Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

45 ,5 miljonus valdība nopludina lauku liellindustriāļiem

05.05.2020. 13:09

Varas grupējums, kas saucas LV valdība, kā parasti glābj lauksaimniekus lielindustriāļus. 2 dienu laikā daži cilvēki izlemj piešķirt naudu subsidētai nozarei, kas paņemta no nabaga mazo aldziņu saņēmēju šoferu, skolotāju, ugunsdzēsēju, mediķu, policistu samestās nodokļu naudiņas.

Valdība piešķirs atbalstu 45,5 miljonus lauksaimniecībai un pārtikas ražošanai.
Atbalsts galvenokārt lopkopjiem un pārtikas uzņēmumiem, kuri zaudējuši eksporta tirgus.
Naudu apsaimniekos Lauku atbalsta dienests.

Atbildēt

man patīk

05.05.2020. 09:47

»

aa

es skolotajiem nemaksātu vispār, tas kas tagad notiek ir šausmas, divatā ar mazmeitu rakstam cauras dienas, lai paspētu uzdoto izpildīt. Konspektējiet, pārstāstiet, uzrakstiet, atbildiet uz jautājumiem, viss kas grāmata prasīts jāveic rakstiski. murgs


kad iestājās covida krīze, valdība normālajam darbaspēkam iedeva dīgstāves pabalstu - 75% no darbinieka bruto algas, bet ne vairāk par 700 eiro!!! kas Latvijā ir skolotāja mēneša alga!!!
Ar lielu pompu paziņoja, ka nodokļus no šīs summas neietur.

Par tādu dīgstāves pabalstu, kādu algas vietā normālos apstākļos ir spiests saņemt Latvijas skolotājs, es skolotāju vietā vispār neko nemācītu, tikai ierastos skolā.

Atbildēt

aa

04.05.2020. 09:44

es skolotajiem nemaksātu vispār, tas kas tagad notiek ir šausmas, divatā ar mazmeitu rakstam cauras dienas, lai paspētu uzdoto izpildīt. Konspektējiet, pārstāstiet, uzrakstiet, atbildiet uz jautājumiem, viss kas grāmata prasīts jāveic rakstiski. murgs.

Atbildēt

corrupt

02.05.2020. 07:04

Puze 30.04.2020. 13:13
Kā redzam no Ventspils pilsētas domes Finanšu komitejas lēmuma 2020.gada 27.aprīlī, pēc A.Lemberga iniciatīvas Aldis Ābele ir ticis pie kārtējās speciālās piemaksas pie amatalgas 79,6 % apmērā.
Pagājušā gada laikā līdzīgi lēmumi pieņemti 20.februārī, 19.martā, 19.augustā, 24.septembrī, 9.decembrī un šogad – pandēmijas laikā viena mēneša ietvaros A . Ābele ar naudas balvām apbalvots jau divas reizes.

Atbildēt

Dollārs Franklins

01.05.2020. 06:38

Tik daudz asociāciju utt! Varbūt vūtu vienkāršāk ka ir arodbiedrība ar iekļautu visu profesiju klasifikatoru. Izņemot laikam jūrniekus un vēl dažas cunftes.
Direktors, prezidents utt.
Nav tā kā par daudz?

Atbildēt

Juris

01.05.2020. 06:02

»

peksis

Kamēr tauta masveidā neies ielās kā Francijā, koalīcija vienā angļu mierā taisīs tautai uz galvas, tik vienkārša lieta ir jāsaprot, ejiet ielās un pieprasiet zagļu atkāpšanos un viltus solījumu pildīšanu, tikai tad šajā valstī kaut kas mainīsies


Kamēr tauta nepiespiedīs mainīt Saeimas ievēlēšanas kārtību, tautas mokas turpināsies. Droši var apgalvot, ka šī nav mūsu valdība, jo mēs valdību nevēlam. Kādai valdībai būt, to nosaka cilvēki, kurus mēs pat neredzam.

Atbildēt

Briedis

01.05.2020. 05:19

Käpēc nav Kera kunga parsksta?

Atbildēt

dzeltenzaļie maitas, beidziet

30.04.2020. 20:43

»

Kur ņemt naudu?

