Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nja

12.09.2015. 23:49

Panorama bija sizets,gromai lupinjas drebeja. Nobijusies no lielas slavas! Vai no ta,kas tagad bus?


Atbildēt

Vita nav prasta?

12.09.2015. 23:44

»

Vita

Vai esat lasījuši kādus šīs kundzes rakstus? Nekompetents, prasts lauku sievas murgojums. Kauns ka manas pilsētas avīzē šī persona strādā. Paldies Dievam kāds beidzot ir pret šo damu vērsies ar pretenzījām un cerams ka tā viņai būs laba mācība


Anita raksta interesanti un tautai saprotami,godigi. Maciba bus tam,kas megina apklusinat un apkarot zurnalista tiesibas pasut savas domas un nostaju.

Atbildēt

Vita

12.09.2015. 20:48

Vai esat lasījuši kādus šīs kundzes rakstus? Nekompetents, prasts lauku sievas murgojums. Kauns ka manas pilsētas avīzē šī persona strādā. Paldies Dievam kāds beidzot ir pret šo damu vērsies ar pretenzījām un cerams ka tā viņai būs laba mācība.

Atbildēt

LASĪTĀJA

02.09.2015. 17:18

»

nevajag kluset

Par baumosanu vel neviens nav cietuma ietupinats. Varda brivibas jedziens tadai prokurorei gromai laikam neko neizsaka. Tapat ari jedziens profesijas gods vinjai svess. Rezekne vispar kaut kads bezpredels likumibas ieverosanas zinja


Linužai pienākas ordenis,par to,ka viņa neklusē,par to,ka raksta
mēs visi pārējie dzīvojam galvu smiltīs iebāzuši,neko tālāk par savu degunu neredzam,un nekas mūs neinteresē,kā tikai.....ko apšmaukt,kam nozagt.....
Paldies Linužai par darbu!

Atbildēt

Paija driķelē no prokuratūras datora !

29.08.2015. 10:31

»

Paija

Citāts: "Virsprokurors neuzskatot, ka māsas vīrs būtu radinieks


.
un griež visu kājām gaisā !
.
Viss ir pretēji kā viņa driķē !
/

Atbildēt

Laima Linuza

26.08.2015. 14:32

»

īstenībĀ

Ludzas zemes jeb kononova zemes vadītāja un īpašniece Laima Linuža ir stāvoklī no kononova un tāpēc raksta da jebko ko tas murgo,daukste apzināti melo ,tādā veidā cer pacelt avizes tirāžu


Esmu Ludzas Zemes vaditaja Laima Linuza. Tiesam esmu stavokli, bet no sava likumiga vira. Vinja uzvards gan nav Kononovs. Ta ir informacija no tiesiem un drosiem avotiem.

Atbildēt

īstenībĀ

26.08.2015. 11:04

Ludzas zemes jeb kononova zemes vadītāja un īpašniece Laima Linuža ir stāvoklī no kononova un tāpēc raksta da jebko ko tas murgo,daukste apzināti melo ,tādā veidā cer pacelt avizes tirāžu

Atbildēt

bums

26.08.2015. 09:46

»

Paija

Citāts: "Virsprokurors neuzskatot, ka māsas vīrs būtu radinieks


Pareizi māsas vīrs nav radinieks. Māsas vīrs ir svainis. Kriminālprocesa likums 51.pants 2) nosaka neapstrīdamos interešu konfliktus un tur noteikts, ka interešu konflikts ir attiecība uz svainību līdz otrajai pakāpei. Māsas vīrs ir pirmās pakāpes svainis.

Atbildēt

njam, njam

24.08.2015. 19:48

Ai,ai Groma, Groma Linuza apedis Tevi vakarinas!

Atbildēt

jaaa

24.08.2015. 19:34

»

:::

"ak, dārgais portāl- pietiek.com, kādēļ gan jūs publicējiet tekstus, kas pilni ar baumu saturošu informāciju...


Tur jau ta lieta,ka speks ir neklusesana. Zurnalistiem nav jakluse,kadviniem kas draud... ipasi sasmerejusies prokurori

Atbildēt

nevajag kluset

24.08.2015. 19:07

»

Ha!

