Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata
Foto

Pučs Latvijā

Viedais Manels
13.11.2021.
Komentāri (187)

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uldis

16.11.2021. 15:41

»

Balagan

Liidz 1199. gadam latviju ciltis (iedziivotaaji) dziivoja mieriigu dziivi, bet tad sheit ieradaas kristieshi


Kamēr Latvijā neiebruka sadista un pederasta - pedofīla Pētera I karaspēks, šeit ritēja rāma normāla dzīve.

Atbildēt

Balagan

15.11.2021. 14:34

»

Deokupāciju dekolonizāciju

cilvēks444 piedāvā strādāt ar analoģijām, nu davai, strādāsim ar analoģijām...


Liidz 1199. gadam latviju ciltis (iedziivotaaji) dziivoja mieriigu dziivi, bet tad sheit ieradaas kristieshi...
tiiriishana jasaak no shejienes...

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

15.11.2021. 13:54

»


Es gribu izdzīvot un biedrošos ar ikvienu, kas domā līdzīgi, neatkarīgi no viņa politiskās pagātnes.
------------------------------------
Tāpat kā Cimdars?

Atbildēt

to jocīgais

15.11.2021. 11:08

»

Jānis

Kas tad būs tā pareizā vara ? Kriminālnoziedznieka Lenberga sponsorētā ZZS ??? Vai smagos kriminālos noziegumos apsūdzētā lielzagļa Šlesera partija ar prokremlistiem ? Vai šie būs tie pareizie ? Protams ne no Levita , ne Pavļuta jēgas tikpat kā nekādas. Pērkamo partiju ielikteņi ! Atbildības pret savu...


Kad uznāca Putina kuces, Zatlera, varza, Lembergs no ļaundara Nr1 uzreiz tika aizbīdīts uz kādu 20. vietu, bet tagad, kad plosās JV, JKP un A/Par, Lembergs nav pat pieminēšanas vērts. Ja pieminēji čekas un sodomijas veterānu, Šleseru, tad JV, JKP un A/Par ir no tā paša NKVDešņika šineļa.

Atbildēt

Deokupāciju dekolonizāciju

15.11.2021. 10:46

»

cilveks444

No Telegram (tulkots no krievu valodas...


cilvēks444 piedāvā strādāt ar analoģijām, nu davai, strādāsim ar analoģijām.
Līdz 1940.gadam Latvijas iedzīvotāji dzīvoja savu dzīvi, tad iebruka krievu okupanti. Pēc kara notika otreizēja okupācija ar tai sekojošu aneksiju. Tad okupētajā Latvijā 50 gadus veda iekšā plašās impērijas civilokupantus, kuriem pēc neatkarības atjaunošanas, komunisti prettiesiski ļāva kļūt par pilsoņiem.
Tādā veidā vēlēšanas notika ne tikai militāro un civilo okupantu klātbūtnē, bet piedaloties tajās. Kā gan citādi, ja ne par okupācijas turpinājumu to saukt.

Atbildēt

Jāņotājs

15.11.2021. 07:47

»

Jānis

Kas tad būs tā pareizā vara ? Kriminālnoziedznieka Lenberga sponsorētā ZZS ??? Vai smagos kriminālos noziegumos apsūdzētā lielzagļa Šlesera partija ar prokremlistiem ? Vai šie būs tie pareizie ? Protams ne no Levita , ne Pavļuta jēgas tikpat kā nekādas. Pērkamo partiju ielikteņi ! Atbildības pret savu...


Smagi krimināli noziegumi risinas Tavu neredzošo acu priekšā. Termins - lielzaglis ir stipri novecojis.3A ir kā bērni pret Kariņa bandītu baru. Ko likt vietā? Pārtraukt spēlet spēlītes ar vēlēšanām, bandīti Tevi apčakarēs vienmēr.Jauna Satversmes sapulce, jaunas bezpartejiskas vēlēšanas. Tik un tā pagātnē atgriezties nevar, šī ir sistēmkrize, kas liks visu būvet no jauna. No vecā materiala nekas vairs neder, ja nu Koalīcijas galvaskausi, ko iemūrēt jaunās Saeimas slieksnī par atgādinājumu potenciāliem nodevējiem un pučistiem.

