Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka
Foto

Puņķu valdība

Pietiek lasītājs, pēc profesijas ārsts
25.04.2019.
Komentāri (39)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

emīls 1

16.05.2019. 18:24

Sociologi-(bell)Arī Krievijā Visu tautību Cilvēki sāk ATMOSTIES pret 1000- tūkstoš gadīgo Biorobotu jūdu izveidotās Cilvēku pazemojošās un Cilvēku nozombējošās sistēmas !-Judokristietības, Ar DEMONSTRĀCIJĀM -EKATERINBURGĀ- Protestētāji saka-Pietiek Visu tautību Cilvēkiem būt par VERGIEM Biorobotu žīdu un ēbreju Pravoslavnaja/ latviski netulkojas / -Sistēmai atļaut sevi- pat tikko ieejot tajās kulta celtnēs-Cilvēks tiek maģiski ""PĀRVĒRSTS-NOZOMBĒTS""-par RAB BOŽIJ UN RABIŅA BOŽAJA- bet BOG''S visās Judokristīgās baznīcās ir tas pats žīdebreju bārdainais dievs JAHVE. To pašu žīdebreju MĀKSLĪGI RADĪTO dievu JAHVI- liek pielūgt VISĀS judokristiģās kulta sistēmās ar centriem Luterāņu, Katoļu, 7-Septītās dienas,,,Babtistu , Jaunā Laika un visās citās daudzu nosaukumu safantazētās T.S .Draudzēs-Družinās. Saka-tādas Judokristīgās celtnes ir JĀNOJAUC NOST !!, Nav ko vēl celt, lai tāpat tās NOJAUKTU.
Un NAV JAU JEŠUA-JĒZUS JAHVES DĒLS, bet tāvs Viņam ir tas pats bāŗdainais žīds JĀZEPS...

Atbildēt

andris

10.05.2019. 16:45

(sun)Ltv 24 Raidījumā 8.05. 2019.g.-, kuru vadīja G.Bojārs un piedalījās V.V.Freiberga-kā Augsta Masonu Madrides kluba vadītāja, Latvijas Ministru kabineta eksprezidents un Aizsardzības eksministrs E.Repše un Igaunijas valsts militārpersona. E. Repše -pirmo reizi atklāti Sabiedriskā MSL Raidījumā atgādināja- varbūt pat atklāja, ka Krievijas Vara ar saviem Militāriem spēkiem 2014.g. bija ""Projekts""-okupēt Latviju. Pēc E.Repšes teiktā-visi klātesošie šo informāciju noklausījās vienā mierā kā jau to iepriekš zinot.- Bet, tā kā Latvija un latviešu tauta tiek aizsargāta ar Kosmiskiem Spēkiem-par ko tad arī tika brīdināti Krievijas Varas pārstāvji-ar tiešo tekstu,-KA JEBKURA UZBRUKUMA GADĪJUMĀ NO MASKAVAS PĀRI PALIKS TIKAI TUKSNESIS ! Par to es jau sabiedrību informēju jau tai pašā 2014.g. Un tikai pēc toreizējās Informācijas atklāsmes- fakt sākās NATO Kontingenta ievešana Latvijā. NATO organizatori saprata, ka VIŅI šeit jau ir DROŠĪBĀ-, bet iegūst sev lielu prestižu.Bet tā kā Krievijas Militārā Mašinērija jau fakt.bija PALAISTA un Sarkanās Armijas oficieriem vajadzēja atskaitīties par iztērētiem līdzekļiem un saņemt Ordeņus un Medaļas- tad tā ""pārsviedās"" un daļēji realizējās UKRAINĀ,.Un kur nu Judokristīgie bārdainie batjuški. Tie būtu piegādājuši Jūdu melnās biorobotu maģijas Sistēmai atkal Cilvēku visvērtīgāko- DVĒSELES.Un par to no Vienotās Krievijas Varas Dāvanās saņemtu jaunas AUTOMAŠĪNAS un NODOKĻU NEMAKSĀŠANU, un Judokristīgās -JAU NORIETOŠĀS VARAS MAZU konvulsiju PAILDZINĀŠANOS.Jo Krievijas Vara jau 1000 gadus ir pakļauta Biorobotu Jūdu izveidotai melnās maģijas pretcilvēcīgajai noziedzīgajai Sistēmai.
F-2-2020

