Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Bijušais zemessargs

15.10.2018. 20:25

Tāpēc jau DELFI nobloķē manu komentāru, kas nav labvēlīgs Rasnačam.

Atbildēt

Facebook

11.10.2018. 08:29

Apskatīju Jāņa Dombrava jaunās draudzenes-NA jaunatnes organizācijas censones youtub kanālu, tur dziedonīši lielakoties svešā mēlē vien skatāmi. Neviena politiska vai ekonomiskas ievirzes abonēta kanāla, pat vēsture neinteresē un tādas raušas politikās organizācijās ?

https://tautaruna.nra.lv/slavenibas/231357-izskiries-no-berna-mates-dombrava-atradis-10-gadus-jaunaku-milako/

Izšķīries no bērna mātes, Dombrava atradis 10 gadus jaunāku mīļāko
Portāls nra.lv
12.dec 2017

Saeimas deputāts Jānis Dombrava, par spīti kāzās veiktajiem latviskajiem rituāliem, šķīries no savas sievas un jau uzsācis jaunas attiecības.
Kā ziņo žurnāls Kas Jauns, Dombravas pirkstā vairs nemirdz zelta Nameja gredzens, jo viņš no Ievas pirms gada šķīries. Izrādās, ka abi jau pirms trīs gadiem pātraukuši dzīvot kopā, tomēr, par spīti centieniem, laulību glābt nav izdevies.

Abu laulībā dzima meita Elza, kurai nu jau ir seši gadi

Politiķis gan ilgi viens nav palicis, jo jau uzsācis romantiskas attiecības 10 gadus jaunāko studenti Annija Asmine.
Meitene ir no Dobeles un aktīvi darbojas Dombravas pārstāvētās partijas jaunatnes organizācijā.

Deputāts gan norāda, ka precēt Asimini vēl nesteidzas

Atbildēt

H86

11.10.2018. 06:43

»

Lelle

Jutu


Linards Grantiņš rakstīja: Bija pilnīgi pareizi, ka es vēlēšanu aģitācijas “matricā” ieteicu svītrot visus līdzšinējos NA darboņus, kuri noziedzīgi uzurpējuši šis PARTIJAS programmu un tās aizsegā veic Latvijas valsts izlaupīšanu ! No tā arī izriet, ka tiek veikts genocīds pret latviešu tautu !!!

Atbildēt

Lelle

10.10.2018. 22:13

»

Sandra Briķe

Ko tas dod, ka nav vairs viena Rasnača, kuru partija regulēja, kad Bordāns rokojas ar Nacionālo apvienību un uzmet savus vēlētājus. Vajag papētīt, kas patiesībā stāv aiz Tēvzemei un Brīvībai skaistā nosaukuma, kas ir tās veidotāji un kāda ir to patiesā būtība! Tauta joprojām uzķērusies uz nosaukuma ...


Zem skaistā nosaukuma ir visi čekisti un viņu jaunā maiņa(dēliņi un meitiņas), bet duraki tik iet un balso par šiem neliešiem. Pie tam jaunuļi vēl ēd no hūtaiņa rokas...
ZZS un NA ir jāatstāj aiz borta, jābloķējas ir JKP+KPV+AP+JV(nu vismaz mazāks ļaunums).

Atbildēt

No Garīgās pasaules

10.10.2018. 18:43

»

Tautas tribunāls raksta

...


Mēs, Tev Grantin H86, Atmodas aizsācēj, snaudošās tautas Tālavas taurētāj, pateicamie, ka atnesi mums brīvību! Gaidi mūsu nākamo Tev sveicienu! Gatavojies Nirnbergai- 2 Latvijā! Bordāns ir no mūsējiem, no Garīgās pasaules! Viņš solīja tiesāt un likt cietumā! Līdz nākamajai tikšanās reizei! Auf widersehen!

Atbildēt

blondīne

10.10.2018. 14:37

pa vēlēšanu burzmu izdevies veiksmīgi aizmirst, ka Vājonis nav vēl izsludinājis Čekas maisu atvēršanas likumu ?

