Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Munins

24.02.2021. 21:01

Par to sacīksti tiesā Lembergs saka interesantas lietas. Tiešām iznāk, ka prokuratūrai tiesību nesalīdzināmi vairāk.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

21.02.2021. 20:43

»

Doktors Kas?

Jautājums Neatkarīgajai rīta avīzei


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spēku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-----------
Ir sacīts: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Un, arī: "Kritikas (jebkādas, t.sk. arī satīras, ironijas, sarkasma un taml. radošu izpausmju) totalitāri agresīva ierobežošana vai pat lop!ski tŗula iznīcināšana (cita starpā – tieši tāpat, kā objektīvas un taml. "veselīgas" PAŠkritikas deficīts) neizbēgami noved pie tā, ka VISS kritikā aktualizētais izpildās daudz ātrāk, apjomīgāk, "iekļaujošāk", graujošāk un taml. pamatīgāk."

Savukārt, kā zināms: "Gudri ļaudis mācās galvenokārt no citu kļūdām, ne pārāk gudrie – galvenokārt no savējām, bet pilnīgi bezcerīgi muļķi nemācās VISPĀR." ;)

-----------

Mediju ziņa (2014. gads): "Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (...) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais "mundieris", bet arī visas valsts reputācija." ... ( apt.cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Aŗturs Pŗiedītis, aktuālā publikācija "Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?" )
-------

"M.U.Ļ.Ķ.U Zemē - TĀ vi’š i’!..."
( ...[p]ar MZ SILES "valsts" angažētajiem ‘masmē.dekļiem’ )
( 'tekošā momenta aktualizējums' - iz "O.M.© arChīva" )

"Caur to ar' esam slaveni, ka..."
Šīs "valsts" 'masu mē.dekļi',
Pirms "glupo pūli" NOZOMBĒ ~
Šos (paš)C.E.N.Z.Ū.R.A izkastŗē:

Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
Dēļ ANGAŽĒTAS ...(mel)šanas:

“Šai M.U.Ļ.Ķ.U Zemes “valstī” VISS,
Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
Ja “balts i' mells”, tad - tā vi’š i’,
Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!

Ja Saimnieks pavēl "nospārdīt" ~
Pa "masmē.dekļiem" iz..(gānīt),
Jebko, kas "nelojāls" vai "svešs",
Tad - tā vi’š i’ (kaut - paknaps "kešs")!

Ja Saimnieks ŗukšķ (pēc Orvela),
Ka "četras kājas" -- "vērtība",
Bet "divas kājas" -- "nerullē",
Tad - tā vi’š i’ (kaut - kretinē)!

Ja Saimnieks kviec, ka "Krievi nāk!!!"
Un gvelž, ka "MZ "valstij" VĀKS,
Bez rietum-OKUPANTIEM 'briest'!!!"
Tad - tā vi’š i’ (kaut - totāls "sviests")!

Ja Sainieks ķērc: "Wooow - "hibrīdkarš",
JAU grauj šo "valsti", gadiem garš!!!"
Kā maitas putns, ap ...('jūdzies'),
Tad - tā vi’š i’ (kaut - "bauri" smies)!

Ja Saimnieks grib, lai "gAnderiem",
No "skapja" šķēŗmi smiŗdošiem,
Tiek "cieņa" ZOMBĒTA un "gods",
Tad – tā vi’š i’ (kaut - pelnīts sods)!

Ja Saimnieks "pandēmiski" spiedz:
"Qiii - "kroņa" vīruss 'fišku žmiedz' ~
Laiks 'šoping-kreizī' griķus pirkt!!!"
Tad - tā vi’š i’ (kaut - 'pavelk ņirgt')!

Ja Saimnieks "prezentē", ka šis,
Ir “balts un pūkains” kustonis,
Ne tŗekni stŗebjošs SILES lops,
Tad - tā vi’š i’ (kaut - “profīts” skops)!

Ja Saimnieks uzdod samelot,
Un “masmē.dekļos” publiskot,
Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
Tad - tā vi’š i’ (kaut - BLEFS ir tas)!

Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
Iekš ANGAŽĒTA “mē.dekļa” ~
‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
“Yesss - tā vi’š i’!...” (kaut - šķērmi smird)...”
...
Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
Tad – M.U.Ļ.Ķ.U Zemē tā ‘vi’š i’!

Bet - tie, kas “nelien” (...) Saimniekiem,
Tiek “C.E.N.Z.Ē.T.I” no “mē.dekļiem”:
“Kam riebjas KALPOT “lojāli” ~
Lai lasās... (dillēs), TĀ vi’š i’!...”