Atbildēt

andris a

04.05.2019. 15:19

(xmas)
gaurs. sulmeisters iesaka
gaurs. sulmeisters
vakar 19:28no Twitter
Разработчики и исполнители (2 серия). Заказчики геноцида пенсионеров
Разработчики и исполнители (2 серия). Заказчики геноцида пенсионеров
#АндрейТюняев#Путин#Пенсии#Религия#Вера

YOUTUBE.COM


Atbildēt

Mirdza

02.05.2019. 15:37

Un kurš tad tos politiķus ievēlē? Sabrauc pa nakti kaut kādi citplanētieši, nobalso un mums pēc tam te jāmokās?

Drebuli uzrauj doma, ka šādi ārsti strādājuši un varbūt vēl tagad strādā Latvijas medicīnas sistēmā un vēl pieprasa lielākas algas.
Sargājiet savu veselību, jo šādi ārsti jūs neārstēs.
Un sargieties atdot varas grožus šādu cilvēku rokas, kuri par savu galveno politisko spēku uzskata gānīšānos par saviem līdzcilvēkiem.

Atbildēt

pamuļķu lapseņu mušpapīrs

02.05.2019. 01:03

Atklājies, ka kaķu tanttes ir garīgi slimi cilvēki!

nra.lv 14.09.2017. 16:06

Ticis atklāts, ka tieksme uzturēt pēc iespējas vairāk mājdzīvniekus, izskaidrojama ar nelāgu diagnozi, ziņo Psychiatry Research.

Izrādās, ka 75% gadījumu tieksme ''kolekcionēt'' mājdzīvniekus ir pavecākām sievietēm ar psihiskaam novirzeem, bet atlikušos visbiežāk veido siŗmgalvji ar netŗadiicionālu oŗientaaciju.

“Šie cilvēki tikuši pie vairāk mājdzīvniekiem, nekā fiziski un materiāli maz spēj uzturēt. Pētījuma rezultātā secināts, ka šī tieksme norakstāma uz garīga rakstura problēmām.”

Cilvēkiem, kuri uztur milzīgu daudzumu mājdzīvnieku, visbiežāk ir grūtības socializēties ar citiem cilvēkiem. Rezultātā viņi savu vientulību kompensē ar aizvien vairāk četrkājaiinajiem kompanijoniem.

Atbildēt

Kasītis

29.04.2019. 17:51

»

bratka

Šī valdība ir paveikusi daudz saļidzināmi ar ZZS,TM-Ģirģens strada no sirds,kontrolē drošību Latvijā,iekrituši augsta ranga policijas darbinieki,tas ir tikai sākums,Pūce izdarija ,ko nevarēja izdarīt par 15.g.NA pārstavis,pārmainas gaidāmas tiesu sistēmu,prokuratura,kā arī SAB ,darbiba tiks izvērtēta...


Ko Pūce izdarīja, ko viņš nebija izdarījis 15 gadus? Šī persona politikā ir ap 20 gadus, PASTĀSTIET! Ģirģens no sirds vai no citiem orgāniem kontrolē drošību?! Savdabīgi, bet lai būtu taču kā tas izpaužas? Kas un kur ir iekritis? Policisti krīt neremontēto Latvijas ceļu bedrēs? Un ja tas ir sākums, tad kas sekos? Vēl vairāk bedru un tajā iekritušu policistu? Censoni, jūs esat ļoti nekonkrēts.

