Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Marta

07.10.2015. 14:24

Daudz laimes dzimšanas dienā, Ervīn!

Atbildēt

Nīgrais

07.10.2015. 13:08

»

PIETIEK

It kā ilustrācijā ir tieši šis tiesas nolēmums - tiesa, anonomizēts, bet citāda mums nav


Sauciet man par aklu, bet ilustrācijā knapi kaut ko var redzēt. Ja spriedums ir stājies spēkā, tad vai nevajadzētu būt pieejamam anonimizētam pilnam spriedumam?

Atbildēt

PIETIEK

07.10.2015. 12:11

»

Nīgrais

Vai var lūgt tiesas lēmumu studijā


It kā ilustrācijā ir tieši šis tiesas nolēmums - tiesa, anonomizēts, bet citāda mums nav.

Atbildēt

PIETIEK

07.10.2015. 12:10

»

Lapsam

Nebiju domājusi, ka Jūs Lapsas kungs esat tik...


Noliecam galvu Jūsu informētības priekšā? Kazi, atsūtīsiet aprakstu par patieso notikumu gaitu? Ar prieku publicēsim.

Atbildēt

Lapsam

07.10.2015. 10:14

Nebiju domājusi, ka Jūs Lapsas kungs esat tik....
Viss šeit rakstītais ir absolūti meli un Jūs vai nu to apzinaties, vai arī tik tiešām akli ticat saviem pasūtītājiem
Turklāt tieši šis ex-tiesnesis nebija pelnījis ne šādu sodu, ne šīs fantāzijas, kam daudzi nepārprotami noticēs.

Atbildēt

Nīgrais

07.10.2015. 08:57

Vai var lūgt tiesas lēmumu studijā?

Atbildēt

Tautas Tribunāls

07.10.2015. 08:39

Lato Lapsim, Mārim Sprūžam un Indulim Balmaksam - ASM

Atbildēt

Balmaks

07.10.2015. 08:29

»

A7

Balmak!Labi, ka Tev tagad ir ar ko nodarboties. Atkal rakstīt sūdzības, visur internetā komentēt utml. Pilnīgi prieks skatīties! Nevar taču tik darbīgam centīgam jaunietim ļaut nīkt bezdarbībā


Vai pats māris sprūds ir tas, kurš te tā priecājās? Vai arī viņa advokāts E.K.? Vai varbūt viņa mīļākā LU JF pasniedzēja B.B.?

Atbildēt

A7

07.10.2015. 08:06

»

Balmaks

Lato Lapsa, kāpēc izdzēsāt mārim sprūdam adresēto atbildes komentāru


Balmak!Labi, ka Tev tagad ir ar ko nodarboties. Atkal rakstīt sūdzības, visur internetā komentēt utml. Pilnīgi prieks skatīties! Nevar taču tik darbīgam centīgam jaunietim ļaut nīkt bezdarbībā :)

Atbildēt

Balmaks

07.10.2015. 07:53

Lato Lapsa, kāpēc izdzēsāt mārim sprūdam adresēto atbildes komentāru?

Atbildēt

Hehe

07.10.2015. 03:28

»

Zinu

Kalnmeirs ir impotents


Kalmeirs vienkārš nespēj tik daudz izdzert, lai uz tevi stāvētu

Atbildēt

Yes

06.10.2015. 22:38

kušķis lohs ka tik fiksi padevās

Atbildēt

Ella

06.10.2015. 21:27

»

Zinu

Kalnmeirs ir impotents


He he, laikam kāda Kalnmeiera atraidīta prokurore raksta :)))

Atbildēt

Alberta ielas bruģis

06.10.2015. 21:26

Vēl jau arī interesanti būtu uzzināt kādā stadijā bija lieta, kurā Kušķis lēja nost informāciju. Ja tā bija operatīvā lieta, tad ok. Taču, ja nē, tad, ja nekļūdos, sankciju AT tiesnesis dod tikai pret īpašām valsts amatpersonām.

Atbildēt

Ella

06.10.2015. 21:25

»

PIETIEK

Galīgi nav izslēgts


Tad jau - līdzīgi kā pretBalmaka kampaņas rakstos par kranču zupām - varēsim lasīt sirdi plosošas un asaras tecinošas Lato Lapsas pārdomas par intīmpakalpojumu nelāgo dabu un nelietīgajiem to izmantotājiem, kā arī lasīt citātus no viņa grāmatām, kuros viņš apraksta intīmpakalpojumu sfērā valdošo postažu dažādās pasaules malās, kurās nu viņam sanācis patērēt savu sūri grūti pelnīto žurnālista (?) algu patērēt.

Atbildēt

Zinu

06.10.2015. 20:06

Kalnmeirs ir impotents !

