Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Puņķu valdība

Pietiek lasītājs, pēc profesijas ārsts
25.04.2019.
Komentāri (39)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

emīls 1

16.05.2019. 18:24

Sociologi-(bell)Arī Krievijā Visu tautību Cilvēki sāk ATMOSTIES pret 1000- tūkstoš gadīgo Biorobotu jūdu izveidotās Cilvēku pazemojošās un Cilvēku nozombējošās sistēmas !-Judokristietības, Ar DEMONSTRĀCIJĀM -EKATERINBURGĀ- Protestētāji saka-Pietiek Visu tautību Cilvēkiem būt par VERGIEM Biorobotu žīdu un ēbreju Pravoslavnaja/ latviski netulkojas / -Sistēmai atļaut sevi- pat tikko ieejot tajās kulta celtnēs-Cilvēks tiek maģiski ""PĀRVĒRSTS-NOZOMBĒTS""-par RAB BOŽIJ UN RABIŅA BOŽAJA- bet BOG''S visās Judokristīgās baznīcās ir tas pats žīdebreju bārdainais dievs JAHVE. To pašu žīdebreju MĀKSLĪGI RADĪTO dievu JAHVI- liek pielūgt VISĀS judokristiģās kulta sistēmās ar centriem Luterāņu, Katoļu, 7-Septītās dienas,,,Babtistu , Jaunā Laika un visās citās daudzu nosaukumu safantazētās T.S .Draudzēs-Družinās. Saka-tādas Judokristīgās celtnes ir JĀNOJAUC NOST !!, Nav ko vēl celt, lai tāpat tās NOJAUKTU.
Un NAV JAU JEŠUA-JĒZUS JAHVES DĒLS, bet tāvs Viņam ir tas pats bāŗdainais žīds JĀZEPS...

Atbildēt

andris

10.05.2019. 16:45

(sun)Ltv 24 Raidījumā 8.05. 2019.g.-, kuru vadīja G.Bojārs un piedalījās V.V.Freiberga-kā Augsta Masonu Madrides kluba vadītāja, Latvijas Ministru kabineta eksprezidents un Aizsardzības eksministrs E.Repše un Igaunijas valsts militārpersona. E. Repše -pirmo reizi atklāti Sabiedriskā MSL Raidījumā atgādināja- varbūt pat atklāja, ka Krievijas Vara ar saviem Militāriem spēkiem 2014.g. bija ""Projekts""-okupēt Latviju. Pēc E.Repšes teiktā-visi klātesošie šo informāciju noklausījās vienā mierā kā jau to iepriekš zinot.- Bet, tā kā Latvija un latviešu tauta tiek aizsargāta ar Kosmiskiem Spēkiem-par ko tad arī tika brīdināti Krievijas Varas pārstāvji-ar tiešo tekstu,-KA JEBKURA UZBRUKUMA GADĪJUMĀ NO MASKAVAS PĀRI PALIKS TIKAI TUKSNESIS ! Par to es jau sabiedrību informēju jau tai pašā 2014.g. Un tikai pēc toreizējās Informācijas atklāsmes- fakt sākās NATO Kontingenta ievešana Latvijā. NATO organizatori saprata, ka VIŅI šeit jau ir DROŠĪBĀ-, bet iegūst sev lielu prestižu.Bet tā kā Krievijas Militārā Mašinērija jau fakt.bija PALAISTA un Sarkanās Armijas oficieriem vajadzēja atskaitīties par iztērētiem līdzekļiem un saņemt Ordeņus un Medaļas- tad tā ""pārsviedās"" un daļēji realizējās UKRAINĀ,.Un kur nu Judokristīgie bārdainie batjuški. Tie būtu piegādājuši Jūdu melnās biorobotu maģijas Sistēmai atkal Cilvēku visvērtīgāko- DVĒSELES.Un par to no Vienotās Krievijas Varas Dāvanās saņemtu jaunas AUTOMAŠĪNAS un NODOKĻU NEMAKSĀŠANU, un Judokristīgās -JAU NORIETOŠĀS VARAS MAZU konvulsiju PAILDZINĀŠANOS.Jo Krievijas Vara jau 1000 gadus ir pakļauta Biorobotu Jūdu izveidotai melnās maģijas pretcilvēcīgajai noziedzīgajai Sistēmai.
F-2-2020