Atbildēt

bratka

29.04.2019. 10:25

Šī valdība ir paveikusi daudz saļidzināmi ar ZZS,TM-Ģirģens strada no sirds,kontrolē drošību Latvijā,iekrituši augsta ranga policijas darbinieki,tas ir tikai sākums,Pūce izdarija ,ko nevarēja izdarīt par 15.g.NA pārstavis,pārmainas gaidāmas tiesu sistēmu,prokuratura,kā arī SAB ,darbiba tiks izvērtēta.

Atbildēt

kodolīgi par paveikto

28.04.2019. 08:57

»

ja nav noslēpums

Ko ir paveikuši


OIK shēmas un afēru Kariņš ir nosargājis. Tas pie paveiktā un afēristi viņam applaudē. Visiem citiem - Naudas nav, bet jūs turieties! Bet visādi skolotāji, slimnieciņi un tamlīdzīga tautele nav cienījami un autoritatīvi OIK "biznesmeņi", tie var arī pastāvēt pie ratiem.

Atbildēt

ironiskais

27.04.2019. 19:43

Vai ta valdība ira laba kādreiz ar? Skaidra lieta, ka viss ir slikti un būs vēl sliktāk. Kā es te stāvu:))

Atbildēt

josifs

27.04.2019. 12:16

Šī ir spēcīga valdība,ļoti labi strādā IM-Ģirģens,Pūce,Bordāns,Nemiro un citi,prieks par so valdību,Kalnmejieris,Bickovičs un Maizītis strādā pēdejos mēnešūs.............

Atbildēt

ievziedu laika salna

26.04.2019. 22:46

God.doks sajuta naudas plūsmas no budžeta piegriešanu?Veselīgs audits nāk?

Atbildēt

citats

26.04.2019. 22:44

Saeimas eks-deputāts N.Kabanovs (reibumā):"Noš-šaut ...".

Atbildēt

pacietīgais pacients

26.04.2019. 22:43

Vai Dr.par tādu parādību kā tautas gribas izpausmi-vēlēšanas ir dzirdējis?Uzmanīgi jālasa analīžu rezultāti,un tad kādi brīdi jāapdomā!Dari pats,tad nekomentēsi!!

Atbildēt

Lemesis

26.04.2019. 14:02

Tāda nu ir latvju politikas būtība: valdības koalīciju lipināšanā oportūnisma puņķi ir daudz labāka saistviela par principu betonu. Lipīgums, elastīgums, vienmēr pa rokai...

Atbildēt

Teds

26.04.2019. 10:20

»

Cyril

придурок


okupants

Atbildēt

ārstu nodokļus patiesi krata puņķaini

26.04.2019. 08:51

nelikvidē mazās zagtuves un vispār pret zagļiem lēni un maigi, ārsts satraucies, tāpat kā skolotāji, ka veikli nepadzen liekēžus
hi hi hi

Atbildēt

Cyril

26.04.2019. 08:20

»

Teds


придурок

Atbildēt

Rupucs

26.04.2019. 08:02

Skatoties uz milzu lērumu naivo ļaužu, kuri pilnībā tic visam ko visādas propagandas klārē un kuri atbalsta šo partiju sistēmu, tai skaitā arī piedaloties šīs bardaka sistēmas pasākumā vēlēšanās, rodas pārliecība ka acīmredzot ļaudīm patīk šis bardaks un liels daudzums par šo ir sajūsmā un turpinās atbalstīt. Tā kā viss kārtībā.

Atbildēt

Q

26.04.2019. 02:17

Autors galīgi nojūdzies, pieaicināt sorosītu "Delnu"? Vai tad nepietika ar "Latvijas kuģniecību" un Maxima veikalu?

