Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Viedais Manels

21.11.2020. 23:09

Redz, nu! Esmu tevi jau pozitīvi ietekmējis. Izrādās proti gramatiski sakārtot teikumus. Tiesa loģika joprojām klibo, jo cilvēkiem nav astes. Izziņu, ka neesmu reptilis, gan uzrādīt nevarēšu. 🤣 Par krievu vidi. Krievi ir tikpat dažādi kā salaveči. Vieni nacionāli vīzīgi kā tu, otri normāli. Par popsu. Popmūzika man neiet pie sirds. Esmu smagā metāla fans. Heavy, Power, Death, Black. Šajos stilos patīk arī dažas Latvijas grupas. Krievijas izpildītāju sarakstā nav. Pieļauju, ka pats esi Eirovīzijas fans, taču, kas tev darās zem astes kaula, mani neinteresē. Par krutku tev labāk zināt. Man šķita, ka tā palikusi 90-tajos. Pa retam atļaujos tekilu vai rumu. 1-reiz gadā labu šnabi – radiācijas izvadei. Tev ieteiktu kādas drapēs pret žūlti.

Atbildēt

to šiza

18.11.2020. 15:10

»

Psihiatrs

kalnciema iela raujas vaiga sviedros. Mūsu pakalpiņi piebalso- lai ātrāk publika aizmisrtu Pūces uc. varasviru melus, jārāda ar pirkstu uz kaimiņvalsts prezidentu


Jūsu galvenais pederasts Putins un pūces, ir no vienām fekālijām taisīti un kopā ellē klausīsies Aleksandrova orķestra priekšnesumus.

Atbildēt

to tupais

18.11.2020. 15:06

»

Viedais Manels

Naidā jau esi pazaudējis spēju sakarīgi sakārtot teikumu. Naids reāli notrulina


Krievu vide, krievu popsa un nezināmas izcelsmes krutka degradē. Regulāri pārbaudi, cik tava aste paaugusies?

Atbildēt

mehman

17.11.2020. 13:20

I’m making over $7k a month working part time. I kept hearing other people tell me how much money they can make online so I decided to look into it. Well, it was all true and has totally changed my life.

This is where i started........ www.jobs37.com

Atbildēt

to tupais

17.11.2020. 11:07

»

Viedais Manels

Es neesmu smirdīgs, jo regulāri mazgājos, neesmu sadists, jo svešas ciešanas mani sāpina, kā normālas atzīstu vien attiecības starp vīrieti un sievieti. Taču es domāju savādāk nekā tu. Tālab tev vajag mani nīst un izdomāt kālab. Tālab tu mani tīrīgu, labsirdīgu heteroseksuāli sāc iztēloties sev saprotamā...


Krieviem un krievmīļiem ir suverēna attieksme pret higiēnas prasībām, tie atzīst, ka to anāli ir Krievijas armijas īpašums, tāpēc pakļaujas komanģiru - pederastu iegribām un līdzcietība, kas raksturīga tikai visaugstākiem organismiem, homo sapiens, tiem ir sveša.

Atbildēt

Viedais Manels

16.11.2020. 23:04

»

to tupais

No nicinājuma pret jūsu, smirdīgo sadistu un pederastu, sugu, homo sapiens tikai riebumā saviebjas


Es neesmu smirdīgs, jo regulāri mazgājos, neesmu sadists, jo svešas ciešanas mani sāpina, kā normālas atzīstu vien attiecības starp vīrieti un sievieti. Taču es domāju savādāk nekā tu. Tālab tev vajag mani nīst un izdomāt kālab. Tālab tu mani tīrīgu, labsirdīgu heteroseksuāli sāc iztēloties sev saprotamā veidā un nīst. Lai gan pats visticamāk staigā netīrās apenēs, ar baudu pazemo tuvākos un citus līdzcilvēkus un sapņo kā iegrūst zilonim snuķītī.

Atbildēt

to tupais

15.11.2020. 11:33

»

Viedais Manels

Kad rakstīji šo komentāru, tev bija putas uz lūpām? Juti, kā naidā saspringst sēžamvietas vaidziņi


No nicinājuma pret jūsu, smirdīgo sadistu un pederastu, sugu, homo sapiens tikai riebumā saviebjas.

