Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

k

03.11.2020. 23:53

Kasīklim smaga kaite, baļķi savā acī neredz! Latvijā arī baznīca šķirta no valsts, bet ik pa laikam visi svētie kopā ar varnešiem tusē.

Atbildēt

Trockis

31.10.2020. 19:45

»

nesaprotami

aploksne sorosa rokaspuisis,bet usakovs nez kapec 2x tikas ar makkeinu,laikam lai tiesam gatavotu valsts apversumu mulku zeme


Ne tautas un ne valstis, bet totāla politiskā prostitūcija valda pār pasauli. Neviens vairs neatbilst savam nosaukumam un kalpo vienīgi naudai.

Atbildēt

tur viss skaidrs

31.10.2020. 16:02

»

nesaprotami

aploksne sorosa rokaspuisis,bet usakovs nez kapec 2x tikas ar makkeinu,laikam lai tiesam gatavotu valsts apversumu mulku zeme


Makkeina kungs taču nevarēja iedomāties, ka Rīgas mērs varētu būt staļiniskais izdzimtenis, NKVDešņiku pēctecis.

Atbildēt

nesaprotami

31.10.2020. 15:13

»

krievu mēslam

Vienotības pederasti mīl jūs, civilizācijas pabiras, un kopā ar SC staļiniskiem mērgļiem ir pieņēmuši neskaitāmus latviešu tautai un valstij kaitīgus lēmumus...


aploksne sorosa rokaspuisis,bet usakovs nez kapec 2x tikas ar makkeinu,laikam lai tiesam gatavotu valsts apversumu mulku zeme !

Atbildēt

krievu mēslam

31.10.2020. 12:17

»

Roberts

Slimais vienotības pederasts kasīklis joprojām nav spējis atbrîvoties no spalīšiem, kas traucē kasīklim vakaros aizmigt. Ieliec sev ānusā vares gabaliņu,lai parazīti netiek laukā, tad tūplis neniezēs un varēsi gulēt, nevis rakstīt muļķības


Vienotības pederasti mīl jūs, civilizācijas pabiras, un kopā ar SC staļiniskiem mērgļiem ir pieņēmuši neskaitāmus latviešu tautai un valstij kaitīgus lēmumus.
Ja tev, kā zemākam organismam, atmiņa nesniedzas tālāk, kā vienu dienu, atgādināšu, ka Vienotības nelieši: Rinkēvičs, Kozlovskis, Ķirsis, Lībiņa-Egnere, kopā ar pārējiem ZRP izdzimteņiem, piedalījās Zatlera - Ušakova staļiniskā valsts apvērsuma mēģinājumā.

Atbildēt

kādas tur ticības

31.10.2020. 07:54

ticību izmanto lai zombētu padebilos

Atbildēt

makarons jau faktiski aizstāv karojošo islamu

31.10.2020. 07:53

kadirova personā , vēl pamuļķis brauc pie mums un māca kā dzīvot
nevar saprast, nopirkts no kadiroviešiem putiniem vai debils gerontofils

Atbildēt

6. palātas sanitārs

31.10.2020. 03:13

»

kroplim

Es esmu savā zemē, bet tu, civilizācijas atkritum, gan Latvijā gan citur uz Cilvēku planētas esi svešs un lieks


Kopies nu atpakaļ uz savu palātu pie pārējiem iedzimtiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

Atbildēt

Uldis

31.10.2020. 03:12

»

deģenerātam.

