Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata
Foto

Re-forma. Ne saturs

Ilze Viņķele
05.12.2017.
Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Troļļu gans

09.12.2017. 19:10

»

Kolēģis

Es no atbildes tā arī nesapratu: bija taisnība Valsts kontrolei par to, ka Mamedova "pakalpojumi" ir divreiz sadārdzināti vai nav. Ja ir, vai Belēvičs to nenovērsa


Pirmā dīvainībiņa ir apstiprināta ar Saeimā saņemtu VID dokumentu - cien.bij.ministrs aizmāršības vai iedomības dēļ ignorē likumus. Latvijas cienījamiem ļaudīm tā bieži atgadās. Belēviča krātuvītē tas ir mīnuss. Tagad jāmet pluss - reāli ieguvumi no ātrās palīdzības mašīnu finansēšanas veida maiņas, uz brīdi aizmirstot Mamedova, Ploriņa un Belēviča personības. Sauss cipars, samazinājums NMPD budžetā (Mamedova cipars - Belēviča cipars). Līdz šim cien.bij.ministra fani pēc jautājuma par labajiem darbiem nebija spējīgi pateikt pat to, kas ir vēstulē, tātad ir progress. Tas ir jāstimulē :-)

Atbildēt

Troļļu gans

07.12.2017. 19:18

»

Kolēģis

"Davai" saprotami, no vienkāršā cilvēka viedokļa. Vai gadījumā nebija tā, ka Valsts Kontrole norādīja, ka Mamedovs Pierīgā par 1km no Ploriņa saņem vairāk, kā 1 km izmaksā valstij pārējās Latvijas teritotijā? Vai nebija tā,ka Ploriņš Mamedova jubilejā izteica novēlējumu Mamedovam, lai Mamedovs pārņem...


Paldies. Pirmo reizi atbilde, kura ir kaut kas konkrēts. Tāpēc daļēji izklāstīšu 14.09.2015., Nr.8.7-11/135093. Daļēji tāpēc, ka tomēr vēlētos lasīt apmēram sekojoši - 20XX gados (nosauksim tos gadus par Mamedova gadiem) NMPD budžetā bija XX naudiņas ātrās palīdzības mašīnām, sākot no 20YY (nosauksim par Belēviča un pēc Belēviča gadiem) bija YY naudiņas ātrās palīdzības mašīnām. Ja starpība XX - YY, būs pozitīva, tad būs pozitīvi.
VID, 14.09.2015., Nr.8.7-11/35093 "Par deputāta G.Belēviča saukšanu pie administratīvās atbildības". Valsts ieņēmumu dienesta veiktajā pārbaudē konstatēts, ka 12.Saeimas deputāts Guntis Belēvičs valsts amatpersonas deklarāciju ... nav ievērojis minētās deklarācijas aizpildīšanas kārtību, tādējādi ir pārkāpis normatīvajos aktos noteiktās prasības. ... Tādējādi ... ir izdarījis Latvijas Administratīvā pārkāpumu kodeksa 166.27 pantā noteikto administratīvo pārkāpumu. ... tika sastādīta administratīvā pārkāpuma protokols ... Tā vienkārši sakot, cien.bij.ministrs, deputāts, tautas kalps, paraugs jaunatnei un bērniem nav ievērojis likumus. Iespējams aizmāršības dēļ (ar cauru galvu nav ko meklēt ministros un deputātos) vai ir vienkārši uzspļāvis, uzskatot, ka godājamiem ļaudīm Latvijas likumi nav rakstīti (tādiem, jo vēl mazāk ir jālien deputāta un ministra krēslos).
Mūsu sarakstei it kā nav nekas kopīgs ar cien.bij.deputāti un brāķa un kaitniecības likumprojektu. Bet nekas, mūsu kopējā mīlestība pret ZZS veselības ministriem, ir būtisks arguments :-), jo ir taču sakarība starp izciliem ministriem un tikpat izciliem likumprojektiem.

