Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Atis Priedītis

18.08.2022. 07:42

»

Ati Priedīti?

Kā VDK piespieda tevi kļūt par ziņu pienesēju? Tautai tas jāzin


Slikti māki lasīt. Tāpēc, ka nepiekritu kļūt par "stukaču" VDK mani nogalināja, tikai es mistiskā kārtā pēc nomiršanas, no rīta atkal atmodos. Un man izdevās pat visu to aprakstīt savā grāmatā "Kristaps - slepenie protokoli".
Tāpēc arī pašlaik slepenie mani tik ļoti mīl. Iespējams, ka tas kas notika ar mani ir lielākā izgāšanās VDK vēsturē. Tā vietā lai izdarītu pašnāvību vai uz visu mūžu nonāktu "psihenē", es atradu iespēju dzīvot normāla cilvēka dzīvi.
Mana grāmata ir pirmā Latvijā, kurā ir aprakstītas Zersetzung tipa vajāšanas, kuras Latvijā tiek lietotas arī pašlaik. Varbūt tieši tāpēc šo grāmatu tikko iegādājās divas lielas ASV bibliotēkas.
Grāmatas fails: https://failiem.lv/f/v8msrgujc

Atbildēt

nekorekti

17.08.2022. 19:42

salīdzināt suverēnas valstis KF un Baltkrieviju ar okupētām teritorijām ar okupācijas pārvaldi Latvijā un Baltijā.Šo valstu "valdības" ir fikcija, kas neko nedara bez Vašingtonas un Briseles komandas. Nu neienāk prātā Vovam Briesmīgajam nomērdēt vai nosaldēt savu tautu. ..Vai ļaut kādam diet praidos vai ņirgāties par veseli saprātu ar "zaļo" dienaskārtību un Klimata Problēmu.Par tādu prezidentu nav jākaunas.Reitingus grūti salīdzināt ar Levita kunga cipariņiem..

Atbildēt

Ati Priedīti?

17.08.2022. 19:20

»

Atis Priedītis

Arī pašlaik ļoti daudzi cilvēki nespēj noticēt par slavenāko Latvijas cilvēku saikni ar VDK


Kā VDK piespieda tevi kļūt par ziņu pienesēju? Tautai tas jāzin!

Atbildēt

ha-ha

17.08.2022. 16:07

Tauta nemaz nezināja,ka Īvāns un Co visi bija PSRS kompartijas un čekas deleģēti kadri,jo nevienam normālam cilvēkām nenāktu prāta cīnities vai iestāties par brīvību okupantu ideologu un represīvo darboņu vadība,bet šo paradoksu okupantu psihologi lieliski izmantoja un neviens joprojām pat nebrīnās un nesaista čekistu un komunistu klātbūtni visos iespējamos varas līmeņos ar latviešu bēgšanu no valsts,nabadzīgās valsts statusu,katastrofālo ES valsts dzīves līmeni utt.

Atbildēt

Visiem idiotiem!

17.08.2022. 12:18

»

piekrītu

Te speciāli mass media atļauj publicēties pastāvošās varas ideju paudējiem. Citi viedokļi netiek publicēti, pat ja tie aizstāv Latviju


Publikācijām ir tikai vienas sekas, idioti var “gruzīties”, pārējā informācija par 4. maija cionistu valsts finanšu korporāciju, mūsdienās huntu, ko izveidoja kovidafēras laikā, ir huntas noslēpumi.

Atbildēt

PALDIES PAR RAKSTU

17.08.2022. 09:47

tas ir tas. Diemžēl čangaļi vairāķ krievi kā latvieši, skumji, bet kur vien neskaties 3A čekas lielākie kretīni. Kamēr nenobruks puķina/vor v zakoņe krievija...nezinu nezinu. Bidons taču identisks puķinam...davosa-ZAGŠANAS SUPERSHĒMAS. Lai jau zagtu-bet viņi cenšas audzēt stulbu tautu - 'burjatus', redzat, kas notiek daugavpilī...gan jau citur čangalijā arī, bet mazākos mērogos...

Atbildēt

Dr.No

17.08.2022. 09:14

Saliidzinaajums ar krupi nav iisti korekts. Lai no krupja ieguutu zupu, kas nav indiiga, tas vispirms JAANODIIRAA. Nav jau varde, krupja aada satur toksiinus. Tad nu shie arii diiraa... ;-)

Atbildēt

Antuāns

17.08.2022. 08:44

»

Tauta atceras

Hei, Šlitke...