Bļāviens! Un šitādi sauc sevi par žurnālistiem? Kā tāda Daukšte pie diploma tikusi!?! Centrālā baumu biroja aģentei no daudzstāvenes beņķīša varētu būt tik glupi vāvuļojumi, bet tos avīzē neraksta. Ja raksti baumu pārstāstus, tad atbildi un pēc pilnas programmas


Par baumosanu vel neviens nav cietuma ietupinats. Varda brivibas jedziens tadai prokurorei gromai laikam neko neizsaka. Tapat ari jedziens profesijas gods vinjai svess. Rezekne vispar kaut kads bezpredels likumibas ieverosanas zinja...

Atbildēt

atbildu

24.08.2015. 17:44

»

Jezupovičš

Diez vai tāda linuža,vai pat resnais gudars rupučš var izvērt prokurores atbilstību amatam,koņs ir vainīgs vai nav un kā interesēs darbojas maslovskis.Kas direģē šo avīzi,tāds ir jautājums


Tur jau ir ta lieta, ka sis medijs navb angazets, nekadi politiki vai kontrabandisti nedirige Ludzas Zemi, Bet tadas prokurores Gromas un dazadi Sorokini diemzel, ka sak skist, kads noteikti piesedz.

Atbildēt

ari jocigi

24.08.2015. 17:31

»

reptilis

...raksts tāds lietišķs...bez apsaukāšanās...jautājumi uzdoti pareizi...tikai kāpēc tik daudz mīnusu rakstam


Tiesam kapec tik daudz minusu? Vai tiesam visi Latvijas prokurori sabijusies un solidarizejusies?

Atbildēt

ta ir valsts sistema

24.08.2015. 17:28

Diemzel Groma ir tikai viena no tiem prokuroriem, kas laupa sabiedribas ticibu godigumam un taisnigumam. Ja tie, kam likums jasarga un ari sava morale japieskata un jabut titiem likuma prieksa, tadi pat nemaz nemegina but, tad visa sabiedriba degenerejas. Mes visi pamazam klustam ciniski pret valsti, pret tiesu un netiesu korupciju. Tam nu veidojas ieraveju tauta. Mes daudz runajam un nosodam Krieviju par tur mezonigo beztiesiskumu, bet Latvija ir tikpat zema limeni. Nav mums sai joma nekads Eiropas limenis. Diemzel. Bet uz so situaciju konkreto Generalprokuraturai noteikti butu jareage. Ja ari likuma burts varbut formali tiek Rezekne Gromas gadijuma ieverots, tad likuma gars noteikti ne!!!

Atbildēt

Gromai un kompanijai no redakcijas

24.08.2015. 17:19

Liecieties miera, jusu komentari ir acimredzami. Jus vieniga kopa ar savu agentu loku celjat breku par zurnalistisko kvalitati. Ziniet, mes varam parbaudit, no kadam adresem jus rakstat komentarus. Un tad taps vel viena publikacija... Pats jaukakais, ka atklasies, ka rakstat darba no prokuraturas datora. Ta nu gan bus sensacija.

Atbildēt

Ha!

24.08.2015. 16:49

Bļāviens! Un šitādi sauc sevi par žurnālistiem? Kā tāda Daukšte pie diploma tikusi!?! Centrālā baumu biroja aģentei no daudzstāvenes beņķīša varētu būt tik glupi vāvuļojumi, bet tos avīzē neraksta. Ja raksti baumu pārstāstus, tad atbildi un pēc pilnas programmas.

Atbildēt

reptilis

24.08.2015. 12:27

...raksts tāds lietišķs...bez apsaukāšanās...jautājumi uzdoti pareizi...tikai kāpēc tik daudz mīnusu rakstam?

Atbildēt

Sorokinam

24.08.2015. 10:54

Rezeknes virsprokuror Sorokin! Kapec aizstavat sadu savu darbinieci Gromu?!!!

Atbildēt

prokuroru patvalja

24.08.2015. 10:52

Tas prokurores natalijas Gromas atbilstiba ienemamajam amatam noteikti jaapsauba. Ka tada damite var skatit lietas?

Atbildēt

Prokuratūras likums, starp citu:

24.08.2015. 10:19

»

Vo

Viena tāda N. Groma jau nevarētu eksistēt savā amatā. Tā ir vesela, mafioza sistēma, kur "sūdzības par N Gromu tiek nodotas izskatīšanai pašai N. Gromai", kur prokurori brauc dzērumā, avarē un bēg no notikuma vietas, kur prokurorei māsas vīrs var būt kontrabandas karalis tāpēc, ka formāli māsas vīrs...