-----------

MUĻĶU, peŗmanenti nozombētu LUM.PEŅU, bezceŗīgi aprobežotu "lojāl.pat.REJotu", ģen.ētiski de.fektīvu "SILEI pietuvinātu lielāko kŗetīnu", klaji PRETLIKUMĪGAS "revolucionārās pārliecības" lop!ski tŗulu zombij.fanu, derdzīgi glumu "(p)(ie)līdēju", nicināmi gaudenu "kluso mīīzēju" u.c. taml. prastu "bio.gaļas izstrādājumu" zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Latloto Lapspisene

21.02.2021. 20:40

»

Indullis Durka

Latgolas dzejniece Indullis Durka (lit. pseid. Untuns Mazpusens) izslimojusi Covid-19 infekciju jau pandēmijas sākumā, bet joprojām ciešot no vīrusa izraisītām komplikācijām...


Ziņa par Latloto Lapspisenes izvarošanu ir pāršalkusi interneta medijus un nevienu nav atstājusi vienaldzīgu. Latvijā plānošot izveidot pašpalīdzības fondu izvarošanā cietušajiem vīriešiem, kura patronesis būšot transvestīts kopš dzimšanas Eggmaaŗcz Kakuedajcz jeb Gejmaruža Kakuvemstekle, kura negaidīti pati pieteicās šai starptautiskajai misijai.

Latvijā šai sakarā jau negaidīti ieradušies CNN korespondenti Rokijs Sļivočnijs un Zina Karandašina, lai uzmeklētu Eggmaaŗczas Kakuedajczas kundzi un par satraucošo notikumu, kas viņus nav atstājis vienaldzīgus, uzņemtu dokumentālu seriālu. Tikšot uzklausīts ar Latviešu mūzikas producentu viedoklis. Tieši kuru, tas pagaidām tiek turēts noslēpumā.

"Kad mani 50 gadu vecumā izvaroja, es mainījos uz visiem laikiem. Daļa no manis uz ilgiem gadiem noslēdzās. Es nevienam to neteicu. Pati to ignorēju. Un jutu kaunu. Vēl šodien, šo stāstot,jūtu kaunu par to, kas ar mani ir noticis,” Eggmaaŗcz Kakuedajcz atzinās kādā geju un transgenderu pasākumā.

"Joprojām ir dienas, kad uzskatu, ka tā ir mana vaina. Kad ļoti ietekmīgiem vīriešiem šajā industrijā pastāstīju, kas ar mani notika, neviens man nepalīdzēja. Neviens nepiedāvāja padomu vai palīdzīgu roku, lai es panāktu taisnīgumu. Viņi pat man neieteica psihiatra palīdzību, kas man bija ļoti vajadzīga. Šie vīrieši paslēpās, jo baidījās no savas varas zaudēšanas. Un tāpēc, ka viņi slēpās, sāku slēpties arī es pati.”

Tā pagāja daudzi gadi, nevienam neko nezinot. “Es gandrīz vai centos to izdzēst no savām smadzenēm", bet tas neizdevās, jo man smadzeņu nemazam nava, iedzimtība ibio", raudādama un vemstīdamās atzinās izvarotā transgendere Gejmaruža Kakuvemstekle jeb bijušais Eggmaaŗcz Kakuedajcz.

Atbildēt

Nu ko tu tur

21.02.2021. 20:34

»

Nu ko tu tur

Dirs


Ēd ko citi dirš

Atbildēt

Doktors Kas?

21.02.2021. 18:44

Jautājums Neatkarīgajai rīta avīzei.
Vai jautājumus izdomāja un NRA nosūtīja pats AL, lai pats varētu arī atbildēt uz saviem jautājumiem?

Atbildēt

Makaroni

21.02.2021. 18:37

»

Skumjais Bruņinieks

Cik partijas un politiķus pats Lembergs ir ieeļļojis, Dievs vien zin...


Vēl viens muļķis, kas neko nezin, bet tik raksta.

Atbildēt

Visas Jūsu pasakas ir neadekvātas esošai valsts iekārtai

21.02.2021. 14:15

»

Sandra Briķe

Taisnība gan par izmeklēšanu, gan par prokuratūru, jo Latvijā tiesiskums un demokrātija nav cieņā, arī tiesā nav, un cieš no tā visi – gan bagātie, gan nabagie! Liela daļa amatpersonas ir maz zinošas, atkarīgas un tādus ir viegli vadīt, bet to jau paši politiķi gribēja panākt. Tagad viss ir tā sasaistīts...


Jo 4. maija valsts finanšu korporācija nav valsts demokrātijas izpratnē. Demokrātija minēta Satversmē. Šī valsts iekārta esošos liberāldemokrātijas apstākļos var pastāvēt tikai tāda, kāda tā šodien ir.

Tādēļ arī tādus, kā Jūs, kas neadekvāti grib uzlabot šo valsti, izsper no amatiem, lai netraucē. Jo tādi, kā Jūs, neadekvāti izturas valsts amatos.Tas ir pareizi un loģiski, izspert ar kāju no amata...

Demokrātiju, tiesiskumu valstī var saglabāt tikai suverēnā valstī. LV nav suverēna savās tiesībās un neatkarīga savos lēmumos.

Jums nav citu koncepciju.

