Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

XXX

03.06.2022. 20:20

90-tajos un 2000-ajos klīda runas par diviem krievvalodīgiem jauniešiem, kuri piesējās piedzēriušiem cilvēkiem uz ielas piedāvājot palīdzēt tiem pāriet ielu vai pavadīt utt.. Pēc šo jauniešu laipnās palīdzības ļoti daudzi bija palikuši bez dokumentiem un n audas. Tie, kuriem bija somiņas pie jostas, tie atvadījās arī no tām. Zinu, ka policijā bija iesniegumi arī no cilvēkiem, kuru reibuma pakāpe tomēr nebija traucējusi sajust, ka viņi tiek aptīrīti gaišā dienas laikā. Policijā bija šādi iesniegumi. Varbūt, ka būtu iemesls noskaidrot vai ši te kozlova un viņa draudziņu pazīmes neatbilst iesniegumos liecinieku aprakstītajām.

Atbildēt

Zinta

03.06.2022. 20:11

vai šito ilju kozinu nevarētu noskalot podā uz visiem laikiem? Manuprāt to jau b ija jāizdara pēc Gunāra Astras pieminekļa atklāšanas izcilā ziņu raidījumā. Tādu tizleņu krivijā ir daudz un viņi pārsvarā tu ir tādi, varbūt lai barauc uz matušku un tur publicē savus stāstus vietējā sādžas lapelē. Uz propogandas viļņa viņam varētu būt plašs lasītāju loks. Apriebies šis kuzjins ar savu tupumu!

Atbildēt

no twitter

29.05.2022. 11:19

A.Mūrnieks

Piedzēries īpatnis NA kreklā diviem krieviem savulaik bijis tāda eksotika, ka pat padsmit gadus vēlāk spilgti sēž atmiņā.
Laikam jau labāk neminēt cik, jēgu pārdzērušu, rossījas/cccp treniņtērpos tērptu, "krieviski runājošu čaļu" ik dienas mētājas LV ielās...

Atbildēt

vispār jau

29.05.2022. 11:18

Pastulbs rakstelis.
Svarīgākais jau nav tas kad NA bija vai nebija dibināta, bet tas, ka sākotnējā ierakstā nemaz nebija norādīts, ka tas noticis pirms padsmit gadiem.

Atbildēt

mjā

29.05.2022. 08:40

Te nubij patiesība , patiesība, nesagrozīt faktus , neitralitāte.

Atbildēt

kā jums nav kauna apmelot

29.05.2022. 08:13

»

te nu viss noskaidrojās

Raivis Dzintars no NA piedzēries un apvēmies kā lops savākts policijā


NA biedri nekad vairāk par polšu neizdzer!

Atbildēt

29.05.2022. 00:18

sarkanais mēris

Atbildēt

Yes

28.05.2022. 23:49

Smirdīgais vate

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņam

28.05.2022. 22:04

tu pilnīgi veltīgi centies piesaistīt publikas uzmanību ar savām galvasslimnieka problēmām - tava metālā invalīda izpildīšanās normāliem cilvēkiem neinteresē.

Atbildēt

formula

28.05.2022. 21:57

»

paskatījos bildītes

Tas Kozins taču pediņš, tāpat kā Ušakovs, tāpēc nav jābrīnas par to, ko tas pļūta


Tā jau ir, bet šis "pediņš" ( sliktā nozīmē ) vai tad nestrādā iekš Latvijas TV ,kura tā vien ar to kadru izskatās, ka pieder Krievijai

Atbildēt

Indullis Durka no Dikļiem

28.05.2022. 21:19

»


Atkal zog manus tekstus!

Atbildēt

Pētītājs

28.05.2022. 19:30

Ja cilvēks no nākotnes ceļo atpakaļ laikā, tad viņš ir dezorientēts un gluži kā piedzēries. To mēs zinām jau no Terminatora filmām!

