Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Atis Priedītis

18.08.2022. 07:42

»

Ati Priedīti?

Kā VDK piespieda tevi kļūt par ziņu pienesēju? Tautai tas jāzin


Slikti māki lasīt. Tāpēc, ka nepiekritu kļūt par "stukaču" VDK mani nogalināja, tikai es mistiskā kārtā pēc nomiršanas, no rīta atkal atmodos. Un man izdevās pat visu to aprakstīt savā grāmatā "Kristaps - slepenie protokoli".
Tāpēc arī pašlaik slepenie mani tik ļoti mīl. Iespējams, ka tas kas notika ar mani ir lielākā izgāšanās VDK vēsturē. Tā vietā lai izdarītu pašnāvību vai uz visu mūžu nonāktu "psihenē", es atradu iespēju dzīvot normāla cilvēka dzīvi.
Mana grāmata ir pirmā Latvijā, kurā ir aprakstītas Zersetzung tipa vajāšanas, kuras Latvijā tiek lietotas arī pašlaik. Varbūt tieši tāpēc šo grāmatu tikko iegādājās divas lielas ASV bibliotēkas.
Grāmatas fails: https://failiem.lv/f/v8msrgujc

Atbildēt

nekorekti

17.08.2022. 19:42

salīdzināt suverēnas valstis KF un Baltkrieviju ar okupētām teritorijām ar okupācijas pārvaldi Latvijā un Baltijā.Šo valstu "valdības" ir fikcija, kas neko nedara bez Vašingtonas un Briseles komandas. Nu neienāk prātā Vovam Briesmīgajam nomērdēt vai nosaldēt savu tautu. ..Vai ļaut kādam diet praidos vai ņirgāties par veseli saprātu ar "zaļo" dienaskārtību un Klimata Problēmu.Par tādu prezidentu nav jākaunas.Reitingus grūti salīdzināt ar Levita kunga cipariņiem..

Atbildēt

Ati Priedīti?

17.08.2022. 19:20

»

Atis Priedītis

Arī pašlaik ļoti daudzi cilvēki nespēj noticēt par slavenāko Latvijas cilvēku saikni ar VDK


Kā VDK piespieda tevi kļūt par ziņu pienesēju? Tautai tas jāzin!

Atbildēt

ha-ha

17.08.2022. 16:07

Tauta nemaz nezināja,ka Īvāns un Co visi bija PSRS kompartijas un čekas deleģēti kadri,jo nevienam normālam cilvēkām nenāktu prāta cīnities vai iestāties par brīvību okupantu ideologu un represīvo darboņu vadība,bet šo paradoksu okupantu psihologi lieliski izmantoja un neviens joprojām pat nebrīnās un nesaista čekistu un komunistu klātbūtni visos iespējamos varas līmeņos ar latviešu bēgšanu no valsts,nabadzīgās valsts statusu,katastrofālo ES valsts dzīves līmeni utt.

Atbildēt

Visiem idiotiem!

17.08.2022. 12:18

»

piekrītu

Te speciāli mass media atļauj publicēties pastāvošās varas ideju paudējiem. Citi viedokļi netiek publicēti, pat ja tie aizstāv Latviju


Publikācijām ir tikai vienas sekas, idioti var “gruzīties”, pārējā informācija par 4. maija cionistu valsts finanšu korporāciju, mūsdienās huntu, ko izveidoja kovidafēras laikā, ir huntas noslēpumi.

Atbildēt

PALDIES PAR RAKSTU

17.08.2022. 09:47

tas ir tas. Diemžēl čangaļi vairāķ krievi kā latvieši, skumji, bet kur vien neskaties 3A čekas lielākie kretīni. Kamēr nenobruks puķina/vor v zakoņe krievija...nezinu nezinu. Bidons taču identisks puķinam...davosa-ZAGŠANAS SUPERSHĒMAS. Lai jau zagtu-bet viņi cenšas audzēt stulbu tautu - 'burjatus', redzat, kas notiek daugavpilī...gan jau citur čangalijā arī, bet mazākos mērogos...

