Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ko tur rakstit,prihvatizacija,oik,ierednu klans

28.02.2021. 16:24

»

krams

Augustiņ! Par latvānijaas blēžiem raksti


bondaram,jurasam,bordanam viss uz sejas rakstits tapat ka godman,marsietim un pilknabim.

Atbildēt

saimniekam pasam sava zeme !

28.02.2021. 16:22

»

cionists

Kāpēc krievijā 40% māju, 20% skolu un 17% slimnīcu ir sausās atejas? Vai tik patiesībā krievija nav ateju zeme


vai mulku zeme latvija ir pabeigta sauso ateju uzskaite un sertifikacija,jeb apstajusies puscela covi-19 pandemijas del ?

Atbildēt

demokratiska izvele kolonija,pavars vai virpotajs !

28.02.2021. 16:14

augustin,tavs pielugsmes objekts navalnijs vares izveleties kolonija pavara vai virpotaja profesiju.tomer sabiedribai noderigak neka skolnieku mulkosana,francu kosmetikas kompanijas apzagsana un naudas diedelesana no Krievijas ienaidniekiem.

Atbildēt

Fiona

27.02.2021. 10:33

Plānprātiņa "Augusta Augustiņa" skricelējumiem automātiski var likt -, tos pat nelasot.

Atbildēt

protams nē

26.02.2021. 17:36

»

Augustīn

Tu domā, ka nopietnus karus vinnē algotņi? Vai tomer ideologijas? Kāda motivācija būs Nato urodiem mirt uz Krievijas zemes? Bet nacionālu, suverenu valsti aizsargāt ir gods


To apliecina simtiem krievu, Vagner žopņiku, ko turki ik nedēļas no Sīrijas un Lībijas sūt pie staļina. Cita lieta, NATO profesionālas armijas karavīri, kas ir labi apmācīti un atalgoti un kurus nāves gadījumā apglabās kā varoņus un tuviniekiem samaksās cienīgas pensijas, bet ne kā krievus, kurus norok pat bez plāksnītes, vai sadedzina pārvietojamās krematorijās.
NATO "urodiem" motivācija mirt uz civilizētu tautu zemes, kur kā žurkas saviesušies krievu izdzimteņi, tāpēc, lai Cilvēku planētu humanizētu.

Atbildēt

to ha-ha

26.02.2021. 17:24

»

ha-ha

Vecie putļeristi sasita to cieņu un stāju lupatu lēveros,jaunajiem tas ir placdarms izklaidei un jahtu būvniecībai


Vācieši, kuriem bijā jākaro arī pret varenām ASV un Lielbritāniju, karā zaudēja 9 miljonus, bet krievu, kas no kara lauka pa taisno nonāca ellē, bija 42. miljoni. Ja ASV strādnieki nebūtu vergojuši Staļina kara mašīnai, ja ASV katru dienu nebūtu bumbojušas Vācijas kara rūpnīcas, vācieši pēdējo krievu necilvēku būtu norakuši Urālu kalnos vēl 1943. gadā.
Secinājums: sadisti, pederasti un marodieri, kas sastādīja 90% sarkanās armijas kontingentu, nav karotāji.

Atbildēt

to staļiniskais kroplis

26.02.2021. 17:14

»

pieteik melot

Pietiek melot...


Gruzija nevarēja uzbrukt dienvidosetijai, jo tā ir Gruzijas teritorija Samačablo, kur kā blusas salīduši pāri Kaukāza grēdai no bada un krievu bajāru: sadistu un pederastu, varmācības mūkošie čurkas - osetīni. Tie jobanie nedakrievi Gruzijā ir tik pat leģitīmi, kā krievi Latvijā. Necik.
Runa var būt tikai par teritoriālās suverenitātes atjaunošanu.
Neviens krievu sadists un pederasts uz Cilvēku planētas nevar būt miera uzturētājs, pēc definīcijas, jo tas smirdīgais pravoslavnutijais mongoloīds, vienmēr ir visu konfliktu cēlonis.