Nesaprotu, kāpēc par konstitūcijas izmaiņām jums, dirsā drāztiem dohoģjagām, prieka pilnas bikses? Putins tāpat būs līdz pēdējam krievam, tā kā nevienam par tā paranoidālā, sadistiskā pederasta - pedofīla nāvi neiznāks sērot


"dohoģjaga" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederasti, turklāt vēl pakaļā drāzti sadisti, kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

Roberts

31.10.2020. 01:11

Slimais vienotības pederasts kasīklis joprojām nav spējis atbrîvoties no spalīšiem, kas traucē kasīklim vakaros aizmigt. Ieliec sev ānusā vares gabaliņu,lai parazīti netiek laukā, tad tūplis neniezēs un varēsi gulēt, nevis rakstīt muļķības

Atbildēt

anti soross

30.10.2020. 20:45

»

nesaprotu

Kāpēc tu, netīrā krievu kazarmā no piedzēruša krievu militārista - deģenerāta ieņemts plānprātiņš, mokies nīstā Latvijā, bet nepārcelies pāri Zilupei, kur sastapsi vismaz 85% tev līdzīgi domājošos...


Cina par savas valsts suverenitati ir sveta lieta !tu gan vari parcelties uz savu sapnu zemi asv,njujorkas meslu cupas,losandzelosas bomzu teltis un sanfrancisko varaviksnes iekrasotas ielu parejas ir tavs sapnu idealu piepildijuma istais saturs.

Atbildēt

kāpēc pazemo nacistus?

30.10.2020. 13:51

»

Śodien krievu nacistu tradīcijas turpinās jaunākā, humānākā pakāpē

...


Krievi, kā zemākie primāti - homo russicus, nevar būt nacisti pēc definīcijas. tie ir tikai visa dzīvā uz planētas nīdēji, rusisti.

Atbildēt

nesaprotu

30.10.2020. 13:47

»

Če Gevara

Dievs dod ,ka Latvijai būtu tāda Putina kliķe, kas domā par tautu, nevis bāž tikai savās kabatās


Kāpēc tu, netīrā krievu kazarmā no piedzēruša krievu militārista - deģenerāta ieņemts plānprātiņš, mokies nīstā Latvijā, bet nepārcelies pāri Zilupei, kur sastapsi vismaz 85% tev līdzīgi domājošos?
Negribas rīt tehniskos palmu taukus, jeb gulēt slimnīcā, kur līķus krauj kaudzēs koridoros, jeb ielūzt un noslīkt kādā no 30 miljoniem āra ateju?

Atbildēt

deģenerātam.

30.10.2020. 13:34

»

kasiklim, asv kolonija latvija

mazga rokas un nesa sejas masku,Krievijas suverena konstitucija tev un taviem saimniekiem bus japienem ka realizejies vesturiski juridisks fakts


Nesaprotu, kāpēc par konstitūcijas izmaiņām jums, dirsā drāztiem dohoģjagām, prieka pilnas bikses? Putins tāpat būs līdz pēdējam krievam, tā kā nevienam par tā paranoidālā, sadistiskā pederasta - pedofīla nāvi neiznāks sērot.

Atbildēt

kasiklim, asv kolonija latvija

30.10.2020. 13:07

mazga rokas un nesa sejas masku,Krievijas suverena konstitucija tev un taviem saimniekiem bus japienem ka realizejies vesturiski juridisks fakts.

Atbildēt

debilai mikrocefālai lapsai atkal PMS?

30.10.2020. 12:08

»

Debiloizs mikropisans

aptirsies 6. palāta


Iekāp podā un norauj ūdeni atkal!

Atbildēt

Debiloizs mikropisans

30.10.2020. 12:06

»

atsuukaa seu un lapsai

debiloid


aptirsies 6. palāta!

Atbildēt

žanis

30.10.2020. 09:21

Gan frančiem, gan vāciešiem ir pasaulslaveni filozofi, arī latviešiem tagad tāds ir Kasīklis , stulbs kā zābaks!

Atbildēt

Če Gevara

30.10.2020. 08:48

Dievs dod ,ka Latvijai būtu tāda Putina kliķe, kas domā par tautu, nevis bāž tikai savās kabatās!