Atbildēt

Kolēģis

07.12.2017. 08:50

»

Troļļu gans

A davai darīsim tā - Jūs man datus par NMPD izdevumiem ātrās palīdzības mašīnām Mamedova laikā un pēc tam, es Jums 1 dīvainībiņu un tā tālāk. Citādāk rodas iespaids, ka sarakstos ar demagogu


"Davai" saprotami, no vienkāršā cilvēka viedokļa. Vai gadījumā nebija tā, ka Valsts Kontrole norādīja, ka Mamedovs Pierīgā par 1km no Ploriņa saņem vairāk, kā 1 km izmaksā valstij pārējās Latvijas teritotijā? Vai nebija tā,ka Ploriņš Mamedova jubilejā izteica novēlējumu Mamedovam, lai Mamedovs pārņem visu Latviju?

Atbildēt

Troļļu gans

07.12.2017. 07:21

»

Kolēģis

Tomēr - vai vienkāršā valodā varat tautai paskaidrot, kādas tad bija ministra Belēviča "dīvainībiņas


A davai darīsim tā - Jūs man datus par NMPD izdevumiem ātrās palīdzības mašīnām Mamedova laikā un pēc tam, es Jums 1 dīvainībiņu un tā tālāk. Citādāk rodas iespaids, ka sarakstos ar demagogu.

Atbildēt

Troļļu gans

06.12.2017. 12:22

»

Troļļu gans

... it _kā_ pēc bulciņu aizlieguma rezultātiem jau vajadzētu būt


Varu izlikt punktus uz visiem "i". Mana plašā sirds ietver mīlestību pret visiem politiķiem, kuriem Latvija ir pie vienas vietas, īpaši mīlu zaļo mērgļu politiķus, jo viņu graujošie darbu rezultāti izpaužas daudz kur, t.s. nospīdzinātajā un nogremdētā (citāts) veselības aprūpē. Tomēr tas netraucē uzskatīt Belēviču par cilvēku ar ambīcijām un pietiekami gaišu galvu. Tāpēc uzdevu jautājumus, lai, saņemot konkrētas un pārliecinošas atbildes, būtu materiāls pārdomām un vērtējuma izmaiņām.

Atbildēt

Troļļu gans

06.12.2017. 11:59

»

Kolēģis

Pirmais ZZS ministrs Belēvičs NMPD paglāba no Mamedova, revolucionizēja C hepatīta ārstēšanu, atstāja nozīmīgu ieguldījumu sabiedrības veselības veicināšanai (veselīgākas pusdienas skolā, transtaukskābju aizliegums, enerģijas dzērienus vairs nepārdod bērniem). Tie ir ministra Belēviča panākumi. Lūdzu...


Atkal vecā dziesma no sākuma. Nevaru pēc katra sava komentāra, kurā tiek pieminēts cien.bij.ministrs, rakstīt par viņa dīvainībiņām. Tā kā komentāri ir pazuduši, tad atkārtoju - "Sen nav bijuši tik inteliģenti un uzbudināti ZZS fani. Nu labi, lai ir. Meklējam VID dokumentu 14.09.2015., Nr.8.7-11/135093 un KNAB nereģistrētu dokumentu ar Saeimas reģistrāciju 01.10.2015. Nr.2\2495-12/15, plkst. 10.45. To taču trijatā mācēsiet.
P.S. Varbūt Jūs kā trešais pateiksiet kādu
cipariņu par NPMD? :-))"
Kad beidzot būs konkrēti cipari par NMPD izmaksām pirms Mamedova un pēc, ko???
Tāpat interesē kas _konkrēti_ ir revolucionārs C hepatīta ārstēšanā, izņemot zāļu importa aizliegumu privātpersonām, ne aptieku ķēdēm. Cīņa par bērnu veselību, interesanti. Labāk varbūt datus par bērnu veselības uzlabošanos, it pēc bulciņu aizlieguma rezultātiem jau vajadzētu būt.

Atbildēt

Kolēģis

06.12.2017. 10:13

»

Troļļu gans

Nesaprotama aktivitāte pēc deputāta mandāta nolikšanas. Kas likumprojekts radās plikā vietā, visu laiku 2 ZZS ministru vadībā VM strādāja ideāli? Tad, blāc, brāķa un kaitniecības likumprojekts. Nekas nenotika deputātes Vinķeles deputātēšanās laikā - ne pirmā ZZS ministra dīvainībiņas, ne patreizējā ...


