Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Puscūcis pastalās. Nobeigums

Pietiek lasītājs
26.08.2021.
Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Latvija - neizdevusies valsts

28.08.2021. 17:29

Redziet, kur rezultējas Repšes savā laikā pirms iestājas ES ar pamuļķa lepnumu teiktais, ka mēs (LV) parakstot iestāšanās līgumus ar ES ātrāk par Lietuvu un Igauniju. Atgādināšu, ka poļiem bija pienācis gandrīz termiņš, bet līgums saistībā ar lauksaimniecības platībmaksājumiem no poļu puses parakstīts nebija. Lai nebūtu nesmukuma, ES piekāpās, un tagad poļiem ir tādi platībmaksājumi, ka mēs gan gaļu, gan ābolus, gan daudz kā cita no turienes ēdam. Lētākus veikalu plauktos, nekā paši spējam saražot.

Atbildēt

labvēlis

27.08.2021. 19:28

"Venomu" uzlaist viņiem VISIEM virsū!

Atbildēt

"Atliek cerēt, ka vietējais rozā puscūcis neaizies pastalās pa skuju taku"

27.08.2021. 18:52

Bet tāds taču ir noziedzīgās kangaru valdības mērķis un saņemtais uzdevums!

Atbildēt

Pesimists no laukiem

27.08.2021. 13:45

»

Bēdīgi....

Ilgus gadus naivi ticot, ka valdība strādā lai attīstītu valsti, likās ka nu cilvēki nav profesionāļi, viņi cenšās, bet nu nesanāk. Jā šis laiks ir visu apgriezis kājām gaisā, bet paliek vieglāk elpot, jo viss ir kļuvis skaidrs. Izrādās cilvēki pie varas visu saprot un māk, tikai iznīcina valsti apzināti...


Ir tūkstošiem metodes kā iznīcināt un tikai viena metode kā saglabāt un turpināt evolucionēt. Ir simtiem atrunu lai nedarītu un tikai viens ceļš - darīt. Pareizāk vai nepareizāk, labāk vai sliktāk, bet darīt. Tas bija K.Ulmaņa ceļš. Pašlaik ejam pa vieglāko ceļu, domājam kā attaisnot nelietību, domājam kā nestrādājot labi dzīvot, domājam kā ar meliem veidot karjeru. Rezultātu redzam sev apkārt, pseido pilsoņi, pseido valsts ar pseido ekonomikas rādītājiem. Zagļi, meļi un krāpnieki miljonāri un miljardieri, bet godīgums un čaklums jau izglītības sistēmā tiek izsmiets kā neefektīva saimniekošanas metode, mobings un presings pret brīviem cilvēkiem. Pareizāk būtu sacīt, pret pašpārliecinātiem un paštaisniem muļķiem, sliņķiem un veikliem mahinātoriem, kam rīkles skaļākas par zināšanām.
P.S. kad darba rīki un instrumenti nonāk nepareizo cilvēku rokās, tad tas parasti beidzas ar badu un karu. Ar instrumentiem un darba rīkiem es domāju varu un naudu, kas daudzus gadu desmitus jau atrodas nepareizās rokās.

Atbildēt

Medniecībai

27.08.2021. 12:31

ar cūkkopību ir mazs sakars.

Atbildēt

zināms

27.08.2021. 11:26

vietējās cūkkopības kapracis ir LV medību bizness

Atbildēt

Bēdīgi....

27.08.2021. 10:36

Ilgus gadus naivi ticot, ka valdība strādā lai attīstītu valsti, likās ka nu cilvēki nav profesionāļi, viņi cenšās, bet nu nesanāk. Jā šis laiks ir visu apgriezis kājām gaisā, bet paliek vieglāk elpot, jo viss ir kļuvis skaidrs. Izrādās cilvēki pie varas visu saprot un māk, tikai iznīcina valsti apzināti - jo par šo naudu pērk īpašumus un skolo bērnus ārzemēs. Izrādās mums šķiet ka cilvēkiem neizdodas uzcelt šo valsti, bet viņi ļoti veiksmīgi strādā lai iznīcinātu valsti. Mērķi pretēji, līdz ar to naivi izskatās, ka cilvēki cenšās bet nesanāk. Nudien paliek vieglāk elpot, kad saproti, ka valdība strādā pretējā virzienā, ka šī valsts ir jāatbrīvo no politiķiem kas apzināti to iznīcina un jāuzceļ no jauna. Dažus gadus atpakaļ nesapratu, kāpēc laikā kad tuvojas Kārļa Ulmaņa dzimšanas datums pār viņa galvu sāk izliet samazgu spaiņus cilvēki, kas nav pat cienīgi viņam putekļus no apaviem noslaucīt - bet izrādās ka Kārlis Ulmanis atnākot pie varas pirmais ko izdarīja - panāca lai ārvalstu kapitāls nonāk pašu latviešu rokās. Protams, ka šā brīža valdībai - viņš ir ienaidnieks- jo pašreizējā valdība ir piebāzusi kabatas ar to, ka viss - ražošana, zeme, meži, biznesi - ir nonākuši ārvalstu kapitāla rokās. Paldies par šo laiku, kad puzles gabaliņi sastājas savās vietās. Nudien paliek vieglāk elpot, tāpēc mūsu lūgšanai jābūt, lai viss kas notiek tumsā nāk arvien vairāk gaismā.....