Atbildēt

Pionieru pilī

30.10.2020. 06:53

»

PSRS propoganda

Kremli ieņēmušie trockisti ir pārspējuši paši sevi


Nacionālo Atkritumu ieņemtais izraēlu latvietis pārspēs Pleskavas puskrievu, savā nejēdzībā.

Atbildēt

kopec

30.10.2020. 05:31

pasaki,cik par šādiem fobistu skrāpējumiem maksā ?
Risini savas valsts problēmas...nav ko līst kaimiņa apenēs !

Atbildēt

atsuukaa seu un lapsai

30.10.2020. 01:07

»

Lielais Pu

zamočit ķebja v sarķire, suka


debiloid!

Atbildēt

smerdelim

30.10.2020. 01:04

»

smerdelim

Tas, ka viņam nestāv uz tevi, dirsā drāztam netīrā krievu kazarmā pālī taisītam deģenerātam, neko vēl nenozīmē. Viņš vienkārši nav pederasts


Tas, ka uz tevi, netīrā pidarskapī pālī taisītu pretīgā purnā drāztu deģenerātu, kazmīzlim nestāv senjau, nozīmē to, ka jūs abi esat pasīvi pederasti.

Atbildēt

P,S. labotam ticēt

29.10.2020. 22:56

»

Kāda Tauta-tāda valdība

...


Patiesība tāda, ka tautieši jūsējie ar uzvārdiem mūsējiem nav nekāds pierādījums bet kārtējā apmelojumu doza nezinīšiem.
Ar to nenoliedzot, ka katrā tautā var atrast izdzimteņus, kas nodos savus tuvākos.
Kādēļ nepiemini tos latviešus kuri palīdzēja krievijā ieviest kārtību un sagatavoja likumisko bāzi. Tad jūsējie viņu darbu pieņēma par labu esam, bet vēlāk apšāva visus līdz pēdējam.

Atbildēt

Śodien krievu nacistu tradīcijas turpinās jaunākā, humānākā pakāpē

29.10.2020. 22:33

»

Kāda Tauta-tāda valdība

...Diversantiem pret valsts ekonomiku, sabiedrības veselību, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Latvijas centrālajai valdībai dots konkrēts Romas kluba un PB uzdevums - līdz 2025. gadam iedzīvotāju skaitu Latvijā samazināt uz pusi. Lai realizētu šo plānu, ierobežojot visa veida cilvēktiesības, ar PB stratēģiju Latvijas valdībai dotas tiesības vajadzības gadījumā pat izsludināt karastāvokli, ja pati tauta saceltos pret savu iznīcināšanu.

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

29.10.2020. 21:32Latvieši - Staļina upuri un bendes

Šogad varam atzīmēt kādu lielu, bet visai skumju gadadienu - aprit tieši 60 gadi, kopš Padomju Savienībā staļinisko represiju vilnis sasniedza augstāko un asiņaināko atzīmi. Patīk tas mums vai ne, bet 1937. un 1938. gada lielajā tīrīšanā arī mūsu tautiešiem bija liela loma. Vieni no viņiem kļuva par staļinisma upuriem, citi - par bendēm un masu slepkavām. Taču daudzi no represiju upuriem arī paši nebija nekādi eņģeļi, jo savu karjeru padomju hierarhijā būvēja uz neskaitāmu līdzcilvēku dzīvību rēķina.

Mūsu tautieši - cilvēku šāvēji

Pats iecienītākais staļinisko cilvēkšāvēju ierocis bijis Nagan tipa revolveris. Tas gan iedragājis arī ne viena vien bendes veselību: gadiem ilgi šaujot ar vienu un to pašu roku, slepkavnieks riskēja kļūt kurls ar vienu ausi.

Latvieši padomju varas sākumposmā izcēlušies ne tikai ar to, ka sargājuši Ļeņinu, komandējuši armijas, gaisa spēkus un čekistus. Nevienā padomju laiku vēstures grāmatā gan tas nav pieminēts, taču vairāki mūsu tautieši šaura profila speciālistu lokā slaveni kļuvuši kā bendes un cilvēku šāvēji. Īpaši viņiem tika ļauts izvērsties staļinisko represiju gados.

