Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Bijušais zemessargs

15.10.2018. 20:25

Tāpēc jau DELFI nobloķē manu komentāru, kas nav labvēlīgs Rasnačam.

Atbildēt

Facebook

11.10.2018. 08:29

Apskatīju Jāņa Dombrava jaunās draudzenes-NA jaunatnes organizācijas censones youtub kanālu, tur dziedonīši lielakoties svešā mēlē vien skatāmi. Neviena politiska vai ekonomiskas ievirzes abonēta kanāla, pat vēsture neinteresē un tādas raušas politikās organizācijās ?

https://tautaruna.nra.lv/slavenibas/231357-izskiries-no-berna-mates-dombrava-atradis-10-gadus-jaunaku-milako/

Izšķīries no bērna mātes, Dombrava atradis 10 gadus jaunāku mīļāko
Portāls nra.lv
12.dec 2017

Saeimas deputāts Jānis Dombrava, par spīti kāzās veiktajiem latviskajiem rituāliem, šķīries no savas sievas un jau uzsācis jaunas attiecības.
Kā ziņo žurnāls Kas Jauns, Dombravas pirkstā vairs nemirdz zelta Nameja gredzens, jo viņš no Ievas pirms gada šķīries. Izrādās, ka abi jau pirms trīs gadiem pātraukuši dzīvot kopā, tomēr, par spīti centieniem, laulību glābt nav izdevies.

Abu laulībā dzima meita Elza, kurai nu jau ir seši gadi

Politiķis gan ilgi viens nav palicis, jo jau uzsācis romantiskas attiecības 10 gadus jaunāko studenti Annija Asmine.
Meitene ir no Dobeles un aktīvi darbojas Dombravas pārstāvētās partijas jaunatnes organizācijā.

Deputāts gan norāda, ka precēt Asimini vēl nesteidzas

Atbildēt

H86

11.10.2018. 06:43

»

Lelle

Jutu


Linards Grantiņš rakstīja: Bija pilnīgi pareizi, ka es vēlēšanu aģitācijas “matricā” ieteicu svītrot visus līdzšinējos NA darboņus, kuri noziedzīgi uzurpējuši šis PARTIJAS programmu un tās aizsegā veic Latvijas valsts izlaupīšanu ! No tā arī izriet, ka tiek veikts genocīds pret latviešu tautu !!!

Atbildēt

Lelle

10.10.2018. 22:13

»

Sandra Briķe

Ko tas dod, ka nav vairs viena Rasnača, kuru partija regulēja, kad Bordāns rokojas ar Nacionālo apvienību un uzmet savus vēlētājus. Vajag papētīt, kas patiesībā stāv aiz Tēvzemei un Brīvībai skaistā nosaukuma, kas ir tās veidotāji un kāda ir to patiesā būtība! Tauta joprojām uzķērusies uz nosaukuma ...


Zem skaistā nosaukuma ir visi čekisti un viņu jaunā maiņa(dēliņi un meitiņas), bet duraki tik iet un balso par šiem neliešiem. Pie tam jaunuļi vēl ēd no hūtaiņa rokas...
ZZS un NA ir jāatstāj aiz borta, jābloķējas ir JKP+KPV+AP+JV(nu vismaz mazāks ļaunums).

Atbildēt

No Garīgās pasaules

10.10.2018. 18:43

»

Tautas tribunāls raksta

...


Mēs, Tev Grantin H86, Atmodas aizsācēj, snaudošās tautas Tālavas taurētāj, pateicamie, ka atnesi mums brīvību! Gaidi mūsu nākamo Tev sveicienu! Gatavojies Nirnbergai- 2 Latvijā! Bordāns ir no mūsējiem, no Garīgās pasaules! Viņš solīja tiesāt un likt cietumā! Līdz nākamajai tikšanās reizei! Auf widersehen!

Atbildēt

blondīne

10.10.2018. 14:37

pa vēlēšanu burzmu izdevies veiksmīgi aizmirst, ka Vājonis nav vēl izsludinājis Čekas maisu atvēršanas likumu ?

Atbildēt

Tautas tribunāls raksta

10.10.2018. 13:53Ar šo rakstu es gribu pasacīt to, ka man bija pilnīgi pareizi, ka vēlēšanu aģitācijas “matricā” ieteicu svītrot visus līdzšinējos NA darboņus, kuri noziedzīgi uzurpējuši šis PARTIJAS programmu un tās aizsegā veic Latvijas valsts izlaupīšanu ! No tā arī izriet, ka tiek veikts genocīds pret latviešu tautu !!!

