Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Bijušais zemessargs

15.10.2018. 21:25

Tāpēc jau DELFI nobloķē manu komentāru, kas nav labvēlīgs Rasnačam.

Atbildēt

Facebook

11.10.2018. 09:29

Apskatīju Jāņa Dombrava jaunās draudzenes-NA jaunatnes organizācijas censones youtub kanālu, tur dziedonīši lielakoties svešā mēlē vien skatāmi. Neviena politiska vai ekonomiskas ievirzes abonēta kanāla, pat vēsture neinteresē un tādas raušas politikās organizācijās ?

https://tautaruna.nra.lv/slavenibas/231357-izskiries-no-berna-mates-dombrava-atradis-10-gadus-jaunaku-milako/

Izšķīries no bērna mātes, Dombrava atradis 10 gadus jaunāku mīļāko
Portāls nra.lv
12.dec 2017

Saeimas deputāts Jānis Dombrava, par spīti kāzās veiktajiem latviskajiem rituāliem, šķīries no savas sievas un jau uzsācis jaunas attiecības.
Kā ziņo žurnāls Kas Jauns, Dombravas pirkstā vairs nemirdz zelta Nameja gredzens, jo viņš no Ievas pirms gada šķīries. Izrādās, ka abi jau pirms trīs gadiem pātraukuši dzīvot kopā, tomēr, par spīti centieniem, laulību glābt nav izdevies.

Abu laulībā dzima meita Elza, kurai nu jau ir seši gadi

Politiķis gan ilgi viens nav palicis, jo jau uzsācis romantiskas attiecības 10 gadus jaunāko studenti Annija Asmine.
Meitene ir no Dobeles un aktīvi darbojas Dombravas pārstāvētās partijas jaunatnes organizācijā.

Deputāts gan norāda, ka precēt Asimini vēl nesteidzas

Atbildēt

H86

11.10.2018. 07:43

»

Lelle

Jutu


Linards Grantiņš rakstīja: Bija pilnīgi pareizi, ka es vēlēšanu aģitācijas “matricā” ieteicu svītrot visus līdzšinējos NA darboņus, kuri noziedzīgi uzurpējuši šis PARTIJAS programmu un tās aizsegā veic Latvijas valsts izlaupīšanu ! No tā arī izriet, ka tiek veikts genocīds pret latviešu tautu !!!

Atbildēt

Lelle

10.10.2018. 23:13

»

Sandra Briķe

Ko tas dod, ka nav vairs viena Rasnača, kuru partija regulēja, kad Bordāns rokojas ar Nacionālo apvienību un uzmet savus vēlētājus. Vajag papētīt, kas patiesībā stāv aiz Tēvzemei un Brīvībai skaistā nosaukuma, kas ir tās veidotāji un kāda ir to patiesā būtība! Tauta joprojām uzķērusies uz nosaukuma ...


Zem skaistā nosaukuma ir visi čekisti un viņu jaunā maiņa(dēliņi un meitiņas), bet duraki tik iet un balso par šiem neliešiem. Pie tam jaunuļi vēl ēd no hūtaiņa rokas...
ZZS un NA ir jāatstāj aiz borta, jābloķējas ir JKP+KPV+AP+JV(nu vismaz mazāks ļaunums).

Atbildēt

No Garīgās pasaules

10.10.2018. 19:43

»

Tautas tribunāls raksta

...


Mēs, Tev Grantin H86, Atmodas aizsācēj, snaudošās tautas Tālavas taurētāj, pateicamie, ka atnesi mums brīvību! Gaidi mūsu nākamo Tev sveicienu! Gatavojies Nirnbergai- 2 Latvijā! Bordāns ir no mūsējiem, no Garīgās pasaules! Viņš solīja tiesāt un likt cietumā! Līdz nākamajai tikšanās reizei! Auf widersehen!

Atbildēt

blondīne

10.10.2018. 15:37

pa vēlēšanu burzmu izdevies veiksmīgi aizmirst, ka Vājonis nav vēl izsludinājis Čekas maisu atvēršanas likumu ?

Atbildēt

Tautas tribunāls raksta

10.10.2018. 14:53Ar šo rakstu es gribu pasacīt to, ka man bija pilnīgi pareizi, ka vēlēšanu aģitācijas “matricā” ieteicu svītrot visus līdzšinējos NA darboņus, kuri noziedzīgi uzurpējuši šis PARTIJAS programmu un tās aizsegā veic Latvijas valsts izlaupīšanu ! No tā arī izriet, ka tiek veikts genocīds pret latviešu tautu !!!

