Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

k

03.11.2020. 23:53

Kasīklim smaga kaite, baļķi savā acī neredz! Latvijā arī baznīca šķirta no valsts, bet ik pa laikam visi svētie kopā ar varnešiem tusē.

Atbildēt

Trockis

31.10.2020. 19:45

»

nesaprotami

aploksne sorosa rokaspuisis,bet usakovs nez kapec 2x tikas ar makkeinu,laikam lai tiesam gatavotu valsts apversumu mulku zeme


Ne tautas un ne valstis, bet totāla politiskā prostitūcija valda pār pasauli. Neviens vairs neatbilst savam nosaukumam un kalpo vienīgi naudai.

Atbildēt

tur viss skaidrs

31.10.2020. 16:02

»

nesaprotami

aploksne sorosa rokaspuisis,bet usakovs nez kapec 2x tikas ar makkeinu,laikam lai tiesam gatavotu valsts apversumu mulku zeme


Makkeina kungs taču nevarēja iedomāties, ka Rīgas mērs varētu būt staļiniskais izdzimtenis, NKVDešņiku pēctecis.

Atbildēt

nesaprotami

31.10.2020. 15:13

»

krievu mēslam

Vienotības pederasti mīl jūs, civilizācijas pabiras, un kopā ar SC staļiniskiem mērgļiem ir pieņēmuši neskaitāmus latviešu tautai un valstij kaitīgus lēmumus...


aploksne sorosa rokaspuisis,bet usakovs nez kapec 2x tikas ar makkeinu,laikam lai tiesam gatavotu valsts apversumu mulku zeme !

Atbildēt

krievu mēslam

31.10.2020. 12:17

»

Roberts

Slimais vienotības pederasts kasīklis joprojām nav spējis atbrîvoties no spalīšiem, kas traucē kasīklim vakaros aizmigt. Ieliec sev ānusā vares gabaliņu,lai parazīti netiek laukā, tad tūplis neniezēs un varēsi gulēt, nevis rakstīt muļķības


Vienotības pederasti mīl jūs, civilizācijas pabiras, un kopā ar SC staļiniskiem mērgļiem ir pieņēmuši neskaitāmus latviešu tautai un valstij kaitīgus lēmumus.
Ja tev, kā zemākam organismam, atmiņa nesniedzas tālāk, kā vienu dienu, atgādināšu, ka Vienotības nelieši: Rinkēvičs, Kozlovskis, Ķirsis, Lībiņa-Egnere, kopā ar pārējiem ZRP izdzimteņiem, piedalījās Zatlera - Ušakova staļiniskā valsts apvērsuma mēģinājumā.

Atbildēt

kādas tur ticības

31.10.2020. 07:54

ticību izmanto lai zombētu padebilos

Atbildēt

makarons jau faktiski aizstāv karojošo islamu

31.10.2020. 07:53

kadirova personā , vēl pamuļķis brauc pie mums un māca kā dzīvot
nevar saprast, nopirkts no kadiroviešiem putiniem vai debils gerontofils

Atbildēt

6. palātas sanitārs

31.10.2020. 03:13

»

kroplim

Es esmu savā zemē, bet tu, civilizācijas atkritum, gan Latvijā gan citur uz Cilvēku planētas esi svešs un lieks


Kopies nu atpakaļ uz savu palātu pie pārējiem iedzimtiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

Atbildēt

Uldis

31.10.2020. 03:12

»

deģenerātam.

Nesaprotu, kāpēc par konstitūcijas izmaiņām jums, dirsā drāztiem dohoģjagām, prieka pilnas bikses? Putins tāpat būs līdz pēdējam krievam, tā kā nevienam par tā paranoidālā, sadistiskā pederasta - pedofīla nāvi neiznāks sērot


"dohoģjaga" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederasti, turklāt vēl pakaļā drāzti sadisti, kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

Roberts

31.10.2020. 01:11

Slimais vienotības pederasts kasīklis joprojām nav spējis atbrîvoties no spalīšiem, kas traucē kasīklim vakaros aizmigt. Ieliec sev ānusā vares gabaliņu,lai parazīti netiek laukā, tad tūplis neniezēs un varēsi gulēt, nevis rakstīt muļķības

Atbildēt

anti soross

30.10.2020. 20:45

»

nesaprotu

Kāpēc tu, netīrā krievu kazarmā no piedzēruša krievu militārista - deģenerāta ieņemts plānprātiņš, mokies nīstā Latvijā, bet nepārcelies pāri Zilupei, kur sastapsi vismaz 85% tev līdzīgi domājošos...


