Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

čekas maisi

05.02.2017. 14:26

Kad Dobelis uzlauza VDK arhivu,vispirms izņema viņi savas VDK agenta apliecibas,Kirsteins ,kalniete,Tabūns,Grīnblāts,un citi.Augstākā padomē atradās 76.procentu Vdk darbinieki,saeima atrodas 56,personas TM 20,personas.Tapēc zagļus miljonārus nevar iesadināt,Rasnačs,Guļāns,Bičkovics ir viņiem savējie.

Atbildēt

eiropiete

05.02.2017. 13:15

Vai Vācijā, Lielbritānijā, Francijā, Zviedrijā vai kādā citā Eiropas Savienības dalībvalstī tieslietu ministrs varētu darba laikā čatot ar puspliko Elitu Veidemani sociālā tīklā? Plkst. 11 dienā! Ilgi. Atbilde ir viennozīmīga: nē taču. Uzreiz būtu prom no amata.

Atbildēt

Vienkārši

05.02.2017. 13:05

latviešu viltus draugu Raivja Dzintara un Gaida Bērziņa vadītā partija neko nedara tiesiskās vides sakārtošanā, tāpat neko nedara Zaļā partija. Cilvēki novēršas no viņiem. No tā visa sev balsis paņem Saskaņas partija.

Atbildēt

tenisiste

05.02.2017. 12:59

Dzintars RASNACS un Roberts ZILE ir miljonaari..ar mazajaam elektrostacijaam..Atceros instituutaa Ziili ar iisaam un nodilushaam bikseem..instituuta laikaa iegaaja politikaa..no vinja nekaa nav..tikai pljurkshkjeeshana..instituuta laikaa brauca lasiit lekcijas zu Jelgavas akadeemeju..studenti pat nesaprata..par ko vinjsh runaa.

Atbildēt

lauķis

05.02.2017. 09:43

»

lai tik raksta, vienigi žēl, ka

nevienā rakstā netiek nepārprotami norādīts pats galvenais - Rasnacis ir TOTĀLI SŪDĪGS Tieslietu ministrs


nevienā rakstā netiek nepārprotami norādīts pats galvenais:nacioanāļi ir tikai viens no biedru partijnieku sistēmas politmafijas klaniem.

Atbildēt

Biedrs Dzintars ir

05.02.2017. 07:51

»

veixmes storijs

slaucēju un virpotāju pilna valdība un kabineti


tehniķis, ar cara laika izglītību: pa vidu starp profeni un augstskolu...

Atbildēt

Tiesu priekšsēdētāji

05.02.2017. 03:02

Raimonds Buls un Intars Bisters skata vienas un tās paša lietas. Kurš viņiem tās noraksta????

Atbildēt

viņa tak

05.02.2017. 00:12

»

Buba

Var just līdzi džekam, kuru sieva ar rabarberu bunti kausta, - bet katram jau savs skapis jānes...


baigā patriote! Vai tik ar Raivi ar neflirtē.

Atbildēt

!

05.02.2017. 00:12

Tieši tā! Labs jautājums! Kur paliek taisnīga tiesa?

Atbildēt

lai tik raksta, vienigi žēl, ka

04.02.2017. 23:40

»

garlaicīgi

lapsa, vai tev neviena cita personāža, kā rasnačs, par kuru rakstīt, vairs nav? garlaicīgi visu laiku par vienu un to pašu


nevienā rakstā netiek nepārprotami norādīts pats galvenais - Rasnacis ir TOTĀLI SŪDĪGS Tieslietu ministrs.

Atbildēt

Es

04.02.2017. 14:56

»

vēlētājs

ASV anulē Albānijas ģenerālprokurora vīzu: viņš nepietiekami cīnoties pret korupciju. ASV tas pats būtu jādara ar Latvijas Republikas ģenerālprokuroru Ēriku Kalnmeieru, Satversmes aizsardzības biroja vadītāju (bijušo LR ģenerālprokuroru) Jāni Maizīti un tieslietu ministru Dzintaru Rasnaču. Viņi ne tikai...


