Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pilnīgas muļķības

21.12.2021. 15:26

»

Bonds

Tikai pēc 40 g.var cerēt, ka mainīsies uz labo pusi. Mozus savu tautu vadāja pa tuksnesi 40g


Tieši tāpat mūs centās mierināt 1940.gadā kad krievi okupēja Latvijas valsti. To pašu pļāpāja 70tajos un tieši tāpat teica 90tajos, ka uzreiz neko nevar mainīt. Vaina nav abstraktos termiņos, bet cilvēku prātos, ko panāk ar naidīgu ideoloģiju un svešas sugas iepludināšanu okupētajās valstīs, kas izjauc vai pilnībā degradē visu cilvēcisko.

Atbildēt

Nav tik vienkārši

20.12.2021. 12:48

»

Zinošais

Nedomāju, ka iekšējā stabilitāte būtu cietusi, maisus nepublicējot...


Var diskutēt par individuālām izvēlēm un pieredzēm un skaldīt matus līdz baltām pelītēm, bet nevar ignorēt sociāliekonomiskos procesus, nabadzības, sociālās plaisas palielināšanos, demogrāfijas, veselības aizsardzības, tiesiskuma krīzi, ekonomisko emigrāciju, depopulāciju, īpaši laukos, pāragru mirstību, izdegšanu, dabas resursu, vides noplicināšanu, izsaimniekošanu, mežu, zemes, nī, ražotņu pāriešanu ārvalstnieku īpašumā...Acīmredzamas ir kļūdas, kuras pieļāvām salīdzinot ar kaimiņiem, kas lustrācijas, vēstures vētīšanas jautājumam piegāja atbildīgāk.

Atbildēt

Bonds

20.12.2021. 12:06

Tikai pēc 40 g.var cerēt, ka mainīsies uz labo pusi. Mozus savu tautu vadāja pa tuksnesi 40g.

Atbildēt

ose

20.12.2021. 04:57

»

Daudz aizkulišu zinošais

Ko par to saka Purgulis (Ivars Godmanis), Andris Šķēle, Aivars Lembergs, Aivars Borovkovs (Latvijas Juristu biedrības prezidents, mūžīgais kā Leonīds Brežņevs līdz kapa malai) un Purguļa vecā čekists Andra Bunkas dēls Rihards Bunka (Latvijas juristu apvienības priekšsēdētājs, arī mūžīgais apkalpojošā...


Ja runā par Jāni Maizīti, tad jārunā arī par Andri Guļānu, kuram 2022.gada vasarā aprit 70 gadi un līdz ar to viņam vairāk nebūs vara kā Augstākās tiesas tiesnesim, Eduardu Pupovu, Rūdīti Āboliņu, Ingrīdu Labucku, Ineta Malahovsku no Langstiņiem un citiem neliešiem.

Atbildēt

Daudz aizkulišu zinošais

20.12.2021. 04:51

Ko par to saka Purgulis (Ivars Godmanis), Andris Šķēle, Aivars Lembergs, Aivars Borovkovs (Latvijas Juristu biedrības prezidents, mūžīgais kā Leonīds Brežņevs līdz kapa malai) un Purguļa vecā čekists Andra Bunkas dēls Rihards Bunka (Latvijas juristu apvienības priekšsēdētājs, arī mūžīgais apkalpojošā personāla šefs )?

Atbildēt

Kāds

19.12.2021. 22:57

Jānis Skandis lieto interesantas vielas. Viennozīmīgi! Mudaks.

Atbildēt

Zinošais

19.12.2021. 18:24

»

Nav jābrīnās kur esam novesti.

Īstena komaņaga cienīgs secinājums. Mums kaimiņos ir zeme, kur vismaz 100 miljoni ir līdzīgās domās un gandrīz miljons ir ieperināts mūsu Latvijā


Nu re, viens naciķu (NA) atbalstītājs, neveiksminieks dzīvē arī izlīda... Šobrīd tavi favorīti valda Latvijā, atbild, starp citu, par ekonomiku. Tur viss ir brīnišķīgi, Latvijas ekonomika attīstās, perspektīvas ir ekselentas, tautas pirktspēja nekrītas, gāzes un elektrības cenas debesīs nekāpj?