Cina par savas valsts suverenitati ir sveta lieta !tu gan vari parcelties uz savu sapnu zemi asv,njujorkas meslu cupas,losandzelosas bomzu teltis un sanfrancisko varaviksnes iekrasotas ielu parejas ir tavs sapnu idealu piepildijuma istais saturs.

Atbildēt

kāpēc pazemo nacistus?

30.10.2020. 13:51

»

Śodien krievu nacistu tradīcijas turpinās jaunākā, humānākā pakāpē

...


Krievi, kā zemākie primāti - homo russicus, nevar būt nacisti pēc definīcijas. tie ir tikai visa dzīvā uz planētas nīdēji, rusisti.

Atbildēt

nesaprotu

30.10.2020. 13:47

»

Če Gevara

Dievs dod ,ka Latvijai būtu tāda Putina kliķe, kas domā par tautu, nevis bāž tikai savās kabatās


Kāpēc tu, netīrā krievu kazarmā no piedzēruša krievu militārista - deģenerāta ieņemts plānprātiņš, mokies nīstā Latvijā, bet nepārcelies pāri Zilupei, kur sastapsi vismaz 85% tev līdzīgi domājošos?
Negribas rīt tehniskos palmu taukus, jeb gulēt slimnīcā, kur līķus krauj kaudzēs koridoros, jeb ielūzt un noslīkt kādā no 30 miljoniem āra ateju?

Atbildēt

deģenerātam.

30.10.2020. 13:34

»

kasiklim, asv kolonija latvija

mazga rokas un nesa sejas masku,Krievijas suverena konstitucija tev un taviem saimniekiem bus japienem ka realizejies vesturiski juridisks fakts


Nesaprotu, kāpēc par konstitūcijas izmaiņām jums, dirsā drāztiem dohoģjagām, prieka pilnas bikses? Putins tāpat būs līdz pēdējam krievam, tā kā nevienam par tā paranoidālā, sadistiskā pederasta - pedofīla nāvi neiznāks sērot.

Atbildēt

kasiklim, asv kolonija latvija

30.10.2020. 13:07

mazga rokas un nesa sejas masku,Krievijas suverena konstitucija tev un taviem saimniekiem bus japienem ka realizejies vesturiski juridisks fakts.

Atbildēt

debilai mikrocefālai lapsai atkal PMS?

30.10.2020. 12:08

»

Debiloizs mikropisans

aptirsies 6. palāta


Iekāp podā un norauj ūdeni atkal!

Atbildēt

Debiloizs mikropisans

30.10.2020. 12:06

»

atsuukaa seu un lapsai

debiloid


aptirsies 6. palāta!

Atbildēt

žanis

30.10.2020. 09:21

Gan frančiem, gan vāciešiem ir pasaulslaveni filozofi, arī latviešiem tagad tāds ir Kasīklis , stulbs kā zābaks!

Atbildēt

Če Gevara

30.10.2020. 08:48

Dievs dod ,ka Latvijai būtu tāda Putina kliķe, kas domā par tautu, nevis bāž tikai savās kabatās!

Atbildēt

Pionieru pilī

30.10.2020. 06:53

»

PSRS propoganda

Kremli ieņēmušie trockisti ir pārspējuši paši sevi


Nacionālo Atkritumu ieņemtais izraēlu latvietis pārspēs Pleskavas puskrievu, savā nejēdzībā.

Atbildēt

kopec

30.10.2020. 05:31

pasaki,cik par šādiem fobistu skrāpējumiem maksā ?
Risini savas valsts problēmas...nav ko līst kaimiņa apenēs !

Atbildēt

atsuukaa seu un lapsai

30.10.2020. 01:07

»

Lielais Pu

zamočit ķebja v sarķire, suka


debiloid!

