Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Хм

02.12.2021. 10:33

Касательно самой статьи. Да, Ребалтика те еще кадры. Но по сути и само опровержение качеством фактов мало отличается. Это не моя машина, она жене принадлежит. Уважаемый, так у нас юридически у многих чиновников и бизнесменов своего ничего нет!
Одному машину дал покататься какой-то форум за смешные деньги. Другому мама пенсионерка наследство оставила и он юридически честно заявляет "мама мне оставила деньги", оставляя за кадром "откуда же у мамы такие деньги". Очевидно, там уже и ответ готов "откуда я знаю, я никогда не спрашивал у мамы, откуда у нее деньги"
Садик не стоит 1500. Такой ответ может означать, что он стоит 2000. И т.д. и т.п.

Atbildēt

Хм

02.12.2021. 10:30

vienā teikumā sakot, ka "Auto man nepieder un nekad nav piederējis", bet praktiski tūlīt "mersedesu es savulaik paņēmu līzingā"

Здесь, скорее всего, Гобзем будет использовать классическую уже для многих отговорку "я же сказал, что он мне не принадлежал, потому что в случае лизинга машина принадлежит лизинговой компании". Юридически так и есть. Но, увы для Гобзема, это всего лишь означает, что он испльзует классические отмазки. Такие же как Юраш в случае машины на газоне-есть факт, стоит на газоне, а все появнение строится на юридической казуистике "а где указано, что я был за рулем и т.д."

Atbildēt

kāri pēc mantas un jebkādiem labumiem

01.12.2021. 11:27

Bildē izskatās kā Gestapo darbiniece kura nopratināšanas laikā tēlo labo izmeklētāju.Lišķīgs smaidiņš un nobarots mūlis.

Atbildēt

TikTok

30.11.2021. 14:54

visi saprot, ka šī žurku inga par mazu naudu ne tikai uzvedas kā pēdējā palaistuve, bet arī melo un raksta blifework rakstus par pagājušo nedēļu portālā Tvnet. Lv tika publicēts nedaudz maldīgs raksts par A. Šlesra pusēm, tāpēc viņa klaji melo, ka neizskatās pēc izglītota cilvēka, pieskārās ar ko Jēkabs dara, ja viņa būtu neatkarīga žurnāliste, viņai vajadzētu rakstīt par visiem mūsdienu politiskā elite, prnmērā par jurisu dzimtu juraša, Berezins, Bordāns, Sparāns, Strīķis, tie visi ir vienas bandas biedri, kas organizēja savus tā saucamos advokātus ar uzvārdu juraša Alla, kas dzīvo kopā ar A. Bereziņu un nesen dzemdēja no Sašas Bereziņa, bet uzvārdu Juraša atstāja par manipulācijām un spiedienu uz policiju, tiesām tiek jautāts, kas ir šis Jurašs, noziedznieks, kurš tiek apsūdzēts par valsts noslēpuma izpaušanu, cieša saistība ar Krievijas noziedzīgo pasauli, pretbanda cigaretes, noziedzīgi atmazgāta nauda, ​​iebrukums viesnīcā Vecrīgā, kapitāla daļa ir tiešsaistes saimniecība ar kursabiedra palīdzību, kura Uznemumā nomainījusi valdes locekļus ar Malegina paraksta viltošanu un pēc tam organizējusi autors Pāvela Rebenoka īpašums un desmitiem citu skaļu noziegumu, ko pastrādājusi šī banda, un šodien Inga Springa, kura ir tuva jurašas draudzene, vienkāršiem lasītājiem karina nūdeles uz ušu un nekaunīgi melo un piesārņo vārda brīvības gaisotni.

Atbildēt

Haha

30.11.2021. 13:24

»

par nestrādāšanu

Latvijas kapitalisma likumi neparedz , ka cilvēkam obligati jāstradā


Palasiju Gobzema atmazkas:), 100% žurnālistiem ir taisnība… auto protams nav viņa, bet sievas:) , varēja jau tādā pašā garā turpināt, ka trenniņtērpi pieder vecmammai :) utt. Smieklīgs tirliņš

Atbildēt

par nestrādāšanu

30.11.2021. 10:30

Latvijas kapitalisma likumi neparedz , ka cilvēkam obligati jāstradā.

