Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zeze

31.01.2018. 00:59

Piekrītu katram vārdam. Vēl tik gribētu piebilst, ka ņemšanās ap izglītību nav gluži no zila gaisa grābta. Lai valdošā kohorta arī turpmāk uzturētu sevi pie dzīvības, pareizi domājoši skolotāji, kuri iemācīs saviem audzēkņiem, kādas sēnes ēst (no Bojāra raidījuma)ir svarīgs faktors. Izglītības sistēma visos laikos - grozies kā gribi - ir bijusi ar politisku piesmaku. Viens tāds likums jau ir stājies spēkā - par lojalitāti.

Atbildēt

Andris

30.01.2018. 13:28

Labs raksts: kompetencēs, pratībās un caurviju principos balstītas atziņas. Īsts kohortas vecis, Artūr. Ša Duriks un Oliņa (Oļiņiete) būs sajūsmā...

Atbildēt

LV pilsonis

28.01.2018. 01:30

Pievienojos Sandras Briķes komentārā paustajam, toties visu zinošajam Edge'jam laikam pakaļa svilst, tāpat kā visai Latvijas pamatiedzīvotāju apzadzējkliķei.

Atbildēt

Edge

27.01.2018. 17:27

»

Sandra Briķe

Pirmkārt, Latvijas valstij nav vajadzīgi veseli cilvēki, tad tā neattiektos pret cilvēka veselību un dzīvību, pret ģimenēm ar bērniem utt.,kas liecina, ka valstij vispār nav vajadzīgi cilvēki, un to pierāda cilvēku lielā aizbraukšana. Otrkārt, Latvijai nav vajadzīgi gudri cilvēki, kas liecina, ka valsts...


Ceturtais bauslis: Tev būs savu tēvu un māti godāt, lai tev labi klājas un tu ilgi dzīvo savā zemē.
===================================================
Beidziet vaimanāt un vainot, tas nepalīdzēs. Pietiks jau profesoriem abstrakcijas propagandēt, laiks pievērsties realitātei, domāt jēgsaturīgi, lai kaut ko spētu mainīt pozitīvā virzienā. ! Labi gan, ka Latvijā vēl ir domājoši profesori.
"Harijs Tumans: Mīlēt dzimteni nozīmē darīt kaut ko tās labā."

Atbildēt

Sandra Briķe

27.01.2018. 15:09

Pirmkārt, Latvijas valstij nav vajadzīgi veseli cilvēki, tad tā neattiektos pret cilvēka veselību un dzīvību, pret ģimenēm ar bērniem utt.,kas liecina, ka valstij vispār nav vajadzīgi cilvēki, un to pierāda cilvēku lielā aizbraukšana. Otrkārt, Latvijai nav vajadzīgi gudri cilvēki, kas liecina, ka valsts nav tendēta uz attīstību, labklājību, ko pierāda, ka gudrākiem nav lemts tikt pie varas un vadošos amatos utt., un arī tādēļ cilvēki aizbrauc. Treškārt, valstij nav vajadzīgs tiesiskums, valsts neaizstāv savu cilvēku tiesības - cilvēktiesības, kas katram cilvēkam piemīt no dzimšanas un pat vēl pirms dzimšanas, kad bērns ir ieņemts. Valstij izveidotās tiesiskās aizsardzības institūcijas ir izveidotas tā, ka tās nevis aizsargā cilvēka tiesības, bet veic represijas. Cilvēkiem nav iekšējā drošība, līdz ar ko, ir apdraudēta ārējā drošība.

Atbildēt

Edge

27.01.2018. 11:42

»

FeissCik

Vai tiešãm Priedîtis vèl nesèž cietumà? Tik ražîgiem trołłiem tur tiešàm bûtu vieta


"Ja fronte, tad cīņa. Ja cīņa, tad kopā ar visiem progresīvajiem, nepakļāvīgajiem spēkiem pret birokrātisko patvaļu, pret administratīvo sociālismu, pret staļiniskajām metastāzēm."
J. Petera referāts Latvijas Tautas frontes dibināšanas kongresā, 1988.
====================================================
Priedītis turpina cīņu ar metastāzēm, tāpēc viņam par šo "svētīgo" darbu vajag piešķirt kādu prēmiju. Nav pareizi atstāt vecos cīnītājus auseklīšu bez goda mielasta viņu organizācijas 30. gadadienā:“Nevienā valdības simtgades programmā nav iekļauts fakts, ka pirms 30 gadiem nodibināta Tautas fronte," pirmais Latvijas Tautas frontes priekšsēdētājs Dainis Īvāns norādīja RīgaTV 24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu.

