Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Re-forma. Ne saturs

Ilze Viņķele
05.12.2017.
Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Troļļu gans

09.12.2017. 19:10

»

Kolēģis

Es no atbildes tā arī nesapratu: bija taisnība Valsts kontrolei par to, ka Mamedova "pakalpojumi" ir divreiz sadārdzināti vai nav. Ja ir, vai Belēvičs to nenovērsa


Pirmā dīvainībiņa ir apstiprināta ar Saeimā saņemtu VID dokumentu - cien.bij.ministrs aizmāršības vai iedomības dēļ ignorē likumus. Latvijas cienījamiem ļaudīm tā bieži atgadās. Belēviča krātuvītē tas ir mīnuss. Tagad jāmet pluss - reāli ieguvumi no ātrās palīdzības mašīnu finansēšanas veida maiņas, uz brīdi aizmirstot Mamedova, Ploriņa un Belēviča personības. Sauss cipars, samazinājums NMPD budžetā (Mamedova cipars - Belēviča cipars). Līdz šim cien.bij.ministra fani pēc jautājuma par labajiem darbiem nebija spējīgi pateikt pat to, kas ir vēstulē, tātad ir progress. Tas ir jāstimulē :-)

Atbildēt

Troļļu gans

07.12.2017. 19:18

»

Kolēģis

"Davai" saprotami, no vienkāršā cilvēka viedokļa. Vai gadījumā nebija tā, ka Valsts Kontrole norādīja, ka Mamedovs Pierīgā par 1km no Ploriņa saņem vairāk, kā 1 km izmaksā valstij pārējās Latvijas teritotijā? Vai nebija tā,ka Ploriņš Mamedova jubilejā izteica novēlējumu Mamedovam, lai Mamedovs pārņem...


Paldies. Pirmo reizi atbilde, kura ir kaut kas konkrēts. Tāpēc daļēji izklāstīšu 14.09.2015., Nr.8.7-11/135093. Daļēji tāpēc, ka tomēr vēlētos lasīt apmēram sekojoši - 20XX gados (nosauksim tos gadus par Mamedova gadiem) NMPD budžetā bija XX naudiņas ātrās palīdzības mašīnām, sākot no 20YY (nosauksim par Belēviča un pēc Belēviča gadiem) bija YY naudiņas ātrās palīdzības mašīnām. Ja starpība XX - YY, būs pozitīva, tad būs pozitīvi.
VID, 14.09.2015., Nr.8.7-11/35093 "Par deputāta G.Belēviča saukšanu pie administratīvās atbildības". Valsts ieņēmumu dienesta veiktajā pārbaudē konstatēts, ka 12.Saeimas deputāts Guntis Belēvičs valsts amatpersonas deklarāciju ... nav ievērojis minētās deklarācijas aizpildīšanas kārtību, tādējādi ir pārkāpis normatīvajos aktos noteiktās prasības. ... Tādējādi ... ir izdarījis Latvijas Administratīvā pārkāpumu kodeksa 166.27 pantā noteikto administratīvo pārkāpumu. ... tika sastādīta administratīvā pārkāpuma protokols ... Tā vienkārši sakot, cien.bij.ministrs, deputāts, tautas kalps, paraugs jaunatnei un bērniem nav ievērojis likumus. Iespējams aizmāršības dēļ (ar cauru galvu nav ko meklēt ministros un deputātos) vai ir vienkārši uzspļāvis, uzskatot, ka godājamiem ļaudīm Latvijas likumi nav rakstīti (tādiem, jo vēl mazāk ir jālien deputāta un ministra krēslos).
Mūsu sarakstei it kā nav nekas kopīgs ar cien.bij.deputāti un brāķa un kaitniecības likumprojektu. Bet nekas, mūsu kopējā mīlestība pret ZZS veselības ministriem, ir būtisks arguments :-), jo ir taču sakarība starp izciliem ministriem un tikpat izciliem likumprojektiem.