Aldziņas no valsts kases VARAM nemaz nav knapas. Un tā ir uz ķepas izmaksātā nauda kafijas dzērājklubiņa biedrenēm Peldu ielā. Pēdējie dati, kuri šo kafijas dzērāju tantiņu apmaksātājiem ļauts rezēt, ir par 2019.gada janvāri. Bet krāšņi pat tam laikam...


uzbrukt manai sievai! Mums ar Diānu ir katram savs ledusskapis, katram ir savas kotletes. Nu un kas, ka darbā dzer kafiju? Tagad dzer mājās, strādā visas viņas no mājām no 8 līdz melnai naktij, gatavo pārskatus, neatiet no galda, kontrolē sadarbības projektus. Bija jau dzirdēts, kad Pūce nāca, griezīšot. Lai tik mēģina, paskatīsimies.

Atbildēt

ja

30.04.2020. 18:04

Pūce vienreiz nepiegriezīs skābekli tiem, kas visu laiku ir abnormālos apmēros laupījuši mūsu dabas resursu, krāpuši valsti, daloties ar zināmo politmafijas klanu, par miljonāriem kļuvušajiem pašvaldību ķeizariem, un grib tāpat slaiki turpināt dzīvot, tad kosmētiskie remonti te neko nelīdzēs. Te jātaisa ķirurģisks grieziens. Vai Pūce būs tas, kurš to darīs?

Atbildēt

Tālavas taurētājs

30.04.2020. 13:30

Vienīgā iespēja ir tiesiski izbeigt 1940.gada okupāciju un demontēt okupācijas sistēmas administrāciju ar visiem kolaboracionistiem un kolonistiem, bet masīvās propogandas apstulbinātajiem cilvēkiem nest apskaidrību par Latvijas neapskaužamo situāciju un patieso stāvokli tiesiskuma un pārkāpto starptautisko tiesību jomā.

Atbildēt

a kur miljonara Kera

30.04.2020. 13:22

Paraksts....tas zizz tautas maku?

Atbildēt

Zinošais

30.04.2020. 13:07

»

Nav sarežģīti

Jautājumu var risināt, ja ģimenes ārsti strādā divatā-koppraksē. Sevišķi ārpus Rīgas un lielpilsētām. Kad viens slimo/kursos/pēc grafika brīvdienā/atvaļinājumā Taizemē , otrs var akūtos gadījumos pieskatīt prombūtnē esošā ĢĀ pacientus. Bet-tas maksā un negribas dalīties. Labāk , ja pacients par savu...


Pareizi jau minēji, bet tas maksā ! Neuzdošos par speciālistu ģimenes ārstu prakšu finanšu plūsmās, bet ir daži vienkārši indikātori, kas liecina par to ka ĢAP naudā "nepeldas" - var paskatīties cik daudz ĢAP izbeidz savu darbību !

Atbildēt

hm

30.04.2020. 12:16

»

mī un žēē! eksperti!

Investīciju uzraudzības departaments...


tas jau nav vienīgais departaments VARAM, kas jāattārpo

Atbildēt

Nav sarežģīti

30.04.2020. 11:52

»

Zinošais

Anekdotē to sauc - jūs izliekaties ka maksājat, mēs ka strādājam...


Jautājumu var risināt, ja ģimenes ārsti strādā divatā-koppraksē. Sevišķi ārpus Rīgas un lielpilsētām. Kad viens slimo/kursos/pēc grafika brīvdienā/atvaļinājumā Taizemē , otrs var akūtos gadījumos pieskatīt prombūtnē esošā ĢĀ pacientus. Bet-tas maksā un negribas dalīties. Labāk , ja pacients par savu naudu akūtā situācijā pērk medicīnas pakalojumus pats .

Atbildēt

Zinošais

30.04.2020. 11:17

»

Zuze

Gribētos gan par šo un to iebilst...