Savulaik latviešu izcelsmes čekistus mēģināja vainot cara ģimenes nogalināšanā, taču vēlāk izrādījās, ka Nikolaja II bojāejā mūsu tautieši tomēr nav vis vainīgi. Tomēr uz dažu latviešu sirdsapziņas ir neskaitāmu upuru dzīvības. Piemēram, viens no čekas šefa Fēliksa Dzeržinska vietniekiem Jēkabs Peterss pilsoņu kara gados izcēlās ar asiņainām represijām Petrogradā, Kijevā, Kronštatē, Tambovā, Donas apkaimē. Cits virsčekista vietnieks - Mārtiņš Lācis - asinīs slīcināja Maskavu, Kazaņu un Ukrainu. Abu asiņainās gaitas aprāvās 1938. gadā.

Viens no slavenākajiem lielās tīrīšanas upuriem - Sarkanās armijas Izlūkošanas pārvaldes šefs Jānis Bērziņš. Padomju laika grāmatās viņa nāves cēlonis tika aprakstīts ļoti atturīgi. Vienkārši: 1938. gada 29. jūlijā Jāņa Bērziņa sirds pārstāja pukstēt. Par cietumā pavadītajiem mēnešiem un nāves spriedumu - ne vārda

Atbildēt

Lielais Pu

29.10.2020. 21:24

nekad vairs no sava bunkura neiznāks.

Atbildēt

Ienā no baznīcas vitrāžām bija plānots

29.10.2020. 21:23

»

nu, nu...

Tas tiešām ir ļoti slikti darīts ka Krievijas Federācijas Bruņotie spēki sava galvenā dievnama celtniecību nav saskaņojuši ar Kasīkli. Bet vai Kasīklis pirms brēc par Krievijas baznīcas saplūšanu ar laicīgo varu, ir painteresējies par kapelāniem Latvijas valsts bruņotajos spēkos? Ja Kasīklim nepatīk...


pats Lielais Pu. Baznīca uzcelta priekš Wagner algotņiem, slepkavām, lai stiprinātu slepkavu ticību saviem labiem darbiem Krievijai mātuškai. Līdzīgi krievu nacisti okupēja Latviju, viņu nagumaucēju ideoloģijas turpinātāji ir 4. maija kliķe.

Atbildēt

nu, nu...

29.10.2020. 20:48

Tas tiešām ir ļoti slikti darīts ka Krievijas Federācijas Bruņotie spēki sava galvenā dievnama celtniecību nav saskaņojuši ar Kasīkli. Bet vai Kasīklis pirms brēc par Krievijas baznīcas saplūšanu ar laicīgo varu, ir painteresējies par kapelāniem Latvijas valsts bruņotajos spēkos? Ja Kasīklim nepatīk ieroču attēli tajās baznīcas vitrāžās, kā gan viņš spēj paciest tās vitrāžas baznīcās kur, piemēram, viens svētais ar šķēpu dur nost pūķi, bet citviet svētais attēlots ar liesmojošu zobenu rokās. Vai tad šķēpi un zobeni nav ieroči? Jā, nu “kalašņikovu” toreiz svētajiem tiešām nebija. Varbūt nevajadzētu savu degunu bāzt citu darīšanās. Gan jau krievi paši tiks galā ar savām ticības vai neticības problēmām. Latvijā Krievijas bruņotie spēki vēl pagaidām devnamu priekš sevis negatavojas celt.

Atbildēt

kasiklim

29.10.2020. 20:45

kasikli,ka karinlevita rezima propogandist ,labak publice kapelanu uzrunas latviesu algotniem Iraka, Afganistana un Mali,sis valstis okupejot !

Atbildēt

Fakts

29.10.2020. 20:26

Vel zemaak doti linki uz meliigiem zinju portaaliem.