Atbildēt

Tautas tribunāls raksta

10.10.2018. 13:53Ar šo rakstu es gribu pasacīt to, ka man bija pilnīgi pareizi, ka vēlēšanu aģitācijas “matricā” ieteicu svītrot visus līdzšinējos NA darboņus, kuri noziedzīgi uzurpējuši šis PARTIJAS programmu un tās aizsegā veic Latvijas valsts izlaupīšanu ! No tā arī izriet, ka tiek veikts genocīds pret latviešu tautu !!!

Šajā sarakstē piedalās pat tā ģimene, kuru es vēl neturēju par pilnīgi sapuvušu, bet, kā redzams, tad maldījos. Jāņa Dombravas brālis Oskars Dombrava Latviešu Vēlētāju Biedrības priekšsēdi Viloru Eihmani, kad tas ar K. Rancāna rakstu atgādināja NA “nopelnus”, sūtīja ārstēties. Šajā sarakstē mēs redzam viena īsta hazāržīda- PD apmācīta troļļa melīgo sabiedrības ietekmēšanu. Abu šo “dombravu”(jankas un oša) māmiņa, Elita Dombrava- Everte, papildināja sava dēla sacīto, ka ne tikai V. Eihmanis ir garīgi slims, bet arī L. Grantiņš !

Žēl tikai, ka šo viņas uzstādīto diagnozi pēc piecpadsmit minūtēm “kāds” izdzēsa.

Nevarētu būt, ka pati garīgi veselā Elita Dombrava- Everte to būtu izdarījusi…, tik „patiesus“ vārdus izdzēsusi .

Šie mēsli, latviet, ir labi iedzīvojušies šajā lomā un viņi nekad labprātīgi no varas neatsacīsies. Viņiem J. Bordāns, kad tas pieminēja, ka sāks ar neliešu atstādināšanu un tiesāšanu, ir ienaidnieks NR 1, tāpat kā valdošajai hazāržīdu mafijai.

Tagad jau daļēji kļuvis zināms, ka tieši NA biedri(Parādnieks, Rasnačs) bija vieni no L. Grantiņa zvērīgā aresta organizētajiem un izpildītājiem ! Viņu i- vietnē bija nāves klusums par šo notikumu !

Es apzināti devos uz žīdsātinistu pārvaldīto Latviju, lai mana aresta gadījumā NA biedri varētu sevi pierādīt kā Atmodas aizsācēja glābēji !

Kļūdījos, gandrīz šo “nacionālo izkārnījumu” dēļ zaudēju savu dzīvību !

Tiesas diena atnāks, par to lai neviens nešaubās !

Pēc visā notikušā, kad jums, Ciānas cermeņi, liks cilpu kaklā, nevarēsiet sūdzēties, ka neko neesat zinājuši un esiet nevainīgi !

Ar jums tauta izrēķināsies kā ārsts ar mēra baciļiem !

