Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

M.L.

30.11.2017. 13:25

»

Edge

Ir brīvais tirgus, dermokrātija un alkatība...


Svarīgi ir ņemt vērā ne tikai tos, kas pērk, bet arī tos, kas pārdod.
Rail Baltica projekts ir viens no Latvijas zemes un tautas iznīcināšanas instrumentiem,ne mazāk briesmīgs, kā kādreiz bija okupantu paņēmieni: iekoptās zemes un māju iznīcināšana un to īpašnieku mūža darba un likteņu sagraušana, Latvijas ainavu, floras un faunas postīšana utt. Kā vārdā tas šodien tiek darīts? Kauns aktīvajiem tautiešiem no bagātajām rietumvalstīm, kas šajā projektā darbojas kopā ar vietējiem alkatīgajiem, neiespaidojamajiem ierēdņiem! Starp citu, kur skatās "latviskā" NA?

Atbildēt

Atbrivotajs

19.11.2017. 14:58

Latvijas mezi ir jau izlaupiti . Bet dakterim ir dota pavele nomelnot jauno dzelzcelu . Ietekmes agents?

Atbildēt

John Doe

19.11.2017. 10:22

Mezhsaimnieks Apinis. Ej izgulies, alkoholiki.

Atbildēt

n,

19.11.2017. 10:19

»

sorry

rādās tu esi akls. Lidojot no augšas Latvija ir izskatās ļoti izcirsta, tikai ar arēko meža joslu, bet vidū viss izcirsts. laikam esi lidojis 20 gadus atpakaļ. Bet ārējā malā koki atstāti, lai meredzētu, ka aiz tiem vairs nekā nav


Braucot pa ceļu redzami kādi brangi tie meži Tur kur cirsts vai nu krūmi un kuiti saauguši vai ja stādīts kas tad nu ātrāk kā pēc 40 -60 gadiem tur nekas vēl nebūs Zaļš jau ir bet izaudzis štrunts

Atbildēt

Arī OIK menedžere

19.11.2017. 07:36

ir “Rail Baltica” kopuzņēmuma valdes priekšsēdētāja Baiba Rubesa:

AS "Latvenergo" padome ievēlēta 2016.gada decembrī uz piecu gadu termiņu. Padomes sastāvā ir pieci neatkarīgie padomes locekļi: 
Andris Ozoliņš, padomes priekšsēdētājs,
Andris Liepiņš, padomes priekšsēdētāja vietnieks,
Baiba Anda Rubesa, padomes locekle,
Mārtiņš Bičevskis, padomes loceklis,
Martins Sedlackis, padomes loceklis.

Atbildēt

Tas nozīmē

19.11.2017. 05:55

»

Edge

Ir brīvais tirgus, dermokrātija un alkatība...


ka Latviju pārvalda Krievijas FSB, vai Krievijas drošības dienests.

Atbildēt

Antons Mikoss

18.11.2017. 21:43

1. Autors jau kuro reizi māca būvēt ceļus. Auto ceļam mežā ir vajadzīga drošības josla. Kokneses ceļā ir maz meža.
Mežs saražo tikpat skābekli cik zāle un krūmi. Gandrīz tikpat.
ŠAursliežu dzelzceļa malā ir arī AS līnija. Arī tai mežam nav jāaug apakšā.

Atbildēt

emm

18.11.2017. 21:27

»

rover

es atvainojos, bet muļķības sarakstītas. ja kāds ir lidojis pāri latvijai, zinās pateikt - mūsu valsts no augšas ir viens vienīgs mežs, kuru pa retam pārtrauc kāds lauks un apdzīvots punkts. ja izcirtīs šauru stigu, nekas liels no tā nemainīsies...


https://www.youtube.com/watch?v=B9ZdcWO6JBU

Pilnīgākās un absolūtās muļķības - no apakšas krūmu puduris var izskatīties kā biezoknis, bet no augšas tas vispār neizceļās.

PS Ja tu gribi redzēt pamatīgi mežainu ainavu, palido virs Anglijas ziemeļiem, kur ir MEŽI.

Atbildēt

sorry

18.11.2017. 18:24

»

rover

es atvainojos, bet muļķības sarakstītas. ja kāds ir lidojis pāri latvijai, zinās pateikt - mūsu valsts no augšas ir viens vienīgs mežs, kuru pa retam pārtrauc kāds lauks un apdzīvots punkts. ja izcirtīs šauru stigu, nekas liels no tā nemainīsies...


rādās tu esi akls. Lidojot no augšas Latvija ir izskatās ļoti izcirsta, tikai ar arēko meža joslu, bet vidū viss izcirsts. laikam esi lidojis 20 gadus atpakaļ. Bet ārējā malā koki atstāti, lai meredzētu, ka aiz tiem vairs nekā nav.