Šajā sarakstē piedalās pat tā ģimene, kuru es vēl neturēju par pilnīgi sapuvušu, bet, kā redzams, tad maldījos. Jāņa Dombravas brālis Oskars Dombrava Latviešu Vēlētāju Biedrības priekšsēdi Viloru Eihmani, kad tas ar K. Rancāna rakstu atgādināja NA “nopelnus”, sūtīja ārstēties. Šajā sarakstē mēs redzam viena īsta hazāržīda- PD apmācīta troļļa melīgo sabiedrības ietekmēšanu. Abu šo “dombravu”(jankas un oša) māmiņa, Elita Dombrava- Everte, papildināja sava dēla sacīto, ka ne tikai V. Eihmanis ir garīgi slims, bet arī L. Grantiņš !

Žēl tikai, ka šo viņas uzstādīto diagnozi pēc piecpadsmit minūtēm “kāds” izdzēsa.

Nevarētu būt, ka pati garīgi veselā Elita Dombrava- Everte to būtu izdarījusi…, tik „patiesus“ vārdus izdzēsusi .

Šie mēsli, latviet, ir labi iedzīvojušies šajā lomā un viņi nekad labprātīgi no varas neatsacīsies. Viņiem J. Bordāns, kad tas pieminēja, ka sāks ar neliešu atstādināšanu un tiesāšanu, ir ienaidnieks NR 1, tāpat kā valdošajai hazāržīdu mafijai.

Tagad jau daļēji kļuvis zināms, ka tieši NA biedri(Parādnieks, Rasnačs) bija vieni no L. Grantiņa zvērīgā aresta organizētajiem un izpildītājiem ! Viņu i- vietnē bija nāves klusums par šo notikumu !

Es apzināti devos uz žīdsātinistu pārvaldīto Latviju, lai mana aresta gadījumā NA biedri varētu sevi pierādīt kā Atmodas aizsācēja glābēji !

Kļūdījos, gandrīz šo “nacionālo izkārnījumu” dēļ zaudēju savu dzīvību !

Tiesas diena atnāks, par to lai neviens nešaubās !

Pēc visā notikušā, kad jums, Ciānas cermeņi, liks cilpu kaklā, nevarēsiet sūdzēties, ka neko neesat zinājuši un esiet nevainīgi !

Ar jums tauta izrēķināsies kā ārsts ar mēra baciļiem !

