Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Bārtiņš Mondars

14.08.2016. 10:37

»

Dzaivis Rintars

Ir svarīgākas lietas, ar ko nodarboties patiesiem nacionālistiem, - karogu alejas un lāpu gājieni


Paliek mierigi, ir jau laiks so smuci zem paklajina paslaucit

Atbildēt

***

14.08.2016. 09:41

»

nu bet patiešām

Labs jautājums


Mazāk Satversmes 100.pants, bet vairāk gan Iesniegumu likums, kas uzliek pienākumu iestādēm atbildēt uz dažnedažādiem iesniegumiem.

Atbildēt

Thors Steinars

14.08.2016. 09:32

Rasnačs viennozīmīgi diskriditē Nacionālo apvienību.

Atbildēt

pret divkosību

14.08.2016. 06:10

»

Dzaivis Rintars

Ir svarīgākas lietas, ar ko nodarboties patiesiem nacionālistiem, - karogu alejas un lāpu gājieni


Un viņu aizsegā, vajadzīgie cilvēki var forši bīdīt štelles.

Atbildēt

Bijušais NA vēlētājs.

14.08.2016. 06:08

»

NA sāk pamatīgi smirdēt

Aicinājums Raivim Dzintaram - kļūsti pieaudzis un atbildīgs, un patriec Rasnaču gan no ministra amata, gan no partijas. Un izdari to pašu ar dzērāju Gerhardu


Piekrītu !
Bet ja nu Raivis ir jau iepīts kādā labuma gūšanas shēmā, tad tas izskaidrotu viņa pielaidību arī šiem vecajiem korumpantiem. Citu izskaidrojumu es neredzu, un arguments, ka viņi ir latvieši mani pilnībā nepārliecina.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

13.08.2016. 11:44

»

NA sāk pamatīgi smirdēt

Aicinājums Raivim Dzintaram - kļūsti pieaudzis un atbildīgs, un patriec Rasnaču gan no ministra amata, gan no partijas. Un izdari to pašu ar dzērāju Gerhardu


Jūsu Raivis Dzintars nav nekāds noteicējs NA - tikai nieka vicepriekšsēdētājs - zicpriekšsēdētājs, moderna, Lemberga iebīdīta interjera mēbele, lai uzfrišinātu veco TBLNNK tēlu.
Ps
Ja Rasnačs, būdams ministrs un publiska persona, liek šīs visas bildes publiskai vislatvijas apskatei, tas liecina, ka cilvēks ir idiņš. Vēl viens āksts no NA Parādnieks, kas cīnās par latviešu dzimstību un tikumību, aizraujās ar zoofiliju pornosaitos.
Bet, ja tu kritizē kādu no NA, tad esi pret nacionālajām idejām un tad Tu nemīli, izrādās, savu valsti.
Kā teica blēdis Briedis Ceplī - "... un lai tik pamēģina aiztikt nacionāli domājošu cilvēku.."

Atbildēt

Demokrātija, bļin

13.08.2016. 10:55

»

Nesaprotu

Kāpēc vispār kāds atbild uz Lapsas pieprasījumiem? Viņš nav žurnālistu organizācijās, viņam vispār nav nekāda statusa! Jautāt var katrs, bet vai tāpēc katram ir jāsniedz atbildes


Satversmes 104.pants - "Ikvienam ir tiesības likumā paredzētajā veidā vērsties valsts un pašvaldību iestādēs ar iesniegumiem un saņemt atbildi pēc būtības. Ikvienam ir tiesības saņemt atbildi latviešu valodā."

Atbildēt

Nesaprotu

13.08.2016. 10:35

Kāpēc vispār kāds atbild uz Lapsas pieprasījumiem? Viņš nav žurnālistu organizācijās, viņam vispār nav nekāda statusa! Jautāt var katrs, bet vai tāpēc katram ir jāsniedz atbildes!?

Atbildēt

NA ir bābu partija

12.08.2016. 22:16

»

Troll

Rabarberu Džo taisa tādu nesmukumu NA, ka maz neliekas, jau sen būtu nomainīts, bet NA rezerves soliņš ir pavisam īss - nav ko likt vietā...


Kumeļu nav, jo Raivis Dzintars baidās no iekšējās konkurences. Viņš ap sevi pulcina manipulējamas sievietes, gribošas vecmeitas un gan fiziski, gan garīgi vājus večus - uz viņu fona tuklais īskājis Raivis ir gudrs, skaists, bagāts un varens, un ar lielu fallu.

Atbildēt

cik viņi ir tupi

12.08.2016. 19:17

..................