Atbildēt

kukurzņītis

29.11.2021. 18:17

tā Spriņģe ne maz tik apgarota neizskatās. Nu ko var darīt ! Piedod, Gobzem, Spiņģei. Viņai jau tā alga ir kaut kā jāanopelna, lai gan normālās valstīs tādu re check vienkārši "aizslēgtu". Vispārējs piegājiens, kādam jau tas ir izdevīgi !

Atbildēt

Cerību nav daudz...

29.11.2021. 16:47

»

Es

Preses palaistuvēm jāpaļaujas uz piekariņu kliķes nekrišanu un uz 9 kaķa dzīvībām


Spriņģe ir profesionāla valdošās varas balsts! Ieturot Sorositu un liberastu līniju, nopelna, ne jau mazo naudiņu. Neko gan nevaram pārmest, čaka ielas meitenes arī strādā, kā māk, morāle šeit nestrādā!

Atbildēt

Svētais Vazelīns

29.11.2021. 11:25

»

Renārs

Gobzem...


Šis ir interesants un vērtīgs komentārs. Ļoti labi raksturo un papildina Gobzema patieso dabu. Viņam netrūkst labas un spēcīgas īpašības, taču lecīgums un bābiskais kašķīgums sagandē visu to pozitīvo.

Atbildēt

Ingo

29.11.2021. 00:50

Labi ka raksts ir pilnīgi bez jebkādām emocijām!

Atbildēt

psihofizioliģiskais spiediens

29.11.2021. 00:44

lamājam sievietes!Nav ko mums atteikt,kad mums vajag.

Atbildēt

es par aldiņiem

29.11.2021. 00:39

Muļķis strīdās ar citiem.Un Lapsa to publicē,nenorādot,par cik naudiņām?Vai ietekmi?Vai prasti-aste bluķī?

Atbildēt

Renārs

29.11.2021. 00:12

Gobzem.
Atceries 2006g gada kad tu biji pasniedzejs LU jur fak . , tu caur savu čomu dekanu Balodi parūpējies lai čali eksmatrikuletu no unversitates tikai par to , ka viņš tevi nosauca par Borisu Bekeru? Tu gandriz sapisi jaunam gurkim dzīvi. Tu jau tajos laikos biji gondons un tevi studenti ienida un saukaja pa pidaru.
Ko tu tagad sūksties ka kuce. Tu pec savas dabas esi pidars ( nekada sakara ar tavu elektoratu un tavu politisko nostaju).
Tu ne arko neatskiries no tas kuces uz fočenes.

Atbildēt

karlo

28.11.2021. 22:48

uz svētkiem bija radio1 intervijas raidīj.,ko vadīja apbalvotais ar režīma vad. ordeni- tommsons,
kurā piedalījās smakojoshāa- sprringge.bija ko dzirdēt draudi,melots, apsaukājja -nepotētos cilvēkus, jo lūk šie nelieši viņai apdraud veselību uz ielas. šhī smirdošsā veccene izejot uz ielas turot rokā piparu gāzes balonu, kas tuvosies-pūtīšot. Iespējams,ka rezerves balons kabatā.Briesmīgi smirdošs necilvēks, tizzzls,
--esiet piesardzīgi uz ielas, jo var uzbrukt

Atbildēt

he he

28.11.2021. 22:05

»

!

Gobzems ir loti liels drauds visai sorositu bandai Latvija,gan politika,gan ideologija,gan mediju informativaja telpa.Ar Jeremejevu vai inzenieri Juri Aleksejevu jau var tikt gala vienkarsak,tiem krieviski uzvardi,bet ar Gobzemu ka un kada veida ?te nu springe sak rakstit par Alda saulesbrillu un treninterpu...