Atbildēt

Kolēģis

07.12.2017. 08:50

»

Troļļu gans

A davai darīsim tā - Jūs man datus par NMPD izdevumiem ātrās palīdzības mašīnām Mamedova laikā un pēc tam, es Jums 1 dīvainībiņu un tā tālāk. Citādāk rodas iespaids, ka sarakstos ar demagogu


"Davai" saprotami, no vienkāršā cilvēka viedokļa. Vai gadījumā nebija tā, ka Valsts Kontrole norādīja, ka Mamedovs Pierīgā par 1km no Ploriņa saņem vairāk, kā 1 km izmaksā valstij pārējās Latvijas teritotijā? Vai nebija tā,ka Ploriņš Mamedova jubilejā izteica novēlējumu Mamedovam, lai Mamedovs pārņem visu Latviju?

Atbildēt

Troļļu gans

07.12.2017. 07:21

»

Kolēģis

Tomēr - vai vienkāršā valodā varat tautai paskaidrot, kādas tad bija ministra Belēviča "dīvainībiņas


A davai darīsim tā - Jūs man datus par NMPD izdevumiem ātrās palīdzības mašīnām Mamedova laikā un pēc tam, es Jums 1 dīvainībiņu un tā tālāk. Citādāk rodas iespaids, ka sarakstos ar demagogu.

Atbildēt

Troļļu gans

06.12.2017. 12:22

»

Troļļu gans

... it _kā_ pēc bulciņu aizlieguma rezultātiem jau vajadzētu būt


Varu izlikt punktus uz visiem "i". Mana plašā sirds ietver mīlestību pret visiem politiķiem, kuriem Latvija ir pie vienas vietas, īpaši mīlu zaļo mērgļu politiķus, jo viņu graujošie darbu rezultāti izpaužas daudz kur, t.s. nospīdzinātajā un nogremdētā (citāts) veselības aprūpē. Tomēr tas netraucē uzskatīt Belēviču par cilvēku ar ambīcijām un pietiekami gaišu galvu. Tāpēc uzdevu jautājumus, lai, saņemot konkrētas un pārliecinošas atbildes, būtu materiāls pārdomām un vērtējuma izmaiņām.

Atbildēt

Troļļu gans

06.12.2017. 11:59

»

Kolēģis

Pirmais ZZS ministrs Belēvičs NMPD paglāba no Mamedova, revolucionizēja C hepatīta ārstēšanu, atstāja nozīmīgu ieguldījumu sabiedrības veselības veicināšanai (veselīgākas pusdienas skolā, transtaukskābju aizliegums, enerģijas dzērienus vairs nepārdod bērniem). Tie ir ministra Belēviča panākumi. Lūdzu...


Atkal vecā dziesma no sākuma. Nevaru pēc katra sava komentāra, kurā tiek pieminēts cien.bij.ministrs, rakstīt par viņa dīvainībiņām. Tā kā komentāri ir pazuduši, tad atkārtoju - "Sen nav bijuši tik inteliģenti un uzbudināti ZZS fani. Nu labi, lai ir. Meklējam VID dokumentu 14.09.2015., Nr.8.7-11/135093 un KNAB nereģistrētu dokumentu ar Saeimas reģistrāciju 01.10.2015. Nr.2\2495-12/15, plkst. 10.45. To taču trijatā mācēsiet.
P.S. Varbūt Jūs kā trešais pateiksiet kādu
cipariņu par NPMD? :-))"
Kad beidzot būs konkrēti cipari par NMPD izmaksām pirms Mamedova un pēc, ko???
Tāpat interesē kas _konkrēti_ ir revolucionārs C hepatīta ārstēšanā, izņemot zāļu importa aizliegumu privātpersonām, ne aptieku ķēdēm. Cīņa par bērnu veselību, interesanti. Labāk varbūt datus par bērnu veselības uzlabošanos, it pēc bulciņu aizlieguma rezultātiem jau vajadzētu būt.