Atbildēt

AG

12.08.2016. 17:04

JA LAPSA BŪTU ŠĪS ORGANIZĀCIJAS BIEDRS, TAD GAN VIŅAM BŪTU DIKTI BAIL NO RASNAČA IESNIEGUMA !!! :)))

Atbildēt

Esiet modri, bēgļi

12.08.2016. 14:58

Nacistu (NA) ministrs ar cirvi.

Atbildēt

tehnologijas izskir visu !

12.08.2016. 13:23

»

Limonādes džo

Rabarberam ir narcisisms, tas redzamas no viņa bildēm portālos, ko ar etiķeti draugos esošs politiķis neliktu. Bet NA jau vienalga


rabarberu dzo ar cirviti pret Lapsu ar dronu !vesturiska 21 gadsimta kauja.

Atbildēt

Limonādes džo

12.08.2016. 12:47

Rabarberam ir narcisisms, tas redzamas no viņa bildēm portālos, ko ar etiķeti draugos esošs politiķis neliktu. Bet NA jau vienalga..

Atbildēt

Aldis

12.08.2016. 11:24

Pilnīga TM PR "spečuku" laža- tā vietā, lai noslēptu savu sašmucēto mundieri un darītu visu, lai ļaudis pēc iespējas ātrāk aizmirstu, viņi ceļ to atkal ārā un purina visiem gar acīm.
Konģeniāls gājiens!

Atbildēt

!

12.08.2016. 11:12

»

Troll

Rabarberu Džo taisa tādu nesmukumu NA, ka maz neliekas, jau sen būtu nomainīts, bet NA rezerves soliņš ir pavisam īss - nav ko likt vietā...


fantomass nezin Latvijas teritorijas kopplatibu,nemak sareizinat 14x14,kvadratsakni mekle biesu dobe un vinam nekad mute nav bijusi 32 zobi !

Atbildēt

Fēlis

12.08.2016. 10:43

Izcils cilvēks! Ņemot vērā, cik bieži viņš pārģērbjas un fotografējas- darbam laika vairs nevajadzētu atlikt. Bet atliek taču! Izcils patiesi!

Atbildēt

Troll

12.08.2016. 10:28

Rabarberu Džo taisa tādu nesmukumu NA, ka maz neliekas, jau sen būtu nomainīts, bet NA rezerves soliņš ir pavisam īss - nav ko likt vietā.

Ir Fantomass, kā cilvēks daudz sakarīgāks un idejiski "apkaltāks" no visas t-zemistu vecās gvardes, bet viņš savulaik pats resignējās, - būtu neforši iet tagad atpakaļ.

Raksturīgi, ka NA ministrijas vada nevis politiķi, bet gan ierēdnīši (kultūras, vides), arī Rabarberu Džo interese nav NA ideoloģija, bet gan paštīksmināšanās ar fotogrāfēšanos un vecuma trakums ar brūtēšanos.

Kur ir jaunie - Dzintara kumeļi? Kāpēc neuzņemas ministrijas, bet deldē parlamenta solus?

Atbildēt

anonīms

12.08.2016. 09:25

Lapsa nav žurnālistu savienībā, lai nebūtu par savām ķengām jāatbild, bet tas netraucē viņam pašam saukt sevi par žurnālistu. Žurnālistiem vajadzētu sākt beidzot pret šādu žurnālista vārda negodprātīgu izmantošanu no lapsas puses protestēt.

Atbildēt

beka

12.08.2016. 07:16

Rasnač kad beigsit pieņemt likumus ar atpakaļ ejosu datumu>?? lieta tada ka dabuju krapnieku, aferistu ARVIDU BRUNU lidz tiesai , bija apkrapis daudzus cilvekus, IESAISTIJU ADVOKATUS, PRIVATDETEKTIVUS,, , tiesa lema par labu man un paradniekam, piesprieda atmaksat skadi,, uz to ar bijam reķinajusies, jo advokats un detektivs teica, lidz tiesai viņs var visu paslept , norakstit, bet pensiju, nepasleps tas 100 procenti,, ta ar bija kaadu pus gadu saņemu kautkadu sumu no krapnieka pensijas, vismaz kads gandarijums ka taisniba uzvarejusi, bet prieki bija isi,, valdiba pieņema likumu, ka no sumas kas mazaka par minimalo algu , neko atvilkt nedrikst,, un es vairs neko protams vairs nesaņemu,, taka ja taisaties tiesatie painteresejaties , kadus likumus tieslietu ministrija tuvaka laika taisas mainit,, lai neiznak ka man,, gribeju lai uzvar taisniba, bet nu varu savai izkraptajai sumai, pierakstit vel klat advokata, tiesas, privatdetektivus,, tiesajaties tik vel..