Atbildēt

Dr.No

17.08.2022. 09:14

Saliidzinaajums ar krupi nav iisti korekts. Lai no krupja ieguutu zupu, kas nav indiiga, tas vispirms JAANODIIRAA. Nav jau varde, krupja aada satur toksiinus. Tad nu shie arii diiraa... ;-)

Atbildēt

Antuāns

17.08.2022. 08:44

»

Tauta atceras

Hei, Šlitke...


Acīmredzot Slitkes kungam ir politiskā simpatija - A/PAR, kura laikam jau ir pie visiem pašlaik iespējamiem lielākajiem "naudas cauruļvadiemn" (LGBT progagandas nauda, azartspēļu nauda u.t.t.) un iet uz beigām nauda, ko var dabūt no daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem (ieskaitot PVN) un ielīšanas kopīpašumos un to izbeigšanas piespiedu izsolēs?

Atbildēt

Informācija

17.08.2022. 08:23

Nav CĒLĀJS, bet gan CĒLĒJS.

Atbildēt

Huntas trollis

17.08.2022. 08:18

»

Atmodies nabaga Normunds

Kas noticis ar šo kungu - vairs tiesa neņem pretī viņa fiktīvos procesus, nojūdzies, uzvārījies naudā, smadzenes nokūpēja...


Normunds tikai vicina savu žīdu nacistu, cionistu, cirvīti, ar rakstu stiprina Huntas režīmu un lielās cionistu sasniegumiem.

Cionistu likumdošana pār latviešu galvām, sacaurumots siera gabals. Caurumos tup prokurori un tirsneši un uzglūn latviešu radošajiem gariem, kuru domas par savu zemi un valsti.

Hunta valsti nozagusi un atdevusi globālistu naudasmaisiem.

Žīds Rīgas pilī cērt ar cionistu cirvi, piesedzoties ar latviešu valodas tiesībām.

Atbildēt

Patiesais

17.08.2022. 07:19

Jā, un pie visa kā vienmēr ir vainīgi BaltKrievija u8n Krievija. Latvija bez palīdzības no ārienes nespēj pārvaldīt valsti. Kāpoēc, tāpēc, ka nav līdz šim laikam saprasts , ka neatkarīgas valsts statuss ir javeido pašiem, nevis citu valstu gudro ieteikumu iespaidā. Āliņģis pašiem jāiztīra, lai tas mesmird.

Atbildēt

Atis Priedītis

17.08.2022. 06:06

Cēlonis tam kas notiek ir totāla masu mediju pakļaušana dažu cilvēku interesē. Latvijā ir apmēram 2000 cilvēku, kuriem ir dota iespēja plaši publicēties un paust savus uzskatus. Un ir ļoti daudz cilvēku, kuriem tas ir liegts. Tieši masu mediju vara ir patiesā vara Latvija un to dažu cilvēku vara, kuri visu "diriģē".

Atbildēt

Deokupāciju dekolonizāciju derusifikāciju

16.08.2022. 23:10

Visu problēmu sākums bija Pilsoņu Kongresa iznīcināšana, kurā piedalījās arī E.Levīts un kam sekoja neveiktā deokupācija/dekolonizācija. Tā bija klaja un nekaunīga Ženēvas Konvencijas un tiesiskuma ignorēšana. Tam sekoja komunistu/čekistu kliķes organizētā prihvatizācija un PSRS okupantu pielīdzināšana okupācijā cietušo statusam, kas bija 4.maija kliķes kārtējais spļāviens sejā ikvienam vēsturiskajam Latvijas brīvvalsts pilsonim un pilsoņa mantiniekam.
Viss ko vairāk kā 32 gados sastrādājuši okupācijas varai kalpojušie kolaboracionisti un PSRS okupanti ir pasludināms par noziegumu pret latviešu tautu, kas realizēts izmantojot varu, viltu, melus un cietušo bezpalīdzīgo stāvokli un atzīstams par neleģitīmu no sākuma līdz beigām.

"Viens likums viena taisnība visiem" attiecas vienīgi uz leģitīmiem Latvijas pilsoņiem, kam nav kriminālu problēmu un kuri nav brīvprātīgi sadarbojušies ar okupācijas varu.

Slava Ukrainas armijai un katram, kurš vēlas dzīvot patiesi tiesiskā valstī bez korupcijas un nodevības, bet ar pilnu atbildību par savu rīcību, par savu valsti un savu tautu.