Atbildēt

Nu nu

26.02.2021. 15:04

Izskatās, ka virtuālais Putlerjūgends mobilizēts apriet raksta autoru...

Atbildēt

Tu lošarik

26.02.2021. 14:10

»

Mākslīgais intelekts

Un kāda atšķirība...


tu padla jau atbildēji, brīvprātīgi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Mnnmn

26.02.2021. 13:27

»

Angela Merkele Nāves sertifikāts

Merkele paziņo, cik ilgs laiks būs nepieciešams Covid-19 vakcinācijas sertifikāta radīšanai 1...


Kārtējais apstiprinājumus , no sazvērestību teorijas pūra lādes .,lāde tikai sāk vērsties ....

Atbildēt

formula

26.02.2021. 10:57

Tik daudz pūles par vispār zināmām lietām . Ja augustiņš būtu cītīgāks ,ta atklātu ,ka hitlerjugend un putinjugend ir viena un tā pati marša mūzika !!!
Škietami paradokss, bet tas sarkanais un brūnais mēris ir vienāds. Bet kāpēc augustiņš mums borē ? Vai tā nav mūsu zombēšana uz kolaborāciju ar mūsu pašu politisko mafiju,kas , iespējams tieši tāpēc tik ilgi nesodīti pastāv?

Atbildēt

Priekulis

26.02.2021. 10:23

Video, kāpēc lielgabalu Jēkabpilī nozagāt ?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

26.02.2021. 09:01

»

Q

Augustiņ nevajag melot , Krievija neuzbruka gruzijai, bet gruzīnu šlipsēdājs Saakašvilli uzbruka Dienvidosetijai jeņķu sakūdīti un pēc tam skaļi bļaudami bēga atpakaļ līdz pat Tbilis,ja kaut kas tāds notiktu Latvijā, krievs jau pēc 12 stundām būtu liepājā, neviens normāls latvietis neaizstāvētu šo zagļu...


Tādi plānprātiņi kā Augustiņš veicina to, ka arī starp latviešiem būs tādi, kas sagaidīs krievu tankus ar ziediem, jo godīgs cilvēks tādu demagoģiju un melošanu kā viņš piekopj jau nevar izturēt. Katrs otrais teikums meli. Un kas tad Latvijā nav bērniem domātas militāras organizācijas?
2009. gada 15. decembra Ministru kabineta noteikumi nr. 1419 «Jaunsardzes centra nolikums» nosaka, ka Jaunsardzes centrs (turpmāk ― centrs) ir aizsardzības ministra pakļautībā esoša tiešās pārvaldes iestāde. Aizsardzības ministrs centra pakļautību īsteno ar Aizsardzības ministrijas starpniecību.

Atbildēt

nepaliec mājās

26.02.2021. 08:54

Ja cilvēķs ir stulbs tad viņš tāds ir no dzimšanas.

Atbildēt

Q

26.02.2021. 06:49

Augustiņ nevajag melot , Krievija neuzbruka gruzijai, bet gruzīnu šlipsēdājs Saakašvilli uzbruka Dienvidosetijai jeņķu sakūdīti un pēc tam skaļi bļaudami bēga atpakaļ līdz pat Tbilis,ja kaut kas tāds notiktu Latvijā, krievs jau pēc 12 stundām būtu liepājā, neviens normāls latvietis neaizstāvētu šo zagļu un korumpantu mafiju, drīzāk jau sagaidītu krievu tankus ar ziediem kā 1940. gadā! Tava dzīve augustiņ ir nožēlojama ,tu to pavadi rāpojot uz ceļiem saimnieka priekšā un aprejot kaimiņus!

Atbildēt

Mākslīgais intelekts

26.02.2021. 06:35

Un kāda atšķirība?