Acīmredzot Slitkes kungam ir politiskā simpatija - A/PAR, kura laikam jau ir pie visiem pašlaik iespējamiem lielākajiem "naudas cauruļvadiemn" (LGBT progagandas nauda, azartspēļu nauda u.t.t.) un iet uz beigām nauda, ko var dabūt no daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem (ieskaitot PVN) un ielīšanas kopīpašumos un to izbeigšanas piespiedu izsolēs?

Atbildēt

Informācija

17.08.2022. 08:23

Nav CĒLĀJS, bet gan CĒLĒJS.

Atbildēt

Huntas trollis

17.08.2022. 08:18

»

Atmodies nabaga Normunds

Kas noticis ar šo kungu - vairs tiesa neņem pretī viņa fiktīvos procesus, nojūdzies, uzvārījies naudā, smadzenes nokūpēja...


Normunds tikai vicina savu žīdu nacistu, cionistu, cirvīti, ar rakstu stiprina Huntas režīmu un lielās cionistu sasniegumiem.

Cionistu likumdošana pār latviešu galvām, sacaurumots siera gabals. Caurumos tup prokurori un tirsneši un uzglūn latviešu radošajiem gariem, kuru domas par savu zemi un valsti.

Hunta valsti nozagusi un atdevusi globālistu naudasmaisiem.

Žīds Rīgas pilī cērt ar cionistu cirvi, piesedzoties ar latviešu valodas tiesībām.

Atbildēt

Patiesais

17.08.2022. 07:19

Jā, un pie visa kā vienmēr ir vainīgi BaltKrievija u8n Krievija. Latvija bez palīdzības no ārienes nespēj pārvaldīt valsti. Kāpoēc, tāpēc, ka nav līdz šim laikam saprasts , ka neatkarīgas valsts statuss ir javeido pašiem, nevis citu valstu gudro ieteikumu iespaidā. Āliņģis pašiem jāiztīra, lai tas mesmird.

Atbildēt

Atis Priedītis

17.08.2022. 06:06

Cēlonis tam kas notiek ir totāla masu mediju pakļaušana dažu cilvēku interesē. Latvijā ir apmēram 2000 cilvēku, kuriem ir dota iespēja plaši publicēties un paust savus uzskatus. Un ir ļoti daudz cilvēku, kuriem tas ir liegts. Tieši masu mediju vara ir patiesā vara Latvija un to dažu cilvēku vara, kuri visu "diriģē".

Atbildēt

Deokupāciju dekolonizāciju derusifikāciju

16.08.2022. 23:10

Visu problēmu sākums bija Pilsoņu Kongresa iznīcināšana, kurā piedalījās arī E.Levīts un kam sekoja neveiktā deokupācija/dekolonizācija. Tā bija klaja un nekaunīga Ženēvas Konvencijas un tiesiskuma ignorēšana. Tam sekoja komunistu/čekistu kliķes organizētā prihvatizācija un PSRS okupantu pielīdzināšana okupācijā cietušo statusam, kas bija 4.maija kliķes kārtējais spļāviens sejā ikvienam vēsturiskajam Latvijas brīvvalsts pilsonim un pilsoņa mantiniekam.
Viss ko vairāk kā 32 gados sastrādājuši okupācijas varai kalpojušie kolaboracionisti un PSRS okupanti ir pasludināms par noziegumu pret latviešu tautu, kas realizēts izmantojot varu, viltu, melus un cietušo bezpalīdzīgo stāvokli un atzīstams par neleģitīmu no sākuma līdz beigām.

"Viens likums viena taisnība visiem" attiecas vienīgi uz leģitīmiem Latvijas pilsoņiem, kam nav kriminālu problēmu un kuri nav brīvprātīgi sadarbojušies ar okupācijas varu.

Slava Ukrainas armijai un katram, kurš vēlas dzīvot patiesi tiesiskā valstī bez korupcijas un nodevības, bet ar pilnu atbildību par savu rīcību, par savu valsti un savu tautu.

Atbildēt

Atmodies nabaga Normunds

16.08.2022. 22:17

»

?