Atbildēt

Atmodies nabaga Normunds

16.08.2022. 22:17

»

?

Ko tad Šlitke satraucies? Bez intereses nez vai ko dara. Būs pašu par mantkārību piežmieguši. Laiks jau bija, cik tad var


Kas noticis ar šo kungu - vairs tiesa neņem pretī viņa fiktīvos procesus, nojūdzies, uzvārījies naudā, smadzenes nokūpēja.

Nu, Normund, vesels gan tu neesi. Kā tautā saka, tevis sist un mērcēt, atkal sist.

Vai jau sajuti cietuma kameras smaku?

Laiks pakot cietuma somu un nolūkoties uz restotiem logiem. Lai veicas, Normund, tev brīvajā maizē.

Kaut ko nepareizi pateicu? Piedod, man neprašam?

Atbildēt

ķoķa Soņa

16.08.2022. 21:57

"ķeriet zagli"?

Atbildēt

?

16.08.2022. 21:23

Ko tad Šlitke satraucies? Bez intereses nez vai ko dara. Būs pašu par mantkārību piežmieguši. Laiks jau bija, cik tad var!

Atbildēt

Huntas trollis

16.08.2022. 21:21

»

Haralds Kalns

Iesākumam, lai ko vērstu par labu: 1) Taisnīgas- pareizas (mažoritāras) vēlēšanas; 2) Brīvi mediji; 3) Neatkarīgas tiesas


Latviešu tautu no iznīcības var vien glābt nodibināma, slepena “masonu loža”, nežēlīgi izrēķinoties ar latviešu tautas nodevējiem un ienaidniekiem, ar laiku pārņemot varas grožus.

Mums nav jādomā to, ko mums kā kaulu graušanai pasviež cionistu mediji kā TV24 Preses klubs, Panorāma utt. Mums ir jādomā, kā domā mūsu ienaidnieki, lai mēs tos spētu saprast un uzvarēt.

Atbildēt

Haralds Kalns

16.08.2022. 21:02

Iesākumam, lai ko vērstu par labu: 1) Taisnīgas- pareizas (mažoritāras) vēlēšanas; 2) Brīvi mediji; 3) Neatkarīgas tiesas!!!

Atbildēt

Huntas trollis

16.08.2022. 21:00

Levita cionistu Huntas cietumos šodien smok citādākdomājošie - Vasiļevskis, Lindermans un citi kā politieslodzītie. Pieminēsim viņus ar klusuma brīdi. Hunta var cietumā ieslodzīt ikvienu no mums, safabricējot krimināllietas “uz aizdomu pamata”.

Atbildēt

Gopņiks

16.08.2022. 20:50

Ja kāds ir jāsit, tad to jādara gari nemuldot, citādi būs šokers!

Atbildēt

šlitkei atkal savārījusies

16.08.2022. 20:40

kārtējā šķidrā putra ar kāpostiem un kaķugaļas kotletes ar zilajām sūdumušām.

Atbildēt

JZ

16.08.2022. 19:42

Vēsture, sākot no PSRS izformēšanas laikiem. 1. LNNK pati to neapjauzdama pakļāvās čekistu manipulācijām. 2. Tauta atbalstīja čekistu veidoto Tautas fronti, nevis Pilsoņu kongresu. 3. Lustrācijas nebija. 4. Okupācijas karaspēka ģimenes palika un sāka biznesot kopā ar čekistiem nodrošinot LV ekonomikas pakļautību krievu mafijai. 5. Valdība, piem., Godmanis iznīcināja veselas tautsaimniecības nozares, pēc tās pašas receptes kā R-Vacija iznīcināja Austrumvācijas ekonomiku, lai nebūtu konkurentu. 6. Iestāšanās ES, kaut arī izdevīgāk būtu bijis palikt asociētajai valstij. 7. OIK šķēlistu utml. barošanai vispār bez komentāriem. 8. Pretēji Islandei, ekonomiskās krīzes vainieki nevis tika tiesāti, bet apbalvoti ar naudām no valsts budžeta un ar amatiem Briselē. 9. Zatlera-Rinkeviča organizētais valsts apvērsums. 10. Ekonomiski pilnīgi nepamatotā Vācijas nacionālās valūtas - eiro ieviešana. 11. Spontānu protestu neesamība pret kovid izdarībam, tikai mafijas un drošības dienestu stingri kontrolēti, bezzobaini pasākumiņi. Un tā varētu turpināt. Gudra tauta kļūdītos vienreiz, divreiz, bet ne visu laiku. Tagad pat es rakstu soc. tīklos, ka no rudens būs elektrības padeves pārtraukumi, ja šītā turpināsies, bet visiem 'pie kājas', jo kaislības sit augstu vilni par lopiskām vietām pie siles.

