts - noziedznieku un okupantu izskatā, no pamatiedzīvotājiem izlaupa 5miljardus (nosacīto naudas vienību) katru gadu, tad veidojums, kurš nodēvēts par prokuratūru, klusē.

Atbildēt

Aldis

27.06.2019. 18:05

Govzems nav spējīgs dzīvot bez Kaimiņa. Izseko katru soli...

Atbildēt

Taisnība

27.06.2019. 17:18

Ornella Muti par vakarēšanu ar Putinu tā vietā, lai ierastos uz izrādi, un vēlāk ārsta zīmes viltošanu, manuprāt, dabūja cietumsodu. Kur taisnība!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Prokurors bez mazākās sirds trīsas veselu gadu mierīgi dzīvoja, zinot, ka tieši viņš nosūtījis CILVĒKU, MĀTI drošā nāvē

FotoZināt, kas mani reāli sācis tracināt Kristīnes Misānes lietā? Ka tagad liela daļa ierēdņu, politiķu un citādi svarīgo personu klaigā, ka šī nu reiz ir bijusi viena specifiska lieta! Nopietni?
Lasīt visu...

15

Mūsu svēts pienākums ir visā Latvijā stāstīt par to, ka korupcija ir noziegums ar upuriem

FotoNo brīža, kad jaunie konservatīvie pirmo reizi tika ievēlēti Rīgas domē, mēs ar aktīvu rīcību atmaskojām tās kleptokrātisko režīmu, tādējādi izdarot politisku spiedienu uz atbildīgajām iestādēm un amatpersonām. Šī neatlaidīgā darbība nu ir rezultējusies ar korupcijas sagrauztās un rīcībnespējīgās Rīgas domes atlaišanu.
Lasīt visu...

21

Kliķe jau aizgūtnēm pārraksta neseno Latvijas vēsturi, bet kliķes propagandisti steidz nostiprināt melus

FotoNeesmu PBK TV kanāla cienītājs, ne arī īpaši skatos kādus citus TV kanālus, kas ir krievu valodā, izņemot izklaides kanālus un raidījumus. Tomēr atsevišķos brīžos, kad runa ir par notikumiem pasaulē, zinot, ka mūs, Latvijas iedzīvotājus, baro ar vienveidīgu propagandu, paskatos arī Krievijas TV kanālus. Arī tos, kurus slēdza, reizēm skatījos.
Lasīt visu...

12

Prognoze: pirmo koronavīrusa slimnieku Latvijā atklās līdz 18. marta 10.55

FotoZīmīga diena šodien: mēnesis, kopš sapratu, ka koronavīruss nav kaut kāda citāda gripa vai tālu zemju slimība, bet gan bīstama, lipīga un nāvīga sērga, kas apdraud arī Latviju. Notikums, kas lika man saprast stāvokļa nopietnību, bija priekš mēneša, 23. janvārī ieviestā Uhaņas blokāde: 11 miljonu iedzīvotāju pilsētas izolēšana. Saistībā ar apaļu mēnesi varētu dalīties trīs ierakstos par vīrusu. Šis ir pirmais.
Lasīt visu...

12

Pierādīšu, ka lūšu šāvējiem patiesībā vispār nav argumentu

FotoTātad, ko saka lūšu šāvēji. 1. Nemaisies, kur neko nesaproti (agresīva pozīcija, kas ne ar ko nav pamatota). 2. Mums viss jākontrolē, jo apēd stirnas (pirmšķietami apspriežams arguments). 3. Vilki nāk mājās un plosa mājdzīvniekus (klaja demagoģija, jo runa taču nav par vilkiem).
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Blēžu un zagļu valsts

Raksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka...

Foto

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

Laikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti...

Foto

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

Iesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu...

Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...