Atbildēt

to tupais

13.11.2020. 22:06

»

Viedais Manels

Vēlos šo komentāru salikt pa plauktiņiem. Sākšu no noslēguma. Patiesībā savus tautiešus, kas domā savādāk, nīstat tieši jūs un jums līdzīgie. Es un domāju arī Vientiesis jūs nenīst. Drīzāk mēs skatāmies uz jums ar līdzjūtību. Ja cilvēka vienīgais vadmotīvs dzīvē ir naids, viņu patiešām ir žēl, vismaz...


Ja kāds, kaut latviešu izcelsmes, organisms, ir nopuvis līdz krievam, tad tas jau vairs nav mans tautietis. Katram no jums senči bija civilizētas tautas, jo līdz Pēterim I, pravoslavnutizētā vergu masa, negatīvā selekcija, kaut arī bija jau vergojuši 700 gadus un turklāt izbaudījuši 300 gadus mongoļu jūga, vēl nebija krievi. Krievi faktiski sākās, kad somu masons Lomonosovs bija izveidojis feņu un tā tika varmācīgi uzspiesta vergiem.
Kas ir normāls krievs? Tumsonīgs, naida pret visu dzīvo uz planētas pārņemts, slimīgs un nelaimīgs, kas gribētu visus pārtaisīt pēc sava debilā zvēra purna un līdzības. Pederastija Krievijā ir pārņēmusi visus sabiedrības slāņus, jo saknes tam ir Bizantijas sātanismā, bet visaktīvāk baznīcā un armijā. Visu pi-daru pi-dars, Putins un viņam visvairāk pietuvotie, kā Volodins un Ivanovs, jau nu noteikti nav liberāļi. Tie, kurus krievu pederasti sauc par liberastiem, arī ir impērasti tikai nedaudz cilvēciskāki.
ПУТИН ГОМОСЕКСУАЛИСТ (только факты)/youtube/

Atbildēt

Viedais Manels

13.11.2020. 20:56

»

ko mokies

Krievu un krievmīļu pederastiem ir savi saiti bez kasīkļiem un augustiņiem un nīstie latvieši arī tu nelien


Vēlos šo komentāru salikt pa plauktiņiem. Sākšu no noslēguma. Patiesībā savus tautiešus, kas domā savādāk, nīstat tieši jūs un jums līdzīgie. Es un domāju arī Vientiesis jūs nenīst. Drīzāk mēs skatāmies uz jums ar līdzjūtību. Ja cilvēka vienīgais vadmotīvs dzīvē ir naids, viņu patiešām ir žēl, vismaz kamēr viņš nav izdarījis ko kriminālu. Tagad par saitiem. Pederasti ir topā tieši ES un starp krievu liberastiem, tālab normāliem krieviem un t.s. krievmīļiem šie ir svešie. Līst ar savu Bībeli valdošās reliģijas (lasi - pederastijas) tempļos ir glupi. LV krievu portāli man ir neaktuāli, bet krievzemiešu saitos es regulāri plēšos ar tev līdzīgiem, tikai otrādākiem. Par krievmīļu saitiem LV neko nezinu. Taču portāls Pietiek, neskatoties uz agresīvo propagandistu pieplūdumu, joprojām ir priekš visiem latvjiem.

Atbildēt

Fakts

13.11.2020. 20:32

Ja jau pastalnaacisti taa besiijaas un trako tad jau Putins visu pareizi dara.

Atbildēt

6. palātas sanitārs

13.11.2020. 18:50

»

to Fosdyke

Kas tā par ierašu pakaļā drāztiem putinososiem, izlasīt virsrakstā par krievu virspidaru Putinu bet domāt, ka rakstā būs kartupeļu pankūku recepte


Kopies nu atpakaļ uz savu palātu pie pārējiem iedzimtiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

Atbildēt

Uldis

13.11.2020. 18:49

»

kā tad nav

Ir pasaulē vienīgais nodegušais lidmašīnu bāzes kuģis Kuzja, uz kura nevarēja nosēsties lidmašīnas, ir pasaulē lielākais Murmanskā noslīkušais peldošais doks, ir "piektās" paaudzes SU 57, kura vienīgais eksemplārs nojobņījās pagājušā gadā, ir akli un kurvi S-300 un S-400(pārkrāsoti S-300), ko krievi...