Šajā sarakstē piedalās pat tā ģimene, kuru es vēl neturēju par pilnīgi sapuvušu, bet, kā redzams, tad maldījos. Jāņa Dombravas brālis Oskars Dombrava Latviešu Vēlētāju Biedrības priekšsēdi Viloru Eihmani, kad tas ar K. Rancāna rakstu atgādināja NA “nopelnus”, sūtīja ārstēties. Šajā sarakstē mēs redzam viena īsta hazāržīda- PD apmācīta troļļa melīgo sabiedrības ietekmēšanu. Abu šo “dombravu”(jankas un oša) māmiņa, Elita Dombrava- Everte, papildināja sava dēla sacīto, ka ne tikai V. Eihmanis ir garīgi slims, bet arī L. Grantiņš !

Žēl tikai, ka šo viņas uzstādīto diagnozi pēc piecpadsmit minūtēm “kāds” izdzēsa.

Nevarētu būt, ka pati garīgi veselā Elita Dombrava- Everte to būtu izdarījusi…, tik „patiesus“ vārdus izdzēsusi .

Šie mēsli, latviet, ir labi iedzīvojušies šajā lomā un viņi nekad labprātīgi no varas neatsacīsies. Viņiem J. Bordāns, kad tas pieminēja, ka sāks ar neliešu atstādināšanu un tiesāšanu, ir ienaidnieks NR 1, tāpat kā valdošajai hazāržīdu mafijai.

Tagad jau daļēji kļuvis zināms, ka tieši NA biedri(Parādnieks, Rasnačs) bija vieni no L. Grantiņa zvērīgā aresta organizētajiem un izpildītājiem ! Viņu i- vietnē bija nāves klusums par šo notikumu !

Es apzināti devos uz žīdsātinistu pārvaldīto Latviju, lai mana aresta gadījumā NA biedri varētu sevi pierādīt kā Atmodas aizsācēja glābēji !

Kļūdījos, gandrīz šo “nacionālo izkārnījumu” dēļ zaudēju savu dzīvību !

Tiesas diena atnāks, par to lai neviens nešaubās !

Pēc visā notikušā, kad jums, Ciānas cermeņi, liks cilpu kaklā, nevarēsiet sūdzēties, ka neko neesat zinājuši un esiet nevainīgi !

Ar jums tauta izrēķināsies kā ārsts ar mēra baciļiem !

11.10.18 L. Grantiņš

Vilors Eihmanis
Klementijs Rancāns raksta.Dosim varu jaunajām partijām:Interneta komentāros, kas skar partiju debates un reklāmas, var izlasīt dzēlīgus komentārus par TB/LNNK/ NA. Tie nav viennozīmīgi, komentēt vai citēt būtu nekorekti. Bet raksturīgi, ka nevienu komentāru nevar atrast par ļoti svarīgu notikumu, kas skar visu tautu, kas nodarīja tautai lielu kaitējumu no NA Tieslietu ministrijas vadītāju „darbiem“ un nedarbiem. Viens no nopietnākajiem, kad Latviju skāra ekonomiskā krīze, 2008.gadā politisku apsvērumu dēl (secinājums no Satversmes tiesas sprieduma) tika 8-15 reizes paaugstināta nekustamā īpašuma KADASTRĀLĀ VĒRTĪBA. No kadastrālās vērtības nosaka – tiesāšanās izdevumus (nabagiem nav pieejas tiesai), valsts nodevu pie darījuma, notāra iemaksas, advokāta pakalpojumus, nekustamā īpašuma nodokli (NĪN), zemesgrāmatu nodevu, ienākuma nodokli pie vērtību starpības, pārdod NĪ, īrnieku maksājumi par īpašnieka NĪ, dalītā īpašuma zemes nomas maksu (vai kā dēvē – maksa par zemes PIESPIEDU NOMU) un citi nodokli. Tātad, tika aplikta visa tauta ar DESMITKĀRTĪGU nodokli. Un kas šajā laikā bija Tieslietu ministrs, kurš kūrēja Valsts zemes dienestu (VZD), kas sagatavoja likumu kopā ar TM kadastrālo vērtību celt ap 10 reizes – tas bija Gaidis Bērziņš – 2006. gada 7. novembris — 2009. gada 12. marts Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Godmaņa Ministru kabinets. Man mājai zeme bija LS 14 000, bet jau l2008.gadā to novērtēja par LS 128 000. Un kas uz šīs kadastrālās vērtības bāzes sagatavoja likumprojektu “PIESPIEDU DALĪTĀ ĪPAŠUMA DAUDZDZĪVOKĻU MĀJĀS IZBEIGŠANAS LIKUMS”, kas atrodas Saeima uz 3.lasījumu – kas uzskatāms par OIK nr.2. – Tieslietu ministrs – Dzintars Rasnačs 2014. gada 5. novembris — pašlaik Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!“—“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK“ Straujumas 2. Ministru kabinets Kučinska Ministru kabinets? Un īsi vēl viens piemērs: atcerieties, kā šķendējās Aigars Kalvītis par līgumu ar Krieviju par Abrenes dāvināšanu pret samaksu par „sprāguša ēzeļa ausīm“? Kalvītis, liekas, gribēja pat ierosināt parlamentāro izmeklēšanu, jo šis līgums jau bija darbā, bet neaktīvs. Kalvītim bija jāaktivizē sarunas. Un šo līgumu, ja atmiņa neviļ, sastādīja TB/LNNK ministru prezidents . Vai es kļūdos? Ak jā, tur dzīvoja daudz krievu un daudz purvu!? Bet zini – savu zemes pleķi neviena valsts neatdod, kas ir galvenais. Un par ko TB/LNNK padzina no ministra amata Jāni Bordānu? Tādēļ ka viņš aizsāka Maksātnespējas administrācijas un tiesu sistēmas sakārtošanu un reformēšanu. Tā nu ir – atbildību NA ne par ko neuzņemas, kaut pie varas jau no 1990.gada. Varbūt pietiek?