Ja tas āksts būtu kādam baigais drauds, tad skrējiena laikā viņu sakostu traka lapsa vai ķīniešu šuvēji Armani apakšbikses būtu piesūcinājuši ar pārāk lielu pesticīdu devu.

Atbildēt

Es

28.11.2021. 21:20

»

Edis

Nesaujiet uz pianistu.Vins pelna,ka mak...Diemzel si ''zurnaliste'' nav vienkarss klavieru bungatajs.Vina veido daudzu garigi slimo viedokli.Vina ir neliete


Preses palaistuvēm jāpaļaujas uz piekariņu kliķes nekrišanu un uz 9 kaķa dzīvībām?

Atbildēt

Kasiņš

28.11.2021. 21:10

»

Oki

A brīdi pirms ? Un vai tur bija arī rakstīts , kad viņš nopirka treniņtērpus vai saulesbrilles ? Kādi priekšmeti deklarācijā ir jāuzrāda , no kādām summām - vai to tu arī lasīji


Klausies, sūkātāj, es visu saprotu - nauda nesmird, bet pašam nav nepatīkami šādā veidā savas kapeikas pelnīt?

Atbildēt

Š

28.11.2021. 20:44

Vai viņa kaut kad ir bijusi NE-pasūtījumu k%ce?
No sākta gala viņai maksāja sorosa organizācijas par "pareizo čhekošanu", tas taču ir vecs un vispārzināms fakts.
Bet kur tik zemu var nolaisties, man pilnīgi nav saprotams. Kā viņa var spogulī lūkoties pēc apeņu inventarizācijas?
Gobzems var patikt vai nepatikt, vai tas būtu iemesls skaitīt viņa garderobi?
Man tāda aizdoma, ka tā sieviete attēlā iepērkas tikai humpalās, un visi, kas pērk kaut ko dārgāku, ir viņas "šķiras ienaidnieki".

Atbildēt

Edis

28.11.2021. 20:37

»

annelīte

Kur var nokrist tik zemu, lai žurnālists rakstītu par kāda politiķa šmotkām, vāģiem un bērnudārziem... Vai varbūt tagad žurnālistus audzē mucās un pa spundi baro


Nesaujiet uz pianistu.Vins pelna,ka mak...Diemzel si ''zurnaliste'' nav vienkarss klavieru bungatajs.Vina veido daudzu garigi slimo viedokli.Vina ir neliete.

Atbildēt

Jhf

28.11.2021. 19:53

Es teiktu pasūtījumu kuce

Atbildēt

annelīte

28.11.2021. 18:59

Kur var nokrist tik zemu, lai žurnālists rakstītu par kāda politiķa šmotkām, vāģiem un bērnudārziem... Vai varbūt tagad žurnālistus audzē mucās un pa spundi baro?

Atbildēt

!

28.11.2021. 18:46

»

Jole

Tā arī nesapratu, kāpēc tizlajai un alkatīgajai mačkai spriņģei vispār būtu jāpēta alda pribambasi? Labāk būtu viņam pinci izmērījusi un aprakstījusi no-līdz


Gobzems ir loti liels drauds visai sorositu bandai Latvija,gan politika,gan ideologija,gan mediju informativaja telpa.Ar Jeremejevu vai inzenieri Juri Aleksejevu jau var tikt gala vienkarsak,tiem krieviski uzvardi,bet ar Gobzemu ka un kada veida ?te nu springe sak rakstit par Alda saulesbrillu un treninterpu cenam ,lai aizsniegtu latviesu maznodrosinato dzirdigas ausis un lauku koristu jutigas sirsninas.

Atbildēt

motorhead 1916

28.11.2021. 18:28

Taas shnjaucamaas lietas arii kaut ko maksaa, vai ne?

Atbildēt

Jole

28.11.2021. 18:25

Tā arī nesapratu, kāpēc tizlajai un alkatīgajai mačkai spriņģei vispār būtu jāpēta alda pribambasi? Labāk būtu viņam pinci izmērījusi un aprakstījusi no-līdz...
Sorosīti, kā izskatās, tiešām ir kļuvuši par bīstamu sektu.