Ko tad Šlitke satraucies? Bez intereses nez vai ko dara. Būs pašu par mantkārību piežmieguši. Laiks jau bija, cik tad var


Kas noticis ar šo kungu - vairs tiesa neņem pretī viņa fiktīvos procesus, nojūdzies, uzvārījies naudā, smadzenes nokūpēja.

Nu, Normund, vesels gan tu neesi. Kā tautā saka, tevis sist un mērcēt, atkal sist.

Vai jau sajuti cietuma kameras smaku?

Laiks pakot cietuma somu un nolūkoties uz restotiem logiem. Lai veicas, Normund, tev brīvajā maizē.

Kaut ko nepareizi pateicu? Piedod, man neprašam?

Atbildēt

ķoķa Soņa

16.08.2022. 21:57

"ķeriet zagli"?

Atbildēt

?

16.08.2022. 21:23

Ko tad Šlitke satraucies? Bez intereses nez vai ko dara. Būs pašu par mantkārību piežmieguši. Laiks jau bija, cik tad var!

Atbildēt

Huntas trollis

16.08.2022. 21:21

»

Haralds Kalns

Iesākumam, lai ko vērstu par labu: 1) Taisnīgas- pareizas (mažoritāras) vēlēšanas; 2) Brīvi mediji; 3) Neatkarīgas tiesas


Latviešu tautu no iznīcības var vien glābt nodibināma, slepena “masonu loža”, nežēlīgi izrēķinoties ar latviešu tautas nodevējiem un ienaidniekiem, ar laiku pārņemot varas grožus.

Mums nav jādomā to, ko mums kā kaulu graušanai pasviež cionistu mediji kā TV24 Preses klubs, Panorāma utt. Mums ir jādomā, kā domā mūsu ienaidnieki, lai mēs tos spētu saprast un uzvarēt.

Atbildēt

Haralds Kalns

16.08.2022. 21:02

Iesākumam, lai ko vērstu par labu: 1) Taisnīgas- pareizas (mažoritāras) vēlēšanas; 2) Brīvi mediji; 3) Neatkarīgas tiesas!!!

Atbildēt

Huntas trollis

16.08.2022. 21:00

Levita cionistu Huntas cietumos šodien smok citādākdomājošie - Vasiļevskis, Lindermans un citi kā politieslodzītie. Pieminēsim viņus ar klusuma brīdi. Hunta var cietumā ieslodzīt ikvienu no mums, safabricējot krimināllietas “uz aizdomu pamata”.

Atbildēt

Gopņiks

16.08.2022. 20:50

Ja kāds ir jāsit, tad to jādara gari nemuldot, citādi būs šokers!

Atbildēt

šlitkei atkal savārījusies

16.08.2022. 20:40

kārtējā šķidrā putra ar kāpostiem un kaķugaļas kotletes ar zilajām sūdumušām.

Atbildēt

JZ

16.08.2022. 19:42

Vēsture, sākot no PSRS izformēšanas laikiem. 1. LNNK pati to neapjauzdama pakļāvās čekistu manipulācijām. 2. Tauta atbalstīja čekistu veidoto Tautas fronti, nevis Pilsoņu kongresu. 3. Lustrācijas nebija. 4. Okupācijas karaspēka ģimenes palika un sāka biznesot kopā ar čekistiem nodrošinot LV ekonomikas pakļautību krievu mafijai. 5. Valdība, piem., Godmanis iznīcināja veselas tautsaimniecības nozares, pēc tās pašas receptes kā R-Vacija iznīcināja Austrumvācijas ekonomiku, lai nebūtu konkurentu. 6. Iestāšanās ES, kaut arī izdevīgāk būtu bijis palikt asociētajai valstij. 7. OIK šķēlistu utml. barošanai vispār bez komentāriem. 8. Pretēji Islandei, ekonomiskās krīzes vainieki nevis tika tiesāti, bet apbalvoti ar naudām no valsts budžeta un ar amatiem Briselē. 9. Zatlera-Rinkeviča organizētais valsts apvērsums. 10. Ekonomiski pilnīgi nepamatotā Vācijas nacionālās valūtas - eiro ieviešana. 11. Spontānu protestu neesamība pret kovid izdarībam, tikai mafijas un drošības dienestu stingri kontrolēti, bezzobaini pasākumiņi. Un tā varētu turpināt. Gudra tauta kļūdītos vienreiz, divreiz, bet ne visu laiku. Tagad pat es rakstu soc. tīklos, ka no rudens būs elektrības padeves pārtraukumi, ja šītā turpināsies, bet visiem 'pie kājas', jo kaislības sit augstu vilni par lopiskām vietām pie siles.

