Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Fakts

24.07.2021. 13:21

Domdrovska veiksmes staasts arii ir pokazuha,bet reaali viena no visnabadziigaakajaam eiropas valstiim

Atbildēt

IM

24.07.2021. 13:18

Eiropas vērtības - parazītu nediskriminēšana, nenaidošanās ar parazītiem, maksimālas tolerances izrādīšana parazītiem. Un pati galvenā Eiropas vērtība - kolektīva pašnāvības izdarīšana ar muļķa smaidiem sejās ļaujot parazītiem sevi aprīt.

Atbildēt

IM

24.07.2021. 13:05

Katrā ziņā Krievijai rādās daudz labāka nākotne nekā Latvijai.
ES pilnā sparā iet vaļā seksuāli nepareizi orientēto diktatūra. Vecāki savus bērnus vairs nedrīkstēs audzināt normālai ģimenes dzīvei. Bērni būs jāaudzina seksuāli nepareizi orientēto diktatoru seksuālām izpriecām. Nebūs jāgaida ne pāris paaudzes kad īpašumu lielākā daļa ar piederēs seksuālajiem diktatoriem. Pareizajiem atliks tikai darbs diktatūras labā, lai nenomirtu badā. Berni diktatūras labā. Viss diktatūras labā.
Pie tādiem apstākļiem pārmest kaut ko Krievijai un Putinam ir pilnīgs aklums un stulbums.

Atbildēt

babri jau cer

24.07.2021. 12:33

ka izspēlējot anti geju karti, var tikt pie siles, BET latvieši ne pret gejiem, bet šo cilvēku pārvēršanu par politisku ieroci...un to dara puķins. kreisajiem gejiem nevajadzēja veikt grautiņus ASV, jau gandrīz vai noticējām , ka viņi naivie nicinātie

Atbildēt

Ivo

24.07.2021. 11:57

»

Piebilde

Jums vajag ārstēties! Un nopietni


Mans veterinārs teica ka tik smagu kretīnismu ir jau par vēlu ārstēt un var tikai savārīt ziepēs..

Atbildēt

to Q

24.07.2021. 11:13

»

Q

Šitādi stulbi Gačo sacerējumi izsauc pilnīgi pretēju reakciju, latvieši arvien vairāk sāk cienīt Putinu, kā saka kaķa lāsti un regulāri apmelojumi ceļ Krievijas reitingu latviešu acīs debesīs, jo paskatoties uz pašu plānprātiņiem valdība un stulbo žīdeli prezidenta krēslā, gribas raudāt...


Latvieši, atšķirībā no jums, visu nicināmiem civilizācijas atkritumiem, nekad nepielūgs pederastus. Kad krievu pederastu virsaitis, paranoidālais sadistiskais pedofīls Putins "nomočīja atejās" 50 000 čečenu bērnu, pie krievu lopiem viņa reitings sasniedza 99%, par Latvijas krievu pederastu līderi, Ušakovu, nobalsoja 80% bidlu.
Latvieši nicina jūsu galveno pederastu, tāpat kā jūs, pēc cilvēku asinīm izslāpušos, necilvēkus.
P.S. Ja kas, tā mazā smerdeļa, viskrieviskākā izdzimteņa, kādi vien rāpo pa Cilvēka planētu, māte, Maška Selomova, bija žīdene

Atbildēt

deliļajam kroplim

24.07.2021. 11:09

»

krievu kroplim

Jūsu reakcionārās huntas varenība stāv uz māla kājām. Drīz talibi, turki un ķīnieši tās salauzīs un koloss nobruks. Pizda jums, planētas mēsliem, ir


Tu, smirdīgais lops- utaina suņa un netīras cūkas krustojums, beidz te smirdēt. Pats tu esi čurka, mēsls bioloģiskais, atejā iesprūdušais, nenolaistais. Drīz atnāks apkopēja un nolaidīs tevi kanalizācijā.

Atbildēt

deģenerātam

24.07.2021. 10:56

»

Opis

Rusofobija sit augstu vilni! Un kāpēc mēs nepārtraukti tiekam baroti ar rakstiem par slikto Krieviju? Vai tāpēc, lai nedomātu par to, kas notiek šeit? Kāpēc mums tiek stāstīts par Kašeru un cik svarīgi atļaut viendzimuma laulības?! Utt


Kas tevi baro? Mani gan krievu pederastu un sadistu: Kiseļ TV, Solovjinnij Pomjot un Sļivmoi Bačok Skobejeva, nebaro. Sērfo, kuces bērns, savos krievu pederastu saitos un pietiek.com tevi neviens ar varu nebaros!