Anekdotē to sauc - jūs izliekaties ka maksājat, mēs ka strādājam !
Valsts un ministrijas līmenī izliekas, ka ģimenes ārsti ir kādi "roboti", kuri var gan strādās 365/24, gan bez problēmām palielināt klientu apkalpošanas ātrumu, tiem nav vajadzīgas ne atpūtas, ne brīvdienas, ne atvaļinājums un slimības tos neskar !
Darba likums darbiniekam paredz gan konkrētas darba stundas, noteiktu atpūtas un atvaļinājuma laiku u.t.l. ! Vai ārstam būtu jābūt sliktākā situācijā kā kādam ministrijas ierēdnim ?!??!?

Atbildēt

Nekā personīga

30.04.2020. 11:07

»

mī un žēē! eksperti!

Investīciju uzraudzības departaments...


Liela mēroga "babņiks"

Atbildēt

Kur ņemt naudu?

30.04.2020. 10:28

Aldziņas no valsts kases VARAM nemaz nav knapas. Un tā ir uz ķepas izmaksātā nauda kafijas dzērājklubiņa biedrenēm Peldu ielā. Pēdējie dati, kuri šo kafijas dzērāju tantiņu apmaksātājiem ļauts rezēt, ir par 2019.gada janvāri. Bet krāšņi pat tam laikam!

https://visasalgas.com/valsts-iestades/vides-aizsardzibas-un-regionalas-attistibas-ministrija/atalgojums/2529-kristine-ruskule
https://visasalgas.com/valsts-iestades/vides-aizsardzibas-un-regionalas-attistibas-ministrija/atalgojums/2326-julija-bondareva
https://visasalgas.com/valsts-iestades/vides-aizsardzibas-un-regionalas-attistibas-ministrija/atalgojums/2463-elina-lodite
https://visasalgas.com/valsts-iestades/vides-aizsardzibas-un-regionalas-attistibas-ministrija/atalgojums/32024-diana-treiliha
https://visasalgas.com/valsts-iestades/vides-aizsardzibas-un-regionalas-attistibas-ministrija/atalgojums/2465-signe-malnaca
https://visasalgas.com/valsts-iestades/vides-aizsardzibas-un-regionalas-attistibas-ministrija/atalgojums/2465-signe-malnaca

Atbildēt

pandemija vel nav beigusies !

30.04.2020. 09:53

»

mī un žēē! eksperti!

Investīciju uzraudzības departaments...


anglija,vacija un somija zelojas ,ka trukst darbaspeka lauksaimnieciba darba uz lauka !Sis ekspertes un vecakas ekspertes butu labas ravetajas un kapletajas !

Atbildēt

Zuze

30.04.2020. 09:40

Gribētos gan par šo un to iebilst:
1. šai ārkārtas situācijā papildus slodze ir tikai ļoti nelielai daļai mediķu, bet tiek pasniegts, ka visi ir nenormāli noslogoti- nevajag aizmirst, ka plānveida medicīnas pakalpojumi netiek sniegti (rentgenus atļāva no šīs nedēļas) un tad iedomājieties, kā darbība rit, piemēram, Jelgavas milzīgajā slimnīcā, kur tā arī nav ievests neviens Covid-19 pacients. Pa lielam- ļoti mierīgi- diennaktī notiek 1-4 dzemdības, bet citās nodaļās vispār ir pa pāris pacienti. Reāli tagad intensīvi strādā Infektoloģijas centrs un pāris Rīgas slimnīcu infektoloģijas nodaļas, citi mediķi nav diži pārslogoti. Diezgan daudzi ģimenes ārsti līdz 14.aprīlim vispār bija slēguši praksi (bet nauda par pacientu skaitu taču tecēja), joprojām netiek nodrošināta ģimenes ārstu pieņemšana tajos pagastos, kur viņi atbrauca reizi nedēļā (vai retāk), tā ka īsti nezinu cik tas atbilstīgi Hipokrāta zvērestam. Stc, arī sazvanāmi daudzi nav, jo, piemēram, tai pašā Jelgavā daudzi ģimenes ārsti nav devuši un nedod savu mob. tālruni.
2.pedagogi- bd pedagogi vispār 90% sēd mājās apmaksātā atvaļinājumā un labākajā gadījumā sūta watsapā ziņas, ka māciet bērniem burtus vai lieciet zīmēt. Skolu pedagogi ir ļoti nesagatavoti krīzes situācijai- daudzi nemāk tikt galā ar jaunajām tehnoloģijām, daudzi nesaprot, kā tas ir - mācīt attālināti- vienkārši sadod bērniem macību uzdevumus milzīgā apjomā un tad terorizē vecākus, vai viņi ir izkonktrolējuši bērnus. Viena mana kolēģe, kurai ir 3 bērni, no kuriem 2 skolas vecumā mazākajās klasītēs, trešājā darba dienā, kad sākās mācības un viņai bija attālināti pašai jāstrādā, piedraudēja, ka atstās watsap grupu, jo tieši skolōtāji visu laiku bez apstājas terorisē vecākus, bet pat nemēģina komunicēt ar bērnu. iedomājaties, ja ir 2 skolēni un 20 pedagogu, kas ik pa brīdim prasa- Ilzīte uzzīmēja, ko es liku, bet ģeogrāfijas darbiņu? Un matemātiku? un sportā iemācījās basketbola noteikumu??
Tā ka - atvainojiet, visiem tagad iet grūti un šeit pieminētās profesijas varbūt bija vismazāk gatavas ārkārtas situācijai (vismaz pedagogi viennozīmīgi).