Atbildēt

!

27.08.2021. 09:43

»

Mikijs

NA pastalnieki? Nē, smalki appisēji


Tas Gerhenis tak žīds. Kādi tur pastalnieki!

Atbildēt

par tiesiskumu Latvijā

27.08.2021. 09:08

jau apnicis runāt, kucinas u.c. -āni vien...
VĒROSIM!kas cits atliek, mumskatram sava darba pietiek, nav laika pārmācīties uz juristiem, bet vajadzētu
varbūt talibi...teica -visiem zagļiem galvas nost

Atbildēt

RB

27.08.2021. 08:42

»

lauķis

Tikai piebildīšu ka Latvijas baltā cūka kā šķirne ir sekmīgi iznīcināta,tas pats ar Latvijas brūno govi.Un kur nu vēl vietējās augu un dārzeņu šķirnes.Ir iznīcināts simtgadīgs selekcionāru darbs,rajonetās šķirnes.Vai tas ir tikai stulbums?Nē tā ir viena no hibrīdkara sastāvdaļām,cilvēcei tiek gatavots...


Arī es domāju tāpat kā lauķis. Autors raksta pretējo. Vajadzētu datus par cūku mēri - kad, kur un tieši kādās saimniecībās tas parādījās? Jāuzliek uz kartes visas cūku fermas, ar atzīmi inficētajās un veselajās. Jātiek klāt faktiem, citiem vārdiem sakot.

Atbildēt

lauķis

27.08.2021. 06:11

»

Jūsmiņš

No šī teksta var secināt, ka autors nekad nav dzīvojis laukos, tam nekad nav bijis iespējams pārtikā lietot svaigu, zemnieka kūtī audzētas cūkas gaļu - nevis to cūkgaļas izstrādājumu, ko tagad veikalos pārdod. Tam pilnīgi nav nekādas, īstas cūkgaļas garšas īpašību...


Tikai piebildīšu ka Latvijas baltā cūka kā šķirne ir sekmīgi iznīcināta,tas pats ar Latvijas brūno govi.Un kur nu vēl vietējās augu un dārzeņu šķirnes.Ir iznīcināts simtgadīgs selekcionāru darbs,rajonetās šķirnes.Vai tas ir tikai stulbums?Nē tā ir viena no hibrīdkara sastāvdaļām,cilvēcei tiek gatavots kārtējais "golodomors".
Tikai dīvainu sakritību pēc cūku mēris parādījās tikai tajās saimniecībās kur parādījās PVD.Pašlaik Alūksnes pusē mežacūkas ir sanākušas no Krievijas un ne ar kādiem mēriem neslimo.Arī mežā kādu sērgu var izplatīt mākslīgi.

Atbildēt

ha-ha

26.08.2021. 22:39

Kādi kolaboranti,tādas cūkas.1:1!

Atbildēt

Jūsmiņš

26.08.2021. 20:56

No šī teksta var secināt, ka autors nekad nav dzīvojis laukos, tam nekad nav bijis iespējams pārtikā lietot svaigu, zemnieka kūtī audzētas cūkas gaļu - nevis to cūkgaļas izstrādājumu, ko tagad veikalos pārdod. Tam pilnīgi nav nekādas, īstas cūkgaļas garšas īpašību.
Latvijā audzētas cūkas gaļu šobrīd pat nezinu, kur to iespējams nopirkt. It kā zinātāji mēdz teikt, ka tā visa aiziet no Latvijas tikai izredzētajiem, bet reņģuēdāji var lietot tikai izstrādājumus, arī skolās.
Līdzīgi, kā tas bija krievu laikos.
Tas produkts, ko mēs tagad pērkam veikalos, iespējams, kādreiz ir bijusi cūkgaļa, kādreiz...
Tas, ka tās dāņu fermas laiku pa laikam smird, dažreiz kilometriem tālu, kā tas, piemēram, bija Lielaucē, Aucē, no Īles puses, nav jau nekāds jaunums, vajag taču "uzlabot" Latvijas gaisa sastāvu, bija brīži, kad uz Lielauces ezera no šī gaisa sastāva pat slikti mēdza palika. Bet tās tikai tādas emocijas.
Un, ja vēl latviešu zemniekam jācīnās ar putnu gripu, cūku mēri - no visa tā dāņi ir pasargāti, interesanti tikai kā? tad ko gribēt? Dzīvojam reāli baktereoloģiskā kara apstākļos un vienos valdoņu melos.