11.10.18 L. Grantiņš

Vilors Eihmanis
Klementijs Rancāns raksta.Dosim varu jaunajām partijām:Interneta komentāros, kas skar partiju debates un reklāmas, var izlasīt dzēlīgus komentārus par TB/LNNK/ NA. Tie nav viennozīmīgi, komentēt vai citēt būtu nekorekti. Bet raksturīgi, ka nevienu komentāru nevar atrast par ļoti svarīgu notikumu, kas skar visu tautu, kas nodarīja tautai lielu kaitējumu no NA Tieslietu ministrijas vadītāju „darbiem“ un nedarbiem. Viens no nopietnākajiem, kad Latviju skāra ekonomiskā krīze, 2008.gadā politisku apsvērumu dēl (secinājums no Satversmes tiesas sprieduma) tika 8-15 reizes paaugstināta nekustamā īpašuma KADASTRĀLĀ VĒRTĪBA. No kadastrālās vērtības nosaka – tiesāšanās izdevumus (nabagiem nav pieejas tiesai), valsts nodevu pie darījuma, notāra iemaksas, advokāta pakalpojumus, nekustamā īpašuma nodokli (NĪN), zemesgrāmatu nodevu, ienākuma nodokli pie vērtību starpības, pārdod NĪ, īrnieku maksājumi par īpašnieka NĪ, dalītā īpašuma zemes nomas maksu (vai kā dēvē – maksa par zemes PIESPIEDU NOMU) un citi nodokli. Tātad, tika aplikta visa tauta ar DESMITKĀRTĪGU nodokli. Un kas šajā laikā bija Tieslietu ministrs, kurš kūrēja Valsts zemes dienestu (VZD), kas sagatavoja likumu kopā ar TM kadastrālo vērtību celt ap 10 reizes – tas bija Gaidis Bērziņš – 2006. gada 7. novembris — 2009. gada 12. marts Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Godmaņa Ministru kabinets. Man mājai zeme bija LS 14 000, bet jau l2008.gadā to novērtēja par LS 128 000. Un kas uz šīs kadastrālās vērtības bāzes sagatavoja likumprojektu “PIESPIEDU DALĪTĀ ĪPAŠUMA DAUDZDZĪVOKĻU MĀJĀS IZBEIGŠANAS LIKUMS”, kas atrodas Saeima uz 3.lasījumu – kas uzskatāms par OIK nr.2. – Tieslietu ministrs – Dzintars Rasnačs 2014. gada 5. novembris — pašlaik Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!“—“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK“ Straujumas 2. Ministru kabinets Kučinska Ministru kabinets? Un īsi vēl viens piemērs: atcerieties, kā šķendējās Aigars Kalvītis par līgumu ar Krieviju par Abrenes dāvināšanu pret samaksu par „sprāguša ēzeļa ausīm“? Kalvītis, liekas, gribēja pat ierosināt parlamentāro izmeklēšanu, jo šis līgums jau bija darbā, bet neaktīvs. Kalvītim bija jāaktivizē sarunas. Un šo līgumu, ja atmiņa neviļ, sastādīja TB/LNNK ministru prezidents . Vai es kļūdos? Ak jā, tur dzīvoja daudz krievu un daudz purvu!? Bet zini – savu zemes pleķi neviena valsts neatdod, kas ir galvenais. Un par ko TB/LNNK padzina no ministra amata Jāni Bordānu? Tādēļ ka viņš aizsāka Maksātnespējas administrācijas un tiesu sistēmas sakārtošanu un reformēšanu. Tā nu ir – atbildību NA ne par ko neuzņemas, kaut pie varas jau no 1990.gada. Varbūt pietiek?

Vilors Eihmanis. Tieši NA laikā vēl vairāk korumpējās tiesu sistēma. Tik daudz latvieši tika padarīti nabagi.

Oskars Dombrava Tieši Rasnačs no NA ir tas, kas cīnās pret Maksātnespējas administratoriem, tāpēc šie administratori veido melno PR pret NA. Var apskatīt šo raidījumu un kļūs skaidrs, kāpēc mēģina sasaistīt sliktos maksātnespējas administrators ar NA, kamēr īstais slikto maksātnespējas administratoru lobētājs Gobzems raujas pie varas: https://ltv.lsm.lv/…/13.06.2018-tiesa-runa-kas…/
Plus beidziet muldēt. Latvieši nav nabagi, šobrīd ekonomika, IKP, bezdarbs ir labāks nekā treknajos gados, pabalsti ir augstākā līmenī, viss iet uz augšu. Jebkura statistika to uzskatāmi parāda.

Vilor, ej ārstējies. Tieši Visu Latvijai (NA ) stāvēja salā pa Abreni, kamēr tu neko nedarīji. Beidz te stāstīt savus slapjos sapņus.

Vilors Eihmanis Oskars Dombrava Gobzens un Rasnačs ir tiesājami par genocīdu pret latviešu tautu. Abi divi ir saistīti ar Aivara Borovkova vadīto Latvijas Juristu biedrību. Par visiem viņiem var atrast rakstus iepriekšējā linkā. Jūs taču saprotat, ka tiesiskums tiks atjaunots. Tas ir tikai laika jautājums.

Rasnačs cīnās par sili. Žurnālisti visu nepasaka. Bet mums ir sarakste ar Tieslietu ministru, kas pierāda, ka viņš ir mafiozās tiesu sistēmas sastāvdaļa. Te daudz kas pateikts par Rasnaču: https://tautastribunals.eu/?p 27406
Oskars Dombrava Vilors Eihmanis nu tas, ko rādi ir kāda blogs, nevis normāls avots. Tādus viena tante teica avotu īpašnieks Endziņš tagad sēž cietumā.

Vilors Eihmanis Oskars Dombrava Un Tu esi tas, kas sēdinās cietumā Atmodas aizsācēju? Pēc uzvārda esi Jāņa Dombrava brālis… Vai Jānis Dombrava, kurš atkal raujas pie varas, arī uzskata tāpat?