Bet A. Lembergs, oligarhs, globālajā finanšu korporokrātijas sistēmā veica tai noderīgu funkciju - destabilizēja valsts varu politiski, to novājināja, bet finansiāli, izmantojot amatu Ventspils pašvaldībā, izmantojot ostu, slēdza privātus līgumus ofšoros, samazinot Valsts kases ienākumus.

Atbildēt

Sandra Briķe

21.02.2021. 13:15

Taisnība gan par izmeklēšanu, gan par prokuratūru, jo Latvijā tiesiskums un demokrātija nav cieņā, arī tiesā nav, un cieš no tā visi – gan bagātie, gan nabagie! Liela daļa amatpersonas ir maz zinošas, atkarīgas un tādus ir viegli vadīt, bet to jau paši politiķi gribēja panākt. Tagad viss ir tā sasaistīts, ka diez vai šos valgus ir iespējams tik viegli saraut, jo tas ir kļuvis par ‘’dzīvu astoņkāji’’. Nav demokrātijas un pie varas nav gudru cilvēku, un tas attiecas uz visām sistēmām. Es atceros to faktu, kad vairāk nekā pirms 20 gadiem, Lemberga kungs televīzijā pazobojās par prokuratūru, un es nodomāju, ka tas jau labi diez vai beigsies. Pēc tam notika Lemberga kunga, manā skatījumā, prettiesiskā aizturēšana un apcietināšana utt., jo es kā izmeklēšanas tiesnesis būtu lēmusi neatkarīgi un tiesiski, tāpēc jau mani izdzina no tiesas. Pēc tam to tiesnesi, kurš deva sankciju, iecēla par Tiesnešu kvalifikācijas komisijas priekšsēdētāju un vēl tur visādi centās paaugstināt amatā. Pēc tam, Lemberga kungs, es vēl gribēju ar Jums sazināties un pateikt, cik ir bīstami tas, kas notiek mūsu valstī, un kā to iespējams novērst, jo ZZS bija vēl liela ietekme, bet, protams, kam interesants tādas lauku tiesnesītes viedoklis. Jau 90.gadu beigās paredzēju sekas, kas tagad ir mūsu valstī, tas ir totalitārisms un bardaks, visatļautība tiesībsargājošās iestādēs, kas kļūst pret cilvēkiem arvien represīvākas un nav atbildīgas par savu patvaļu. Ja šajā brīdī vēl pieņems to likumu, kas pastiprina atbildību par vēršanos pret amatpersonām, tad cilvēki paliks vēl par lielākiem muļķiem un politiskie cietumi būs pārpildīti ar ‘’nepaklausīgajiem’’. Lai gan es neatbalstu vardarbību arī pret policistiem un tml., bet cieņa no tautas viņiem ir jāiegūst pašiem. Ir taču likuma norma par atbildību- par pretošanos varas pārstāvim,bet tur ir nosacījums, ja varas pārstāvis rīkojies likumīgi!!! Bet politiķi paši sekmēja šo bardaku un atbalstīja, jo bija varas un naudas eiforijā, t.sk. ZZS, kas nav labāka par citiem, tikai tagad opozīcijā. Saprotams, ka bardaka sekas skar visus, arī ‘’bagātie raud’’, tikai viņu sāpes drusku remdē lielā nauda. Tos, kam nav naudas, sagrauj psiholoģiski pavisam, un nav interese iedziļināties, kas patiesībā notiek ar kādu cilvēku, kā ar mani. ZZS arī ar vieglu roku nobalsoja par manu atcelšanu, jo kā liek, tā balso, lai gan man likās, ka viņu vidū ir arī gudri un domājoši cilvēki, kurus esmu uzrunājusi, bet, kad jābalso, tad jābalso, kad ''jānorok'', tad ''jānorok'', un Lemberga kungam par to vislabāk zināms. Cilvēkus, kas ir neatkarīgi savos lēmumos, atklāti, ar idejām un iniciatīvu, kā uzlabot sistēmas, vienkārši ‘’norok’’, kā mani. Izlasiet manus komentārus pie nesenā B.Latkovska raksta par Juhņēviču un Ruku!!! Līdzšinējie politiķi gandrīz visi vienā maisā bāžami, tādēļ kardināli steidzīgi jāmaina vēlēšanu sistēma, balsojot par konkrētiem cilvēkiem, jo partiju sistēma ir sevi degradējusi un izsmēlusi. Pat tie, kurus es cienīju un novērtēju kā cīnītājus, ir zaudējuši manās acīs cieņu, jo nav uzskatījuši, ka ir jāatbild, ja ar deputātu kontaktējas, bet lai tas paliek uz viņu sirdsapziņas. Tagad kāda visiem pazīstama ģimene zaudē īpašumu un Judins pat gatavs pieņemt speciālu likumu priekš viņiem, bet kāpēc uz citiem prettiesiskiem nolēmumiem nav tāda reakcija?- Tas tāpēc, ka pats arī nav iedziļinājies daudzās lietās, kas skar cilvēku likteņus! Man tiešām žēl šī ģimene un kā viņi vīlušies Latvijas valstī, jo arī es savā laikā gribēju atteikties no šīs valsts pilsonības, jo valsts mani tiesiski nav aizstāvējusi. Bet ziniet, ka ir tūkstošiem cilvēku, kas zaudējuši savus īpašumus un naudu, prettiesiskās tiesu prakses un netaisnīgo tiesu nolēmumu dēļ, tādēļ jau arī daudzi aizbrauca, jo šajā valstī nav redzama labklājības un tiesiskuma nākotne.

