Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Bārtiņš Mondars

14.08.2016. 10:37

»

Dzaivis Rintars

Ir svarīgākas lietas, ar ko nodarboties patiesiem nacionālistiem, - karogu alejas un lāpu gājieni


Paliek mierigi, ir jau laiks so smuci zem paklajina paslaucit

Atbildēt

***

14.08.2016. 09:41

»

nu bet patiešām

Labs jautājums


Mazāk Satversmes 100.pants, bet vairāk gan Iesniegumu likums, kas uzliek pienākumu iestādēm atbildēt uz dažnedažādiem iesniegumiem.

Atbildēt

Thors Steinars

14.08.2016. 09:32

Rasnačs viennozīmīgi diskriditē Nacionālo apvienību.

Atbildēt

pret divkosību

14.08.2016. 06:10

»

Dzaivis Rintars

Ir svarīgākas lietas, ar ko nodarboties patiesiem nacionālistiem, - karogu alejas un lāpu gājieni


Un viņu aizsegā, vajadzīgie cilvēki var forši bīdīt štelles.

Atbildēt

Bijušais NA vēlētājs.

14.08.2016. 06:08

»

NA sāk pamatīgi smirdēt

Aicinājums Raivim Dzintaram - kļūsti pieaudzis un atbildīgs, un patriec Rasnaču gan no ministra amata, gan no partijas. Un izdari to pašu ar dzērāju Gerhardu


Piekrītu !
Bet ja nu Raivis ir jau iepīts kādā labuma gūšanas shēmā, tad tas izskaidrotu viņa pielaidību arī šiem vecajiem korumpantiem. Citu izskaidrojumu es neredzu, un arguments, ka viņi ir latvieši mani pilnībā nepārliecina.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

13.08.2016. 11:44

»

NA sāk pamatīgi smirdēt

Aicinājums Raivim Dzintaram - kļūsti pieaudzis un atbildīgs, un patriec Rasnaču gan no ministra amata, gan no partijas. Un izdari to pašu ar dzērāju Gerhardu


Jūsu Raivis Dzintars nav nekāds noteicējs NA - tikai nieka vicepriekšsēdētājs - zicpriekšsēdētājs, moderna, Lemberga iebīdīta interjera mēbele, lai uzfrišinātu veco TBLNNK tēlu.
Ps
Ja Rasnačs, būdams ministrs un publiska persona, liek šīs visas bildes publiskai vislatvijas apskatei, tas liecina, ka cilvēks ir idiņš. Vēl viens āksts no NA Parādnieks, kas cīnās par latviešu dzimstību un tikumību, aizraujās ar zoofiliju pornosaitos.
Bet, ja tu kritizē kādu no NA, tad esi pret nacionālajām idejām un tad Tu nemīli, izrādās, savu valsti.
Kā teica blēdis Briedis Ceplī - "... un lai tik pamēģina aiztikt nacionāli domājošu cilvēku.."

Atbildēt

Demokrātija, bļin

13.08.2016. 10:55

»

Nesaprotu

Kāpēc vispār kāds atbild uz Lapsas pieprasījumiem? Viņš nav žurnālistu organizācijās, viņam vispār nav nekāda statusa! Jautāt var katrs, bet vai tāpēc katram ir jāsniedz atbildes


Satversmes 104.pants - "Ikvienam ir tiesības likumā paredzētajā veidā vērsties valsts un pašvaldību iestādēs ar iesniegumiem un saņemt atbildi pēc būtības. Ikvienam ir tiesības saņemt atbildi latviešu valodā."

Atbildēt

Nesaprotu

13.08.2016. 10:35

Kāpēc vispār kāds atbild uz Lapsas pieprasījumiem? Viņš nav žurnālistu organizācijās, viņam vispār nav nekāda statusa! Jautāt var katrs, bet vai tāpēc katram ir jāsniedz atbildes!?

Atbildēt

NA ir bābu partija

12.08.2016. 22:16

»

Troll

Rabarberu Džo taisa tādu nesmukumu NA, ka maz neliekas, jau sen būtu nomainīts, bet NA rezerves soliņš ir pavisam īss - nav ko likt vietā...