Atbildēt

ThomasineJohnson

19.12.2021. 18:02

Uzņēmums Google pastāvīgi maksā no 💰$27485 līdz 💰$29658 par interneta fotografēšanu no mājām. Es pievienojos šai akcijai pirms 2 mēnešiem un savā pirmajā mēnesī no šīs akcijas esmu nopelnījis 💰$31547. Varu teikt, ka mana dzīve ir pilnībā uzlabojusies! Padomājiet, ko es daru.....
Lai iegūtu sīkāku informāciju, apmeklējiet norādīto saiti........>> 𝐖𝐰𝐰.𝐒𝐦𝐚𝐫𝐭𝐏𝐚𝐲𝟏.𝐂𝐨𝐦

Atbildēt

Nu

19.12.2021. 17:45

Labs raksts! Bet autors ir optimists, cerot uz godīga cilvēka atrašanu amatam..

Atbildēt

Nav jābrīnās kur esam novesti.

19.12.2021. 17:08

»

Zinošais

Nedomāju, ka iekšējā stabilitāte būtu cietusi, maisus nepublicējot...


Īstena komaņaga cienīgs secinājums. Mums kaimiņos ir zeme, kur vismaz 100 miljoni ir līdzīgās domās un gandrīz miljons ir ieperināts mūsu Latvijā.

Atbildēt

sadists

19.12.2021. 16:58

Autors ir pārlasījies un pārskatījies spiegu filmas kopā ar tirgussievu tenkām. Kam ir vajadzīga SAAB vadītājam juridiskā izglītība? Ja ir vajadzīga saskaņošana ar NATO, tad kas par pret to ejošiem apgalvojumiem? Vispār muļķis un raksts pat tualetei neder.

Atbildēt

Atis Priedītis

19.12.2021. 16:58

»

Zinošais

Nedomāju, ka iekšējā stabilitāte būtu cietusi, maisus nepublicējot...


Ja viss būtu tik skaisti tad nebūtu tik histēriska reakcija par Zersetzung metodes celšanu dienasgaismā. Ar šo metodi Latvijā tika vajāti no 500 līdz 1000 cilvēku un tas notika laika posmā no 1986.gada līdz 1991.gadam. Vācieši visu ir atklāti atzinuši un Googlē var atrast apmēram 2 miljonus publikāciju par notikumiem VDR. Savukārt Latvijas lielo masu mediju vidē nav NEVIENAS publikācijas un pat vārds Zersetzung nav nosaukts ne reizi.

Atbildēt

Zinošais

19.12.2021. 16:08

»

Nav tik vienkārši

Pastāv ne tikai ārējā drošība, bet arī iekšējā stabilitāte, valsts atbildība pret saviem pilsoņiem vēstures griezumā, nevainīgiem upuriem, brīvības cīnītājiem, pret nākotnes valsti, kas tiek būvēta uz kroplem pamatiem. Pārspīlējot kaut ko vienu, aizmirstot pārējo, kopaina veidojas tāda, kas nevienu ...


Nedomāju, ka iekšējā stabilitāte būtu cietusi, maisus nepublicējot...
Ļoti daudziem ir nepareizs priekšstats par VDK pienākumiem. Viņiem bija struktūras, kas strādāja pret organizēto noziedzību, pret korumpantiem un šīm struktūrām arī bija aģenti...
Jau pirms maisu publicēšanas visiem politiski represētajiem bija iespējams iepazīties ar par viņiem savāktajiem čekas materiāliem.
Savukārt, pārējie interesanti, kas stāsta par "brūču dziedēšanas nepieciešamību", manuprāt vienkārši ir neveiksminieki, kas dzīvo pagātnē un kuri nemitīgi meklē savu neveiksmju vaininiekus ārpus sevis - jā, redz, toreiz mani neiecēla par brigadieri (un neļāva kāpt pa karjeras kāpnēm) tāpēc, ka par brigadieri iecēla "čekas stukaču" (tas nekas, ka pats bijis slinks kā lops)...