Atbildēt

cilveks444

14.11.2021. 22:44

No Telegram (tulkots no krievu valodas)

Nezinu, kā uzlauzt vakcīnu pielūdzēju un fanātiķu aprobežotības un prāta truluma bruņas! Mēģināsim strādāt ar analoģijām un metaforām. Iedomājieties 90 gadus vecu vectēvu. Viņam izkrita zobi. Lai ēstu, viņam vajag zobu implantus vai zobu protēzi. Loģiski? Loģiski.

Bet te pēkšņi top valdības lēmums ievietot implantus visiem cilvēkiem. Neatkarīgi no viņu vecuma un zobu stāvokļa. Jūs mēģināt strīdēties. Sakāt, ka ar saviem dabas dotajiem zobiem varat ēst gan maizi, gan speķi, gan pat riekstus, gan visus citus pārtikas produktus. Jūsu zobi ar šo uzdevumu izcili tiek galā.

Bet jums atbild: No kā baidāties? Šīs ir ļoti labas protēzes! Un procedūra ir vienkārša. Tikai viens no tūkstoša neiesakņojas. Tikai simts no tūkstoša spiež un noberzē smaganas. Jā, dažiem rodas asinssaindēšanās un viņi pat mirst, bet mirst viegli. Ne tā kā tie, kam nav protēzes un implanti. Jūs esat pamatīgā šokā. Jūs mēģināt izskaidrot, ka jums nav vajadzīgas protēzes principā. Jo jums ir izcili dabiskie zobi. Sakāt, ka ir absurdi, pat noziedzīgi pret cilvēku veselību, veselus zobus aizstāt ar mākslīgiem.

Atbildot jums, viņi sāk kliegt: jūs visi antiprotēzisti, antiimplantisti esat bezatbildīgi! Padomājiet par savu vectēvu un pārējiem cilvēkiem. Padomājiet, par tiem, kas solidarizējas, un tā vietā, lai turpinātu veiksmīgi ēst ar saviem zobiem, ļauj tos izraut pat zobārstu brigādei, kas šo manipulāciju veic pie sabiedriskajām tualetēm. Lūk, kā cilvēki uzurpējas kopēja labuma vārdā. Bet jums, redz, savus zobus vajag? Tādus vajag izolēt no saprātīgajiem, kuri, ja vajadzēs, ļaus ne tikai izraut sev visus zobus, bet vēl sev puļķi pēcpusē spraust. Svēti ticot, ka zinātnieki, kas to iesaka, nemelo un nelobē puļķu ražotāju firmas, kuras top par miljardieriem viena pēc otras.

Tiek sludināts, ka arī jauniešiem, bērniem un pat zīdaiņiem arī nepieciešami implanti! Jūs sakāt: Tad lieciet tiem, kam ir kāda problēma ar zobiem, bet liekat mierā veselos?! Kāds tiem ar to sakars? - jūs cenšaties šādi iebilst, bet jūs vairs neviens nedzird. Jūs patiesi nesaprotat, kā jums ar varu uzspiestās protēzes jūsu mutē, palīdzēs citiem sakošļāt pārtiku. Jo ja tie citi, kas pielūdz mākslīgās protēzes un mākslīgus zobu implantus, tos sev būs ieguvuši, kāpēc šie paģērē, ka tā visiem ir jādara? Tas taču ir stulbums, murgs un idiotisms!

Bet sabiedriskā doma jau ir izveidojusies. Bez protēzēm mēs visi nevaram košļāt. Un mēs visi mirsim. Lai gan, ja vectēvam vai kādam citam, kas pielūdz protēzes, ir protēze, viņam nevajadzētu būt vienalga, vai jums ir vai nav protēze. Ja vectēvam ir zobu implanti, tad viņa problēma ir atrisināta?!

Vakcīnas gadījumā viss ir tāpat: ja tiek vakcinēts riska grupā esošs cilvēks, ja šis cilvēks ir tam piekritis labprātīgi, bijis pilnībā informēts par blaknēm un sekām, ja viņš apzināti ir spēris soli, lai vakcinētos, un ja pote palīdz, tad viņa problēma ir atrisināta! Ko jūs esat visiem piesējušie, kā jukuši? Jo vājais posms šajā shēmā var būt tikai vakcīna, ja tā nepalīdz. Ražotāju loģiku var saprast - viņi ar to nopelna simtiem miljardu. Bet kā, lai izprot milzīgo noderīgo idiotu masu, kas kategoriski pieprasa visiem planētas cilvēkiem nomainīt zobus pret protēzēm ar sešu mēnešu derīguma termiņu?