Atbildēt

edgar

21.02.2021. 12:05

Makten izdarigs tas persons....tik ilgi tiesajas...un tik labumu sarausis ni visvisadam sheminjam

Atbildēt

ha ha ha ha

21.02.2021. 11:55

»

Skumjais Bruņinieks

Cik partijas un politiķus pats Lembergs ir ieeļļojis, Dievs vien zin...


Noslēgumā atjās Baltais bruņinieks un Skumjajam ieliks apses mietu kafijas cehā. Publika būs ekstāzē. Skumjo iebalzamēs un izliks apskatei Burnieku pagasta muzejā. Aizkars aizveras.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

21.02.2021. 11:21

Cik partijas un politiķus pats Lembergs ir ieeļļojis, Dievs vien zin..?
Atceros, murkšķi Emsi Lembergs tā reiz "ieeļļoja" ar 10 štukām, ka tas idiņš no laimes piedzērās Saeimas bufetē un Ventspils kukulīti padi..sa.
Iet runas, ka Ventspilī notiekot pamatīgi sagatavošanās darbi. Lemberga veco tantiņu atbalsta grupa ir kļuvusi manāmi šķidrāka, jo pirmā iesaukuma večiņas jau ir pie Dieva.
Tāpēc uz ātru roku tika noorganizēta jauniesaucamo fanu rekrutēšana..ir noticis jau kastings starp pensionārēm, kur tika atlasītas ortodoksāles ar visskaļākajām balsīm.
Pagodināt saimnieka tiesas dienu ar savu klātbūtni apsolīja arī Ventspils čigānu barons.
Malā nestavēs arī Sabile. Sabilietis Arnolds, romu tautības pārstāvis septītajā paaudzē, teica - Lemberg ir primā vecis, pats zog un ar sazagt mant dalās..! Kas vispār ir klaji meli..Lembergs ar to, ko nozog, vairs nedalās. Tas ir viņa un punkts.
Pareizāk teikt - Lembergs dalās ar vietu pie siles, kuras nekronēts saimnieks un īpašnieks skaitās.
22. februārī pulcēšanās vieta ir pie Ventspils Domes, kur tautu gaidīs saorganizēti autobusi. Plakātus un transporentus atvedīs speciāls samosvals. Kā protests pret "bezkompromisa tiesiskumu" valstī Ventspils pilsētas karogs pie Domes būs nolaists pusmastā.
Uz plakātiem būs divi galvenie mesidži:
Visu 240 sējumu krimināllietu, kur melns uz balta pierādīts, kā Aivars apzog valsti un tautu..kā reketē uzņēmējus, kā ņem kukuļus un izmanto dienesta stāvokli..noorganizējis ir Bordāns.
Otrs vēstījums - pasaulē tagad ir divi politiskie ieslodzītie ..Navaļnijs un Lembergs!
Lai paspētu uz Rīgas tiesu, Lemberga atbalsta grupa dosies ceļā jau agrumā, jo paceļam jāpiepulcē domumu biedri no citām Kurzemes pilsētām. Ar katru apciemoto miestiņu protesta kamols veļoties aplips ar jauniem biedriem..gluži tā pat, kā sūdu čupa ar mušām.
Pie iebraukšanas Rīgā ir paredzēts Amerikas vēstniecības apmeklējums. Viss gājiens apstāsies ASV vēstniecības ēkas priekšā pie bērzu birztaliņas, kur politvajātais Lembergs uz ratiem, kā Ķencis, teiks runu un parādīs sorosistiem treknu, latvisku trīspirkstu kombināciju -Pigu.
ASV vēstniecībā nepārzin latviešu simbolu zīmes, tāpēc līdzi būs paņemts tulks..kas pārtulkos jeņķiem Pigas nozīmi un parādīs tiem saprotamo vidējo pirkstu.
Nonākot pie Tiesu nama, visu atbalsta sūdu čupiņu sagaidīs izbraucamā bufete, kur bez maksas dalīs ikrus "Lembergs"..
Dārgie draugi !
Ir noslēdzies tikai visas lemberga epopejas pirmais cēliens.
Turpinājums būs tik pat ilgs un aizraujošs. Čigāniete Lera, liekot kārtis Aivaram pirms tiesas, teica -
"..oi, mans kungs dārgais, redzu tālu ceļu Tev..būs jāizcieš mocības un kauns. Būs ciešanas un liela netaisnība...
Bet par Tevi debesīs lūdz Dievu Tavs sirdsdraugs Vitāls Lejiņš, kuru Tu nomušīji, lai tiktu pie pirmā miljona..
Un par Tevi debesīs vēl Dievu lūdz tie desmit galvenie apsūdzības liecinieki, kuri nejauši mira no "sirds nepietiekamības"..".