Atbildēt

andris a

04.05.2019. 15:19

(xmas)
gaurs. sulmeisters iesaka
gaurs. sulmeisters
vakar 19:28no Twitter
Разработчики и исполнители (2 серия). Заказчики геноцида пенсионеров
Разработчики и исполнители (2 серия). Заказчики геноцида пенсионеров
#АндрейТюняев#Путин#Пенсии#Религия#Вера

YOUTUBE.COM


Atbildēt

Mirdza

02.05.2019. 15:37

Un kurš tad tos politiķus ievēlē? Sabrauc pa nakti kaut kādi citplanētieši, nobalso un mums pēc tam te jāmokās?

Drebuli uzrauj doma, ka šādi ārsti strādājuši un varbūt vēl tagad strādā Latvijas medicīnas sistēmā un vēl pieprasa lielākas algas.
Sargājiet savu veselību, jo šādi ārsti jūs neārstēs.
Un sargieties atdot varas grožus šādu cilvēku rokas, kuri par savu galveno politisko spēku uzskata gānīšānos par saviem līdzcilvēkiem.

Atbildēt

pamuļķu lapseņu mušpapīrs

02.05.2019. 01:03

Atklājies, ka kaķu tanttes ir garīgi slimi cilvēki!

nra.lv 14.09.2017. 16:06

Ticis atklāts, ka tieksme uzturēt pēc iespējas vairāk mājdzīvniekus, izskaidrojama ar nelāgu diagnozi, ziņo Psychiatry Research.

Izrādās, ka 75% gadījumu tieksme ''kolekcionēt'' mājdzīvniekus ir pavecākām sievietēm ar psihiskaam novirzeem, bet atlikušos visbiežāk veido siŗmgalvji ar netŗadiicionālu oŗientaaciju.

“Šie cilvēki tikuši pie vairāk mājdzīvniekiem, nekā fiziski un materiāli maz spēj uzturēt. Pētījuma rezultātā secināts, ka šī tieksme norakstāma uz garīga rakstura problēmām.”

Cilvēkiem, kuri uztur milzīgu daudzumu mājdzīvnieku, visbiežāk ir grūtības socializēties ar citiem cilvēkiem. Rezultātā viņi savu vientulību kompensē ar aizvien vairāk četrkājaiinajiem kompanijoniem.

Atbildēt

Kasītis

29.04.2019. 17:51

»

bratka

Šī valdība ir paveikusi daudz saļidzināmi ar ZZS,TM-Ģirģens strada no sirds,kontrolē drošību Latvijā,iekrituši augsta ranga policijas darbinieki,tas ir tikai sākums,Pūce izdarija ,ko nevarēja izdarīt par 15.g.NA pārstavis,pārmainas gaidāmas tiesu sistēmu,prokuratura,kā arī SAB ,darbiba tiks izvērtēta...


Ko Pūce izdarīja, ko viņš nebija izdarījis 15 gadus? Šī persona politikā ir ap 20 gadus, PASTĀSTIET! Ģirģens no sirds vai no citiem orgāniem kontrolē drošību?! Savdabīgi, bet lai būtu taču kā tas izpaužas? Kas un kur ir iekritis? Policisti krīt neremontēto Latvijas ceļu bedrēs? Un ja tas ir sākums, tad kas sekos? Vēl vairāk bedru un tajā iekritušu policistu? Censoni, jūs esat ļoti nekonkrēts.

Atbildēt

bratka

29.04.2019. 10:25

Šī valdība ir paveikusi daudz saļidzināmi ar ZZS,TM-Ģirģens strada no sirds,kontrolē drošību Latvijā,iekrituši augsta ranga policijas darbinieki,tas ir tikai sākums,Pūce izdarija ,ko nevarēja izdarīt par 15.g.NA pārstavis,pārmainas gaidāmas tiesu sistēmu,prokuratura,kā arī SAB ,darbiba tiks izvērtēta.