Atbildēt

Viedais Manels

29.10.2020. 20:07

»

to tupais

Ja komentē, pacenties kaut nedaudz izlikties par intelekta neapdalīto, nevis, vienkārši kaut ko nodirst


Kā var nodirst to, kas jau tāpat nācis no zarnu trakta. Čubars Kasīklis saņem bablosu, nopērk sev paičiku un ko stiprāku. Ieturas. Johaidī, laiks atstrādāt bablosu. Skrien uz WC, paņem krievu avīzi, kas acīmredzot šim tur pa pilno Zewa vietā, lasa pirmo acīs krītošo rakstu un izpļūtī šo tekstu.

Atbildēt

Viedais Manels

29.10.2020. 19:59

Nezinu, kad PIETIEK ieviesīs iespējas labot kļūdas komentāros kā jūtūbā (LV akmens laikmets), tālab pārpublicēju:
Šādi var paņemt jebkuru rakstu no KF preses, salikt negatīvus akcentus un iespraust neesošas vitrīnas, kā nepiešuj vienai vietai piedurkni, un skribelējums gatavs. Nu gribat uzbraukt Krievijai, tad dariet to profesionāli vai vismaz interesanti.

Atbildēt

Viedais Manels

29.10.2020. 19:53

Šādi var paņemt jebkuru rakstu no KF preses, salikt negatīvus akcentus un iespraust neesošas vitrīnas, kā nepiešuj vienai vietai piedurkni, un skribējums gatavs. Nu gribat uzbraukt, tad Krievija dariet to profesionāli vai vismaz interesanti. Starp citu atkal nevar ielikt mīnusu šim murgojumam.

Atbildēt

hm

29.10.2020. 19:51

2. pasaules karu Krievijā sauc arī par Tēvijas karu. Jo to laiku baznīca ticīgos aktīvi aicināja aizstāvēt tēviju. Ļoti daudziem kritušajiem, viņu mantās tika atrastas dažādas ar baznīcu saistītas svētbildes, literatūra, krustiņi ... Baznīca gan Krievijā, gan vēlāk Latvijā darbojās un sadarbojās ar valsti. Jā, valsts ideoloģija bija ateistiska un galvenā. Bet līdzās brīvi pastāvēja arī citas reliģijas un morāle.
Mācītājs, kurš īpaši piestiprināts armijas daļai taču nāk no Rietumu kultūras. Kapelāni - franču valodas aizguvums?

Atbildēt

tur jau tā lieta

29.10.2020. 18:58

»

fakts

Nato ieročus arī iesvēta Vatikāna pederasti


NATO ieročus neiesvēta pederasti, bet S-300, ko masveidā iznīcina Turcija un Izraēla, vienīgo, avarējušo "5 paaudzes" Su 57, pašu sadedzināto Admirāli Kuzju, pašu nogremdēto pasaulē lielāko peldošo krānu Murmanskā un pašu Sīrijā notriekto Il 20 gan bija ievētījuši pederasti, turklāt pamatīgā pālī.

Atbildēt

Lielais Pu

29.10.2020. 18:40

»

debilības centra

pietiektrollis atkal vemstās


zamočit ķebja v sarķire, suka!

Atbildēt

Uldis

29.10.2020. 18:34

"Jebkāda veida ieroču svētīšana ir pretrunīgi vērtējama, bet, ja mācītājs aizstāv baznīcas praksi svētīt kodolieročus..."
------------
Krievu ieroču iesvētīšana ir Dievam tīkama lieta. Kā zināms, popu iesvētītās raķetes vismaz puse nesasniedz orbītu.

Atbildēt

smerdelim

29.10.2020. 18:30

»

kazmiizlim

nestaav senjau taapat kā pasiivajam partnerim pietiek.lapsiitaajam


Tas, ka viņam nestāv uz tevi, dirsā drāztam netīrā krievu kazarmā pālī taisītam deģenerātam, neko vēl nenozīmē. Viņš vienkārši nav pederasts.