Jaunsardzes centrs ir aizsardzības ministra pakļautībā esoša tiešās pārvaldes iestāde. Aizsardzības ministrs centra pakļautību īsteno ar Aizsardzības ministrijas starpniecību
Bērni un jaunieši, vecumā no 10 gadiem līdz 21 gadam, darbojas brīvprātīgā kustībā "Jaunsardze", kuras mērķis ir izglītot jaunatni valsts aizsardzības jomā un veicināt tās pilsonisko apziņu un patriotismu. Jaunsargu mācību process tiek īstenots kā brīvprātīga interešu izglītība (JSII – Jaunsargu interešu izglītība).

Līdz ar kompetencēs balstīta mācību satura ieviešanu arī interešu izglītībā bērni un jaunieši attīsta un nostiprina valstiskuma apziņu un piederības izjūtu Latvijai, mācās uzņemties atbildību par sevi, savu ģimeni, kopienu un valsti, kā arī attīsta ne tikai intelektuālās, bet arī fiziskās spējas. Lai izveidotos saliedēta, noturīga pret ārējo ietekmi un kritiskā situācijā mobilizēties spējīga sabiedrība, vajadzīga ikviena sabiedrības locekļa izpratne par savu lomu, pienākumiem un tiesībām ārkārtas situācijās, kā arī sagatavotība pieņemt lēmumus un rīkoties ļoti mainīgos apstākļos.

Atbildēt

fakts

26.02.2021. 06:15

»

Augustīn

Tu domā, ka nopietnus karus vinnē algotņi? Vai tomer ideologijas? Kāda motivācija būs Nato urodiem mirt uz Krievijas zemes? Bet nacionālu, suverenu valsti aizsargāt ir gods


Tikai tas "gods" beidzas tajā brīdī, kad sproti, ka tas slepkavnieciskais mēsls vairs tev neko nespēj izdarīt, ja skaļāk par citiem nebļausi Heil...

Atbildēt

Angela Merkele Nāves sertifikāts

26.02.2021. 04:05

»

Ļoti labi!

C: “ Kremlis aktīvi veido bērnu vēl nenobriedušo identitāti un cenšas iebarot tiem ideju, ka piedalīšanās Krievijas karos ir katra pilsoņa svēts pienākums. Šo propagandu papildina reālas bērnu militārās apmācības ar mērķi nākotnē iesaistīt tos militārās operācijās...


Merkele paziņo, cik ilgs laiks būs nepieciešams Covid-19 vakcinācijas sertifikāta radīšanai 1
PASAULĒ 25/02/21, 23:21
  Jauns.lv / LETA Jauns.lv / LETA

Covid-19 vakcinācijas sertifikāta radīšanai būs nepieciešami aptuveni trīs mēneši, pēc Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu līderu virtuālā samita ceturtdien paziņojusi Vācijas kanclere Angela Merkele.

Eiropas Komisija (EK) jau ir veikusi daļu sākotnējā tehniskā darba, bet būs nepieciešami vēl papildu trīs mēneši, lai izveidotu šādu digitālo sertifikātu, sacīja Merkele.

Eiropas Komisija (EK) jau ir veikusi daļu sākotnējā tehniskā darba, bet būs nepieciešami vēl papildu trīs mēneši, lai izveidotu šādu digitālo sertifikātu, sacīja Merkele.
Kanclere sacīja, ka pandēmijas ļaunākais posms līdz vasarai varētu būt beidzies, taču jauno vīrusa paveidu dēļ vakcināciju var nākties turpināt vēl daudz ilgāku laiku.

Valstīm jābūt gatavām veikt cilvēku vakcinēšanu pret koronavīrusu vēl daudzu gadus, viņa piebilda.

Atbildēt

krams

26.02.2021. 00:16

Augustiņ! Par latvānijaas blēžiem raksti!

Atbildēt

liels tolks

25.02.2021. 23:57

Viens kovids var iebiedēt visus.

