Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

William

14.05.2020. 12:46

Es nopelnu daudz naudas (no 100 € līdz 200 € / h) tiiešsaistē no sava klēpjdatora. Pirmajā mēnesī es saņēmu čeku par 28536 €, šis tiešsaistes darbs ir vienkāršs un saprotams, nav jādodas uz biroju, tas ir viņa darbs mājās tiešsaistē. Šobrīd šī darba iespēja ir paredzēta jums. Ja vēlaties, vienkārši izmēģiniet to pievienotajā vietnē .... Dodieties uz zemāk esošo vietni un sāciet darbu .... ........................>>>>>>>>>>>>>cutt.ly/ayvKBZM  

Atbildēt

Миссис Хадсон

11.05.2020. 18:17

»

pag pag

tad sanāk ka holms dod dibenaaa


А я думала, что "педалят" доктора Ватсона?!

Atbildēt

pag pag

11.05.2020. 15:24

tad sanāk ka holms dod dibenaaa?????????

Atbildēt

onanīms

11.05.2020. 11:38

»

laikam labi dara savu darbu

un sagaida to no citiem


Jā, jā, mums ikviens uzskata, ka viņš pats savu darbu dara labi, bet apkārt vieni muļķi, sliņķi un idioti

Atbildēt

laikam labi dara savu darbu

11.05.2020. 10:53

»

onanīms

4. Komentētāji pēc foto prot nolasīt, kāds ir cilvēks, un kā viņš rīkotos noteiktā situācijā


un sagaida to no citiem...............

Atbildēt

onanīms

11.05.2020. 10:01

4. Komentētāji pēc foto prot nolasīt, kāds ir cilvēks, un kā viņš rīkotos noteiktā situācijā.

Atliek tikai viens jautājums - KUR VISI ŠIE AUGSTĀS KLASES EKSPERTI IR UN KĀPĒC VIŅI NESAKĀRTO ŠO VALSTI, BET TIKAI SĒŽ PIE SAVIEM DATORIEM UN PIRŽ KOMENTĀROS?

Atbildēt

onanīms

11.05.2020. 09:59

Palasīju komentārus, un skaidras ir vairākas lietas:
1. Komentētāji droši zina un prot izmeklēt un iztiesāt lietas ātrāk un kvalitatīvāk
2. Tāpēc visi esošie tiesneši un prokurori un politiķi jānoņem no amatiem
3. Jāsauc pie atbildības visas amatpersonas un ierēdņus. Nav svarīgi, par ko, bet jāsauc obligāti.

Atbildēt

anonīms

11.05.2020. 09:33

Jautājums ir- vai kāds šajā valstī taisās kompetenti izmeklēt to, kur kriminālprocesa laikā palikuši Lembergam un viņa ģimenei atņemtie īpašumi? To vērtība kā raksta ir vismaz vairāki desmiti miljoni euro. Vai Latvijas valstij tas nav svarīgi? Un pēc tā vajadzētu arī lemt par konkrēto prokuroru atbildību par šo īpašumu pazušanu un vērtības samzināšanos.

Atbildēt

tas tiesa

11.05.2020. 09:05

»

Tiesiskums

Ļoti tups feiss,tāpēc jau maz pelēkās vielas


skūtgalvju standarts, vēl kapuci...............

Atbildēt

kake

11.05.2020. 08:01

Un ko vel Juris Juriss taisas uz generalprokurora posteni....?????? Un JUris Jurass vinu virzis....???????Kas notiek Latvija...?????? Vai to sauc par bezkompromisa tiesiskums....??????? Izskatas ka tas ir tika Bordana un JKP izdomajums......Malacis Lato Lapsa par drosmi un par lietas izvertesanu un sniegsanu informaciju sabiedribai...

Atbildēt

sākot

11.05.2020. 05:57

Sākot ar prokuratūru vajadzētu no.........

Atbildēt

Kleptokrātijā zudusi valsts

10.05.2020. 22:07

Juriss vēl nav pareizās polittehnoloģijas samācījies. Vajadzēja atbildēt, ka wwww.prokuratura.info ir Kremļas agresijas produkts, ar mērķi kaitēt valsts neatkarībai. Kremļa propaganda ar mērķi Latviju pasniegt kā neizdevušos valsti. Tad gan Rinkevičs, gan Dzintariņš paspiestu roku un vajadzīgās balsis sagādātu, gan kaimiņveidīgo muļķu masas nodrošinātu šim svinīgo vietu Parlamentā.