Oskars Dombrava Tas ka aizsāka atmodu jaunībā, ja viņš aizsāka, nenozīmē, ka tas ir uzticams avots. Atmodu aizsāka 100iem cilvēku, kuri pēc tam gulēja ar to Saskaņu un apkrāpa valsti.

Vilors Eihmanis Un Tu būsi tas uzticamais avots? Jau vien tas, kā Tu noliedz Atmodas aizsācēju norāda, ka Tu tāpat kā Rasnačs piederi pie latviešu tautas ienaidniekiem.

Oskars Dombrava Es runāju, ka LTV ir uzticams avots, nevis viena pensionāra sazvērestības teorijas. Ja tās teorijas būtu kaut cik ticamas, tad lūdzu, lai iesniedz presē, tiesā un virza to procesu, bet tur jau tā lieta, ka tas viss ir pieņēmumi. Alternatīvā iedomu pasaule.

L. Grantiņa „sūtījums“ biedrenei Elitai Dombravai- Evertei:
Linard Grantins Par sadarbību ar DP krievžīdu sātanistiem, Jums Evartes kundze, reiz būs jāatbild Latvijas Valsts drošības iestādēm !!

Un, ja Jūs runājat patiesību, tad kāpēc izdzēsāt savus komentārus, kuros L. Grantiņu un V. Eihmani nosaucāt par šizofrēniem ?

Jūs esiet nekas vairāk, kā zemiska vieple, tautas padibene, kopā ar saviem dēliem !

Personu bloķēšana norāda, ka esiet mele, kurai nav argumentu !

Dombravu ģimenes KGBistiskā MORĀLE: Ja kaut kas nav tā, tad tūlīt diskusiju pretinieks tiek nodēvēts par GARĪGI SLIMU !

Šeit vēl kāds morāles aspekts: https://tautaruna.nra.lv/slavenibas/231357-izskiries-no-berna-mates-dombrava-atradis-10-gadus-jaunaku-milako/

Un tādi vēlas būt TAUTAS CEĻVEŽI !

Atbildēt

Es neteicu, ka Kols bijis komunists

10.10.2018. 13:50

»

:):):):):):)

Cienījamais, Kols gan ir pārāk jauns, lai būtu varējis būt par čekistu:):):):). Un - kas vispār, jūsuprāt, ir čekists


bet ir mēsls, kas piebiedrojies NA mēslu kastei.

Atbildēt

Tēvzemieša Hesenfelda varoņdarbi

10.10.2018. 13:50

Šobrīd jau likvidējamā valsts kapitālsabiedrība HIPONIA rīkojoties ar valsts naudu, pēc reiderisma shēmas pērkot SIA "Sapņu Fabrika" kapitāldaļas, prettiesiski izdota izpildraksta uz šķīrējtiesas sprieduma pamata atņemot vērtīgos īpašumus, tos ir pārdevusi. LSIA Hiponia manu personiskā galvojuma SIA "Sapņu Fabrikai" par summu 1 144 916,29 EUR ir samazinājusi par 201 EUR. Kas pateiks pie kā atrodas pārējie miljoni un kuras personas par to atbildīgas ?

Atbildēt

NA ir nodevēji

10.10.2018. 12:57

Kas bija tie kretīni, kuri šos nodevīgos izdzimteņus pārvēlēja, man nav saprotams. Tieslietu sistēma ir totāli sapuvusi, pilna ar padomju sistēmas atraugām, nejēgām un korumpantiem. Tas ir fakts, par kuru zina visi, izņemot NA ar rabarberu seju kā ministru.

Atbildēt

:):):):):):)

10.10.2018. 12:31

»

Rasnačs ir bijušais komunists

un maita čekists. Īsts smerdelis kā Roberts Zīle un R. Kols


Cienījamais, Kols gan ir pārāk jauns, lai būtu varējis būt par čekistu:):):):). Un - kas vispār, jūsuprāt, ir čekists?

Atbildēt

Nu nu

10.10.2018. 12:29

Tas ir tikai normāli, ja darbavieta liedz pieeju dažādām vietnēm. Darbiniekiem ir jāizmanto darba dators darba vajadzībām, nevis privātām izklaidēm, kā piemēram, politiskā pornogrāfija Lapato Lapsam izpildījumsa.