Atbildēt

it kā

25.04.2019. 23:58

It kā, no pirmā iespaida šķiet, ka asprātīgi un trāpīgi rakstīts, bet lasot pamazām jāsecina - iznācis šķidri, viss sajaukts kopā, saturs ticis upurēts "izteiksmīgākai formai". Vilšanās. Tāpēc - mīnuss.
Un par to pavisam pirmo teikumu , par tām labajām angļu valodas zināšanām - viņš (Kariņš) taču Tur Ir Dzimis un Audzis. Būtu dīvaini, ja angliskā (amerikāniskā) vidē kāds džeks līdz pilngadībai (biznesiem un politikai) nodzīvotu ar Vājām Vietējās Valodas Zināšanām, vai ne? :))

Atbildēt

Antuāns

25.04.2019. 21:40

A cēlonis ir pederastu,zoofīlu un klaunu banda varas gaiteņos

Atbildēt

Brīvmūrnieks

25.04.2019. 20:31

»

Rozenkreiceri

Kad mēs bijām, tad gan tā negāja. Slikti ievēro rituālus


Aizbetonējot vienu puņķu vietu, var atrasties cita- ASV sliktā angļu valodā K. Kariņam var likt nomaksāt kā ASV pilsonim ienākuma nodokli par pārdoto īpašumu Rīga, Skolas 2. Tad ar šņaukāšanos vien būs par maz. Seši miljoni ASV pilsoņu nedzīvo ASV.

Atbildēt

nunu

25.04.2019. 19:17

Man to puņķu dēļ bija pretīgi lasīt. Nevar būt, ka to raksta ārsts. Drīzāk izskatās, ka apvainojies un puņķains opozicionārs, kuram nekas nepatīk un nekad nebūs labi...

Atbildēt

Žulis

25.04.2019. 18:25

Kādreiz valdošais režīms par Labklājības ministru bija iecēlis tādu Riteni. Viņš vēsturē iegājis ar savu atklājumu par to, ka „pensionārs ir augonis uz valsts kakla”. Šeit viņš, protams, kļūdījās. Augoņi nav pensionāri, bet gan tie, kuri uzmetušies par valsts valdītājiem un vadītājiem. Ar šādiem augoņiem mums ir pilna Saeima, ministrijas un prezidenta institūcija. Šie augoņi gadiem ritot ir nesamērīgi savairojušies. Un kādēļ gan lai tie nevairotos, ja šeit viņiem ir īsti siltumnīcas apstākļi. Viss organisms (valsts) ir pakārtota šo augoņu vajadzībām. Tie netraucēti var baroties no organisma dzīvības sulām ( nodokļu maksātāju naudas). Organisms var nīkuļot (valstī var būt nabadzība), bet augoņi netraucēti palielina sev vajadzīgo barības vielu daudzumu (algas). Augoņi var izšķērdēt organisma dzīvības sulas (nodokļu maksātāju naudu) savtīgiem mērķiem un organisms (valsts) bez ierunām kompensē zudumu, atraujot to organismam svarīgām funkcijām ( medicīnai, izglītībai, ceļu uzturēšanai u.c.) Par cik augoņi organisma priekšā nenes nekādu reālu atbildību, tad viņi šo organismu (mūsu valsti) ir pārvērtuši par īstu augoņu inkubatoru. Organisma imūnsistēma (tiesībsargājošās institūcijas) un nervu sistēma (prese) ir ne tikai nomāktas un nepilda savas funkcijas, bet pat strādā augoņu labā, izplatot organisma neironu sistēmā maldinošus, augoņiem vajadzīgos signālus, kas maldina receptoro uztveri un organisma šūnas (tauta) nav spējīgas reaģēt uz pieaugošo apdraudējumu. Augoņi savā visatļautībā nonākuši pat tik tālu, ka savas intereses un vajadzības pasludinājuši par visa organisma interesēm un vajadzībām, bet visu, kas liecina par viņu kaitniecisko darbību pret organismu, par intīmu organisma interesēs slēpjamu informāciju (valsts noslēpumu). Līdz ar to katra šūniņa (valsts pilsonis), kura kaut kādā veidā pauž neapmierinātību ar notiekošo, automātiski kļūst par organisma ienaidnieku pret kuru ar visu bardzību var vērsties organisma imūnsistēma (tiesībsargājošās institūcijas). Šī shēma gan vēl nav pilnībā līdz galam izstrādāta, bet tas ir tikai laika jautājums.
Tā nu mēs dzīvojam. Dziesmu svētkos uzdziedam. Cik ilgi vēl?