11.10.18 L. Grantiņš

Vilors Eihmanis
Klementijs Rancāns raksta.Dosim varu jaunajām partijām:Interneta komentāros, kas skar partiju debates un reklāmas, var izlasīt dzēlīgus komentārus par TB/LNNK/ NA. Tie nav viennozīmīgi, komentēt vai citēt būtu nekorekti. Bet raksturīgi, ka nevienu komentāru nevar atrast par ļoti svarīgu notikumu, kas skar visu tautu, kas nodarīja tautai lielu kaitējumu no NA Tieslietu ministrijas vadītāju „darbiem“ un nedarbiem. Viens no nopietnākajiem, kad Latviju skāra ekonomiskā krīze, 2008.gadā politisku apsvērumu dēl (secinājums no Satversmes tiesas sprieduma) tika 8-15 reizes paaugstināta nekustamā īpašuma KADASTRĀLĀ VĒRTĪBA. No kadastrālās vērtības nosaka – tiesāšanās izdevumus (nabagiem nav pieejas tiesai), valsts nodevu pie darījuma, notāra iemaksas, advokāta pakalpojumus, nekustamā īpašuma nodokli (NĪN), zemesgrāmatu nodevu, ienākuma nodokli pie vērtību starpības, pārdod NĪ, īrnieku maksājumi par īpašnieka NĪ, dalītā īpašuma zemes nomas maksu (vai kā dēvē – maksa par zemes PIESPIEDU NOMU) un citi nodokli. Tātad, tika aplikta visa tauta ar DESMITKĀRTĪGU nodokli. Un kas šajā laikā bija Tieslietu ministrs, kurš kūrēja Valsts zemes dienestu (VZD), kas sagatavoja likumu kopā ar TM kadastrālo vērtību celt ap 10 reizes – tas bija Gaidis Bērziņš – 2006. gada 7. novembris — 2009. gada 12. marts Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Godmaņa Ministru kabinets. Man mājai zeme bija LS 14 000, bet jau l2008.gadā to novērtēja par LS 128 000. Un kas uz šīs kadastrālās vērtības bāzes sagatavoja likumprojektu “PIESPIEDU DALĪTĀ ĪPAŠUMA DAUDZDZĪVOKĻU MĀJĀS IZBEIGŠANAS LIKUMS”, kas atrodas Saeima uz 3.lasījumu – kas uzskatāms par OIK nr.2. – Tieslietu ministrs – Dzintars Rasnačs 2014. gada 5. novembris — pašlaik Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!“—“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK“ Straujumas 2. Ministru kabinets Kučinska Ministru kabinets? Un īsi vēl viens piemērs: atcerieties, kā šķendējās Aigars Kalvītis par līgumu ar Krieviju par Abrenes dāvināšanu pret samaksu par „sprāguša ēzeļa ausīm“? Kalvītis, liekas, gribēja pat ierosināt parlamentāro izmeklēšanu, jo šis līgums jau bija darbā, bet neaktīvs. Kalvītim bija jāaktivizē sarunas. Un šo līgumu, ja atmiņa neviļ, sastādīja TB/LNNK ministru prezidents . Vai es kļūdos? Ak jā, tur dzīvoja daudz krievu un daudz purvu!? Bet zini – savu zemes pleķi neviena valsts neatdod, kas ir galvenais. Un par ko TB/LNNK padzina no ministra amata Jāni Bordānu? Tādēļ ka viņš aizsāka Maksātnespējas administrācijas un tiesu sistēmas sakārtošanu un reformēšanu. Tā nu ir – atbildību NA ne par ko neuzņemas, kaut pie varas jau no 1990.gada. Varbūt pietiek?

Vilors Eihmanis. Tieši NA laikā vēl vairāk korumpējās tiesu sistēma. Tik daudz latvieši tika padarīti nabagi.

Oskars Dombrava Tieši Rasnačs no NA ir tas, kas cīnās pret Maksātnespējas administratoriem, tāpēc šie administratori veido melno PR pret NA. Var apskatīt šo raidījumu un kļūs skaidrs, kāpēc mēģina sasaistīt sliktos maksātnespējas administrators ar NA, kamēr īstais slikto maksātnespējas administratoru lobētājs Gobzems raujas pie varas: https://ltv.lsm.lv/…/13.06.2018-tiesa-runa-kas…/
Plus beidziet muldēt. Latvieši nav nabagi, šobrīd ekonomika, IKP, bezdarbs ir labāks nekā treknajos gados, pabalsti ir augstākā līmenī, viss iet uz augšu. Jebkura statistika to uzskatāmi parāda.

Vilor, ej ārstējies. Tieši Visu Latvijai (NA ) stāvēja salā pa Abreni, kamēr tu neko nedarīji. Beidz te stāstīt savus slapjos sapņus.

Vilors Eihmanis Oskars Dombrava Gobzens un Rasnačs ir tiesājami par genocīdu pret latviešu tautu. Abi divi ir saistīti ar Aivara Borovkova vadīto Latvijas Juristu biedrību. Par visiem viņiem var atrast rakstus iepriekšējā linkā. Jūs taču saprotat, ka tiesiskums tiks atjaunots. Tas ir tikai laika jautājums.

Rasnačs cīnās par sili. Žurnālisti visu nepasaka. Bet mums ir sarakste ar Tieslietu ministru, kas pierāda, ka viņš ir mafiozās tiesu sistēmas sastāvdaļa. Te daudz kas pateikts par Rasnaču: https://tautastribunals.eu/?p 27406
Oskars Dombrava Vilors Eihmanis nu tas, ko rādi ir kāda blogs, nevis normāls avots. Tādus viena tante teica avotu īpašnieks Endziņš tagad sēž cietumā.

Vilors Eihmanis Oskars Dombrava Un Tu esi tas, kas sēdinās cietumā Atmodas aizsācēju? Pēc uzvārda esi Jāņa Dombrava brālis… Vai Jānis Dombrava, kurš atkal raujas pie varas, arī uzskata tāpat?