Atbildēt

mesija ,

12.08.2016. 07:07

»

mesija ,

jautajums rasnačam, ??? ka tas nakas ka radinieki atsakas abedit savu māsu , kurai palikusi vienigie tuvinieki, un pat neierodas krematorija atvadities, bet pec 5 menesiem , piesakas uz mirušas mantu ka mantinieces , dzivokli Rīga , 2000 zarka naudas ,, ko ari manto ka 1 pakapes radidinieces... un kas...


p.s galvenais tas mantotais dzivoklis tiek izirets , nelegali , tiek guta peļņa, pasam paradniecem ir manta , dzivokļi manta, masinas utt un nevar piedzit apbedisanas izdevumus,, kaut ir tiesas spriedums ka viņam tas jadara?? interesanti gan , nesn tak vienai sievietei maju atņema par gazes paradu,, iespejams ti k latvija,, tiesu izpilditaja , inese bože,, paradnieces no venspils ,, lilija dibone,, gaida salmiņa,, , ingrida ernestovska,, skaidrite freimane ex salmiņa,, ja kads pazist sis aferistes ,, pasveicinat un atgadinat ka parads nav bralis..

Atbildēt

mesija ,

12.08.2016. 07:00

jautajums rasnačam, ??? ka tas nakas ka radinieki atsakas abedit savu māsu , kurai palikusi vienigie tuvinieki, un pat neierodas krematorija atvadities, bet pec 5 menesiem , piesakas uz mirušas mantu ka mantinieces , dzivokli Rīga , 2000 zarka naudas ,, ko ari manto ka 1 pakapes radidinieces... un kas interesantakais , tiesu izpilditaja no viņam nevar piedzit apbedisanas izdevumus, !!!?? ir tiesas spriedums, ka pec likuma apbedisanas izdevumi jasedz mantiniekiem,, uzrakstijam vestuli tieslietu ministrijai, rasnacam,, saņemam atbildi ka viņi , tiesu izpilditaju darba neiejaucas,,??!!! interesanti gan,, pec manas iformacijas , mana tiesu izpilditaja ar manam paradniecem ir labas draudzenes,, radinieces!!??

Atbildēt

Goga

12.08.2016. 06:00

Cik ilgi šādi klauni būs jāuztur, na?

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

11.08.2016. 21:52

»

Paija

Pilnīgi labi saprotu, kādu iemeslu dēļ L.Lapsa nav Žurnālistu Savienībā --- apmēram tādu pašu iemeslu dēļ, kādēļ daudzi juristi nav Juristu biedrībā pie mistiskā un noslēpumainā Borovkova


Kāpēc tik rupja kļūda:Ekspadomju ? Kā var būt "eks", ja viņi ir turpat, kur bija ? Borovkovs mani arestēja par H-86 dibināšanu, Borovkova paraksts stāv zem pagājušā gada aresta pavēles !

Atbildēt

Paija

11.08.2016. 21:41

Pilnīgi labi saprotu, kādu iemeslu dēļ L.Lapsa nav Žurnālistu Savienībā --- apmēram tādu pašu iemeslu dēļ, kādēļ daudzi juristi nav Juristu biedrībā pie mistiskā un noslēpumainā Borovkova.

Ekspadomju metode iebaidīt ar sūdzību Žurnālistu savienībā, nožēlojami...

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

11.08.2016. 21:12

»

NA sāk pamatīgi smirdēt

Aicinājums Raivim Dzintaram - kļūsti pieaudzis un atbildīgs, un patriec Rasnaču gan no ministra amata, gan no partijas. Un izdari to pašu ar dzērāju Gerhardu


Šo izkārnījumu(Rasnaču), kurš ir čekas maisu sargātājs, padzīt nav iespējams, jo aiz viņa stāv MOSSADs. Latvijā pat deputātu apstiprina šī asinssuņu banda, kur nu vēl ministru.

Atbildēt

hihihi

11.08.2016. 21:11

»

ha ha ha

Lapsa pirms jautājuma uzdošanas pats aizmirsa noskaidrot vai Rasnačs ir Tieslietu ministrijas darbinieks! Ha, ha, ha


Darbinieki parasti, pieņemts, ka strādā. Ielikteņi un skapju bīdītāji bīda rebas un pilda kabatas. Jautājums vietā. Tāpēc jau nevar neviens atbildēt viltniecei lapsai.

Atbildēt

juzis

11.08.2016. 21:06

»

Dzaivis Rintars

Ir svarīgākas lietas, ar ko nodarboties patiesiem nacionālistiem, - karogu alejas un lāpu gājieni


...un skatīties kopā ar Nilu un Ameriku krievu armijas specvienību veterānu ārdīšanos valsts galvaspilsētas centrā un to iebāzt vienā maisā ar patriotismu,nacionalismu,lai auni brīnas un skrien balsot!