Ko tā vīzas anulēšana daudz dos? Latviešu politisko un tiesībsargājošo iestāžu mēsli pārāk komfortabli izmanto situāciju, ka pret korupciju un tiesisko nihilismu tauta kolektīvā veidā neiebilst. To vajag mainīt vienreiz un tikai mūsu pašu iekšienē, nevis paļaujoties uz kaut kādiem aizokeāna onkuļiem.

Atbildēt

Gainis Drabovskis

04.02.2017. 13:56

Ejiet dirst!

Atbildēt

garlaicīgi

04.02.2017. 09:14

lapsa, vai tev neviena cita personāža, kā rasnačs, par kuru rakstīt, vairs nav? garlaicīgi visu laiku par vienu un to pašu :(

Atbildēt

Sibemol

04.02.2017. 08:54

»

Re

Kāpēc vēl nav demokrātiska revolūcija ? Cik ilgi tauta pacietīs tos liekēžus augšā


Kāda demokrātiska, kāpēc revolūcijai jābūt demokrātiskai? Ja ies vaļā, tad lai uz pilnu klapi! Par to, kāpēc "vēl nav" - liela daļa potenciālo revolūcionētāju ir atmetuši visam ar roku un aizbraukuši, vēl daļa baidās zaudēt to mazumiņu, kas viņiem "žēlīgi"(vēl pagaidām) no kliķes puses tiek atmests, taču absolūti lielākā daļa ir galīgi tupi un pilnībā nerubī, kas vispār notiek.

Atbildēt

Re

04.02.2017. 07:48

Kāpēc vēl nav demokrātiska revolūcija ? Cik ilgi tauta pacietīs tos liekēžus augšā ?

Atbildēt

mauris

03.02.2017. 23:36

Nepatīk man Rasnčs . bet šitā piekasišanās par sīkumiem . kurš darba laikā nezvana , nečato . interneta ziņas palasa , privatu epastu , nemaksa internetbankā . es to daru , vienigi twiteri nerakstu , bet palasu

Atbildēt

03.02.2017. 22:47

»

veixmes storijs

slaucēju un virpotāju pilna valdība un kabineti


lai vēl kāds saka, ka šī nav strādnieku un zemnieku valsts!

Atbildēt

veixmes storijs

03.02.2017. 20:20

slaucēju un virpotāju pilna valdība un kabineti!

Atbildēt

kurmis

03.02.2017. 19:53

»

Pazemots CA uz mūžu

Mācījies Rīgas 24. vidusskolā.Pēc pamatizglītības iegūšanas iestājies Rīgas industriālajā politehnikumā, ko pabeidzis 1982. gadā kā štanču un presformu izgatavošanas tehnologs...


Kurā gadā iestājas kompartijā?Bez komjaunātnes jau nekur skolieties nebija iespējams.Latviešiem jau dainojot par skaisto okupāciju un dižo okupantu dzejnieku un politisko darboni Imantu,kam pat,kā kārtīgiem jampampiņiem un sulaiņiem pieklājas,nav pat kautrējušies iekārtot slavas zāli.

Atbildēt

Pazemots CA uz mūžu

03.02.2017. 19:27

Mācījies Rīgas 24. vidusskolā.Pēc pamatizglītības iegūšanas iestājies Rīgas industriālajā politehnikumā, ko pabeidzis 1982. gadā kā štanču un presformu izgatavošanas tehnologs.

Divus gadus dienējis padomju armijā.

Dz. Rasnačs darba gaitas uzsāka rūpnīcas VEF instrumentu fabrikā, kur nostrādājis sešus gadus.Strādādams VEF, iesaistījies Latvijas Tautas frontē.

Atbildēt

kaktuss

03.02.2017. 18:00

Un Jūs domajat ka šis tirliņš ko saprot no tieslietām,par vecenēm gan lūdzu.

Atbildēt

!

03.02.2017. 17:56

rabarberu Dzo sen nav perts !

Atbildēt

sc

03.02.2017. 17:53

Vai administratīvās tiesas tiesneši daudzas stundas dienā lasītās lekcijas arī lasa savā brīvajā atpūtas laikā?