Atbildēt

Pūča, mostas!

30.04.2020. 08:43

Zive no galvas pūst

Atbildēt

mī un žēē! eksperti!

30.04.2020. 08:38

Investīciju uzraudzības departaments
Teritoriālās sadarbības projektu kontroles nodaļa
Kristīne Ruskule Nodaļas vadītāja
Jūlija Bondareva Nodaļas vadītāja vietnieks
Elīna Lodīte Vecākais eksperts
Diāna Treiliha Vecākais eksperts
Signe Malnača Vecākais eksperts
Līga Bernāne Vecākais eksperts
Gita Peniņberga Vecākais eksperts
Guna Roze Vecākais eksperts
Alise Aneraude Vecākais eksperts
Agnese Dimante Vecākais eksperts
Elza Arkle Vecākais eksperts
Gunta Sirmā Vecākais eksperts
Linda Bružēvica Vecākais eksperts
Gunta Gulbe Vecākais eksperts
Evija Kasicka-Buča Vecākais eksperts
Arta Frolova Vecākais eksperts

Atbildēt

LOMB (Latvijas Okupācijas muzeja biedrība. LOMB kaujinieks

30.04.2020. 08:37

»

?

vai tas tiesa ,ka ta saucamo ,,okupacijas muzeju,, vada sunu patversmes direktore


Dabūsi pa rīkli.

Atbildēt

Jautājums

30.04.2020. 08:24

Prasam lielajam reformatoram Pūcem atskaitīties.
Ko dara nenormālais liekēžu bars VARAM kaut kādā saķiņķelētā teritoriālās sadarbības projektu kontroles nodaļā???? Kas tās ir par 16 sabiedrības naudas sūcēju ērcēm vienā pašā VARAM nodaļā??? Kādus darbus attālināti šī liekēžu armija dara krīzes laikā? Konkrēti kāds MŪMS, KURIEM VALSTS ATMET LABI JA 280 GRAŠUS, NO ŠIEM IERĒDŅIEM IR LABUMS???? Kādas mēneša algas šobrīd saņem konkrēti katrs no šiem ierēdņiem? Un ko katrs viens dara???
Investīciju uzraudzības departamenta
Teritoriālās sadarbības projektu kontroles nodaļa.
16 gabali.
Dažam ierindnieciņam aldziņa kādu mēnesi uzskrējusi pat 2500 eiro!