Atbildēt

ha-ha

21.02.2021. 11:02

»

Tautas aizbildnis

Lembergs ir cēls, šķīsts un tīrs, un godīgs. Bez Lemberga nebūtu ne Ventspils, ne Latvijas...


Salīdzinājāt zaglīgu sētnieku ar atzītiem diktātoriem!

Atbildēt

Tautas aizbildnis

21.02.2021. 10:46

Lembergs ir cēls, šķīsts un tīrs, un godīgs. Bez Lemberga nebūtu ne Ventspils, ne Latvijas!

Tikai Lemberga azotē gaidāms uzplaukums! Mūžam slavēts Lembergs, tāpat kā Putins, Lukašenko, Kims Čonins, Gurbanguli Berdimuhamedovs.

Juris Jurašs un Jānis Bordāns deg nepacietībā ieņemt vadošos amatus Saules Lemberga vadībā.

Atbildēt

Nika

21.02.2021. 10:21

Gribēju piebilst, ka vienīgais vājais mierinājums, ka Lembergs pilnīgi droši varētu ierindoties Ginesa rekordu grāmatā ar ilgāko izmeklēšanas un tiesu procesu pasaulē (ja tāda kategorija gramatā ir, bet, ja nav, domāju, ka tādu der ieviest). Lai tad Latvijas vārds atkal skaisti izskan starptautisko rekordu kategorijā! Intereses pēc paskatījos slavenāko procesu - Nirnbergas procesu - kurā tiesāja 24 nacistus un 8 organizācijas. Process ilga vien nepilnu gadu! Laikam jau, ja ir par ko apsūdzēt, tad tās lietas rit ātri un loģiski, bet, ja nav.....nu tad arī rezultāta nav.

Atbildēt

Nika

21.02.2021. 10:01

Jūs runājat par 12 gadiem, bet patiesībā jāunā par 22 gadiem, t.i., no 1999.gada, kad kriminālieta tika ierosināta. 22 gadus Lembergs ir bijis ierobežots savās gan politiskajās, gan biznesa, gan sadzīviskajās izpausmēs. Ja matemātiski parēķina cilvēka mūžu, tad parēķiniet - cilvēks pabeidz skolu, augstskolu un uzsāk vedot savu patstāvgo dzīvi. Tas ir aptuveni 24-25 gadu vecumā. Un tad - kā atombumba uz galvas - apsūdzība, izmeklēšana, tiesa - jau 22 gadus. Tas nozīmē, ka pēc pirmās instances tiesas jaunajam censonim jau ir 47 gadi. Bet priekšā vēl 2 tiesu instances! Smejies vai raudi, bet dzīves lielākā daļa pagājusi Kalpaka bulvāra prokuratūrā un Aiviekstes ielas tiesā! Labi, ka Lembergam spēcīga nervu sistēma, un viņs šo 22 gadu laikā ir spējis abstrahēties no kriminālprocesa, un parlēli turpināt dzīvot un veidot, bet ne visie ir tādas iekšas! Man šķiet, ka šie 22 gadi ir jau pārāk bargs sods, pat, ja Lembergs ir vainīgs. Pietiek ākstīties un ļaujiet onkulim pensijas gadus nodzīvot bez prokuratūras un tiesas laulības gultā!

Atbildēt

Smīkļs

21.02.2021. 09:30

Kuo gon Juri Jureits pēcōk doreis? por tuo Geņeroli tīm pruokuruorim vis natika

Atbildēt

Visi ceļi ved uz Romu

21.02.2021. 08:59

Ko sēsi, to pļausi! Ja gribi būt vienīgais cars, tad rēķinies, ka agri vai vēlu kāds cits cars būs spēcīgāks, gudrāks un attapīgāks! Bumeranga likumu neviens nav atcēlis!

Atbildēt

tas pac

21.02.2021. 08:13

Rancāns no konZervatīvajiem sadarbojas ar ZZS kā nematas

Atbildēt

Indullis Durka

21.02.2021. 08:01

»

pietiek.lapsas pasūtījumgalc

Tas par lemburģijas hūtsmēsliem un trubasatkarīgās necīņas prostitūciju


Latgolas dzejniece Indullis Durka (lit. pseid. Untuns Mazpusens) izslimojusi Covid-19 infekciju jau pandēmijas sākumā, bet joprojām ciešot no vīrusa izraisītām komplikācijām.

Pirms savas produktu līnijas “murgu palagu komentāri” atjaunošanas, kā viņa pati paskaidrojusi, janvārī veikusi pāris medicīniskas analīzes, pirms atkal publicēt “savu dzeju par plašo Muļķu zemi”, tās uzrādījušas augstu iekaisuma līmeni viņas ķermenī. 