Atbildēt

Atbalstu Gobzemu

28.11.2021. 18:21

Cina pret sorositu segu Latvijas medijos ir visu nesistemas opozicijas speku uzdevums,neatkarigi no to politiskas orjentacijas.Esmu vakcinejies,bet karinlevita rezima pretinieki visi ir mani draugi un domu biedri.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

28.11.2021. 17:39

»

Lombards

Gobzems ir pižons. Pašam patīk uzskaitīt savas šmotkas, cenu zīmes un čekus vēl varēja publicēt. Sprinģe tāda paša aita. nu abi satikušies un stutē viens otru


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski repŗesēts disidents /
-----------
Ir sacīts: "Kad zaglis apzog zagli – Dievs smejas."

Un, arī: "Lai pirmais savu akmeni met tas, kurš PATS ir bez grēka!"

Savukārt, kā zināms: “Politikai un šajā “LUMP.ENbiznesā” iesaistītajiem “politiķiem” (kā arī šo SILES “vienlīdzīgĀKo” cūk.lopu “īpašo vajadzību” apkalpotājiem u.c. taml. “pie SILES pietuvinātajiem” sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT “traumējošāks” un arī reāli bīstamāks par “godam” nopelnītu izsmieklu”.

-----------

“Kad pāris STULBU ĀŽU badās…”
( precedents – iz “euŗo.latv(ĀN)ijas” SILES “valsts” hŗoniskās ikdienas )
( aktuālais prātuļojums – iz “O.M.© aŗChīva” )

Kad zaglim zagli apzagt “gadās”,
Vai – pāris STULBU ĀŽU badās,
Par smirdīgākās bārdas “godu” ~
Smej Radītājs par š’tādu “podu”:

“Šo jēgt būs “fiškas brāķiem”, VISIEM,
Bez “atrunām” vai “kompromisiem” ~
NAV profīta no MUĻĶU “lauriem”,
Ne ĀŽU tandēmam, ne “bauriem”!…”

Var ĀZIS ĀZIM pie(mīzt) bārdu,
Ar “masmē.dekļos” blētu vārdu,
Vai “natūrā” – uz šauras laipas,
Kur sīklopiņi “krānus staipa”.
Var “velnaģīmji” …(taisīt) čupas,
Viens otram kaut uz “fiškas” glupas,
Bez šaubām – “publiskajā telpā” ~
Lai “glupais pūlis” ņirdz, bez elpas.

Var MELUS tiražēt un KLAČAS,
Līdz – ĀŽIEM būs “uz kātiem ačas”,
Un žokļi atkārsies līdz nabām,
Ne vienai “klačubābai” – ABĀM.
Var ĀZIS brēkt, ka šis nav kŗetīns,
Bet – tas, kurš “(m)āžojas” šim pretī,
Jo “primāri” (no ABIEM ĀŽIEM),
Šis “orientēts” uz ĀŽU māžiem.

Var ĀŽI zombij’fanus kūdīt,
Uz sugas biedriem “šķidri pļūtīt”,
Kā “troļļiem” izpildoties, prasti,
Kaut – pašiem noķēzot SEV asti.
Var ĀŽI tēlot “godavīrus”,
Un izmantot kā “mušpapīru”,
Gan to, ka slavē SILES “valsti”,
Gan blēt, ka ĀŽI -- “tautas balsti”…

Var ĀZI saukt pie tiesas ĀZIS:
Par to, kurš kuram / ko / kur bāzis
(Vai – pretēji: kurš lakā rāvis),
Un kurš no ĀŽIEM glupāk māvis.
Var "tiesu ķēķa" ĀŽU barā,
Spriest "tiesvedībā", gadiem garā,
Un "trijās instancēs", uz riņķi ~
Kā ĀŽIEM "izrakstīt pa... (šķiņķi):

Kurš kuram "godu" (?!?) apskādējis,
Kurš kuru rupjāk "m(o)tivējis",
Kurš kura "klanu" tizlāk lamā,
Kurš kurā "masmē.dekļu" spamā?
Kurš ĀZIS kuru "smukāk" spārda,
Kurš ĀZIS "trāpīgāk" mīž bārdā,
Kurš SAVĀ bārdā mīž, kurš svešā,
Kurš ĀZIS dziļāk "iebrauks ķešā"?