Vilors Eihmanis. Tieši NA laikā vēl vairāk korumpējās tiesu sistēma. Tik daudz latvieši tika padarīti nabagi.

Oskars Dombrava Tieši Rasnačs no NA ir tas, kas cīnās pret Maksātnespējas administratoriem, tāpēc šie administratori veido melno PR pret NA. Var apskatīt šo raidījumu un kļūs skaidrs, kāpēc mēģina sasaistīt sliktos maksātnespējas administrators ar NA, kamēr īstais slikto maksātnespējas administratoru lobētājs Gobzems raujas pie varas: https://ltv.lsm.lv/…/13.06.2018-tiesa-runa-kas…/
Plus beidziet muldēt. Latvieši nav nabagi, šobrīd ekonomika, IKP, bezdarbs ir labāks nekā treknajos gados, pabalsti ir augstākā līmenī, viss iet uz augšu. Jebkura statistika to uzskatāmi parāda.

Vilor, ej ārstējies. Tieši Visu Latvijai (NA ) stāvēja salā pa Abreni, kamēr tu neko nedarīji. Beidz te stāstīt savus slapjos sapņus.

Vilors Eihmanis Oskars Dombrava Gobzens un Rasnačs ir tiesājami par genocīdu pret latviešu tautu. Abi divi ir saistīti ar Aivara Borovkova vadīto Latvijas Juristu biedrību. Par visiem viņiem var atrast rakstus iepriekšējā linkā. Jūs taču saprotat, ka tiesiskums tiks atjaunots. Tas ir tikai laika jautājums.

Rasnačs cīnās par sili. Žurnālisti visu nepasaka. Bet mums ir sarakste ar Tieslietu ministru, kas pierāda, ka viņš ir mafiozās tiesu sistēmas sastāvdaļa. Te daudz kas pateikts par Rasnaču: https://tautastribunals.eu/?p 27406
Oskars Dombrava Vilors Eihmanis nu tas, ko rādi ir kāda blogs, nevis normāls avots. Tādus viena tante teica avotu īpašnieks Endziņš tagad sēž cietumā.

Vilors Eihmanis Oskars Dombrava Un Tu esi tas, kas sēdinās cietumā Atmodas aizsācēju? Pēc uzvārda esi Jāņa Dombrava brālis… Vai Jānis Dombrava, kurš atkal raujas pie varas, arī uzskata tāpat?

Oskars Dombrava Tas ka aizsāka atmodu jaunībā, ja viņš aizsāka, nenozīmē, ka tas ir uzticams avots. Atmodu aizsāka 100iem cilvēku, kuri pēc tam gulēja ar to Saskaņu un apkrāpa valsti.

Vilors Eihmanis Un Tu būsi tas uzticamais avots? Jau vien tas, kā Tu noliedz Atmodas aizsācēju norāda, ka Tu tāpat kā Rasnačs piederi pie latviešu tautas ienaidniekiem.

Oskars Dombrava Es runāju, ka LTV ir uzticams avots, nevis viena pensionāra sazvērestības teorijas. Ja tās teorijas būtu kaut cik ticamas, tad lūdzu, lai iesniedz presē, tiesā un virza to procesu, bet tur jau tā lieta, ka tas viss ir pieņēmumi. Alternatīvā iedomu pasaule.

L. Grantiņa „sūtījums“ biedrenei Elitai Dombravai- Evertei:
Linard Grantins Par sadarbību ar DP krievžīdu sātanistiem, Jums Evartes kundze, reiz būs jāatbild Latvijas Valsts drošības iestādēm !!