Atbildēt

Rozenkreiceri

25.04.2019. 18:16

»

Brīvmūrnieks

Ja tek puņķi, to vietu vajag aizšpaktelēt ar dolomīta pulvera un cementa sajaukumu. Un tad jāskatās


Kad mēs bijām, tad gan tā negāja. Slikti ievēro rituālus.

Atbildēt

Vienas aplamības

25.04.2019. 18:09

»

kas tad cēloņus nezina

PSKP un VĻKJS pārkrāsojusies partiju nomenklatūra un tās bērnu paaudze modrā VDK (jeb VDD) aizsardzībā


Vieni puņķi autora smadzenēs ieviesušies. Runā normālu valodu, ja ko gribi pateikt, bet nejauc putru kāpostos. Pa puņķiem turpini vien raksties ka tik pats nenopuņķosies. Stulbi, ja arī būtu vajadzība, nebāz klāt aplamības. Riebjas šāda gara nabadzība.

Atbildēt

kas tad cēloņus nezina

25.04.2019. 18:02

PSKP un VĻKJS pārkrāsojusies partiju nomenklatūra un tās bērnu paaudze modrā VDK (jeb VDD) aizsardzībā...

Atbildēt

tikai fakts

25.04.2019. 17:50

no daktera aspekta forši, bet tagad no būvnieka zvanu torņa. Šodien, lai nomierinātu visus āpstiņsonus, frizierus,pavārus un arī žurnālistus, tiltinieki ieurbās "aizdomīgajā" Deglava ielas pārvada balstā un konstatēja, ka sabrukšanas briesmas ir devušās prom, kas īstam būvniekam jau sen bija skaidrs, jo atšķirībā no citiem "speciem" tie pazīst konstrukciju gan tās tapšanas, gan entropijas stadijā. Ministram vajadzēja "gonoru" un no-īza, pardon!

Atbildēt

Brīvmūrnieks

25.04.2019. 17:23

Ja tek puņķi, to vietu vajag aizšpaktelēt ar dolomīta pulvera un cementa sajaukumu. Un tad jāskatās.

Atbildēt

lauķis

25.04.2019. 17:18

Ka jau klasiskās medicīnas darbinieks,simptomus un sekas aprakstījis,bet par cēloņiem ne vārda,nespēj tos saskatīt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Ezotēriķi bez atsaucēm – kā Gundariņš disertāciju rakstīja

Foto2019. gada janvārī pasauli pāršalca ziņa, ko varēja lasīt arī Latvijas ziņu slejās, ka “Indijas zinātnieku kopiena skarbi kritizējusi vairākus runātājus ikgadējā Indijas Zinātnes kongresā par neracionālu, galvenokārt reliģijā balstītu pieņēmumu izteikšanu”. Sašutumu izraisīja, piemēra, Āndhra Pradēšas centrālās universitātes vicekanclera Nagešvara Rao apgalvojums, ka “dēmonu dievam Rāvanam savulaik bijuši lidlauki mūsdienu Šrilankas teritorijā un 24 veidu lidmašīnas,” (“Vadošā Indijas zinātnieku konferencē vadību pārņem reliģisku teoriju sludinātāji”, Delfi, 2019, 7. janvāris).
Lasīt visu...

21

Vai iespējams iemācīt āzi dot pienu?

FotoPietiek vairākkārt publicēja Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (NĪLA) stāstus par "Nekustamā īpašuma darījumu starpnieku darbības likuma" (Nr. 158.Lp13, turpmāk – Likumprojekts)[1] veidošanas gaitu[2][3][4]. 
Lasīt visu...

21

Protestu nebūs jeb tautas dekadence

FotoVai ir gaidāmi protesti – mītiņi, piketi, tautas sapulces vai citas protesta akcijas? Vai latvieši samierināsies, ka viņu valstī prezidents būs cittautietis? Vai latviešiem patiks, ka Valsts prezidents ir ļoti nekaunīgs un aprobežots ebrejs, no kura jau sen ir novērsusies ebreju tauta un kurš tagad, lai tiktu ievēlēts, demonstrē šausmīgu sava etnosa necieņu? Latvijā vēl nav bijis tik nekaunīgs un nelietīgs Valsts prezidenta kandidāts. Vai latvieši protestēs?
Lasīt visu...

