Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

He-he

23.05.2019. 22:37

»

Melu detektors

Drošvien tikpat patiesas ziņas kā Latvijas dzelzceļa privatizācija. Bet no siles atstumtā Lemberga atraugas jau nesmird


Latvijas dzelceļš ir ne tikai VAS"Latvijas dzelzceļš", kas ar likumu atzīta par neprivatizējamu (tiesa, ja politiķi un viņu sponsori vienojas, cik tur tā darba izgrozīt likumu), bet arī "LDz Cargo", "Ritošā sastāva serviss", "LDz Apsardze" - pietiekoši gardi kumosiņi, kas nav pieminēti likumā kā neprivatizējami...
Tā ka detektors pats piesedz meļus (Tāli)...

Atbildēt

Jo ma jo

23.05.2019. 06:53

Rūdi jau sešus mēnešus neko neesi iemaksājis obščakam ja neko neiemaksāsi noraksim. Prokuratūra.

Atbildēt

Hmm

22.05.2019. 23:09

Kā var tādam Meroni uzticēt mantu? VID atskaites gadiem nēsot sniegtas liek mīksto virsū. Tur būtu atbildīgie Prokurori arī jāvērtē

Atbildēt

atis

22.05.2019. 08:49

kad Jurisa k-gu sauks pie kriminālatbildības (vismaz par nolaidību)?

Atbildēt

Prokuratūras pacietības mērs beidzies

22.05.2019. 05:13

Virsraksts ir spekulatīvs, jo autors nevar zināt ne prokuratūras plānus, ne nodomus, ne slepenus faktus.

Atbildēt

Šodiem šīs sīkās rebes nesauc par

22.05.2019. 05:09

»

Var jau būt

tad diriģents ir patiešām labs un arī aktieri cienīgi turas


sazvērestības teorijām, bet shēmām, ko shēmo, apejot likumu ar līkumu.

Ideāli tikusi sakārtota likumdošana, atvieglojot shēmošanas "skaistumu, kuras rezultātā rodas reāla nauda.

Uzskatāmi to parādīja Rīdzenes sarunu Saeimas izmekēšanas komisijas bezzobainība un bezspēcība. Par pamatu labām shēmām ir dotas prokuroru pilnvaras uzsākt un izbeigt kriminālprocesus "pēc vajadzības", tātad safabricēt - sashēmot shēmas dēļ naudas shēmām. Izmainītā likumdošana jebkurā kriminālprocesa stadijā (pat tikai ierosināšanas plānošanas) dod prokuroram, virsprokuroram, ģenprokuroram vienpersoniskas tiesības apšaubīt iespējamā nozieguma sastāva pierādījumu ticamību.

Atbildēt

Bībers

22.05.2019. 00:07

Pilnīgi nerodas nekāda pārliecība, kā lapsas avoti sniedz patiesu informāciju. Izklausās vairāk pēc iedomām, interpretējuma, baumām, vai arī ka tā ir daļa no lielāka plāna prokuratūras nomelnošanai

Atbildēt

Bordāns

21.05.2019. 22:40

Ēd Meroni maizi, tāpat kā viss JKP deģenerātu bars..Idioti būs tie, kas par viņiem vēlēs

Atbildēt

Melu detektors

21.05.2019. 22:20

Drošvien tikpat patiesas ziņas kā Latvijas dzelzceļa privatizācija. Bet no siles atstumtā Lemberga atraugas jau nesmird

Atbildēt

DDD

21.05.2019. 22:10

»

Var jau būt

tad diriģents ir patiešām labs un arī aktieri cienīgi turas


Tā jau arī ir, tikai sazvērestību teorija, nekas vairāk.

Atbildēt

Brat

21.05.2019. 21:57

»

Nja

Anonīms par naudu izvemts vēmeklis


Par naudu izvemti vēmekļi ir Meroni dibenlaižas, kam katrs šāds raksts sagādā sirdssāpes...

Atbildēt

Nja

21.05.2019. 19:53

Anonīms par naudu izvemts vēmeklis.