Atbildēt

Sandra Briķe

10.10.2018. 12:01

Ko tas dod, ka nav vairs viena Rasnača, kuru partija regulēja, kad Bordāns rokojas ar Nacionālo apvienību un uzmet savus vēlētājus. Vajag papētīt, kas patiesībā stāv aiz Tēvzemei un Brīvībai skaistā nosaukuma, kas ir tās veidotāji un kāda ir to patiesā būtība! Tauta joprojām uzķērusies uz nosaukuma un saukļiem, vai par maz par iepriekš pastrādāto? Šīs partija dēļ veidoto likumprojektu, ne jau Dz.Rasnača, kas diez vai ir spējīgs uzrakstīt likumprojektu (Viena Maksātnespējas likuma autors ir Gaidis Bērziņš,un viņš ilgstoši strādāja Saeimas Juridiskā komisijā) tautu pataisīja parādniekiem un nabagiem, kā rezultātā tā pameta Latviju, lai pasargātu savas ģimenes!!! Vai tiešām lielā tautas daļa, kas balsoja par Nacionālo apvienību, ir mazohisti?

Atbildēt

Bieži vnk, ne tikai dzēš

10.10.2018. 09:39

»

Ups

Ups, mana kļūda. Nekas nav izdzēsts


pēc kāda laika, bet neļauj pievienot. Komentārs pazūd.

Atbildēt

Pietiek dzēš

10.10.2018. 09:38

»

Latvijas ir neizdevusies valsts

PIETIEK, kas manā komentārā bija tik slikts, ka to bija jāizdzēš


daudz komentāru. Lai radītu vēlēšanos komentēt. Pēc būtības Pietiek uzspļauj komentāru saturam, jo portāla materiālā vērtība ir komentāru daudzumā.

Atbildēt

Latvijas ir neizdevusies valsts

10.10.2018. 09:34

PIETIEK, kas manā komentārā bija tik slikts, ka to bija jāizdzēš?

Atbildēt

Lūk,skatieties!

10.10.2018. 09:11

Delfi pēdējos rakstos par Zeiļu pieņem vienīgi kremļa troļļu komentārus.Tādu kuri prot riet latviski.Pēc vēlēšanām trroļļiem vajadzēja drusku aprimties,bet aktivitāte ir palielināta 10x!Delfu krievu sadaļā tie paši āksti kas vienmēr.Kak to tak,žongler so šprotami s maslom,un vēl daži pufaiki.

Atbildēt

VB

10.10.2018. 09:02

»

migla

Laikam banāli būtu atgādināt, ka darba laiks darba vietā ir domāts darbam


Tiešām tā ir! Nu, pasakiet, ko tieši tieslietās strādājošs birokrāts iegūst no šiem bloķētiem saitiem? Man, piem., ar nepatīk, ka visp. kas tiek bloķēts, bet darbā... - kā nu darba devējs vēlas, protams.
Vai neesat ievērojuši, ka lielākais comment -u skaits parādās tā ap 9.30, kad kalpotāji ieradušies darbā un beidzot ar mierīgi padzēruši kafiju + vairāk ar nav tā īsti ar ko darīt?

Atbildēt

Facebook

10.10.2018. 07:47

»

Achtung Achtung !

Vislielākais "nacionālais" nelietis Latvijas valsts vēsturē. Kurš ir pilnīgi iznīcinājis Latviju kā tiesisku valsti. Tikai nedomājiek ka cirvis vai lohs vai kretīns. Šis te ir zušu zutis. Jādara viss lai viņu iesēdinātu tā uz gadiem 20. Mazāk nav pelnījis, visdrīzāk ka maksimālo. Patiesība tagad tikai...


Pat Kivičs saprata, ka, ja izsvītro savējie, pats vainīgs un laiks pacelt cepuri. Rasnačam ar šo iet grūtāk. Redz, Maskava vainīga, ka NA vēlētāji viņu svītroja. Bardaku tieslietās viņš neredz, nedzird un nejūt.

Atbildēt

HA

10.10.2018. 07:40

Tiesu varas pārvešana par izpildu orgānu ir saskatāmas genocīda pazīmes.
Bez ministra aktīvas līdzdalības tas nebija iespējams.
Par bezatbildību liecina nespēja atbildēt par saviem vārdiem un padoto pretlikumīgas darbības pieslēgšana. Lietu pazušana no tiesām.

Atbildēt

Achtung Achtung !