Atbildēt

Pievienojos

30.04.2020. 08:18

»

peksis

Kamēr tauta masveidā neies ielās kā Francijā, koalīcija vienā angļu mierā taisīs tautai uz galvas, tik vienkārša lieta ir jāsaprot, ejiet ielās un pieprasiet zagļu atkāpšanos un viltus solījumu pildīšanu, tikai tad šajā valstī kaut kas mainīsies


Tieši tā ! Vara ir izveidojusi dažadas pseido sadarbības institūcijas, kā NOSP u.c. ar nolūku imitēt dialogu un ieklausīšanos, bet realitātē varam paskatīties jebkura MK noteikumu vai likuma anotācijā sadaļā par sabiedrības iesaisti dokumenta izstrādē, apspriešanā u.t.l. tur vairumā gadījumā būs ierakstīts - konsultēšanās nav notikusi !
Es vismaz neatceros nevienu projekta dokumentu kur būtu ierakstīts ka konsultācijas notikušas.
Bet tā ir tikai pusbēda, jo ierēdniecībā dominē nostāja, ka konsultēšanās nenozīmē ka ieteikumi jāņem vērā - tā teikt suņi var pariet, sabiedrība var pacepties, nolaist tvaiku, bet karavāna ies tālāk tikai sev zināmā un vajadzīgā virzienā.
Nekas no Kaudzīšu laikiem nav mainījies - runas vīriem ir spēks rokā, ko tie lems tā arī būs !

Atbildēt

Egils ar ģimeni

30.04.2020. 07:52

»

Cēlīši čiepstētāji!

“..saglabājas bažas par lēmumpieņēmēju izpratnes trūkumu...


Sākot ar 2020. gadu, veselības aprūpes vispārējās valdības sektora finansējumam bija jābūt vismaz 4% no iekšzemes kopprodukta (IKP). No savas puses piebilstu, ka tas nav daudz: šo līmeni sasniedz un pārsniedz gandrīz visu pārējo Eiropas Savienības (ES) valstu budžeti, kur gadās, ka veselības aprūpes daļa valsts budžetā pārsniedz pat 8% (Dānija, Austrija, Francija – šeit), bet Latvija, Kipra un Horvātija ir trīs vienīgās ES valstis, kur tā nesasniedz 4%. Kā zināms, arī cilvēki Latvijā ir visai nabadzīgi un nevar atļauties tērēt daudz naudas pat tik svarīgai vajadzībai kā veselība.

Līdz ar to kopējā veselības aprūpes vieta IKP Latvijai ir otrā zemākā ES – veselības aprūpei Latvijā procentuāli tērē gandrīz divreiz mazāk nekā Francijā, Vācijā un Zviedrijā.

“Ikvienam jāsaprot, ka rīcība, kas stiprina Veselības aprūpes finansēšanas likuma ievērošanu, kalpo likuma mērķim, un otrādi”.

Atgādinu, ka par levitiem jūdeju tradīcijā sauc Jakoba (Izraēla) un viņa sievas Lejas trešā dēla Levija līnijas turpinātājus. Viens no levitu pienākumiem ir vadīt tautu upurēšanas rituālā. Varētu uzdot jautājumu: ko mūsu Valsts prezidenta vadībā mēs šobrīd upurējam? Ja vien būtu pārliecība, ka viņš ir īsts levits: jūdejiem tautība pārdzimst pa mātes nevis tēva līniju.

Atbildēt

vieno nu kā gribi

30.04.2020. 07:23

ja katrs zags individuāli un par nodokļu zagšanu nebūs cietumu.......

Atbildēt

ko vaimanājat

30.04.2020. 07:22

ja neliekat cīnīties ar ēnu ekonomiku, vai varbūt pašu ģimenes.........
gadās jau, sieva vaimanā, vīrs zog...............par mediķiem privāt prakses ar minimālajm algām negribat parunāt????????????????????????????????

Atbildēt

!!

30.04.2020. 07:12

»

?

vai tas tiesa ,ka ta saucamo ,,okupacijas muzeju,, vada sunu patversmes direktore


Nu un? Labāk būtu kāds zaglis, korumpants vai afērists, kuru Latvijā mums netrūkst....

Atbildēt

šeit nav valsts

30.04.2020. 05:57

Te dzeltenie topčī mūsu zemi.....

Atbildēt

peksis

30.04.2020. 01:57

Kamēr tauta masveidā neies ielās kā Francijā, koalīcija vienā angļu mierā taisīs tautai uz galvas, tik vienkārša lieta ir jāsaprot, ejiet ielās un pieprasiet zagļu atkāpšanos un viltus solījumu pildīšanu, tikai tad šajā valstī kaut kas mainīsies!

