Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

antons

12.08.2016. 18:00

Kārtējais peder.asma ideologa sacerējums.Kādam,kurš problēmu neizprot,varbūt liekas trakot gudrs prātojums.Šī prātuļojuma mērķis iestāstīt,ka divu homoseksuāļu savienība arī ir ģimene ar visām no tām izrietošajām juridiskajām sekām.Laikam autoram trakot gribas ar savu draudziņu apprecēties.

Atbildēt

Re re

12.08.2016. 10:22

Filosofijas filosofija
 Postmodernisti (īpaši franču derridas, delēzi) radīja filosofiju bez subjekta, bez lidojuma. Tāpat tā bija filosofija bez jēgas, bez atbildības, bez pagātnes mantojuma. Postmodernisma filosofija ignorēja priekšgājēju nostādnes, domas risinājumus. Viņi neņēma vērā, ka pagātne runā nākotnes valodā. Nākotne bez pagātnes ir bespēcīga. Nākotnes prāts un zināšanas bez pagātnes prāta un zināšanām neko nevar panākt un ir bezspēcīgs. Saprotams, postmodernisma filosofijai nevar būt nākotnes. Arī nav nākotne. Par to interesējās vienīgi postcilvēki, kuri tīksminās ap postmodernistu it kā intelektuāli elegantajiem murgiem.
 Antīkā u.c. (klasiskā) filosofija tiecās pēc saprātīgā. Postmodernisma filosofija tiecās tikai pēc domāšanas iespējas saglabāšanas, kaut gan domāšana vēl neliecina par saprātīgā klātbūtni. Postmodernistiem neinteresē likumi, substances, būtība. Interesē vienīgi materiāla robežas, bet nevis būtība. Postmodernistiem nebija ko teikt, bet kaut ko gudru pateikt ļoti gribējās.
 M.Haidegers arī lasīja lekciju par to, kas ir filosofija. Tēma esot ļoti plaša, iespējami daudzi viedokļi par filosofiju, nav iespējams panākt vienprātību. Ieteica filosofēt par filosofiju, bet nevis skatīties no malas, kas ir filosofija. Viņaprāt filosofija ir prāta sfēra. Filosofija tiecās pēc būtības un vēlas noskaidrot, kā būtība atsaucās uz esamību.
 Platonam, Aristotelim filosofēšanas pirmpamats ir brīnīšanās. Brīnīšanās kā kaislība, jūtu kāpinājums.
 Mūsdienu pasauli sāk pārņemt civilizācija/kultūra, kurā neeksistē jēdziens „filosofija”. Tas labākajā gadījumā eksistē pseidointelektuāļiem, kuri ir kaut ko lasījuši/dzirdējuši par tādu senu un cienījamu darbību kā filosofēšana. Pseidointelektuāļi maksimāli izmanto mūsdienu „filosofijas” galvenās kategorijas „viedokļu plurālisms” iespējas.

Atbildēt

Kamikadze

12.08.2016. 08:17

Vēl viena pseidozinātne kuras pārstāvji sakuļ vētru ūdensglāzē neatejot no kases.... :D

Atbildēt

Keitels

12.08.2016. 07:44

»

sūts

Kāpēc uz šādiem rakstiem vienmēr saskrien tik daudz mušu...


Vai tad bez mušām vēl kaut kas ir te Rīgā?

Atbildēt

derdz

11.08.2016. 18:22

sakarīgs raksts .. gribētos ka būtu turpinājumi, jo uz mūsu planētas zemes tik daudz kā interesanta un neiepazīta, utt., kas pa lielam būtu interesantāk nekā spēlēt pokemonu go, utt., vai patiešām sēdēt istabā starp sienām un pieraduši pie komforta, ka cita nekā nav, ka mēs esam vislabākie. Varbūt dzīvotspējīgāki un ilgāk dzīvos kā tauta ir tie kas no džungļiem :)

Atbildēt

sūts

11.08.2016. 16:44

Kāpēc uz šādiem rakstiem vienmēr saskrien tik daudz mušu?

Vienīgā jēdzīgā doma, ko no šā garā murguļojuma var izlobīt, ir tas, ka viss ir relatīvs. Arī "sabiedrības" aizspriedumi, morāle, vērtības un citi nieki. Kā te viens teica, ja "demokrātiskais vairākums" izlems precēties ar kazām un āžiem, tad tā tam būs būt. Un visi tie, kuri ar kazām precēties negribēs, tiks aplaimoti piespiedu kārtā. Ar balsu vairākumu. Un tas mums liek padomāt par to, cik demokrātisks ir demokrātiskais vairākums. Nevis par to, vai .ist kazu ir morāli vai amorāli. Diemžēl "demokrātiskais idiotu vairākums" iespringst tieši uz kazas precēšanas problemātiku. Bet absurdais "demokrātiskā vairākuma" koncepts kaut kā paslīd garām. Laikam par daudz lubrikanta.