Atbildēt

Zinošais

19.12.2021. 15:50

»

sertifikāts

¿..ko darīs kāds bijušais čekas aģents, ja pie viņa vērsīsies KF specdienestu darbinieks?? Kāpēc tik teorētiski, organizācija taču viena un tā pati. Skaidrs ka VDK "čekas maisi" Latvijā atstāti speciāli, tā lai būtu informācija bet nebūtu stingru pierādījumu. Līdz ar to "bijušie" aģenti tiek turēti ...


Maisi nebija atstāti speciāli, tieši otrādi, "Stūra mājas" aplenkuma laikā no Maskavas atnāca rīkojums maisus iznīcināt. Tas netika izdarīts tāpēc ka Latvijas VDK tā brīža priekšsdētājs E.Johansons neizpildīja šo rīkojumu (taču citi augsti stāvoši čekas darbinieki pa kādai kartiņai nozūmēt varēja)...
Kas attiecas uz iespējamību, ka viņus tāpat KF specdienesti var mēģināt izmantot - tāpēc jau čekas maisi tika nodoti specdienestiem, lai tie "turētu roku uz pulsa"...

Atbildēt

Visu zemju proletārieši, laikam esam dir ... ā.

19.12.2021. 15:32

»

4.maija Latvija nav likumiiga

Protams, shis vareetu patikt arii Vovam, tachu fakts paliek fakts


Praktiski to var tulkot kā čekista nelieša un kampēja izmisumu, kurš jūt apdraudējumu no pārliecināto čekistu puses. Ja kāds netic ka var būt vēl sliktāk, tad viņš maldās. Būs vēl sliktāk, kas arī pieliks punktu sarkanajam monstram un visu nokrāsu biedriem kas šim globālajam sātanismam kalpoja.

Atbildēt

č tic katram,kas sevi sauc par dievu

19.12.2021. 14:07

tāpēc bīstami

Atbildēt

Ojārs Blumbergs

19.12.2021. 12:32

»

Zinošais

Tu, rādās, esi no tiem idiotiem, kuriem klačas par kaimiņiem ir daudz svarīgākas par valsts drošību...


Iepriekšējie trīs Augstākās tiesas priekšsēdētāji bija Padomju Latvijas P.Stučkas Latvijas Valsts Universitātes izskaloti (atcerēsimies komunistu Porieti) un Padomju Savienības Komunistiskās partijas iecelti, turklāt zināmi VDK un OBHES aprindās: Gvido Zemribo, Andris Guļāns, Ivars Bičkovičs (apšaubāmi dabūjis Latvijas pilsonību).

Atbildēt

4.maija Latvija nav likumiiga

19.12.2021. 12:11

Protams, shis vareetu patikt arii Vovam, tachu fakts paliek fakts.
Vai kaads ir sapratis, ko noziimee Vovas ultimaati?

Atbildēt

Atis Priedītis

19.12.2021. 10:49

Lielākā nelaime ir tā, ka VDK mašinēriju Latvijā var atkal iedarbināt jebkurā laikā. Arī visbriesmīgāko cilvēku vajāšanu un nogalināšanu metodi Zersetzung. Manuparāt, tas ik pa brīdim tiek arī darīts un tieši tādā pašā veidā kā okupācijas laikā - pierādījumu nav nekādu un arī vainīgo nav. Tikai cilvēks ir sajucis prātā, izdarījis pašnāvību vai gājis bojā "nelaimes gadījumā". Un pats skumjākais ir tas, ka Drošības dienests joprojām šādus gadījumus izmeklēt atsakās.

Atbildēt

sertifikāts

19.12.2021. 09:17

»

Zinošais

Tu, rādās, esi no tiem idiotiem, kuriem klačas par kaimiņiem ir daudz svarīgākas par valsts drošību...