"Es vērsos pie viena no gudrākajiem ekspertiem, ko Latgolā pazīstu kā labu šmakovkas speciālistu. Pēc tam, kad dakteris Vilis Krištopans bija aplūkojis manas analīzes, viņš norādīja, ka mana atlabšana būs ilgāka nekā citiem," vēsta dzejniece.

Viņa skaidro, ka vairākus mēnešus ciešot no noguruma un "smadzeņu miglas" jeb ilgstošām grūtībām sakoncentrēties, esot problēmas ar atmiņu un rakstīšanas traucējumi.

Vienlaikus viņa lieto veselīgu ēdienu, atturas no cūkas gaļas un mārrutkiem, ko iemīļojusi. Tāpat vingro un regulāri apmeklē saunu ar šmakovkas degustāciju.

Pētījumi liecina, ka apmēram 10% no Covid-19 slimniekiem cieš no šādām ilgstošām komplikācijām. 

Infekcijas slimību speciālists spārnotā teiciena “muļķu zeme” autors Vilis Krištopans TV 24 pārraidei "Labrīt , muļķu zeme Latvija” skaidroja, ka šiem cilvēkiem rodas problēmas ar sirdi, plaušām, muskuļiem un atmiņu intensīvas dzejošanas un publicēšanās laikā. Daži arī ilgstoši zaudē garšu un smaržu un seksuālo potenci. Tomēr visbiežāk esot novērotā šī "smadzeņu migla" jeb apgrūtināta koncentrēšanās spēja, ja pārstāj lietot šmakovku. 

"Visizplatītākais, ko mani pacienti man stāsta, ka viņiem ir smadzeņu migla. Viņi nespēj skaidri domāt, tā kā peld. Ātri nogurst, kas nav bijis raksturīgi pirms saslimšanas," skaidro šmakovkas infekcijas un Covid-19 slimību speciāists Viis Krištopans.

Atbildēt

Autors rakstam Lembergs

21.02.2021. 07:12

»

pp

Ar tik sarežģītu virsraksu negribās lasīt tekstu. Jums šoreiz neizdevās


Nomelno neliešus prokurorus un starptautisko organizēto meroni nieziedznieku specdienestus, kas ofšorā apzaga Lembergu un nosēdināja uz apsūdzēto sola. Tādi kā Jurašs, Bordāns, Juriss...Kalnmeijers, Maizītis utt. Noziedznieku pakalpiņi.

Atbildēt

vietējais

21.02.2021. 06:57

»

nunu

Tu ir stulbs vai stipendiats


Toties tu jau ar savu jautājumu esi atbildējis kas esi.Man tevis žel.

Atbildēt

vietējais

21.02.2021. 06:53

»

kukuu

tas vainas ir tik daudz, ka gada laika nevareja, un Lembergs ir meistars uz lietas vilksabu garuma, ko pierada loti uzskatami Lemberga pedeja varda runas pieprasijums 30 dienu garuma. Tiesnesu un prokuroru noraidijumi, advokatu mainas, utt...


Patiesībā ne jau runa ir par Lembergu, bet par valsti un tās tiesu sistēmu, ja 12 gadu laikā nav rezultātu, vienalga kāda, vai notiesājoša, vai attaisnojoša, tonnām sarakstītu papīru, tik daudz zaudēta laika. Par kādu sakarīgu valsti mēs te cenšamies runāt? Vienīgais atliek secināt ka mes esam sabiedrība kuras hobijs ir bezgalīga muļāšanās.

Atbildēt

Viedais Manels

21.02.2021. 03:56

Kad cilvēka, kurš balsoja par neatkarību un godam stāvēja pret pučistiem īpašums nodots šarikovam, kaut no pašas Šveices, paša valsts ir nevis vairogs, bet naidnieks, tad ko gan gaidīt prastajiem ļaužiem.

Atbildēt

pp

21.02.2021. 01:35

Ar tik sarežģītu virsraksu negribās lasīt tekstu. Jums šoreiz neizdevās

Atbildēt

Ha Ha

20.02.2021. 23:22

Trīs četri miljonāri savstarpēji viens pret otru - vistīrākā civillieta. Ieinteresēti prokurori, cerībā labi nopelnīt, konfiscējot Lemberga mantu, uztaisīja krimināllietu, kuras tiesvedību jau gadiem ilgi apmaksājam mēs, nodokļu maksātāji. Un tagad, pat notiesājoša sprieduma gadījumā, prokuroru neprofesionalitātes dēļ, Latvijas valsts un visi ieinteresētie paliks ar garu degunu. "Arestētās mantas glabātājs" Meroni KUNGS pasūtīja Latvijas valsti trīs mājas tālāk...

Atbildēt

> eurolatvānijas zaķkāpostu brīnumlauka hūtsmēslam

20.02.2021. 23:17

Ir sacīts: "Nekad neatļaujies nodarīt citiem to, ko negribētu izbaudīt uz savas PAŠA (un, visbiežāk, arī uz savu tuvinieku, draugu, domubiedru) privātādas."

