Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

soģis

06.04.2017. 19:12

»

nieva

Ministrs nozog valstij 20 eiro - tas nekas, bet trūcīga sieviete desas gabalu par pāris eiro - tā uzreiz uz policiju lietas apstākļu noskaidrošanai un mēģina pat sodu uzlikt...


soda jau arī par centiem..., bet miljonu zagļi staigā un priecājas, ka viņu apzagtā tauta nonāk cietumā...

Atbildēt

jau par daudz

06.04.2017. 19:10

»

Maz

Apbalvojumi...


Ar to 1998.gadu, kad Rasnačs kļuva par tieslietu ministru,m jau visa tā šļura sākās...

Atbildēt

dieviete

06.04.2017. 19:08

Kā Rasnačam ar ētiku, visur savas bildes izkarinājis, citus nosoda, bet pats visu laiku savus plikumus rāda, vai tāds ir mūsu tieslietu sistēmas tēls. Es teiktu, jo plikāks ,jo trakāks. Šis cilvēks vairs nav nopietni ņemams, tādēļ jau viss ir aizgājis pašplūsmā, tiesas lemj kā ienāk prātā, par tiesisku valsti sāk aizmirsties kā senā sapnī! Ko var gribēt, ja tāda ir tiesu sistēmas seja un kermenis!

Atbildēt

Ha

04.04.2017. 18:30

»

:)

Nevar Lapsa bez Rasnača dzīvot ne dienu. Katru dienu jauns raksts par Rasnaču. Mīlestība


Kas maksā, tas pasūta mūziku. Tagad uzdevums - apriet Rasnaču.

Atbildēt

Ha

04.04.2017. 18:28

Saliekot visas summas kopā, rezultāts rāda, ka pēc nodokļu nomaksas ministrs savām privātajām vajadzībām pērn ir tērējis aptuveni 44,9 tūkstošus eiro vai vidēji 3740 eiro mēnesī.
-------------
Un kur var uzzināt, kādas summas pēc nodokļu nomaksas vidēji mēnesī ir tērējis Lato Lapsa?! Attiecībā uz sevi Lato Lapsa caurspīdīguma standartus nevēlas piemērot?!

Atbildēt

04.04.2017.

04.04.2017. 11:30

»

Dzintars

Labi , ka ir tāds Lapsa, jo savādāk neviens šo pseidonacionāļu, zagļu un izspiedēju bandu NA neatmasko


Atmasko - kad zagļis ir cietumā - uz šo dienu viņš nav atmaskots. 2016.g. bija pieņemts jauns Dzīvokļa īpašuma likums, kurā ienaglota vesela virkne pārvaldnieku lobēto pantu - lūk no kurieni Rasnačam gan nauda, gan arī virkne datījumu ar NĪ. Vai kāds var pierādīt interēšu konfliktu? Šaubos.

Atbildēt

ggg

03.04.2017. 18:07

tepat Viens ierednis Driķis uzriko par valsts naudu savām vajadzībā kāzas ,te pērk tehniku kopā 14,500 . Nu tas nekas labāk turpināsim apsūkāt skapja sāgu

Atbildēt

HA

03.04.2017. 17:41

Kā rīkojas ministrs, tā arī pārējie tiesiskuma paudēji Latvijā.
.... par tiesnešiem ? blēži sēž.....
to norādīja jau Veidenbaums.

Atbildēt

"

03.04.2017. 15:55

»

:)

Nevar Lapsa bez Rasnača dzīvot ne dienu. Katru dienu jauns raksts par Rasnaču. Mīlestība


vienbrīd topā bija Sparāns, katru dienu kāds rakstelis bija, tagad Rasnačs...

Atbildēt

Maz

03.04.2017. 11:35

Apbalvojumi -

1991.gada barikāžu dalībnieka piemiņas zīme;
LR aizsardzības ministra piemiņas medaļa „ Sekmējot Latvijas dalību NATO” 2004.gadā
LR Aizsardzības ministrijas goda raksts “Par ieguldījumu Latvijas valsts aizsardzības sistēmas izveidē un nostiprināšanā” 2004.gadā
LR Ģenerālprokuratūras Pateicības raksts Latvijas valsts 80. gadadienā “Par nesavtīgu atbalstu prokuratūras tiesiskuma nostiprināšanā valstī” 1998.gadā
Latvijas Republikas Ministru prezidentes Pateicības raksts par nozīmīgu ieguldījumu, nodrošinot veiksmīgu Latvijas prezidentūru Eiropas Savienības Padomē 2015.gadā

Atbildēt

tfutfu

03.04.2017. 10:05

»

norma

Kāds Rasnačs tāds visa viņa partija. Tikai pilnīgie nejēgas balso par tiem


Savukārt "jēgas" balso par v, zzs vai saskaņu! Dzīve izdevusies

Atbildēt

fff

03.04.2017. 09:48

Nepatik man Rasnacis.