¿..ko darīs kāds bijušais čekas aģents, ja pie viņa vērsīsies KF specdienestu darbinieks?? Kāpēc tik teorētiski, organizācija taču viena un tā pati. Skaidrs ka VDK "čekas maisi" Latvijā atstāti speciāli, tā lai būtu informācija bet nebūtu stingru pierādījumu. Līdz ar to "bijušie" aģenti tiek turēti uz it kā āķa (sevišķi tādi kas tiesā zvērējuši ka nekad nav sadarbojušies) gadījumam ja kāds sadomā atteikties no sadarbības ar VDK vai Krievijas FSB, jeb "saskačiţ", jo tad var uzpeldēt arī daudz kas vairāk, piemēram ja kāds apakšpulkvedītis atkal ņem un pārbēg ar pilnu portfelīti.

Atbildēt

Nav tik vienkārši

19.12.2021. 08:23

»

Zinošais

Tu, rādās, esi no tiem idiotiem, kuriem klačas par kaimiņiem ir daudz svarīgākas par valsts drošību...


Pastāv ne tikai ārējā drošība, bet arī iekšējā stabilitāte, valsts atbildība pret saviem pilsoņiem vēstures griezumā, nevainīgiem upuriem, brīvības cīnītājiem, pret nākotnes valsti, kas tiek būvēta uz kroplem pamatiem. Pārspīlējot kaut ko vienu, aizmirstot pārējo, kopaina veidojas tāda, kas nevienu vairs neapmierina, kas ir pretrunā ar iekšējo taisnīgumu, vēsturisko taisnīgumu un saēd valsti no iekšienes. Strutujošu brūci aizaudzēt nevar, tā ir jāiztīra.

Atbildēt

CIP vājums un KGB spēks

19.12.2021. 01:22

»

process ieilgst

asv vestnieciba svin hanuku ,tapec sab vaditaja nozimesanas process bukse


Ja asanži viļas CIP funkcionāros, nodod lietas, tad tie viegli aizbēg uz citām valstīm, cietumos drošībā pat apprecas. Toties KGB kursa noliedzējiem neizbēgami seko plutonijs, novičoks, u.c. Maslova piramīdas pazinējiem, cilvēku vājību analizētājiem un baiļu rādītājiem, motivētājiem ir darba pilnas rokas. Neapskaužamas ir SAB vadītāja izvēles.

Atbildēt

Zinošais

19.12.2021. 00:46

»

......

tas ir interesanti, kādi ir sabiedrotie birojam, kurš 30 gadus sargājis čekas maisus. diezin vai no rietumu puses


Tu, rādās, esi no tiem idiotiem, kuriem klačas par kaimiņiem ir daudz svarīgākas par valsts drošību.
Visi 3 SAB direktori iestājās pret čekas maisu publicēšanu. Galvenais iemesls bija tas, ka Latvijai neizdevās pārņemt pilnu kartotēku, aģentu darba lietas jau iepriekš bija aizvestas uz Krieviju, tāpat arī svarīgāko aģentu kartiņas tika izņemtas, pie tam to darīja ne tikai organizēti un PSRS čekas vadīti, bet arī paši vietējie čekisti centās glābt savu aģentūru. Galu galā vismaz 3 dienas, kad "Stūra māja" atradās aplenkumā, ēkas skursteņi kūpēja nepārtraukti un arī dokumentu smalcināšanas mašīnas strādāja nepārtraukti.
Ja SAB nebūtu pārņēmis TSDC, atjaunotās čekas datu bāzes apjoms būtu krietni mazāks, jo TSDC nebija iespējas finansēt vēsturisko "datoru" RTU uzturēšanu un saglabāšanu, kurus pielietojot, izdevās atjaunot daļu no izdzēstajiem failiem.
Tāpat arī tika vākti dati par čekas darbiniekiem un aģentiem no citiem avotiem, tai skaitā arī operatīvā ceļā.
Respektīvi, pirms čekas maisu publicēšanas Krievijas specdienesti nezināja par kuriem viņu bijušajiem aģentiem Latvijai ir informācija un par kuriem nav. Nacionālisti, izpatīkot savam elektorātam - tādiem pašiem muļķiem kā tev, palīdzēja krieviem to saprast.
Un kā tu domā, ko darīs kāds bijušais čekas aģents, kurš nav zināms Latvijai, ja pie viņa vērsīsies KF specdienestu darbinieks ar priekšlikumu, no kura grūti atteikties, it īpaši ņemot vērā šos aģentus a'priori nosodošo attieksmi? Vai šāda krieviem izkārtota iespēja pastiprina LR drošību?