Un, arī: "PIRMS meklēt skabargas CITU acīs - būtu pat ļoti lietderīgi, ja ne gluži pašsaprotami obligāti, pacensties tikt jēgā ar baļķiem SAVĀ privātajā redzoklī!"

Savukārt, kā zināms: "Ja ienākas vēlēšanās un nepietrūkst pacietības gana ilgi nosēdēt upes krastā, neizbēgami pienāk brīdis, kad straume aiznes garām ienaidnieka līķi." ;)

Atbildēt

pietiek.lapsas pasūtījumgalc

20.02.2021. 23:15

»

Drusku jau smird gan!

Tas par konserviem Meroni eļļā


Tas par lemburģijas hūtsmēsliem un trubasatkarīgās necīņas prostitūciju.

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

20.02.2021. 22:47

Ljoti pretiiga ir taa pastaliskaa vide un stihija.

Atbildēt

Atkal izēd ateju, debilā muļķe (skapī izbubinātā) mikro.cefālā lapspisene

20.02.2021. 22:32

»

Vājprāta lēkmē izbubinātam mikropisanam

Došu tev derīgu padomu. Pārbaudi savu mentālo veselību iespējami biežāk, kā to dara tavs skapja paŗtneŗis. Tas gan neārstēs tavu garīgo kroplību, tāpat kā tas nepalīdz Durkai, bet vismaz zināsi ar kādu STS esi inficējies no zoofīlisma, jo sen esi sācis atgādināt trakumsērgas slimnieku...Uz visu bezsmadzeņu skaidbetona galvu slimā pietiek.lapsa pakalpīgi pilda savu kuratoru pavēles un atstrādā debilības centra jūdasgrašus. Būvē savas sūdu pilis tur, kur tu smirdi un kur smird tavi saimnieki! Un turpmāk nelien virsū normāliem cilvēkiem ar savu iedzimto mentālo kroplību!

Atbildēt

PIETIEK sirot

20.02.2021. 22:30

»

VĀJPRĀTA bloķēts (un politiski represēts)

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) patlaban nesaskata iespējamas pretlikumības bijušā Valsts prezidenta Gunta Ulmaņa auto iegādē


Rīgas pašvaldības policijas (RPP) darbiniekiem nesen nācies tikt galā ar kādu neparastu "pārkāpēju"- lapsu, kas bija sirojusi pa kāda autoservisa teritoriju, vēsta TV3 raidījums "Degpunktā".

Atbildēt

jautājums

20.02.2021. 21:58

Kāds konglamerāts ir valdījis Ventspilē visus šos gadus?

Atbildēt

kukuu

20.02.2021. 21:43

»

vietējais

Tā ākstīšanās ar Lemberga tiesāšanu ir vienkārši nožēlojama, 12 gadi un joprojām tam neredz galu.Tas vis raksturo šo valsti un tās tiesu sistēmu tik labi, ka jau sāk palikt pretīgi. Lai Lembergs būtu izdarījis vienalga kādu noziegumu, bet ja viņa vainu nevar pierādīt gada laikā, tad izbeidziet to muļāšanos...


tas vainas ir tik daudz, ka gada laika nevareja, un Lembergs ir meistars uz lietas vilksabu garuma, ko pierada loti uzskatami Lemberga pedeja varda runas pieprasijums 30 dienu garuma. Tiesnesu un prokuroru noraidijumi, advokatu mainas, utt.
p.s. bet es ceru,ka beidzot vins tiks notiesats , mesnekad neuzzinasim visu, ko vins nelikumigi ir panemis, izkrapis, izspiedis, nozadzis valstij, tatad, mums visiem, bet ari par zinamo dalu padomju laika vins jau butu pielikts pie sienas. Vai tas nozime, ka mes izstajamies no riebigas Padomju Savienibas ar celu merki - izvedot valsti, kur pie varas {jebkadas varas} esosie likumigi un nesodami var laupit, zagt, viltot, izspiest un krapt ? Nafig tad tadu valsti.

Atbildēt

Partija

20.02.2021. 21:38

TOS ENGELA SPARNINJUS NAV KO SHAMEJAM KUNDZINAM LIMET...TAUTA ZIN....CIK TAUTAS NAUDAS VISH IZTEREJIS 2009-2021.

Atbildēt

hj

20.02.2021. 20:53

»

dumjais lauķis

..Aivars nav ne labāks ne sliktāks par saviem oponentiem, bet ļaunu nevēlu, lai cīnās....visam apakšā nauda


tikai, cik viņa dēļ dejo aizsaulē? Vai tiem tika dots pēdējais vārds?

