Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Reira bīdīšana amatā - spļāviens sejā tiem vēlētājiem, kas gaidīja un balsoja par pārmaiņām

Veronika Ramāne, Latviešu biedrību savienības valdes priekšsēdētāja
20.12.2018.
Komentāri (22)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ANDRIS A

27.12.2018. 20:26

Sociologi ATBILD -arī Vladimirovičam,sakarā ar izteikumiem Valdajas Konferencē :Tas jau visiem Cilvēkiem ,/KAM IR DVĒSELE UN SIRDSAPZIŅAS GĒNS utml.,./ ir zināms, ka tā saucamā "Paradīze-jeb EGREGORS" ir izdomāta-RADĪTA , lai ar Judokristīgās maģijas okultajām darbibām-caur t.s. MĀCĪTĀJIEM/ diemžēl arī PEDOFĪLIEM/- Cilvēku DVĒSELES ! , Kas ir visvērtīgākā substance Civilizācijas vēsturē-tiktu nosutītas Īpašā Sferā-, kur ar tām Bioroboti-ZEMES BIOROBOTU ŽĪDEBREJU/ jeb ĀDAMIEŠU DZIMTAS/ VIRSVADĪTĀJI- izdara daudz funkciju-piemēram izmanto kā BIO-ENERĢĒTISKO DEGVIELU / ARĪ ZINĀTNISKS PĒTĪJUMS/ , Lai ar Kosmiskiem kuģiem , piem., zeltu nogādātu uz t.s. "Melnajām planetām"KĀ NIBIRU….-, kas esot vajadzigs VIŅU ,,,izdzīvošanai.
Un Ir VIENKĀRŠS ATRISINĀJUMS ! IR, MUMS CILVĒKIEM, NEKAVĒJOTIES PILNĪBĀ JĀNOROBEŽOJAS-JĀATSAKĀS NO JĒBKURĀM JUDO-KRISTĪGAJAM DARBĪBĀM /PROTAMS ,VISĀS KONFESIJĀS/ -IR PILNIBĀ JĀATSAKĀS NO JEKURĀM PROCEDURĀM-KĀ BAZNĪCU APMEKLĒJUMIEM, BAZNĪCU KULTU CITĀM DARBĪBĀM/ PAT KĀDAS NAUDAS MAKSĀŠANU/- RELIĢ RAĪDIJUMU SKATIŠANĀM U.TT.- TAS VISS MŪS-CILVĒKUS VAMPIRIZĒ-ATŅEM MUMS ENERĢIJU, BET VIENLAICĪGI BARO !!! ARĪ ,PIEM., ŠOS MACĪTĀJUS PEDOFILUS ,,,
TAS ARĪ CILVĒKU GARĪGO- DVĒSELISKO ATTĪSTĪBU UN ŠĪS MŪSU PERSONIGĀS SUBSTANCES SA-GLABĀŠANU SAITĒ AR SAVU PIRMAVOTU- KO MĀCA, PIEM , MŪSU DAINĀS, ARĪ BUDISMA MĀCĪBA.
LAI MOMENTĀ NODALĪTU-NOGRIEZTU ŠĀDU ENERGĒTIKU PAVERDZINĀŠANAS SAIKNI- IR SAVA GALVA JĀNOMAZGĀ AR MŪSU SVĒTUPES DAUGAVAS VAI CITA SVĒTAVOTA ŪDENI, PROTAMS AR NORAIDOŠU DOMU UN ATTIECĪGIEM VĀRDIEM.
TAS BŪTU TĀPAT KĀ UZMEST KOMPARTIJAS BIEDRA KARTI UZ GALDA PARTKOMĀ UN ARĪ PATEIKT, ka VISS.... AR JUMS IR BEIDZIES - SVEIKI, ES ESMU PROJĀM NO JŪSU MAĢIJAS MŪŽIGI !
KĀ AKTUĀLS PIEMĒRS IR VIŅU SLUDINĀTAIS-, KA “TUVĀKAIS…” ESOT JĀUZSKATA TAS, KAS FIZISKI VAI , PIEN M., KĀDĀ SARAKSTĒ TANĪ BRIDĪ ASOT TUVĀKS. BET TAS IR VISLIELĀKAIS MURGS UN SE-VIS APMĀNS !!! NO TĀDA JŪDO-KRIST , BĪBELES MĀŅU PROGRAMAS CILVĒKIEM IR PILNĪBĀ JĀATSAKĀS! TAD BEIGSIES KARI, BEIGSIES KOLONIZĀCIJAS, BEIGSIES ANEKSIJAS, BEIG-SIES OKUPĀCIJAS, SAMAZINĀSIES SLIMĪBAS,
NACIONĀLAS VALSTIS KĀ LATVIJA- ATJAUNOS SAVU NACIONĀLO LIKUMĪGO STATUSU.
JĒDZIENS” TUVĀKAIS”, MUMS CILVĒKIEM, IR TIKAI DZIMTAS UN DVĒSELES RADINIEKI.
MŪSU PAROLE IR F-2-2020