Atbildēt

dreebe

06.10.2015. 19:56

Divaini, kāpēc kušķis tik viegli ļāvies noskūties..
Vai maz kas varēja turpināties- kaut vai erekcija, piemēram, pēc advokāta izsniegtās viagras tabletes, vai caureja, vai sievas neuzticība, jebkas!!!
Atliek versija, ka advokāts kušķi nolējis, lai glābtu savu ādu??

Atbildēt

PIETIEK

06.10.2015. 19:37

»

jancis

Tāds jancīgs virsraksts - -prokuratūru iztrūcina jautājums ....... . No teksta gan tā nešķiet. Drīzāk jautājumi iztrūcina rakstā minēto A.M


Nebija gadījies no prokuratūras šādu reakciju sagaidīt - tupu klusēšanu vai melošanu, to gan.

Atbildēt

pārdomas

06.10.2015. 19:25

vai tikai zem vārda "cilvēku tirdzniecība" šajā gadījumā netiek paslēpta intīmo pakalpojumu sfēra ?

Atbildēt

jancis

06.10.2015. 19:20

Tāds jancīgs virsraksts - -prokuratūru iztrūcina jautājums ....... . No teksta gan tā nešķiet. Drīzāk jautājumi iztrūcina rakstā minēto A.M.

Atbildēt

Jānis

06.10.2015. 18:50

Vai tikai A.M. gadījienā nav tas, kurš aizstāv Uģi Magoni? Varbūt izrādīsies, ka cilvēku tirdzniecībai izmantoti dzelzsceļa vagoni?

Atbildēt

Artis Mežgailis

06.10.2015. 17:47

ir mācījies ar kuški vienā skolā

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mediķi varas kalpībā

Foto“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo arī pārējos gadalaikos (Levits neļaus samelot). Turklāt šie mediķi nebūt nav pārtraukuši aģitēt par potēšanos pret kroņa vīrusu.
Lasīt visu...

18

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

FotoEs kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi augstāk par cilvēkiem tur, kaut aiz kauna tiem jau sen zemē būtu jāielien. Pie velna Jūs visus! Pie velna peklē, kur Jūsu īstā vieta kungus tēlot būs. Šī izrāde jau pārāk ievilkusies. Tā jāpārtrauc tūlīt! Vairs nav nedz smieklīgi, nedz jautri. Vairs nav pat drāma absurdā. Nu skatītāji maksā par to ar savām asarām un sāpi.
Lasīt visu...

20

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

Foto18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes NVO pārstāvjiem. Valsts prezidents sarunā īpašu uzmanību pievērsa nevalstiskā sektora nozīmīgajam darbam un iniciatīvām Satversmes simtgades gadā demokrātijas vērtību stiprināšanā: “Mūsu pilsoniskā sabiedrība ir aktīva, un pilsoniskās sabiedrības iespējas līdzdarboties ir pat augstākas nekā dažā labā senākā demokrātijā. Tas ir ļoti būtiski šajā laikā, kad demokrātija pasaulē piedzīvo pārbaudījumu laikus. Jūsu pienesums šajā gadā, stiprinot demokrātiju un pilsonisko līdzdalību, būs neatsverams.”
Lasīt visu...

8

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

FotoLatvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo līdz šim piedāvātie atbalsta risinājumi ir nepietiekami un situācija energoresursu patērētājiem - gan uzņēmējiem, gan iedzīvotājiem - ir kritiska.
Lasīt visu...

20

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

Foto17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu, Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāju Juri Jurašu, Saeimas Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Inesi Lībiņu-Egneri un Saeimas Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Andreju Judinu, lai izvērtētu 2021. gadā paveikto un pārrunātu plānotos darbus tieslietu jomā 2022. gadā.
Lasīt visu...

3

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

FotoLai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu, pilnveidotu ierēdņu profesionālo kompetenci, valsts pārvaldē ir iedibināta ierēdņu pārcelšana jeb rotācija. Rotācija ir būtisks civildienesta izveides elements, un pārcelšana citā amatā valsts pārvaldē ir izplatīta prakse visā pasaulē, lai efektīvi veiktu valsts uzdevumu izpildi sabiedrības labā, elastīgi izmantojot civildienesta resursus pārvaldes iekšienē.
Lasīt visu...

21

Viedais Anonymous

FotoVispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens var parakstīt savu tekstiņu ar jebkādu segvārdu. Troļļi izmanto šo iespēju, parakstot savus izteikumus ar populāru personu vārdiem vai literārajiem pseidonīmiem.
Lasīt visu...

21

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

FotoVietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem. Tādējādi kupči pārkāpa valstī iedibināto segregāciju, ļaujot arī “zemcilvēkiem” baudīt šopinga prieciņu.
Lasīt visu...

21

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

FotoPretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums — ja viņš beidzot sāks savu kampaņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...