Atbildēt

VB

16.08.2022. 19:23

"Reizi četros gados mums atveras iespēju logs ko mainīt."
Te ar to "ko mainīt" ir daudz par maz, kad faktiski visi likumi, ts. judikatūra etc ir jāraksta praktiski no jauna!

Atbildēt

Huntas trollis

16.08.2022. 19:01

Žīdeli Šlitke! Tas, ko tu te apraksti, to sauc par huntu. Iekšēju valsts apvērsumu, kovidafēru izmantojot kā instrumentu. Vispirms tika atņemtas cilvēktiesības 13.03.2020. Neviena partija 14. Saeimas vēlēšanu debatēs un kampaņās nesola tās atjaunot.

Cionistu mācībā tās ieklausās: “Problēmas nav, ja par to nerunā publiski!”.

Kriminālprocesu štancēšana “uz aizdomu pamata” ir rupji cilvēktiesību pārkāpumi ar aizturēšanām, kratīšanu dzīvesvietās, pirmstiesas apcietinājumu, sagrozītiem tiesas nolēmumiem, vienlaikus slēpjot tiesu judikatūru, liedzot ikvienam LR Satversmē noteiktās tiesības - zināt savas tiesības.

Žīdeli Šlitke! Latviju pārvalda cionista E. Levita hunta, piesedzoties ar latviešu valodas tiesībām.

Atbildēt

Tauta atceras

16.08.2022. 18:56

Hei, Šlitke!

Varbūt vispirms pārtrauc savas darbības pret 10iem tūkstošu Latvijas iedzīvotāju, izspiežot naudu caur "tiesiskumu" pēc tam, kad apšaubāmās metodēs esi sazadzies, izkrāpis un izmānījis dažādus īpašumus, kas Tev nepienākas, bet godīgi pienāktos šo personu varā, ja pagātnē viss būtu bijis pareizāk sakārtots pie darījumiem?

Pieklauvēs pie visām durvīm.

Atbildēt

Huntas trollis

16.08.2022. 18:52

Divi žīdi


Divi žīdi pārvalda Latviju.


Tas pirmais maita ir Rīgas pilī.


Tas otrs ir jau otro Saeimas sasaukumu pēc kārtas Saeimas prezidijā - otra varas persona valstī, kas manipulē ar Saeimas balsojumu cionistu likumiem. Tā ir žīdu izcelsmes ukrainiete Ināra Mūrniece. Lavijā visur plīvo Ukrainas karogi. Cionistu, žīdu nacistu, spēlītes.


CVK :


Centrālās vēlēšanu komisijas apkopotā informācija liecina, ka NA kandidātu sarakstā ir 84 vīrieši un 31 sieviete. Kandidātu vidējais vecums 47,0 gadi. Sarakstā ir 113 latvieši, viens – žīdu izcelsmes ukrainis - Ināra Mūrniece, bet viens kandidāts tautību nav norādījis.

Atbildēt

Huntas trollis

16.08.2022. 18:49

Žīdeli Šlitke! Tas, ko tu te apraksti, to sauc par huntu. Iekšēju valsts apvērsumu, kvidafēru izmantojot kā instrumentu. Vispirms tika atņemtas cilvēktiesības 13.03.2030.

Globālustu ANO PVO un ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa” prioritātes, kas izstrādātas 2021.-2026. gadu plānā un vērstas uz valsts iznīcināšanu. Pašai valstij nākas “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresam” atskaitīties, kā tā ar Pasaules bankas stratēģiju un “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa” plānu sevi iznīcina.

