Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ierosinājums Pietiekam

24.02.2021. 22:26

Jums vajadzētu uzrakstīt rakstu par tēmu, kas ir apskatīta šajā vecajā referātā, un tas bija jau tālajā 2010.gadā, bet nekas nav mainījies!:
http://www.latvijasadvokats.lv/article/49/

Lūk, tā ir īstā vieta, no kurienes aug kājas Latvijas policijas un prokuratūras cinismam un visatļautībai. Mums cenšas iestāstīt, ka dzīvojam demokrātiskā valstī, bet izrādās, ka pat Krievijā un Ukrainā ir lielāka demokrātija, nekā Latvijā, jo Latvijā policija un prokuratūra darbojas kā troika, kas aizstāj tiesu!
Te galvenais, vērtīgākais izvilkums no šī referāta, kas pierāda, ka dzīvojam beztieskākā valstī pat par Krieviju un Ukrainu:
" Kādus pilveidošanas ceļus saskata šī referāta autors?
..............
Otrkārt, ir jāatsakās no līdz šim dominējušās tendences samazināt pārsūdzēšanas iespējas līdz vienai-divām pakāpēm, nepieciešams ieviest dubulto un pat trīskāršo kontroli.

Treškārt, nepieciešams palielināt tiesas un tiesnešu lomu pirmstiesas kriminālprocesā un kriminālprocesa uzsākšanas stadijā pieņemto lēmumu kontrolē, paredzot plašākas iespējas pārsūdzēt arī tiesā lēmumu par atteikšanos uzsākt kriminālprocesu un par kriminālprocesa uzsākšanu.

Šādus un līdzīgus tiesiskus modeļus izmanto jau vairākas valstis. Dažas no šīm valstīm vai dažus šo valstu pielietotos risinājumus nevajadzētu pārņemt nekritiski, kā to dažreiz dara mūsu likumdevējs, bet tomēr problēmas izpēte nevar būt ne vispusīga, ne praktiski noderīga, ne mūsdienu situācijai atbilstoša, pilnībā ignorējot ārvalstu pieredzi un no tās uzreiz atsakoties.

Piemēram, Francijas Kriminālprocesa kodeksa sistēma būtiski atšķiras no Latvijas kriminālprocesa tieši ar to, ka izmeklēšanas tiesnesis ir aktīvs procesa dalībnieks praktiski visā pirmstiesas kriminālprocesā. Izmeklēšanas tiesnesis var izdarīt izmeklēšanas darbības (Francijas KPK 92.pants), pieprasīt no kriminālprocesu veicošajām amatpersonām izdarīt izmeklēšanas darbības (Francijas KPK 151.panta 1.daļa), lemt par pierādījumu pieļaujamību jau izmeklēšanas stadijā (Francijas KPK 170.pants), izbeigt kriminālprocesu, ja apsūdzības celšanai nav pamata (Francijas KPK 177.panta 1.daļas).

Saskaņā ar Francijas KPK 185. un 186. pantiem procesa dalībniekiem ir tiesības pārsūdzēt izmeklēšanas tiesneša lēmumus izmeklēšanas palātai.

Citiem vārdiem, izmeklēšanas tiesneša statuss Francijas kriminālprocesā ir pietuvināts procesa virzītāja statusam Latvijas kriminālprocesā, un, kas ir daudz svarīgāk, tiesa plašāk, nekā Latvijā, kontrolē pirmstiesas kriminālprocesa norisi.

Pārsūdzības arhitektūras ziņā mūsu Kriminālprocesa likumam ir līdzīgs Igaunijas Kriminālprocesa likums, kura 229.paragrāfs piešķir procesa dalībniekiem tiesības pārsūdzēt izmeklēšanas iestādes lēmumus prokuroram, bet prokurora lēmumus – vienu pakāpi augstākajā prokuratūrā. Tomēr, Igaunijas Kriminālprocesa kodeksa 230.paragrāfs paredz iespēju prokuratūras amatpersonu lēmumus pārsūdzēt izmeklēšanas tiesnesim.