Pirmais ZZS ministrs Belēvičs NMPD paglāba no Mamedova, revolucionizēja C hepatīta ārstēšanu, atstāja nozīmīgu ieguldījumu sabiedrības veselības veicināšanai (veselīgākas pusdienas skolā, transtaukskābju aizliegums, enerģijas dzērienus vairs nepārdod bērniem). Tie ir ministra Belēviča panākumi. Lūdzu atgādiniet viņa "dīvainībiņas"!

Atbildēt

Troļļu gans

06.12.2017. 08:33

Nesaprotama aktivitāte pēc deputāta mandāta nolikšanas. Kas likumprojekts radās plikā vietā, visu laiku 2 ZZS ministru vadībā VM strādāja ideāli? Tad, blāc, brāķa un kaitniecības likumprojekts. Nekas nenotika deputātes Vinķeles deputātēšanās laikā - ne pirmā ZZS ministra dīvainībiņas, ne patreizējā izdarībiņas. Nekas nebija, viss ideāli un pēkšņi brāķis un kaitniecība? Nesaprotu? Kāds uz Saeimas jumta ir uzstutējis deputātu galvu apstarotāju vai katru dienu deputātiem liek piedalīties Kašpirovska stila sesijās? Kā aiziet no Saeimas, tā uzreiz pārstāj dzīvot savā pasaulītē, pārstāj airēt un sāk šūpot laivu.

Atbildēt

Pakostņiks

06.12.2017. 05:24

Šodien ir iespēja KRĀPniecei uzdot jautājumus

http://www.delfi.lv/news/delfi-tv-ar-jani-domburu/delfi-tv-ar-jani-domburu-pulksten-12-veselibas-ministre-anda-caksa.d?id=49515013

Atbildēt

Viņķelisma sērga

05.12.2017. 19:26

Latvijas pensionārus satracinājušās labklājības ministres Ilzes Viņķeles vīrs Juris Viņķelis ir priekšlaicīgi pensionējies 57 gadu vecumā un tagad pensijā saņem vairāk nekā 1100 latu mēnesi.

Vērību Viņķeles dzīvesbiedra pensijas apmēram pievērsa pēc tam, kad ministre intervijā žurnālā „Playboy” pavēstīja, ka tie pensionāri, kuri smagi strādājuši padomju laikā, nevar cerēt uz adekvātu sava darba novērtējumu un lielām pensijām, jo strādājuši citas valsts – Padomju Savienības – labā un viņi tagad saņemot naudu, kuru paši nav nopelnījuši.

Atbildēt

nn

05.12.2017. 19:20

Kāds saturs var būt, ja pamatuzstādījums ir izkrāpt papildus naudu. Neko vairāk Saeimas intelekts un godaprāts nav spējīgs paveikt. Tādi savēlēti. Un šis uzdevums tiks izpildīts. Galvenais neiekāpt siltā, kūpošā "mīnā", kā to izdarīja Lietuvā, kad vienā brīdī konstatēja, ka iekasētā nauda tiek likta depozītā, tiek pelnīti procenti, bet paredzētajam mērķim netiek izmantota. Bija nesmuki. Un lai Levits, Satversmes kropļotājs, izsvītro arī 93. un 111. pantu. Būtu tikai godīgi.

Atbildēt

Kriśtopanam bija

05.12.2017. 16:56

»

Lūk ko rakstīga Latgale ap 2004.gadu

- „...Neviens nav skaitījis, cik cilvēku pirms laika aizgājuši pie debesu Tēva tikai tāpēc, ka reformu jūklī nav varējuši tikt pie daktera vai pie īstajām zālēm...Diemžēl, V.Krištopānam bija taisnība – Latvija ir muļķu zeme. Jo mēs izmirstot atkal un atkal iestājamies par bagātniekiem, par lielkapitāla...


tikai dałèja taisnîba, jo mulki ir visi, kas nespèja pretoties Maskavas un bij. VDK darbinieku diversijàm pret Latvijas ekonomiku un tiesiskumu, ko veica vecie VDK kadri LR amatos. Un visi vnk izskatîjàs uz śo diversiju fona kà mulki.