Bet vina nodarijums un atspogulosana biezums nesamerigs . Salidzinot ar citiem pie varas esosajiem

Atbildēt

Dzintars

03.04.2017. 09:29

»

:)

Nevar Lapsa bez Rasnača dzīvot ne dienu. Katru dienu jauns raksts par Rasnaču. Mīlestība


Labi , ka ir tāds Lapsa, jo savādāk neviens šo pseidonacionāļu, zagļu un izspiedēju bandu NA neatmasko!

Atbildēt

nieva

03.04.2017. 08:58

Ministrs nozog valstij 20 eiro - tas nekas, bet trūcīga sieviete desas gabalu par pāris eiro - tā uzreiz uz policiju lietas apstākļu noskaidrošanai un mēģina pat sodu uzlikt.
Vai Krimināllikums nosaka, ka no valsts drīkst zagt, bet no privātā ne? Vai šajā valstī ir īpaša ļaužu grupa uz kuru attiecas nodokļu maksātājiem nezināmi likuma grozījumi Krimināllikumā?

Atbildēt

krams

03.04.2017. 05:59

Dzīve ir izdevusies! Žēl, ka tikai sabiedrības krējumam, bet ne tautai!

Atbildēt

:)

02.04.2017. 20:44

Nevar Lapsa bez Rasnača dzīvot ne dienu. Katru dienu jauns raksts par Rasnaču. Mīlestība :)

Atbildēt

norma

02.04.2017. 19:20

Kāds Rasnačs tāds visa viņa partija. Tikai pilnīgie nejēgas balso par tiem.

Atbildēt

Laimīgie Rasnačīši

02.04.2017. 18:21

Tipiskākie uzturlīdzekļu nemaksātāji Latvijā ir darbaspējīgi vīrieši vecumā līdz 54 gadiem, kuri strādā partijā, dzīvo Rīgā vai tās apkārtnē un kuri, pēc visa spriežot, varētu sniegt atbalstu saviem bērniem, tomēr to likuma noteiktajā apmērā nedara.

Pērn kopējais uzturlīdzekļu nemaksātāju parāds sasniedza gandrīz 200 miljonus eiro un tos ir parādā nepilni 34 000 cilvēku.

Lielo parādu dēļ valsts meklē jaunus veidus, kā piespiest maksāt uzturlīdzekļus, piemēram, ļaunprātīgiem nemaksātājiem tiks ieviests liegums vadīt automašīnu. Tas varētu skart 8000 cilvēku.

Atbildēt

alfrēds

02.04.2017. 17:41

Vecajiem komunistiem par izsūtīšanu svešumā pusmiljonu,dzīves līmeņa noturēšanu pagājušā gadsimta līmenī,veselības sistēmas sagraušanu un katru dienu nelaikā aizgājušajiem desmitiem cilvēku pienākas krietni nopietnāka atlīdzība,kuru iespējams nāksies saņemt viņu pēcnācējiem,ja nepagūs saņemt paši censoņi.

Atbildēt

Nožēlojami ministri, Saeimas deputāti, partija LA/TB/LNNK

02.04.2017. 16:28

ASV vai Zviedrijā ministrs par šāda veida "taupību"zaudētu ministra amatu. Latvijā ministriem un citiem ierēdņiem uzspļaut savai, savas partijas, ministrijas reputācijai.
Bēdīgi, ka arī citi ministri, Saeimas deputāti, prese, izņemot Pietiek, nenosoda negodīgo Rasnaču, neprasa viņa atkāpšanos, nepadzen Rasnaču no amata un no partijas. Kā korumpētā Krievijā. Tas ir nožēlojami!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Saudzēsim sevi, cienīsim ārstu darbu un beigsim izplatīt melus, kas var pašiem atspēlēties

FotoTāda izskatās mana vīra Ivara Krastiņa, Liepājas reģionālās slimnīcas reanimācijas nodaļas vadītāja, ikdiena. Ilgi šaubījos, vai ko teikt šai Covid sakarā, bet ziniet - ārsti par sevi paši nestāstīs, ne par savu smago darbu, ne par reālām cīņām nāves ēnā... viņi to neuzskata par varoņdarbu, bet gan par savu sirds PIENĀKUMU - glābt Tevi un Mani. Un katru dienu es pavadu savu vīru KARĀ - karā ar šo sasodīto ligu, karā, no kura var arī nepārnākt...
Lasīt visu...

12

Politisko eliti biedē tikai un vienīgi viena lieta

Foto2020. gada noslēgumā visā krāšņumā tiek atklāti politiskās elites mērķi, kuri masu plašsaziņas līdzekļos vēl pirms dažiem mēnešiem tika dēvēti par sazvērestības teorijām. Taču šodien politiskā elite savus plānus vairs neslēpj. Tie ir skaidri redzami ikvienam cilvēkam, kurš ir atmodies – politiskā elite vēlas sagraut ekonomiku, salauzt cilvēku garu un pakļaut cilvēci totālai kontrolei. 
Lasīt visu...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...