Atbildēt

ha-ha

25.02.2021. 23:22

»

autoram

Nejauc. Hitlerjugend tā ir cieņa, tā ir stāja, tā ir atbildība. Mazie putļerasti, tas ir smieklīgs atdarināšanas mēģinājums


Vecie putļeristi sasita to cieņu un stāju lupatu lēveros,jaunajiem tas ir placdarms izklaidei un jahtu būvniecībai.

Atbildēt

ha-ha

25.02.2021. 23:18

»

pieteik melot

Pietiek melot...


Nemaz nav jāskatās solovjovs.Latviešvalodīgie griež Solovjovveidīgus tekstus arī iedzimto valodā,lai gan barvedis tup aiz restēm.

Atbildēt

Ļoti labi!

25.02.2021. 22:46

C: “ Kremlis aktīvi veido bērnu vēl nenobriedušo identitāti un cenšas iebarot tiem ideju, ka piedalīšanās Krievijas karos ir katra pilsoņa svēts pienākums. Šo propagandu papildina reālas bērnu militārās apmācības ar mērķi nākotnē iesaistīt tos militārās operācijās.”

Jo valsts piešķir personām jēgu. Vienlaikus KF bruņotos spēkus obligātivakcinē, arī ĶTR, arī NATO. . ar bioloģisko ieroci.

Atbildēt

pieteik melot

25.02.2021. 22:43

Pietiek melot!
1. Krievija Gruzijai neuzbruka, bet Gruzija uzbruka Dienvidosetijai. Dienvidosetija un Abhāzija no 90.gadu sākuma pēc PSRS sabrukuma nav Gruzijas sastāvā. Gruzija sapirka ieročus, saņēma atļauju no Čeinija, salika savu artilēriju pie Dienviosetijas robežas, nodeva ar artilēriju un raķetēm pa Dinviosetijas teritoriju, nogalināja tur no 90.gadiem atrodošos Krievijas miera uzturētājus un devās uzbrukumā Dienviosetijai, lai kā viņi apgalvoja atjaunotu Dienviosetijā savu konstitucionālo kārtību. Kad gruzīni nogalināja krievu miera uzturētājus un devās uzbrukumā, Krievija ieveda savu karspēku Gruzijā un uzbruka gruzīniem, kad uzbruka Dienviosetijai. Gruzīni metās bēgt un Krievija Gruzijas armiju sakāva 3 dienās. Tas ir tas pats, kā ja tagad Azerbaidžāna nogalinātu Karabahā krievu miera uzturētājus un dotos uzbrukumā Armēnijai, un pēc tam ASV sponsorētiem masmēdekļi visi kā viens mums kviektu par Krievijas agresiju pret Azerbaidžānu.
2. Krievija Ukrainai neuzbruka. Ukrainā notika valsts apvērsums un daļa Ukrainas - Donbass nepieņēma apvērsuma rezultātā pie varas nākušo jauno varu. Tā vietā, lai vestu sarunas un konfliktu risinātu sarunu ceļā, Turčinovs pavēlēja kara aviācijai bombardēt Donbasu. Sākās pilsoņu karš. Ja Krievija būtu uzbrukusi Ukrainai, Ukrainas armija sen būtu sakauta, visa Ukraina būtu okupēta, bet apvērsuma organizatori būtu pakārti Kijevas centrālajā laukumā.

Atbildēt

ko ņemies deģenerāt

25.02.2021. 21:57

»


Bidla ir tulkots no poļu valodas, kas nozīmē "lops", kā poļi jau 150 gadus dēvē jūsu smirdīgo sugu.

Atbildēt

krievu žopņikam

25.02.2021. 21:55

»

cionists

Gribi teikt, ka vācieši ir civilizēti homo sapiens? Vācieši ir tauta bez pašcieņas un bez nacionālās stājas! Vāciešus muslimi ir nolikuši uz ceļiem! Viens izraēļu bataljons iznīcinātu visu Vācijas armiju, kas lielākoties sastāv no pediņiem


Ja krieveli bērnībā vēl nav izdrāzis pops, to armijā obligāti izdara komandieri.
Bez krieviem, serbiem, abhāziem, osetīniem un vēl saujiņas padibeņu, praktiski visi pārējie ir homo sapiens, kuru gāniem ir 46 hromosomas.