Atbildēt

Lūk ko rakstīga Latgale ap 2004.gadu

05.12.2017. 16:21

»

Te , Vinkele,

LV neko jaunu nepateiksi, viss tàpat sagrauts - ekonomika un tiesiskums


- „...Neviens nav skaitījis, cik cilvēku pirms laika aizgājuši pie debesu Tēva tikai tāpēc, ka reformu jūklī nav varējuši tikt pie daktera vai pie īstajām zālēm...Diemžēl, V.Krištopānam bija taisnība – Latvija ir muļķu zeme. Jo mēs izmirstot atkal un atkal iestājamies par bagātniekiem, par lielkapitāla partijām. Ideoloģija, skaļie patriotiskie saukļi mums ir dārgāki par mūsu pašu, mūsu bērnu, mūsu veco ļaužu veselību un dzīvību...Mēs sajūsmināmies par tēvzemiešu stingro stāju latvietības aizstāvībā gan šeit, gan Briselē. Un negribam zināt, ka tēvzemiešu veselības ministri, iztērējot Pasaules bankas kredītu miljonus, noreformēja mūsu medicīnu līdz klīniskai nāvei. Tagad oranžie uzsāk reformas reformu. Nu jau par mūsu naudu...Cik daudziem Latvijas ārstiem šī reforma salauzīs dzīvi? Cik daudziem Latvijas iedzīvotājiem reformu reforma atņems dzīvību? ...Bet kungiem nav laika par to domāt. Patriotisku saukļu aizsegā viņi plēšas ap portfeļiem un amatiem, kuri viņu personīgai kabatai dod simtus tūkstošus latu un apziņu: cik labi dzīvot muļķu zemē – Latvijā”. No Māras Nizinskas raksta „Muļķu zemes slimnieka pārdomas” , Rēzeknes Vēstis

Atbildēt

Paciente

05.12.2017. 16:16

»

XXL

Liekule. Kur bija Viņķeles apskaidrība kamēr pati bija valdībā


Bet raksts pēc būtības ir labs un ok. Viņķele tāpat kā čaškša var nepatikt, bet runāts ir par lietu, manuprāt...

Atbildēt

Ieagaumē

05.12.2017. 16:11

»

Irma

Kučinskis ar šo ir beidzies


Iegaumē ne tikai Kučinski,Brigmani un Lembergu, bet pilnīgāku kompartijas Nomenklatūras grupējumu, kas valda valstī - skaistos, Latvijas karogā ietītos Radnačus, Bērziņu, Dzintaru un miljonāru Ašeradenu. Un kur palika visreakcionārākie komunisti no Saskanas - lieciet droši klāt, jo šis "zvērs" valda Rīgā un plātās kā vajag Saeimā.

Atbildēt

kurs tad nezin, ka latgale nemaksā nodokļus

05.12.2017. 15:23

kā piespiest? Jā, arī skolas nepienāķas un vispār nekas nepienākas šajā valstī

Atbildēt

lauķis

05.12.2017. 15:23

»

XXL

Liekule. Kur bija Viņķeles apskaidrība kamēr pati bija valdībā


Viņķele pati ir deģenerāte un par deģenerātu izaudzinājusi savu dēlu.
Klausieties manos vārdos un neskatat manus darbus.

Atbildēt

XXL

05.12.2017. 14:41

Liekule. Kur bija Viņķeles apskaidrība kamēr pati bija valdībā?

Atbildēt

Vēlētājs

05.12.2017. 14:37

Un šī pēkšņā apgaismība nāk pār Viņķeli tikai šodien,kad pati ir ilgus gadus centīgi piedalījusies kritizētās sistēmas izveidošanā un nostiprināšanā? Vai tā varbūt nemaz nebija Viņkele,kas tikko iesēdusies labklājības ministres krēsla,jau grasijās aplikt ar nodokli "lielās",pensijas,kas tikai par dažiem latiem pārsniedza iztikas minimumu?!
Un,kā tad bija ar to homoseksuālisma popularizēšanas pasākumu bērniem?