8. pants. Prokurora noraidījums
(1) Prokurors nedrīkst piedalīties lietas izskatīšanā tiesā vai veikt iesnieguma pārbaudi, ja izskatāmajā lietā tiesnesis vai aizstāvis, bet iesnieguma pārbaudes gadījumā — persona, kuras darbību viņš pārbauda, ir prokurora laulātais, viņa paša vai viņa laulātā radinieks taisnā līnijā bez pakāpju ierobežojuma, bet sānu līnijās — radniecības pirmajās trijās pakāpēs vai svainības divās pakāpēs, kā arī likumā "Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā" paredzētajos gadījumos. Šādos gadījumos prokuroram sevi jāatstata.
(2) Ja prokurors nav sevi atstatījis, personas, kuru tiesības vai likumīgās intereses var tikt aizskartas, drīkst pieteikt prokurora noraidījumu, ko iesniedz amatā augstākam prokuroram vai tiesai.
(3) Prokurora noraidījumu izskata likumā noteiktajā kārtībā.
(Ar grozījumiem, kas izdarīti ar 23.05.1996. un 10.10.2002. likumu, kas stājas spēkā 12.11.2002.)

Pārmaiņas pēc, vajadzētu jau nu arī kādreiz tos likumus palasīt. Visiem - gan komentētājiem, gan žūrnālistiem, gan pašiem prokuroriem. Ja nekas nav saprotams, tad kādam zinošam pajutāt, vai iet un mācīties par juristu.

Atbildēt

Piterāns

24.08.2015. 08:14

LATGAĻIM IR SOVA VOLŪDA!

Atbildēt

andreiko

24.08.2015. 05:52

Jēzus, Marija un Jāzups...
Tās žurnālistītes, protams, žēl, bet nu tā baismīgā kalkotā valoda! Gromai pa purniņu, bet Daukštes čangalisko versiju - uz latviešu valodas piespiedu apmācību. Nodarbību laikā ar kāju dzelžiem pieslēgt pie galda kājas, lai neaizmūk!

Atbildēt

gā gā gā

23.08.2015. 20:10

Divas vecenes sakasījušās un viena uzskata ka šis fakts obligāti jādara zināms plašākai auditorijai.
Viss kā parasti.

Atbildēt

Vo

23.08.2015. 09:44

Viena tāda N. Groma jau nevarētu eksistēt savā amatā. Tā ir vesela, mafioza sistēma, kur "sūdzības par N Gromu tiek nodotas izskatīšanai pašai N. Gromai", kur prokurori brauc dzērumā, avarē un bēg no notikuma vietas, kur prokurorei māsas vīrs var būt kontrabandas karalis tāpēc, ka formāli māsas vīrs neskaitās radinieks un teorētiski viņa,protams, pat nenojauš ar ko šis māsasvīrs nodarbojas, kur prokurori netraucēti var dzīvot pāri saviem līdzekļiem un nevienam nav tiesību apšaubīt viņu godīgumu.... u.t.t. u.t.t.

Atbildēt

Fēlis

23.08.2015. 08:04

Anita Daukšte no NRA? Valoda kaut kāda dīvaina, kā no pierobežas.

Atbildēt

bumbeross

22.08.2015. 23:05

Sveicināti! Arī es gribu daudzus redzēt aiz restēm!!!

Atbildēt

famous grouse

22.08.2015. 22:46

Nu bet prokuratūrā vai tad strādā citādi personāži? Ģen.prok. ar visādām drazām brauc uz medībām, dzer šņabi, tusē.. normāli.. un no apsūdzētā strazda pieņem pudeli. Tiesiskums.

Atbildēt

džonis

22.08.2015. 22:38

Nu arī žurnaliste ir saskārusies ar skarbi patiesu reņģēdaju ikdienu un varbūt viņa noņems klapes no acīm un saskatīs,kas notiek visapkārt,tai skaitā varbūt arī Grantiņa sakropļošanas patiesos organizātorus,bet tad nu silei jāsaka ardievas.