"rukožopaja bidlomasa" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederasti, turklāt vēl pakaļā drāzti sadisti, kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

to Fosdyke

13.11.2020. 18:20

»

Fosdyke

Man šķita rakst būs par Juri Pūci un Egīlu Levitu, nē, par kaut kādu mums svešu Pūķinu


Kas tā par ierašu pakaļā drāztiem putinososiem, izlasīt virsrakstā par krievu virspidaru Putinu bet domāt, ka rakstā būs kartupeļu pankūku recepte?

Atbildēt

kā tad nav

13.11.2020. 18:16

»

Kāda Tauta-tāda valdība

Juus pastalnaaciku pederfashisti varat ticeet shaadiem rakstiem,tipa Krievijai nekaadu briinumu ierochu nav,nav ne atombumu ne uudenraza bumbu.Un vispaar armija vinjiem ir nodzeerusies,tanki saruuseejushi,lidmashiinas nespeej lidot.Peec sankcijaam tur visi ir izmirushi,Putina nav,Putinam ir dubultnieks...


Ir pasaulē vienīgais nodegušais lidmašīnu bāzes kuģis Kuzja, uz kura nevarēja nosēsties lidmašīnas, ir pasaulē lielākais Murmanskā noslīkušais peldošais doks, ir "piektās" paaudzes SU 57, kura vienīgais eksemplārs nojobņījās pagājušā gadā, ir akli un kurvi S-300 un S-400(pārkrāsoti S-300), ko krievi saveduši Sīrijā un Lībijā, lai būtu uz ko trenēties Izraēlas un Turcijas raķetēm un iznīcinātājiem, pretgaisa aizsardzības sistēmām, kas nemācēja paslēpties no Azerbaidžānas bezpilota lidaparātiem Kalnu Karabahā.
Pats galvenais, esiet jūs, tupa, "rukožopaja", aizvien vairāk degradējoša bidlomasa un līdzīgi saviem feodāļiem, kas arī no jūsu vidus nākuši, sadisti un pederasti.

Atbildēt

Fosdyke

13.11.2020. 17:49

Man šķita rakst būs par Juri Pūci un Egīlu Levitu, nē, par kaut kādu mums svešu Pūķinu...

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

13.11.2020. 14:36

Juus pastalnaaciku pederfashisti varat ticeet shaadiem rakstiem,tipa Krievijai nekaadu briinumu ierochu nav,nav ne atombumu ne uudenraza bumbu.Un vispaar armija vinjiem ir nodzeerusies,tanki saruuseejushi,lidmashiinas nespeej lidot.Peec sankcijaam tur visi ir izmirushi,Putina nav,Putinam ir dubultnieks,pa Kremlja sarkano laukumu staigaa bruunais laacis ar balalaiku,utt.Turpiniet tik ticeet.Galvenais jau ir ticeet,vai ne?pastalnaaciku pederfashistu shiziki?

Atbildēt

elementari

13.11.2020. 13:26

»

Če Gevara

Nesaprotu ko Pietiek grib panākt publicējot šādu psihoneiroloģisko slimnīcu pacientu rakstus! vai Lapsa darbojas pēc principa nauda nesmird un ir gatavs publicēt šādas sūdu čupas, kas normāliem cilvēkiem izraisa tikai riebumu


asv koloniala administracija ir piespiedusi lapsu sava ieprieks neatkarigaja un komentetneaizliedzosaja portala publicet sadu planpratinu ka kasikla,augustina,ziles &co murgainos sizofrenijas rakstelus.aprekins vienkars,pietiek.com pastavigie lasitaji ata klimovica,troicka,kudora un sarta mulkibas,demagogiju un atklatos melus ne delfos,ne tvnet nelasija.tad nu piespieda lapsu aptvert ari so auditorijas dalu.

Atbildēt

Če Gevara

13.11.2020. 12:37

Nesaprotu ko Pietiek grib panākt publicējot šādu psihoneiroloģisko slimnīcu pacientu rakstus! vai Lapsa darbojas pēc principa nauda nesmird un ir gatavs publicēt šādas sūdu čupas, kas normāliem cilvēkiem izraisa tikai riebumu!