Atbildēt

kodolīgi par paveikto

28.04.2019. 08:57

»

ja nav noslēpums

Ko ir paveikuši


OIK shēmas un afēru Kariņš ir nosargājis. Tas pie paveiktā un afēristi viņam applaudē. Visiem citiem - Naudas nav, bet jūs turieties! Bet visādi skolotāji, slimnieciņi un tamlīdzīga tautele nav cienījami un autoritatīvi OIK "biznesmeņi", tie var arī pastāvēt pie ratiem.

Atbildēt

ironiskais

27.04.2019. 19:43

Vai ta valdība ira laba kādreiz ar? Skaidra lieta, ka viss ir slikti un būs vēl sliktāk. Kā es te stāvu:))

Atbildēt

josifs

27.04.2019. 12:16

Šī ir spēcīga valdība,ļoti labi strādā IM-Ģirģens,Pūce,Bordāns,Nemiro un citi,prieks par so valdību,Kalnmejieris,Bickovičs un Maizītis strādā pēdejos mēnešūs.............

Atbildēt

ievziedu laika salna

26.04.2019. 22:46

God.doks sajuta naudas plūsmas no budžeta piegriešanu?Veselīgs audits nāk?

Atbildēt

citats

26.04.2019. 22:44

Saeimas eks-deputāts N.Kabanovs (reibumā):"Noš-šaut ...".

Atbildēt

pacietīgais pacients

26.04.2019. 22:43

Vai Dr.par tādu parādību kā tautas gribas izpausmi-vēlēšanas ir dzirdējis?Uzmanīgi jālasa analīžu rezultāti,un tad kādi brīdi jāapdomā!Dari pats,tad nekomentēsi!!

Atbildēt

Lemesis

26.04.2019. 14:02

Tāda nu ir latvju politikas būtība: valdības koalīciju lipināšanā oportūnisma puņķi ir daudz labāka saistviela par principu betonu. Lipīgums, elastīgums, vienmēr pa rokai...

Atbildēt

Teds

26.04.2019. 10:20

»

Cyril

придурок


okupants

Atbildēt

ārstu nodokļus patiesi krata puņķaini

26.04.2019. 08:51

nelikvidē mazās zagtuves un vispār pret zagļiem lēni un maigi, ārsts satraucies, tāpat kā skolotāji, ka veikli nepadzen liekēžus
hi hi hi

Atbildēt

Cyril

26.04.2019. 08:20

»

Teds


придурок

Atbildēt

Rupucs

26.04.2019. 08:02

Skatoties uz milzu lērumu naivo ļaužu, kuri pilnībā tic visam ko visādas propagandas klārē un kuri atbalsta šo partiju sistēmu, tai skaitā arī piedaloties šīs bardaka sistēmas pasākumā vēlēšanās, rodas pārliecība ka acīmredzot ļaudīm patīk šis bardaks un liels daudzums par šo ir sajūsmā un turpinās atbalstīt. Tā kā viss kārtībā.

Atbildēt

Q

26.04.2019. 02:17

Autors galīgi nojūdzies, pieaicināt sorosītu "Delnu"? Vai tad nepietika ar "Latvijas kuģniecību" un Maxima veikalu?

Atbildēt

it kā

25.04.2019. 23:58

It kā, no pirmā iespaida šķiet, ka asprātīgi un trāpīgi rakstīts, bet lasot pamazām jāsecina - iznācis šķidri, viss sajaukts kopā, saturs ticis upurēts "izteiksmīgākai formai". Vilšanās. Tāpēc - mīnuss.
Un par to pavisam pirmo teikumu , par tām labajām angļu valodas zināšanām - viņš (Kariņš) taču Tur Ir Dzimis un Audzis. Būtu dīvaini, ja angliskā (amerikāniskā) vidē kāds džeks līdz pilngadībai (biznesiem un politikai) nodzīvotu ar Vājām Vietējās Valodas Zināšanām, vai ne? :))