Atbildēt

Jezupovičš

22.08.2015. 21:24

Diez vai tāda linuža,vai pat resnais gudars rupučš var izvērt prokurores atbilstību amatam,koņs ir vainīgs vai nav un kā interesēs darbojas maslovskis.Kas direģē šo avīzi,tāds ir jautājums?

Atbildēt

Dabas bērns/Žulis

22.08.2015. 21:02

»

Paija

Citāts...


Tas esmu es Dabas bērns/ Žulis/Smaka, kas te pietaisa komentus kā viszinošs latviešu plānprātiņš.

Atbildēt

:::

22.08.2015. 20:28

»

Paija

Citāts...


"ak, dārgais portāl- pietiek.com, kādēļ gan jūs publicējiet tekstus, kas pilni ar baumu saturošu informāciju"
Ļoti pareizi, ka tas tiek publicēts. Ja cilvēkam (Anitai Daukštei) ir satraukums par kaut ko, piemēram, savu savu veselību, tas jādara zināms publiski. Pretējā gadījumā latviskā tiesiskuma apstākļos sekas nav prognozējamas.

Atbildēt

Paija

22.08.2015. 20:13

Citāts :
" Savukārt rakstā Prokurores Gromas divas sejas pieskārāmies tēmai par prokurores morālo stāju. Redakcija no kāda avota saņēma informāciju, ka pirms daudziem gadiem prokurore esot braukusi kādā automašīnā, kura avarējusi. Avārijā cietis vīrietis, kurš vēlāk palicis invalīds. Prokurore cietušajam neesot sniegusi palīdzību, bet pametusi notikuma vietu.
Pati personīgi esmu apmeklējusi minēto vīrieti, un viņš ir apliecinājis, ka esot braukuši ar prokurori vienā automašīnā un ka tāda lieta bijusi. Kā man stāstīja trešā persona, cietušo vīrieti un Natāliju Gromu tolaik saistījušas romantiskas jūtas. Šo informāciju avārijā cietušais gan nekomentēja. Bez minētā vīrieša un prokurores tur atradušies arī citi iekšlietu struktūrā strādājošie, arī viņi esot identiski rīkojušies un pametuši cietušo bezpalīdzīgā stāvoklī.
Kā izskatās, šis raksts ir pagalam saniknojis prokurori Natāliju Gromu. Pret mani, žurnālisti Anitu Daukšti, pēc prokurores iesnieguma uzsākts kriminālprocess Nr.11290028315 pēc Krimināllikuma 157.p. 2, daļas. Uz doto brīdi man ir liecinieka statuss."

**********************************************

1) Nepazīstu ne jūs, Daukštes k-dze, ne prokurori un viņu radu saimi, bet vēlētos piebilst: ja jūs kā žurnāliste publicējiet kaut kur ,kaut kādas baumas bez konkrētiem uzvārdiem, bez laika, datuma, bez oficiālās tiesībsargājošās institūcijās fiksētiem faktiem utt., tad saistībā ar augstākminētajā citātā esošo informāciju baumu līmenī (lasītājam izklausās kā baumas), kuru jums kaut kad, kaut kur atstāstījis kāds vīrietis , tad jebkurš sevi cienošs cilvēks iesniegtu jūs tiesā par nepārbaudītas privātas informācijas izplatīšanu publiskajā telpā.

3)Kurš var aizliegt prokurorei draudzēties ar tādu vīrieti, ar kādu viņa grib? Neviens nevar aizliegt, vismazāk jau nu žurnālists.

4) "uz doto brīdi", "pieskārāmies tēmai"... un daudzi citi vārdu savienojumi jūsu tekstā liek jums novēlēt kā žurnālistei pilnveidot savu darba instrumentu - latviešu valodu.

5) ak, dārgais portāl- pietiek.com, kādēļ gan jūs publicējiet tekstus, kas pilni ar baumu saturošu informāciju - bez faktu uzskaitījuma - kad, kur cikos, kas fiksējis šādu info... Situācijas paspilgtināšanai autore vēl piesauc jauniešu skaļās kompānijas, kas mētājās ar pudelēm , atļaujiet pasmaidīt par šādu pētniecisko žurnālistiku...