Atbildēt

Pareizais

19.12.2021. 00:15

»

Osmijs-187

ne..rs...KamalDIŅŠ ir zilais,tāpēc arī bija tajā amatā


Nu, ja tev ir taisnība, tad Kamaldiņš tagad tiks iecelts atpakaļ SAB direktora amatā, jo šobrīd jau tai brālībai ir daudz lielāka teikšana nekā agrāk - mums gan Ģenerālprokurors, gan Ārlietu ministrs, gan Iekšlietu ministre, gan Satversmes tiesā ir pareizie geiropas vērtību pārstāvji...

Atbildēt

koments

18.12.2021. 23:57

Stulbs raksts, viss sajaukts. Piem. Ķirsons bija bērmenis, nevisd komjaunietis, u.t.t.

Atbildēt

PSRS KGB perestroika

18.12.2021. 22:57

Interesants bija Petera stāsts par viesošanos KGB šefa kabinetā PSRS deputātu sastāvā. Galvenais čekists žēlojies, ka citi čekisti slēpjot informācijas no viņa. Čekas uzbūve ir interesanta, tā ir hidra ar 8 galvām kur katra galva uzrauga pārējās. Ja dažas galvas tiek iznīcinātas tad pārējās turpina savu darbību. Impērija bez čekas sabruktu, redzam ka šobrīd impērija attīstās visā pasaulē, čeka rullē.

Atbildēt

jurists

18.12.2021. 20:22

»

Osmijs-187

ne..rs...KamalDIŅŠ ir zilais,tāpēc arī bija tajā amatā


Noteikti nebija zilais, zinu pavisam droši, drošāk nav iespējams!;)

Atbildēt

AprilMurphy

18.12.2021. 18:47

Jā, tas ir iespējams...Ikviens var nopelnīt 800$+ dienā... Jūs varat nopelnīt no $16000-32000$ mēnesī vai pat vairāk, ja strādājat pilnas slodzes darbu...Tas ir vienkārši, vienkārši izpildiet šajā lapā sniegtos norādījumus, uzmanīgi izlasiet to no sāciet līdz beigām… lli Tas ir elastīgs darbs, bet laba iespēja gūt ienākumus

Šo vietni ATVĒRT ŠEIT…….>> 𝐖𝐰𝐰.𝐒𝐦𝐚𝐫𝐭𝐏𝐚𝐲𝟏.𝐜𝐨𝐦

Atbildēt

18.12.2021. 18:21

»

Osmijs-187

ne..rs...KamalDIŅŠ ir zilais,tāpēc arī bija tajā amatā


😀😀😀👍👍👍👍👍

Atbildēt

Tu

18.12.2021. 18:05

»

?

Vai nebūtu pienācis laiks šo hazāržīdaino iestādi saukt īstajā vārdā - PSRS konstitūcijas aizsardzības birojs


skaties ka pie tevīm neatbrauc par šitādam runām!katrai valstij ir savi specdienesti un valsts zina ko dara.un mums ir arī sabiedrotie kuri palīdz lai viss būtu pareizi!Pats gan jau skiele uz austrumiem un sapņo par psrs.Droši vien vecāki bija kādi priekšnieki vai nomenkalaturisti!

Atbildēt

?