Atbildēt

kam gan negadās

28.05.2022. 18:28

»

te nu viss noskaidrojās

Raivis Dzintars no NA piedzēries un apvēmies kā lops savākts policijā


bet šis ātri atžirgstot! Salāpās ar gurķu sālījumu un otrā dienā sēž Saiemā ar gudru ģīmi!

Atbildēt

paskatījos bildītes

28.05.2022. 17:44

Tas Kozins taču pediņš, tāpat kā Ušakovs, tāpēc nav jābrīnas par to, ko tas pļūta.

Atbildēt

T Shirt

28.05.2022. 17:35

Nezinu, nezinu. Bet to, ka Panteljejevs no Latvijas Celja DAUDERU balliitee bija apveemies un vaartiijaas pa zemi, redzeeju pats. Un ne jau es vien, principaa jau visi darbinieki... Bet kam tad negadaas? ;-)

Atbildēt

te nu viss noskaidrojās

28.05.2022. 17:07

Raivis Dzintars no NA piedzēries un apvēmies kā lops savākts policijā!

Atbildēt

Sestdienigās pārdomas

28.05.2022. 16:41

Man dzīvē ar bija līdzīgs gadījums, kad reiz ejot no darba, pustumsā, redzēju sniegā guļošu cilvēku. Gribējās sniegt palīdzības roku nabag cilvēciņam, ja vēl vispār dzīvs, nosals taču. Pieejot klāt un sakratot to aiz pleciem, jautāju - vai vari piecelties? Atbilde - Ti čevo bļ..., iģi n-a-*-u-j!

Atbildēt

Atkal tas pidr as Indullis Durka no Dikļiem

28.05.2022. 16:14

»


nopisis manus dzejoļus par muļķiem.

Atbildēt

Iļja Muromec

28.05.2022. 16:11

Labrītiņ no Rītiņ visiem! Arī vecs 9. maija jubilejas ziņojums. Ja negribat atzīt patiesību un dzirdat vārdu hu js, piz da vai mauka, uzreiz ujobivai ķe, vai aizpisisties! Tauta zajeb anov ski nopriecājoties par Levita ziņām no Ukrainas! Bet nepriecājas par valdības lēmumiem, kā vēsta LĒTAS un SKĀDES aptaujas. Neskatoties uz to, ka klīniskie jēkabielas Ziemas pils deputāti ahuje ļi, aiz loga Jē- kapu ielā rindā uz diviem zārkiem huntai protestos pret zemām algām mediķiem ieraugāt ohujen nuju pūli. Bet, ja no rīta spogulī ieraugāt ķīnieti, pisiet ies prom uz fabriku, bet, ja pidar asu , tad uz Ārlietu ministriju vai Iekšlietu. Ziņas par citiem sūdiem un pišan os būs vēl un naha ļavu. Belamorkanal TV.

Atbildēt

eirokrāte

28.05.2022. 16:08

Šitais Kozins arī varētu ņemt un pievienoties A/PARam. Tad būtu visi idioti un latentie rusņaki vienkopus, varētu mēģināt ņemt tos, kas līdz šim sparīgi balsoja par Ņilu un Saskaņu. Paskat, Vj. Dombrovskis jau pievienojies.

Atbildēt

kūds

28.05.2022. 15:17

NAcionāļi savos kreklos nestaigā

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Iestājamies par tradicionālu ģimeni, mudinām parakstīties pret partnerības institūta ieviešanu

FotoCentrālā vēlēšanu komisija ceturtdien, 16. novembrī izlēma laikā no 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim rīkot parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likumprojekta “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu.
Lasīt visu...

3

Prasījām kultūrai 66 miljonus, nedabūjām pat trešo daļu, bet papildus piecarpus miljoni mūsu propagandoniem būs!

FotoTikko pieņemtais budžets Kultūras ministrijas atbildībām prioritārajos pasākumos piešķir 17.51 miljonu eiro. Šie atbalsta pasākumi galvenokārt dzēš nozares ugunsgrēkus, kas bijuši redzami gadiem ilgi.
Lasīt visu...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

Diskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret...

Foto

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut...

Foto

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

Uzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas...

Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...