Oskars Dombrava Tas ka aizsāka atmodu jaunībā, ja viņš aizsāka, nenozīmē, ka tas ir uzticams avots. Atmodu aizsāka 100iem cilvēku, kuri pēc tam gulēja ar to Saskaņu un apkrāpa valsti.

Vilors Eihmanis Un Tu būsi tas uzticamais avots? Jau vien tas, kā Tu noliedz Atmodas aizsācēju norāda, ka Tu tāpat kā Rasnačs piederi pie latviešu tautas ienaidniekiem.

Oskars Dombrava Es runāju, ka LTV ir uzticams avots, nevis viena pensionāra sazvērestības teorijas. Ja tās teorijas būtu kaut cik ticamas, tad lūdzu, lai iesniedz presē, tiesā un virza to procesu, bet tur jau tā lieta, ka tas viss ir pieņēmumi. Alternatīvā iedomu pasaule.

L. Grantiņa „sūtījums“ biedrenei Elitai Dombravai- Evertei:
Linard Grantins Par sadarbību ar DP krievžīdu sātanistiem, Jums Evartes kundze, reiz būs jāatbild Latvijas Valsts drošības iestādēm !!

Un, ja Jūs runājat patiesību, tad kāpēc izdzēsāt savus komentārus, kuros L. Grantiņu un V. Eihmani nosaucāt par šizofrēniem ?

Jūs esiet nekas vairāk, kā zemiska vieple, tautas padibene, kopā ar saviem dēliem !

Personu bloķēšana norāda, ka esiet mele, kurai nav argumentu !

Dombravu ģimenes KGBistiskā MORĀLE: Ja kaut kas nav tā, tad tūlīt diskusiju pretinieks tiek nodēvēts par GARĪGI SLIMU !

Šeit vēl kāds morāles aspekts: https://tautaruna.nra.lv/slavenibas/231357-izskiries-no-berna-mates-dombrava-atradis-10-gadus-jaunaku-milako/

Un tādi vēlas būt TAUTAS CEĻVEŽI !

Atbildēt

Es neteicu, ka Kols bijis komunists

10.10.2018. 13:50

»

:):):):):):)

Cienījamais, Kols gan ir pārāk jauns, lai būtu varējis būt par čekistu:):):):). Un - kas vispār, jūsuprāt, ir čekists


bet ir mēsls, kas piebiedrojies NA mēslu kastei.

Atbildēt

Tēvzemieša Hesenfelda varoņdarbi

10.10.2018. 13:50

Šobrīd jau likvidējamā valsts kapitālsabiedrība HIPONIA rīkojoties ar valsts naudu, pēc reiderisma shēmas pērkot SIA "Sapņu Fabrika" kapitāldaļas, prettiesiski izdota izpildraksta uz šķīrējtiesas sprieduma pamata atņemot vērtīgos īpašumus, tos ir pārdevusi. LSIA Hiponia manu personiskā galvojuma SIA "Sapņu Fabrikai" par summu 1 144 916,29 EUR ir samazinājusi par 201 EUR. Kas pateiks pie kā atrodas pārējie miljoni un kuras personas par to atbildīgas ?

Atbildēt

NA ir nodevēji

10.10.2018. 12:57

Kas bija tie kretīni, kuri šos nodevīgos izdzimteņus pārvēlēja, man nav saprotams. Tieslietu sistēma ir totāli sapuvusi, pilna ar padomju sistēmas atraugām, nejēgām un korumpantiem. Tas ir fakts, par kuru zina visi, izņemot NA ar rabarberu seju kā ministru.

Atbildēt

:):):):):):)

10.10.2018. 12:31

»

Rasnačs ir bijušais komunists

un maita čekists. Īsts smerdelis kā Roberts Zīle un R. Kols


Cienījamais, Kols gan ir pārāk jauns, lai būtu varējis būt par čekistu:):):):). Un - kas vispār, jūsuprāt, ir čekists?

Atbildēt

Nu nu

10.10.2018. 12:29

Tas ir tikai normāli, ja darbavieta liedz pieeju dažādām vietnēm. Darbiniekiem ir jāizmanto darba dators darba vajadzībām, nevis privātām izklaidēm, kā piemēram, politiskā pornogrāfija Lapato Lapsam izpildījumsa.