18.12.2021. 17:48

Vai nebūtu pienācis laiks šo hazāržīdaino iestādi saukt īstajā vārdā - PSRS konstitūcijas aizsardzības birojs?

Atbildēt

formula

18.12.2021. 17:15

Nu, fanātisma pilnam ziņotājam sanāca pagarš tas tautas ienaidnieku uzskaitījums .Varētu pat padomāt ,ka tas ir kaimiņš ,kas zināšanai skaudības pilns sastāda izsūtāmo sarakstus no savas apkārtnes.

Atbildēt

Jūs pat neesat cienīgi...

18.12.2021. 16:29

»

PR

Mūsdienu trends: ja tevis nav maisos, tevis nav vispār. VDK stukači tagad pīārojas, saņem sarkanbaltsarkanos ordeņus un dod intervijas: jā, mēs stučījām, nebija varbūt smuki, bet tā vajadzēja, lai mēs - stukači, nācijas elite - varētu atnest brīvību un panākt ka komuņaki pārtapa par Latvijas Ceļu, kam...


Ulmanis, ne tikai radīja Latviju, bet bija patriotisma paraugs, mūsu tautai! Kas ir šo laiku prezidenti, kāds piemērs ir no viņiem? Tukši karjeristi, politiskā tirgū nolīgti "lielākie kretīni" mēģina tēlot valsts vīrus, pat nemācēdami uzrunāt tautu! Varbūt paaudžu nomaiņa, vai kādi iekārtas satricinājumi, ko izmainīs. Atliek cerēt!

Atbildēt

bonza

18.12.2021. 16:15

nezin vai ir dzimis tāds uz šīs grēcīgās zemes, kas autoram šķistu cienīgs SABa priekšnieka postenim?

Atbildēt

Papiņam

18.12.2021. 15:31

Jūle savos 80+ ir paspējusi pabūt daudzos augstos amatos. Varu arī citus pamācīt

Atbildēt

Jā!Ja!

18.12.2021. 15:10

»

Darbs dara brīvu

Krievija patiesībā ir ļoti dažāda, tur vairāk kā divsimt tautas esot iznīdētas, kas melu un ideoloģijas traumētas, pārvērstas par ultra blēdīgu, visa cilvēciskā ienīstošu masu. Rehabilitācija atlabšanai no šīs sērgas ir vismaz piecpadsmit paaudzes nepieciešana, lai no homo sovoka iztaisītu cilvēku...


Nu Krievija jau dažāda tāpēc ka ļoti liela.Tās 200 tautas Jūs ar Kaukāzu vai bez rēķiniet ?Ar tām ideoloģijām pie mums arī liela daļa traumēta.Kaut ko cilvēkiem paprasi tikai bola acis un īd.Var redzēt ka neko nesaprot.Krieviem ar,ieslēdz kādu programmu tik Putinu rada.Atiet būs grūti gan tur gan te

Atbildēt

VB

18.12.2021. 14:58

" Ceru, ka šoreiz izdosies atrast krietnu cilvēku-profesionāli, kurš būtu SAB šefa amata cienīgs."
Un: viss raxts sabojāts!

Atbildēt

Darbs dara brīvu

18.12.2021. 14:51

»

Jā!Ja!

Es jau par vecu un grūta galva arī.Strādāt arī īpaši negribas.Ja paņemsim Krieviju tad var braukt uz turieni.Valoda saprotama,cilvēki ar apmeram tādi paši.Suds ar tiem mandarīniem un provincēm


Krievija patiesībā ir ļoti dažāda, tur vairāk kā divsimt tautas esot iznīdētas, kas melu un ideoloģijas traumētas, pārvērstas par ultra blēdīgu, visa cilvēciskā ienīstošu masu. Rehabilitācija atlabšanai no šīs sērgas ir vismaz piecpadsmit paaudzes nepieciešana, lai no homo sovoka iztaisītu cilvēku.

Atbildēt

leopards

18.12.2021. 14:50

Autors pilnigi objektivi ir uzrakstijis-paldies.