Atbildēt

FeissCik

27.01.2018. 09:03

Vai tiešãm Priedîtis vèl nesèž cietumà? Tik ražîgiem trołłiem tur tiešàm bûtu vieta!

Atbildēt

lauķis

27.01.2018. 08:29

Ar jēdzienu reforma ir domāta kārtējā degradācija , un tā tas ir visās jomās kur savas roķeles pieliek biedri partijnieki , simbiozē ar augļotājiem.

Atbildēt

sorositi uzbruk

27.01.2018. 04:54

skolotajus ,,sagatavos,, atbilstosi cilvekus degradejosajai asv politikai visas jomas !centisies iznicinat visu vesturisko pieredzi.

Atbildēt

Edge

27.01.2018. 01:11

»

janis

Godīgi sakot,ne pielikt,ne....Viss kā kropļu trakonamā.Banālais un gara kroplums smacē,aug naids


"Kaķa lāsti debesīs nekāpj."
Smadzenes vajag kustināt, tad varēs kaut ko pozitīvu paveikt, nevis tikai novērot situāciju un veikt aprakstus dūrīšu vicināšanai.

Atbildēt

janis

27.01.2018. 00:56

Godīgi sakot,ne pielikt,ne....Viss kā kropļu trakonamā.Banālais un gara kroplums smacē,aug naids.

Atbildēt

Žulis

26.01.2018. 22:58

Visai trāpīgs raksts, kas atspoguļo realitāti.
Ļoti labi, ka autors vismaz šajā rakstā Latvijā valdošo, internacionālo kliķi un tās radīto "inteliģenci", kā arī visas viņu sastrādātās nejēdzības nepiedēvē latviešu tautai.

Atbildēt

arī ome

26.01.2018. 21:51

Par tām kompetencēm. Mans mazdēls (pamatskola) vaicāja, kāda velna pēc vajadzīgs risināt matemātikā sarežģītus vienādojumus? Man nācās skaidrot, ka tas vēlāk būs vajadzīgs fizikā, inženiertehniskos aprēķinos, bez kā nevar iztikt, piem. tiltu vai māju būvē, utt. Būtu labi, ja bērniem skolā varētu paskaidrot to jēgu, jo viņi to grib zināt.
Līdzīgi varētu būt ar studiju programmu fragmentācijas samazinàšanu.
Par tādiem jēdzieniem kā sadarbība un atvērtība mācību procesā - tas būtu kā pretstats skolēnu iebiedēšanai, ko diemžēl vēl nesen skolās piekopa.
Tomēr jāatzīst, ka pēc atmodas tika nodarīts liels posts izglītībai...

Atbildēt

nu ja

26.01.2018. 21:49

piektdiena.

Atbildēt

Vietējais

26.01.2018. 21:13

Šoreiz respect Priedīša kungam!

Atbildēt

Lauku vecis

26.01.2018. 20:30

Mediķiem katru reizi jāiet atestācija par savu naudu. Lai to dara arī skolotāji, kas viņi par izņēmumu?

Atbildēt

ome- skolotaja

26.01.2018. 20:24

Paldies autoram!Cik zel, ka loti liela nauda tiek tereta, bet pat gribedams nevari saprast, kas bus ta "NOVITATE".Ir loti, loti skumji skatities, ka mes centigi kartejo reizi braucam gravi...

Atbildēt

Edge

26.01.2018. 17:44

»

Bij.kolēģis

Raksts un paša autora komentārs kā vienmēr skaidrs un vajadzīgs. Bet vai Latvijā palikušajiem švakuļiem interesē izglītība, tam es ne visai ticu. Būs tāpat kā ar to e-marazmu, kad visi švakuļi klusē


".... tieši LZA zinātnisko institūtu intelektuāļi bija Trešās atmodas iedvesmotāji un tribūni."
Ojārs Spārītis: Nu mēs klājam gultas peļņas dēļ.(nra.lv)
===================================================
Kā vienmēr skaļi un iedvesmojoši. Taču visam savs laiks - arī "akmeņus savākt". Pietiekoši ārdīts, lauzts un mētāts, tagad vajadzēs klusi, mierīgi, pacietīgi pastrādāt kādas pāris desmitgades.
"Pārejošam vajag kliegt. / Taisnoties. Pierādīt.
Mūžīgais var klusēt." V.Belševica.

Atbildēt

Bij.kolēģis

26.01.2018. 17:14

Raksts un paša autora komentārs kā vienmēr skaidrs un vajadzīgs. Bet vai Latvijā palikušajiem švakuļiem interesē izglītība, tam es ne visai ticu. Būs tāpat kā ar to e-marazmu, kad visi švakuļi klusē.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...