Kurš SAVĀ ķešā lien, kurš citā ~
Kurš dēļ TIK STULBIEM ĀŽIEM sitās:
Cik zombijfanu ĀŽIEM skaitās,
Cik šašlikauni & cērpamaitas,
Cik laika patērē (ik dienu!!!),
Cik reizes truli blējot vienu:
Kurš ĀZIS kuru STULBĀK bada ~
Kurš LUMPEŅ.US aiz šnābļa vadā?...

Kad ĀZIM “apjāt” ĀZI “gadās” ~
Gan STULBU ĀŽU pāris badās,
Par smirdīgākās bārdas “godu”,
Gan zombijfanu bars “gāž podus”.

Bet “titulnācija” – “lauž krēslus”,
Dēļ ekstāzes, kad ĀŽU… (mēslus),
Bāž ATKAL “masmē.dekļi” mūlī,
Uz “LUMPE.Ņ-šoviem” kāram pūlim…

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Novērojums

28.11.2021. 17:20

Huntai iet švaki. Hunta, izvirzot Spriņģi pirmajās savu aizstāvju rindās, demonstrē savu intelektuālo potenciālu un pie reizes arī laikam naudiņas iespējas. Ja Sproģe ir huntas intelektuālais tops, tad ar huntu ir cauri. Arī nopirkt laikam nav par ko. Iespējams, ka hunta ir palikusi bez saimnieka. Nav kas dod "gudras" norādes, bet pašiem prātiņš par īsu. Aiz to arī izgāšanās visās jomās. Ne zin ko runāt, ne zin ko darīt. Kašķis ar Gobzemu par apeņu skaitu un krāsu ir spilgts piemērs. Tas arī ir Spriņģes līmenis. Spriņģe ir tas pats žurnālistikā kas Kariņš, Pavļuts un Levits politikā. Ar vienu vārdu sakot - "intelektuāļi".

Atbildēt

Heh

28.11.2021. 16:31

Es vēlēšanās labāk nobalsošu par krieviem lai aldveidīgajam paliek vairāk brīva laika.

Atbildēt

arnolds

28.11.2021. 16:31

»

Oki

Tu laikam rakstu nelasīji un neesi dzirdējis , ka viņš bija advokāts , nevis virpotājs vai franšīžu biznesmenis


viņa deklarācijā nav uzkrājumu - ne skaidrā, ne bankās.

Atbildēt

Toms

28.11.2021. 16:06

»

Oki

Tu laikam rakstu nelasīji un neesi dzirdējis , ka viņš bija advokāts , nevis virpotājs vai franšīžu biznesmenis


Tu laikam neesi dzirdējis, ka ikgadējā deklarācijā ir jāuzrāda ienākumi un uzkrājumi, no kā var atļauties uzturēt tādu dzīvesveidu. Gobzems uzrādījis tikai deputāta algu un neko citu. Elementāra aritmētika, nekas vairāk.

Atbildēt

Doki

28.11.2021. 15:22

»

Oki

A brīdi pirms ? Un vai tur bija arī rakstīts , kad viņš nopirka treniņtērpus vai saulesbrilles ? Kādi priekšmeti deklarācijā ir jāuzrāda , no kādām summām - vai to tu arī lasīji


Nu ko varat cepties!?Skaidri un gaiši tika pateikts,ka treniņtērpi nebija viņa,bet bija trenera izsniegti un pēc spēles savākti atpakaļ!Savukart saulesbrilles bija paņemtas līzinga,bet nevis šeit,bet Turcija!

Atbildēt

Es

28.11.2021. 15:21

»

Pupa

Aldis protams ir publisks āksts...


Iespējams, ka ir.
Raksti par treniņtērpiem arī ir tīrā ākstība.