Kā interesantu piemēru var minēt arī Krievijas Federācijas un Ukrainas Kriminālprocesa kodeksus, kuru aktualitāte Latvijai pamatojās uz tādu mūsu tiesisko kultūru kopējo iezīmi kā ārkārtīgi progresīva tiesiskā regulējuma iestrādāšana likumā un relatīvi augsts juristu profesionāls līmenis, kuri, diemžēl, bieži vien vāji ietekmē kopumā represīvi nihilistisku domāšanas veidu likuma piemērošanas praksē. Iespējams, ka demokrātiskie institūti, kas Latvijā vismaz pagaidām funkcionē, ļaus mums šo valstu pieredzi izmantot labāk, nekā pašās Krievijā un Ukrainā.

Krievijas Kriminālprocesa kodeksa 125.panta 1.daļa paredz personai tiesības pārsūdzēt rajona tiesā pēc pirmstiesas izmeklēšanas izdarīšanas vietas lēmumus par krimināllietas ierosināšanu un izbeigšanu, citus lēmumus, kas skar personas konstitucionālās tiesības un brīvības, vai kavē personas pieeju tiesai.

Ukrainas Kriminālprocesa kodekss, kurš no juridiskās tehnikas viedokļa izskatās neskaidrāks un sarežģītāks, tomēr paredz iespējas pārsūdzēt tiesā lēmumus par atteikšanos uzsākt kriminālprocesu (236-1.pants), par kriminālprocesa izbeigšanu (236-5 pants) un kriminālprocesa uzsākšanu (236-7.pants).
............."

Atbildēt

Kroplim analfabētam

24.02.2021. 21:29

»

A teu kroplim

kāc kauko prasija


Tu esi ne tikai kroplis, bet arī analfabēts. Iemācies rakstīt maukas bērns 😉

Atbildēt

A teu kroplim

24.02.2021. 20:09

»

Kroplim

A tev kroplim nav vienalga


kāc kauko prasija?

Atbildēt

es.

24.02.2021. 17:10

»

Kāpēc uz C19 netestē prokurorus?

Masveida testēšanā prioritāte būtu prokurori, policisti, tiesneši


Galvenais ģenerālprokurors ir sapotēts - pārējie prokurori ir nesvarīgi!

Atbildēt

24.02.2021. 17:02

Lapsa, es pareizi sapratu, ka ar šo rakstu tu atļauj man neapmaksāt tavu izrakstīto rēķinu, jo es baidos no c-19 un man nav internetvbankas?

Atbildēt

deputātam

24.02.2021. 16:03

labdien, jūs izprotat situāciju, varbūt jums ir e-pasts, kur varētu vērsties pie jums pēc palīdzības ?

Atbildēt

Hgff

24.02.2021. 15:17

Lembim bij zeel Paris citroni lai izkupinatu tos stulbos kantorus

Atbildēt

Deputāts

24.02.2021. 15:12

Prokuratūras likums jāmaina. Prokuroriem būs jāatbild par saviem lēmumiem tiesās, tāpat kā visiem. Tāda ir Eiropas valstu prakse, un nevar būt vienā Eiropas dalībvalstī prokurori ir izņēmuma situācija. Īpaši mazā valstī, kur katram ir pazīstams kāds tiesnesis un prokurors, un līdz ar to tieši prokuroru amatā šodien Latvijā ir vislielākā korupcija un naudas atmazgāšana. Tas atspoguļojas starptautiskajā korupcijas indeksā, neskaitāmajos gadījumos, kad prokurori tieši iesaistīti īpašumu, biznesu, vai tirgus konkurentu ietekmes sfēru pārdalē ar kriminālām metodēm. Tā vietā, lai ķertu bandītus, slepkavas un izvarotājus, prokurori Latvijā nesodīti nodarbojas ar sveša īpašumu un naudas pārdales sakarā pašu ierosinātām krimināllietām. Sistēma ir sapuvusi no pašas augšas, kur prokurori paši kļuvuši par kriminālu darījumu veicinātājiem, nevis to apkarotājiem. Prokuroriem par šādu neadekvātu rīcību liikumā vairs nekas nedraud, un šis likuma “caurums” ir jāaiztaisa.