Atbildēt

nelej udeni

13.11.2020. 09:55

»

bet melo viņš izcili

tagad tā baidās no paša finansētā baidena, tā baidās, tā baidās...??? varbūt baturina maz iedeva, Ķīna miljardus, baturina miljonus...vēl jau var pagūt iedot. Ak, naudas nav????????? Tramps atņēma vieglo peļņu? Bet var tak krieviņus apzagt. Var atkal gulagus ierīkot


hruscovs ar kukuruzu noveda PSRS lidz bada stavoklim,Putins ar savu lauksaimniecibas politiku padarija Krieviju par lielako graudaugu razotajvalsti pasaule ,kas graudu exporta ienem pirmo vietu !

Atbildēt

bet melo viņš izcili

13.11.2020. 07:04

tagad tā baidās no paša finansētā baidena, tā baidās, tā baidās...??? varbūt baturina maz iedeva, Ķīna miljardus, baturina miljonus...vēl jau var pagūt iedot. Ak, naudas nav????????? Tramps atņēma vieglo peļņu? Bet var tak krieviņus apzagt. Var atkal gulagus ierīkot...

Atbildēt

Kuce Kucina

13.11.2020. 06:20

Nacionālo Atkritumu galvenais latvijas latvietis autoram nav pa zobam vai arī tas ir tikai LL lauciņš?

Atbildēt

infantilajam kazmiizlim

13.11.2020. 00:35

»

labvēlis

Atkal pim.pītis ir ticis pie teikšanas...Kāpēc pim.pītis?Līdz lielam pim.pim nespēj izaugt!Tāpat kā ar suņiem:mazie-kvekšķ,lielie-kož


nestaav senjau taapat kā pasiivajam partnerim pietiek.lapsiitaajam.

Atbildēt

Viedais Manels

12.11.2020. 23:54

Savulaik Krieviju uz ķepām uzlika Ivans Bargais, šobrīd vēl nesen sagrautu valsti atkal ietekmīgu padarījis Vladimirs Viltīgais. Krimas un Karabahas operācijas priekš KF ir vienkārši spožas. Mums ir darīšana (piekrītu, ka drīzumā iespējams būs jāsaka bija) reāli apķērīgu un patriotisku Krievijas līderi. Kaimiņvalstīm, kuras vadīja alkatīgi, neaptēsti un nesuverēni vadonīši, tas gan par nenāca. Diemžēl kasīkļveidīgo raksti tā nesniedz ieskatu nedz Krimas, nedz citu notiku aizkulisēs, notrulinot lasītājus līdz bidlas līmenim. Tā mēs savu patriotisko eliti nekad neizveidosim. Putins agrāk vai vēlāk aizies, taču mums ir tikai nelgas.

Atbildēt

Patiesība

12.11.2020. 22:33

Tiko VARAM ministrs Juris Pūce atkāpās no amata, jo meloja sabiedrībai par autostāvietas caurlaides izmanotašanu. Iepriekš viņš atkāpās pēc Zolitūdes (Maxima) traģēdijas, kad lobēja būvniekiem izdevīgus noteikumus.

Atbildēt

Fakts

12.11.2020. 21:34

Par to rakstiit nevajag.Armeenijaa demonstranti iebruka un izdemoleeja sorosiitu ofisu.

Atbildēt

ROFLMAO

12.11.2020. 20:24

Spēja runāt pēc vajadzības un melot tā, ka jābrīnās, kāpēc ausis nekust, ir politikāņa galvenā prasme. Ne jau velti vislabākie prezidenti ir aktieri.

Kasīkli, nemeklē tik tālu! Mūsu pašu 🇮🇱 dēls Leviatāns ir gatavs pārspēt pašu Gēbelsu!

Atbildēt

labvēlis

12.11.2020. 19:37

Atkal pim.pītis ir ticis pie teikšanas...Kāpēc pim.pītis?Līdz lielam pim.pim nespēj izaugt!Tāpat kā ar suņiem:mazie-kvekšķ,lielie-kož!

Atbildēt

Kremļa rupors

12.11.2020. 19:00

Kasīklis ir mūsējais, raksta, ko pasūtam, tā turpināt!

Atbildēt

Fakts

12.11.2020. 18:56

Jaabuut ir galiigam shizofreenijkjim lai kasiiklim ticeetu.

Atbildēt

Vientiesis

12.11.2020. 18:44

»

Nu

Labs raksts, lai ko te tie putin un krievmīļi nekomentētu


katram savs saprašanas līmenis

Atbildēt

Nu

12.11.2020. 18:21

Labs raksts, lai ko te tie putin un krievmīļi nekomentētu....