Atbildēt

MMM

21.05.2019. 19:51

»

Jauki

Linkaits Meroni interesēs gremdē dzelzceļu un bīda savas marionetes. Bordāns - ģenerālprokuroru


Vai Tev kalpa sindroms? apmīžam Meroni un visus līdzskrējējus, vēl var izvālēt ar satrūnējusu egles zaru, pietiek ņemt anālēs tovarišč Latvieti!

Atbildēt

Var jau būt

21.05.2019. 18:58

»

DDD

+ kopīgam mērķim jābūt arī kopīgam lietu diriģentam. Kāda no PSRS bijušām drošības struktūrām. Ne jau Aivaram vienam tur ļautu tā šiverēties bez pie skatīšanās


tad diriģents ir patiešām labs un arī aktieri cienīgi turas.
A saka, ka sazvērestības teorijas ir muļķības.

Atbildēt

blaablaa

21.05.2019. 17:46

»

jaajaa

..."Vairāki savstarpēji nesaistīti Pietiek informācijas avoti" acīm redzami ir ieinteresēti Kalnmeiera palikšanā ģenprokurora amatā


Augstākā naivuma pakāpe ir domāt, ka pats Bordāns cerēja uz Kalnmeiera atlaišanu. Tas viss bija kārtējais PR gājiens pirms EP vēlēšanām.

Atbildēt

Prokuratūra tēlo godīgu

21.05.2019. 17:29

Viss bija saskaņots gan ar Lembergu, gan Meroni. Beidot viss nokārtots. Īstais laiks prokuratūrai tēlot sašutumu, lai izslēgtu aizdomas par sadarbību ar Lembergu un Meroni. Ja Lembergu notiesās, neko nevarēs konfiscēta, tāds arī bija prokuratūras, Meroni un Lemberga kopīgais mērķis.

Atbildēt

Jauki

21.05.2019. 16:30

Linkaits Meroni interesēs gremdē dzelzceļu un bīda savas marionetes. Bordāns - ģenerālprokuroru.
Pat neslēpjas. Apbrīnojami.
Tad liekam Meroni par prezidentu, tā teikt leģimitizējam viņa varu.

Atbildēt

jaajaa

21.05.2019. 16:22

..."Vairāki savstarpēji nesaistīti Pietiek informācijas avoti" acīm redzami ir ieinteresēti Kalnmeiera palikšanā ģenprokurora amatā...:)

Atbildēt

LLL

21.05.2019. 15:51

»

Vājprāts

Kam jādarās galvā, lai izdarītu šādus secinājumus? Visi runā, ka mordāns ir veroni kalps, bet jūs


Tā runā tie, kam gribas, lai citi tā runātu. Bet fakts, ka Ģenerālprokurors astoņu gadus bija viens un tas pats un neko nav darījis šajā lieta nekur nezūd.

Atbildēt

Q

21.05.2019. 13:41

Nu redz, kur atklājas Bordāna saimnieks, smieklīga izskatās tā viņa cīņa par tiesiskumu, patiesībā vēlme piebāzt savas un saimnieka kabatas!

Atbildēt

TYT

21.05.2019. 13:28

Interesanti, kurš pirmais pajautās Bordānam - par ko viņš runāja ar Meroni, kad tikās pirms Saeimas vēlēšanām.
Bordāns, sev raksturīgi, varētu sākt melot un to noliegt. Tad atliek tikai pajautāt - Vai viņš būtu gatavs atkāpties no ministra amata, ja izrādīsies, ka ir ticis un melojis to noliegdams.
Jo raugi - Meroni kunga piezīmēs un ne tikai ir precīzi fiksēta Jāņa Bordāna un Ventspils ofšoru shēmu autora, smagos finanšu noziegumus vainota grupējuma advokāta Rudolf Meroni tikšanās.

Atbildēt

un ko tad darījis Kalnmeijiers?