Atbildēt

Je suis

03.02.2017. 13:40

Crocodile Dundee
http://www.ultimatesurvivalknife.net/what-type-of-knife-did-crocodile-dundee-use/

Atbildēt

to Dzintaram Rasnačam

03.02.2017. 12:20

Saeima un Ministru Kabinets ar visām ministrijām nodarbojas ar ES naudas otkatu un Latvijas pilsoņu reketēšanu piedzenot nodokļus. Tas ka ar Dzintara Rasnača, Gaida Bērziņa, Solvitas Āboltiņas atbalstu spekulanti un parādu izsitēji tiek godā un labklājībā celti ir mūsu valsts nacionālā iezīme.
Ejiet prom Rasnač, Bērziņ un Āboltiņa no Saeimas, jums ir tāda iespēja. Tāpat lielākā daļa latviešu VAIRĀK netic Latvijas veiksmes stāstam ko pasniedz mūsu varneši. Ej prom kamēr vēl laiks... jo, vai dzirdi, tuvojas tiesiskuma atjaunošanas laiks, kad par visu vajadzēs atbildēt.

Atbildēt

kains

03.02.2017. 11:49

Protams ka okupantu pudeles brāļus,atbalstītajus un Latvijā noziedzīgās kompartijas biedrus kutinat ar skapjiem,čatiem ir daudz drošāk nekā vainot viņus kolaboracionismā,okupantu un viņu līdzstrādnieku noziegumu pēdu slēpšanā,kas notiek visriebīgakajā,ciniskakajā un atklātakajā veidā izmantojot nepelnīto tautas uzticību un dienesta stāvokli,bet bada laikā arī mušas ir ēdiens!

Atbildēt

arnis

03.02.2017. 11:20

»

mūsuprāt

Dzintars Rasnačs netiek galā ar saviem pienākumiem un nav cienīgs būt tieslietu ministrs. Tas būtu politiķu drosmes un atbildības jautājums pieprasīt ieslietu ministra Dzintara Rasnača demisiju


Ja paskatās, tad ar darbiem netiek galā neviens ministrs jo visi ir politiski ielikteņi, kuri neparko neatbild un partijām nav profesionāļu ko ielikt un arī negrib(jo lielāks idiots jo labāk)

Atbildēt

skipse

03.02.2017. 11:14

Sargājot zināmos maisus nopietnākai nodarbei nav vaļas.

Atbildēt

Pārpublicēts no Facebook

03.02.2017. 11:12

Jurists Daniels Buks-Vaivaids

Es kā Nacionālās apvienības (NA) atbalstītājs sekoju līdzi partijas notikumiem, tai skaitā twitterī. NA programmā sadaļā Valoda un kultūra norādīts: “Latvija ir vienīgā valsts pasaulē, kur latviešu tauta var pilnvērtīgi attīstīt un saglabāt savu valodu un kultūru. Nacionālā kultūra un tradīcijas kopā ar valodu lielā mērā veido latviešu tautas identitāti. Uz latviskuma stiprajiem pamatiem veidosies kultūras inovācijas, kas tradicionālo pacels jaunā gaismā un nesīs pasaulē.”
Visam piekrītu. Bet šeku, reku viņdien saskaros twitterī, ka godājamais tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs, kas ir NA tieslietu ministrs, ir padalījies ar Japānas vēstniecības bildi, kurā ar pārējiem LV politiķiem redzams atzīmējam Japānas imperatora 83.dzimšanas dienu 1) Latvijā, 2) tērpies, nevis tradicionālā latviešu tautas tērpā, bet gan japāņu kimono pietuvinātā apģērbā.

Ņemot vērā NA īpašo nostāju latviskuma popularizēšanā, it īpaši Latvijā, kas skaidri norādīta arī NA programmā, komentēju ministra ierakstu twitterī:

“@DzintarsRasnacs visi tādi japāņi, ka taisni vai prieks”

Principā neitrāls komentārs ar nelielu sarkastisku norādi uz to, ka varbūt nevajadzēja gluži kā japānim iztaisīties, bet nu nekas īpašs. Uz šo manu repliku es saņemu atbildi pavisam no citas operas:

“@DanielsBV Priecājies vesels! Kad būsi kaut ko labu paveicis divpusējās sadarbības attīstībā, tad būs tas gods piedalīties.”