Atbildēt

Kolēģis

06.12.2017. 10:13

»

Troļļu gans

Nesaprotama aktivitāte pēc deputāta mandāta nolikšanas. Kas likumprojekts radās plikā vietā, visu laiku 2 ZZS ministru vadībā VM strādāja ideāli? Tad, blāc, brāķa un kaitniecības likumprojekts. Nekas nenotika deputātes Vinķeles deputātēšanās laikā - ne pirmā ZZS ministra dīvainībiņas, ne patreizējā ...


Pirmais ZZS ministrs Belēvičs NMPD paglāba no Mamedova, revolucionizēja C hepatīta ārstēšanu, atstāja nozīmīgu ieguldījumu sabiedrības veselības veicināšanai (veselīgākas pusdienas skolā, transtaukskābju aizliegums, enerģijas dzērienus vairs nepārdod bērniem). Tie ir ministra Belēviča panākumi. Lūdzu atgādiniet viņa "dīvainībiņas"!

Atbildēt

Troļļu gans

06.12.2017. 08:33

Nesaprotama aktivitāte pēc deputāta mandāta nolikšanas. Kas likumprojekts radās plikā vietā, visu laiku 2 ZZS ministru vadībā VM strādāja ideāli? Tad, blāc, brāķa un kaitniecības likumprojekts. Nekas nenotika deputātes Vinķeles deputātēšanās laikā - ne pirmā ZZS ministra dīvainībiņas, ne patreizējā izdarībiņas. Nekas nebija, viss ideāli un pēkšņi brāķis un kaitniecība? Nesaprotu? Kāds uz Saeimas jumta ir uzstutējis deputātu galvu apstarotāju vai katru dienu deputātiem liek piedalīties Kašpirovska stila sesijās? Kā aiziet no Saeimas, tā uzreiz pārstāj dzīvot savā pasaulītē, pārstāj airēt un sāk šūpot laivu.

Atbildēt

Pakostņiks

06.12.2017. 05:24

Šodien ir iespēja KRĀPniecei uzdot jautājumus

http://www.delfi.lv/news/delfi-tv-ar-jani-domburu/delfi-tv-ar-jani-domburu-pulksten-12-veselibas-ministre-anda-caksa.d?id=49515013

Atbildēt

Viņķelisma sērga

05.12.2017. 19:26

Latvijas pensionārus satracinājušās labklājības ministres Ilzes Viņķeles vīrs Juris Viņķelis ir priekšlaicīgi pensionējies 57 gadu vecumā un tagad pensijā saņem vairāk nekā 1100 latu mēnesi.

Vērību Viņķeles dzīvesbiedra pensijas apmēram pievērsa pēc tam, kad ministre intervijā žurnālā „Playboy” pavēstīja, ka tie pensionāri, kuri smagi strādājuši padomju laikā, nevar cerēt uz adekvātu sava darba novērtējumu un lielām pensijām, jo strādājuši citas valsts – Padomju Savienības – labā un viņi tagad saņemot naudu, kuru paši nav nopelnījuši.

Atbildēt

nn

05.12.2017. 19:20

Kāds saturs var būt, ja pamatuzstādījums ir izkrāpt papildus naudu. Neko vairāk Saeimas intelekts un godaprāts nav spējīgs paveikt. Tādi savēlēti. Un šis uzdevums tiks izpildīts. Galvenais neiekāpt siltā, kūpošā "mīnā", kā to izdarīja Lietuvā, kad vienā brīdī konstatēja, ka iekasētā nauda tiek likta depozītā, tiek pelnīti procenti, bet paredzētajam mērķim netiek izmantota. Bija nesmuki. Un lai Levits, Satversmes kropļotājs, izsvītro arī 93. un 111. pantu. Būtu tikai godīgi.