Atbildēt

krievu kroplim

24.07.2021. 10:49

»

Niknais

Vēl viens naciķu debiloīds. Raksti par mūsu reakcionārās huntas varenību


Jūsu reakcionārās huntas varenība stāv uz māla kājām. Drīz talibi, turki un ķīnieši tās salauzīs un koloss nobruks. Pizda jums, planētas mēsliem, ir.

Atbildēt

ha-ha

24.07.2021. 10:38

Vagariem ir tāda mode- pie jauniem saimniekiem nomelnot vecos.Tas ir ļoti labs bizness,jo vagari ir vajadzīgi visiem saimniekiem.Pie mums vagariem jaunie saimnieki pat rīkoja pārkvalifikācijas kursus un šādi pārkvalificētie vagari turpina vagarot,pat uzdrīkstās vakcinācinācijas dullnumā raut nost kaimiņvalsts karogus,taču veco saimnieku karogiem baidās aiztikt.Tautai,protams,no pārkvalificētiem vagariem vienas bēdas un asaras,bet ko tu padarīsi,viņiem aizmugurē tagad stāv tēvocis Sems ar savu drukmašīnu un bumbam.

Atbildēt

Opis

24.07.2021. 10:09

Rusofobija sit augstu vilni! Un kāpēc mēs nepārtraukti tiekam baroti ar rakstiem par slikto Krieviju? Vai tāpēc, lai nedomātu par to, kas notiek šeit? Kāpēc mums tiek stāstīts par Kašeru un cik svarīgi atļaut viendzimuma laulības?! Utt...

Atbildēt

Piebilde

24.07.2021. 09:59

»

Ivo

Krievija bija un ir atpalikusi dzīvnieku pasaules valsts


Jums vajag ārstēties! Un nopietni!

Atbildēt

Piebilde

24.07.2021. 09:57

»

bonza

skatos un brīnos, cik Latvijā mīļš padomijas gars, cik daudz atbalstītāju krievijai. Parasti pie rakstiem, kas atspoguļo krieviju negatīvā skatījumā, tik daudz mīnusu. Tad nav ko brīnīties, ka tik maz vakcinēto, jo krievijas TV pateica, ka nevajag vakcīnu. vai arī te daudz troļļu, kas par krievijas ...


Vispār jau dakteris Mjasņikovs Krievijā nenogurstoši mēģina skaidrot, ka vakcinācija ir vitāli nepieciešama. Un tāda ir arī oficiālā politika. Tur, tāpat kā pie mums dzīvo arī vakcinācijas noliedzēji. Tādi ir visur.

Atbildēt

paskatiet varlamova

24.07.2021. 09:40

filmu par viņu skolkovo jeb silīcija ielejas kopiju, you tube, super, bez komentāriem

Atbildēt

Q

24.07.2021. 09:16

Šitādi stulbi Gačo sacerējumi izsauc pilnīgi pretēju reakciju, latvieši arvien vairāk sāk cienīt Putinu, kā saka kaķa lāsti un regulāri apmelojumi ceļ Krievijas reitingu latviešu acīs debesīs, jo paskatoties uz pašu plānprātiņiem valdība un stulbo žīdeli prezidenta krēslā, gribas raudāt!

Atbildēt

Viltnieks

24.07.2021. 09:04

Raksts s***(slikts), autors muļķis. ;)
Galvenokārt, tāpēc, ka atkārto zināmas lietas un nezina, ka G.Rodari bija komunistiskās partijas biedrs, bet piesauktā grāmata atmaskoja imperiālistisko haizivju melus darba ļaudīm.

Atbildēt

Ruks

24.07.2021. 08:54

Kārtējais olgalvainais rakstītgribētājs iespiedis savu dezinformāciju jau pie Lapsas. Interesanti cik tas, tam infokroplim, izmakāja un kas viņam to apmaksāja?
Palasīju komentārus. Latvijas bidlomasa, sadzīta ar Kankariņa palīdzību pa alām, ir nedomājoša, jo ne izglītības, ne smadzeņu nav.
Par nejēdzībām kas notiek šajā ASV kolonijā laikam rakstīt un runāt, kā vienmēr, aizliegts. Atliek lasīt šos murgus un šausmināties.

Atbildēt

bonza

24.07.2021. 07:51

skatos un brīnos, cik Latvijā mīļš padomijas gars, cik daudz atbalstītāju krievijai. Parasti pie rakstiem, kas atspoguļo krieviju negatīvā skatījumā, tik daudz mīnusu. Tad nav ko brīnīties, ka tik maz vakcinēto, jo krievijas TV pateica, ka nevajag vakcīnu. vai arī te daudz troļļu, kas par krievijas cildināšanu saņem rubļus?