Citiem vārdiem sakot, neko neesi izdarījis sadarbībai ar Japānu, stāvi pie ratiem.

Tam sekoja vairāk uzvedinoši jautājumi, lai atausinātu paša partijas programmu atmiņā:

“@DzintarsRasnacs Skotijas gadījumā ģērbtos skotu svārciņos? Kāpēc ne LV tautastērpā? Putina dzimšanas dienā krievu tautastērpā?”

It kā nekas sevišķs, bet ministra reakcija, pilnībā izrietoša no ego problēmām:

“@DanielsBV Kad dalīja pieklājību, bijāt kaut kur noklīdis neceļos. Lai Jums veicas!”

Sanāk, ka Dzintars Rasnačs pretēji partijas nostādnēm, ka latviskums un latviskās tradīcijas Latvijā būtu popularizējamas un latviskuma stiprie pamati kopjami, ir piedalījies Japānas svētkos japāņu kimono, nevis tautastērpā, bet Daniēls Buks-Vaivads, kas uz to norāda, ir nepieklājīgs.

Jautrākais šajā visā mazajā stāstiņā ir tas, ka viss beidzās ar to, ka es kā “īstens trollis” tiku bloķēts. Bloķēts! Tas nozīmē, ka politiķim Rasnačam, kuram kā publiskai personai ir jābūt īpaši noturīgam pret pamatotu kritiku, vienkārši nobloķē pieeju savam profilam, tā teikt – tev būs klausīties manos vārdos, bet neskatīties manos darbos.

Otrais secinājums – šim cilvēkam ir nopietnas komunikācijas problēmas.

Pats trakākais, ka Nacionālajā apvienībā, ko es atbalstu, ir šādi cilvēki, attiecībā uz kuriem mans atbalsts strauji rūk.


Atbildēt

nu

03.02.2017. 10:43

»

Bet

Latvijā raksturīgi, ka politiķiem tieslietu ministrijas un tiesu godīgums ir aktuāls tikai vēlēšanu laikā. Vai gaidīsim nākamās vēlēšanas? Vai jau tagad rakstīsim politiķiem uz Saeimu, lai sākoties vēlēšanu kampaņai tur zina, ka saskaņā ar Pietiek rakstu kārtējā tiesnese pieķerta ar jau pirms tiesas...


Tieslietu ministrijai pat klaji sagrozīti fakti (neeksistējošu personu vārdi un uzvārdi) spriedumā ir pupu mizas un drāšu gali, kam nav jāpievērš nekāda uzmanība, jo, tiesas esot neatkarīgas un līdz riebumam godīgas :D :D

Atbildēt

avots

03.02.2017. 10:08

Rumānijā trešo diennakti turpinās protesti pret korupcijas dekriminalizēšanu. Aizvadītajā naktī ielās izgājuši desmitiem tūkstoši cilvēku. Savukārt
Latvijā korupcija jau sen ir dekriminalizēta, protams, tikai savējiem. Lietas tiek novilcinātas, noslepenotas. Dzintars Rasnačs pilnīgi par to saucams pie atbildības.

Atbildēt

vēlētājs

03.02.2017. 09:26

ASV anulē Albānijas ģenerālprokurora vīzu: viņš nepietiekami cīnoties pret korupciju. ASV tas pats būtu jādara ar Latvijas Republikas ģenerālprokuroru Ēriku Kalnmeieru, Satversmes aizsardzības biroja vadītāju (bijušo LR ģenerālprokuroru) Jāni Maizīti un tieslietu ministru Dzintaru Rasnaču. Viņi ne tikai nav pietiekami cīnījušies par tiesiskumu, bet paši radījuši beztiesiskumu.

Atbildēt

he, he

03.02.2017. 08:33

lapsam Rasnačs nu ļooti patīk, ka nevar beigt par viņu rakstīt un rakstīt.

Atbildēt

Gff

03.02.2017. 05:36

Man interese tikai viens ka aprekina algu par virstundaam ?????? Cik zinu tadu nerekina bet privataja sektoraa par to liek soda naudas neiesksita darijumus utt kad tiks tiesati valsts darbinieki?