Atbildēt

Kriśtopanam bija

05.12.2017. 16:56

»

Lūk ko rakstīga Latgale ap 2004.gadu

- „...Neviens nav skaitījis, cik cilvēku pirms laika aizgājuši pie debesu Tēva tikai tāpēc, ka reformu jūklī nav varējuši tikt pie daktera vai pie īstajām zālēm...Diemžēl, V.Krištopānam bija taisnība – Latvija ir muļķu zeme. Jo mēs izmirstot atkal un atkal iestājamies par bagātniekiem, par lielkapitāla...


tikai dałèja taisnîba, jo mulki ir visi, kas nespèja pretoties Maskavas un bij. VDK darbinieku diversijàm pret Latvijas ekonomiku un tiesiskumu, ko veica vecie VDK kadri LR amatos. Un visi vnk izskatîjàs uz śo diversiju fona kà mulki.

Atbildēt

Lūk ko rakstīga Latgale ap 2004.gadu

05.12.2017. 16:21

»

Te , Vinkele,

LV neko jaunu nepateiksi, viss tàpat sagrauts - ekonomika un tiesiskums


- „...Neviens nav skaitījis, cik cilvēku pirms laika aizgājuši pie debesu Tēva tikai tāpēc, ka reformu jūklī nav varējuši tikt pie daktera vai pie īstajām zālēm...Diemžēl, V.Krištopānam bija taisnība – Latvija ir muļķu zeme. Jo mēs izmirstot atkal un atkal iestājamies par bagātniekiem, par lielkapitāla partijām. Ideoloģija, skaļie patriotiskie saukļi mums ir dārgāki par mūsu pašu, mūsu bērnu, mūsu veco ļaužu veselību un dzīvību...Mēs sajūsmināmies par tēvzemiešu stingro stāju latvietības aizstāvībā gan šeit, gan Briselē. Un negribam zināt, ka tēvzemiešu veselības ministri, iztērējot Pasaules bankas kredītu miljonus, noreformēja mūsu medicīnu līdz klīniskai nāvei. Tagad oranžie uzsāk reformas reformu. Nu jau par mūsu naudu...Cik daudziem Latvijas ārstiem šī reforma salauzīs dzīvi? Cik daudziem Latvijas iedzīvotājiem reformu reforma atņems dzīvību? ...Bet kungiem nav laika par to domāt. Patriotisku saukļu aizsegā viņi plēšas ap portfeļiem un amatiem, kuri viņu personīgai kabatai dod simtus tūkstošus latu un apziņu: cik labi dzīvot muļķu zemē – Latvijā”. No Māras Nizinskas raksta „Muļķu zemes slimnieka pārdomas” , Rēzeknes Vēstis

Atbildēt

Paciente

05.12.2017. 16:16

»

XXL

Liekule. Kur bija Viņķeles apskaidrība kamēr pati bija valdībā


Bet raksts pēc būtības ir labs un ok. Viņķele tāpat kā čaškša var nepatikt, bet runāts ir par lietu, manuprāt...

Atbildēt

Ieagaumē

05.12.2017. 16:11

»

Irma

Kučinskis ar šo ir beidzies


Iegaumē ne tikai Kučinski,Brigmani un Lembergu, bet pilnīgāku kompartijas Nomenklatūras grupējumu, kas valda valstī - skaistos, Latvijas karogā ietītos Radnačus, Bērziņu, Dzintaru un miljonāru Ašeradenu. Un kur palika visreakcionārākie komunisti no Saskanas - lieciet droši klāt, jo šis "zvērs" valda Rīgā un plātās kā vajag Saeimā.

Atbildēt

kurs tad nezin, ka latgale nemaksā nodokļus

05.12.2017. 15:23

kā piespiest? Jā, arī skolas nepienāķas un vispār nekas nepienākas šajā valstī

Atbildēt

lauķis

05.12.2017. 15:23

»

XXL

Liekule. Kur bija Viņķeles apskaidrība kamēr pati bija valdībā


Viņķele pati ir deģenerāte un par deģenerātu izaudzinājusi savu dēlu.
Klausieties manos vārdos un neskatat manus darbus.

Atbildēt

XXL

05.12.2017. 14:41

Liekule. Kur bija Viņķeles apskaidrība kamēr pati bija valdībā?