Tikai cilvēku muļķība un visums ir bezgalīgi. Un par otro mēs vēl šaubāmies.

Atbildēt

U.U.

11.08.2016. 16:02

»

Januss

Cerams, ka sociāl-suicidālo antropoloģi reiz drīzumā atzīs par tādu pat pseidozinātni kā zinātniskais komunisms


Antropoloģijai nav nekādas vainas tāpat kā svastikai nav nekādas vainas. Vaina ir to apķēzītājos, taču tāpēc nav jāatsakās ne no antropoloģijas, ne no svastikas, kas, protams, mūsu paaudzēm nav viegli izdarāms, jo svastika asociējās ar milzīgu grēku. Postmodernismam (mūsu antropolopa murgiem) nav nekāds sakars ar antropoloģiju. Tiesa, postmodernisms cenšas visu apkakāt. Mūsu antropolops tāpēc ģimenes apkakāšanu pasniedz kā antropoloģiju, par ko viņš ir iznīcināms ne tikai darba vietā, no turienes padzenot ar sūdainu koku.

Atbildēt

Januss

11.08.2016. 15:08

Cerams, ka sociāl-suicidālo antropoloģi reiz drīzumā atzīs par tādu pat pseidozinātni kā zinātniskais komunisms.

Atbildēt

Eduards Lunis

11.08.2016. 12:51

-Vērtējat mani pārāk zemu, jo tekstu esmu izlasījis rūpiģi un pat iegaumējis vārdus, kuri noderētu manā leksikonā'!
Bet Jūs gan , pat manu īso komentāru neesat izlasījis vai sapratis!? Esat noteikti paŗāk augstaš domās par sevi ! Vai nezināt- augstprātība ir viena no lielākajām cilvēka nelaime'm ! Tā man mācīja viens , Pasaulē pazištams , profesors...

Atbildēt

tu

11.08.2016. 12:18

»

Eduards Lunis

---Ļoti interesats un attīstošs raksts


bikses uzvilki? vai arī kā parasti esi nofiksēts garajā kreklā?

Atbildēt

Eduards Lunis

11.08.2016. 12:16

-Priedīša kungs! Prasu atvainošanos attiecībā uz ,,pederastu un deģenerātu,, aizsta'vja titula piešķiršanu ! Ja tāds es būtu, tad pat pats sevi necienītu! Saprotu Jūs, bet pašcieņai un patmīlībai ari'ir saprātīgas robežas- cenšaties to ievērot...

Atbildēt

Antropoplogs

11.08.2016. 10:44

»

Eduards Lunis

---Ļoti interesats un attīstošs raksts


Vēl viens divvīriešu ģimenes galva, bet vai vispār izlasīja un kaut ko saprata jeb tikai gribēja noriet Artūru kā latviešu deģeneru kritiķi.

Atbildēt

Eduards Lunis

11.08.2016. 09:04

---Ļoti interesats un attīstošs raksts!
Ir saprotama Priedīša kunga noraidošā attieksme-viņa ,,filosofiskās eseja nekulturaloģiskā formā , ir tendētas uz savas Tautas nomelnošanu un iznīci'bu, bet šis autors balstās uz tiešām -antropoloģiskiem faktiem.Paldies autoram.

Atbildēt

Linards G.

11.08.2016. 08:23

Žulis ir atgriezies, jo es to solīju. Nevar ilgi turēt latviešu vēmēju trako kreklā.Latvieši bez sava vēmeja troļla nevar dzīvot. Lai veicas vemšanā, Žuli dārgais latviešu pievēmēj!

Atbildēt

Vēl

11.08.2016. 07:29

»

Žulis

Par šo garo rakstu var teikt, ka "kalns ir dzemdējis peli". Mēs esam uzzinājuši, ka ģimenes, jeb kopdzīves formas var būt dažādas un nekas nav akmenī iecirsts. Kas no tā izriet? Nekas...


viens pretendents uz idiotu kolekciju. Bet tur laikam jau vājprātīgos nepieņem. Grantiņu nepieņem. Šo jefiņu trolli arī nepieņems, jo pilnīgi dunjš. Ārsti pat var atteikties palīdzēt Žulim.