Un, ja Jūs runājat patiesību, tad kāpēc izdzēsāt savus komentārus, kuros L. Grantiņu un V. Eihmani nosaucāt par šizofrēniem ?

Jūs esiet nekas vairāk, kā zemiska vieple, tautas padibene, kopā ar saviem dēliem !

Personu bloķēšana norāda, ka esiet mele, kurai nav argumentu !

Dombravu ģimenes KGBistiskā MORĀLE: Ja kaut kas nav tā, tad tūlīt diskusiju pretinieks tiek nodēvēts par GARĪGI SLIMU !

Šeit vēl kāds morāles aspekts: https://tautaruna.nra.lv/slavenibas/231357-izskiries-no-berna-mates-dombrava-atradis-10-gadus-jaunaku-milako/

Un tādi vēlas būt TAUTAS CEĻVEŽI !

Atbildēt

Es neteicu, ka Kols bijis komunists

10.10.2018. 14:50

»

:):):):):):)

Cienījamais, Kols gan ir pārāk jauns, lai būtu varējis būt par čekistu:):):):). Un - kas vispār, jūsuprāt, ir čekists


bet ir mēsls, kas piebiedrojies NA mēslu kastei.

Atbildēt

Tēvzemieša Hesenfelda varoņdarbi

10.10.2018. 14:50

Šobrīd jau likvidējamā valsts kapitālsabiedrība HIPONIA rīkojoties ar valsts naudu, pēc reiderisma shēmas pērkot SIA "Sapņu Fabrika" kapitāldaļas, prettiesiski izdota izpildraksta uz šķīrējtiesas sprieduma pamata atņemot vērtīgos īpašumus, tos ir pārdevusi. LSIA Hiponia manu personiskā galvojuma SIA "Sapņu Fabrikai" par summu 1 144 916,29 EUR ir samazinājusi par 201 EUR. Kas pateiks pie kā atrodas pārējie miljoni un kuras personas par to atbildīgas ?

Atbildēt

NA ir nodevēji

10.10.2018. 13:57

Kas bija tie kretīni, kuri šos nodevīgos izdzimteņus pārvēlēja, man nav saprotams. Tieslietu sistēma ir totāli sapuvusi, pilna ar padomju sistēmas atraugām, nejēgām un korumpantiem. Tas ir fakts, par kuru zina visi, izņemot NA ar rabarberu seju kā ministru.

Atbildēt

:):):):):):)

10.10.2018. 13:31

»

Rasnačs ir bijušais komunists

un maita čekists. Īsts smerdelis kā Roberts Zīle un R. Kols


Cienījamais, Kols gan ir pārāk jauns, lai būtu varējis būt par čekistu:):):):). Un - kas vispār, jūsuprāt, ir čekists?

Atbildēt

Nu nu

10.10.2018. 13:29

Tas ir tikai normāli, ja darbavieta liedz pieeju dažādām vietnēm. Darbiniekiem ir jāizmanto darba dators darba vajadzībām, nevis privātām izklaidēm, kā piemēram, politiskā pornogrāfija Lapato Lapsam izpildījumsa.

Atbildēt

Sandra Briķe

10.10.2018. 13:01

Ko tas dod, ka nav vairs viena Rasnača, kuru partija regulēja, kad Bordāns rokojas ar Nacionālo apvienību un uzmet savus vēlētājus. Vajag papētīt, kas patiesībā stāv aiz Tēvzemei un Brīvībai skaistā nosaukuma, kas ir tās veidotāji un kāda ir to patiesā būtība! Tauta joprojām uzķērusies uz nosaukuma un saukļiem, vai par maz par iepriekš pastrādāto? Šīs partija dēļ veidoto likumprojektu, ne jau Dz.Rasnača, kas diez vai ir spējīgs uzrakstīt likumprojektu (Viena Maksātnespējas likuma autors ir Gaidis Bērziņš,un viņš ilgstoši strādāja Saeimas Juridiskā komisijā) tautu pataisīja parādniekiem un nabagiem, kā rezultātā tā pameta Latviju, lai pasargātu savas ģimenes!!! Vai tiešām lielā tautas daļa, kas balsoja par Nacionālo apvienību, ir mazohisti?

Atbildēt

Bieži vnk, ne tikai dzēš

10.10.2018. 10:39

»

Ups

Ups, mana kļūda. Nekas nav izdzēsts


pēc kāda laika, bet neļauj pievienot. Komentārs pazūd.