Atbildēt

ludzu noskaidro !

29.04.2020. 23:22

»

Domādams neizdomāsi!

Vai ilgi sacerēji šo jautājumu


varbut kludos un sunu patversmes direktore vada ,,latvijas institutu,, !

Atbildēt

Ne tikai Eiropā

29.04.2020. 22:38

Veselības un labklāības ministrijas ir apvienotas arī Indijā,Šrilankā,Nepālā,Jemenā,Japānā,Dienvidkorejā,
Austrālijā,Fidži,Kiribati,Gambijā,Tanzānijā,Libērijā,
Namībijā,Svāzilendā,Maurīcijā,Seišelās,Zimbabvē,Lesoto,
Maldivās,Senegālā,Ekvatoriālajā Gvinejā,Svētās Helēnas salā,Gvajānā,Sentlūsijā,Dominikānā,Dominikā,Kaimanu salās,Antigvā un Barbudā,Bahamās,Bermudā,Britu Virdžīnu
salās utt.

Atbildēt

Zivs pūst no galvas!

29.04.2020. 22:20

"Veselības ministres Ingrīdas Circenes ideja sniegt plānveida veselības aprūpi tiem,kas maksā nodokļus,principā ir pareiza,taču ĀRSTNIECĪBAS NAUIDA NEDRĪKST ATRASTIES MINISTRIJAS PĀRZIŅĀ.tur jau tā nelaime,ka no tā naudas maisa neviens negrib atteikties.Lietuvā un Igaunijā jau sen tas ir nokārtots,bet pie mums nav,jo viemnmēr kāds ghrib pirkt dārgus medicīniskos aparatus,celt nevajadzīgas būves utt.Pirmskara Latvijā visa medicīnas nauda bija slimokases rokās,tad nebija ne rindu,ne kukuļu ārstiem." Skat."Kaut kājas basas,tomēr bija slimokases".Intervija ar profesoru un medicīnas vēsturnieku Arni Vīksnu,Māra Libeka,Latvijas Avīze,18.09.2013.Arī šodien visa Eiropas Savienībā,izņemot vienīgi Latviju,slimokases slēdz līgumus ar ārstiem,maksā viņiem algu un slimokasu dalībniekiem un viņu ģimenes locekļiem slimības pabalstus.Atšķirībā no ministrijas,kas daudzās piemaksas un prēmijas,pat Darba likumā neparedzētas, un naudas balvas,par ikdienas darba pienākumu veikšanu,maksā tikai ierēdņiem,t.sk.fantastiskās gada prēmijas.Vairumā Eiropas valstu pat nav atsevišķas Veselības ministrijas,piemēram,Igaunijā,Somijā,Zviedrijā,Norvēģijā,Islandē,Īrijā,Nīderlandē,Polijā,Ungārijā,Horvātijā,Grieķijā,Gruzijā,Andorā,Monako,Sanmarino,Krievijā,ar simtiem papildus ierēdņiem.

Atbildēt

He

29.04.2020. 21:51

Skolotājiem ( daudziem ) būtu jāsaprot, ka laiks arī pašiem mācīties un varbūt darīt kaut ko citu. Ja tagad attālinātā laikā daži ( tiešām daži ) skolotāji nesaprot, kas ir Youtube, prezentācija vai vienkārši viņi nevar uztaisīt slaidu, tad labāk tiešām pieņmet studentu, kas izdarīs un iedvesmos. Reāls piemērs no vienas Rīgas prestižas skolas, kad dažus priekšmetus nevar nodrošināt, jo redziet vecās krabenes ir šokā jo jaunās situācijas... tā kā nevajag murgot. Veiciet reformas izglītības sistēmā un tad arī parunāsim par naudu...

Atbildēt

!>?

29.04.2020. 21:37

Veselības ministrija nav muzejs!

Atbildēt

jaajaa

29.04.2020. 20:55

...par mediķiem piekrītu...par skolotājiem ne visai...procentuāli pret IKP Latvija salīdzinoši daudz tērē izglītībai, un salīdzinoši maz medicīnai...:)

Atbildēt

Domādams neizdomāsi!