Atbildēt

Vientiesis

12.11.2020. 17:47

Vai tad cienījamo kaujas elfu komandieris nevarētu nosūtīt kaujiniekus Kasīkli un Augustu uz kaut kādiem kvalifikācijas celšanas kursiem. Citādi kauns paliek troļļu priekšā. Par troļļiem skaidrs - tie ir sliktie un sliktie raksta nepareizus komentārus. Bet labajiem taču jāraksta labie komentāri.
Pašlaik kaujas elfu komentāri labāk darbojas troļļu interesēs nekā elfu komentāri. Par ko tad mēs maksājam nodokļus? Vieni paši troļļi, bez elfu palīdzības nesataisītu tādu postu.

Atbildēt

Jā, bet

12.11.2020. 17:34

Ja Putins iet Hruščova pēdās, tad kā pēdās iet mūsu valdības vīri?

Atbildēt

Krievijas suverena konstitucija sak veiksmigi stradat !

12.11.2020. 17:19

»

Jaunā KF konstitūcija ir īsts Trojas zirgs

Pirmie trīs punkti ir pasaka, bet citi punkti tajā ir pasaka ar sliktām beigām. Jo pasaku punkti netiek nodrošināti ar federālism likumiem un konstitūcija to neprasa...


Krievija likumdosanas zina atgust savu suverenitati pateicoties jaunajai konstitucijai.asv kolonizatori un vinu pakalpini rej ka traki,bet neko padarit nevar,jo Krievijas likumi Krievija bus prioritari !

Atbildēt

Jaunā KF konstitūcija ir īsts Trojas zirgs

12.11.2020. 16:46

Pirmie trīs punkti ir pasaka, bet citi punkti tajā ir pasaka ar sliktām beigām. Jo pasaku punkti netiek nodrošināti ar federālism likumiem un konstitūcija to neprasa.

Konstitūcija paredz “valsts padomi”, kura pakļauta valsts prezidentam un savu iekšējo lēmumu rezultātā tiks organizēta valsts pārvalne- faktiski monarhija ar staļiniskiem elementiem. Jaunās KF konstitūcijas garu izveidoja profesors Kurginjans. Ja gribat izprast šo garu, noklausieties viņa apsveikuma runu un pēc scenārija koncertu Lielās Oktobra soc. rev. gadadienā. Koncerts vien ir ko vērts - dažam pēc tā noskatīšanās var iestāties šoks. Koncerts atveido to laiku gara noskaņojumu, kurā dzima 18. novembra Latvijas valsts.

Kurginjans. Spēka metafizika un revolūcijas gadadiena.


https://youtu.be/bsWiPZmVgZE


Atbildēt

Latvietītis

12.11.2020. 16:46

Ja cilvēks ir melis, tad tāds viņš būs faktiski visos jautājumos, par kuriem paudīs savu viedokli. Iesākumā varbūt būs melošana par lieliem jautājumiem, bet, laikam ritot, robeža starp iedomāto un reālo pazūd. Līdz ar to pašsaprotami rodas nākamais jautājums – vai šādam cilvēkam, kurš melo, var uzticēties. Viena lieta, ja melis, kā sacīt jāsaka, ir cilvēciņš no tautas. Tas par sevi, Kasīkli???

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

21

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

FotoAtsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par pienākumu sabiedrībai paust savu viedokli.
Lasīt visu...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

12

Mieru, tikai mieru

FotoŠie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik masīva infoterora un valsts terora apstākļos. Piemēram, izrādās (un tas pat netiek vairs slēpts), ka "brīvprātīgi" pieejamās vakcīnas ir ekperimentālas, attiecīgi - vakcinējamie cilvēki piedalās klīniskā eksperimentā. Bez samaksas. Ar risku savai veselībai vai dzīvībai. Pat oficiālajos medijos ir "pasprukusi" šī informācija.
Lasīt visu...

21

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

FotoTā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties pat mēģinājumos uzsākt piespiedu vakcināciju modernizēta totalitārisma stilā, īsumā jānorāda galvenie iemesli, kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19, jo īpaši ar jaunā tipa mRNA vakcīnām.
Lasīt visu...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...