Valsti vislabāk var iznīcinot, nodibinot huntu un izmainot likumdošanu. Tā 13. Saeima piešķīra pielaidi valsts noslēpumiem CVK priekšsēdētājai Bērziņai.. bet Cimdaru, kas sacēlās pret huntu, nomušīja slimnīcā Mossad cionistu specdienesti.

Visa Latvijas likumdošana ir cionistu ideoloģijas sacaurumots siera gabals. Caurumos tup prokurori un tiesneši un uzglūn tiem, kas pretojas Latvijas globālistu cionistu huntai

Atbildēt

>Šlitkem

16.08.2022. 18:08

Raksts daudz par garu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Ostu reforma ir lieliska, un nevis mēs, bet visi citi vainīgi, ka rezultāti ir katastrofāli

FotoPar Latvijas ostu reformu ir ticis runāts visā aizejošās Krišjāņa Kariņa valdības darbības laikā. Tomēr izrādās, tas ir bijis par īsu, lai politiķu aprindās būtu panākta izpratne par šīs reformas lietderību un mērķiem. Iespējams, tāpēc ne tikai no ietekmi ostu un tranzīta biznesā zaudējušiem kritiķiem, bet arī no jaunās valdības veidotāju vidus izskan pretrunīgi vai pat ļoti kritiski vērtējumi, tostarp par to, ka ostu reforma esot izgāzusies.
Lasīt visu...

21

Man ir ideja – tagad mums vajag jaunu ārpolitikas stratēģiju

FotoPēc TVNET aptaujas pagaidu rezultātiem tikai 13% neatbalsta TV Rain licences anulēšanu. Starp viņiem ir tādi, kuri bēdājās, ka šis lēmums visizdevīgākais ir tieši putinam un vispār - kanāla aizliegšana esot viņu specoperācija.
Lasīt visu...

18

Ļoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija nerunā visu žurnālistu vārdā!

FotoĻoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) nerunā visu žurnālistu vārdā!
Lasīt visu...

3

Padomāt, kas tur tāds īpašs – drusciņ pārkāpa likumus un drusciņ atbalstīja Krievijas okupantus un agresorus...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) izsaka nožēlu par Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) lēmumu anulēt apraides licenci telekanālam "Doždj" ("Дождь"/"TV Rain") un uzskata, ka tas ir nesamērīgs iepretim pieļautajiem pārkāpumiem.
Lasīt visu...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...

21

Patērētājiem ir jābūt tiesībām iepazīties ar tarifu izmaksu modeļiem un pamatojumu

FotoPatērētājiem taču būtu jāredz Sadales tīkla tarifu pamatojums? Regulators diemžēl ir citās domās un nepiekrīt uzlikt par pienākumu atklāt izmaksu attiecināšanas modeli. Es jūtos nonācis 20 gadus tālā pagātnē, kad šāda ignorance bija lielākās daļas valsts iestāžu norma.
Lasīt visu...

6

2021. gadā veselības jomā valstij atradās 1,897 miljardi eiro, šogad – tikai 1,505 miljardi, nākamgad vēl nedaudz mazāk

FotoBiju jau krustu šķērsu lūdzies dažādu partiju politiķiem uzrādīt, ko viņi sarakstījuši valdības deklarācijā par veselību un medicīnu, bet tie izlikās kurli esam vai vismaz paši teicās neredzējuši šādu sadaļu  deklarācijā. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ierobežot medības nacionālajos parkos!

Ķemeru Nacionālais parks ir otrais Latvijā dibinātais (1997. gadā) nacionālais parks, kas no sava vecākā brāļa – Gaujas Nacionālā parka – atšķiras...

Foto

Mūsdienu feodālisms

Pie mums var atrast paralēles ar feodālo iekārtu ar visu tās tiesībatšķirīgo kontingentu - feodāļus, viņu algotņus un pārējos iedzīvotājus, kas sadalās pa slāņiem...

Foto

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

Indivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam...

Foto

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

Vakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu...

Foto

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

Pie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks,...

Foto

Ausīs arī mūsu saule

Motoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem,...

Foto

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

Valdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un...

Foto

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

Biedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes...

Foto

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

Armands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena -...

Foto

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

Laika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos...

Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....