Atbildēt

koko

27.12.2018. 14:12

»

novērotājs

Man nav iebildumu pret Reiru, ja viņš pēc ministra krēslā pasēdēšanas kādus 10 gadus pasēdētu uz cietuma lāvas


Reiris ir labs ministrs, suņi rej vienmēr, jo grib savus šakāļus Bobzema personā iebīdīt ministra krēslā....

Turieties JV! Mēs par Jums!

Atbildēt

Niknais

22.12.2018. 16:53

Vaginālais izdalîjums

Atbildēt

novērotājs

21.12.2018. 17:56

Man nav iebildumu pret Reiru, ja viņš pēc ministra krēslā pasēdēšanas kādus 10 gadus pasēdētu uz cietuma lāvas.

Atbildēt

Labi kurmīt

20.12.2018. 22:05

»

kurmis

Nevajag Reiru opbižot dēvojot viņu par atslēdznieku un komjaunieti.Viņš okupantpartijā bija daudz augstākā rangā par Puzes kolaborantu,ja nemaldos, viņš bija Rīgas Kirova rajona okupantpartijas 1.sekretārs,tātad ietekmīgs čekistu un to aģentu priekšnieks.Arī Ameriks kolaborantu rangos ieņēma zemāku ...


Labi rakts. Vai vari vēl ko sarkt tādu, ko tiešām kāds, kam būs dota iespēja balsot par šo tipiņu ministra amatā ņemtu vērā? Izskatās, ka viss, kas šobrīd tiek publiskots ir labi uzsildīta veca zupa, kas, lai cik tas nožēlojami nebūtu- tiem kas lemj gana labi garšo.

Atbildēt

Žulis

20.12.2018. 18:48

Nemaz nezināju, ka pastāv tāda "Latviešu biedrību savienība", kuras mērķis cita starpā ir "paust savu viedokli par sabiedrībā notiekošajiem procesiem un veikt galveno uzdevumu – latviskuma stiprināšanu un saglabāšanu". Tad nu man rodas jautājums, ko šāda biedrība spēj darīt latviešu tautas labā, ja pati tās priekšsēdētāja ir tik naiva, ka saskata vienīgi Reira bīdīšanu amatā kā spļāvienu vēlētāju sejā? Vai tiešām viņa nesaprot, ka pati šī vēlēšanu parodija ir spļāviens sejā un ņirgāšanās par latviešu tautu? Šīs "vēlēšanas" taču nedod ne mazāko iespēju kādām pārmaiņām! Šīs "vēlēšanas" dod iespēju vienīgi izvēlēties "āžus par dārzniekiem", jeb, kā tautā saka - ākstus, blēžus un noderīgos kretīnus. Un kāda pēc tam jēga kritizēt kādu vienu āzi par viņa āža dabu, ja tikko ar "vēlēšanu" palīdzību visam šim "āžu baram" ir piešķirts demokrātijas mandāts. Un katrs, KURŠ PIEDALĪJĀS šajās "vēlēšanās", visas pasaules priekšā ar savu dalību apliecināja, ka atzīst šīs vēlēšanas par brīvām, demokrātiskām, godīgām - tādām, kas atspoguļo viņu kā vēlētāju patieso gribu. Kamēr vien vēlētāji čakli rikšos pie urnām, lai novēlētu par "mazāko ļaunumu" un no šī "mazākajā ļaunumā" gaidīs pārmaiņas, nekas nemainīsies!

Atbildēt

20.12.2018. 15:35

Ansim 100% taisnība

Atbildēt

sociāli atstumtais

20.12.2018. 14:57

... n o s t ar d e m o k r ā t i j u !