Atbildēt

Es

24.07.2021. 06:54

»

tu

Kad pie tiem pidariem deg taiga, dūmi sasniedz Aļasku, kad tie izdzimteņi pie sevis būs noēduši pēdējos suņus, kaķus, vārnas un žurkas, tie lauzīsies pie mums...


Iespaids par krieviem ir labs visiem, kam tie ir darba vai mācību kolēģi. Tie ir izglītotie krievi, bet tu piederi pie pasugas, kas ir neciešami vulgāra un neaptēsta, neatkarīgi no tautības. Un tikai nejaušības pēc tu esi latviešvalodīgais.

Atbildēt

zane

24.07.2021. 01:01

Latvieši kalpo par grīdas lupatu saviem Briseles un ASV saimniekiem, tāpēc ti ļoti apskauž neatkarīgu suverēnu Krieviju un cenšas to nomelnot, bet ko citu no pederastu atbalstītājiem var sagaidīt?

Atbildēt

juzis

24.07.2021. 00:55

Tak lieciet vienreiz Krieviju mierā, eiropederasti kļūst neciešami, nekad Krievija nezaudēs savu suverenitāti ,lai arī cik jūs nomīzušies šakāļi negaudotu!

Atbildēt

Niknais

23.07.2021. 22:31

Vēl viens naciķu debiloīds. Raksti par mūsu reakcionārās huntas varenību

Atbildēt

slampas un padauzas

23.07.2021. 22:01

»

!

raksti labak cik tavs favorits rinka notriec naudu vizinoties pa arzemem ar savu draudzinu vip lidmasinas un vip viesnicas


nesauc komsorgus un komunistu atvases par maniem/taviem cilvēkiem. Tā ir līdēju un karjēristu suga, bezprincipiālas maitu lijas pie jebkuras varas.

Atbildēt

kāda starpība?

23.07.2021. 21:26

»

Sigulis

Viss jau pareizi, bet priekš tik MILZĪGAS, pasvītroju MILZĪGAS valsts tas vienalga par īsu, ne velti jau 90tajos, ''ārvalstu konsultanti'' ieteica Krieviju sadalīt ķipa Vācija un Austrija, ASV un Kanāda


Tāpat 90% nozags un nauda strādās Rietumu ekonomikā, bet krievijas feodāļu mazbērni, kam tā nauda paliks ASV, UK un Francijā jau vairs nebūs krievi.

Atbildēt

gatavojies lielām sērām!

23.07.2021. 21:23

»

zilais lakatins

Ne Raimonds Pauls ne ,,cikagas piecisi,, neveltija nevienu varondziesmu latviesu algotniem,kuri kops 2003 gada okupeja Afganistanu ,bet tagad astes kajstarpe ieravusi somenesi aizbega no tas valsts. pat nav nevienas intervijas ar siem varoniem asv kolonijas sorositu medijos


Pietiek sargāt krievu fašistiskos izdzimteņus pret Taleban, lai taču viņi tagad liek tiem samaksāt par 1,5 miljonu afgāņu civiliedzīvotāju zvēriskām slepkavībām. Krievu līķi Sīrijā un Lībijā, tas vispār smieklīgi, salīdzinot, cik tagad brauks mājās saldētāj vagonos no Centrālāzijas!

Atbildēt

zilais lakatins

23.07.2021. 21:15

Ne Raimonds Pauls ne ,,cikagas piecisi,, neveltija nevienu varondziesmu latviesu algotniem,kuri kops 2003 gada okupeja Afganistanu ,bet tagad astes kajstarpe ieravusi somenesi aizbega no tas valsts. pat nav nevienas intervijas ar siem varoniem asv kolonijas sorositu medijos.

Atbildēt

to !

23.07.2021. 21:01

»

!

raksti labak cik tavs favorits rinka notriec naudu vizinoties pa arzemem ar savu draudzinu vip lidmasinas un vip viesnicas


Par Rinkēviču nobalsoja latviski runājošie pederasti, viņš dabūja 5% balstu. Par Latvijas krievu pederastu līderi, Ušakovu, nobalsoja 80%. Kā domā, cik varētu maksāt viņa inkrustētie ādas stringi, kas pirkti elitārā Maskavas pederastu salonā?

Atbildēt

ka ir ,ta ir

23.07.2021. 20:59

Iluzija jums sledza tranzitu,neesat to pelnijusi asv kolonija.