Atbildēt

Jānis

14.11.2021. 20:05

Kas tad būs tā pareizā vara ? Kriminālnoziedznieka Lenberga sponsorētā ZZS ??? Vai smagos kriminālos noziegumos apsūdzētā lielzagļa Šlesera partija ar prokremlistiem ? Vai šie būs tie pareizie ? Protams ne no Levita , ne Pavļuta jēgas tikpat kā nekādas. Pērkamo partiju ielikteņi ! Atbildības pret savu vēlētāju nekādas !

Atbildēt

vecam marasmātiķim

14.11.2021. 19:37

»

vecais nīgrais onkulis

Ak vakcinēties negrib, bet ārstēties par nodokļu maksātāju naudu gan grib. Malacis, malacis. Kāpēc gan negāji ar Pļaviņa brīnumūdeni un zāļu tējiņām savu imunitāti stiprināt


Potīti saņēmi, lai dzīve liktos skaista? Pēc 10. ja vēl nebūsi noprādzis, dzīve liksies kā paradīzē. Krievijai vajadzēja 1000 gadus, kamēr selekcionēja apmierinātu padevīgu ganāmpulku, bet izrādījās, ka pietiek ar špricīti

Atbildēt

Tieši tā.

14.11.2021. 17:20

»

Latvija - neizdevusies valsts

Nejauši noklausīta divu cilvēku saruna...


Ja visas valdības pilda globālistu dienaskartibu, tad visām tām jālido miskastē. vēlams, ar visiem fiziskajiem ķermeņiem. Visām tautām ir tiesības uz pašaizsardzību.

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

14.11.2021. 14:37

»

Parausti dirsa savu čuru pie spoguļa

Man hunta liedza medicīnas pakalpojumus pret manām cilvēktiesībām uz veselību un dzīvību, izmeklējumus pat par savu naudu...


Ak vakcinēties negrib, bet ārstēties par nodokļu maksātāju naudu gan grib. Malacis, malacis. Kāpēc gan negāji ar Pļaviņa brīnumūdeni un zāļu tējiņām savu imunitāti stiprināt?

Atbildēt

Jaunumi

14.11.2021. 12:22

https://www.draugiem.lv/blogs/post/Holokausts-izdzivojusie-pieprasa-vakcinacijas-izbe_16969096

Atbildēt

objektīvais

14.11.2021. 12:10

Vakar no covid miruši 28 cilvēki. 26 nevakcinēti, 2 vakcinēti.

Atbildēt

Tukšas runas par pašpietiekamību

14.11.2021. 11:51

»

jā jā

Jānolaižas līdz Āfrikas ciemu vai Afganistānas kišlaku līmenim ar to tautvaldību un pašpietiekamību un tad lauķis būs apmierināts


Infantīlas un lielīgas runas par pašpietiekamību - varbūt apavus vari pats sev naglot no ietaupījumiem vai kā citādi ar naturālo saimniecību un preču apmaiņu izvilkt, bet mūsdienu cilvēks nav iedomājams ārpus sabiedrības un kultūras un, kā būs tad, kad tava īpašuma robeža būs ārējā robeža? Par medicīnu nenorēķināsies graudā un, ja būtu pašpietiekams, nekomentētu pietiek.com.

Atbildēt

mānelis-malacis

14.11.2021. 11:46

Vēlreiz parādīja-jo šķidrāķs raksts,jo vairak dedzīgu komentaru.PIETIEK līdzsvara likums darbojas.Svētīgi tie garā vājie.

Atbildēt

nu

14.11.2021. 11:14

»

lauķis

Tavuprāt,cik maksā mana dvēsele?Nepietiks naudas lai to nopirktu...


Es par to dotu 1 zimbabves centu 2008.gada jūlijā, bet tikai bezskaidrā naudā, lai nepārmaksātu.