Atbildēt

ansis

18.11.2017. 16:43

apinis - tā ir diagnoze

Atbildēt

Edge

18.11.2017. 16:39

»

Tās vnk

ir komunistu, čekistu un Krievijas FSB diversiju sekas pret LR. Latvijas pārkrievošanas nolūkos. Latvija ir karalauks, kurā Latvijai diversijās un kiberkarā nogalinātas 700 000 personas, bet kā jau kiberspēlē dzīvības ir saglabātas, izņemot tos, kas aizgājuši paši bojā, neizturot stresu un nespējot ...


Ir brīvais tirgus, dermokrātija un alkatība.
"Sociālantropoloģe [D.Beitnere-LeGalla]: Izpārdot savu zemi ir netālredzīgi"
Neskaitāmi nekustamie īpašumi un uzņēmumi tiek pārdoti Krievijas iedzīvotājiem un uzņēmējiem (..)
ir rūgti noraudzīties uz to, kā Jūrmalā tiek izpārdoti īpašumi. Īpašs sarūgtinājums ir uzzinot, ka māju un zemi, kas savulaik piederēja pirmā Latvijas Republikas prezidenta Jāņa Čakstes mazmeitām Annai Justīnei Čakstei-Rollinsai un Katrīnai Čakstei-Vilsonei, iegādājusies Krievijas premjerministra Dmitrija Medvedeva preses sekretāres Nataļjas Timakovas ģimene."( la.lv)

Atbildēt

Viedoklis

18.11.2017. 13:43

P.Apiņa kungs it kā rūpējas par skābekli, taču mums, Latvijai un Baltijai vajag arī ātrgaitas dzelzceļš. Un ja ko būvē, tad arī ir nepieciešams ar kaut ko upurēt. Nav jau tik daudz to koku paredzēts izcirst, ka tiks nodarīts pat niecīgs kaitējums dabai un cilvēkam. Turklāt izcirsto koku vietā tiks iestādīti cituviet 3 reiz vairāk koku.
Bet par to P.Apinis noklusē.

Atbildēt

Tās vnk

18.11.2017. 01:15

»

Edge

"Šobrīd mūsu „projektu” varētu izteikt vienkāršā formulā: „grābj, kas var...


ir komunistu, čekistu un Krievijas FSB diversiju sekas pret LR. Latvijas pārkrievošanas nolūkos. Latvija ir karalauks, kurā Latvijai diversijās un kiberkarā nogalinātas 700 000 personas, bet kā jau kiberspēlē dzīvības ir saglabātas, izņemot tos, kas aizgājuši paši bojā, neizturot stresu un nespējot pielāgoties, un Līķu Vairu. SAB, DP un Borovkovs VDK dokumentos, kuriem nedod piekļuvi vēsturnieku komisijai slēpj VDK noziedznieku personu datus, vienlaicīgi slēpjot viņu noziegumu pēdas. Viss turpinās.. Bet, redzot pozitīvu perspektīvu, nebūs nekāds brīnums, kad no UK atgriezīsies latvieši un tie gan būs bezbailīgi un agresīvi, ja viņiem pašiem šī vide būs jāsakārto normālai dzīvei. Tā ka nesapriecājaties par agru.

Atbildēt

Fui

17.11.2017. 22:50

Nebrīnīšos, ja parazīti no Drošības policijas atzīs Pēteri Apini par Krievijas ietekmes aģentu, lai viņu diskreditētu sabiedrības acīs.

Atbildēt

vēsture

17.11.2017. 22:33

Tīnūžu ceļu paralēlā trīsjoslu ceļa platumā cirta krievu laikā un līdz Maskavas priekšpilsētai Krapei paspēja daļēji arī uzbūvēt un tad pameta pusratā.PSRS laika meža un ceļa platuma ciršanas ministri jāmeklē kapsētā.