Atbildēt

smerdelim

30.10.2020. 01:04

»

smerdelim

Tas, ka viņam nestāv uz tevi, dirsā drāztam netīrā krievu kazarmā pālī taisītam deģenerātam, neko vēl nenozīmē. Viņš vienkārši nav pederasts


Tas, ka uz tevi, netīrā pidarskapī pālī taisītu pretīgā purnā drāztu deģenerātu, kazmīzlim nestāv senjau, nozīmē to, ka jūs abi esat pasīvi pederasti.

Atbildēt

P,S. labotam ticēt

29.10.2020. 22:56

»

Kāda Tauta-tāda valdība

...


Patiesība tāda, ka tautieši jūsējie ar uzvārdiem mūsējiem nav nekāds pierādījums bet kārtējā apmelojumu doza nezinīšiem.
Ar to nenoliedzot, ka katrā tautā var atrast izdzimteņus, kas nodos savus tuvākos.
Kādēļ nepiemini tos latviešus kuri palīdzēja krievijā ieviest kārtību un sagatavoja likumisko bāzi. Tad jūsējie viņu darbu pieņēma par labu esam, bet vēlāk apšāva visus līdz pēdējam.

Atbildēt

Śodien krievu nacistu tradīcijas turpinās jaunākā, humānākā pakāpē

29.10.2020. 22:33

»

Kāda Tauta-tāda valdība

...Diversantiem pret valsts ekonomiku, sabiedrības veselību, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Latvijas centrālajai valdībai dots konkrēts Romas kluba un PB uzdevums - līdz 2025. gadam iedzīvotāju skaitu Latvijā samazināt uz pusi. Lai realizētu šo plānu, ierobežojot visa veida cilvēktiesības, ar PB stratēģiju Latvijas valdībai dotas tiesības vajadzības gadījumā pat izsludināt karastāvokli, ja pati tauta saceltos pret savu iznīcināšanu.

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

29.10.2020. 21:32Latvieši - Staļina upuri un bendes

Šogad varam atzīmēt kādu lielu, bet visai skumju gadadienu - aprit tieši 60 gadi, kopš Padomju Savienībā staļinisko represiju vilnis sasniedza augstāko un asiņaināko atzīmi. Patīk tas mums vai ne, bet 1937. un 1938. gada lielajā tīrīšanā arī mūsu tautiešiem bija liela loma. Vieni no viņiem kļuva par staļinisma upuriem, citi - par bendēm un masu slepkavām. Taču daudzi no represiju upuriem arī paši nebija nekādi eņģeļi, jo savu karjeru padomju hierarhijā būvēja uz neskaitāmu līdzcilvēku dzīvību rēķina.

Mūsu tautieši - cilvēku šāvēji

Pats iecienītākais staļinisko cilvēkšāvēju ierocis bijis Nagan tipa revolveris. Tas gan iedragājis arī ne viena vien bendes veselību: gadiem ilgi šaujot ar vienu un to pašu roku, slepkavnieks riskēja kļūt kurls ar vienu ausi.

Latvieši padomju varas sākumposmā izcēlušies ne tikai ar to, ka sargājuši Ļeņinu, komandējuši armijas, gaisa spēkus un čekistus. Nevienā padomju laiku vēstures grāmatā gan tas nav pieminēts, taču vairāki mūsu tautieši šaura profila speciālistu lokā slaveni kļuvuši kā bendes un cilvēku šāvēji. Īpaši viņiem tika ļauts izvērsties staļinisko represiju gados.

Savulaik latviešu izcelsmes čekistus mēģināja vainot cara ģimenes nogalināšanā, taču vēlāk izrādījās, ka Nikolaja II bojāejā mūsu tautieši tomēr nav vis vainīgi. Tomēr uz dažu latviešu sirdsapziņas ir neskaitāmu upuru dzīvības. Piemēram, viens no čekas šefa Fēliksa Dzeržinska vietniekiem Jēkabs Peterss pilsoņu kara gados izcēlās ar asiņainām represijām Petrogradā, Kijevā, Kronštatē, Tambovā, Donas apkaimē. Cits virsčekista vietnieks - Mārtiņš Lācis - asinīs slīcināja Maskavu, Kazaņu un Ukrainu. Abu asiņainās gaitas aprāvās 1938. gadā.