21

Latvija gaida nākamo vadoni

FotoEsošais prezidents Raimonds Vējonis ir paziņojis, ka nekandidēs prezidenta vēlēšanās, kaut arī viņu atbalsta ZZS. Tas uzskatāms par racionālu un saprātīgu lēmumu, jo ir skaidrs, ka Saeimā trūkst balsu viņa ievēlēšanai.
Lasīt visu...

12

Koncertzāle uz AB dambja: kārtējais "otkats" vai spļāviens sejā Rīgas "plebejiem"?

FotoRīgas akustiskās koncertzāles priekšvēsture ir pietiekami sena - pirmo reizi ideja par  jaunu republikas līmeņa kultūras ēku galvaspilsētā radās vēl padomju laikos, 80.gados. Toreiz projekts tika apturēts naudas trūkuma un nestabilās politiskās situācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Nacionālā ideja un identitāte

FotoŠo nerakstīju un nepublicēju pirms devītā maija un devītajā. Dažām dienām bija jāpaiet, lai ir objektīvāks redzējums un iespējams skats ne tikai no iekšas, bet arī no malas. Man bija nepieciešamas dažas dienas pārdomām.
Lasīt visu...

21

Londonas tiesa: "Latvijas dzelzceļa" šefs Bērziņš iepriekšējā darbavietā izkrāpis 5 miljonus

FotoEdvīns Bērziņš caur “Latvijas kuģniecību” ir izkrāpis piecus miljonus dolāru no uzņēmuma “Latmar”. Šāds Londonas tiesas apelācijas spriedums liecina par pašreizējā "Latvijas dzelzceļa" vadītāja "augstajiem" biznesa un reputācijas standartiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kas nogāja greizi Tālim Linkaitam

Gan citi JKP politiķi, gan pats Tālis Linkaits valdības veidošanas procesā ne tikai neslēpa, ka viņu galvenais uzdevums ir apturēt dzelzceļa...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanu kampaņa un „Uzvaras” svinības

Kā jau bija gaidāms, Eiropas Parlamenta vēlēšanu kampaņa kļūst arvien redzamāka, ko nosaka arī partiju aģitēšanas laiku izmantošana televīzijā...

Foto

Mēs ļoti labprāt šautu arī migrējošās zosis pavasarī, ja vien mums to atļautu

1. Juridiskais pamatojums. Gan Medību likums, kurā ir pilnībā pārņemtas direktīvas prasības par...

Foto

Virknē Ventspils ostas kompāniju šobrīd ir ļoti vājš menedžments, ko vada starptautiskais blēdis Ostaps Benders jeb Rūdolfs Meroni...

Ventspils brīvostas mājas lapā publicēta vērā ņemama intervija...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 2. Jocīgā laime

2019.gada 1.aprīlī Latvijā izveidojās it kā jocīga situācija. Turklāt situācijas jocīgums netika apzināti izraisīts atbilstoši pirmā aprīļa, Lielās Joku dienas,...

Foto

Aptiekas nav bodītes ar farmaceitu kā kasieri pie lodziņa

Aptieku, kas ir iedzīvotājiem tuvākā un sasniedzamākā veselības aprūpes iestāde, pakalpojumu klāsts būtu jāplašina, neaprobežojoties tikai ar...

Foto

Par paranormālās dzīvesziņas pārņemto pasaules daļu

Kad Saeima pārtikas iepakojumā aizliegs izmantot plastmasu ar bisfenolu A, vienīgais arguments skolas bērnu apgādāšanai tieši ar "Memory Water" ūdeni,...