Atbildēt

kur nu jāja

28.11.2021. 15:08

»

jaajaa

...labi atbildēts...un kas ir slikts tajā, ja kāds māk godīgi nopelnīt ?...Latvijā ir pieņemts uzskatīt, ka bez šmaukšanās pie turības netikt, bet demokrātiskā pasaulē tā īsti tas nav


Problēma tikai tajā, ka Gobzemam tas "godīgi nopelnītais" ir jānorāda amatpersonas deklarācijā un ja tas tur nav atrodams, tad tā ir šmaukšanās, melošana, shēmošana un viss pārējais.

Savukārt atbilde ir prasti demagoģiska - gan apgāžot paša izteiktus apgalvojumus, gan putrojoties par mersedesa piederību vienā teikumā sakot, ka "Auto man nepieder un nekad nav piederējis", bet praktiski tūlīt "mersedesu es savulaik paņēmu līzingā" Par Zolitūdi vispār histērija, tipa, pierādiet ar spēkā stājušos spriedumu, lai gan pats visus saukā par bandītiem un zagļiem, runā par otkatiem bez kādiem pierādījumiem.
Beigās vispār pasaka, ka ja būtu saņēmis 2 vai 5 miljonus, tad tas nebūtu nekas slikts aizmirstot, ka tādā gadījumā būtu melojis, ka nesaņēma naudu un arī veicis kriminālnoziegumu.

Atbildēt

tu nejauc!

28.11.2021. 14:46

»

Pupa

Aldis protams ir publisks āksts...


Raksti nebija par Šleseru - šofera dēlu, bet par Šlesera šofera dēlu. Par Šlesera tēvu rakstīja Lapsa!!

Atbildēt

fakts

28.11.2021. 14:40

»

Oki

A brīdi pirms ? Un vai tur bija arī rakstīts , kad viņš nopirka treniņtērpus vai saulesbrilles ? Kādi priekšmeti deklarācijā ir jāuzrāda , no kādām summām - vai to tu arī lasīji


Tas, kas viņam piederēja brīdi pirms, ir absolūti nesvarīgi, jo deklarācijā stājoties amatā jānorāda visi īpašumi, tāpat arī sekojošajās deklarācijās. Ja viņš kaut ko nav norādījis, tad tā ir atzīšanās kriminālnoziegumā.

Atbildēt

songa

28.11.2021. 14:31

nu ko te .. tā planciņa ir tur kur tā ir Nu nevajag katrai prasīt, lai visi nonāktu slaucēju brigādes Goda plāksnē Te jau tikai vergu koris atstrādā pasūtījuma meldiņu

Atbildēt

Patriotiskais gars

28.11.2021. 14:24

BŪT GOBZEMA KUNGAM LATVJU TAUTAS VADONIM un SĻESARA KUNGS ministru PREZIDENTS.sorosa demagoģi un propagandisti to nevar ne kavēt ,ne kādi ietekmēt!

Atbildēt

Kristers

28.11.2021. 14:03

»

jaajaa

...:D...svētdienā jau nu uz vienu "fikso" var iespringt...arī pēc 12 km...:D


Tas gan!Tas gan!Precizi!Un tā ir lieta!😀A pārējais viss te tāds bla bla bla!

Atbildēt

Aldis faktu čekeris

28.11.2021. 14:00

»

puņķu ēšana ir veselīga KPV LV elektorātam

Hārvardas Univeristātes un Masačūsetas Institūta zinātnieki ir atklājuši, ka deguna iekšējā masā ir daudz labo baktēriju un to apēšana palīdz cīnīties ar kariesu, elpceļu infekcijām, kuņģa čūlām un pat HIV


Kur ir timekļa saite ar zinātniskās publikācijas doi numuru, kas apstiprina, ka Harvardas un Masačūsetss zinātnieku publikācija ir recenzēta (fakti pārbaudīti) no citu zinātnieku puses? Ja nav, tad savu padomu vari iebāzt paļakā!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

FotoAizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr arī par tautu domāja. Vismaz tā varētu likties, pārlūkojot mediju publikāciju virsrakstus
Lasīt visu...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....