Viens no slavenākajiem lielās tīrīšanas upuriem - Sarkanās armijas Izlūkošanas pārvaldes šefs Jānis Bērziņš. Padomju laika grāmatās viņa nāves cēlonis tika aprakstīts ļoti atturīgi. Vienkārši: 1938. gada 29. jūlijā Jāņa Bērziņa sirds pārstāja pukstēt. Par cietumā pavadītajiem mēnešiem un nāves spriedumu - ne vārda

Atbildēt

Lielais Pu

29.10.2020. 21:24

nekad vairs no sava bunkura neiznāks.

Atbildēt

Ienā no baznīcas vitrāžām bija plānots

29.10.2020. 21:23

»

nu, nu...

Tas tiešām ir ļoti slikti darīts ka Krievijas Federācijas Bruņotie spēki sava galvenā dievnama celtniecību nav saskaņojuši ar Kasīkli. Bet vai Kasīklis pirms brēc par Krievijas baznīcas saplūšanu ar laicīgo varu, ir painteresējies par kapelāniem Latvijas valsts bruņotajos spēkos? Ja Kasīklim nepatīk...


pats Lielais Pu. Baznīca uzcelta priekš Wagner algotņiem, slepkavām, lai stiprinātu slepkavu ticību saviem labiem darbiem Krievijai mātuškai. Līdzīgi krievu nacisti okupēja Latviju, viņu nagumaucēju ideoloģijas turpinātāji ir 4. maija kliķe.

Atbildēt

nu, nu...

29.10.2020. 20:48

Tas tiešām ir ļoti slikti darīts ka Krievijas Federācijas Bruņotie spēki sava galvenā dievnama celtniecību nav saskaņojuši ar Kasīkli. Bet vai Kasīklis pirms brēc par Krievijas baznīcas saplūšanu ar laicīgo varu, ir painteresējies par kapelāniem Latvijas valsts bruņotajos spēkos? Ja Kasīklim nepatīk ieroču attēli tajās baznīcas vitrāžās, kā gan viņš spēj paciest tās vitrāžas baznīcās kur, piemēram, viens svētais ar šķēpu dur nost pūķi, bet citviet svētais attēlots ar liesmojošu zobenu rokās. Vai tad šķēpi un zobeni nav ieroči? Jā, nu “kalašņikovu” toreiz svētajiem tiešām nebija. Varbūt nevajadzētu savu degunu bāzt citu darīšanās. Gan jau krievi paši tiks galā ar savām ticības vai neticības problēmām. Latvijā Krievijas bruņotie spēki vēl pagaidām devnamu priekš sevis negatavojas celt.

Atbildēt

kasiklim

29.10.2020. 20:45

kasikli,ka karinlevita rezima propogandist ,labak publice kapelanu uzrunas latviesu algotniem Iraka, Afganistana un Mali,sis valstis okupejot !

Atbildēt

Fakts

29.10.2020. 20:26

Vel zemaak doti linki uz meliigiem zinju portaaliem.

Atbildēt

Viedais Manels

29.10.2020. 20:07

»

to tupais

Ja komentē, pacenties kaut nedaudz izlikties par intelekta neapdalīto, nevis, vienkārši kaut ko nodirst


Kā var nodirst to, kas jau tāpat nācis no zarnu trakta. Čubars Kasīklis saņem bablosu, nopērk sev paičiku un ko stiprāku. Ieturas. Johaidī, laiks atstrādāt bablosu. Skrien uz WC, paņem krievu avīzi, kas acīmredzot šim tur pa pilno Zewa vietā, lasa pirmo acīs krītošo rakstu un izpļūtī šo tekstu.

Atbildēt

Viedais Manels

29.10.2020. 19:59

Nezinu, kad PIETIEK ieviesīs iespējas labot kļūdas komentāros kā jūtūbā (LV akmens laikmets), tālab pārpublicēju:
Šādi var paņemt jebkuru rakstu no KF preses, salikt negatīvus akcentus un iespraust neesošas vitrīnas, kā nepiešuj vienai vietai piedurkni, un skribelējums gatavs. Nu gribat uzbraukt Krievijai, tad dariet to profesionāli vai vismaz interesanti.

Atbildēt

Viedais Manels

29.10.2020. 19:53

Šādi var paņemt jebkuru rakstu no KF preses, salikt negatīvus akcentus un iespraust neesošas vitrīnas, kā nepiešuj vienai vietai piedurkni, un skribējums gatavs. Nu gribat uzbraukt, tad Krievija dariet to profesionāli vai vismaz interesanti. Starp citu atkal nevar ielikt mīnusu šim murgojumam.