Atbildēt

Pietiek dzēš

10.10.2018. 10:38

»

Latvijas ir neizdevusies valsts

PIETIEK, kas manā komentārā bija tik slikts, ka to bija jāizdzēš


daudz komentāru. Lai radītu vēlēšanos komentēt. Pēc būtības Pietiek uzspļauj komentāru saturam, jo portāla materiālā vērtība ir komentāru daudzumā.

Atbildēt

Latvijas ir neizdevusies valsts

10.10.2018. 10:34

PIETIEK, kas manā komentārā bija tik slikts, ka to bija jāizdzēš?

Atbildēt

Lūk,skatieties!

10.10.2018. 10:11

Delfi pēdējos rakstos par Zeiļu pieņem vienīgi kremļa troļļu komentārus.Tādu kuri prot riet latviski.Pēc vēlēšanām trroļļiem vajadzēja drusku aprimties,bet aktivitāte ir palielināta 10x!Delfu krievu sadaļā tie paši āksti kas vienmēr.Kak to tak,žongler so šprotami s maslom,un vēl daži pufaiki.

Atbildēt

VB

10.10.2018. 10:02

»

migla

Laikam banāli būtu atgādināt, ka darba laiks darba vietā ir domāts darbam


Tiešām tā ir! Nu, pasakiet, ko tieši tieslietās strādājošs birokrāts iegūst no šiem bloķētiem saitiem? Man, piem., ar nepatīk, ka visp. kas tiek bloķēts, bet darbā... - kā nu darba devējs vēlas, protams.
Vai neesat ievērojuši, ka lielākais comment -u skaits parādās tā ap 9.30, kad kalpotāji ieradušies darbā un beidzot ar mierīgi padzēruši kafiju + vairāk ar nav tā īsti ar ko darīt?

Atbildēt

Facebook

10.10.2018. 08:47

»

Achtung Achtung !

Vislielākais "nacionālais" nelietis Latvijas valsts vēsturē. Kurš ir pilnīgi iznīcinājis Latviju kā tiesisku valsti. Tikai nedomājiek ka cirvis vai lohs vai kretīns. Šis te ir zušu zutis. Jādara viss lai viņu iesēdinātu tā uz gadiem 20. Mazāk nav pelnījis, visdrīzāk ka maksimālo. Patiesība tagad tikai...


Pat Kivičs saprata, ka, ja izsvītro savējie, pats vainīgs un laiks pacelt cepuri. Rasnačam ar šo iet grūtāk. Redz, Maskava vainīga, ka NA vēlētāji viņu svītroja. Bardaku tieslietās viņš neredz, nedzird un nejūt.

Atbildēt

HA

10.10.2018. 08:40

Tiesu varas pārvešana par izpildu orgānu ir saskatāmas genocīda pazīmes.
Bez ministra aktīvas līdzdalības tas nebija iespējams.
Par bezatbildību liecina nespēja atbildēt par saviem vārdiem un padoto pretlikumīgas darbības pieslēgšana. Lietu pazušana no tiesām.

Atbildēt

Achtung Achtung !

10.10.2018. 00:27

Vislielākais "nacionālais" nelietis Latvijas valsts vēsturē. Kurš ir pilnīgi iznīcinājis Latviju kā tiesisku valsti. Tikai nedomājiek ka cirvis vai lohs vai kretīns. Šis te ir zušu zutis. Jādara viss lai viņu iesēdinātu tā uz gadiem 20. Mazāk nav pelnījis, visdrīzāk ka maksimālo. Patiesība tagad tikai sāks nākt gaismā viņa nelietības. Neviens cits no šīs tieslietu/iekšlietu sistēmas mafijas čekistiem nav nodarījis tik lielu kaitējumu valstij kā šis smerdelis. Bet abas sistēmas ir jāiztīra kā Gruzijā, pat nežēlīgāk, tā ir pirmā lieta ar ko jāsāk izmēzt Latviju. Pārējo pēc tam, jo citādi viss būs velti. Un tagad uzmanīgi skatamies ko mēģinās iebāzt viņa vietā !

Atbildēt

migla

09.10.2018. 22:29

Laikam banāli būtu atgādināt, ka darba laiks darba vietā ir domāts darbam.

Atbildēt

Aldis

09.10.2018. 21:13

Hei, Pietiek! A pirms tam te no Tieslietu ministrijas IP adresēm neviens nekomentēja? :)
Tāpat vien aiz nav ko darīt jau nu ugunssienu nesāka konfigurēt. Iestādes sisadmini pietiek.com apmeklējumu noteikti redz un tad gan jau arī kāds pa galvu dabūja

Atbildēt

lol

09.10.2018. 20:31

gribētu redzēt to sarakstu lai varētu papildināt savus bukmarkus :D

Atbildēt

Ko muldi, Rasnač!