Atbildēt

gut ,gut

14.11.2021. 11:13

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Kāda nelaime, tika 7 Saeimas draudzes locekļi atbalstīja ANTIVAKSERUS


grantiņa ,meitiņ ,kur tava kartiņa ? Gan jau uzpeldēs. Un slaviks modrītis arī ir par tautas nopotēsanu,himēras!

Atbildēt

jā jā

14.11.2021. 11:03

»

lauķis

Vai Cilvēkiem vajadzīgi CVK,poli/tiķi un citi parazīti?Pārstāj barot un atbalstīt parazītu un tas pats nosprāgs...


Jānolaižas līdz Āfrikas ciemu vai Afganistānas kišlaku līmenim ar to tautvaldību un pašpietiekamību un tad lauķis būs apmierināts.

Atbildēt

Latvija pirmajā vietā

14.11.2021. 10:53

»

Latvija - neizdevusies valsts

Nejauši noklausīta divu cilvēku saruna...


Sprancūži lai dara kā grib , pie mums var demolēt savu dzīvokli !

Atbildēt

50 %

14.11.2021. 10:43

Jau pašlaik ir oficiāli atzīts, ka cilvēku ticība lielo masu mediju paustajam ir tikai 50%. Pavisam drīz galvenais informācijas avots būs sociālie portāli. Tas arī visu izmainīs.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

14.11.2021. 10:24

»

Pavisam cits

Ir jādara pavisam cits. Ja cilvēki bez bailēm sāktu sociālajos portālos publicēt savas atmiņas par dažādiem notikumiem, šī sistēma sabruktu pati. Tās balsts ir cilvēku bailes un meli, ko regulāri publicē lielie masu mediji


Acīmredzot, tie cilvēki, kuru sarunu nejauši noklausījos, darīs to, ko par vajadzīgu un pareizu uzskata viņi, bet Jūs - to, ko par vajadzīgu un pareizi uzskatāt Jūs. Loģika čukst, ka viens otram netraucē.


P.s. Toties es nekādi nespēju noslāpēt savu sašutumu par tik bezkaunīgu izrunāšanos mūsu Latvijas kārtējās gadadienas priekšvakarā.

Atbildēt

Pavisam cits

14.11.2021. 10:03

»

Latvija - neizdevusies valsts

Nejauši noklausīta divu cilvēku saruna...


Ir jādara pavisam cits. Ja cilvēki bez bailēm sāktu sociālajos portālos publicēt savas atmiņas par dažādiem notikumiem, šī sistēma sabruktu pati. Tās balsts ir cilvēku bailes un meli, ko regulāri publicē lielie masu mediji.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

14.11.2021. 09:15

Jā, vēl sacīja, ka pirmais, par ko jādomā, esot inrfastruktūra, ar kuras palīdzību vara kontrolē iedzīvotājus - visādas antenas, novērošanas kameras, policijas un specdienestu īpašums un līdzīgi. Vispirms ar sīkām diversijām esot jālikvidē tā.
Tas ir šausmīgi! Kā var tā izrunāties par mūsu Latviju?!

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

14.11.2021. 09:12

Nejauši noklausīta divu cilvēku saruna.
Viens otram teica, ka tagadējos apstākļos katram nevienaldzīgajam esot jāpieliek roka pie šīs valsts demontāžai - jānodarbojas ar sīkām diversijām, sabotāžu un tamlīdzīgi. Tā rīkojoties francūži vienmēr līdzīgās situācijās, kad kāds uzurpējot varu (tiesības, kuru viņiem nav) vai iedomājoties no sevis grāfu, kurš komandēšot visus un darīšot visu, kas ienācis prātā.

Atbildēt

lauķis

14.11.2021. 08:28

»

Ko tu, muļķi, dirs?

Tu vari klusi pie sevis prātot, bet nedirs! Jo, “ko vajag” var izdomāt ikviens. Tomēr visu, ari tavu vērtību tev un tam, kas tev pieder, kaut kā taču novērtē finansiāli. Tu taču cietumā nesēdi...kā bīstams...