Kumeļu nav, jo Raivis Dzintars baidās no iekšējās konkurences. Viņš ap sevi pulcina manipulējamas sievietes, gribošas vecmeitas un gan fiziski, gan garīgi vājus večus - uz viņu fona tuklais īskājis Raivis ir gudrs, skaists, bagāts un varens, un ar lielu fallu.

Atbildēt

cik viņi ir tupi

12.08.2016. 19:17

..................

Atbildēt

AG

12.08.2016. 17:04

JA LAPSA BŪTU ŠĪS ORGANIZĀCIJAS BIEDRS, TAD GAN VIŅAM BŪTU DIKTI BAIL NO RASNAČA IESNIEGUMA !!! :)))

Atbildēt

Esiet modri, bēgļi

12.08.2016. 14:58

Nacistu (NA) ministrs ar cirvi.

Atbildēt

tehnologijas izskir visu !

12.08.2016. 13:23

»

Limonādes džo

Rabarberam ir narcisisms, tas redzamas no viņa bildēm portālos, ko ar etiķeti draugos esošs politiķis neliktu. Bet NA jau vienalga


rabarberu dzo ar cirviti pret Lapsu ar dronu !vesturiska 21 gadsimta kauja.

Atbildēt

Limonādes džo

12.08.2016. 12:47

Rabarberam ir narcisisms, tas redzamas no viņa bildēm portālos, ko ar etiķeti draugos esošs politiķis neliktu. Bet NA jau vienalga..

Atbildēt

Aldis

12.08.2016. 11:24

Pilnīga TM PR "spečuku" laža- tā vietā, lai noslēptu savu sašmucēto mundieri un darītu visu, lai ļaudis pēc iespējas ātrāk aizmirstu, viņi ceļ to atkal ārā un purina visiem gar acīm.
Konģeniāls gājiens!

Atbildēt

!

12.08.2016. 11:12

»

Troll

Rabarberu Džo taisa tādu nesmukumu NA, ka maz neliekas, jau sen būtu nomainīts, bet NA rezerves soliņš ir pavisam īss - nav ko likt vietā...


fantomass nezin Latvijas teritorijas kopplatibu,nemak sareizinat 14x14,kvadratsakni mekle biesu dobe un vinam nekad mute nav bijusi 32 zobi !

Atbildēt

Fēlis

12.08.2016. 10:43

Izcils cilvēks! Ņemot vērā, cik bieži viņš pārģērbjas un fotografējas- darbam laika vairs nevajadzētu atlikt. Bet atliek taču! Izcils patiesi!

Atbildēt

Troll

12.08.2016. 10:28

Rabarberu Džo taisa tādu nesmukumu NA, ka maz neliekas, jau sen būtu nomainīts, bet NA rezerves soliņš ir pavisam īss - nav ko likt vietā.

Ir Fantomass, kā cilvēks daudz sakarīgāks un idejiski "apkaltāks" no visas t-zemistu vecās gvardes, bet viņš savulaik pats resignējās, - būtu neforši iet tagad atpakaļ.

Raksturīgi, ka NA ministrijas vada nevis politiķi, bet gan ierēdnīši (kultūras, vides), arī Rabarberu Džo interese nav NA ideoloģija, bet gan paštīksmināšanās ar fotogrāfēšanos un vecuma trakums ar brūtēšanos.

Kur ir jaunie - Dzintara kumeļi? Kāpēc neuzņemas ministrijas, bet deldē parlamenta solus?

Atbildēt

anonīms

12.08.2016. 09:25

Lapsa nav žurnālistu savienībā, lai nebūtu par savām ķengām jāatbild, bet tas netraucē viņam pašam saukt sevi par žurnālistu. Žurnālistiem vajadzētu sākt beidzot pret šādu žurnālista vārda negodprātīgu izmantošanu no lapsas puses protestēt.