Atbildēt

Noziedzniekam Ģirgenam jāatkāpjas!

10.05.2020. 21:36

Ģirģens nepilda valdības un Saeimas likumus un noteikumus, tātad viņš ir kriminālnoziedznieks, kas jātiesā, nevis ministrs, turklāt iekšlietu. Tas ir absurds, ka Iekšlietu ministrs ir noziedznieks, turklāt tas nav jāpierāda, tas ir acīmredzams. 9.maija pasākumā viņa vadītie policisti nerīkopās atbilstoši likuma prasībām par par pulcēšanos, kā arī nereaģēja uz PSRS simbolikas, Georga lentīšu un PSRS karavīru formas tērpu nēsāšanu. Ģirģens acīmredzot ir Kremļa civēks un viņam jāatņem pielaide Latvijas valsts noslēpumiem.

Atbildēt

Viss ir slikti !

10.05.2020. 21:02

Prokuratūra ir sapuvusi.

Atbildēt

Atpakaļrāpulis

10.05.2020. 20:45

Lavent,tas Tu?

Atbildēt

nikita scavelevs

10.05.2020. 18:45

Kad tiks tiesāti un nopratinati policijas darbinieki no Sarkandaugavas iecirkņa? Kuri ar specbataljonu ALFA priekšgalā izpilda pasūtījuma slepkavības un piesedz noziedzniekus? Un ārsti ,kas piesedz ka nāve iestājusies dabigu apstākļu dēļ? Viens no veidiem ir sadurstit cilveku ar insulīnu, lidz iestajas hipoglikemikas koma, un rezultātā NĀVE, un tā kā insulīns ir cilveka hormons, neviens nemaz nepārbauda to. Ka ari piesedz naudas atmazgatajus, pvn shemas ar Krievijas pilsoni Sergeju uz kura uzsakts kriminālprocess, narkotiku tirgošanu.
Olegs Želobovskis bijušais policijas darbinieks, tirgo narkotikas zem savu bijušo kolēģu jumta, strādā ar Sarkandaugavas bokseriem, kurus izmanto konkurentu slāpēšanai... Nikita Barničs strādā taksi, patstāvīgi atrodas amfetamīna reibuma un piedalas visā šajā shemošanā
Allažu policijas iecirknī cilveku pratināšanas vai pareizak dakot spīdzināšanas laika izmanto acetilholinblokatorus vai benzodiazepinus un citas psihoaktīvās vielas, ka rezultata cilvēks nemaz pratināšanas faktu neatceras, tas ir ta saucamais наркодопрос
Samanta Liepina, mazgadīgā mauka, kas barbitālu pieber klat veciem, pēc ka iestajas amnezija, un ko vēlāk izmamto lai izveidotu kompromatu ar ko šantažē cilvēkus, šis maukas pakalpojumus izmanto Sarkandaugavas menti.
Erti un efektivi. Menti vēlāk uzraksta ka ir paņemts pedofils, un tādā veidā cilvēku izmanto, spiez sniegt nepieciešamās liecības, tas viss notiek ar Sarkandaugavas iecirkņa vadības ziņu un piesegšanau. Ir bijuši gadijumi ka spīdzinot cilvēku netīšām nogalina, pārsvarā to nekur neafišē un vainigos nesoda.
2017 gada maijā organizēja slepkavību Mangaļu dzelzceļa stacijā, diemžel paši gandrīz vai kļuva par upuriem. Tika izsaukta atras palīdzības mašīna uz izsaukumu it ka palīdzēt diabēta slimniekam, un arsti izsauca policiju, kura atbraucot uz notikuma vietu sastapa savus kolēģus, protams tas viss bija noklusets. Taja visā piedalijas Nikita 1997 gada dzimuma no Vecmīlgrāvja kas pirms gada pameta cietumu un Sergejs krievijas pilsonis kurš organize naudas atmazgāšanu.
Viens no izpildītājiem ir recidivists Marats Briedis, dotaja momentā atrodas cietumā par apsaudi Vecmīlgrāvī, ievainoja divus divus cilvekus. Cietumā sēž tuvu pie obšcaka kases. Un ar kura svētību šobrīd tiek pārdotas narkotikas Vecmīlgrāvī, un par ko šamais saņem naudu, kuru starpnieki viņam nosūta uz cietuma netiešā veidā. Policija par to zin, ber neliekas ne zinis, jo paši ir iesaistīti visos šajos melnajos darbos. Alfa 900 vienība ir viena no šo noziedznieku atbalsta grupam, palidz organizet pieradijumu iznīcināšanu un brīdina par briesmām.
900 vieniba izmando gps jummerus lai viltotu savus maršrutus, gsm jummerus un citas tehniskas ierīces. Veic prettiesisku noklausīšanos bez tiesas lēmuma, un pardod informaciju dažādiem kriminaliem elementiem
Ja palasīt Marata Brieža saraksti feisbukā, tad var atklat ļoti daudz personas ar kuram tiek veikta sadarbība. Un uzzinat to no kadas iekartas tas sēžot cietuma spej ne tik vien zvanit ,bet gan arī atrasties web tīklā. Tiesībsargājošajām iestādēm tas nav grūti izdarams.
https://lv-lv.facebook.com/safety/groups/law/guidelines