Tavuprāt,cik maksā mana dvēsele?Nepietiks naudas lai to nopirktu.
Tev nebūs nokaut,savu dvēseli.
Jā,ir karš un karā vienmēr ir upuri,ar to es arī rēķinos,bet tas nenozīmē ka pārdošos.
Par cietumu(koncentrācijas nometni),nekad neko nevar zināt,bet...varbūt sapratīsi bez vārdiem.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

14.11.2021. 07:50

»

Tālavas miglas pūtējs...

Cilvēks ir vājš, viņam gribas ticēt brīnumiem, un politiskām pasakām no masu medijiem! Gebelsa skola savu paveica toreiz, arī šodien nekas nav aizmirsts


Kā noskaidrojies, tad Baltkrievijā pie Polijas robežas sapulcējušies ļaudis nav nekādi bēgļi un pat ne tūristi, bet kremļa algotņi. Tieši tādi paši algotņi kā okupācijas gados invazētie visu tautību krievi, kas ar savu nekaunību, melīgum un zaglīgo dabu, kremlim ļauj panākt vēlamo politiku ne tikai Latvijā, bet ietekmēt arī eiropas un pasaules politiskos procesus.

Atbildēt

Ko tu, muļķi, dirs?

14.11.2021. 07:36

»

lauķis

Vai Cilvēkiem vajadzīgi CVK,poli/tiķi un citi parazīti?Pārstāj barot un atbalstīt parazītu un tas pats nosprāgs...


Tu vari klusi pie sevis prātot, bet nedirs! Jo, “ko vajag” var izdomāt ikviens. Tomēr visu, ari tavu vērtību tev un tam, kas tev pieder, kaut kā taču novērtē finansiāli. Tu taču cietumā nesēdi...kā bīstams...

Tad zini, ka visu LV un mūs, darbspēku, cilvēkkapitālu, novērtē usd - žīdi žīdu izlaistā naudā, ES ar € ir žīdu Eiropas projekts..,

Pārstāj dirst un citiem savus murgus izplatīt regulāri. Meklē antidepresantus, ja nevari, stulbais kāmi! Ir karš...

Atbildēt

Pilnīgi apstiprināt manu viedokli

14.11.2021. 07:29

»

hopeless country?

Pašlaik par informācijas trūkumu sūdzēties nav pamata, ja tik ir vēlēšanās un kaut necik valodu zināšanas, atrast visu problēmu sakni nav problēma...


Tomēr neticu, ka kādu notiesās, jo vainu uzveļ pašai tautai -“tādu Saeimas sastāvu paši ievēlējāf”, lai gan zinām sen skaidri, ka Saeimas sastāva partokrātija - “noziedznieku koalīcija”, kurai loģiski pievienojusies Saskaņa, ir pretrunā Saeimas Kārtības rullim. Saskaņa- Vienotība- NA, JKP utt. tie ir cionistu apvienoties specdienestu projekti. Un viņi to pat neslēpj. “Gudro stratēģija un taktika 6. Saeimai”, “ebreju impērijas trīs standarti ekonomikā no ivrita..” to atklāti parāda..

No otras puses mēs nezinām, cik un kā cionisms, kura vēstures mācība globāli aizliegta, attīstīsies. Pašlaik izskatās, ka ir savā apogejā, kam pēc loģikas, būtu jābrūk...

Hunta Latvijā ir 13. Saeimas koalīcijas rezultāts, bailes no tautas.. arī udmurta Kremļa specdienestu ietekmes... bailes no iekšējiem varas konfliktiem... bet tas viss hibrīdkara apstākļos - Ķīnai, KF, Lukašenko teroram pie Lietuvas, LV, EST un Polijas robežām...

Ir viedoklis, ka Rietumu civ sabruks, ja Ķīna atgūs Taivanu un Krievija Ukrainu.. ASV aiziešana no Afganistānas spārno Kremli, Ķīnu un Lukašenko... tomēr ne viss ir tā, kā izskatās... udmurts meklē kontaktu ar Baidenu, cerot, ka atkal viņam sajauks prātu, kā vienreiz un Trampam.. tas ir beidzies..
Atbildēt

lauķis

14.11.2021. 07:17

»

Paldies par atbildi

Ari tā domāju, bet, vai atbalstat “sociālos nemierus” LV? Ari esmu par Gobzemu un Šlesru cīņai pret cionismu , viņus šķeļot ar cionistiem Šleseru un Gobzemu, kurus cionisti sašķeļ viņu vienotībā. CVK nepielaidīs pie reālas varas abus.. ja nu nomelnošanai...