Atbildēt

Urrā

11.08.2016. 07:27

Klāvelis jau ir nonācis idiotu kolekcijā http://latviesuidiotismukolekcija.blogspot.com/

Atbildēt

Žulis

11.08.2016. 06:20

Par šo garo rakstu var teikt, ka "kalns ir dzemdējis peli". Mēs esam uzzinājuši, ka ģimenes, jeb kopdzīves formas var būt dažādas un nekas nav akmenī iecirsts. Kas no tā izriet? Nekas.
Demokrātiskā sabiedrībā katrs taisa to kopdzīvi tādu, kādu grib, ja vien tas netraucē apkārtējiem. Bet ar likuma spēku tiek atbalstīta tāda kopdzīve, kādu to atzīst attiecīgās sabiedrības vairākums.(Demokrātija nozīmē vairākuma varu) Kad sabiedrības vairākums būs kazu mīļotāji, ar likuma spēku tiks atbalstītas laulības ar kazām. Par cik pagaidām vēl Latvijā tas nav novērots, kazu mīļotājiem nav cerību savas laulības noformēt oficiāli. Tas pats sakāms par citiem seksuālajiem novirzieniem. Protams, ja vien pie mums ir demokrātija. Ja demokrātijas nav, tad jebkura mazākumā esošā seksuālā novirziena pārstāvji, kas sagrābuši varu, var pieņemt sev vajadzīgos likumus.
Viss ir vienkārši, ja to mākslīgi nesarežģī!

Atbildēt

kāds

11.08.2016. 01:08

Klāv, nav savrīga joma, kurā darbojies, bet ja publiski paziņo, ka esi svešinieks, tad ko ceri sagaidīt? Pilnīgi aplama pieeja. Ķilis jau ar domāja, ka būs Mesija un visi atvērtām mutēm tvers ikvienu viņa vārdu, bet... Mana sunene iet lietū laukā un sēž ar muti vaļā - patīk, ka lietus līst iekšā. Viņa vēl jauna - bik pāri gadam. Būtu jāieslēdz citi mehānismi kā skaidrot pasauli, jo tie, kas ir palikuši un rosās nav vairs tie, kas pastalās bij gatavi zeltu pret stikla krellēm mainīt. Kaut kā tā...

Atbildēt

es sapratu

10.08.2016. 23:27

No antropologiem ir kāda jēga tad, ja viņiem dzimst bērni, kaut arī māte ir no janoami cilts.

Atbildēt

Nu jau

10.08.2016. 21:35

Relatīvisma garā veikti empīriski novērojumi liek secināt, ka Klāvs Sedlenieks (personas kods, adrese u.c. relatīvie dati tiek noskaidroti)KOGNITĪVĀ IZPRATNĒ ir KAZLIS. Minētā persona, savā nodabā pati ir atteikusies no viņai Dieva dotā personas goda un cieņas, un atbilstoši speciālās relativitātes teorijas atziņām, paātrinātajā kustībā VIENKĀRŠI IZGAIST. Kazļus nesit krustā, bet tos kādam upurē vai gastronomiski nolieto. Lūgsim par viņa dvēseli. ALLAHS ir liels. Kriste, eleison.

Atbildēt

VB

10.08.2016. 17:49

Radikālim jāatzīst, ir pietiekami, bet nu praktiskās jēgas nu itin nekādas! Var apsveikt par rakstu autoru un nožēlot pavadīto laiku to pārskatot (jūs taču neticēsiet, ka tro varētu arī normāli izlasīt).

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

15

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

FotoKad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz izvērtās aizraujošas debates starp kaķi un peli teju stundas garumā, turklāt šis ir no tiem gadījumiem, kad abas puses vienlīdz var uzskatīt par kaķi un par peli reizē.
Lasīt visu...

13

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

FotoNozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību tiek gaidīts lēmums par nomas maksas atbalsta piešķiršanu. Vienlaikus pieaug pircēju neapmierinātība ar sortimenta ierobežojumiem un valdības sadārdzināto aizliegto preču iegādes procedūru. Savukārt, uzņēmēji neapmierināti ar preču krājumu iesaldēšanu un aizliegumu nopelnīt tirdzniecības vietu saglabāšanai (komunālie maksājumi, noma).
Lasīt visu...

6

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

FotoCik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:
Lasīt visu...

15

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

FotoSkatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne tikai Gobzema “Likums un kārtība”, kamēr KPV LV lēmusi mainīt nosaukumu. Daudzi acīmredzamie partiju nosaukumi sen paņemti, tāpēc idejas jauniem partiju nosaukumiem var atrast kaimiņos — Ukrainā.
Lasīt visu...

15

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

FotoEsmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un manai komandai! Mēs esam tik spēcīgi, ka pretinieks aptur eparakstu, laiž melu kampaņas masveidā un trīc bailēs.
Lasīt visu...

21

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

FotoBrīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo dienestu dotos uzdevumus likvidēt tādas informācijas izplatīšanu, velkot paralēles ar „atmiņu ūdeņiem” un citiem brīnumiem, un pa vidam atrodas arī kāds, kas kaut mazliet sapratīs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...