Atbildēt

Cilvēks

10.05.2020. 18:02

»

Paskatoties Jurisa purnā

nu īsts latvietis - pietuka krustiņš. Kā lielie vīri lems, tā būs. Nekā tur no likuma taisnības.Un tālu no goda. Ar viņu pat uz copi neietu


Domāju, ka cope tas točna nav par viņu. Iedzersi ar viņu šnabi, bet šis nostičīs, ka dzērumā esi!

Atbildēt

Paskatoties Jurisa purnā

10.05.2020. 17:25

»

Cilvēks

Kaut kāds Viņš ne tāds! Man liekas! Vai sieva Viņam ir


nu īsts latvietis - pietuka krustiņš. Kā lielie vīri lems, tā būs. Nekā tur no likuma taisnības.Un tālu no goda. Ar viņu pat uz copi neietu.

Atbildēt

Vilks

10.05.2020. 17:24

Ir jāatstādina Juriss no amata,kamēr noskaidro taisnību.Ļoti jau viss tas ir aizdomīgi.

Atbildēt

Cilvēks

10.05.2020. 17:22

Kaut kāds Viņš ne tāds! Man liekas! Vai sieva Viņam ir?

Atbildēt

Jautājums lapsam

10.05.2020. 15:43

Kāpēc tu domā, ka zagti e - pasti ir īsti?

Atbildēt

ha-ha

10.05.2020. 15:24

Lemberga process ir liecība par visu tiesnešu un prokuroru nespēju vai nevēlēšanos kvalitatīvi strādāt un jebkura šāda nespējnieka karjerai ar šo procesu vajadzētu beigties nevis vēl spriedelēt par viņu derīgumu vēl svarīgākiem amatiem.Lembja ālēšanās iesaistot savu mazgadīgo bērnu ir amorāla un perversa un droši vien būtu vajadzīgs attiecīgā profila speciālista vērtējums šādai rīcībai.

Atbildēt

Naivi ir uzdot jautājumus prokuroriem

10.05.2020. 15:23

Vēl naivāk ir cerēt, ka sniegs patiesas un godīgas atbildes.

Atbildēt

lapsa ir melis

10.05.2020. 14:22

no publiski pieejamās informācijas, kura sniegta, tostarp ar Ģenerālprokuratūras vadības starpniecību, izriet, ka: a/s “Ventspils nafta” akcijām nevienā kriminālprocesā, kurā procesa virzītājs ir prokurors, nav uzliktas arests; civiltiesiska darījuma veikšanai ar šādām akcijām, nav bijis nepieciešams ne prokuratūras ne prokurora saskaņojums

Atbildēt

?!

10.05.2020. 14:17

Ar šādu "foto" tikai zem "tilta"?!Šādi 15 gadus "izskata" LEMBERGA KUNGA "lietu",tāpēc jau ne sākuma ne gala?Nākošais oberproķis?!Kur tādi rodās?

Atbildēt

Tiesiskums

10.05.2020. 14:07

Ļoti tups feiss,tāpēc jau maz pelēkās vielas.

Atbildēt

jaajaa

10.05.2020. 13:25

...:D...ir viens padoms Meroni...lai nopērk tās akcijas atpakaļ...nez vai vairāk par 10-15% no 2015.g. cenas tās tagad maksā(manā izpratnē metāllūžņu vērtība)...un viss...:)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...