Atbildēt

Sandra Briķe

10.10.2018. 12:01

Ko tas dod, ka nav vairs viena Rasnača, kuru partija regulēja, kad Bordāns rokojas ar Nacionālo apvienību un uzmet savus vēlētājus. Vajag papētīt, kas patiesībā stāv aiz Tēvzemei un Brīvībai skaistā nosaukuma, kas ir tās veidotāji un kāda ir to patiesā būtība! Tauta joprojām uzķērusies uz nosaukuma un saukļiem, vai par maz par iepriekš pastrādāto? Šīs partija dēļ veidoto likumprojektu, ne jau Dz.Rasnača, kas diez vai ir spējīgs uzrakstīt likumprojektu (Viena Maksātnespējas likuma autors ir Gaidis Bērziņš,un viņš ilgstoši strādāja Saeimas Juridiskā komisijā) tautu pataisīja parādniekiem un nabagiem, kā rezultātā tā pameta Latviju, lai pasargātu savas ģimenes!!! Vai tiešām lielā tautas daļa, kas balsoja par Nacionālo apvienību, ir mazohisti?

Atbildēt

Bieži vnk, ne tikai dzēš

10.10.2018. 09:39

»

Ups

Ups, mana kļūda. Nekas nav izdzēsts


pēc kāda laika, bet neļauj pievienot. Komentārs pazūd.

Atbildēt

Pietiek dzēš

10.10.2018. 09:38

»

Latvijas ir neizdevusies valsts

PIETIEK, kas manā komentārā bija tik slikts, ka to bija jāizdzēš


daudz komentāru. Lai radītu vēlēšanos komentēt. Pēc būtības Pietiek uzspļauj komentāru saturam, jo portāla materiālā vērtība ir komentāru daudzumā.

Atbildēt

Latvijas ir neizdevusies valsts

10.10.2018. 09:34

PIETIEK, kas manā komentārā bija tik slikts, ka to bija jāizdzēš?

Atbildēt

Lūk,skatieties!

10.10.2018. 09:11

Delfi pēdējos rakstos par Zeiļu pieņem vienīgi kremļa troļļu komentārus.Tādu kuri prot riet latviski.Pēc vēlēšanām trroļļiem vajadzēja drusku aprimties,bet aktivitāte ir palielināta 10x!Delfu krievu sadaļā tie paši āksti kas vienmēr.Kak to tak,žongler so šprotami s maslom,un vēl daži pufaiki.

Atbildēt

VB

10.10.2018. 09:02

»

migla

Laikam banāli būtu atgādināt, ka darba laiks darba vietā ir domāts darbam


Tiešām tā ir! Nu, pasakiet, ko tieši tieslietās strādājošs birokrāts iegūst no šiem bloķētiem saitiem? Man, piem., ar nepatīk, ka visp. kas tiek bloķēts, bet darbā... - kā nu darba devējs vēlas, protams.
Vai neesat ievērojuši, ka lielākais comment -u skaits parādās tā ap 9.30, kad kalpotāji ieradušies darbā un beidzot ar mierīgi padzēruši kafiju + vairāk ar nav tā īsti ar ko darīt?

Atbildēt

Facebook

10.10.2018. 07:47

»

Achtung Achtung !

Vislielākais "nacionālais" nelietis Latvijas valsts vēsturē. Kurš ir pilnīgi iznīcinājis Latviju kā tiesisku valsti. Tikai nedomājiek ka cirvis vai lohs vai kretīns. Šis te ir zušu zutis. Jādara viss lai viņu iesēdinātu tā uz gadiem 20. Mazāk nav pelnījis, visdrīzāk ka maksimālo. Patiesība tagad tikai...


Pat Kivičs saprata, ka, ja izsvītro savējie, pats vainīgs un laiks pacelt cepuri. Rasnačam ar šo iet grūtāk. Redz, Maskava vainīga, ka NA vēlētāji viņu svītroja. Bardaku tieslietās viņš neredz, nedzird un nejūt.

Atbildēt

HA

10.10.2018. 07:40

Tiesu varas pārvešana par izpildu orgānu ir saskatāmas genocīda pazīmes.
Bez ministra aktīvas līdzdalības tas nebija iespējams.
Par bezatbildību liecina nespēja atbildēt par saviem vārdiem un padoto pretlikumīgas darbības pieslēgšana. Lietu pazušana no tiesām.