29.04.2020. 20:34

»

?

vai tas tiesa ,ka ta saucamo ,,okupacijas muzeju,, vada sunu patversmes direktore


Vai ilgi sacerēji šo jautājumu?

Atbildēt

Jā, bet

29.04.2020. 18:06

Nu tad beidzot ir sākušas kaut ko pīkstēt sabiedriskās organizācijas. Labāk tā, nekā nekā. Bet, ko pārējie gaida? Rakstiet! Pieprasiet! Atmaskojiet! Sauciet notiekošo īstajos vārdos! Tie taču esiet jūs, kurus te apzog un muļķo! Jums vairs nav ko zaudēt. Ja kāds to vēl nav sapratis, tad pēc pāris mēnešiem notiekti sapratīs. Tikai tad jau būs tie miljardi izdalīti un varēsiet svilpot līdz ar vēju

Atbildēt

Cēlīši čiepstētāji!

29.04.2020. 16:11

“..saglabājas bažas par lēmumpieņēmēju izpratnes trūkumu


..aicinām politiķus tikpat atbildīgi veikt arī savus, izpildot Latvijā spēkā esošus likums.


Tāpēc Latvijas veselības aprūpes darbinieku un pedagogu profesionālās organizācijas pieprasa nekavējoties valdībā un Saeimā atsākt sarunas par iepriekš pielemtā finansējuma piešķiršanu pedagogu un mediķu atalgojuma palielināšanai jau šogad un nākamajos gados. Pretējā gadījumā gan izglītības, gan veselības aprūpes sistēmai draud sabrukums


Cerot uz reālu rīcību,
Latvijas Ārstu biedrības prezidente Dr Ilze Aizsilniece
Latvijas Māsu asociācijas viceprezidente Ilze Ortveina
Latvijas Jauno ārstu asociācijas valdes priekšsēdētājs Dr Kārlis Rācenis
Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības priekšsēdētāja Inga Vanaga
Latvijas Izglītības vadītāju asociācijas priekšsēdētājs Rūdolfs Kalvāns”


Man ir kauns par visiem Jums! Vai tiešām nespējat saredzēt 4. maija komunistu, čekistu, cionistu ņirgas par Jums, kuras jau pieredzējāt dzīvnieka E. Levita personā, kad viņš ignorēja likumu par mediķu algu palielināšanu 2020. gada budžetā.. it ā zinātu par sekojošo corona-19 vīrusa pandēmiju, jo arī pašlaik, kad tā ir notikusi, attieksme pret pedagogiem un mediķiem nav mainījusies! Jūs esat inteliģences zieds, latviešu nācijas sirdsapziņa! Man kauns, ka Jūs lūdzaties! Un savā naivumā cerat!

Atbildēt

TTT

29.04.2020. 15:44

Cīnaties par cienīgu atalgojumu un dzīves līmeni. Valstī nauda ir, pat neaizņemta, tikai valdība to negrib piešķirt darbinieku atalgojumam, jo gan ārvalstu investoriem, gan vietējam biznesam vajadzīgs zemi atalgots darbinieks, bez sociālajām garantijām un ar pastieptu roku.

Atbildēt

?

29.04.2020. 15:34

vai tas tiesa ,ka ta saucamo ,,okupacijas muzeju,, vada sunu patversmes direktore ?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kā ne tikai es, bet arī citi var nesolīt iekšlietu darbiniekiem

FotoKā bijušais iekšlietu ministrs vēršos pie valsts prezidenta un premjera ar jautājumu: kā tieši nākamā gada budžets atbilst šo valsts pirmo amatpersonu vēl pirms gandrīz gada publiski dotajam solījumam iekšējo drošību izvirzīt kā prioritāti 2022. gada valsts budžetā?! Atceros tikšanos ar valsts prezidentu Egilu Levitu šī gada janvārī, kurā tika panākta vienota izpratne, ka valsts iekšējās drošības stiprināšanai jābūt vienai no nākamā gada valsts budžeta prioritātēm.
Lasīt visu...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Hunta, sargies buntavnieka!

Sāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī...

Foto

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

Ar apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā...

Foto

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

Arvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav...

Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...

Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....