Atbildēt

beka

12.08.2016. 07:16

Rasnač kad beigsit pieņemt likumus ar atpakaļ ejosu datumu>?? lieta tada ka dabuju krapnieku, aferistu ARVIDU BRUNU lidz tiesai , bija apkrapis daudzus cilvekus, IESAISTIJU ADVOKATUS, PRIVATDETEKTIVUS,, , tiesa lema par labu man un paradniekam, piesprieda atmaksat skadi,, uz to ar bijam reķinajusies, jo advokats un detektivs teica, lidz tiesai viņs var visu paslept , norakstit, bet pensiju, nepasleps tas 100 procenti,, ta ar bija kaadu pus gadu saņemu kautkadu sumu no krapnieka pensijas, vismaz kads gandarijums ka taisniba uzvarejusi, bet prieki bija isi,, valdiba pieņema likumu, ka no sumas kas mazaka par minimalo algu , neko atvilkt nedrikst,, un es vairs neko protams vairs nesaņemu,, taka ja taisaties tiesatie painteresejaties , kadus likumus tieslietu ministrija tuvaka laika taisas mainit,, lai neiznak ka man,, gribeju lai uzvar taisniba, bet nu varu savai izkraptajai sumai, pierakstit vel klat advokata, tiesas, privatdetektivus,, tiesajaties tik vel..

Atbildēt

mesija ,

12.08.2016. 07:07

»

mesija ,

jautajums rasnačam, ??? ka tas nakas ka radinieki atsakas abedit savu māsu , kurai palikusi vienigie tuvinieki, un pat neierodas krematorija atvadities, bet pec 5 menesiem , piesakas uz mirušas mantu ka mantinieces , dzivokli Rīga , 2000 zarka naudas ,, ko ari manto ka 1 pakapes radidinieces... un kas...


p.s galvenais tas mantotais dzivoklis tiek izirets , nelegali , tiek guta peļņa, pasam paradniecem ir manta , dzivokļi manta, masinas utt un nevar piedzit apbedisanas izdevumus,, kaut ir tiesas spriedums ka viņam tas jadara?? interesanti gan , nesn tak vienai sievietei maju atņema par gazes paradu,, iespejams ti k latvija,, tiesu izpilditaja , inese bože,, paradnieces no venspils ,, lilija dibone,, gaida salmiņa,, , ingrida ernestovska,, skaidrite freimane ex salmiņa,, ja kads pazist sis aferistes ,, pasveicinat un atgadinat ka parads nav bralis..

Atbildēt

mesija ,

12.08.2016. 07:00

jautajums rasnačam, ??? ka tas nakas ka radinieki atsakas abedit savu māsu , kurai palikusi vienigie tuvinieki, un pat neierodas krematorija atvadities, bet pec 5 menesiem , piesakas uz mirušas mantu ka mantinieces , dzivokli Rīga , 2000 zarka naudas ,, ko ari manto ka 1 pakapes radidinieces... un kas interesantakais , tiesu izpilditaja no viņam nevar piedzit apbedisanas izdevumus, !!!?? ir tiesas spriedums, ka pec likuma apbedisanas izdevumi jasedz mantiniekiem,, uzrakstijam vestuli tieslietu ministrijai, rasnacam,, saņemam atbildi ka viņi , tiesu izpilditaju darba neiejaucas,,??!!! interesanti gan,, pec manas iformacijas , mana tiesu izpilditaja ar manam paradniecem ir labas draudzenes,, radinieces!!??

Atbildēt

Goga

12.08.2016. 06:00

Cik ilgi šādi klauni būs jāuztur, na?

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

11.08.2016. 21:52

»

Paija

Pilnīgi labi saprotu, kādu iemeslu dēļ L.Lapsa nav Žurnālistu Savienībā --- apmēram tādu pašu iemeslu dēļ, kādēļ daudzi juristi nav Juristu biedrībā pie mistiskā un noslēpumainā Borovkova


Kāpēc tik rupja kļūda:Ekspadomju ? Kā var būt "eks", ja viņi ir turpat, kur bija ? Borovkovs mani arestēja par H-86 dibināšanu, Borovkova paraksts stāv zem pagājušā gada aresta pavēles !

