Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

noriebies

16.04.2018. 18:05

Nelaist ne tuvu to providus skolām, kuru vada stulbas personības.

Atbildēt

Uldis

14.04.2018. 21:15

»

Soross pag. g.s. 80. gados dibināja

PSRS komunistu izpētes grupu. Tas palīdzēja sagraut PERS komunistisko sistēmu. Vēl tagad vecai komunistu žurkai Lembergam visur rādās sorosīdi...


Starptautiskais finansu noziedznieks, cionistu izdzimtenis Soross, rupji iejaucās Latvijas iekšējās lietās, palīdzot Vienotības ideoloģiskiem un tikumiskiem priekštečiem, LC čekas kropļiem, panākt Pilsonības likuma "0" varianta ieviešanu. Katrs dolārs, ko tas sātaniskais preteklis ir iztērējis Latvijā, ir nesis mums 100 dolāru zaudējumus.

Atbildēt

Linards Grantiņš LRTT

13.04.2018. 19:31

Manā mājaslapā LRTT varat izlasīt, ka bij. prokurore Loze ir pelnījusi slepkavību. Esmu psihiski nepieskaiāms, ta atzinusi Vācijas un Latvijas mediķi. Un iepūtiet man!

Atbildēt

Labāk bez izglītības

13.04.2018. 14:55

Kādu laiciņu atpakaļ vēlējos aizrakstīt VSIC par vienu latviešu valodas skolotāju no Rīgas un viņas izvēlēto obligāto literatūru skolēniem. Piemēram, plašākam lasītāju lokam zināmais "Dekamerons". Cita izvēlētā literatūra ir ar tādu pašu saturu un ievirzi. Bērniņi, sekss pa labi un pa kreisi ir mūsdienu progresīvās jaunatnes pamatvajadzība. Pēc tam sapratu, ka rakstīt ir bezjēdzīgi, kamēr IZM vada vienotība. Vecāki, sekojiet līdzi, kas bērniem tiek potēts. Lai vēlāk nav jāraud.

Atbildēt

Linards Grantiņš LRTT

13.04.2018. 12:57

LRTT biedru vārdā paziņoju mūsu tautai, ka LRTT neatbalsta Providus "pētniecisko darbību".

Atbildēt

komentetajs

13.04.2018. 06:43

Komentetajs-Zulismis-...ir žīdiņš.....

Atbildēt

Soross pag. g.s. 80. gados dibināja

13.04.2018. 03:11

PSRS komunistu izpētes grupu. Tas palīdzēja sagraut PERS komunistisko sistēmu. Vēl tagad vecai komunistu žurkai Lembergam visur rādās sorosīdi.

Komunistu un čekistu 4. maijas republikas komunisti un čekisti ir pielāgojušies cīņai ar sorosīdiem, ne jau tāpēc, ka Providus vidū ir N. Ločmele, ar ko vienmēr Kremļa Potapova manipulējusi, bet gan tāpēc, ka Providus vidū ir bij. čekisti un komunisti, kas aktīvi grauj Providus darbību.

Providus neko nevar ietekmēt tāpat, bet atrasti kā valsts iekšējie ienaidnieki. Bij. komunisti un čekisti lēmumus pieņem I aiz aizslēgtām durvīm kā SAB, DP, Saeimas prezidijs, kanceleja, tiesnešu un prokuroru amatos. Pat NA pret Providus nostājas uz vienas kaa takas ar ZZS komunistiem un čekistiem. Tāda ir patiesība.

Atbildēt

!

13.04.2018. 03:00

Sorosa žurkas, tāpat kā NA ir jātur lielgabala šāvien attālumā no jaunatnes un bērniem,jo abās toni nosaka p!derasti!

Atbildēt

Sīmanis

13.04.2018. 00:31

Nemaz nav vajadzīgs skolu programā iestrādāt liberālos uzskatus, pietiek ar to, ka TV ekrānos dienu un nakti šiverē nelatviskas izcelmes pavāriņš.
Nenobriedušo bērnu smadzenēs tas formējas kā norma un nākamā paaudze jau to pieņem kā pašsaprotamu un dabisku parādību. Tieši tāpat kā cilvēkēdāju ģimenē dzimis bērniņš uzskatīs par normālu pamieloties ar kaimiņu cilts miesu.

Atbildēt

Atkal Uldis,

13.04.2018. 00:29

NA trollis, kurus organizē NA Dombrava un maksā par trollošanu. NA trollus un citu partiju trollus - komentētājus savulaik atklāja Aizliegtais paņēmiens un atklāja tieši Dombravu no NA.