Atbildēt

VB

16.08.2022. 19:23

"Reizi četros gados mums atveras iespēju logs ko mainīt."
Te ar to "ko mainīt" ir daudz par maz, kad faktiski visi likumi, ts. judikatūra etc ir jāraksta praktiski no jauna!

Atbildēt

Huntas trollis

16.08.2022. 19:01

Žīdeli Šlitke! Tas, ko tu te apraksti, to sauc par huntu. Iekšēju valsts apvērsumu, kovidafēru izmantojot kā instrumentu. Vispirms tika atņemtas cilvēktiesības 13.03.2020. Neviena partija 14. Saeimas vēlēšanu debatēs un kampaņās nesola tās atjaunot.

Cionistu mācībā tās ieklausās: “Problēmas nav, ja par to nerunā publiski!”.

Kriminālprocesu štancēšana “uz aizdomu pamata” ir rupji cilvēktiesību pārkāpumi ar aizturēšanām, kratīšanu dzīvesvietās, pirmstiesas apcietinājumu, sagrozītiem tiesas nolēmumiem, vienlaikus slēpjot tiesu judikatūru, liedzot ikvienam LR Satversmē noteiktās tiesības - zināt savas tiesības.

Žīdeli Šlitke! Latviju pārvalda cionista E. Levita hunta, piesedzoties ar latviešu valodas tiesībām.

Atbildēt

Tauta atceras

16.08.2022. 18:56

Hei, Šlitke!

Varbūt vispirms pārtrauc savas darbības pret 10iem tūkstošu Latvijas iedzīvotāju, izspiežot naudu caur "tiesiskumu" pēc tam, kad apšaubāmās metodēs esi sazadzies, izkrāpis un izmānījis dažādus īpašumus, kas Tev nepienākas, bet godīgi pienāktos šo personu varā, ja pagātnē viss būtu bijis pareizāk sakārtots pie darījumiem?

Pieklauvēs pie visām durvīm.

Atbildēt

Huntas trollis

16.08.2022. 18:52

Divi žīdi


Divi žīdi pārvalda Latviju.


Tas pirmais maita ir Rīgas pilī.


Tas otrs ir jau otro Saeimas sasaukumu pēc kārtas Saeimas prezidijā - otra varas persona valstī, kas manipulē ar Saeimas balsojumu cionistu likumiem. Tā ir žīdu izcelsmes ukrainiete Ināra Mūrniece. Lavijā visur plīvo Ukrainas karogi. Cionistu, žīdu nacistu, spēlītes.


CVK :


Centrālās vēlēšanu komisijas apkopotā informācija liecina, ka NA kandidātu sarakstā ir 84 vīrieši un 31 sieviete. Kandidātu vidējais vecums 47,0 gadi. Sarakstā ir 113 latvieši, viens – žīdu izcelsmes ukrainis - Ināra Mūrniece, bet viens kandidāts tautību nav norādījis.

Atbildēt

Huntas trollis

16.08.2022. 18:49

Žīdeli Šlitke! Tas, ko tu te apraksti, to sauc par huntu. Iekšēju valsts apvērsumu, kvidafēru izmantojot kā instrumentu. Vispirms tika atņemtas cilvēktiesības 13.03.2030.

Globālustu ANO PVO un ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa” prioritātes, kas izstrādātas 2021.-2026. gadu plānā un vērstas uz valsts iznīcināšanu. Pašai valstij nākas “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresam” atskaitīties, kā tā ar Pasaules bankas stratēģiju un “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa” plānu sevi iznīcina.

Valsti vislabāk var iznīcinot, nodibinot huntu un izmainot likumdošanu. Tā 13. Saeima piešķīra pielaidi valsts noslēpumiem CVK priekšsēdētājai Bērziņai.. bet Cimdaru, kas sacēlās pret huntu, nomušīja slimnīcā Mossad cionistu specdienesti.