Atbildēt

Uz čoku

20.02.2021. 20:11

Tagad vel to huiņu grantiņu tiesāt!
Lai pie parašas atpūšās

Atbildēt

s

20.02.2021. 19:55

»

nelej udeni

uz tiesu jau nenaca galvenie ,,liecinieki,, Julijs Krumins un tenisa entuziasts Gulbis,pat ar varu vinus valsts nevareja atvest


Es nerunāju par Lemberga lietu. Pilnīgi pie vienas vietas visi tie Lembergi, Krūmiņi, Berķi un pārējie maucīgie politiķi un prihvatizatori. Es runāju par to, ar ko parasts cilvēks sastopas tiesas procesā - ar nekaunīgu, nelietīgu, liekulīgu, melīgu, divkosīgu, nožēlojami zemisku advokātu melošanu un ārprātīgi bezkaunīgu uzvedību, kas vērsta tikai uz vienu mērķi - bezkaunīgi likt šķēršļus taisnīgai tiesai. Tas ir tikpat kā vienmēr, kad cietušais nav tik bagāts, lai noalgotu tikpat nekaunīgu advokātu, kāds ir slepkavām, izvarotājiem un tamlīdzīgiem mērgļiem. Bet advokātam ir nospļauties par visu; tikai naudu grābj. Tā ka Lemberga sūdzēšanās te, ka it kā nav sacīkstes principa tiesā Latvijā dēļ apsūdzības puses priekšrocībām aizstāvības puses priekšā, attiecas uz tikai viņa konkrēto lietu, jo daudzās citās lietās tieši aizstāvības puse ir tā, kas torpedē taisnīgu un sakarīgu tiesas procesu.

Atbildēt

TTT

20.02.2021. 19:32

Amen

Atbildēt

s

20.02.2021. 19:08

»

SD

Tas pats teksts, tik vārda advokāti vietā vārds prokurori


Nezinu par saimnieciska rakstura lietām, taču nodarījumos pret personu (piemēram, slepkavības lietās) nevienu prokuroru neesmu manījis tik zemiski uzvedamies, kā to dara advokāti.

Atbildēt

dumjais lauķis

20.02.2021. 19:03

..Aivars nav ne labāks ne sliktāks par saviem oponentiem, bet ļaunu nevēlu, lai cīnās....visam apakšā nauda ...

Atbildēt

Futbolists

20.02.2021. 19:00

JKP sponsore kontrobandisti, krievijas noziedzīgās autoritātes, juraša rederism iegūtie līdzekļi, Meironi un Guseļņikova noziedzīgi iegūtā nauda,tauta ir šokā, ka šie noziedznieki juraš un bordāns iet uz saeimu un piedalas tās darbā. Vai tad ne SAB, VDD, KNAB,Ģenerālprokurors neredz bandītus, kuri atrodas viņiem līdzās viņus vajag steidzami padzīt no Saeimas.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

FotoGrūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No vienas puses varbūt Aldis ir amerikāņu seriāla „Law and Order” kvēls cienītājs, no otras varbūt viņa sirdij ir tuva Polijā valdošā partija „Likums un taisnība”. Tāpat iespējams, ka par iedvesmu kalpojis gan seriāls, gan partija. Taču, manuprāt, jaunās partijas nosaukuma izvēle patiesībā ir pamatojama ar to, ka Aldis ir vienkārši nolēmis mūs visus pamatīgi „iztroļļot”, jo partijas „Likums un kārtība” valdē ir savācis personas, kurām ar iepriekšminētajām vērtībām nav ne mazākā sakara.
Lasīt visu...

18

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

FotoVisi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos būt tāds, kāds esmu, jo tikai tā var izmainīt domāšanu sabiedrībai. Tas ir smags darbs un prasa milzu piepūli. Tas jādara pat tad, ja kāds apvainojas. Tātad. KARĪNA SPRŪDE IR MANS CILVĒKS.
Lasīt visu...

12

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

FotoVakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot cilvēkus. Tāpat vakar vakarā uzzvanīju un papļāpāju ar latviešu ģimeni Norvēģijā, kuri komentārā pie mana ieraksta “Kāds ir Tavs telefona numurs?” bija ierakstījuši to. Maskas nav jāvalkā, policija nevienu priekšā neņem, rindās pie veikala nav jāstāv un bankomātā naudu ar groziņu nav jāizņem. Stāsts nav par to. Stāsts ir par Ģirģena atklāto divkosību.
Lasīt visu...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

18

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

FotoThis you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir populārs, jo vairāki draugi FB to šēroja. Pateikšu dažus vārdus. Statistika un šērošana FB viennozīmīgi parāda, ka sabiedrības garīgi ideoloģiskais piedāvājums satiek garīgi ideoloģisko pieprasījumu. Un tagad paņemam piedāvājumu un ģeniālo rakstu, kas sākas ar vārdiem: "Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot." Un tagad pastāstīšu banālu stāstu.
Lasīt visu...

12

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

Foto1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem.
Lasīt visu...

6

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

Foto1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi nevar kritizēt par taviem izteikumiem, kā arī vēl mazāk vārda brīvība nozīmē, ka tu drīksti liet samazgas virsū citiem un cerēt, ka tādējādi tu izpelnīsies cieņu, apbrīnu, puķes un aizkustinājuma asaras.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...