09.10.2018. 23:27

Vislielākais "nacionālais" nelietis Latvijas valsts vēsturē. Kurš ir pilnīgi iznīcinājis Latviju kā tiesisku valsti. Tikai nedomājiek ka cirvis vai lohs vai kretīns. Šis te ir zušu zutis. Jādara viss lai viņu iesēdinātu tā uz gadiem 20. Mazāk nav pelnījis, visdrīzāk ka maksimālo. Patiesība tagad tikai sāks nākt gaismā viņa nelietības. Neviens cits no šīs tieslietu/iekšlietu sistēmas mafijas čekistiem nav nodarījis tik lielu kaitējumu valstij kā šis smerdelis. Bet abas sistēmas ir jāiztīra kā Gruzijā, pat nežēlīgāk, tā ir pirmā lieta ar ko jāsāk izmēzt Latviju. Pārējo pēc tam, jo citādi viss būs velti. Un tagad uzmanīgi skatamies ko mēģinās iebāzt viņa vietā !

Atbildēt

migla

09.10.2018. 21:29

Laikam banāli būtu atgādināt, ka darba laiks darba vietā ir domāts darbam.

Atbildēt

Aldis

09.10.2018. 20:13

Hei, Pietiek! A pirms tam te no Tieslietu ministrijas IP adresēm neviens nekomentēja? :)
Tāpat vien aiz nav ko darīt jau nu ugunssienu nesāka konfigurēt. Iestādes sisadmini pietiek.com apmeklējumu noteikti redz un tad gan jau arī kāds pa galvu dabūja

Atbildēt

lol

09.10.2018. 19:31

gribētu redzēt to sarakstu lai varētu papildināt savus bukmarkus :D

Atbildēt

Ko muldi, Rasnač!

09.10.2018. 19:18

»

Dzintars Rasnačs

Pietiek.com pret mani ir sistemātiski vērsis Kremļa režisētu nomelnošanas kampaņu. Pietiek.com bloķēšana tieslietu sistēmas interneta tīklā ir kritiski svarīga valsts drošības apdraudējumu novēršanai, ņemot vērā Kremļa milzīgos pūliņus parādīt Latviju kā neizdevošos valsti. Par Latviju cirkulējošās ...


Visi zin, ka esi ilumināts- bijušais komunists, visticamāk arī čekists un patiesībā NA mafiozņiks NA melnajai kadei maksātnespējas procesos, to likumdodanā, tiesnešu korumpētībā. Ir zināmi skaidri noziegumu sastāvi katra apsūdzībai - I. Mūrnieces, kura kā Saeimas spīkere manipulēja ar Saeimas balsojumiem, B. Broka, kura kā bij. tieslietu ministre apturēja maksātnespējas procesa likumdošanas virzību Saeimā, R. Dzintara un I. Parādnieka afēras ar deklarācijām, kurās it kā aizdotas summas, kādas šie kungi acīs nav redzējuši, sagatavojot aizdevumu atmaksu no maksātnespējas procesiem, kuros zināmas personas dīvainā kārtā nonāca tieš pie noteiktām lietām bez rindas - tā visa bija Dz. Rasnača kompetence. Dz. Rasnača bezdarbība ir slēpjot judikatūru, novedot tieslietas stagnācijā. Jūs esat politisks noziedznieks, Dz. Radnač! Un tikai Pietiek to visu var atklāt, arī komentāros - nekur citur. Jūs tagad Dz. Rasnač būsit viegli pieejams, Jums taču nebūs apsardzes tāpat kā ZZS Brigmanim.Arī bij. komunistam.

Atbildēt

Valdis Dombrovskis

09.10.2018. 18:45

»

Ināra Mūrniece

Vēl mazliet, un es jau spēšu arī savām acīm redzēt neredzamo Kremļa roku, līdzīgi kā Raivis Dzintars un Dzintars Rasnačs, pēc LSD ieraušanas. Žēl tikai, ka ne visi notic mūsu muldoņai par Kremļa tankiem un tauta brauc prom, mazinot mūsu zagšanas iespējas. Žēl arī, ka ārvalstu investori un bankas baidās...


Latvija ir izdevusies valsts. Es to labi zinu. Skaidri zinu, ka arī ekonomiskā krīze un visas pārējās Latvijas problēmas bija Kremļa inspirētas. Kā bijušais valdības vadītājs zinu, cik ļoti manas valdības labos darbus sabotēja Kremlis un šī prokremliskā interneta vietne Pietiek.com.