Atbildēt

Trio

29.10.2020. 18:28

»

Citēts

Apbrīnojami. Nekad nebūtu ticējis ,ka var būt tik daudz aprobežotu-naivu-lētticīgu cilvēku labākajā gadījumā vai angažētu troļļu - sliktākajā. Kā var nesaprast to ,ka baltkrievijā noris ne vairāk , ne mazāk kā kārtējā ģeopolitiskā spēle. Nekāda sakara ar demokrātiju ,cilvēktiesībām ,morāli utt. Ne šādas...


Es to sauktu par sliņķu un parazītu kastu, kas nonākot vairākumā sāk pielūgt naudu un lielveikalus, nevis patiesas vērtības, kas ir laba veselība, tīra pārtika un kvalitatīvas preces. Tas viss protams nav lēti, ja paši ražojam un gribam saņemt atbilstošu atalgojumu, bet šo balansu izjauc eiropas piešprices un valūtas fonda aizdevumi,
Parazītiem un slinķiem pietiek ar preču izstādājumiem ar viltotiem brendiem un mākslīgu barību. Tie nomētās ar akmeņiem tos, kas stāsies tiem ceļā, neuzvelkot uzpurni vai nemaksājot nodevas noziedzīgajam režīmam, kas savukārt aizņemas miljardus lai vairotu šādus parazītus.

Atbildēt

fakts

29.10.2020. 18:19

»

PSRS propoganda

Kremli ieņēmušie trockisti ir pārspējuši paši sevi


Tāpat kā ES.Vēl precīzāk cionisti.

Atbildēt

PSRS propoganda

29.10.2020. 18:16

Kremli ieņēmušie trockisti ir pārspējuši paši sevi.

Atbildēt

Citēts

29.10.2020. 17:52

Apbrīnojami. Nekad nebūtu ticējis ,ka var būt tik daudz aprobežotu-naivu-lētticīgu cilvēku labākajā gadījumā vai angažētu troļļu - sliktākajā. Kā var nesaprast to ,ka baltkrievijā noris ne vairāk , ne mazāk kā kārtējā ģeopolitiskā spēle. Nekāda sakara ar demokrātiju ,cilvēktiesībām ,morāli utt. Ne šādas Latvijas dēļ es 1991.g.janvārī biju uz barikādēm.Mums bija ideāli ,līdzīgi ,kā baltkrieviem šodien. Nacionāla, neatkarīga ,brīva ,tiesiska ,ekonomiski attīstīta valsts ,bez meliem ,bez korupcijas, vienota ,ar līdzcietīgu ,dāsnu ,atbalstošu sabiedrību. Jebkurš polittehnologs pateiks ,ka ir nepieciešams kāds kritiskās masas apjoms ,"noderīgo idiotu" daudzums ielās ,lai varētu notikt varas un finansu piederības pārbīdes. Pamēģiniet sacelties pret sistēmu jebkurā"demokrātijā" - nobaudīsiet steku ,asaru gāzi ,ūdensmetējus ,gumijas lodes,piekaušanu ,šantāžu ,izsistus dzīvokļa logus vai pārdurtas riepas. Tāpat ,kā atmodas simbols Dainis Īvāns - cilvēks ar principiem un ideāliem ,vēlāk tika nokancelēts no dalības reālā pārvaldē ,tāpat arī baltkrievu Tihanovska nu jau vairs ir tikai "protestu laika līderis" ,liekot saprast ,ka "jānāk kādam saimnieciskam cilvēkam" ,kurš nu tagad vadīs visu tālāk. Ja baltkrievi neatjēgsies - tad laipni lūdzam Latvijas ceļā! Un ja Kariņam būtu kaut mazliet drosmes un valstsvīra pašcieņas , tad viņš neatļautos nolaisties līdz nožēlojamai retorikai par kāda sporta veida čempionāta rīkošanu vai nerīkošanu ,kopā vai atsevišķi utt. Uzcel labāk vispirms savu valsti ,Karin , un tad lien polemizēt starptautiskā arēnā. Citādi tā nožēlojami - pat Makronu lielie puikas atsūtīja pamācīt ,ka "ar Krieviju jādraudzējas" , un rezultātā nekādas sarunas par ekonomisko sadarbību ar Franciju utt. Tā ,ka Ķina ,Krievija ,ASV lai spēlē savas spēles ,bet Karīc lai domā , kā izveidot pelnošu valsti ,pie tā ,ka mūsu demokrātija esot jau 12 miljardus parādā. Citādi viņš vairāk pēc tāda pajoliņa ar stabulīti ,pastaliņās ,ar tarbīnu kaklā un ganiņa micīti . Jopcik ar ārā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Uzņēmējs, izlēmis nošauties, iet uz šķūni, bet tur priekšā otrs uzņēmējs tieši tajā brīdī pakaras...