09.10.2018. 20:18

»

Dzintars Rasnačs

Pietiek.com pret mani ir sistemātiski vērsis Kremļa režisētu nomelnošanas kampaņu. Pietiek.com bloķēšana tieslietu sistēmas interneta tīklā ir kritiski svarīga valsts drošības apdraudējumu novēršanai, ņemot vērā Kremļa milzīgos pūliņus parādīt Latviju kā neizdevošos valsti. Par Latviju cirkulējošās ...


Visi zin, ka esi ilumināts- bijušais komunists, visticamāk arī čekists un patiesībā NA mafiozņiks NA melnajai kadei maksātnespējas procesos, to likumdodanā, tiesnešu korumpētībā. Ir zināmi skaidri noziegumu sastāvi katra apsūdzībai - I. Mūrnieces, kura kā Saeimas spīkere manipulēja ar Saeimas balsojumiem, B. Broka, kura kā bij. tieslietu ministre apturēja maksātnespējas procesa likumdošanas virzību Saeimā, R. Dzintara un I. Parādnieka afēras ar deklarācijām, kurās it kā aizdotas summas, kādas šie kungi acīs nav redzējuši, sagatavojot aizdevumu atmaksu no maksātnespējas procesiem, kuros zināmas personas dīvainā kārtā nonāca tieš pie noteiktām lietām bez rindas - tā visa bija Dz. Rasnača kompetence. Dz. Rasnača bezdarbība ir slēpjot judikatūru, novedot tieslietas stagnācijā. Jūs esat politisks noziedznieks, Dz. Radnač! Un tikai Pietiek to visu var atklāt, arī komentāros - nekur citur. Jūs tagad Dz. Rasnač būsit viegli pieejams, Jums taču nebūs apsardzes tāpat kā ZZS Brigmanim.Arī bij. komunistam.

Atbildēt

Valdis Dombrovskis

09.10.2018. 19:45

»

Ināra Mūrniece

Vēl mazliet, un es jau spēšu arī savām acīm redzēt neredzamo Kremļa roku, līdzīgi kā Raivis Dzintars un Dzintars Rasnačs, pēc LSD ieraušanas. Žēl tikai, ka ne visi notic mūsu muldoņai par Kremļa tankiem un tauta brauc prom, mazinot mūsu zagšanas iespējas. Žēl arī, ka ārvalstu investori un bankas baidās...


Latvija ir izdevusies valsts. Es to labi zinu. Skaidri zinu, ka arī ekonomiskā krīze un visas pārējās Latvijas problēmas bija Kremļa inspirētas. Kā bijušais valdības vadītājs zinu, cik ļoti manas valdības labos darbus sabotēja Kremlis un šī prokremliskā interneta vietne Pietiek.com.

Atbildēt

Ināra Mūrniece

09.10.2018. 19:40

»

Raivis Dzintars

Pareizi, Dzintar! Kremlis cenšas mūs sabotēt, jo maksātnespējas "mafija" Latvijā ir Kremļa projekts, līdzīgi kā ar skandālu finanšu sektorā - tie visi ir Kremļa meli. Mēs esam ar Tevi, turies, Dzintar


Vēl mazliet, un es jau spēšu arī savām acīm redzēt neredzamo Kremļa roku, līdzīgi kā Raivis Dzintars un Dzintars Rasnačs, pēc LSD ieraušanas. Žēl tikai, ka ne visi notic mūsu muldoņai par Kremļa tankiem un tauta brauc prom, mazinot mūsu zagšanas iespējas. Žēl arī, ka ārvalstu investori un bankas baidās no Latvijas tieslietu mafijas, tāpēc mūsu Rīga smagi iepaliek augstas klases biroju celtniecībā no Tallinas un Viļņas. Žēl, ka arī muļķu paliek mazāk un nav vairs tik daudz to, kas notic mūsu muldēšanai.

Atbildēt

Fēlis

09.10.2018. 19:36

Līdz ar to- atā, atā! Mudakozaurs noraks visu savu politisko karjeru.

Atbildēt

Raivis Dzintars

09.10.2018. 19:34

»

Dzintars Rasnačs

Pietiek.com pret mani ir sistemātiski vērsis Kremļa režisētu nomelnošanas kampaņu. Pietiek.com bloķēšana tieslietu sistēmas interneta tīklā ir kritiski svarīga valsts drošības apdraudējumu novēršanai, ņemot vērā Kremļa milzīgos pūliņus parādīt Latviju kā neizdevošos valsti. Par Latviju cirkulējošās ...


Pareizi, Dzintar! Kremlis cenšas mūs sabotēt, jo maksātnespējas "mafija" Latvijā ir Kremļa projekts, līdzīgi kā ar skandālu finanšu sektorā - tie visi ir Kremļa meli. Mēs esam ar Tevi, turies, Dzintar!