Atbildēt

>> Rita

03.02.2017. 05:29

Pievienojos. Secinu, ka dzīvoju citā informatīvā telpā. Lai arī kas notiktu, nav ne atbildes, ne skaidrojumu, ne komentāru. Vienīgais, kas ir tas ir klusums.

Atbildēt

balsot neeju

03.02.2017. 00:07

NA ir pilna ar sudiem.

Atbildēt

Bet

02.02.2017. 23:58

Latvijā raksturīgi, ka politiķiem tieslietu ministrijas un tiesu godīgums ir aktuāls tikai vēlēšanu laikā. Vai gaidīsim nākamās vēlēšanas? Vai jau tagad rakstīsim politiķiem uz Saeimu, lai sākoties vēlēšanu kampaņai tur zina, ka saskaņā ar Pietiek rakstu kārtējā tiesnese pieķerta ar jau pirms tiesas sēdes uzrakstītu spriedumu, - šoreiz tā izrādījusies Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesnese Laila Podoļska, bet tieslietu ministra Dzintara Rasnača skatījumā tas nav nekas.

Atbildēt

atbildot līdzjutējam

02.02.2017. 23:53

tāda sajūta, ka žurkas sāk ēst viena otru, un tas jau ir cerīgi

Atbildēt

jūtot līdzi

02.02.2017. 23:31

Jūtu līdzi un neapskaužu Tieslietu ministrijas preses pārstāvi Andri Vitenburgu, ka visās darba vietās, kur viņam nācies strādāt iepriekš un jāstrādā tagad, jāveic tik "smagi" darba pienākumi.

Neliels ieskats vēsturē.KNAB preses pārstāvis Andris Vitenburgs otrdienas vakarā paziņoja, ka viņa pienākumos esot sagatavot un sniegt atbildes uz plašsaziņas līdzekļu pārstāvju jautājumiem, kas saistīti ar KNAB kompetenci un tā darbības rezultātiem, bet ne „skaidrot un sniegt informāciju par jautājumiem, kas nav saistīti ar KNAB amatpersonu darbu vai biroja darbību kopumā”.

Savukārt uz jautājumu, vai Šikore 2007. gada janvārī darba laikā ir piedalījusies sava dzīvesbiedra uzņēmuma darba sapulcē kādā viesnīcā un, ja jā, kādu ar savu tiešo darba pienākumu pildīšanu saistītu iemeslu dēļ viņa tajā piedalījās, KNAB pārstāvja atbilde bija: „Lai varētu izvērtēt jūsu jautājumu, lūdzu, sniedziet konkrētu informāciju par 2007. gadu.”

Kā Pietiek jau informējis, 1997. gadā, rakstot par Andreju Šikoru, kas tolaik vēl pēc uzvārda bija Kondrāts, mediji minēja, ka bijušais uzņēmuma Ex Voto prezidents un tūrisma aģentūras Latvijas brīvdienas direktors vairāk nekā diviem desmitiem kreditoru parādā palicis aptuveni 600 tūkstošus latu, piekrāpis gan kādu putnu audzētavu, gan tūristu grupu, kas samaksājusi par nenotikušu braucienu.

Tāpat mediji ziņoja gan par krimināllietu, kas par krāpšanu ierosināta pēc kādas privātpersonas iesnieguma, gan par kreditoru lēmumu iesniegt prasību par krimināllietas ierosināšanu pret Kondrātu par firmas Ex Voto ļaunprātīgu novešanu līdz bankrotam.

Savukārt jau mūsu dienās divās no trim Šikora firmām to darbinieki ir ilgstoši tiesājušies, lai atgūtu jau pirms vairākiem gadiem nesaņemto atalgojumu, prāvās uzvarējuši, taču pie atalgojuma tā arī nav tikuši, jo uzņēmumi šai laikā izputējuši. Tiesas materiāli rāda, ka Šikors arī mēģinājis tiesu krāpt, rakstiski apgalvojot, ka viss atalgojums prasītājiem esot izmaksāts.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

02.02.2017. 23:27

Šeit varam redzēt šo noziedznieku saraksti orģinālā: http://tautastribunals.eu/?p=36966

Atbildēt

LOZE

02.02.2017. 23:11

»

jurists

Lasu NRA Elitas Veidemanes blogu, kur viņa Twitter citē Latvijas Juristu biedrības prezidentu Aivaru Borovkovu: Skatos LTV ziņu raidījumus. Neticami...