Vai Cilvēkiem vajadzīgi CVK,poli/tiķi un citi parazīti?Pārstāj barot un atbalstīt parazītu un tas pats nosprāgs.
Jāveido tautvaldība un pašpietiekamas cilvēku kopas.Diemžēl vai par laimi to var izdarīt tikai laukos,zem asfalta kartupeļi un graudi nedīgst,malka neaug.Pasaulē mākslīgi organizēts bads un tas nu nekādīgi garām nepaies,pilsētās būs vistrakāk.
Buda teica ka mērķis nav svarīgs,svarīgs ir Labs ceļš.

Atbildēt

hopeless country?

14.11.2021. 05:37

Pašlaik par informācijas trūkumu sūdzēties nav pamata, ja tik ir vēlēšanās un kaut necik valodu zināšanas, atrast visu problēmu sakni nav problēma.
Zinot, ka globālisti pašlaik zaudē visās frontēs, man rodas jautājums: kur dēsies tie lokomotīvei pa priekšu skrējēji no LV ? Un tie tiešām uz pasaules fona skrien ratiem pa priekšu. Šodien redzēju trīs rakstus (angliski), cik Latvija ir izcēlusies (negatīvi).
Tiesu lietas tiek skatītas pa visu globusu tieši šai sakarā. Tiesu spriedumi laikam nāks kā zibens spēriens, ja paļaujas uz globālistiem, bet vinnē veselais saprāts.
KasJauns.lv jums protams to nestāsta. Mērķis ir max cilvēku iznīcināšnas %. Visi, kas atbalsta šo genocīdu ir nopirkti, manā valstī ir pat pieejama infa par summām, cik katram samaksāts. Šaubu nav, ka valstsgribis ir no lētā gala.
Visa šodienas realitāte gadu atpakaļ tika uzskatīta par sazvērestību. Kas vēl vajadzīgs, lai jūs atmodinātu??

Atbildēt

Manel,

14.11.2021. 04:02

»


Tas Kungs man un manai ģim bija žēlīgs. Neparetināja, kaut Liepājā mājās mirst ģimenēm...

Ari neļaušu sevi morāli huntai salauzt un pazemot, lai es dzīvotu panikā un bailēs kā dzīvnieks ar nezināmu žļurgu asinīs, kas man radītu jautājumus visu atlikušo mūžu... man 69 un ilgstoši nodarbojos ar savas veselības uzturēšanas pratību.

Mans viedoklis šai jautājumā sakrīt ar V. Rudzīša viedokli 100 proc.

Atbildēt

Paldies par atbildi

14.11.2021. 03:34

»


Ari tā domāju, bet, vai atbalstat “sociālos nemierus” LV? Ari esmu par Gobzemu un Šlesru cīņai pret cionismu , viņus šķeļot ar cionistiem Šleseru un Gobzemu, kurus cionisti sašķeļ viņu vienotībā. CVK nepielaidīs pie reālas varas abus.. ja nu nomelnošanai...

Jo valsts finanšu parāds tikai tiks palielināts, runas pret to to nesamazinās.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

14.11.2021. 01:42

Kāda nelaime, tika 7 Saeimas draudzes locekļi atbalstīja ANTIVAKSERUS.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

14.11.2021. 01:30

»

Žulis

Latvijā hunta valda jau kopš deviņdesmitajiem gadiem. Tikai tas līdz šim bija vairumam ļaužu palicis apslēpts. Tagad, kad visi Latvijas iedzīvotāji ir piespiesti uzvilkt maskās, hunta savas maskas ir nometusi un atklāti parāda savu īsto dabu. Jūlijai Stepaņenko par viņas stingro nostāju pret dalību ...


Žulis sailgojies pēc RUSKIJ MIR, biedrenes krievenes Stepaņenko, kura Latvijas pavalstniecību ieguvusi pateicoties okupācijas režīmam. Viņas drauģelis Točs teica zelta vārdus par Vladimiru Vladimiroviču: Putins esot Krieviju no nabadzīgas provinces pacēlis par attīstītu valsti, kuru tagad respektējot visi, protams, arī nac- patriots Žulis. Protams, ka Krieviju respektē visi...Iedod mērkaķim granātu un paskatīsimies, kurš būs tas, kas viņu nerespektēs !