Jūs taču labi zināt, pietiek.com,
ka prokurorei nav nekādas personīgas atbildības par savu māsas vīru (nav taču aizgādniecībā), par jauniešiem (nav taču aizbildniecībā) u.tml. :-)

Atkārtoju: nepazīstu nevienu no Pusēm, piebildes vien kā pārdomas...
*******************************************

Nu, ja jums, pietiek.com, tik "tukšas brīvdienas" publicējamo rakstu jomā, tad novēlu publicēt kādu kriminālromāna oriģinālu, piemēram :-)

Atbildēt

:::

22.08.2015. 20:05

Uz ģenerālprokuratūru nav ko cerēt. Tur tādi paši mēsli. Vienīgā cerība šajā latvānijā ir uz KNAB, bet viņiem arī vēlāk jāvēršas prokuratūrā. "Sarunas noslēgumā virsprokurors ieteica man, žurnālistei, padomāt par sevi." Šo uztver nopietni! Runā, ka Krievijā ir vēl sliktāk. Man gan liekas, ka šeit ir tāpat.

Atbildēt

Paija

22.08.2015. 19:41

Citāts: "Virsprokurors neuzskatot, ka māsas vīrs būtu radinieks."

Piekrītu šoreiz virsprokuroram, ka māsas vīrs nav uzskatāms par radinieku, JO: valsts amatpersonu deklarācija amatpersonai PAT nepieprasa, ka būtu jānorāda kā radinieki , piemēram, māsas vīri...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sabiedrībai jau tagad ir iespējams saņemt no iestādes informāciju par ielūgto personu sarakstiem uz valstiski nozīmīgiem notikumiem

FotoRakstam „Nodokļu maksātājiem nav jāzina, kādi cilvēki par nodokļu maksātāju naudu tiek uz sarīkojumiem, kas tiek finansēti no nodokļu maksātāju naudas” lūdzam pievienot Kultūras ministrijas (KM) viedokli, kas ir šāds – jau spēkā esošie normatīvie akti nosaka kārtību, kādā regulējams jautājums par ielūgumu izsniegšanu uz nozīmīgiem kultūras pasākumiem:
Lasīt visu...

21

Kā pārvarēt lielo masu mediju krīzi

FotoPašlaik ne tikai Latvijā, bet daudzās valstīs tiek celta trauksme par lielo masu mediju krīzi. Informācijas apmaiņa starp cilvēkiem pamazām pārceļas uz sociālo portālu vidi, un lielo masu mediju loma kļūst aizvien maznozīmīgāka. Risinājums - ieguldīt masu medijos aizvien lielākas finanses, manuprāt, neko nemainīs. Nauda vienkārši tiks sabērta tukšā mucā.
Lasīt visu...

21

Augstskolas autonomijas anatomija: brīvā Latvijā brīva Universitāte

FotoLatvijas kā nacionālas valsts ar parlamentāru valsts iekārtu pamatus veido Vilhelma fon Humbolta idejas par zinātnes un izglītības vienotību un izglītības kā personas un tātad arī valsts veidotāju.
Lasīt visu...

21

Akadēmiskās sabiedrības atbaidošās tirādes

Foto2019.gada 17.augustā medijos bija lasāma informācija par t.s. akadēmiskās sabiedrības atklāto vēstuli premjerministram (vēstules tekstu publicēja šajā portālā). To parakstījuši augstskolu vadītāji, un vēstule pamatā ir vēlēšanās dot savu artavu LU pseidorektora Muižnieka mahināciju aizstāvēšanā. Taču reizē vēstule raksturo akadēmiskās sabiedrības drausmīgo stāvokli.
Lasīt visu...

12

Nacionālās apvienības vēstule premjeram par Sabiedrības integrācijas fonda darbības turpināšanas lietderību

FotoNacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (turpmāk – VL-TB/LNNK) frakcija jau vairākus gadus ar bažām vēro Sabiedrības integrācijas fonda (turpmāk – SIF) darbību. Neizpratni par SIF kritērijiem nevalstisko organizāciju pieteikto projektu izvērtējumam nereti pauž arī pašas NVO – piemēram, Gruzijas latviešu biedrība detalizēti pamatotā lūgumā izvērtēt SIF rīcību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

Latvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

Atsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas...

Foto

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

Šādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts....

Foto

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

Pēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav...

Foto

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

Rīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē...

Foto

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

Pēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri...

Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...