Atbildēt

Ināra Mūrniece

09.10.2018. 18:40

»

Raivis Dzintars

Pareizi, Dzintar! Kremlis cenšas mūs sabotēt, jo maksātnespējas "mafija" Latvijā ir Kremļa projekts, līdzīgi kā ar skandālu finanšu sektorā - tie visi ir Kremļa meli. Mēs esam ar Tevi, turies, Dzintar


Vēl mazliet, un es jau spēšu arī savām acīm redzēt neredzamo Kremļa roku, līdzīgi kā Raivis Dzintars un Dzintars Rasnačs, pēc LSD ieraušanas. Žēl tikai, ka ne visi notic mūsu muldoņai par Kremļa tankiem un tauta brauc prom, mazinot mūsu zagšanas iespējas. Žēl arī, ka ārvalstu investori un bankas baidās no Latvijas tieslietu mafijas, tāpēc mūsu Rīga smagi iepaliek augstas klases biroju celtniecībā no Tallinas un Viļņas. Žēl, ka arī muļķu paliek mazāk un nav vairs tik daudz to, kas notic mūsu muldēšanai.

Atbildēt

Fēlis

09.10.2018. 18:36

Līdz ar to- atā, atā! Mudakozaurs noraks visu savu politisko karjeru.

Atbildēt

Raivis Dzintars

09.10.2018. 18:34

»

Dzintars Rasnačs

Pietiek.com pret mani ir sistemātiski vērsis Kremļa režisētu nomelnošanas kampaņu. Pietiek.com bloķēšana tieslietu sistēmas interneta tīklā ir kritiski svarīga valsts drošības apdraudējumu novēršanai, ņemot vērā Kremļa milzīgos pūliņus parādīt Latviju kā neizdevošos valsti. Par Latviju cirkulējošās ...


Pareizi, Dzintar! Kremlis cenšas mūs sabotēt, jo maksātnespējas "mafija" Latvijā ir Kremļa projekts, līdzīgi kā ar skandālu finanšu sektorā - tie visi ir Kremļa meli. Mēs esam ar Tevi, turies, Dzintar!

Atbildēt

Dzintars Rasnačs

09.10.2018. 18:31

Pietiek.com pret mani ir sistemātiski vērsis Kremļa režisētu nomelnošanas kampaņu. Pietiek.com bloķēšana tieslietu sistēmas interneta tīklā ir kritiski svarīga valsts drošības apdraudējumu novēršanai, ņemot vērā Kremļa milzīgos pūliņus parādīt Latviju kā neizdevošos valsti. Par Latviju cirkulējošās negatīvās ziņas ir Kremļa inspirētas un tām nav nekāda sakara ar realitāti. Es, būdams tieslietu ministrs, ļoti traucēju Kremļa interesēm Latvijā un šo darbu arī solos turpināt.

Atbildēt

Un vēl

09.10.2018. 18:07

»

Jānim Bordānam

Jāni Bordān, mēs gaidam, lai solītais būtu ne tikai vārdos, bet arī darbos. Sākot jau ar tieslietu ministriju. Rasnačs, Iesalnieks, Medina, Kucina un Valsts sekretārs tur nomaināmi ar godīgiem cilvēkiem...


Lūdzu steidzami izformējiet noziedzīgo prokuratūru, kur sēž pat persona, kas piedalījās augusta pučā! Noziedznieki ir gan ģenerālprokuratūrā, gan rajonu prokuratūrās.

Atbildēt

Neministrs

09.10.2018. 18:01

TM ir daudz visādu interesantu personu, kaut vai Martinsona sieva, Mediņa, Kūciņa. Vispār daudz blatniku.

Atbildēt

Rasnačs ir bijušais komunists

09.10.2018. 17:48

»

fuksis

Nesaprotu, kā tādu "cirvi"vispār kāds var nominēt par ministru


un maita čekists. Īsts smerdelis kā Roberts Zīle un R. Kols.

Atbildēt

Tagad Rasnačam

09.10.2018. 17:44

būs miessargi, vai kā? Diezgan beigts politisks līķis, kā Brigmanis.