Atbildēt

Dzintars Rasnačs

09.10.2018. 19:31

Pietiek.com pret mani ir sistemātiski vērsis Kremļa režisētu nomelnošanas kampaņu. Pietiek.com bloķēšana tieslietu sistēmas interneta tīklā ir kritiski svarīga valsts drošības apdraudējumu novēršanai, ņemot vērā Kremļa milzīgos pūliņus parādīt Latviju kā neizdevošos valsti. Par Latviju cirkulējošās negatīvās ziņas ir Kremļa inspirētas un tām nav nekāda sakara ar realitāti. Es, būdams tieslietu ministrs, ļoti traucēju Kremļa interesēm Latvijā un šo darbu arī solos turpināt.

Atbildēt

Un vēl

09.10.2018. 19:07

»

Jānim Bordānam

Jāni Bordān, mēs gaidam, lai solītais būtu ne tikai vārdos, bet arī darbos. Sākot jau ar tieslietu ministriju. Rasnačs, Iesalnieks, Medina, Kucina un Valsts sekretārs tur nomaināmi ar godīgiem cilvēkiem...


Lūdzu steidzami izformējiet noziedzīgo prokuratūru, kur sēž pat persona, kas piedalījās augusta pučā! Noziedznieki ir gan ģenerālprokuratūrā, gan rajonu prokuratūrās.

Atbildēt

Neministrs

09.10.2018. 19:01

TM ir daudz visādu interesantu personu, kaut vai Martinsona sieva, Mediņa, Kūciņa. Vispār daudz blatniku.

Atbildēt

Rasnačs ir bijušais komunists

09.10.2018. 18:48

»

fuksis

Nesaprotu, kā tādu "cirvi"vispār kāds var nominēt par ministru


un maita čekists. Īsts smerdelis kā Roberts Zīle un R. Kols.

Atbildēt

Tagad Rasnačam

09.10.2018. 18:44

būs miessargi, vai kā? Diezgan beigts politisks līķis, kā Brigmanis.

Atbildēt

vakarēdiens

09.10.2018. 18:32

Viena lieta ir, kā kāds attiecas pret Rasnaču, Lapsu vai vēl kādu indivīdu vai viņa darbiem. Cita lieta , darbā pieejamie interneta resursi. Mums arī darbā nav pieejam tie interneta resursi kuri darbam nav vajadzīgi. Uzskatu ka tas ir normāli. Darbā ir jāstrādā nevis jāizklaidējas, jāraksta komentāri. Tas traucē strādāt.
Atnāku mājās, ēdu vakariņas, tad arī var ieslēgt dažādus portālu, palasīt, pasmieties, uzrakstīt kādu komentāru.
Labprāt palasītu Pietiek komentāru, kāpēc viņi uzskata, ka darba vietās jābūt pieejai viņu lapai( arī dažādām citām)? Ar kādu mērķi, motīvu, pievienoto vērtību?

Atbildēt

un

09.10.2018. 18:30

»

Es

Tas klauns jau teicik ka netika ievelets tapec ka pie ta vainigi krievi un Kremlis


Taizeme.

http://puaro.lv/tiesiskums/tieslietu-ministrs-rasnacs-darba-laika-cato-par-taizemes-pludmalem/

Atbildēt

nu ko

09.10.2018. 18:23

Rasnačuvar salīdzināt ar Vājoni, abi vienādi, kā dvīņu brāļi. Rasnačs vispār neko nav izdarījis labu Latvijai būdams šai postenī.

Atbildēt

Zigurds

09.10.2018. 18:12

Vai Pietiek.com nevarētu publicēt pilnu aizliegto vietņu sarakstu?

Atbildēt

hjhgghjghjghjghj

09.10.2018. 15:58

kā tāds lops tur sēž?

Atbildēt

Es

09.10.2018. 15:56

Tas klauns jau teicik ka netika ievelets tapec ka pie ta vainigi krievi un Kremlis...!?

Atbildēt

!

09.10.2018. 15:14

Kāds Dzintars Rasnačs, tāds pats ir Gaidis Bērziņš, Raivis Dzintars, Jānis Dombrava, Jānis Iesalnieks, Ināra Mūrniece, Imants Parādnieks. Bet bija vēlētāji, kuri par viņiem balsoja. Par ko viņi balsoja? Par maksātnespējas administratoru mafiju? Par netaisnībām tiešām? Par cenzūru?

Atbildēt

Datoršiks

09.10.2018. 13:00

Iespējams, bet maz ticami. FW ražotāji var automātiski iekļaut mādas aizdomīgas lapas, bet no saraksta var tikt ārā, laipni uzrakstot ražotājam.