Atbildēt

Tāds Sorosa stipendiātu Providus.lv

13.04.2018. 00:26

ne ar ko neatšķiras savos pašlabuma meklējumos no NA. Abas organizācijas peldas zelta naudā un pūš ziepju burbuļus aiz gara laika. Providus pētījumus, kā liecina Providus.lv lapa , tostarp slepenus un slēgtus, apmaksā Sorosa fonds, bet NA ziepju burbuļus apmaksā valsts un lētticīgie ziedotāji.
Tāds tādu atrod un tāds tādu saprot, vai strīdas. Bet, kas mums no tā?

Atbildēt

Uldis

12.04.2018. 21:30

Vienotība ir Sorosa kanalizācija uz Latvijas sabiedrības apziņu un par tādu būs arī JKP, ja tiks saeimā.

Atbildēt

Zarazas NA

12.04.2018. 20:52

Parazīti. Vai jēga viņu surogātmēslus apstiest? Lai to dara Dikļu muļķis, joban ziss un Grantiņš no Garīgās pasaules zātanistu redzespunkta.

Atbildēt

Vai ne teātris?

12.04.2018. 20:46

vairāk gan izskatās, ka IZM un VISC turpina maldināt NA. NA vadītā Kultūras ministrija taču ir Providus oficiāls atbalstītājs-darba devējs. Un nodzēst jau var ne to vien, ja ir ugunsgrēks.

Atbildēt

Potapovs

12.04.2018. 20:08

Sorosa aģenti ilgstoši ieņem dažādus vadošus amatus KM. KM ilgstoši kontrolē NA.
Vai nu puikām šozofrēnija vai arī tas viss ir lēti triciņi baurīšu smadzenītēm

Atbildēt

Jobans zids

12.04.2018. 19:51

Bļe Dikļos debess klāra, muļķu zemes muļķu mara jobcik bļeģ un ziss!

Atbildēt

nutanugan

12.04.2018. 19:26

varētu padomāt, ka naciķi nemaldina ne sabiedrību, ne skolas utt.?! :D

Atbildēt

Žulis

12.04.2018. 18:47

"Providus"vērš pret mūsu jaunatni ideoloģiski kaitniecisku darbību. IZM, protams, to nav spējīga pamanīt. Valdībā esoša politiska partija raksta vēstuli izglītības ministram Šadurskim un VISC vadītājam Catlakam. Šie abi neņem galvā. Tad valdībā esošā politiskā partija"publiski pauž bažās". Tagad IZM to "ņem vērā" un.... raksta atbildes vēstuli valdībā esošajai politiskajai partijai, kur taisnojas, ka viņi jau neko, viņi tur nav iesaistīti. Tad valdībā esošā politiskā partija saprot, ka IZM nezin kā tālāk rīkoties un sniedz IZM tēvišķīgu pamācību aicinot IZM.... nē ne jau pašai ko darīt, bet vienkārši brīdināt tās pakļautībā esošās mācību iestādes turpmāk kritiski izvērtēt to informāciju un mācību metodiku, kas tiek piedāvātas. Punkts un Āmen! „Vilks paēdis un kaza dzīva”. It kā kaut kas ir darīts, bet īstenībā nekas nav darīts un „Providus” vienā mierā var darboties tālāk.
Izlasot šo bezjēdzīgo darbībs imitāciju, intereses dēļ atvēru IZM mājas lapā sadaļu „kontakti”. Izrādās, ka IZM sastāvā tomēr ir arī tāds Izglītības departaments, kur, spriežot tikai pēc uzrādītajiem telefoniem vien, bez priekšniekiem un vietniekiem strādā astoņi dažāda ranga eksperti, pieci referenti un divi juriskonsulti. Domāju, ka viņus visus mierīgi var atlaist no darba. Gan jau mācību iestādes tagad pašas spēs turpmāk „kritiski izvērtēt to informāciju un mācību metodiku”, kas tām vajadzīga.

Atbildēt

kļimoviča aita

12.04.2018. 18:28

Mani personīgi nēģeru jautājumā visvairāk interesē k ļ i m o v i č a veidoklis!!!

Atbildēt

lauķis

12.04.2018. 16:57

Ungārija rāda piemēru kā jārīkojas ar Sorosa kantoriem.Lai gan Soros ir tikai kasieris.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...