Atbildēt

Debilais A.P!

20.12.2018. 12:51

»

A.P.

Pret parlamentā neievēlētā Kariņa valdības sastādīšanu drīkst izturēties kā pret valsts apvērsumu. Jebkurā gadījumā šī odiozā darbība valstij bija jāaptur jau pirmajās sekundēs. Tas nenotika. Valsts prezidents izlikās neko neredzam un nezinām. Kariņš turpināja sastādīt valdību bez Valsts prezidenta ...


Vājonis K. Kariņu bīda MP amatā, jo iztop ASV. K. Kariņam ir ASV pilsonība, dubultpilsonība. K. Kariņu atbalsta visas ieinterisētās puses, jo ir kompromisa figūra ES kiberkara apstākļos ar Krieviju. Ieinteresētajām pusēm maz interesē LV ekonomika, kura ir uz iznīcības robežas, neinteresē valsts parāds un sabiedrības problēmas sociālajā sfērā, izglītībā, medicīnā.

Nule Vājonis brīdinājis visas partijas ar šantāžu, ja K. Kariņš neizveidos valdību, būs ārkārtas Saeimas vēlēšanas. Tas ir ultimāts. Ievēlētie Saeimas deputāti negrib zaudēt ienesīgās vietas uz četriem gadiem un darīs visu, lai būtu valdība. Maziskums.

Atbildēt

Tu nepiederi ne pie vienas no trim grupām,

20.12.2018. 12:44

»

Buratino

Kas šis te bija par murgojumu


jo esi galvas invalīds. Esi nepieskaitāms.

Atbildēt

Pilsonis

20.12.2018. 11:52

»

Arturs Priedītis

Tipisks latviešu politiskās apziņas vispārējā stulbuma paraugs, pie reizes atzīstoties savā stulbumā: "Balsoja par spīti tam, ka pašas jaunās partijas šādu pārliecinoši kompetentu un spējīgu kandidātu sarakstus piedāvāt nespēja." Par "spīti" nav ieteicams čurāt pret vēju, bet nevis balsot parlamenta...


Cik dumjam jābūt, lai cerētu uz kautko citu? Pa lielam, nekas nav mainījies. Tās pašas kangaru bandas, kangari, tikai citās kulītēs. Gribu redzēt kā tās kangaru bandas, kaut sauciet "jaunās partijas" izpildīs kaut vienu būtisku solījumu, precīzāk, mani visvairāk interesē, kādas būs atrunas, vai vispār kangari sevi noslogos ar atrunu izdomāšanu. Lieku uz to, ka nenoslogos. Kādēļ noslogot, ja bauri ir reāli dumji?

Atbildēt

kurmis

20.12.2018. 11:24

Nevajag Reiru opbižot dēvojot viņu par atslēdznieku un komjaunieti.Viņš okupantpartijā bija daudz augstākā rangā par Puzes kolaborantu,ja nemaldos, viņš bija Rīgas Kirova rajona okupantpartijas 1.sekretārs,tātad ietekmīgs čekistu un to aģentu priekšnieks.Arī Ameriks kolaborantu rangos ieņēma zemāku vietu,tādēļ arī nevelk augstāk par mēra vietnieku.

Atbildēt

Sabiedrību var

20.12.2018. 11:17

iedalīt trīs grupās. Pirmie ir L!K!A! , tostarp Lettonia, biedri. Otrie ir tie, kas lasījuši Māra Ruka 25 gadi sektā, trešie ir neinformētie.

Pie pirmajiem pieskaitāma autore. Jo tēmai pieskaras virspusēji, nezinot, ka Reirs ir korporācijas Lettonia biedrs, tāds kā VVF ar savām buršu "mūža māsām" un nav no svara, vai bijušām komjaunatnes vai komunistu funkcionārēm. Tāds ir arī R. Dzintars - latviešu tautas nodevējs - buršu zvēresta devējs.

Trešie ir neinformētie par to, ka PBLA biedri ir latviešu tautas ienaidnieki reizē ar L!K!A! biedriem visā pasaulē. Lūk, līdzīgi Reiram, savējie, tiek bīdīti visos iespējamos amatos, buršu devīze ar slepeniem zvērestiem ir sekojoša - Mums jābūt visur. Kamēr latviešu sabiedrība, kas ir maz ticams, neiznīcinās L!K!A! un PBLA , kas PSRS laikos sadarbojās ar čeku un komunistiem, vienlaikus ar ASV CIP, ietekmi, nekas nemainīsies.