Atbildēt

Achtung Achtung !

09.10.2018. 23:27

Vislielākais "nacionālais" nelietis Latvijas valsts vēsturē. Kurš ir pilnīgi iznīcinājis Latviju kā tiesisku valsti. Tikai nedomājiek ka cirvis vai lohs vai kretīns. Šis te ir zušu zutis. Jādara viss lai viņu iesēdinātu tā uz gadiem 20. Mazāk nav pelnījis, visdrīzāk ka maksimālo. Patiesība tagad tikai sāks nākt gaismā viņa nelietības. Neviens cits no šīs tieslietu/iekšlietu sistēmas mafijas čekistiem nav nodarījis tik lielu kaitējumu valstij kā šis smerdelis. Bet abas sistēmas ir jāiztīra kā Gruzijā, pat nežēlīgāk, tā ir pirmā lieta ar ko jāsāk izmēzt Latviju. Pārējo pēc tam, jo citādi viss būs velti. Un tagad uzmanīgi skatamies ko mēģinās iebāzt viņa vietā !

Atbildēt

migla

09.10.2018. 21:29

Laikam banāli būtu atgādināt, ka darba laiks darba vietā ir domāts darbam.

Atbildēt

Aldis

09.10.2018. 20:13

Hei, Pietiek! A pirms tam te no Tieslietu ministrijas IP adresēm neviens nekomentēja? :)
Tāpat vien aiz nav ko darīt jau nu ugunssienu nesāka konfigurēt. Iestādes sisadmini pietiek.com apmeklējumu noteikti redz un tad gan jau arī kāds pa galvu dabūja

Atbildēt

lol

09.10.2018. 19:31

gribētu redzēt to sarakstu lai varētu papildināt savus bukmarkus :D

Atbildēt

Ko muldi, Rasnač!

09.10.2018. 19:18

»

Dzintars Rasnačs

Pietiek.com pret mani ir sistemātiski vērsis Kremļa režisētu nomelnošanas kampaņu. Pietiek.com bloķēšana tieslietu sistēmas interneta tīklā ir kritiski svarīga valsts drošības apdraudējumu novēršanai, ņemot vērā Kremļa milzīgos pūliņus parādīt Latviju kā neizdevošos valsti. Par Latviju cirkulējošās ...


Visi zin, ka esi ilumināts- bijušais komunists, visticamāk arī čekists un patiesībā NA mafiozņiks NA melnajai kadei maksātnespējas procesos, to likumdodanā, tiesnešu korumpētībā. Ir zināmi skaidri noziegumu sastāvi katra apsūdzībai - I. Mūrnieces, kura kā Saeimas spīkere manipulēja ar Saeimas balsojumiem, B. Broka, kura kā bij. tieslietu ministre apturēja maksātnespējas procesa likumdošanas virzību Saeimā, R. Dzintara un I. Parādnieka afēras ar deklarācijām, kurās it kā aizdotas summas, kādas šie kungi acīs nav redzējuši, sagatavojot aizdevumu atmaksu no maksātnespējas procesiem, kuros zināmas personas dīvainā kārtā nonāca tieš pie noteiktām lietām bez rindas - tā visa bija Dz. Rasnača kompetence. Dz. Rasnača bezdarbība ir slēpjot judikatūru, novedot tieslietas stagnācijā. Jūs esat politisks noziedznieks, Dz. Radnač! Un tikai Pietiek to visu var atklāt, arī komentāros - nekur citur. Jūs tagad Dz. Rasnač būsit viegli pieejams, Jums taču nebūs apsardzes tāpat kā ZZS Brigmanim.Arī bij. komunistam.

Atbildēt

Valdis Dombrovskis

09.10.2018. 18:45

»

Ināra Mūrniece

Vēl mazliet, un es jau spēšu arī savām acīm redzēt neredzamo Kremļa roku, līdzīgi kā Raivis Dzintars un Dzintars Rasnačs, pēc LSD ieraušanas. Žēl tikai, ka ne visi notic mūsu muldoņai par Kremļa tankiem un tauta brauc prom, mazinot mūsu zagšanas iespējas. Žēl arī, ka ārvalstu investori un bankas baidās...