Atbildēt

x

25.02.2021. 21:39

»

viss OK

Vēl pirms skolā iešanas daudziem krieveļiem jau iznācis nobaudīt popu sūdainos daiktus


jau iznācis nobaudīt popu sūdainos daiktus.
…………
Jā, Tev nu gan neveicas...

Atbildēt

cionists

25.02.2021. 21:31

»

nemuldi nu

Nacisti mēdz būt tikai civilizētiem homo sapiens. Zemākiem primātiem, kam tūkstots verdzības un negatīvās selekcijas gados izveidojies noturīgs verga gēns ar lieku hromosomu, krievu bidlām, ir tikai rusisti, vai šovinisti


Gribi teikt, ka vācieši ir civilizēti homo sapiens? Vācieši ir tauta bez pašcieņas un bez nacionālās stājas! Vāciešus muslimi ir nolikuši uz ceļiem! Viens izraēļu bataljons iznīcinātu visu Vācijas armiju, kas lielākoties sastāv no pediņiem.

Atbildēt

autoram

25.02.2021. 21:27

Nejauc. Hitlerjugend tā ir cieņa, tā ir stāja, tā ir atbildība. Mazie putļerasti, tas ir smieklīgs atdarināšanas mēģinājums

Atbildēt

viss OK

25.02.2021. 21:23

»

Kasīklis

Krievija ir "atpalikusi" – turienes skolās nav atļauta viendzimuma attiecību propaganda


Vēl pirms skolā iešanas daudziem krieveļiem jau iznācis nobaudīt popu sūdainos daiktus.

Atbildēt

nemuldi nu

25.02.2021. 21:20

»

cionists

Labā ziņa - tiek prognozēts, ka šie bērni pāries pretinieka pusē un pagriezīs ieročus pret krievu nacistiem un krievu nacistu līderi garīgi slimo pedofilu putinu, jo bērni saprot, ka krievu nacisti Krieviju ir izzaguši un ir padarījuši par mēslu bedri...


Nacisti mēdz būt tikai civilizētiem homo sapiens. Zemākiem primātiem, kam tūkstots verdzības un negatīvās selekcijas gados izveidojies noturīgs verga gēns ar lieku hromosomu, krievu bidlām, ir tikai rusisti, vai šovinisti.

Atbildēt

Nav atteju...

25.02.2021. 21:19

»

cionists

Kāpēc krievijā 40% māju, 20% skolu un 17% slimnīcu ir sausās atejas? Vai tik patiesībā krievija nav ateju zeme


Krievijā vismaz ir sausās attejas, bet Latvijā NATO kareivjiem nākas ķēzīties pie MIldas!

Atbildēt

ghjk

25.02.2021. 21:16

»

Jhgf

Krievija sevi aizstāv atšķirības no lv klauniem kas tautu verdzina


Un krievi paši uzspridzināja daudzstāvu mājas Krievijā, lai varētu uzvelt vainu čečeniem un varētu uzbrukt Čečenijai.
Krievija ir tautu cietums! Krievi Krievijā ir vergi.

Atbildēt

Kasīklis

25.02.2021. 21:16

»

Jhgf

Krievija sevi aizstāv atšķirības no lv klauniem kas tautu verdzina


Krievija ir "atpalikusi" – turienes skolās nav atļauta viendzimuma attiecību propaganda!

Atbildēt

patiesībā

25.02.2021. 21:16

»

cionists

Kāpēc krievijā 40% māju, 20% skolu un 17% slimnīcu ir sausās atejas? Vai tik patiesībā krievija nav ateju zeme


Suverēno sauso āra ateju, kuras par visu varu grib sagrābt Rietumu imperiālisti, zeme.