Foto

Latvijas dzelzceļa sistēma pārmaiņu priekšvakarā

Dzelzceļš – tā nav tikai infrastruktūra, vagoni un kravas. Lai dzelzceļš veiksmīgi darbotos, ir jābūt cilvēkam; ir jābūt interesei, enerģijai un...

Foto

Tik labi kā vēl nekad

Valsts prezidenta kampaņas iesākumā tika paziņots, ka "Latvijas iedzīvotāji pašreiz dzīvo tik labi kā vēl nekad". Kad varas aprindas pauž kārtējo...

Foto

Būs atkal draudzenes, klasesbiedri, mīļākās vai vēl nezin kas attiecīgajos amatos

Vienotības valdība ir ķērusies pie finanšu sektora kapitālā remonta. Un loģiski rodas jautājums – kāpēc ir...

Foto

Lai valsts piedzīvotu uzplaukumu, nepieciešama sadarbība ar Dievišķo

Ļoti cienījamās un godājamās valsts amatpersonas, valdības pārstāvji, ministri, dievkalpojuma dalībnieki, visi tie, kas tajā piedalās ar televīzijas...

Foto

Novērtēsim, ka varam tagad svinēt mūsu valsts brīvību pie baltiem galdautiem

Šogad atzīmējam simtgadi mūsu armijai, kas dzima kaujās par Latvijas brīvību laikā, kas bija izšķirošs...

Foto

Patofobijas vietējais dizains

Fobiju sarakstu nepieciešams papildināt. To ir pelnījusi latviešu varas inteliģence. Tās darbībā ir uzkrītoši konstatējama etniski specifiska fobija – īpaša tipa paniskas bailes,...

Foto

Mediji savās rīcības iespējās kļūst arvien brīvāki

Nedēļas sākumā jaunās valdības apstiprināšanā Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida (Kersti Kaljulaid) iestājās pret mediju darba nopēlumu, uzvelkot džemperi ar...

Foto

Pirmās 100 dienas

Pirmajās 100 dienās paveiktais Satiksmes ministrijā: sabiedriskā transporta maršrutu tīkla konkursa sagatavošanā esam tikuši līdz koncepcijas prezentācijai Sabiedriskā transporta padomē, ar mērķi maijā...

Foto

Mana tauta, visa pasaule tevi muļķo, uzticies man un dzer superūdeni par uzskrūvētu cenu

“Memory water” dibinātājam Jānim Pļaviņam nepietiek, ka cilvēki maksā eiro par litru...

Foto

Es esmu drošs, ka tauta nostāsies manā pusē un šis process tikai pieņemas spēkā, un tautas spēks ir neapturams

Vēlos detalizēti informēt par Satversmes aizsardzības biroja...

Foto

Satiksmes ministram riebjas popularitāte?

Interesanti, ar ko dižu un svarīgu sevi ikdienā nodarbina Tālis Linkaits? Ar kādu veikumu viņš varētu mums atskaitīties par savām pirmajām 100...

Foto

Ikšķiles novada pašvaldība aptauju organizē likumu ietvaros un to arī sarīkos

Ikšķiles novada pašvaldības domes lēmums organizēt Ikšķiles novada pašvaldības (Pašvaldība) administratīvās teritorijas iedzīvotāju aptauju ar...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 1. Pamatbūtība

Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”. Tautas garīgā bojāeja notiek precīzi saskaņā ar zinātniskajā literatūrā apkopoto cilvēces vēsturisko pieredzi . Pagātnē garīgi...

Foto

Puņķu valdība

Mēs varam sajūsmā spiegt par premjerministra angļu valodas zināšanām, kas tiešām ir lieliskas, taču mums jābūt godīgiem: valdība Latvijā šobrīd ir sastiķēta ar puņķiem....

Foto

Zāļu valsts aģentūrai nebija likumīgu šķēršļu zāles „Rigvir” nepārreģistrēt

Zāļu valsts aģentūra (turpmāk – Aģentūra) sniedz informāciju par Aģentūras un tās Zāļu reģistrācijas komisijas veikto darbu...