Atbildēt

žanis

05.12.2017. 14:01

»

Dakteris ar stāžu

Šoreiz jāpiekrīt, esi bez darba ilgāk, nomirsi netiekot pie ārsta. Čakša ir pretīga


Represijas pret arodslimniekiem sākās tiešā Viņķeles vadībā.Represijas pret arodslimniekiem ir viens no jauniem pasaules brīnumiem,par kuru pasaule netiek informēta,bet kurš ir vērojams no 2008.gada.

Atbildēt

Nožēla

05.12.2017. 13:49

Nu nevar tā Viņķelene dzīvot,lai nebārstītu savas seklās "gudrības visās jomās".Kādu laiku bija miers,bet nu atkal uzdarbojas,dikti jau cer uz nākošo Saeimu,bet mēs neesam aizmirsuši šīs Vienotības intrigantes darbošanos un kur nu vēl skandāliem apvīto ministrēšanas laiku.
Čakšu jau nu nav par ko slavēt,bet Viņķelē ieklausīties vispār negribas....

Atbildēt

ww.

05.12.2017. 13:46

Pareizi uzrakstīts!Tikai kungi nelasa,jo viņus neskar.

Atbildēt

Vets

05.12.2017. 13:24

»

Dakteris

Tā šobrīd viena fronte


Kadru atlase līdzīga kā "Latvijas gāze" ?

Atbildēt

Analītiķis

05.12.2017. 13:17

Džeks Latgales ciemā, kur ir divi gateri un lielsaimniecība, neviens nemaksā nodokļus. Ja esi gados, ieplāno nomirt, J.A jaunāks, laid prom pēc šampinjoniem.
Čakša un Kučinskis ir aprobežoti.

Atbildēt

Pie velna

05.12.2017. 13:14

Nu kas tur liels, papildus plānam vēl kādi 10000 3 gadu laikā nomirs

Atbildēt

Dakteris

05.12.2017. 13:13

»

Priekulis

Andrejs Panteļējevs, Jums patīk


Tā šobrīd viena fronte

Atbildēt

Irma

05.12.2017. 12:34

Kučinskis ar šo ir beidzies

Atbildēt

Pipa

05.12.2017. 12:33

Likums ir pretrunā ar Satversmes 91,93,95 pantu (nelasiet šauri 111.pantu). Un pretrunā ar hipokrāta zvērestu!!!

Atbildēt

Dakteris ar stāžu

05.12.2017. 12:28

Šoreiz jāpiekrīt, esi bez darba ilgāk, nomirsi netiekot pie ārsta. Čakša ir pretīga.

Atbildēt

Te , Vinkele,

05.12.2017. 12:12

LV neko jaunu nepateiksi, viss tàpat sagrauts - ekonomika un tiesiskums.

Atbildēt

Viñkele atgàdina par sevi

05.12.2017. 12:10

Tu Viñkele pati piedalîjies śîs sistèmas veidośanà. Tagad esi gudri iemàcîjusies tikai tirst par demokràtiju, cilvèktiesîbàm, Kàrliem un Karînàm. Kas gan tevi virza uz ASV màcîties? Kàrlis/Karîna, lai atgriežoties LV varètu brîvàk tirst angliski? Par Kàrli un Karîni, moràli pietaisot ko vien var ar savu tukśo tirśanu? Neceri! Bezceris!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Hermaņa kungs, sanāks, ka jūs gļēvi publiski melojat un vēl apmelojat jaunos aktierus

FotoDailes teātris ir virsotne! Es esmu gandarīts, ka Dailes teātris ir paveicis tik grandiozu darbu, ka jaunie aktieri savu izaugsmes perspektīvu saskata tieši mūsu teātrī.
Lasīt visu...