Atbildēt

Vēlētājs

05.12.2017. 14:37

Un šī pēkšņā apgaismība nāk pār Viņķeli tikai šodien,kad pati ir ilgus gadus centīgi piedalījusies kritizētās sistēmas izveidošanā un nostiprināšanā? Vai tā varbūt nemaz nebija Viņkele,kas tikko iesēdusies labklājības ministres krēsla,jau grasijās aplikt ar nodokli "lielās",pensijas,kas tikai par dažiem latiem pārsniedza iztikas minimumu?!
Un,kā tad bija ar to homoseksuālisma popularizēšanas pasākumu bērniem?

Atbildēt

žanis

05.12.2017. 14:01

»

Dakteris ar stāžu

Šoreiz jāpiekrīt, esi bez darba ilgāk, nomirsi netiekot pie ārsta. Čakša ir pretīga


Represijas pret arodslimniekiem sākās tiešā Viņķeles vadībā.Represijas pret arodslimniekiem ir viens no jauniem pasaules brīnumiem,par kuru pasaule netiek informēta,bet kurš ir vērojams no 2008.gada.

Atbildēt

Nožēla

05.12.2017. 13:49

Nu nevar tā Viņķelene dzīvot,lai nebārstītu savas seklās "gudrības visās jomās".Kādu laiku bija miers,bet nu atkal uzdarbojas,dikti jau cer uz nākošo Saeimu,bet mēs neesam aizmirsuši šīs Vienotības intrigantes darbošanos un kur nu vēl skandāliem apvīto ministrēšanas laiku.
Čakšu jau nu nav par ko slavēt,bet Viņķelē ieklausīties vispār negribas....

Atbildēt

ww.

05.12.2017. 13:46

Pareizi uzrakstīts!Tikai kungi nelasa,jo viņus neskar.

Atbildēt

Vets

05.12.2017. 13:24

»

Dakteris

Tā šobrīd viena fronte


Kadru atlase līdzīga kā "Latvijas gāze" ?

Atbildēt

Analītiķis

05.12.2017. 13:17

Džeks Latgales ciemā, kur ir divi gateri un lielsaimniecība, neviens nemaksā nodokļus. Ja esi gados, ieplāno nomirt, J.A jaunāks, laid prom pēc šampinjoniem.
Čakša un Kučinskis ir aprobežoti.

Atbildēt

Pie velna

05.12.2017. 13:14

Nu kas tur liels, papildus plānam vēl kādi 10000 3 gadu laikā nomirs

Atbildēt

Dakteris

05.12.2017. 13:13

»

Priekulis

Andrejs Panteļējevs, Jums patīk


Tā šobrīd viena fronte

Atbildēt

Irma

05.12.2017. 12:34

Kučinskis ar šo ir beidzies

Atbildēt

Pipa

05.12.2017. 12:33

Likums ir pretrunā ar Satversmes 91,93,95 pantu (nelasiet šauri 111.pantu). Un pretrunā ar hipokrāta zvērestu!!!

Atbildēt

Dakteris ar stāžu

05.12.2017. 12:28

Šoreiz jāpiekrīt, esi bez darba ilgāk, nomirsi netiekot pie ārsta. Čakša ir pretīga.

Atbildēt

Te , Vinkele,

05.12.2017. 12:12

LV neko jaunu nepateiksi, viss tàpat sagrauts - ekonomika un tiesiskums.

Atbildēt

Viñkele atgàdina par sevi

05.12.2017. 12:10

Tu Viñkele pati piedalîjies śîs sistèmas veidośanà. Tagad esi gudri iemàcîjusies tikai tirst par demokràtiju, cilvèktiesîbàm, Kàrliem un Karînàm. Kas gan tevi virza uz ASV màcîties? Kàrlis/Karîna, lai atgriežoties LV varètu brîvàk tirst angliski? Par Kàrli un Karîni, moràli pietaisot ko vien var ar savu tukśo tirśanu? Neceri! Bezceris!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...