Interes pēc iesaku palūgt ministrijai FW ražotāju un to zem kādas kategorijas tiek bloķēts pietiek un citas nepareizās lapas.

Ja tiešām ir bloķēts, tad variet atbloķēt vēršoties pie izstrādātāja, ja ir ar rociņām bloķēts, tad atkal meli.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Nekad tā nav bijis, un še tev – atkal! Prātojums par krievu ruleti banku sfērā

FotoPagājušajā nedēļā kārtējā banka slēdza durvis klientiem, lai pēc kāda laiciņa vērtu tās administratoriem, likvidatoriem, makulatūras savācējiem un citiem biznesa meža sanitāriem. Šoreiz vērotāju un komentētāju vidē izbrīna nebija nekāda, jo "PNB Bankas" (pirms tam "Norvik") liktenis tika apspriests tikai kategorijās "kad", nevis "vai tiešām". Pērn kādā diskusijā pat publiski piedāvāju derības par to, ka šis finanšu zombijs, kas jau pasen kluburēja izēstām iekšām, būs beigts vēl pirms 2018. gada auditētā pārskata apstiprināšanas. Ikurāt tā arī notika.
Lasīt visu...

18

Sāpīgs kniebiens VARAM "kreisajā rokā"

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) rosina valdību pieņemt pavisam loģisku lēmumu: uz pāris gadiem aizliegt pilsētām un novadiem izstrādāt dažviet jau iesāktos attīstības plānošanas dokumentus 2021.-2027. gadam. Pašvaldībniekiem, to padzirdot, ir spuras gaisā…
Lasīt visu...

21

Suverenitātes portrets pakta jubilejas sakarā

Foto2019.gada 23.augustā paiet 80 gadi kopš Vācijas un Padomju Savienības līguma noslēgšanas. Tas bija triviāls līgums par neuzbrukšanu. Līgumu parasti dēvē par Molotova-Ribentropa paktu. Līdz 1939.gada 23. augustam cilvēce pazina daudzus paktus, kā dēvē starptautiskos līgumus. Arī Latvijas Republika savas pastāvēšanas laikā ir bijusi līdzautore daudziem paktiem. Droši var teikt, ka neviens no tiem nekad nav ieguvis sabiedrības plašāku ievērību. Ne reti par paktiem sabiedrība netiek detalizēti informēta. Paktu producēšana ietilpst diplomātisko attiecību segmentā un ārlietu ministrijas rūpēs.
Lasīt visu...

21

Sabiedrībai jau tagad ir iespējams saņemt no iestādes informāciju par ielūgto personu sarakstiem uz valstiski nozīmīgiem notikumiem

FotoRakstam „Nodokļu maksātājiem nav jāzina, kādi cilvēki par nodokļu maksātāju naudu tiek uz sarīkojumiem, kas tiek finansēti no nodokļu maksātāju naudas” lūdzam pievienot Kultūras ministrijas (KM) viedokli, kas ir šāds – jau spēkā esošie normatīvie akti nosaka kārtību, kādā regulējams jautājums par ielūgumu izsniegšanu uz nozīmīgiem kultūras pasākumiem:
Lasīt visu...

21

Kā pārvarēt lielo masu mediju krīzi

FotoPašlaik ne tikai Latvijā, bet daudzās valstīs tiek celta trauksme par lielo masu mediju krīzi. Informācijas apmaiņa starp cilvēkiem pamazām pārceļas uz sociālo portālu vidi, un lielo masu mediju loma kļūst aizvien maznozīmīgāka. Risinājums - ieguldīt masu medijos aizvien lielākas finanses, manuprāt, neko nemainīs. Nauda vienkārši tiks sabērta tukšā mucā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Augstskolas autonomijas anatomija: brīvā Latvijā brīva Universitāte

Latvijas kā nacionālas valsts ar parlamentāru valsts iekārtu pamatus veido Vilhelma fon Humbolta idejas par zinātnes un izglītības vienotību...

Foto

Akadēmiskās sabiedrības atbaidošās tirādes

2019.gada 17.augustā medijos bija lasāma informācija par t.s. akadēmiskās sabiedrības atklāto vēstuli premjerministram (vēstules tekstu publicēja šajā portālā). To parakstījuši augstskolu vadītāji,...

Foto

Nacionālās apvienības vēstule premjeram par Sabiedrības integrācijas fonda darbības turpināšanas lietderību

Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (turpmāk – VL-TB/LNNK) frakcija jau vairākus gadus...

Foto

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

Latvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

Atsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas...

Foto

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

Šādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts....

Foto

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

Pēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav...

Foto

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

Rīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē...

Foto

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

Pēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri...

Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...