FotoUzņēmējs, izlēmis nošauties, iet uz šķūni, bet tur priekšā otrs uzņēmējs tieši tajā brīdī pakaras. Tas nabags, kuram jāšaujas, spiests noņemties ar to, kurš jāizņem no cilpas... Tādu aprakstu man prezentēja grāmatai, kuru uzreiz ļoti, ļoti gribas izdot, bet tas nav iespējams grāmatu klātienes tirdzniecības aizlieguma dēļ. Tā nu tika pieņemts lēmums cīnīties par grāmatu tiesībām un vērsties Latvijas Republikas SATVERSMES tiesā.
Lasīt visu...

21

Uzcepsim masu psihozi un piedāvāsim pēc tam izeju

FotoPieņemsim, ka mums ienāktu prātā aizvākt palielu baru cilvēku no redzesloka – tīri teorētiski. Protams, ka tāda rīcība ir kapitāli nepieņemama un nosodāma, bet varbūt, varbūt pieņemsim, ka mēs būtu kaut kāda reliģiska rakstura sekta, kurai ir gan pietiekami līdzekļu un sakaru, lai tādu lietu paveiktu, jo mūsu „Dievs”, sauksim to par „svētais lāpnesis”, to pieprasa un tādam „cēlam mērķim” mūsu iestādes būtu jau savus divsimt gadus strādājušas.
Lasīt visu...

21

Dzīves jēga

FotoPēteris un Jānis gāja uz Templi ap lūgšanas stundu, tas ir, devīto. Tanī brīdī nesa kādu vīru, kas bija tizls no mātes miesām, to ik dienas nolika pie Tempļa durvīm, sauktām par Krāšņajām, lai viņš lūgtu dāvanas no tiem, kas gāja Templī. Redzēdams Pēteri un Jāni, kas gribēja ieiet Templī, viņš lūdza kādu dāvanu. Bet Pēteris ar Jāni, to cieši uzlūkodami, teica: «Skaties uz mums.» Tas pievērsās viņiem, cerēdams kaut ko no viņiem saņemt. Apustuļu darbi, 3. nodaļa 
Lasīt visu...

21

Covidiotisms vai dezinformācija par Ķīnas vīrusa Anglijas celmu

FotoŠonedēļ klajā nāca LETAs ziņa par Ķīnas vīrusa Anglijas celma izplatību Latvijā. Tajā trūka būtiskas informācijas: jaunā celma slimnieku inficēšanās apstākļi. Toties bija tāda mierinoša rindkopa:
Lasīt visu...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

Atsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par...

Foto

Egils Borats

Acīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt...

Foto

Alda Gobzema rekviēms

Tuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie...

Foto

Mieru, tikai mieru

Šie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik...

Foto

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

Tā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties...

Foto

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

Kopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību...

Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...