Atbildēt

Jhgf

25.02.2021. 21:09

Krievija sevi aizstāv atšķirības no lv klauniem kas tautu verdzina

Atbildēt

patriotam...

25.02.2021. 21:09

»

cionists

Kāpēc krievijā 40% māju, 20% skolu un 17% slimnīcu ir sausās atejas? Vai tik patiesībā krievija nav ateju zeme


Jautājums: kā atpazt īstenu LV patriotu? Atbilde: viņš skatās Krievijas, TV, lasa tās avīzes, runā un raksta tikai par Krievijas problēmām!

Atbildēt

Atbrivotajs

25.02.2021. 21:02

Normals raksts ! Vergs vienmer samekles kungu un vazas . Nelaimiga tauta.

Atbildēt

cionists

25.02.2021. 20:57

»

Tavs psihiatrs

Krievija atdzims,bet latateja degradeesies taalaak liidz pat pilniigai izmirshanai


Kāpēc krievijā 40% māju, 20% skolu un 17% slimnīcu ir sausās atejas? Vai tik patiesībā krievija nav ateju zeme?

Atbildēt

v

25.02.2021. 20:52

Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos.

(Dzejniece Māra Zālīte)

Atbildēt

nu, un

25.02.2021. 20:39

pat ASV viņi apmāca bandas-antifas
varam tikai neļaut to darīt Latvijā

Atbildēt

janis

25.02.2021. 20:21

Sūdi būs Augustiņ.Raksti Krievija,domā Latvija.

Atbildēt

cionists

25.02.2021. 20:17

Labā ziņa - tiek prognozēts, ka šie bērni pāries pretinieka pusē un pagriezīs ieročus pret krievu nacistiem un krievu nacistu līderi garīgi slimo pedofilu putinu, jo bērni saprot, ka krievu nacisti Krieviju ir izzaguši un ir padarījuši par mēslu bedri.
Krievu bērni attīrīs Krieviju no krievu nacisma un šovinisma!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

FotoStarptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles eksportē firma, kas vainota “Vagner” grupas finansēšanā” svētdien, 15. janvārī skatītājiem piedāvāja Artas Ģigas (attēlā) vadītās producentu grupas  RedDotMedia raidījums “Nekā personīga”.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

FotoES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu Krieviju kā Ķīnas partneri un sabiedroto. Nav noslēpums, ka Ķīnas neitralizēšanai angloamerikāņu pasaule nolēmusi veidot jaunu bloku AUKUS, kur ietilptu visas Britu sadraudzības valstis un, iespējams, Japāna.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

FotoBezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī vadīšana ir pilnīgi ačgārna un nekādus rezultātus nedod. Un tas ir saprotams, jo valsts stūre ir nodevēju, nejēgu, ārzemju aģentu un politisku pigmeju rokās. Savukārt propagandas nomāktie ierindas pigmeji, kas izglītības dēļ nespēj saprast visa notiekošā jēgu, ir cietēji, jo tiek maldināti, izdilst un iet mazumā.
Lasīt visu...

3

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

FotoDāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures skolotāju konferenci. Tas, manuprāt, Latvijas valstij ir ļoti būtisks temats.
Lasīt visu...

21

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

FotoValstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”, “visu ģimeņu” (vienalga, kā tagad sauc mēģinājumus panākt viendzimuma laulību atzīšanu) tēma nav tā, kurai es gribētu veltīt sevišķi daudz uzmanības. Bet troksnis ir liels, un tāpēc ir vērts atkārtot dažas lietas, kas ir aksiomas.
Lasīt visu...

21

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

FotoNav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas farmācijas nozarei ir daudz, ko piedāvāt – izcila zinātniskā bāze, vērtīgas tradīcijas, patiešām kvalitatīvi un konkurētspējīgi produkti, tomēr 95% zāļu tirgus veido importa produkti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...