Atbildēt

vakarēdiens

09.10.2018. 17:32

Viena lieta ir, kā kāds attiecas pret Rasnaču, Lapsu vai vēl kādu indivīdu vai viņa darbiem. Cita lieta , darbā pieejamie interneta resursi. Mums arī darbā nav pieejam tie interneta resursi kuri darbam nav vajadzīgi. Uzskatu ka tas ir normāli. Darbā ir jāstrādā nevis jāizklaidējas, jāraksta komentāri. Tas traucē strādāt.
Atnāku mājās, ēdu vakariņas, tad arī var ieslēgt dažādus portālu, palasīt, pasmieties, uzrakstīt kādu komentāru.
Labprāt palasītu Pietiek komentāru, kāpēc viņi uzskata, ka darba vietās jābūt pieejai viņu lapai( arī dažādām citām)? Ar kādu mērķi, motīvu, pievienoto vērtību?

Atbildēt

un

09.10.2018. 17:30

»

Es

Tas klauns jau teicik ka netika ievelets tapec ka pie ta vainigi krievi un Kremlis


Taizeme.

http://puaro.lv/tiesiskums/tieslietu-ministrs-rasnacs-darba-laika-cato-par-taizemes-pludmalem/

Atbildēt

nu ko

09.10.2018. 17:23

Rasnačuvar salīdzināt ar Vājoni, abi vienādi, kā dvīņu brāļi. Rasnačs vispār neko nav izdarījis labu Latvijai būdams šai postenī.

Atbildēt

Zigurds

09.10.2018. 17:12

Vai Pietiek.com nevarētu publicēt pilnu aizliegto vietņu sarakstu?

Atbildēt

hjhgghjghjghjghj

09.10.2018. 14:58

kā tāds lops tur sēž?

Atbildēt

Es

09.10.2018. 14:56

Tas klauns jau teicik ka netika ievelets tapec ka pie ta vainigi krievi un Kremlis...!?

Atbildēt

!

09.10.2018. 14:14

Kāds Dzintars Rasnačs, tāds pats ir Gaidis Bērziņš, Raivis Dzintars, Jānis Dombrava, Jānis Iesalnieks, Ināra Mūrniece, Imants Parādnieks. Bet bija vēlētāji, kuri par viņiem balsoja. Par ko viņi balsoja? Par maksātnespējas administratoru mafiju? Par netaisnībām tiešām? Par cenzūru?

Atbildēt

Datoršiks

09.10.2018. 12:00

Iespējams, bet maz ticami. FW ražotāji var automātiski iekļaut mādas aizdomīgas lapas, bet no saraksta var tikt ārā, laipni uzrakstot ražotājam.

Interes pēc iesaku palūgt ministrijai FW ražotāju un to zem kādas kategorijas tiek bloķēts pietiek un citas nepareizās lapas.

Ja tiešām ir bloķēts, tad variet atbloķēt vēršoties pie izstrādātāja, ja ir ar rociņām bloķēts, tad atkal meli.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...

Foto

Postcilvēku logoss un atavisma dumpis

Šis teksts ir domāts cilvēkiem. Tāpēc lietoju cilvēkiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs cilvēku...

Foto

Līgo svētkus gaidot

Latvieši pēc savas attieksmes pret tautību daloties trīs grupās. Pirmā grupa uzskata, ka esam maniakāli pārņemti ar savu mākslīgi konstruēto unikalitāti, otrā –...

Foto

"Vienotības" Kariņš un KGB boss Andropovs: negaidītas līdzības

Saprotams, ka gadiem ilgi ar manipulatīvām viltus ziņām apdullinātu labticīgo “Vienotības” vēlētāju šāds salīdzinājums varētu šokēt. Vēl pirms...

Foto

Dzīvesbiedru likums – kāda jēga?

Kāpēc es priecājos, bet nelecu no sajūsmas gaisā par Dzīvesbiedru likuma projektu? Īsi un konkrēti – tas ir pilnīgi bezzobains attiecībā...

Foto

Kas traucē latviskajām partijām pārņemt varu Rīgas domē? Atbilde: latviskajām partijām traucē... latviskās partijas

Saskaņas un GKR kontrole pār Rīgu izgaisusi nedēļas laikā pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām,...

Foto

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

Pēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas...

Foto

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

Likumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā...

Foto

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi."...

Foto

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

Latvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

Tie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa...

Foto

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

Centieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem...

Foto

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina...

Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...