Latvija ir izdevusies valsts. Es to labi zinu. Skaidri zinu, ka arī ekonomiskā krīze un visas pārējās Latvijas problēmas bija Kremļa inspirētas. Kā bijušais valdības vadītājs zinu, cik ļoti manas valdības labos darbus sabotēja Kremlis un šī prokremliskā interneta vietne Pietiek.com.

Atbildēt

Ināra Mūrniece

09.10.2018. 18:40

»

Raivis Dzintars

Pareizi, Dzintar! Kremlis cenšas mūs sabotēt, jo maksātnespējas "mafija" Latvijā ir Kremļa projekts, līdzīgi kā ar skandālu finanšu sektorā - tie visi ir Kremļa meli. Mēs esam ar Tevi, turies, Dzintar


Vēl mazliet, un es jau spēšu arī savām acīm redzēt neredzamo Kremļa roku, līdzīgi kā Raivis Dzintars un Dzintars Rasnačs, pēc LSD ieraušanas. Žēl tikai, ka ne visi notic mūsu muldoņai par Kremļa tankiem un tauta brauc prom, mazinot mūsu zagšanas iespējas. Žēl arī, ka ārvalstu investori un bankas baidās no Latvijas tieslietu mafijas, tāpēc mūsu Rīga smagi iepaliek augstas klases biroju celtniecībā no Tallinas un Viļņas. Žēl, ka arī muļķu paliek mazāk un nav vairs tik daudz to, kas notic mūsu muldēšanai.

Atbildēt

Fēlis

09.10.2018. 18:36

Līdz ar to- atā, atā! Mudakozaurs noraks visu savu politisko karjeru.

Atbildēt

Raivis Dzintars

09.10.2018. 18:34

»

Dzintars Rasnačs

Pietiek.com pret mani ir sistemātiski vērsis Kremļa režisētu nomelnošanas kampaņu. Pietiek.com bloķēšana tieslietu sistēmas interneta tīklā ir kritiski svarīga valsts drošības apdraudējumu novēršanai, ņemot vērā Kremļa milzīgos pūliņus parādīt Latviju kā neizdevošos valsti. Par Latviju cirkulējošās ...


Pareizi, Dzintar! Kremlis cenšas mūs sabotēt, jo maksātnespējas "mafija" Latvijā ir Kremļa projekts, līdzīgi kā ar skandālu finanšu sektorā - tie visi ir Kremļa meli. Mēs esam ar Tevi, turies, Dzintar!

Atbildēt

Dzintars Rasnačs

09.10.2018. 18:31

Pietiek.com pret mani ir sistemātiski vērsis Kremļa režisētu nomelnošanas kampaņu. Pietiek.com bloķēšana tieslietu sistēmas interneta tīklā ir kritiski svarīga valsts drošības apdraudējumu novēršanai, ņemot vērā Kremļa milzīgos pūliņus parādīt Latviju kā neizdevošos valsti. Par Latviju cirkulējošās negatīvās ziņas ir Kremļa inspirētas un tām nav nekāda sakara ar realitāti. Es, būdams tieslietu ministrs, ļoti traucēju Kremļa interesēm Latvijā un šo darbu arī solos turpināt.

Atbildēt

Un vēl

09.10.2018. 18:07

»

Jānim Bordānam

Jāni Bordān, mēs gaidam, lai solītais būtu ne tikai vārdos, bet arī darbos. Sākot jau ar tieslietu ministriju. Rasnačs, Iesalnieks, Medina, Kucina un Valsts sekretārs tur nomaināmi ar godīgiem cilvēkiem...


Lūdzu steidzami izformējiet noziedzīgo prokuratūru, kur sēž pat persona, kas piedalījās augusta pučā! Noziedznieki ir gan ģenerālprokuratūrā, gan rajonu prokuratūrās.

Atbildēt

Neministrs

09.10.2018. 18:01

TM ir daudz visādu interesantu personu, kaut vai Martinsona sieva, Mediņa, Kūciņa. Vispār daudz blatniku.

Atbildēt

Rasnačs ir bijušais komunists

09.10.2018. 17:48

»

fuksis

Nesaprotu, kā tādu "cirvi"vispār kāds var nominēt par ministru


un maita čekists. Īsts smerdelis kā Roberts Zīle un R. Kols.