Atbildēt

Papiņš komunists

18.12.2021. 14:38

»

Jūle

Mums, pēckara paaudzei bija jāstrādā , jāiegust izglītīb, kas bija labāka kā pašlaik. Un priekš tāda bla bla, kā šim autoram, nebija laika


Mācies meitiņ Jūlīt, citādi būs jāstrādā. Vai ne tā, biedrene Jūle?

Atbildēt

Jā!Ja!

18.12.2021. 14:36

»

zociālkomunists Rainis

"Izdzīvos kas mainīsies" Ar steigu mācies ķīniešu valodu, tad esot lielākas izredzes darba tirgū, kā līdz šim mums mācījāt valodas tikai bagātinot. Nebūs par cūkganu vai govju meitu jāstrādā. Rossija maķ zavjot


Es jau par vecu un grūta galva arī.Strādāt arī īpaši negribas.Ja paņemsim Krieviju tad var braukt uz turieni.Valoda saprotama,cilvēki ar apmeram tādi paši.Suds ar tiem mandarīniem un provincēm!

Atbildēt

HaHa

18.12.2021. 14:34

»

Jā!Ja!

Un katrs tīrasiņu latvietis,kurs ar papīriem varēs pierādīt ka cēlies no kučieriem,govju meitām vai seniem virsaišiem vai koniniem dabūs Ķīnaa pa provincei pārvaldīšanai!Ar mandarīniem, no Japānas exportetam geisam ar 32 kājas izmēru un neskaitāmiem opija saiņiem lai var atslābināties no grūtiem darbiem...


Tikai vergs sapņo par saviem vergiem. Bet ja sāc runāt par tīrasinību, tad tā jau ir nosliece uz nacistu pusi, kas bija jums sabiedrotie pirms otrā pasaules kara. Par piederība kādai tautai liecina daudzu pazīmju summa un tā nav tikai valoda ar ņirdzīgu apsolīšanos.

Atbildēt

Jūle

18.12.2021. 14:31

Mums, pēckara paaudzei bija jāstrādā , jāiegust izglītīb, kas bija labāka kā pašlaik. Un priekš tāda bla bla, kā šim autoram, nebija laika

Atbildēt

zociālkomunists Rainis

18.12.2021. 14:26

»

Jā!Ja!

Un katrs tīrasiņu latvietis,kurs ar papīriem varēs pierādīt ka cēlies no kučieriem,govju meitām vai seniem virsaišiem vai koniniem dabūs Ķīnaa pa provincei pārvaldīšanai!Ar mandarīniem, no Japānas exportetam geisam ar 32 kājas izmēru un neskaitāmiem opija saiņiem lai var atslābināties no grūtiem darbiem...


"Izdzīvos kas mainīsies" Ar steigu mācies ķīniešu valodu, tad esot lielākas izredzes darba tirgū, kā līdz šim mums mācījāt valodas tikai bagātinot. Nebūs par cūkganu vai govju meitu jāstrādā. Rossija maķ zavjot.

Atbildēt

Lazdu laipa

18.12.2021. 14:23

»

m,

Izskatās ka komentus tik vecie komjaunieši ,čekisti ,komunisti un maisu iemītnieki raksta


Pašam jau ar sestdienas rīta nez kāpēc neguļas

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Hermaņa kungs, sanāks, ka jūs gļēvi publiski melojat un vēl apmelojat jaunos aktierus

FotoDailes teātris ir virsotne! Es esmu gandarīts, ka Dailes teātris ir paveicis tik grandiozu darbu, ka jaunie aktieri savu izaugsmes perspektīvu saskata tieši mūsu teātrī.
Lasīt visu...

6

Šis „pārprastais” ģenerālprokurors

FotoLatvijas Republikas ģenerālprokurors Juris Stukāns publiski ir pārmetis Jēkabpilī nogalinātās sievietes advokātei nepietiekamu uzstājību, cenošoties nokļūt pieņemšanā pie ģenerālprokurora. Pēc tam, kad šis J.Stukāna izteikums izraisīja sašutumu, viņš sasauca preses konferenci un teica, ka esot pārprasts un "nekādas glupības nav sarunājis".
Lasīt visu...