Atbildēt

hm

29.10.2020. 19:51

2. pasaules karu Krievijā sauc arī par Tēvijas karu. Jo to laiku baznīca ticīgos aktīvi aicināja aizstāvēt tēviju. Ļoti daudziem kritušajiem, viņu mantās tika atrastas dažādas ar baznīcu saistītas svētbildes, literatūra, krustiņi ... Baznīca gan Krievijā, gan vēlāk Latvijā darbojās un sadarbojās ar valsti. Jā, valsts ideoloģija bija ateistiska un galvenā. Bet līdzās brīvi pastāvēja arī citas reliģijas un morāle.
Mācītājs, kurš īpaši piestiprināts armijas daļai taču nāk no Rietumu kultūras. Kapelāni - franču valodas aizguvums?

Atbildēt

tur jau tā lieta

29.10.2020. 18:58

»

fakts

Nato ieročus arī iesvēta Vatikāna pederasti


NATO ieročus neiesvēta pederasti, bet S-300, ko masveidā iznīcina Turcija un Izraēla, vienīgo, avarējušo "5 paaudzes" Su 57, pašu sadedzināto Admirāli Kuzju, pašu nogremdēto pasaulē lielāko peldošo krānu Murmanskā un pašu Sīrijā notriekto Il 20 gan bija ievētījuši pederasti, turklāt pamatīgā pālī.

Atbildēt

Lielais Pu

29.10.2020. 18:40

»

debilības centra

pietiektrollis atkal vemstās


zamočit ķebja v sarķire, suka!

Atbildēt

Uldis

29.10.2020. 18:34

"Jebkāda veida ieroču svētīšana ir pretrunīgi vērtējama, bet, ja mācītājs aizstāv baznīcas praksi svētīt kodolieročus..."
------------
Krievu ieroču iesvētīšana ir Dievam tīkama lieta. Kā zināms, popu iesvētītās raķetes vismaz puse nesasniedz orbītu.

Atbildēt

smerdelim

29.10.2020. 18:30

»

kazmiizlim

nestaav senjau taapat kā pasiivajam partnerim pietiek.lapsiitaajam


Tas, ka viņam nestāv uz tevi, dirsā drāztam netīrā krievu kazarmā pālī taisītam deģenerātam, neko vēl nenozīmē. Viņš vienkārši nav pederasts.

Atbildēt

Trio

29.10.2020. 18:28

»

Citēts

Apbrīnojami. Nekad nebūtu ticējis ,ka var būt tik daudz aprobežotu-naivu-lētticīgu cilvēku labākajā gadījumā vai angažētu troļļu - sliktākajā. Kā var nesaprast to ,ka baltkrievijā noris ne vairāk , ne mazāk kā kārtējā ģeopolitiskā spēle. Nekāda sakara ar demokrātiju ,cilvēktiesībām ,morāli utt. Ne šādas...


Es to sauktu par sliņķu un parazītu kastu, kas nonākot vairākumā sāk pielūgt naudu un lielveikalus, nevis patiesas vērtības, kas ir laba veselība, tīra pārtika un kvalitatīvas preces. Tas viss protams nav lēti, ja paši ražojam un gribam saņemt atbilstošu atalgojumu, bet šo balansu izjauc eiropas piešprices un valūtas fonda aizdevumi,
Parazītiem un slinķiem pietiek ar preču izstādājumiem ar viltotiem brendiem un mākslīgu barību. Tie nomētās ar akmeņiem tos, kas stāsies tiem ceļā, neuzvelkot uzpurni vai nemaksājot nodevas noziedzīgajam režīmam, kas savukārt aizņemas miljardus lai vairotu šādus parazītus.

Atbildēt

fakts

29.10.2020. 18:19

»

PSRS propoganda

Kremli ieņēmušie trockisti ir pārspējuši paši sevi


Tāpat kā ES.Vēl precīzāk cionisti.

Atbildēt

PSRS propoganda

29.10.2020. 18:16

Kremli ieņēmušie trockisti ir pārspējuši paši sevi.