Tieslietu ministram Dzintaram Rasnačam adresētās sūdzības par negodīgumu tiesās tiek sistemātiski "aizfubulētas" Latvijas Republikas Tieslietu ministrijas valsts sekretāra vietniecei tiesu jautājumos Irēnai Kucinai, kura ciniski atrakstās, ka "jāsamierinās". Vai tiešām jāsamierinās ar negodīgiem juristiem tiesu sistēmā?

Atbildēt

jyduyd

02.02.2017. 23:07

nuko jus to op...................ssi njemat galvaa

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

02.02.2017. 23:05

»

Ha

Par ākstu var piekrist. Bet ko Jūs tādu lietojiet, ka tieslietu no iekšlietu neatšķiriet? Jums bieži tā? Varbūt pie kāda dakterīša aizejiet


Es jums ļoti atvainojos par sagādātām neērtībām, kuras Jums radīju pārrakstoties. Pārrakstījos, domāju, tāpēc, ka būtībā jau Iekšlietu ministrs ir viņa dvīņu brālis... . Vai nu uzreiz pie dakterīša jāskrien… , bet jūs jau to laikam pēc savas pieredzes secināt… . Vēlreiz dziļi atvainojos un, lai jums veselīgs miegs… .

Atbildēt

mūsuprāt

02.02.2017. 23:00

Dzintars Rasnačs netiek galā ar saviem pienākumiem un nav cienīgs būt tieslietu ministrs. Tas būtu politiķu drosmes un atbildības jautājums pieprasīt ieslietu ministra Dzintara Rasnača demisiju.

Atbildēt

Rita

02.02.2017. 22:55

Ļoti gribās dzirdēt Dzintara Rasnača partijas Nacionālā apvienība kolēģu Raivja Dzintara, Gaida Bērziņa, Ināras Mūrnieces, Imanta Parādnieka, Jāņa Dombravas, Jāņa Iesalnieka un citu kolēģu komentāru par Dzintara Rasnača rīcību, stāvokli Latvijas tiesās, kurām neuzticas gandrīz visa tauta, maksātnespējas un tiesu izpildītāju "valsts sagrābšanu" utt.

Atbildēt

jurists

02.02.2017. 22:42

Lasu NRA Elitas Veidemanes blogu, kur viņa Twitter citē Latvijas Juristu biedrības prezidentu Aivaru Borovkovu: Skatos LTV ziņu raidījumus. Neticami!
Paklausos politķus un nekādi nevaru saprast - kā tā mūsu valsts vēl nav izputējusi?
Bet ko dara žurnāliste Elita Veidemane pati? Viņa apmēram plkst. 11 dienā čato ar Latvijas Republikas tieslietu ministru Dzintaru Rasnaču (Nacionālās apvienības biedru, Latvijas Juristu biedrības biedru) un nepajautā viņam, vai tad jāstrādā nav? Tieslietās tik daudz darāmā...

Atbildēt

Lauķis

02.02.2017. 22:30

Ja par šādu ''darbu'' maksā algu tūktošos un nav ne par ko saviem nodokļu maksātājiem jāatbild - tad kāpēc strādāt, ja var nestrādāt. Un to ka var arī nestrādāt - tas ir neapstrīdams fakts! Tad kāpēc man maksāt nodokļus? Lai kāds var nestrādāt?

Atbildēt

Ha

02.02.2017. 22:28

»

L.Grantiņš LRTT

Ja šīs āksts ir iekšlietu ministrs, tad sūds uz nūjas gala ir lielgabala šāviņš


Par ākstu var piekrist. Bet ko Jūs tādu lietojiet, ka tieslietu no iekšlietu neatšķiriet? Jums bieži tā? Varbūt pie kāda dakterīša aizejiet.........

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...