Pašlaik MP amatā tiek bīdīts PBLA un L!K!A! angažēts cilvēks ar dubultpilsonību, kas zvērējis uzticību ASV - K. Kariņš, latviešu tautas ienaidnieks, buršu gara atbalstītājs.Šis glumais un smaidīgais tips darīs visu, lai palielinātu valsts parādu un sabiedrības nabadzību.

Atbildēt

reptilis

20.12.2018. 11:16

Iesaku visiem iepzīties ar rakstu NRA-Vācijas respektablais nedēļas izdevums "Der Spiegel" trešdien šokējis mediju pasauli, atklājot, ka viens no tā godalgotajiem reportieriem gadiem ilgi safabricējis rakstus.

Atbildēt

Nezinošais

20.12.2018. 10:41

Varbūt varētu arī piekrist, ja vien nezinātu, kas ir raksta autore.....Un kāpēc šis rakstiņš pēkšņi parādījas gandrīz visos portālos????

Atbildēt

ansis

20.12.2018. 10:14

par pārmaiņām (JKP un KPLV) nobalsoja 28% balsotāju vai 14% vēlētāju. Demokrātijas pamatu pamats ir, ka lēmumi tiek pieņemti ar vairākumu balsu. Tāpēc šādi vaidi ir nedemokrātiski.

Atbildēt

Normāli

20.12.2018. 10:00

Tāds arī ir mērķis. Reirs precīzi atbilst šī brīža vajadzībām.

Atbildēt

TYT

20.12.2018. 09:58

var daudz ko pārmest Āboltiņai, bet tik aprobežota, kā Reirs viņa nav.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

FotoNu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu vadītājiem un dalībniekiem - lietot sejas maskas, ja raidījums ilgāks par 15 minūtēm. Ārkārtējās situācijas laikā tas bija noteikts MK rīkojuma nr. 655. punktā nr.5.43.1, tagad - MK noteikumos nr. 360 par epidemioloģiskās drošības pasākumiem.
Lasīt visu...

18

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

FotoAprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto sarakstā. Ordeņu piešķiršana pēdējās dienās raisījusi publisku rezonansi, tāpēc uzskatu par pienākumu dalīties arī ar savām domām. Arī par atteikšanos no šī apbalvojuma.
Lasīt visu...

21

Levita - Ēlertes branža

FotoEs iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums! Bet te pēkšņi viss apgriežās kājām gaisā un garastāvoklis uz nulli, jo pretī nāk Sarmīte Ēlerte.
Lasīt visu...

21

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

Foto1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš 1990. gada 4. maijā Augstākā padome ar 138 deputātu balsīm pieņēma deklarāciju “Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu”. Kas šai Neatkarības deklarācijas 31. gadadienā būtu aktuālākais mūsu šodienas dievkalpojuma un lūgšanas kontekstā?
Lasīt visu...

15

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

Foto2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu doties politikā. Kopš 2018.gada maija gandrīz katru dienu, bieži vien pat vairākas reizes dienā, esmu atklājis shēmas, runājis tiešu valodu, nebaidījies, piedāvājis risinājumus, rakstījis garus un īsus tekstus, provocējis, aicinājis, bijis dusmīgs un priecīgs, izveidojis labākās Saeimas runas, ierakstījis labāko uzrunu Vecgada vakarā pēdējos vismaz 10-15 gados un vēl visu ko. Principā 3 pilnus gadus savas dzīves esmu veltījis citiem cilvēkiem. Trīs gadu laikā no 1 tūkstoša sekotāju FB man ir 54 tūkstoši. Tam gan nav nozīmes. Šajās Lieldienās es vēlējos uz to visu paskatīties no malas.
Lasīt visu...

12

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

FotoNu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu pienācīgi cīnījušies pret sērgu. Sākumu it kā varētu aizbildināt, ka nezināja un nesaprata, tak arī tas būtu melots. Jo tas, kas un kāpēc darāms, jomas lietpratējiem bija zināms arī 2019. gadā un senāk, un atliktu vien to darīt.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....