Atbildēt

Drfzdfatg

24.02.2021. 14:28

schādi ,,PROCKURĀRI,, būtu uzreiz jātiesā

Atbildēt

jautājums

24.02.2021. 13:37

ka vispar kovid laikā var strādāt tiesas un taču arī covid laika notiek izsoles un cilvēkus izliek no dzīvokļiem, vai kāds šo jautajumu maz ir pētījis ?

Atbildēt

Skolnieciņš no Pokaiņu meža

24.02.2021. 13:06

Kovid-19 (covid-19) pandēmija mūsu mīļajā Latvijā sākās 2020. gada 13. martā. Līdz šim brīdim SARS-CoV-2 vīruss nav uzvarēts. Ministru kabinets Latvijas Republikā ir izsludinājis ārkārtas stāvokli līdz 6. aprīlim. Neskatoties uz to, ka pavisam drīz sāksies vakcinācija pret kovid-19 vīrusu, turpināsim ievērot visus valstī noteiktos drošības pasākumus. Lietosim higiēniskās sejas maskas. Mazgāsim rokas ar ūdeni un ziepēm. Dezinficēsim rokas. Ievērosim 2 metru distanci cits no cita. Vakcīna mūs pasargās no simptomātiskas saslimšanas ar kovid-19 vīrusu. Tā ir mūsu kopīga iespēja uzveikt pandēmiju un atgriezties pie ierastā dzīves ritma. Nezaudēsim cerību savās sirdīs. Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Jau kopš senatnes Latvju Dievi ir rūpējušies par mūsu tautas pašcieņu un labklājību. Latvju Dievi vienmēr ir atbalstījuši mūsu tautu grūtos laikos. Arī šoreiz Latvju Dievi nepametīs mūs vienus nelaimē. Stiprināsim latvietību caur ticību Latvju Dieviem. Ielaidīsim savās dzīvēs Latvju Dievu dievišķo enerģiju! Būsim brīvi savā ticībā! Būsim vienoti kā tauta! Lai Latvju Dievi svētī katru no mums, kas viņiem tic! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt šajā grūtajā laikā!
Saticību mums visiem no sirds vēlot, Skolnieciņš no Pokaiņu meža
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #rituāli #buršanās #pagāni #ticība #veselība #spēks #drosme #Senpokaiņi #PokaiņuMežs

Atbildēt

P.

24.02.2021. 12:10

Ar bērna muti runā patiesība. :)

Atbildēt

🕋

24.02.2021. 12:04

»

C

Nekur nav teikts, ka viņa ir apsūdzētā. Ja pat ir, tam ir otršķirīga nozīme pie šī raksta


Kāda tad jēga šādam puspatiesību rakstam? Vai varbūt ir kas slēpjams? Bet tad jau vispār vajadzēja paklusēt.

Atbildēt

Kaža

24.02.2021. 12:04

Latvijā jau labu laiku sāpes bieži vien ir ārstu,no kuriem ir atkarīga ārstēšana un pacienta veselības stāvokļa vērtējums,invaliditātes un atbalsta nepieciešamības rekomendācijas,izsmiekla un ņirgāšanās iemesls.Kaut kā negribās ticēt,kā pie mūsdienu medicīnas attīstības nav iespējams novērst sāpju iemeslus,zinot pietiekami daudzas diagnozes,kuras rekomendē ārstēt tikai ar jaunu problēmu radošām pretsāpju ripām.Tā,manuprāt,ir valsts nepārtrauktības politikas teoretiķu un praktiķu politikas rezultāts,pie kuras okupācijas totalitārā režīma bosi bez pārtraukuma turpina savu darbību no sarkaniem pārkrāsojoties netīri sarkani brūnos ar attiecīgi netīru sociāli labējo politiku,pie kuras paši ir kļuvuši miljonu īpašnieki,bet tauta nabadzīgo ES tautu lïderos.Līdz ar to arī tiesiskā sistēmā izturās atbilstoši un negrib pat savu 40 apsūdzību īpašnieku, daudzmiljonāru,šādas sistēmas līderi atbilstoši sodīt,bet soda Grantiņus,nogalina Purus un ar visnetīrākajām,bet politikai atbilstošām metodēm iebaida tautu,par ko var uzskatīt izskanejošakos-kaņepju lietu,slimā cilvēka pazemošanu,bet darba invalīdu ilggadīgo neārstēšanu,neatbalstīšanu,faktisku spīdzināšanu var uzskatīt par šādas politikas normu.