Foto

Smiekli nevietā

Pirms nedēļas Pietiek iepazīstināja ar manu piedāvājumu Valsts prezidenta amatam, kurš bija publicēts rubrikā "Pietiek nopietnības". Komentāros izraisījās diskusija, kurā jautrības bija maz. Izvirzījās nopietni, Latvijai...

Foto

Dzirkstele

Maz ir to, kuri patiesi spēj novērtēt, kas tikko ir noticis. Jaunievēlētais Ukrainas prezidents Vladimirs Zeļenskis, uzzinot, ka ir ievēlēts par prezidentu, vēršoties pie žurnālistiem,...

Foto

Vēstījums 2019. gada Lieldienās

Kristus ir augšāmcēlies! Priecīgas Lieldienas! Jau divtūkstoš gadus mēs cits citu šādi sveicam. Kad kaut ko dara tik ilgi, var iezagties pierastība,...

Foto

Latvijā valsts apmaksā par trešdaļu mazāk inovatīvo medikamentu nekā Lietuvā un Igaunijā

Latvijā pacientu nodrošinājums ar valsts kompensētajiem jaunākās paaudzes medikamentiem būtiski atpaliek no pārējām Baltijas...

Foto

Nacionālais suicīds

2019.gada 15.aprīlī viena latviešu tautas daļa tika iepriecināta ar šādu ziņu: “Koalīcijas partijas sadarbības sanāksmē vienojušās par kopīgu atbalstu Eiropas Savienības Tiesas tiesnesim Egilam...

Foto

Par mūslaiku šucmanietēm un par Rimšēviču

Šucmaņi – oficiāli sardzes dienests – Otrā pasaules kara laikā bija tāda pretīga kolaboracionistu pasuga, kuras pārstāvjus vācieši sūtīja uz...

Foto

Kad Bordāns vēl uztraucās nevis par bezkompromisa tiesiskumu, bet par to, kurš viņu paņems uz vēlēšanām...

Klausoties, kā tagadējais tieslietu ministrs Jānis Bordāns vietā un nevietā...

Foto

Palīdzība...

2009. gada marta nogalē ASV ekonomisko palīdzību Centrālamerikas valstīm – Salvadoras Republikai (República de El Salvador), Gvatemalas Republikai (República de Guatemala) un Hondurasai (Honduras). Kāpēc?...

Foto

Piedāvājums Latvijas prezidenta amatam

Esmu piedāvājis savu kandidatūru Latvijas Valsts prezidenta amatam. Par šo faktu esmu saņēmis apstiprinājumu no Saeimas Pieprasījumu komisijas 2019.gada 11.aprīlī. Savu programmu http://www.societyandnature.org/lpp.pdf esmu...

Foto

Ansis Pūpols: Meroni atzīstams par oligarhu

Beidzot kāds to pateicis skaļi — Ventspils kriminālprocesu «arestētās mantas glabātājs» Rūdolfs Meroni atbilst visām trim klasiskajām oligarhijas pazīmēm: ietekme...

Foto

Jūrmalas opozīcijas deputāts Grūba izmanto skolēnu vecāku sapulci savās politiskajās interesēs

Otrdien, 9. aprīlī, Jūrmalas Valsts ģimnāzijā notika informatīva vecāku sapulce, kurā kā vecāks piedalījās arī...

Foto

Alvis, Žeņa un Vova. Tiem, kas man Pārdaugavā sārtu krāva

Tas nebūs gari. Bet sākumā daži skaidrojumi par manis pieminētajiem tēliem virsrakstā....

Foto

Teikumi aplaužas

Publiskās telpas viedokļos par Egila Levita izredzēm tikt ievēlētam valsts prezidenta amatā teikumi gludi, bet kaut kā neizbēgami aplaužas ar loģiski izrietošiem “bet”....

Foto

Televīzija ir mehānisms, kura darbība atšķiras no pilnīgi visiem citiem uzņēmumiem un to vadīšanas

Ja kādu interesē, man arī ir, ko teikt LTV un NEPLP sakarā....