21.05.2019. 12:25

Pēs raksta tā arī nevar saprast, vai Kalnmeijiera klusēšana kopš 2012.gada ir pozitīvs fakts, vai negatīvs. Visticamāk, ka Kalmeijieru Bordāns grib nomainīt tieši tādēļ, lai tā sāk beidzot strādāt un nu Kalmeijiers, sajutis degumu starp kājām, uzsācis kārtējo darbības imitācijas šovu, tas arī viss. Ja jau Kalnmeijiers ir tik labs ģenerālprokurors, ko viņš darīja 8 gadus? Pa šo laiku var pazust civilizācijas, ne tikai Meroni pārvaldītīe uzņēmumi.
Bez Meroni ģenerālprokurors varēja vēl daudzus
citus valsts izlaupīšanas gadījumus izmeklēt, bet nekā...Pilnīgi skaidrs, ka cietums ir Kalmeijiera karjeras visticamākais nobeigums.

Atbildēt

lauķis

21.05.2019. 12:19

Visticamākais,ne beidzas vis,aitām tiek pasniegts vēlamais.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Prokurors bez mazākās sirds trīsas veselu gadu mierīgi dzīvoja, zinot, ka tieši viņš nosūtījis CILVĒKU, MĀTI drošā nāvē

FotoZināt, kas mani reāli sācis tracināt Kristīnes Misānes lietā? Ka tagad liela daļa ierēdņu, politiķu un citādi svarīgo personu klaigā, ka šī nu reiz ir bijusi viena specifiska lieta! Nopietni?
Lasīt visu...

15

Mūsu svēts pienākums ir visā Latvijā stāstīt par to, ka korupcija ir noziegums ar upuriem

FotoNo brīža, kad jaunie konservatīvie pirmo reizi tika ievēlēti Rīgas domē, mēs ar aktīvu rīcību atmaskojām tās kleptokrātisko režīmu, tādējādi izdarot politisku spiedienu uz atbildīgajām iestādēm un amatpersonām. Šī neatlaidīgā darbība nu ir rezultējusies ar korupcijas sagrauztās un rīcībnespējīgās Rīgas domes atlaišanu.
Lasīt visu...

21

Kliķe jau aizgūtnēm pārraksta neseno Latvijas vēsturi, bet kliķes propagandisti steidz nostiprināt melus

FotoNeesmu PBK TV kanāla cienītājs, ne arī īpaši skatos kādus citus TV kanālus, kas ir krievu valodā, izņemot izklaides kanālus un raidījumus. Tomēr atsevišķos brīžos, kad runa ir par notikumiem pasaulē, zinot, ka mūs, Latvijas iedzīvotājus, baro ar vienveidīgu propagandu, paskatos arī Krievijas TV kanālus. Arī tos, kurus slēdza, reizēm skatījos.
Lasīt visu...

12

Prognoze: pirmo koronavīrusa slimnieku Latvijā atklās līdz 18. marta 10.55

FotoZīmīga diena šodien: mēnesis, kopš sapratu, ka koronavīruss nav kaut kāda citāda gripa vai tālu zemju slimība, bet gan bīstama, lipīga un nāvīga sērga, kas apdraud arī Latviju. Notikums, kas lika man saprast stāvokļa nopietnību, bija priekš mēneša, 23. janvārī ieviestā Uhaņas blokāde: 11 miljonu iedzīvotāju pilsētas izolēšana. Saistībā ar apaļu mēnesi varētu dalīties trīs ierakstos par vīrusu. Šis ir pirmais.
Lasīt visu...

12

Pierādīšu, ka lūšu šāvējiem patiesībā vispār nav argumentu

FotoTātad, ko saka lūšu šāvēji. 1. Nemaisies, kur neko nesaproti (agresīva pozīcija, kas ne ar ko nav pamatota). 2. Mums viss jākontrolē, jo apēd stirnas (pirmšķietami apspriežams arguments). 3. Vilki nāk mājās un plosa mājdzīvniekus (klaja demagoģija, jo runa taču nav par vilkiem).
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Blēžu un zagļu valsts

Raksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka...

Foto

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

Laikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti...

Foto

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

Iesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu...

Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...