Atbildēt

!

23.07.2021. 20:55

»

interesanti

Domā pietiks, lai krievijas skolās varētu ierīkot kanalizāciju, jeb tikai jaunai Putina pilij iznāks? Kaut kā līdz šim ar 3 triljoniem naftas dolāru bija par maz


raksti labak cik tavs favorits rinka notriec naudu vizinoties pa arzemem ar savu draudzinu vip lidmasinas un vip viesnicas !

Atbildēt

kas ne tā?

23.07.2021. 20:55

»

nelej udeni

Krima atguva 2014 gada brivibu referenduma rezultata un pievienojas Krievijai


Tad 87% krievijas deģenerātu(99%krievu) bija lepni par Krimu, kaut arī gandrīz visi viņi to nekad tā arī neredzēs.

Atbildēt

Ivo

23.07.2021. 20:55

Vēl jau krievijas pederastija ir priekšā tiesa par covid izplatīšanu un atlīdzību visai pasaulei..covid vīruss aizmuka no novosibirskas laboratorijas. Tur bija sprādziens.

Atbildēt

slimajam

23.07.2021. 20:53

»

Vienigais ,kas interese pie siem pamulku rakstiem

kadas ir izcilnieku personala likmes par rakstu pietiek.com un kadas ir likmes par komentaru


Neskaiti naudu svešā kabatā, aizej izroc labāk kādu grāvi, tev arī tiks.

Atbildēt

nelej udeni

23.07.2021. 20:52

»

rēķini normāli

87% bija 2014, kad aneksēja Krimu, pa šo laiku tur tik daudz smadzeņu iztecējušas un aiztecējušas


Krima atguva 2014 gada brivibu referenduma rezultata un pievienojas Krievijai.

Atbildēt

Vienigais ,kas interese pie siem pamulku rakstiem

23.07.2021. 20:49

kadas ir izcilnieku personala likmes par rakstu pietiek.com un kadas ir likmes par komentaru?

Atbildēt

Ivo

23.07.2021. 20:49

Krievija bija un ir atpalikusi dzīvnieku pasaules valsts..

Atbildēt

iistaakais

23.07.2021. 20:43

»

Fakts

Putinam ruup sava valsts.Putins ir iists savas valsts patriots


12 000 rubļu mēnesī alga skolotājam, izcilas rūpes! Burjatu skolotājiem vismaz ir Mongolija, kur strādāt, lai nenosprāgtu badā.

Atbildēt

Ivo

23.07.2021. 20:43

Nu kāda varenība var būt dzīvnieku valstī?85% iedzīvotāju ir šarikovi..smadzeņu nav no dzimšanas bet rokas aug no pakaļas..nožēlojama atkritumu valsts..morāli kropļi..vodka,vobla, sēmuškas un sportenes..tā ir visa viņu kultūra un būtība. Civilizācijas atkritumi

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

23.07.2021. 20:39

Gāzes vadu krievi jau par 99%, neskatoties uz kazmīsļa gaudām, pabeiguši. Gāzes cena par 1000 kubikmetriem cēlusies no 170 līdz 450 ASV dolāriem. Krievi gāzi un naftu pārod kā nekad agrāk. Labības raža arī laba. Tā kā sevišķi skumt viņiem nav par ko. Bet kas tajā laikā notiek Latvijā? Kā augusi ražošana? Kā tranzīts? Ak, visur tikai kritums, tranzīts nokrities zemāk kā jebkad iepriekš, bet valdība palielina nodokļu slogu nabadzīgākai sabiedrības daļai. Vot par to debīlības centra propagandisti varētu uzrakstīt, nevis visu laiku tikai rit, cik viss slikti ir krieviem. Mums nav labāk.

Atbildēt

interesanti

23.07.2021. 20:37

»

hm

Putins ir ar latgaļu saknēm...


Domā pietiks, lai krievijas skolās varētu ierīkot kanalizāciju, jeb tikai jaunai Putina pilij iznāks? Kaut kā līdz šim ar 3 triljoniem naftas dolāru bija par maz.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

23.07.2021. 20:31

Kārtējais debīlības centra lumpeņiem domāts propagandas raksts, kas pilns ar nepamatotiem apgalvojumiem, piemēram, "visa Krievijā ievēlētā vara ir nelikumīga". Nav nekāda pamata tādiem apgalvojumiem. Tad jau jebkurš, kuram nepatīk Kariņa valdība, var paziņot, ka Kariņa valdība ir nelikumīga, jo viņš tā uzskata.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....