6

Šis „pārprastais” ģenerālprokurors

FotoLatvijas Republikas ģenerālprokurors Juris Stukāns publiski ir pārmetis Jēkabpilī nogalinātās sievietes advokātei nepietiekamu uzstājību, cenošoties nokļūt pieņemšanā pie ģenerālprokurora. Pēc tam, kad šis J.Stukāna izteikums izraisīja sašutumu, viņš sasauca preses konferenci un teica, ka esot pārprasts un "nekādas glupības nav sarunājis".
Lasīt visu...

20

Dzemdējot milzīgu, spīdīgu plastmasas putekļsūcēju, dzejniece Agnese Krivade izrādē izvēdina un izdezinficē Rīgas cirka telpas no ieskābušiem aizspriedumiem

Foto„Jauna sieviete matiem sārtiem Pāri plūstošā nevainībā Noliecas pāri gaišmatei Un zemā, liegā balsī saka tai:
Lasīt visu...

21

Dailes teātris izsaka nožēlu, ka Alvis Hermanis ir publiskojis nepatiesus apgalvojumus

FotoDailes teātris, reaģējot uz plašsaziņas līdzekļos pārpublicēto Alvja Hermaņa ierakstu viņa privātajā Facebook kontā 6. jūnijā, vērš uzmanību uz to, ka šis ieraksts līdzās personiskiem apvainojumiem satur arī nepatiesu informāciju.
Lasīt visu...

3

Atkal visi dara man pāri, bet es jums vēl parādīšu!

FotoLielais teātra biznesmenis Juris Žagars un viņa draugs vanabī Krišjānis Barons no Staļina prēmijas laureāta Smiļģa Dailes teātra var jau sākt gatavoties kārtējai lielajai tiesas prāvai.
Lasīt visu...

12

Huligānisms un likumpārkāpēju aizstāvība – liberālo “kultūras aizstāvju” būtība

FotoŠoreiz izstāstīšu gandrīz pasaku. Ne gluži par meža zvēriem, bet par meža dīvainīšiem gan. Reiz kādā mežā, kurš sastāvēja no trim priedēm, bija apmaldījušās ļoti īpatnējas būtnes. Viņus vadīja fanātiska pārliecība par savu uzskatu nekļūdību, izredzētību un nesodāmību. Lielākajai daļai cilvēku viņu runas likās dīvainas un pat smieklīgas, jo viņi uzstāja, ka vīrietis drīkst precēt vīrieti, ka teikt patiesību ir naida runa, ka dzimums un tautība ir tikai sociāls konstrukts, izdomājums.
Lasīt visu...

18

Tā kā savu Rinkēviču mums izdevās ievēlēt, mēs ar smagos noziegumos apsūdzētām personām atkal nesadarbosimies (līdz nākamajai reizei)

FotoPartiju apvienības Jaunā Vienotība un partijas Vienotība valdes, kā arī Saeimā pārstāvētā frakcija vienbalsīgi atbalsta Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa iniciēto sarunu uzsākšanu par iespējamu koalīcijas paplašināšanu.
Lasīt visu...

21

Kad bijusī „konservatīvā” izglītības ministre tagad vicina varavīksnes karogu

FotoKā tā varēja būt, ka no partijas "Jaunā konservatīvā partija" (vēlāk "Konservatīvie") par izglītības un zinātnes (!) ministru bija cilvēks, kas tagad savā socmediju kontā vicina varavīksnes karogu?
Lasīt visu...

21

Pieprasām noņemt pie domes ēkas izkārto varavīksnes krāsu karogu

FotoPartijas “Gods kalpot Rīgai” valde, kuras sastāvā esmu es un arī pašvaldības deputāti, pieprasām nekavējoties no Rīgas Rātsnama noņemt izkārto varavīksnes krāsu karogu, kas simbolizē atbalstu “PRAIDA” un “LGTB” kopienai. Šī karoga izkāršana neatbilst noteiktajiem normatīviem par valsts karogu izkāršanu pie sabiedriskām ēkām, un šis lēmums nav debatēts un atbalstīts kādā no Rīgas domes sēdēm.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

Tas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco...

Foto

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda...

Foto

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

Kurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied,...

Foto

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

Kurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī...

Foto

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

Laikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus....

Foto

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

Tā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo...

Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...