Visa Latvijas likumdošana ir cionistu ideoloģijas sacaurumots siera gabals. Caurumos tup prokurori un tiesneši un uzglūn tiem, kas pretojas Latvijas globālistu cionistu huntai

Atbildēt

>Šlitkem

16.08.2022. 18:08

Raksts daudz par garu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...

12

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

FotoRailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst ~6 miljardu eiro Latvijas posmam (~puse Latvijas budžeta) un Eiropa visu naudu 100% nedos. Ko darīt?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...

Foto

Vai šodien jau esi ļāvis sevi apmuļķot? Ja ne, ņem vērā šo rakstu!

Nevienam nepatīk, ka viņu apmuļķo. Pēc Eirobarometra datiem 64% Latvijas iedzīvotāju jūtas pārliecināti,...

Foto

Elektrības cenu līkloči – vai Latvijas iedzīvotāji izmanto savas iespējas?

Ir pagājis gads kopš Nord Pool biržas vairumtirdzniecības cenas Latvijā uzrādīja prātam neticamus rekordus, vidējai mēneša cenai pārsniedzot...

Foto

Man ir cits viedoklis!

Ģenerālās Asamblejas 1948. gada 10. decembra 217. A (III) rezolūcijas preambulā teikts - ņemot vērā to, ka visiem cilvēku sabiedrības locekļiem piemītošās...

Foto

Nevajag ņaudēt!

Visa nauda tiek izsaimniekota caur valsts konkursiem, sadārdzinot visu 5x utt. Vajag pieņemt tikai pareizu likumu par visu konkursu auditu un konkursus auditēt no...

Foto

Vai privātie mežu īpašnieki šobrīd saredz ilgtspējīgas mežsaimniecības jēgu?

Nav noslēpums, ka Latvijā šobrīd pret mežsaimniecības nozari valda sarežģīta un bieži vien pretrunīga sabiedrības attieksme. Vairāku...

Foto

„Rail Baltica” skandalozais iepirkums – kas tālāk?

„Rail Baltica” - uzņēmumu apvienība no Turcijas, kuras sastāvā ir kompānijas "IC Içtaş Inşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş." un...

Foto

Helmanis publiski sašutis par... Puntuļa rīkoto konkursu?

Ir tāda anekdote: “Zvēru mazuļi pagalmā lielās ar saviem vecākiem. Vienam tētis tādā amatā, otram mamma tur strādā. Lācēns...

Foto

Cilvēku viedoklis SIF ekspertiem nerūp!

Ir tāda anekdote: “Eksperti norāda, ka valsts attīstās, iedzīvotāji apgalvo, ka viņi to nejūt, bet iedzīvotāji jau nav nekādi eksperti!” Līdzīgi...

Foto

Piesakos uz pirmo vietu konkursā par vistukšākajām frāzēm

Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki ir viena no mūsu vissvarīgākajām kultūras tradīcijām. Ir nepieņemami, ka mākslinieki un...

Foto

„airBaltic” - varbūt viss ir stipri vienkāršāk

Lai aizmuktu ar „airBaltic” lidmašīnām, nav jātaisa slēgtas Ministru kabineta (MK) sēdes. Tā ir valstij piederoša kompānija un pietiks...

Foto

Kādēļ vairs nenotiks neviena mana intervija ar “Latvijas Avīzes” žurnālisti Egli?

Galvenais iemesls ir – es nevēlos piedalīties iestudētās izrādēs, kas aiz žurnālistikas maskas nolaupa mums...

Foto

Enerģijas pašpietiekamības nozīme Latvijas nākotnei

Saeimas deputātiem nodoti izskatīšanai Klimata un enerģētikas ministrijas izstrādātie un iepriekšējās valdības atbalstītie grozījumi Elektroenerģijas tirgus likumā....

Foto

Tautas kustība "Veselais saprāts"

Šorīt, kad pasaule dejo virs bezdibeņa, kad mūsu dzīvei tiek sisti pamati zem kājām, kad pašsaprotamas lietas tiek apšaubītas, kad sabiedrībai un...

Foto

Vēlreiz brīdinām – neaiztieciet mūsu peļņu!

Ir skaidrs, ka priekšlikumi palēninās vai daļēji apstādinās kreditēšanu, kā arī negatīvi ietekmēs Latvijas reputāciju un kredītreitingu, kas sadārdzinātu valsts...