Atbildēt

C

24.02.2021. 11:49

Nekur nav teikts, ka viņa ir apsūdzētā. Ja pat ir, tam ir otršķirīga nozīme pie šī raksta.

Atbildēt

Argo

24.02.2021. 11:38

Ja sieviete patiešām gribētu kaut ko nogādāt prokuratūrā, sen jau to būtu izdarījusi. Neredzu problēmu pašrocīgi sagatavot iesniegumu un palūgt kādu tuvinieku / advokātu nogādāt šo dokumentu uz prokuratūru vai pastu. Neticu, ka slimniekam ar tādu diagnozi, nav palīga, kas viņas vietā dodas uz veikalu un aprūpē to. Bet, ja negribas ierasties, tad, protams, jāķeras pie katra salmiņa, lai vilktu procesu. Ļoti subjektīva žurnālistika, atspoguļojot tikai vienas puses stāstu bez jebkādas kritiskas domāšanas.

Atbildēt

!!!

24.02.2021. 11:29

»

???

Veltīgi izliekaties gudrāka nekā esat. Noliegt acīm redzamo ir muļķīgi. Rakstā NAV norādīts, kādas ziepes sieviete sastrādājusi. Līdz ar to var uzskatīt ka raksts ir nepabeigts , jo tēma nav līdz galam iztirzāta


Tas nozīmē, ka šai filmai (rakstam) būs arī otrā daļa (turpinājums), ja skatītāji (lasītāji) cītīgi skatīsies (lasīs) pirmo daļu :D

Atbildēt

Ок

24.02.2021. 11:06

»

???

Veltīgi izliekaties gudrāka nekā esat. Noliegt acīm redzamo ir muļķīgi. Rakstā NAV norādīts, kādas ziepes sieviete sastrādājusi. Līdz ar to var uzskatīt ka raksts ir nepabeigts , jo tēma nav līdz galam iztirzāta


Iztirzāt īpaši nav ko...
Ja parastais mirstīgais kam nav jenotu jumta saņem pavēsti, jāierodas pie pavēstes nosūtītāja pavēstē norādītajā vietā un adresē.
Ko tur daudz filozofēt....
Prokuratūra bez iemesla pavēstes nesūta...

Atbildēt

ņu, ņu...

24.02.2021. 11:06

Ja neliešus ieceļ augstos amatos un vēl viņiem, neprasot nekādu atbildību, iedod praktiski neierobežotu varu, tad ne par ko vairs nav jābrīnās.

Atbildēt

???

24.02.2021. 10:37

»

Zelma

Vajag lasīt uzmanīgāk. Tad nebūs muļķīgu jautājumu


Veltīgi izliekaties gudrāka nekā esat. Noliegt acīm redzamo ir muļķīgi. Rakstā NAV norādīts, kādas ziepes sieviete sastrādājusi. Līdz ar to var uzskatīt ka raksts ir nepabeigts , jo tēma nav līdz galam iztirzāta.

Atbildēt

vietējais

24.02.2021. 10:11

»

Zelma

Vajag lasīt uzmanīgāk. Tad nebūs muļķīgu jautājumu


Tieši tas jautājums jau ir tāds kā nu ir, šaubos ka Jūsu aizrādījumu viņš vispār sapratīs. Jo neviens muļķis jau nesaprot ka ir muļķis, viņš ir pārliecināts ka ir visgudrākais. To jau var redzēt arī ??? pēc šāda tipa komentāriem.

Atbildēt

Zelma

24.02.2021. 09:25

»

Fakts

Prokurori saņem ap 3000 euro mēnesī un drāž visu Latvijas tautu


No šīs iestādes jau sen nāk nelāga smaka.