Atbildēt

Antuāns

25.04.2019. 21:40

A cēlonis ir pederastu,zoofīlu un klaunu banda varas gaiteņos

Atbildēt

Brīvmūrnieks

25.04.2019. 20:31

»

Rozenkreiceri

Kad mēs bijām, tad gan tā negāja. Slikti ievēro rituālus


Aizbetonējot vienu puņķu vietu, var atrasties cita- ASV sliktā angļu valodā K. Kariņam var likt nomaksāt kā ASV pilsonim ienākuma nodokli par pārdoto īpašumu Rīga, Skolas 2. Tad ar šņaukāšanos vien būs par maz. Seši miljoni ASV pilsoņu nedzīvo ASV.

Atbildēt

nunu

25.04.2019. 19:17

Man to puņķu dēļ bija pretīgi lasīt. Nevar būt, ka to raksta ārsts. Drīzāk izskatās, ka apvainojies un puņķains opozicionārs, kuram nekas nepatīk un nekad nebūs labi...

Atbildēt

Žulis

25.04.2019. 18:25

Kādreiz valdošais režīms par Labklājības ministru bija iecēlis tādu Riteni. Viņš vēsturē iegājis ar savu atklājumu par to, ka „pensionārs ir augonis uz valsts kakla”. Šeit viņš, protams, kļūdījās. Augoņi nav pensionāri, bet gan tie, kuri uzmetušies par valsts valdītājiem un vadītājiem. Ar šādiem augoņiem mums ir pilna Saeima, ministrijas un prezidenta institūcija. Šie augoņi gadiem ritot ir nesamērīgi savairojušies. Un kādēļ gan lai tie nevairotos, ja šeit viņiem ir īsti siltumnīcas apstākļi. Viss organisms (valsts) ir pakārtota šo augoņu vajadzībām. Tie netraucēti var baroties no organisma dzīvības sulām ( nodokļu maksātāju naudas). Organisms var nīkuļot (valstī var būt nabadzība), bet augoņi netraucēti palielina sev vajadzīgo barības vielu daudzumu (algas). Augoņi var izšķērdēt organisma dzīvības sulas (nodokļu maksātāju naudu) savtīgiem mērķiem un organisms (valsts) bez ierunām kompensē zudumu, atraujot to organismam svarīgām funkcijām ( medicīnai, izglītībai, ceļu uzturēšanai u.c.) Par cik augoņi organisma priekšā nenes nekādu reālu atbildību, tad viņi šo organismu (mūsu valsti) ir pārvērtuši par īstu augoņu inkubatoru. Organisma imūnsistēma (tiesībsargājošās institūcijas) un nervu sistēma (prese) ir ne tikai nomāktas un nepilda savas funkcijas, bet pat strādā augoņu labā, izplatot organisma neironu sistēmā maldinošus, augoņiem vajadzīgos signālus, kas maldina receptoro uztveri un organisma šūnas (tauta) nav spējīgas reaģēt uz pieaugošo apdraudējumu. Augoņi savā visatļautībā nonākuši pat tik tālu, ka savas intereses un vajadzības pasludinājuši par visa organisma interesēm un vajadzībām, bet visu, kas liecina par viņu kaitniecisko darbību pret organismu, par intīmu organisma interesēs slēpjamu informāciju (valsts noslēpumu). Līdz ar to katra šūniņa (valsts pilsonis), kura kaut kādā veidā pauž neapmierinātību ar notiekošo, automātiski kļūst par organisma ienaidnieku pret kuru ar visu bardzību var vērsties organisma imūnsistēma (tiesībsargājošās institūcijas). Šī shēma gan vēl nav pilnībā līdz galam izstrādāta, bet tas ir tikai laika jautājums.
Tā nu mēs dzīvojam. Dziesmu svētkos uzdziedam. Cik ilgi vēl?