Atbildēt

pilsonis

11.08.2016. 20:26

Ja prokurors sit savu sievu un bērnus, tas skaitās ētiski?

Atbildēt

FKK

11.08.2016. 19:57

Nekā briesmīga, ja būtu tikai kļūdīšanās tikai ar organizāciju. Lielāka problēma ir tā, ka Rasnača padomnieki preses jautājumos ir tādi iesācēji, ka pilnīgi neorientējas mediju vidē. Tur jābūt galīgam iesācējam, lai nezinātu, ka LŽA biedri fiziski nespēj uzturēties pat vienā telpā ar Lapsu, nemaz jau nerunājot par skapi vai kopīgu organizāciju. Tāpat labi zināms, ka Lapsa LŽA nevērtē augstāk par Rasnača skapja veco eņģi. Tikpat labi Rasnačs varēja rakstīt sūdzību vēstuli par Lapsu duetam Sandra. Varam jau ņirgt vēl ilgi, bet ir mazliet skumīgi, ka šādi “padomnieki” ir tieslietu ministram.

Atbildēt

no malas

11.08.2016. 19:41

tie varturi ar to jēdzienu ētiski/neētiski priekšā/pakaļā bišk jau piegriezušies, jo patiesībā viņu darbības/bezdarbības bieži vērtējamas, kā administratīvi vai pat krimināli sodāmas!

Atbildēt

Jokaini

11.08.2016. 18:19

Jā, Situācija izskatās diezgan pagļēva, politbirojs uzražo dokumentus, kurus nogrūž parakstīt ierēdņiem, kuriem vadonis ir elks! Labi, ka ministrijā visi tādi nav un šad tad no ministrijas "iziet" skapja lieta, šad tad advokātu eksāmenu jautājumu noplūdes smirde! Skumji

Atbildēt

hanters

11.08.2016. 17:15

Lapsa jau tāds elastīgs - kad vajag un izdevīgi, tēlo žurnālistu, kad atkal tas nav izdevīgi, tad nav žurnālists, bet , piemēram, tikai pietiek pārstāvis. Tā kā tāds dikti divdomīgs tips.

Atbildēt

Dzaivis Rintars

11.08.2016. 17:08

»

NA sāk pamatīgi smirdēt

Aicinājums Raivim Dzintaram - kļūsti pieaudzis un atbildīgs, un patriec Rasnaču gan no ministra amata, gan no partijas. Un izdari to pašu ar dzērāju Gerhardu


Ir svarīgākas lietas, ar ko nodarboties patiesiem nacionālistiem, - karogu alejas un lāpu gājieni.

Atbildēt

ha ha ha

11.08.2016. 17:05

Lapsa pirms jautājuma uzdošanas pats aizmirsa noskaidrot vai Rasnačs ir Tieslietu ministrijas darbinieks! Ha, ha, ha!

Atbildēt

rasnačs vēl ir ministrs? būūū...

11.08.2016. 16:53

SKAPIS. Farss turpinājumos.

Atbildēt

NA sāk pamatīgi smirdēt

11.08.2016. 16:39

Aicinājums Raivim Dzintaram - kļūsti pieaudzis un atbildīgs, un patriec Rasnaču gan no ministra amata, gan no partijas. Un izdari to pašu ar dzērāju Gerhardu.

Atbildēt

Edy

11.08.2016. 16:31

Neviens vēl nav izvērtējis šī skapja vesturisko nozīmi, jo iespējams šis skapis pavērs iespēju beidzot tiesiski sakārtot šo valsti.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

21

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

Foto8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu ideologs Gatis Eglītis izlikās, ka ir tikai nejauši garāmejot parakstījis grozījumu priekšlikumu, lai gan ir zināms, ka JKP šāda paša satura priekšlikumus pirms tam ir sniegusi Finanšu ministrijā (Finanšu ministrijas gatavots apkopojums pielikumā).
Lasīt visu...

6

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

FotoČetrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai un tautas nobalsošanai (referendumam) par ģimenes institūta stiprināšanu likumos.
Lasīt visu...

3

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

FotoDārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus svinam klusāk nekā citkārt. Uz laiku esam spiesti palēnināt savu dzīves tempu. Tas nevienam nav viegli. Taču tas ir nepieciešams, lai glābtu dzīvības un sargātu veselību, lai neļautu ekonomikai vēl straujāk slīdēt lejup. Var teikt droši – nākamajā gadā šī pasaules krīze tiks pārvarēta.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...