Atbildēt

Edge

17.11.2017. 22:22

Baltijas valstu atdalīšanās no bijušās PSRS elektroapgādes loka un sinhronizācija Eiropas tīklā ietekmēs izmaksas patērētājiem, sacīja AS “Latvenergo” valdes priekšsēdētājs Āris Žīgurs.
====================================================
Mūs visus, Latvijā palikušos, sagaida grandiozas pārmaiņas - atdalīšanās no bijušās PSRS (Krievijas). Tas ir epohāls pasākums, gluži kā Livonijas krusta kari, pēc kuriem "SenLatvija" (I.Šterns) tika pilnībā iekļauta Rietumu civilizācijas pasaulē. Lauzt - tas nav celt.

Atbildēt

Edge

17.11.2017. 21:41

»

?

Spriežot pēc bildes, pretojas arī braukšanai pa kreiso joslu...


"Šobrīd mūsu „projektu” varētu izteikt vienkāršā formulā: „grābj, kas var!”
Harijs Tumans, vēsturnieks:Par valsts identitāti un par ciklopiem valstī.
===================================================
Jāmaina cilvēki! Kopš 1991.g. ir panākts fantastisks rezultāts gan auseklīšu, gan sovoku paaudzes nomaiņā. Visa Rietumu pasaule apbrīno LV sasniegto.Process turpinās:" „Neatkarības gadu laikā mēs esam zaudējuši 700 tūkstošus cilvēku.(..)Gan mirstības, gan migrācijas dēļ ikdienu Latvijas iedzīvotāju skaits samazinās par 55 cilvēkiem. Mēnesī tas ir par 1650, bet gadā par 23 tūkstošiem cilvēkiem. Tas nozīmē, ka katru mēnesi mēs paliekam nabagāki par vienu mazpilsētu vai pagastu." Latvijas Universitātes profesors, demogrāfs Pēteris Zvidriņš.(Radio Baltcom, kas jauns.lv, 2017.)

Atbildēt

darba darītājs

17.11.2017. 21:38

Ko nu vairs cīnīties! Viss jau ir izcirsts, LVM pat kavē maksājumus par pakalpojumiem, tas nozīmē, ka Latvijas zaļā zelta nudiņa ir apēsta un izdr$.a....

Atbildēt

?

17.11.2017. 19:59

»

!

pretojas nato ierocu parvadasanas cela buvesanai


Spriežot pēc bildes, pretojas arī braukšanai pa kreiso joslu.

NATO ieroču pārvadāšanai uz kurieni? Somija nav NATO valsts. Visefektīvāk būtu pataisīt Liepāju par NATO kaŗa bāzi, kas efektīvi bloķē visu Baltijas jūŗas centrālo daļu.

Varbūt labāk pretoties krievu ieroču potenciālajam ieroču pārvadāšanas ceļam, nomainot visas platās sliedes uz šaursliežu? Tāpat jātaisa dzelzsceļa reforma, jānomaina vecie vilcieni un Rail Baltica arī nekāds ātrgaitas vilciens nebūs...

Atbildēt

asais

17.11.2017. 19:56

Tas muldoņa jau ir apnicis. Muld par ārstiem, muld par algām, bet neko mainīt nevēlas, jo pats spicē bez jebkādas kontroles.

Atbildēt

!

17.11.2017. 18:13

»

apenis

āksts


pretojas nato ierocu parvadasanas cela buvesanai !

Atbildēt

rover

17.11.2017. 17:14

es atvainojos, bet muļķības sarakstītas. ja kāds ir lidojis pāri latvijai, zinās pateikt - mūsu valsts no augšas ir viens vienīgs mežs, kuru pa retam pārtrauc kāds lauks un apdzīvots punkts. ja izcirtīs šauru stigu, nekas liels no tā nemainīsies.

vienīgais, ka būtu jāparedz veidi, lai meža dzīvnieki varētu šķērsot dzelceļa līniju, neradot dzīvības briesmas ne sev, ne cilvēkiem. tas gan.

Atbildēt

atkal es

17.11.2017. 16:20

Sapratu- "pietiek" pagaidu mājas atrodas valstī ar 1 stundas starpību uz rietumiem...

Atbildēt

apenis

17.11.2017. 16:11

āksts:)

Atbildēt

atkal es

17.11.2017. 16:07

Pareizs laiks-!5:07

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

22

Lūdzu, palīdziet tapt Ulubeles Kaķu dārzam

FotoŠobrīd jau 30 no 300 kaķiem Ulubelē mitinās āra apstākļos. Vietu pietrūkst. Līdz drēgnajam rudenim jāspēj izbūvēt siltinātas telpas Kaķu dārzā. Ja ir iespēja, lūdzu, atbalsti finansiāli. Ja ir iespēja, domā atbildīgi un lem par patversmes dzīvnieku adopciju.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...