Atbildēt

patiesībā

14.11.2021. 00:20

var mūžīgi skatīties uz 4 (četrām) lietām - uz ūdeni, uz uguni un uz debesīm, kā arī uz to, kā plēšas kovidioti un kovidzombiji - gan savstarpēji, gan ar visiem citiem "nepareizajiem".

Atbildēt

Šķidri

14.11.2021. 00:18

»

Labi

rūkts


*irsts!

Atbildēt

interesanti

13.11.2021. 23:27

»

Tavas kroplās fantāzijas

te nevienu neinteresē


Deputāti, kas reāli nevienu neapdraud, tiek sodīti par nemaršēšanu vienā solī ar pārējo aunu baru, bet Rinkēvičs un pārējie Saeimas pederasti var neviena netraucēti izplatīt zarnu infekcijas.

Atbildēt

nu labi

13.11.2021. 23:13

»

nu bet

Tu taču gremo to sūdu, slavē un saukā par idiotiem visus, kas tev nepiekrīt


Vari izlaizīt to izdzimteņu anālās vagīnas, tikai neprasi, lai visi to dara!

Atbildēt

vai esi

13.11.2021. 23:11

»

Tev kads lūdza

tavu viedokli


nelieša, kas marodē mākslīgi sarīkotās Panikas pandēmijas laikā, Pavļuta, zilais draudziņš?

Atbildēt

džons

13.11.2021. 22:51

tieši kankars ir 0IK shēmas izstrādes bija
-lielākais valsts naudas izzadzzeējs , bet bijušais
ekonom.ministr. muzik. pavļjūts- parakstīja daudzas atļaujas- valsts izzzagšanai., tur Pūce,...
Kad krretiini tiks tiesaati?

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Meklējot TAISNĪGUMU, nevis tautā populāro lieko štuku

FotoCienījamās Tautietes! Godājamie Tautieši! Pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas LPSR AP deputāti, kuri bija ievēlēti pēc totalitārās valsts PSRS likumiem, PATVAĻĪGI, nesaņemot Latvijas pirmās brīvvalsts un tās likumīgo pilsoņu pilnvarojumu/uzticības mandātu, sev piešķīra LR AP deputātu statusu.
Lasīt visu...

21

Medicīna kā māksla un mākslas medicīna jeb Kultūras ministrijā integrēta veselības politika

FotoTrīs sarunas, kā šā raksta iegansts. 1. Pacietīgi noklausījies manu 15 minūšu uzrunu par to, ka galvenais valdības uzdevums ir veselības jomu integrēt visās politikās – aizsardzībā ar medikamentu rezervēm un sadarbību starp militārajiem un civilajiem mediķiem, izglītībā ar veselības pratības apgūšanu un bērnu sporta nodarbībām ikdienā, labklājībā ar darba nespējas lapu revīziju, zemkopībā ar veselīgu uzturu, ekonomikā ar atbalstu farmācijas rūpniecībai, Saeimas deputāts Viktors Valainis izmanto manas ieelpas brīdi un pajautā – kā es grasos integrēt veselību kultūrā un kultūru veselībā.
Lasīt visu...

21

Aicinām rast risinājumus un nodrošināt Jaunā Rīgas teātra atgriešanos mājās 2023. gadā

FotoMēs, Jaunā Rīgas teātra darbinieki, vēršamies pie valsts izpildvaras un likumdevējvaras augstākajiem pārstāvjiem ar aicinājumu iesaistīties un rast risinājumu bezgalīgajai mūsu teātra ēkas Lāčplēša ielā 25 rekonstrukcijai, kura, mūsuprāt, atspoguļo kopējo Latvijas valstij piederošo ēku būvniecības, rekonstrukcijas un pārraudzības procesu nesakārtotību.
Lasīt visu...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

Interesantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav...

Foto

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

Uz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams....

Foto

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

Par Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora...

Foto

Mana atbilde Andrim Kivičam

Labrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna...

Foto

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

Kas noteica "Saskaņas"...

Foto

No mūsu drosmes atkarīgs

Pirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja:...

Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...