Atbildēt

Rozenkreiceri

25.04.2019. 18:16

»

Brīvmūrnieks

Ja tek puņķi, to vietu vajag aizšpaktelēt ar dolomīta pulvera un cementa sajaukumu. Un tad jāskatās


Kad mēs bijām, tad gan tā negāja. Slikti ievēro rituālus.

Atbildēt

Vienas aplamības

25.04.2019. 18:09

»

kas tad cēloņus nezina

PSKP un VĻKJS pārkrāsojusies partiju nomenklatūra un tās bērnu paaudze modrā VDK (jeb VDD) aizsardzībā


Vieni puņķi autora smadzenēs ieviesušies. Runā normālu valodu, ja ko gribi pateikt, bet nejauc putru kāpostos. Pa puņķiem turpini vien raksties ka tik pats nenopuņķosies. Stulbi, ja arī būtu vajadzība, nebāz klāt aplamības. Riebjas šāda gara nabadzība.

Atbildēt

kas tad cēloņus nezina

25.04.2019. 18:02

PSKP un VĻKJS pārkrāsojusies partiju nomenklatūra un tās bērnu paaudze modrā VDK (jeb VDD) aizsardzībā...

Atbildēt

tikai fakts

25.04.2019. 17:50

no daktera aspekta forši, bet tagad no būvnieka zvanu torņa. Šodien, lai nomierinātu visus āpstiņsonus, frizierus,pavārus un arī žurnālistus, tiltinieki ieurbās "aizdomīgajā" Deglava ielas pārvada balstā un konstatēja, ka sabrukšanas briesmas ir devušās prom, kas īstam būvniekam jau sen bija skaidrs, jo atšķirībā no citiem "speciem" tie pazīst konstrukciju gan tās tapšanas, gan entropijas stadijā. Ministram vajadzēja "gonoru" un no-īza, pardon!

Atbildēt

Brīvmūrnieks

25.04.2019. 17:23

Ja tek puņķi, to vietu vajag aizšpaktelēt ar dolomīta pulvera un cementa sajaukumu. Un tad jāskatās.

Atbildēt

lauķis

25.04.2019. 17:18

Ka jau klasiskās medicīnas darbinieks,simptomus un sekas aprakstījis,bet par cēloņiem ne vārda,nespēj tos saskatīt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Patīkamas vilšanās veltās cerībās

FotoPēc eksaltētu jūsmu tirādēm biju mazliet apmulsis: varbūt valsts prezidenta Egila Levita kvalifikācijas glorificētājiem sava taisnība, kritizētājiem sava? Varbūt pārspīlējumi abās pusēs? Tāpēc šonedēļ “Rīta panorāmā” gaidīju patīkamu vilšanos savos uzskatos. Nesagaidīju. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 2. Cilvēka kritēriji

FotoMūsu laikmeta intriģējoša pazīme ir grandiozās antropoloģiskās pārmaiņas. Veidojas jauns antropoloģiskais tips. Tā nosaukums ir “postcilvēks”. Postcilvēku uzskata par antipodu cilvēkam. Nosaukums “postcilvēks” nav patīkams. Taču tam jau labu laiku ir starptautiskā autoritāte – daudzu zemju intelektuāļu acīs iemantota patiesības, pareizības un taisnības garanta reputācija.
Lasīt visu...

12

Mārtiņš Bondars = politiskā prostitūta?

FotoStarp citu, to pirmais pateica Artuss Kaimiņš. Un pēc šī raksta izlasīšanas dīvainā kārtā šādam apgalvojumam varētu piekrist pat premjers Krišjānis Kariņš. Un Raimonds Pauls jau noteikti. Jo ļoti iespējams, ka zināmā mērā par Maestro un tūkstošiem citu Krājbankas noguldītāju apmuļķošanu saņemtā asinsnauda palīdz nodrošināt Bondaru pārim ierasto spožo un padārgo dzīves stilu. Citi iespējamie scenāriji, kā Latvijas liberālās politikas “spīdeklis” Mārtiņš Bondars un viņa daiļā kundze Ieva gūst ienākumus, ir pāris krimināllietu ierosināšanas vērti.
Lasīt visu...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...