Atbildēt

Tagad Rasnačam

09.10.2018. 17:44

būs miessargi, vai kā? Diezgan beigts politisks līķis, kā Brigmanis.

Atbildēt

vakarēdiens

09.10.2018. 17:32

Viena lieta ir, kā kāds attiecas pret Rasnaču, Lapsu vai vēl kādu indivīdu vai viņa darbiem. Cita lieta , darbā pieejamie interneta resursi. Mums arī darbā nav pieejam tie interneta resursi kuri darbam nav vajadzīgi. Uzskatu ka tas ir normāli. Darbā ir jāstrādā nevis jāizklaidējas, jāraksta komentāri. Tas traucē strādāt.
Atnāku mājās, ēdu vakariņas, tad arī var ieslēgt dažādus portālu, palasīt, pasmieties, uzrakstīt kādu komentāru.
Labprāt palasītu Pietiek komentāru, kāpēc viņi uzskata, ka darba vietās jābūt pieejai viņu lapai( arī dažādām citām)? Ar kādu mērķi, motīvu, pievienoto vērtību?

Atbildēt

un

09.10.2018. 17:30

»

Es

Tas klauns jau teicik ka netika ievelets tapec ka pie ta vainigi krievi un Kremlis


Taizeme.

http://puaro.lv/tiesiskums/tieslietu-ministrs-rasnacs-darba-laika-cato-par-taizemes-pludmalem/

Atbildēt

nu ko

09.10.2018. 17:23

Rasnačuvar salīdzināt ar Vājoni, abi vienādi, kā dvīņu brāļi. Rasnačs vispār neko nav izdarījis labu Latvijai būdams šai postenī.

Atbildēt

Zigurds

09.10.2018. 17:12

Vai Pietiek.com nevarētu publicēt pilnu aizliegto vietņu sarakstu?

Atbildēt

hjhgghjghjghjghj

09.10.2018. 14:58

kā tāds lops tur sēž?

Atbildēt

Es

09.10.2018. 14:56

Tas klauns jau teicik ka netika ievelets tapec ka pie ta vainigi krievi un Kremlis...!?

Atbildēt

!

09.10.2018. 14:14

Kāds Dzintars Rasnačs, tāds pats ir Gaidis Bērziņš, Raivis Dzintars, Jānis Dombrava, Jānis Iesalnieks, Ināra Mūrniece, Imants Parādnieks. Bet bija vēlētāji, kuri par viņiem balsoja. Par ko viņi balsoja? Par maksātnespējas administratoru mafiju? Par netaisnībām tiešām? Par cenzūru?

Atbildēt

Datoršiks

09.10.2018. 12:00

Iespējams, bet maz ticami. FW ražotāji var automātiski iekļaut mādas aizdomīgas lapas, bet no saraksta var tikt ārā, laipni uzrakstot ražotājam.

Interes pēc iesaku palūgt ministrijai FW ražotāju un to zem kādas kategorijas tiek bloķēts pietiek un citas nepareizās lapas.

Ja tiešām ir bloķēts, tad variet atbloķēt vēršoties pie izstrādātāja, ja ir ar rociņām bloķēts, tad atkal meli.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

8

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

12

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

FotoViss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums tam ir jāpieliek punkts. Jūs neesat idioti vai mazi bērni, kam kāda Viņķele vai Kariņš noteiks, kā Jums rūpēties par Jūsu veselību. Viņi Jums nenoteiks, vai satikt omi un taisīt dzimšanas dienas ballīti ir slikti.
Lasīt visu...

12

Troļļi

FotoTroļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.
Lasīt visu...

21

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

FotoSavulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par banku paradīzi tā netapa, drīzāk – par banku likvidatoru paradīzi. Sekoja sapnis par “tiltu starp Austrumiem un Rietumiem”, kas arī palicis neizsapņots. Vīzija par miljoniem Rīgas šprotu visā Krievijā palojošajās Latvijas piena upēs pamanījās izplēnēt ne vienreiz vien, neraugoties uz Latvijas uzņēmumu spītīgo vēlmi pēc katras krīzes tirgū atgriezties no jauna.
Lasīt visu...

6

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

FotoSaskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā". Satversmes 22.pantā ir noteikts, ka "Saeimas sēdes ir atklātas".
Lasīt visu...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

12

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...