Atbildēt

Citēts

29.10.2020. 17:52

Apbrīnojami. Nekad nebūtu ticējis ,ka var būt tik daudz aprobežotu-naivu-lētticīgu cilvēku labākajā gadījumā vai angažētu troļļu - sliktākajā. Kā var nesaprast to ,ka baltkrievijā noris ne vairāk , ne mazāk kā kārtējā ģeopolitiskā spēle. Nekāda sakara ar demokrātiju ,cilvēktiesībām ,morāli utt. Ne šādas Latvijas dēļ es 1991.g.janvārī biju uz barikādēm.Mums bija ideāli ,līdzīgi ,kā baltkrieviem šodien. Nacionāla, neatkarīga ,brīva ,tiesiska ,ekonomiski attīstīta valsts ,bez meliem ,bez korupcijas, vienota ,ar līdzcietīgu ,dāsnu ,atbalstošu sabiedrību. Jebkurš polittehnologs pateiks ,ka ir nepieciešams kāds kritiskās masas apjoms ,"noderīgo idiotu" daudzums ielās ,lai varētu notikt varas un finansu piederības pārbīdes. Pamēģiniet sacelties pret sistēmu jebkurā"demokrātijā" - nobaudīsiet steku ,asaru gāzi ,ūdensmetējus ,gumijas lodes,piekaušanu ,šantāžu ,izsistus dzīvokļa logus vai pārdurtas riepas. Tāpat ,kā atmodas simbols Dainis Īvāns - cilvēks ar principiem un ideāliem ,vēlāk tika nokancelēts no dalības reālā pārvaldē ,tāpat arī baltkrievu Tihanovska nu jau vairs ir tikai "protestu laika līderis" ,liekot saprast ,ka "jānāk kādam saimnieciskam cilvēkam" ,kurš nu tagad vadīs visu tālāk. Ja baltkrievi neatjēgsies - tad laipni lūdzam Latvijas ceļā! Un ja Kariņam būtu kaut mazliet drosmes un valstsvīra pašcieņas , tad viņš neatļautos nolaisties līdz nožēlojamai retorikai par kāda sporta veida čempionāta rīkošanu vai nerīkošanu ,kopā vai atsevišķi utt. Uzcel labāk vispirms savu valsti ,Karin , un tad lien polemizēt starptautiskā arēnā. Citādi tā nožēlojami - pat Makronu lielie puikas atsūtīja pamācīt ,ka "ar Krieviju jādraudzējas" , un rezultātā nekādas sarunas par ekonomisko sadarbību ar Franciju utt. Tā ,ka Ķina ,Krievija ,ASV lai spēlē savas spēles ,bet Karīc lai domā , kā izveidot pelnošu valsti ,pie tā ,ka mūsu demokrātija esot jau 12 miljardus parādā. Citādi viņš vairāk pēc tāda pajoliņa ar stabulīti ,pastaliņās ,ar tarbīnu kaklā un ganiņa micīti . Jopcik ar ārā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

15

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

FotoŠis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk. Sākot jau no “paldies Gobzemam, ka tika piekauts kurjers”. Jūs jau sevi un savu vājumu izgaismojat, vienlaikus arī manu spēku. Jūs neesat pamanījuši, mani nelabvēļi, ka nekas no Jūsu paustā neķer mani? Tā ir muļķība to nepamanīt. Un, jo tālāk Jūs ejat, jo lielāks apsmiekls par Jums pašiem. Iziesim pa punktiem.
Lasīt visu...

21

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

FotoLatvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija "Imunitāte pret Covid-19". Raidījums radīja plašu rezonansi sabiedrībā, Veselības ministrija un tās pakļautībā esošās iestādes pieprasīja atsaukt raidījumā izskanējušo informāciju, norādot, ka tā "ir ne tikai maldinoša, bet arī zinātniski nepamatota un vienlaikus sabiedrības veselību apdraudoša".
Lasīt visu...

6

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

Foto4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:
Lasīt visu...

21

Nacionālais jautājums

FotoKas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro siržu, Kurām ticam piedodam?
Lasīt visu...

12

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

FotoTātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts sods. 100 eur vai 1 cents – to mēs nezinām. Sapriecājāmies? Ha.
Lasīt visu...

12

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

FotoValsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....