Atbildēt

Paija

11.08.2016. 21:41

Pilnīgi labi saprotu, kādu iemeslu dēļ L.Lapsa nav Žurnālistu Savienībā --- apmēram tādu pašu iemeslu dēļ, kādēļ daudzi juristi nav Juristu biedrībā pie mistiskā un noslēpumainā Borovkova.

Ekspadomju metode iebaidīt ar sūdzību Žurnālistu savienībā, nožēlojami...

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

11.08.2016. 21:12

»

NA sāk pamatīgi smirdēt

Aicinājums Raivim Dzintaram - kļūsti pieaudzis un atbildīgs, un patriec Rasnaču gan no ministra amata, gan no partijas. Un izdari to pašu ar dzērāju Gerhardu


Šo izkārnījumu(Rasnaču), kurš ir čekas maisu sargātājs, padzīt nav iespējams, jo aiz viņa stāv MOSSADs. Latvijā pat deputātu apstiprina šī asinssuņu banda, kur nu vēl ministru.

Atbildēt

hihihi

11.08.2016. 21:11

»

ha ha ha

Lapsa pirms jautājuma uzdošanas pats aizmirsa noskaidrot vai Rasnačs ir Tieslietu ministrijas darbinieks! Ha, ha, ha


Darbinieki parasti, pieņemts, ka strādā. Ielikteņi un skapju bīdītāji bīda rebas un pilda kabatas. Jautājums vietā. Tāpēc jau nevar neviens atbildēt viltniecei lapsai.

Atbildēt

juzis

11.08.2016. 21:06

»

Dzaivis Rintars

Ir svarīgākas lietas, ar ko nodarboties patiesiem nacionālistiem, - karogu alejas un lāpu gājieni


...un skatīties kopā ar Nilu un Ameriku krievu armijas specvienību veterānu ārdīšanos valsts galvaspilsētas centrā un to iebāzt vienā maisā ar patriotismu,nacionalismu,lai auni brīnas un skrien balsot!

Atbildēt

pilsonis

11.08.2016. 20:26

Ja prokurors sit savu sievu un bērnus, tas skaitās ētiski?

Atbildēt

FKK

11.08.2016. 19:57

Nekā briesmīga, ja būtu tikai kļūdīšanās tikai ar organizāciju. Lielāka problēma ir tā, ka Rasnača padomnieki preses jautājumos ir tādi iesācēji, ka pilnīgi neorientējas mediju vidē. Tur jābūt galīgam iesācējam, lai nezinātu, ka LŽA biedri fiziski nespēj uzturēties pat vienā telpā ar Lapsu, nemaz jau nerunājot par skapi vai kopīgu organizāciju. Tāpat labi zināms, ka Lapsa LŽA nevērtē augstāk par Rasnača skapja veco eņģi. Tikpat labi Rasnačs varēja rakstīt sūdzību vēstuli par Lapsu duetam Sandra. Varam jau ņirgt vēl ilgi, bet ir mazliet skumīgi, ka šādi “padomnieki” ir tieslietu ministram.

Atbildēt

no malas

11.08.2016. 19:41

tie varturi ar to jēdzienu ētiski/neētiski priekšā/pakaļā bišk jau piegriezušies, jo patiesībā viņu darbības/bezdarbības bieži vērtējamas, kā administratīvi vai pat krimināli sodāmas!

Atbildēt

Jokaini

11.08.2016. 18:19

Jā, Situācija izskatās diezgan pagļēva, politbirojs uzražo dokumentus, kurus nogrūž parakstīt ierēdņiem, kuriem vadonis ir elks! Labi, ka ministrijā visi tādi nav un šad tad no ministrijas "iziet" skapja lieta, šad tad advokātu eksāmenu jautājumu noplūdes smirde! Skumji

Atbildēt

hanters

11.08.2016. 17:15

Lapsa jau tāds elastīgs - kad vajag un izdevīgi, tēlo žurnālistu, kad atkal tas nav izdevīgi, tad nav žurnālists, bet , piemēram, tikai pietiek pārstāvis. Tā kā tāds dikti divdomīgs tips.