Atbildēt

Mikijs

26.08.2021. 20:29

NA pastalnieki? Nē, smalki appisēji.

Atbildēt

Sinepe

26.08.2021. 20:22

»

nedirs nu!

Lielie ražotāji praktiski smakas nerada, jo visi mēsli uzreiz tiek novadīti reaktorā, bet pēc tā palikušais ir bez smakas


Laikam esi ministrijas ierēdnis, kurš ārpus pilsētas mūriem nav bijis.

Atbildēt

Gribi teikt, ka valsts kase nesaņem

26.08.2021. 19:05

»

nedirs nu!

Lielie ražotāji praktiski smakas nerada, jo visi mēsli uzreiz tiek novadīti reaktorā, bet pēc tā palikušais ir bez smakas


naudu par gaisa piesārņojuma kvotām? No mums 1 km attālumā ir milzīga ferma, kas attīstās. Īpašniekus nav iespējams noteikt. Vides dienests paskaidroja, ka smaku nav iespējams apturēt, jo ferma maksā valstij par gaisa piesārņojumu.

Atbildēt

nu nē

26.08.2021. 18:52

»

RB

Man bija cits viedoklis par šo tēmu. Jāatzīst, ka autoram izdevās šo viedokli izmainīt. Žēl tikai, ka raksts ir anonīms


No cūkgaļas atteikties pilnībā nevajadzētu.
Apēdot gabalu cūkgaļas musulmaņi varētu apliecināt valstij savu lojalitāti, bet par pastrādātiem noziegumiem tos varētu norakt, ietītus cūkas ādās.

Atbildēt

Kāpēc valsts neaiztiek “dāņu” fermas un citas lielās?

26.08.2021. 18:33

Nekādas pekinas! Šīs fermas maksā valstij par gaisa piesārņojumu, par ko sūdzas vietējie. Nebūs cūkufermu, nebūs gaisa piesārņojuma, nebūs ienākumi Valsts kasei.

Atbildēt

RB

26.08.2021. 18:06

Man bija cits viedoklis par šo tēmu. Jāatzīst, ka autoram izdevās šo viedokli izmainīt. Žēl tikai, ka raksts ir anonīms.

Par cūkgaļu runājot, vajadzētu no tās atteikties vispār. Nepatikšanas vien sanāk. Bet tā jau cita tēma

Atbildēt

.

26.08.2021. 17:48

Atļaujiet latviešiem pabeigt dekolonizāciju, tad cūku fermas zels un plauks, un Latvija būs beidzot brīva!

Dekolonizāciju vajag pabeigt, tad ar cūku fermām viss būs labi! Cūkām nepatīk nedekolonizētas valstis, labi nespēj izaugt!

Balsojiet!

Atbildēt

LPSR piļsoņis

26.08.2021. 17:39

Skaisti norunāts, bet neviens Latviju iznīcinošs lēmums nav pieņemts bez vīžaino batraku aktīvas dalības.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Iestājamies par tradicionālu ģimeni, mudinām parakstīties pret partnerības institūta ieviešanu

FotoCentrālā vēlēšanu komisija ceturtdien, 16. novembrī izlēma laikā no 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim rīkot parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likumprojekta “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu.
Lasīt visu...

3

Prasījām kultūrai 66 miljonus, nedabūjām pat trešo daļu, bet papildus piecarpus miljoni mūsu propagandoniem būs!

FotoTikko pieņemtais budžets Kultūras ministrijas atbildībām prioritārajos pasākumos piešķir 17.51 miljonu eiro. Šie atbalsta pasākumi galvenokārt dzēš nozares ugunsgrēkus, kas bijuši redzami gadiem ilgi.
Lasīt visu...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

Diskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret...

Foto

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut...

Foto

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

Uzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas...

Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...