20

Dzemdējot milzīgu, spīdīgu plastmasas putekļsūcēju, dzejniece Agnese Krivade izrādē izvēdina un izdezinficē Rīgas cirka telpas no ieskābušiem aizspriedumiem

Foto„Jauna sieviete matiem sārtiem Pāri plūstošā nevainībā Noliecas pāri gaišmatei Un zemā, liegā balsī saka tai:
Lasīt visu...

21

Dailes teātris izsaka nožēlu, ka Alvis Hermanis ir publiskojis nepatiesus apgalvojumus

FotoDailes teātris, reaģējot uz plašsaziņas līdzekļos pārpublicēto Alvja Hermaņa ierakstu viņa privātajā Facebook kontā 6. jūnijā, vērš uzmanību uz to, ka šis ieraksts līdzās personiskiem apvainojumiem satur arī nepatiesu informāciju.
Lasīt visu...

3

Atkal visi dara man pāri, bet es jums vēl parādīšu!

FotoLielais teātra biznesmenis Juris Žagars un viņa draugs vanabī Krišjānis Barons no Staļina prēmijas laureāta Smiļģa Dailes teātra var jau sākt gatavoties kārtējai lielajai tiesas prāvai.
Lasīt visu...

12

Huligānisms un likumpārkāpēju aizstāvība – liberālo “kultūras aizstāvju” būtība

FotoŠoreiz izstāstīšu gandrīz pasaku. Ne gluži par meža zvēriem, bet par meža dīvainīšiem gan. Reiz kādā mežā, kurš sastāvēja no trim priedēm, bija apmaldījušās ļoti īpatnējas būtnes. Viņus vadīja fanātiska pārliecība par savu uzskatu nekļūdību, izredzētību un nesodāmību. Lielākajai daļai cilvēku viņu runas likās dīvainas un pat smieklīgas, jo viņi uzstāja, ka vīrietis drīkst precēt vīrieti, ka teikt patiesību ir naida runa, ka dzimums un tautība ir tikai sociāls konstrukts, izdomājums.
Lasīt visu...

18

Tā kā savu Rinkēviču mums izdevās ievēlēt, mēs ar smagos noziegumos apsūdzētām personām atkal nesadarbosimies (līdz nākamajai reizei)

FotoPartiju apvienības Jaunā Vienotība un partijas Vienotība valdes, kā arī Saeimā pārstāvētā frakcija vienbalsīgi atbalsta Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa iniciēto sarunu uzsākšanu par iespējamu koalīcijas paplašināšanu.
Lasīt visu...

21

Kad bijusī „konservatīvā” izglītības ministre tagad vicina varavīksnes karogu

FotoKā tā varēja būt, ka no partijas "Jaunā konservatīvā partija" (vēlāk "Konservatīvie") par izglītības un zinātnes (!) ministru bija cilvēks, kas tagad savā socmediju kontā vicina varavīksnes karogu?
Lasīt visu...

21

Pieprasām noņemt pie domes ēkas izkārto varavīksnes krāsu karogu

FotoPartijas “Gods kalpot Rīgai” valde, kuras sastāvā esmu es un arī pašvaldības deputāti, pieprasām nekavējoties no Rīgas Rātsnama noņemt izkārto varavīksnes krāsu karogu, kas simbolizē atbalstu “PRAIDA” un “LGTB” kopienai. Šī karoga izkāršana neatbilst noteiktajiem normatīviem par valsts karogu izkāršanu pie sabiedriskām ēkām, un šis lēmums nav debatēts un atbalstīts kādā no Rīgas domes sēdēm.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

Tas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco...

Foto

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda...

Foto

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

Kurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied,...

Foto

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

Kurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī...

Foto

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

Laikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus....

Foto

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

Tā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo...

Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...