Atbildēt

Dzaivis Rintars

11.08.2016. 17:08

»

NA sāk pamatīgi smirdēt

Aicinājums Raivim Dzintaram - kļūsti pieaudzis un atbildīgs, un patriec Rasnaču gan no ministra amata, gan no partijas. Un izdari to pašu ar dzērāju Gerhardu


Ir svarīgākas lietas, ar ko nodarboties patiesiem nacionālistiem, - karogu alejas un lāpu gājieni.

Atbildēt

ha ha ha

11.08.2016. 17:05

Lapsa pirms jautājuma uzdošanas pats aizmirsa noskaidrot vai Rasnačs ir Tieslietu ministrijas darbinieks! Ha, ha, ha!

Atbildēt

rasnačs vēl ir ministrs? būūū...

11.08.2016. 16:53

SKAPIS. Farss turpinājumos.

Atbildēt

NA sāk pamatīgi smirdēt

11.08.2016. 16:39

Aicinājums Raivim Dzintaram - kļūsti pieaudzis un atbildīgs, un patriec Rasnaču gan no ministra amata, gan no partijas. Un izdari to pašu ar dzērāju Gerhardu.

Atbildēt

Edy

11.08.2016. 16:31

Neviens vēl nav izvērtējis šī skapja vesturisko nozīmi, jo iespējams šis skapis pavērs iespēju beidzot tiesiski sakārtot šo valsti.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Neadekvāta dzejdaru nīgri ieskābena nepatika pret lielisko prezidentu Levitu

FotoRakstnieks Kārlis Skalbe Satversmes sapulces 4. sesijas 9. sēdē 1921. gada 7. oktobrī teicis: “No šī katedra ir daudz runāts par mūsu neatkarības cīņām, par mūsu valsti. Par ko gan mēs cīnījāmies? Vai par formu, vai par saturu? Es domāju, kungi, mēs cīnījāmies par saturu, un šis saturs, mūsu valsts saturs, nav nekas cits kā mūsu nacionālā kultūra. Mūsu nacionālā kultūra ir tās saturs un valsts – viņas ārējā forma.”
Lasīt visu...

21

Pētera Stučkas idejas dzīvo un uzvar Ekonomisko lietu tiesā?

FotoLasot pēdējā laikā publiskajā telpā pieejamo informāciju par jaunās Ekonomisko lietu tiesas (ELT) darbu, kur tiek uzskaitīti ELT panākumi, konfiscējot par noziedzīgi iegūtiem uzskatītos līdzekļus (skat., piemēram, 08.07.2021. publikāciju www.tiesas.lv), neviļus rodas déjà vu sajūta, t.i. sajūta, ka kaut kas līdzīgs jau kādreiz, senā pagātnē piedzīvots. Proti, arī pēdējos padomju varas gados itin bieži tika publicēta statistika par sasniegumiem cīņā ar bezstrādes ienākumu guvējiem, spekulantiem un sociālistiskā īpašuma izlaupītājiem.
Lasīt visu...

20

Satiksmes drošība vai asfaltbetona seguma iznīcināšana

FotoKā sēnes pēc lietus gan Rīgā, gan uz valsts ceļiem parādās gumijas stabiņi. Šķiet, šī projekta autori ir tik ļoti iemīlējuši šos falliskos simbolus, ka vairs nespēj iedomāties savu ikdienu vai pat dzīvi bez tiem. Dīvainā kārtā autovadītāji nespēj saprast šo mīlestību un tā vietā, lai toleranti pieņemtu kārtējo seksuālo minoritāti, apvelta gan stabiņus, gan to uzstādītājus ar nešpetniem lamuvārdiem. Tomēr uz brīdi aizmirsīsim emocijas, un padomāsim loģiski, cenšoties izvērtēt plusus un mīnusus.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....