Foto

Valdība parādīja visa veida migrantiem, ka mēs esam mīkstie

Vakar bija ļoti svarīgs tests mūsu valdībai, prezidentam, drošības iestādēm, kuru tie neizturēja....

Foto

Izraēlai ir jāizdara pareizā izvēle

23.oktobrī Pietiek tika publicēts mans raksts ar nosaukumu ”Izraēla pret “Hamās””, kurā izklāstīju savu redzējumu par notikumu attīstības scenāriju un lēmumiem, kas būtu...

Foto

Nediplomātiskais un nekorektais Kariņš nav visa Latvija

Diena sākās ar ziņu par Latvijas ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa izraisīto skandālu. Katalonijā viena no centrālajām mediju ziņām ir...

Foto

Piederība Rietumiem nav tikai ērtības un iespējas

Diemžēl var prognozēt, ka Eiropā pieaugs naida noziegumu skaits. Diemžēl mazāka, manuprāt, ir izpratne, ka tā nav specifiski ebreju...

Foto

Komentārs par to, ka Latvijai esot jākļūst par bezskaidras naudas valsti

Pārlasīju rakstu vairākas reizes un tā arī nesapratu, kāpēc Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas norēķinu...

Foto

Kad divi latvieši savā starpā runā angliski vai krieviski, tie faktiski noliedz savu tēvu un māti

Sveicu jūs Valsts valodas dienā! Latvijas valstiski un nacionāli domājošās...

Foto

Kāpēc VAS "Latvijas dzelzceļš" neveicas ar ES projektu realizāciju

Divi vienkārši iemesli. Pirmais: uzņēmuma padomes nekompetence. Izjaucot koncerna vadības procesus, kas sekmīgi un izmaksu ziņā arī...

Foto

“Saskaņai” ir vieta Latvijas politikā, jo tās misija ir svarīga un mērķi ir aktuāli kā nekad iepriekš

Ir pagājis gads, kopš partija “Saskaņa” zaudēja vietu politiskajā...

Foto

Kas kopīgs Baznīcai ar LGBT, un kas uzsauc mūziku?

Skolās māca, kā naudu pelnīt, augstskolās, kā to ekonomēt un radīt, bet kāpēc skolās nemāca, kā nauda...

Foto

Laimes māti un naudas koku meklējot, jeb „Global Animal Law organisation” likumdošanas datubāze un tās interpretācija

Salīdzināt Latviju ar Nigēriju, tādējādi norādot uz Latvijas neiedomājamo atpalicību,...

Foto

Hosams paņem rokās mietu. Ar s...diem

Stradiņa slimnīcas – jeb saīsinājumā PSKUS – padomes zibenīgā patriekšana no amatiem liecina, ka jaunais veselības ministrs Hosams Abu Meri...

Foto

Atklāta vēstule “Swedbank” vadītājam Laurim Mencim

Sveicināts Jūsu jaunajā amatā kā „Swedbank” valdes priekšsēdētājs! Es rakstu Jums saistībā ar konkrētu situāciju, kurā esmu nonācis kā Jūsu...

Foto

Cik īsti vērta biļete uz Džordanu Pītersonu?

Par mūsdienu mesiju dēvētajam Toronto profesoram Džordanam Pītersonam pošoties uz Rīgu ar priekšlasījumu, interesentiem nenāktu par ļaunu tomēr piedomāt...

Foto

Nākamgad daļa pašvaldību var nespēt pildīt pamatfunkcijas!

Valsts budžeta pieņemšanas procesā gandrīz neievērots palicis jautājums par pašvaldību budžetiem, bet tas ir ļoti svarīgs. Tieši no pašvaldību rocības...

Foto

Kolektīvais saprāts ir vājprātu summa

Ja reiz dzīvnieku pasaules kolektīvie saprāti mums ir pašsaprotami, kas mums liek uzskatīt, ka tāda, līdzīga kā dzīvnieku pasaulēm kolektīvā saprāta,...

Foto

Mēs nogalinām tikai tik daudz dzīvnieku, cik vajag!

Latvijas Veterinārārstu biedrība (LVB) šodien, 10.oktobrī informēja Zemkopības ministrijas Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvo padomi par dezinformāciju un...