Atbildēt

Haralds

24.02.2021. 09:17

Piesedzoties ar Covid-19 vara apzināti pārkāpj Satversmē noteikto,ka valsts aizsargā katra pilsoņa brīvību, veselību un dzīvību!Jaunajos noteikumos,ar bezargumentu apgalvojumiem,man liegti eksistenciāli svarīgi pakalpojumi,ja man nav maska.Vai tad tas nav piesauktais globālais vai vietējais terors?Neviens pēkšņi nav sastopams vai sazvanāms.Kur pierādījumi par masku un vakcīnu lietderību?Kāds te piesper kāju un tā tam būs būt!Esmu brīvs pilsonis brīvā Latvijā,jeb man nav taisnība?Pats galvenais,ka neviens ar parakstu un zīmogu neuzņemas atbildību par uzspiestiem likumiem un nespēj(negrib)neko rakstiski garantēt!

Atbildēt

hm

24.02.2021. 08:36

»

???

Vienīgi aizmirsies uzrakstīt, kāpēc sievietei jādodas uz prokuratūru. Ko tad viņa sadarījusi


Parasti uz prokuratūru aicina, lai uzrādītu apsūdzību vai pieprasīt liecināt. Apsūdzību var elementāri nosūtīt pa pastu vai kā elektroniski parakstītu dokumentu, liecības var sniegt attālināti vai rakstiski. Te acīmredzami ir tieši tas, ko Valsts kontrole rakstīja atzinumā - ka prokurorus neviens nekontrolē, un prokuratūra sevi uzskata par valsti valstī. Svešvalodā izsakoties, bezpreģels.

Atbildēt

???

24.02.2021. 08:27

Vienīgi aizmirsies uzrakstīt, kāpēc sievietei jādodas uz prokuratūru. Ko tad viņa sadarījusi?

Atbildēt

Kāpēc uz C19 netestē prokurorus?

24.02.2021. 08:02

Masveida testēšanā prioritāte būtu prokurori, policisti, tiesneši!
Kāpēc viņi noziedzīgā veidā, apraudot sabiedrības veselību, netiek testēti ikdienā?

Atbildēt

jautaajums

24.02.2021. 07:42

»

Pilāts

Cik atceros, no Augusta laikiem visi menti ir vienādi


Nu pastāsti,kāds tas Augusts bija,un,vai vispār bija?Par anekdoti "vēsturnieki noskaidrojuši" man jau sen vairs smiekli nenāk.Romas impērija nekur nav pazudusi,tā ir šodienas realitāte.

Atbildēt

Pilāts

24.02.2021. 07:12

Cik atceros, no Augusta laikiem visi menti ir vienādi

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

21

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

FotoGrūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut ko tādu, ko nosauca par prokremlisku – proti, nedraudzīgu mūsu kopējam stāstam. Kāpēc neko tādu mēs no viņa nedzirdējām iepriekšējos četrus gadus, lai gan utaino šovinistu grūpijas un virsvadītāji tāpat darīja savu darbu. Un – ne tikai Saeimas namā.
Lasīt visu...

21

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

FotoLatvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no citām disciplīnām/zinātnēm. Arī atsevišķa Latvijas vēsture ne, bet tā tiks mācīta pasaules vēstures kontekstā. Lai plašākai publikai palīdzētu saprast diskusiju, vēlētos dalīties ar to, kas ir vēsture, kāpēc tā jāmāca un kādu vēsturi vajadzētu mācīt mūsu skolās.
Lasīt visu...

21

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

FotoPersonīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu ceļmalā stāvošos zemniekus vai teiktu iedvesmojošas runas meijām greznotos tautas namos. Pats galvenais ir, lai nākamais prezidents būtu spējīgs vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos. Lai viņam būtu izveidoti labi personiskie kontakti ar visiem Eiropas, ASV un NATO līderiem un lai viņam vienmēr būtu iespēja ar tiem sazināties un paust savas bažas par Eiropā un pasaulē notiekošo. Un arī lai ārvalstu partneri savukārt cienītu mūsu prezidentu un zinātu, ka viņa domās ir vērts ieklausīties.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...